Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#201) #65675776 válasza bzoley (#199) üzenetére


#65675776
törölt tag

''Legérdekesebb, hogy ha közelítek a b*szottnagy Zalmanhoz, tízszer ekkora lesz a zavarás''

Lehet megtaláltad az okot? :U (Egyébként daa-raa.)

De rettenetesen friss a konfig az adatlapodon...

(#202) MaxiBig válasza bzoley (#195) üzenetére


MaxiBig
csendes tag

Helló!
Van nekem 1 webcamerám,sztem Ő volt a hunyó!
leszedtem,most a próba folyik.
Köszi.
Márcsak azt szeretném kérni,h. a telepíthető codeceket szedd már össze nekem az oldaladra.

Mindent kösz!! :R

(#203) bzoley válasza #65675776 (#201) üzenetére


bzoley
veterán

Bocsesz, megszoktam, hogy a ''tulajdonneveket'' nagybetűvel írom:)
Bár az enyém is kivétel.
Némi buzerálás után a tápig jutottam. Elég erőssen megnyomni a rácsot, vagy a kábel tövét, szinte megszűnik a zaj. Nemtom, majd nyomozok tovább.
Kösz, hogy szóltál, mindjárt frissítem a konfigot:)

(#204) bzoley válasza MaxiBig (#202) üzenetére


bzoley
veterán

Miért, olyan sokmindent fel akarsz pakolni? Ha csak filmet nézel, lejátszol, elég egy ffdshow, és annyi. Ha felvenni is akarsz, akkor egy Divx, vagy Xvid, amelyik tetszik, de fölösleges leltárba venni az összeset.

(#205) MaxiBig válasza bzoley (#204) üzenetére


MaxiBig
csendes tag

Szia!
Ma utoljára kereslek,msn,skype win indulással megy,és láss csodát,a PVR2 is tökéletesen,tehát a webcam volt a bűnös. :)

Érdekelne az xmltv,mint lehetőség,erre találtam is írást Nálad.
Kicsit elvesztem benne.
Amit kérdeznék,az ,az,h. ennek showview tulakdonsága miatt érdemes felrakni,vagy csak a text-et váltja ki?

Köszi mindent!

Jóéjt! :R

(#206) bzoley válasza MaxiBig (#205) üzenetére


bzoley
veterán

A webcam jelenléte nem egy helyen okozott már bonyodalmat[link]
Ha szereted tudni, mit nézel a tv-ben, szereted tudni, mi lesz a tv-ben, de nem akarsz a txt-be bonyolódni, akkor jól jöhet az EPG. Sőt, ha kiszemelsz egy műsort, amit jó lenne majd felvenni, akkor csak egy gombnyomás* és le van tudva dolog.
Nem hátrány, hogy ha csatornát váltasz, rögtön tudod, mi is az, amit látsz:)

(#207) t.tomi válasza MaxiBig (#205) üzenetére


t.tomi
tag

Akkor lehet, h nekem is megoldódik a problémám?
Mondjuk a régi pvr-t nem zavarta... :F

[Szerkesztve]

Life begins @ 40! (knots) :)

(#208) dvdbackuper válasza bzoley (#195) üzenetére


dvdbackuper
őstag

lehet holnap leszedem az egész szarságot és újrahúzom a kari driverét....a csatornalistát be lehet importálni?

(#209) bzoley válasza dvdbackuper (#208) üzenetére


bzoley
veterán

Ha el tudod menteni(verziófüggő), akkor igen, de a PVR1 és PVR2 listája nem kompatibilis egymással.
Cd-t kidobni, használd a legfrissebb drivert, PVR-t, vagy inkább PVR2-t:)

[Szerkesztve]

(#210) tusi74


tusi74
őstag

Nagyon-nagyon pipa vagyok!!! Időzített felvételnél, ahol a CD van beállítva forrásnak, valaki felhívott Skype-n. És az addig tökéletes hang helyett attól kezdve a lakásban folyó beszéd lett felvéve. Főleg az enyém, mert én itt ültem a gépnél. Pedig a hívást fel sem vettem. Mi történt? Miért kapcsolt át a felvétel forrása mikrofonra?????????? :W :W :W :W

(#211) #65675776 válasza tusi74 (#210) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert a Skype magához ragadta a kezdeményezést. Amikor felveszel, akkor kapcsold ki a bánatba.

(#212) tusi74 válasza #65675776 (#211) üzenetére


tusi74
őstag

Na az lesz! Most megint felveszek, de kikapcsoltam. Hú bakker. Pedig már tök jó kis Derrick gyűjteményem volt. És ez a mai... :W :W :W

(#213) zseko


zseko
veterán

Sziasztok!
Jó, hogy rátaláltam erre a topikra. Ilyen kártyát vettem kb.2 éve, és pár telepítési gondtól eltekintve jól műxik. Most, hogy itt olvastam a PVR2-ről, fel is tettem, és az EPG tetszik. Nekem most együtt van fent a pvr és a pvr2, és működik is mindkettő. Amit nem találtam még meg, hogy a hangnormát nem tudom átállítani, így az MTV1 az sistereg. Ja, nekünk nem kábel van, hanem sima antenna.

HR24.hu

(#214) Littletiger válasza bzoley (#122) üzenetére


Littletiger
tag

Végre volt időm foglalkozni vele. A driver frissítése önmagában nem oldotta meg a problémát, viszont lecseréltem a PVR-t PVR2-re, és egy csapásra jó lett minden. Köszi a türelmet és a segítséget!

(#215) tusi74 válasza tusi74 (#212) üzenetére


tusi74
őstag

Csináltam este egy próbafelvételt, csak kikapcsoltam közbe a Skype-t, és már elment a hang. Csak jusson eszembe minden időzítettnél kikapcsolni. Nincs valami beállítás a Skype-ban, hogy ne vegye-e a hangot?

(#216) bzoley


bzoley
veterán

X64 driver Experthez (Global-hoz nem jó!!) [link]
Note: If you want to insatll and use this unsigned driver on Vista x64 edition,
Press F8 to enter the ''Advanced Boot Menu'' before entering the Vista and
Select the ''Disable Driver Signature Enforcement'' to load this unsigned (or self-signed) drivers.

- Tuning for Vista Media Center Services Scan
- Change ''Analog Audio In'' to ''Audio'' (*.INF)
- Use WINDDK version 6000

(#217) t.tomi válasza t.tomi (#207) üzenetére


t.tomi
tag

Webkamera ki, PVR2 csodásan futkározik :C

Ja, az XMLTV-nek új verziója van : 0.5.45

[Szerkesztve]

Life begins @ 40! (knots) :)

(#218) hati


hati
addikt

Tök jó, az autoit -vel tudom frissíteni az EPG-t. :)
Elindítja a PVR2-t, végigkattintja a megfelelő gombokat az EPG frissítéshez, majd kilép belőle.

(#219) tusi74 válasza hati (#218) üzenetére


tusi74
őstag

MI az az autoit??? Nagyon érdekelne!

(#220) bzoley válasza tusi74 (#219) üzenetére


bzoley
veterán

(#221) Enemy


Enemy
aktív tag

[link]ezt nézd meg.. itt fentvan minden problémára a megoldás..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#222) zseko


zseko
veterán

Még mindig nem működik a hangnorma váltása. Pedig a sugója is írja:If some channels do not sound correctly or are completely mute, press ''A'' on the keyboard to change the sound format.
De hiába nyomkodom, nem változik semmi, így az m1-et nem lehet nézni, mert hang helyett csak sistergés van. Valakinek van esetleg ötlete?

HR24.hu

(#223) tusi74 válasza bzoley (#220) üzenetére


tusi74
őstag

Köszi, majd áttanulmányozom. :) Milyen nyelven kelle ezt írni?

(#224) hati válasza tusi74 (#223) üzenetére


hati
addikt

autoit szkriptnyelven
vannak példák is benne, abból érthető

(#225) tusi74 válasza hati (#224) üzenetére


tusi74
őstag

Na már rosszul kezdődik. Ilyesmihez nem sok türelmem van.

(#226) bzoley


bzoley
veterán

WinFast PVR2 2.0.2.10[link]
1. Bug Fixed : PVR2 fail to set video standard when Video input with S-VIDEO,CVBS,COMPONENT.(ex. NTSC,NTSC-433,PAL,PAL-60.....)
2. Bug Fixed : If analog audio device set to PCI Audio, PVR2 will crash.
3. Bug Fixed : During channel surf , if user press direction key will cause leave channel surf mode .
4. Bug Fixed : Filename of capture for Component.

(#227) ddk válasza bzoley (#220) üzenetére


ddk
csendes tag

nekem is ezzel a gfx outrider-el van a problema pedig a regi gepemre rendesen felment a cd-rol minden ami kell hogy mukodjon. lattam kulfoldi oldalakon is sok embernek ez a problemaja de nem vagom az angolt tul jol. van ebbol a gfx outriderbol frissebb verzio kell ezahhoz hogy tudjak tv-t nezni ?? kulon nem birom a drivert felrakni csak a pvr progit!

(#228) bzoley válasza ddk (#227) üzenetére


bzoley
veterán

A ''gfx outrider'' nem egy program, amiből új verzió kell.
Az Leadtek setup-programjának egy hibaüzenete.
Jellemzően akkor kapod, ha a setup nem ismeri fel a kártyádat. Okozhatja hibás telepítő cd, elk*rt eeprom, elk*rt oprendszer is.
Megjegyzem, nem ártott volna leírnod, milyen típusról van szó, mert néhány topic-ba beírtad a problémát, így a link elmarad.
A cd-t dobd ki, és rakd fel a legfrissebb driver-t, ill. PVR-t, esetleg PVR2-t.(aláírásomban)

(#229) bzoley válasza bzoley (#228) üzenetére


bzoley
veterán

Mármint a 'GFX Outrider not supported' a hibaüzenet. :)

[Szerkesztve]

(#230) öcsi07


öcsi07
csendes tag

Sziasztok.Én is vette egy leadte tv2000 xp expert karit,,de sajnos nem vagyok valami nagy zsonglőr és nincs hang a kép mellé.ha valaki tudna sos..segítteni megköszönném,hogy mit hogyan tovább vagy mit rontottam el a telepítésnél

(#231) #65675776 válasza öcsi07 (#230) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem a telepítéssel van gond, hanem a PVR(2)-ben kell beállítani az Audio-Out Control Line-t és az Audio Recording Line-t arra a bemenetre, amire kötötted a hangkártyán/vezérlőn a tunert.

(#232) tusi74 válasza öcsi07 (#230) üzenetére


tusi74
őstag

Audi vezérlésnek, illetve felvételi forrásnak a zenei CD-t kell megjelölni. Plusz belül a hangkari, vagy az alaplapi integrált hang csatlakozójára kell rákötni.

(#233) ArGab


ArGab
őstag

Eléggé OFF kérdés, de hátha valaki itt tud rá mondani okosat: [link]

(#234) dunc válasza öcsi07 (#230) üzenetére


dunc
nagyúr

A hangkábelt a gépen belül bedugtad az alaplapi ,vagy a hangkártyába?

(#235) bzoley válasza tusi74 (#232) üzenetére


bzoley
veterán

Nekem AUX és Analog Mix van beállítva. Akkor nekem nem jó, állítsam át? ;]

ArGab
Adobe Audition. Ha nem hiányzik belől, hanem csak lassabb, akkor simán megnyújthatod a hangot. Okát nem tudom, vagyis régebben mintha rájöttem volna, de most passz :)

(#236) tusi74 válasza bzoley (#235) üzenetére


tusi74
őstag

Igen, állítsd át! :DD

Ez jó, gondoltam, megnézem, amit Te írtál, mit csinál, nekem egyiket sem ajánlja fel. :(

[Szerkesztve]

(#237) éN79 válasza öcsi07 (#230) üzenetére


éN79
addikt

Ha a hangkábel is be van dugva, a PVR-ben is beállítottál mindent, akkor jön a kedvencem: a hangkártya vezérlőjében az AUX-ot engedélyezni. Egy párszor körbevakartam már a fejem, mire erre a kézenfekvő megoldásra rá nem jöttem. :)

(#238) bzoley válasza tusi74 (#236) üzenetére


bzoley
veterán

Ez hangkártya és driver-függő. Aux az általános, a többi fakultatív:)

(#239) balio01


balio01
csendes tag

Sziasztok.

Most vettem a WinFast TV2000Xp Global kértyát.
Valamiért nem ismeri fel a rendszerem(XP-64bit).
Próbáltam a fenti 64 bites drivereket de valamiért nem találja meg a kártyát telepítéskor.
Lehet hogy én bénázok( sőt valószínű) mert még kezdő vagyok :DDD .
Ha valakinek összejött 64bites Xp-re feltenni a kártyát az megkérném hogy mondja el pontossan hogy mit és hogyan.

Vagy tegyek fel 32bites XP-t?
AMD64 3000+ -os a processzorom
Epox S939 Nforce4-es az alaplap.
A válaszokat előre is köszönöm.
:R

(#240) bzoley válasza balio01 (#239) üzenetére


bzoley
veterán

Azt hiszem, félreinformálás áldozata lettél.
Időközben az oldalról eltűnt a Global mellől az x64-es driver linkje, és a changelog-ban sem látom, hogy benne lennea kártya. A driver-be most nem tudok bele nézni, de ezek után lehet, hogy unsupported a tunered.

s939, nf4, A64 stimmel, de engem eddig valahogy nem hozott lázba a 64bites XP gondolata. Én megvagyok nélküle. Jobb a békesség:)

(#241) bzoley válasza balio01 (#239) üzenetére


bzoley
veterán

A korábbi cím módosítva: X64 driver Experthez (Global-hoz nem jó!!)

(#242) bpityusz


bpityusz
csendes tag

Na, friss drivert raktam, ez tényleg segített a hangerőn. A TXT-t megoldotta a fájlfrissítés.
Egyedüli gond, hogy a CD audio-ra kötve, élőben tuti, ha felveszek, akkor alacsony a hangerőmaxra húzott rec level-nél is.Kivéve, ha a az SB Live5.1-ben a felvételt WhatUhear-be állítom... de ez már 1 másik topic témája. Szóval kösz bzoley!

(#243) balio01 válasza bzoley (#240) üzenetére


balio01
csendes tag

Most próbáltuk egy ismerősömnél 32bites rendszere.
Felment minden gond nélkül.

Akkor a 32bites XP-t javaslod?
Vagy a többi hardver miatt nem fog menni semiképp'?
Esetleg a 32bites XP nem fog menni probléma nélkül?

:U

(#244) #65675776 válasza balio01 (#243) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kérdés inkább az: miért akarsz x64-et használni?

(#245) dvdbackuper válasza #65675776 (#244) üzenetére


dvdbackuper
őstag

mert az újabb, jobb.... :D :D

(#246) #65675776 válasza dvdbackuper (#245) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alapvetően csak egy előnye van: munkára tudja fogni a 64bites végrehajtókat és a bővített regisztereket, ami egyes esetekben még a 32bites alkalmazások sebességét is növeli (bár ehhez valószínűleg több köze van annak, hogy az XP x64 nem az XP-re, hanem a Server2003-ra épül).

Minden más szempontból kompromisszumot kell kötni (pl a nagyon kevés natív 64bites alkalmazás miatt), a driverellátottsága pedig finoman szólva is hiányos..

(#247) Davidx


Davidx
csendes tag

Winfast TV 2000xp expert-em, nem a legujjab darab de sok jót hallottam róla, már egy pár hete szenvedek vele de nem az igazi, ugyan a csatornak bejönnek, meg felvenni is tok, de ha be akarok állítani egy másik codeket ne 2 vagy több Gb legyen 1 órás felvétel akkor a legtöbb esetben egyszerüen kiírja error codek not found, meg ilyen(hibakod, stb.). Letölöttem egy 32Mb felület kezelőt (a hivatalos oldaláról) mert ami a telepítő Cd-n volt na az elég szemöldök ráncolós ugyanis mégcsa nem is teljes. Bármilyen segítséget tapasztalatot szivesen várok.
Előre is kössz.

(#248) #65675776 válasza Davidx (#247) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mit értesz azon, hogy nem teljes a felületkezelő (sejtésem szerint a PVR-re gondolsz)?

Ha van fent codecpack, akkor azt sürgősen le kellene szedni, mert csak arra alkalmas, hogy összegyakjon mindent.

(#249) csokiboci


csokiboci
csendes tag

Rádióból szeretnék felvenni Winfast TV 2000xp expert kártyámmal leginkább klasszikus zenét. A rádióadás antennával fogható, illetve UPC-kábelen is jöhet. Kicsit zavaró az, hogy a hangfelvételbe belekerülnek - gyaníthatóan a számítógép működéséből származó - zörejek. Szeretnék relatíve jó felvételeket csinálni, bár tudom, hogy az alaplapi hangkártyám nem kifejezetten erre a célra lett kitalálva, illetve nem is rendelkezik SPDIF-bemenettel. Kérném, ha van valakinek ötlete, hogy:
- antennát vagy kábelt használjak,
- egyáltalán az alaplapi hangkártya-e a zörejek oka,
- ha az alaplapi kártya a bűnös, milyen kártyát érdemes venni bruttó 25.000 Ft-ig bezárólag,
ossza meg a nyilvánossággal és velem is. Minden segítséget előre is köszönök!

[Szerkesztve]

(#250) Davidx válasza #65675776 (#248) üzenetére


Davidx
csendes tag

Nincs semmien codec packom fen van egy VLC payerem meg a 9-es madis player frissítésem,
De az igazi probléma nem a péppel van hanem a felvétellel,
Egyszerűen egy-két film felvétele után jó illetve ugyanolyan minőségggel mind a képernyőn betelne a 160-as winyom. Ezzel szeretnél valamit kezdeni. mert egyes codolásokkal a 3000 procim nem bír a felajánlottak közül mpeg1,2 avi, media compression meg 1-2, de amik jobban tömörítenének egyszerűen a digitalizálásnál akad a felvétel. Nics erre valami mód szer vagy progi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.