Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#101) dunc válasza nicevolley (#99) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem is fogod a vistára+ egy rendes chipset driver vagy egy normális hang driver sincs se webcam driver se tunner driver a gyártók még alszanak pedig a vista már jelen van ,emlékezz amikor jött az xp ugyanaz a driverhiány volt mint most a vistánál.

(#102) dunc


dunc
nagyúr

Már megoldodott a dolog az elözö driverbe nem volt benne!!!
A mostnanin megvan és jó a teletext is viszont nem magyar...3.0.10.20 van hogy tudom ezt lemagyarositani??? Ja az a gondom még ezzel a verzioval,hogy nem lehet inportálni,exportáni a csatornákat...

(#103) bzoley válasza dunc (#102) üzenetére


bzoley
veterán

Magyarosítani csak .85-től fölfelé lehet.
Rakd rá a huszasra az újat(3.1.1.2), elvileg jó lesz utánna is.

daa-raa:
Állítólag a következő PVR2-ben már kHz lesz :)
Már kezdtem elkeseredni, hogy nem állnak szóba velem, de önszorgalomból ma írt az új srác, hogy tudnám-e fordítani az új dolgokat. Tehát nincs minden veszve :)
Egyébként valamilyen EPG-s dolgok kerültek bele. Kíváncsi vagyok, milyen marhaságokat találtam ki nekik így látatlanba :D

(#104) eXistenZ válasza dunc (#96) üzenetére


eXistenZ
csendes tag

Be van kapcsolva, de így sem akarja a dolgot. ASUS A8N-SLI van... :O

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

(#105) dunc válasza eXistenZ (#104) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor ez jumper lesz bizonyos alaplapokba át kell rakni egy jumpert ,ami az alaplai áramellátást bíztositja magyarul ha kikapcsolod akkor is áram alatt van biill, egér stb én azt javasolom,hogy nézd meg az alaplapi könyvet és ott nézd meg a jumper kérdést azért tudom ezt bíztosra mert volta asus deszkám és az volt a hepem ,hogy bill.-ről tudjam inditani!

(#106) eXistenZ válasza dunc (#105) üzenetére


eXistenZ
csendes tag

Azzal sincs GAS, mert én is bill.zet-ről indítom (Ctrl-Esc). A fenének sincs kevde mindíg lehajolni a Power gombig... :D

Azt hallottam, hogy van olyan új Leadtek Tuner karik, aminek a távbizgentyűje nem a kariba, hanem usbre csatlakozik. (Sorry ha már valaki írt erről, de még nem volt időm az egészen átrágni magam). Esetleg ez is számít vagy mind1iknek be kellene kapcsolni?

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

(#107) Zsol válasza #65675776 (#97) üzenetére


Zsol
csendes tag

Köszönöm!

(#108) szasza_1


szasza_1
senior tag

Hát ez a f*s PVR2 megint szórakozik... Most meg azt csinálja, ha egy óránál többet veszek fel, akkor a file-ból csak az utolsó 6 másodperc látszik... Nem értem, mit birnak ezek a jóemberek ennyit bénázni, ha simán graphedit-el megcsinálnám a gráfot, az is jobban működne, mint ez a progi...
Valakinek valami ötlete a megoldásra? Vagy valami alternativ tuner progi, ami be is tudja kapcsolni a gépet, mielött fel kéne vennie?

(#109) dunc válasza eXistenZ (#106) üzenetére


dunc
nagyúr

usb-ről nem lehet inditani rendszert csak ,bill ps2 ,egér ps2,pxi ,hálókártya, idözités stb ,de usb-ről úgy tudom nem ,persze lehet ,hogy állitható hogy az usb-és ezköz maradjon áram alatt azt nem tudom.

(#110) #65675776 válasza dunc (#109) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet USB-ről is.

(#111) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok,


Tv-kartyat szeretnek venni, ebben szeretnem a segitsegeteket kerni!
Tudom hogy nem ez a legjobb hely mert itt Ledatek-esek vannak :D,
de remelem nem vagytok elfogultak es ar/minoseg aranyban a legjobbat ajanljatok!
Ami fontos:
jo kep/hang minoseg
jo csatorna kereses
jo tomorites, es kep/hang minoseg video menteskor.

Maxxx raforditando osszeg 10.000

Kosz!

[Szerkesztve]

(#112) bzoley válasza zsolt320i (#111) üzenetére


bzoley
veterán

Tízezerért válasz ki egyet a fontos dolgok közül ;]
A ''melyik tunert'' topicban is hasonló választ kapnál(mondjuk ott is feltehetted volna):

Leadtek WinFast TV2000XP Expert ~12.000 [link]
Leadtek WinFast TV2000XP Global ~9.000 [link]

(#113) zsolt320i válasza bzoley (#112) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Szia, szia,

kosz a valaszt!
Ott is feltettem de az a topik annyira hanyatlik hogy nem valaszolt senki :D

(#114) bzoley válasza zsolt320i (#113) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor jó, én sem jártam arra már rég :)

(#115) kelepce válasza bzoley (#90) üzenetére


kelepce
tag

Köszi a választ. (ATI kártyám van)
Ez a PVR2 (2.0.2.7) nem igazán jött be nálam. A számítógép leállításakor megint reklamál Dr.watson dll. hibára hivatkozva. A korábbi 2-3 verzióban ezt már megszüntették, most újra előkerült. Visszatettem a 2.0.2.6 verziót.

(#116) kelepce válasza #65675776 (#100) üzenetére


kelepce
tag

Lehet Vista alatt is hangerőt szabályozni, nálam működik. XP alatt a SoundBlaster Live! kártya belső csatlakozójára volt kötve a WinFast hangkimenete, most keresnem kellett egy olyat amit mindkét kártya lát, ez a SoundBlaster Live! kártya külső hangbemenete lett. (Kábel vég átdug, esetleg csatlakozót átforraszt, majd csere.)

(#117) dunc válasza #65675776 (#110) üzenetére


dunc
nagyúr

ok :R

(#118) Littletiger


Littletiger
tag

Sziasztok!

Szenvedtem már egy ideje ezzel a tunerrel (nem tudtam hangot kicsiholni belőle), végül vettem egy hangkártyát. Beraktam a gépbe és láss csodát, egyből lett hang. Mégcsak állítani sem kellett semmit a pvr-ben. Elindítottam a progit és nagy örömömre hang is volt a tévéadásokhoz. Nem tudom mi lehetett a gond előtte, de az alaplapi hangkártyán keresztül csak némaság honolt. Viszont nagy örömömben nem vettem észre, hogy a pvr audio device beállításánál nem állítottam át az alaplapit az Audigy SB-re. Később vettem csak észre, át is állítottam, megjelentek olyan lehetőségek, amik eddig nem voltak, így pld. az auxiliary.
Ezt választottam, lehett hallani egy kattanást, és jobb lett a hang, valamint a hangerőt is lehetett már szabályozni. Viszont, ha állomást váltok, ismét elnémul minden, és csak akkor jön vissza a hang, ha a pvr-ben visszaállíton az audio device-t alaplapira. Nem értem. Az számíthat, hogy a hangkártya később került a rendszerbe, minthogy a pvr fel lett intallálva?
De végülis megjelenik a programban az SB, tehát felismeri. Ötlet?

(#119) bzoley válasza Littletiger (#118) üzenetére


bzoley
veterán

Utoljára 2005 Áprilisában tettem fel ezt a kérdést:
Nem SB Live! 24bit 7.1 hangkarid van véletlenül?
Akkoriban rengeteget szívtam vele.
Ha nem lenne fenn, akkor új driver/PVR.
PVR2-vel nem volt ilyen problémám.
Akereső ezt dobta kiaz archivumból:[link]

(#120) Littletiger válasza bzoley (#119) üzenetére


Littletiger
tag

Nem Live! Sima Creative Audigy SE 7.1
Azokkal is lehet gond? Akkor újabb PVR megoldja a problémát? Vagy inkább PVR2? Mert én a tunerkártyához adott CD-n találhatót raktam fel.

(#121) bzoley


bzoley
veterán

Megkérdeztem az illetékest, mikorra várható, hogy a PVR2 és a Vista hangrendszere(WASAPI) együttműkdjön.

Mixer of PVR2 not support Vista now,but I will update mixer make it support Vista.
Mixer in Vista is different than in XP,and some of Sound card's driver not support Vista.
I need to spend more time to understand it.(ez jó:) )
Then,the schedule of my jobs is arranged fully at present.
But don't worry,I will try my best to support Vista.


Szóval: majd valamikor

(#122) bzoley válasza Littletiger (#120) üzenetére


bzoley
veterán

Az lényegében egy Live! 24bit, később már Audigy OEM-nek is árulták elég tisztességes módon.
Rakj fel új driver-t, új PVR-t, aztán majd meglátod.
Asszem az újabbakkal már nem volt gondom, azóta meg Au4 van a gépben.
PVR2-vel meg egyáltalán nem volt ilyen gond.

(#123) #65675776 válasza bzoley (#121) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a kHz dolgot megoldották, akkor van remény. :)

(#124) bzoley válasza #65675776 (#123) üzenetére


bzoley
veterán

Hamarosan kiderül. Figyeld a következő verziót :)
Azt ígérte, hogy kijavítja:''new version of PVR2 will update the issue''

(#125) ArGab válasza bzoley (#121) üzenetére


ArGab
őstag

Hétvégén próbáltam be én is a Vista RC2-t (32-bit), és egyik gondom pont ezzel volt. Szintén idegesítő egy kicsit az is, hogy a PVR2 indításakor a kezelőfelületet visszaállította Aeroról a sima Vista felületre, kilépéskor meg vissza Aerora. Ezeket leszámítva más problémát nem tapasztaltam, driveret megette szépen.
Ellenben Canon szkenner, HP nyomtató, Genius WebCam és MSI Bluetooth egyelőre nem megy. :(

(#126) #65675776 válasza ArGab (#125) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam megmarad az Aero, bár időnként megmekken TV-zés közben. Ilyenkor TaskManager dwm.exe kilövése, és minden helyreáll (a dwm automatikusan újraindul). Viszont olyasmi előfordul, hogy az UAC bejelentkezésekor a kép megáll ott ahol van. Ezt meg annyival lehet eliminálni, hogy minimalizálja az ember az ablakot, aztán vissza. Vagy csak simán megnyitni a PVR2-ben a configot.

Viszont Vista alatt nálam az XP-hez viszonyítva töredék idő alatt elindul a PVR2.

(#127) Hoffer


Hoffer
őstag

Hali!

Érdekelne hogy mit gondoltok erről a kártyáról mert most nézegettem és sztem ilyet szeretnék most venni! Milyen a képet ad? Felvételre is megfelelő? Miket kell róla tudni? :D

(#128) bzoley válasza ArGab (#125) üzenetére


bzoley
veterán

Állítsd át a PVR2-t VMR-módba, és jó lesz(asszem).

(#129) ArGab válasza bzoley (#128) üzenetére


ArGab
őstag

Igen, próbáltam ezt is, de így sem ment Aeroval.

(#130) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

VMR-ről jut eszembe. nálam utolsó előtti PVR2-nél csak akkor van folyamatos kép,ha overlay mixer-t állítok be,sem VMR,sem VMR9 nem jó,úgy képzeljétek el a hibát,mintha akadna,laggolna a kép. totál friss xp sp2 prof,91.37 fw,8.26-os chipsetdriver,a driver verzió az pedig az,amit bzoley legutoljára belinkelt.ja, és XP Global tuner (xceive tuneres)

Mi a som lehet a kínja?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#131) ArGab válasza Balinov (#130) üzenetére


ArGab
őstag

A hibát ismerem, de nálam csak OSD információk megjelenítése közben van ez, egyébként folyamatosan fut.

(#132) Balinov válasza ArGab (#131) üzenetére


Balinov
félisten

ez jó, :DDD nálam meg akkor,ha a settings-nél overlay mixer-ről bármi másra állítok,aztán teljesképernyőre váltok.
egyszer még régen ment VMR-rel is,bár semmi képminőség javulást nem vettem észre,pedig elvileg az (is) lenne a vmr lényege,nem? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#133) kelepce válasza ArGab (#131) üzenetére


kelepce
tag

@ArGab
Leveled érkezett. ;)

(#134) bzoley válasza ArGab (#129) üzenetére


bzoley
veterán

Hát akkor csak tippel(get)ni tudok, hogy vagy nem frankó valamelyik driver(Vistánál bármi lehetséges:) ), vagy verzió specifikus a dolog. Az újat nem próbáltam, de az előző verzió pl. nem jelenítette meg az ablak tetejét.

VMR-rel eddig nem volt gondom(amikor épp úgy használtam), de mivel nem csípem túlzottan ezt a fade effektet, overlay-ben használom:)
Csak ha képet kell készíteni, akkor kapcsolom át VMR-be.

(#135) Ssysco


Ssysco
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ez a kártyám van, gondoltam megkérdezem a leadteket hogy várható e Vista64 driver. A válaszlevélben a következő volt: Nem támogatjuk a Vista rendszert. Visszaírtam nekik a következőt: (Bocsi az angolom nem a legjobb, lehet hogy lesz benne nyelvtani hiba)
''I know that, but I would like to know will Vista be support in the future?''
Válasz:

''Dear Sir,

Good day!
No, Because it is hardware issue.
Vista request is capture card need support hardware capture function.
The TV2000XP Expert can not match it forever.
Best Regards
Leadtek Service''


Ha jól értem azért nem támogatják a vistat mert annak mindenképpen olyan kártya kell, ami hardware-s felvételt támogat? Vagy én értek félre valamit? Ha nem, akkor javítsatok ki ha tévedek: a driver egy meghajtó program függetlenül attól hogy a Vista szeretné e hogy nekem hardware-s felvevőm vagy szoftveres felvevőm van... Nem értem az egészet. Ha a Leadtek-nek tényleg ez a hozzáállása akkor holnap eladom (ezt az egyébként nagyon szeretett) kártyámat. Szerintem ez egy baromság, így akarják a hardwares felvevőket eladni. Ez számomra felháborító! Ha én értettem félre valamit akkor visszaszívom az egészet és bocsi a hsz-t!

Ssysco

(#136) Balinov


Balinov
félisten

Üdv
[link]ilyen tunerem van,a fehér távirányítóval. PVR1/2/DTV-n kívül szeretnék más programot is irányítani (pl. winamp,windvd8,VLC,stb) irányítani vele. Milyen irányban érdemes elindulnom? winlirc,girder? a távirányító vevő egysége hagyományos minijack-kal csatlakozik a tunerre.

üdv
Bali

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#137) hati válasza Balinov (#136) üzenetére


hati
addikt

girder kezeli

(#138) Balinov válasza hati (#137) üzenetére


Balinov
félisten

:R köszi az infót,hati.
3.x ,ami még free volt az megteszi,vagy kutakodjak 4.x.x. után?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#139) dunc válasza Balinov (#138) üzenetére


dunc
nagyúr

Lécci linkelj hogy pontossan melyiket kell leszednem. :R

(#140) t.tomi válasza Ssysco (#135) üzenetére


t.tomi
tag

Vazze, én is úgy értelmezem, ahogy Te! :Y
Tö*öm, a Vista miatt cseréljek le 'minden' hardvert?

Life begins @ 40! (knots) :)

(#141) #65675776 válasza Ssysco (#135) üzenetére


#65675776
törölt tag

Erős a gyanúm, hogy ezek a követelmények legfeljebb az MCE esetén igazak. 32bites Vista alatt simán megy az XP-s driverekkel. 64bit esetén alapvetően az a probléma, hogy csak aláírt drivereket hajlandó elfogadni, márpedig ilyen 64bites driver jelenleg nem létezik még XP x64 alá sem. Ha az aláírt lenne, akkor valószínűleg menne Vista x64 alatt.

(#142) Ssysco válasza #65675776 (#141) üzenetére


Ssysco
csendes tag

Szia!

http://tw1965.myweb.hinet.net/x64.htm

X64-s driver, bár nem próbáltam. Úgy tudom hogy ez fent van a leadtek honlapján is egy kicsit módosítva. Sajnos Vistához nem jó, error 39-cel (ha jól emlékszem) elszáll.

A 32bites Vista alatt állítólag tényleg megy a kártya, de a kérdés a 64bites verzióra vonatkozott. Úgy néz ki hogy holnap meghirdetem valahol a kártyát, körülnézek hogy melyik megy rendesen 64bites Vista alatt aztán veszek olyat.

Egyébként szerintem nem arról van szó, hogy nem tudnak csinálni drivert, hanem a hardware-s tömörítős kártyákat akarják még jobban preferálni. Ha nincs is Vistás driver biztos hogy a másikból több fog fogyni.
<off>Engem nem az zavar nagyon hogy nem lesz driver (bár ez is nagyon zavaró), de ez a szöveg hogy Vista alá nem lehet írni ehhez a kártyához drivert csak a hardwareshez, ez szerintem a vásárlók hülyének nézése! Mindannyian tudjuk hogy lehet csak az alapoktól kell átírni a drivert, de ezt megtették a másiknál már (a hardwaresnél). Egy darabig nem fogok venni leadtek terméket. <on>

Ssysco

(#143) #65675776 válasza Ssysco (#142) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha jobban szétnéztél volna, akkor ezt is megtalálod: [link] Nem biztos, hogy működik, de ki kell próbálni.

Egyébként nem értem miért ragaszkodsz ennyire az x64-hez. Nem sok esély van arra, hogy más kártya esetén több sikerrel jársz. A legtöbb egyáltalán nem megy még 32bites Vista alatt sem.

(#144) bzoley


bzoley
veterán

WinFast PVR2 2.0.2.8[link]

Sok változás nincs, az EPG-t bűvölik, de az minket nem nagyon érint.
Esetleg a mellé csomagolt wfttx, wfwiz.

Viszont Daa-raa szaktársnak kötelező(kHz) :DDD

[Szerkesztve]

(#145) #65675776 válasza bzoley (#144) üzenetére


#65675776
törölt tag

Végre nyugodtan alhatok... :D

Hehe, a Wizard már PVR2-t ír ki.

[Szerkesztve]

(#146) bzoley válasza #65675776 (#145) üzenetére


bzoley
veterán

Éjszakai műszak? :D
Már a 2.0.2.6-tól PVR2-t ír asszem.

Majdnem vettem Global-t. Nem volt a nagykerben. Normális hűtőt sem kaptam.

[Szerkesztve]

(#147) #65675776 válasza bzoley (#146) üzenetére


#65675776
törölt tag

2.0.2.5 volt az utolsó amit felraktam ezelőtt.

Láttam a tuningeredményt. Ugye E4-es a proci?

(#148) Balinov válasza bzoley (#146) üzenetére


Balinov
félisten

Kár,hogy csak majdnem,legalább már 2en lennénk a PH!-n..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#149) bzoley válasza #65675776 (#147) üzenetére


bzoley
veterán

Áá, épp hogy meglökdöstem kicsit. Nem sok idöm volt foglalkozni vele:)
Ha megmondod, hol nézhetem meg, elárulom. Ja meg, hogy miért adott a 3dmark ezerrel kevesebbet 3ghz-en.

(#150) Dreft


Dreft
csendes tag

Jó reggelt!
Nekem WinFast TV2000 XP Expert kártyám van már több mint 1 éve és kitűnően működik!
Most lenne egy apró bibim, méghozzá az hogy alaplapot váltottam és nincs rajta AUX bemenet (Intel Lemont DP965LT), vagy legalább is nem sikerült megtalálni rajta. Ha esetleg valaki tud segíteni hogy hogyan lehet hangot csiholni belőle nagyon megköszönném!!

Üdv: Alfi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.