Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#1001) bzoley válasza Balinov (#999) üzenetére


bzoley
veterán

A magyart nyeggetem én is:)
Nem, az alap felállás az, hogy a MC nem ismeri fel a tunert(nincs hw-es enc). A Mainconcept-et felrakva már felismeri, de a csatornék képe olyan, mintha egy 320-as lenne kinagyítva. Blokkos, maszatos. Szóval sok értelme nincs a használatának. A rádiót még nem próbáltam, de a beta-ban nem volt vele gond.
A PVR2-vel viszont nincs nagy gond. Lehet halkítani, némítani, még a felvétel is működik.
Egyedül, mintha a tv képe menne kisebb felbontásban, a 12-es karika, meg néhány részlet kicsit darabos.

(#1002) indianka


indianka
tag

sziasztok,
lenne egy kérdésem, TV2000 Globalt használok, nagyon meg vagyok vele elégedve.
A régi PVR van fenn, a legújabb driverrel (azért nem a PVR2-t használom, mert azzal nem ment a távirányító, meg ezzel már belőttem a csatornákat).
viszont az a baj, hogy amikor újraindul a windows, akkor az összes csatorna sistergősre veszi a figurát, újra meg kell keresni a csatornákat, aztán megint minden tökéletes, viszont a következő windows inditásnál már megint szar lesz a hang meg a kép,nem tudom mi lehet vele.
Nem tudtok valamit, hogy ne kelljen minden egyes alkalommal újra mindig megkeresni a csatornákat?
köszi alőre is!

(#1003) Nkboy válasza bzoley (#1001) üzenetére


Nkboy
senior tag

T. bzoley!

Hogy tudom megoldani, hogy a hangerőt is tudjam állitani? Bármire állitom nem szabályozza. Vistát használok.

Meg néha ilyen hibát ír ki: Hiba a képalkotás során vajon ez miért lehet?
Leadtek WinFast TV2000XP Expert kártyát használok

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1004) #65675776 válasza Nkboy (#1003) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link] Nálam FF alat nem jelenik meg értelmesen, IE alatt biztosan el tudod olvasni.

A másik problémára: valószínűleg valamilyen alkalmazás már lefoglalta magának a tunert.


indianka: Nem tudom milyen verziókat használsz, de a PVR2 is hibátlanul kezeli a távmachinátort. Viszont lehet, hogy telepítéskor letiltja. Engedélyezni a Wizard -> Setting -> Remote Controller pont Enabled-re állításával tudod.

A hangolásos probléma régebbi PVR-ek esetén jelentkezett ismereteim szerint (jómagam már nagyon régóta nem használom, a PVR2 használatát hosszú ideig a szokásosan alacsony színvonalú nV driver okozta (nF4 Audio), de egy csere Realtek driverre ezt a problémát is eliminálta).

(#1005) #35692544


#35692544
törölt tag

hi

megvettem a globál+fm-t ez azért olcsóbb mert kisporolták a videó szerkesztő sw-t
olyan problémám volna hogy a pip funkciót nem tudom elindítanisem távírányítóval sem a programból

(#1006) #65675776 válasza #35692544 (#1005) üzenetére


#65675776
törölt tag

PiP funkció csak akkor működik, ha van felvett, time shift-elt vagy megnyitott videoanyagod. Sima PiP-hez két tuner kellene.

(#1007) #35692544 válasza #65675776 (#1006) üzenetére


#35692544
törölt tag

1x valahogy elindult a dvd a pip-ben de nem tudom hogy csináltam
ha a tv-t szeretném pip-ben használni kell vennem még egy karit valamilyen vinfast kell vagy bármi más jó?

(#1008) #65675776 válasza #35692544 (#1007) üzenetére


#65675776
törölt tag

A távirányítón levő gombbal csak a PiP funkciót tudod engedélyezni vagy letiltani. Engedélyezett helyzetben automatikusan indul ha adottak a feltételek.

Olyan kártya kell, amit tud és hajlandó is kezelni a PVR(2).

(#1009) #35692544


#35692544
törölt tag

a felvett anyagot hogy tudom kiírni dvd-re, mert az m-peg2-t nem engedi dvd videónak felírni?

[Szerkesztve]

(#1010) #65675776 válasza #35692544 (#1009) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mekkora file-t amit ki akarsz írni?

Egyébként meg használd a DVD profilt, vagy a DirectBurn-t, akkor biztosan rendben lesz a formátum.

(#1011) bzoley válasza Nkboy (#1003) üzenetére


bzoley
veterán

daa-raa linkelt egy használható leírást(erről meg is feledkeztem), de tegnap én is írtam róla pár sort. Itt megtalálod:[link]

(#1012) #35692544 válasza #65675776 (#1010) üzenetére


#35692544
törölt tag

15perc m-peg2

most probálkozom a dvd irással

(#1013) #65675776 válasza #35692544 (#1012) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bitrate? DVD-n nem lehet nagyobb a video bitrate 9,6MB/s-nál, a multiplexelt bitrate pedig max 10,08MB/s lehet. Nem lépted túl valamelyiket?

Egyébként szerintem egy DVD játékos le tudja neked játszani az adatlemezként kiírt MPEG2 file-t.

(#1014) Looserke


Looserke
őstag

A Leadtek oldalára feltett 3210-es Vista driverral megy már rendesen az Expert Vista alatt? Csa mert addig nem akarom feltenni az új Win-t amíg baj van vele.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1015) bzoley válasza Looserke (#1014) üzenetére


bzoley
veterán

Megy. A driver-rel eddig sem volt gond, csak a hangkártya driver-ével, és a PVR2-vel. Most már csak a hangzsugától függ, megy-e rendesen. Nálam semmi gond. PVR2-ből a legújabb kell.

[Szerkesztve]

(#1016) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Milyen beállitásokat érdemes használni ha pl egy sorozat részeit szeretném felvenni?
pl egy 40perces rész kb 350-400megás legyen. és minőségre se legyen rossz.

(#1017) bzoley válasza TriackFeri (#1016) üzenetére


bzoley
veterán

Ilyen méretbe jó minőség mellett nem tudsz felvenni. Mindenképp újra kell utólag tömörítened az anyagot, szóval minél kisebb veszteséggel vedd fel a műsort, még ha több hely is kell hozzá.

(#1018) Looserke válasza bzoley (#1015) üzenetére


Looserke
őstag

Nah az a másik dolog, amit nem ismert fel a Vista upgerade advisor...a hangkártyám.
Egy SB Live 5.1 digital van. Mondjuk nem használom az 5.1-et, csak stereoban. Szal nemt udom így menne-e Vistán.

(#1019) bzoley válasza Looserke (#1018) üzenetére


bzoley
veterán

Imádkozhatsz, hogy valaki barkácsoljon hozzá driver-t:)

Korábban megemlítettem, hogy mintha a tv képe, mintha átméretezett lenne Vista-n.
Ma felraktam az új Forceware-t(100.65), és most már a tv képpel is minden rendben.

Közbenm meg véletlenül észrevettem, hogy a távirányítóval még a Total Commanderben is lehet navigálni, ha ki van pipálva az MCE Remote. Csatornát akartam váltani, ehelyett az asztal ikonok kijelölése változott:)

(#1020) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok.
Szerentném megosztani veletek a Vista és a LeadtekTV2000XP Expert kártya együttes használatábol származó tapasztalataim hogy aki esetleg most próbálkozik annak könyebb legyen.
Saját tapasztalat és nem feltétlenül érvényes minden esetre…. Nekem volt olyan eszköz ami problémát okozott ezért javaslom mindnekinek hogy Vista telepités előtt huzzon le minden felesleges eszközt a gépről (nekem konkrétan a webkamera okozott gondot de nem árt mindnet lehuzni és utolag ha már működik a TV tunerkártyánk akkor rádugni egyenként. Miután feltelepült aVistánk az ESZKÖZKEZELŐ-ben keressük meg a Tunerkártyánkat két ismeretlen eszközt jelez majd a [url=http://kep.kepfeltolto.hu/225/1171913029.jpg]gép[/url]. Először ezeket kell feltelepiteni bzoley oldalán megtalálható a driver amivel telepiteni tudjuk. Ha mind a két eszközt sikeresen telepitettük [url=http://kep.kepfeltolto.hu/796/1171913145.jpg]továbbléphetünk[/url], javaslom a hangkártyán legujabb driverének letöltését, melyet vistara fejlesztettek ki. Ezek után feltelepíthetjük a WinFast PVR2-t. Ha minden jól megy akkor gondnélkül működik és egy csomó bosszuságtol megszabadulhattok  Nekem most tökéletesen működik kivéve egy dolgot, a programozott felvétel sajnos jelenleg nem megy abban az esetben ha kilépünk a WinFast PVR2-ből a felvétel elindulása előtt ennek az az oka hagy az indító fájlt nem tartja biztonságosnak és letiltja a Vista. Jelenleg itt tartok de ez a kis hiba már nem számit majd megoldódik..
Ha Csatlakoztatom a webkamerát akkor azt irja a gépem a program inditásakor hogy képalkotási hiba (gondolom nem csak nekem van az a problémám) de semmi para lehuzzátok restart és már működik is .


[Szerkesztve]

(#1021) IG55


IG55
senior tag

Elég rég olvastam a topikot, és látom van új PVR2.
A gondom az, hogy nem bírom importálni a régi PVR csatornáit. (chl-pcl)
Létezik valami konvertáló megoldás?

(#1022) bzoley válasza IG55 (#1021) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, újra kell keresned a csatornákat.

(#1023) IG55 válasza bzoley (#1022) üzenetére


IG55
senior tag

Értem, thx.

(#1024) k_petya válasza TriackFeri (#1016) üzenetére


k_petya
tag

Én általában PICVideo codec-kel veszek fel (1óra kb 4-5giga) és ha sorozat akkor SVCD-be tömöritek.


Közvetlen soha nem rögzitenék MPEG2-be mert nekem mindig csuszott a hang.

(#1025) Balinov válasza k_petya (#1024) üzenetére


Balinov
félisten

üdv k_petya,csak 1 szakmai kérdés, mikor picvideo-ba rögzítesz,akkor pal dvd felbontást használsz ,majd ugye svcd konverziónál resize,vagy át lehet vhogy állítani a picvideo-nál a felbontást az svcd-nek megfelelően?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1026) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Nem működik a távirányitóm na nem mintha sokat használám csak mondom. Mi okozhtaj a hibát? Vista alatt

(#1027) bzoley válasza Dzsolo (#1026) üzenetére


bzoley
veterán

Wzard-ban nincs letiltva, vagy nincs kipipálva az ''MCE Remote''?

(#1028) bucilali


bucilali
aktív tag

hm...
megszívtam ezzel a PVR2-vel... :((( :O
le kellett szednem, mert csatornaváltáskor csontig fagyott a gépem...
visszatettem a régi PVR-t, kifogástalanul megy, csak a műsorfüzetet hiányolom.. :((
S939 A64 X2 4200+, ga K8NS ultra 939 lap, tv 2000 XP expert tuner...
ha tud valaki okosat mondani, ne kíméljen...
köszi: bucilali

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#1029) Bastee


Bastee
tag

Vista x64 HUN alatt nekem se megy az Expert távirányítóval de ez szerintem PVR 2 probléma tehát biztosan javítva lesz egy újabb verzióban. Mellesleg a videóablak teteje sem látszik rendszeresen. (ahol a kisméret bezárás stb. található) ettől függetlenül úgy viselkedik mintha ott lenne :)

(#1030) bzoley válasza Bastee (#1029) üzenetére


bzoley
veterán

Told túl az ablakot a képernyő tetején. Nekem attól vissza szokott jönni az ablak teteje.
A távirányítónak nem sok köze van a PVR2-höz, működése a Wizardtól fögg. Nekem nincs gondom vele. Sőt, még okosabb is, mint eddig.

(#1031) #65675776 válasza k_petya (#1024) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen beállítással lesz ilyen kicsi a felvétel? Nálam 18-assal 6-8GB 1h video. A 17-es meg már látványosan gyengébb.


Balinov: Azt nem a PICVideo-ban kell megadni, hanem a PVR(2)-ben. Felbontásnak 480x576.

(#1032) Balinov válasza #65675776 (#1031) üzenetére


Balinov
félisten

pff...szégyenlem magam,hogy ekkora badarságot kérdeztem. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1033) Kolly24


Kolly24
csendes tag

Leadtek Winfast TV2000XP Expert tunerrel veszek fel MPEG-2 -be a WinPVR -nek az alap profiljába /teljesen mind1 milyen bitrae-vel és hanggal, mert mindenhogyan rossz/, és a felvett mpg-nek a hangja egy időután elkezd csúszni ill. ha belepörgetek akkor is csúszik a hang. ACE Mega Codec Pack 603pro van fent /professional-ba/ divxg400 és Divx 5.11. A hangkártyám Soud Blaster Audigy 4-es. Ezelőtt is ezzel a konfiggal és codec-ekkel vettem fel és akkor tökéletes volt. Azóta kicseréltem a hangkártyámat Sound Blaster live 5.1-ről erre az Audigy-re.

Próbáltam: Leszedni az ACE Codec...-ot, a Divx-et, frissítettem a WinPVR-t a Tuner drivere-it a legújabbakra és semmi sem változott. A hangkártya driver-ét még nem frissítettem a legújabbra csak a hozzáadott lemezről még1x újra telepítettem de akkor sem történt változás.

Én Codec-/ek/re gyanakszom vagy esetleg a hangkártyára.

Kérem segítsen akit tud, Köszönöm.

(#1034) Bastee válasza bzoley (#1030) üzenetére


Bastee
tag

Hihetetlen de az ablak teteje tényleg visszajön a kis trükköddedel, viszont a távirányítóval csak elindítani tudom a progikat, meg kikapcsolni :(

(#1035) bzoley válasza Bastee (#1034) üzenetére


bzoley
veterán

Ha bekapcsolni tudod vele a tv-t, akkor a többinek is működnie kell.

(#1036) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Legyetek szivesek segiteni nekem!
A gondom a következő: Beállitom a csatornákat a tunerben, le is mentem őket, eddig minden ok.Kikapcsolom a tunert, mikor újra indittom akkor minden csatorna beállitás visszaáll alapra. Ez vajon miért van?
Ezek vannak telepitve:
Op rendszer: Vista Ultimate
Driver: 4.0.107.3210.Vista.WHQL
Software: winfastpvr2_v20214

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1037) bzoley válasza Nkboy (#1036) üzenetére


bzoley
veterán

Nem kéne ilyet csinália, de próbáld meg rendszergazdaként futtatni a programot. Parancsikon, jobbgomb - kompatibilitás fül, és alul kipipálod a jogosultsági szintnél, hogy ''a program futtatása rendszergazdaként''.

(#1038) Nkboy válasza bzoley (#1037) üzenetére


Nkboy
senior tag

Köszi a segitséget!
Úgy néz ki ez volt a hiba oka.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#1039) bzoley válasza Nkboy (#1038) üzenetére


bzoley
veterán

Ennek örülök, csak tipp volt. Én már a Vista telepítése után lecseréltem a fiókom a ''rendszergazdára'', így lehet, hogy ezért került el ez a probléma.

(#1040) hati


hati
addikt

[link]
''[ 1656656 ] tv_grab_huro misses shows after midnight''

A hiba abból fakad, hogy megváltoztatták a port.hu-n az időformátumot. Patch már van rá, de lefordított bináris még nincsen.

(#1041) bzoley válasza hati (#1040) üzenetére


bzoley
veterán

Én meg azt hittem, nálam van a hiba:)

(#1042) Looserke


Looserke
őstag

tudom, hogy kicsit OFF, de:

Akik a XI. kerületben laknak, azoknak voltak kimaradások az RTL Klub műsorában a hétvége környékén? Arra gondolok, hogy egyszer csak elmegy a kép és csak egy szürke képernyőt látsz pár percig? Elvileg most már megcsinálták és másik adóról küldik a jelet erre felé, de most meg olyan a kép az RTL Klub-on, hogy a kontúrosabb vonalaknak ott van a jobb oldalán a szellemképe. Pl. fehér csíknak sötétebb háttér előtt vagy fordítva. De ezt csak azóta tapasztalom, mióta volt ez a zűr az adásban. Észrevett más is ilyen hibát? Csak mert tegnap kijöttek a UPC-től egy jelbemérésre, de abban nem volt hiba és valószínű, hogy a zűrös adás miatt az RTL Klub-ot másik állomásról sugározzák és azért lett szellemkéépes a kép. Ha másnak is van ilyen gondja, akkor esetleg jelezhetné a UPC felé, hátha visszatennék az eredeti adóra, mert eddig ez a csatorna jött be a legszebben...

[Szerkesztve]

(#1043) hati válasza bzoley (#1041) üzenetére


hati
addikt

Aki türelmetlen, annak itt egy alpha verzió, amiben benne van már a huro patch is.
[link]

(#1044) k_petya válasza #65675776 (#1031) üzenetére


k_petya
tag

Pal DVD beállítással veszek fel, tényleg 17-sel, Interlaced (2 fields if more then 288).
Ha épp olyan kedvem van VDub ban szűrés, delogo, FrameServing és CCE-vel nyomom át SVCD-be. Ha nem akarok ennyit flancolni akkor Procoder vagy TMpegc.

(lehet, hogy tévedtem és az sorozat 50perce lesz 4-5 giga körüli.)

(#1045) Balinov válasza k_petya (#1044) üzenetére


Balinov
félisten

hirtelen nem esett le,miért használsz az mjpeg avi és a cce közé vdub-ot,de aztán leesett,hogy filterek,stb..és milyen igazad van! milyen szűrőket szoktál alkalmazni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1046) Isti79


Isti79
csendes tag

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha evidens dolgokat fogok kérdezni, de sajnos nincs időm teljesen átolvasni ezt az igen csak terjedelmes topicot. Azért örömmel látom, hogy ennyien használják ezt a kártyát...

A történet ott kezdődik, hogy vettem egy barebone pct, azzal a felkiáltással, hogy milyen jó lesz nekem egy pici csendes gép hpcnek. És ahogy az lenni szokott menél jobban szeretne örülni az ember valaminek, annál jobban nem fog: sajnos a Pinnacle PCTV Pro kártyám 2 mm híján nem fér be a házba (sem az SB Live kártyám, de az egy másik téma). Sajos kénytelen vagyok venni egy lowprofile kártyát, ami befér, de kicsit gyanakvó vagyok az új típusokkal.

Kérdéseim:
1. Már 5 éve használom a Pinnnacle kártyát és nagyon szeretem. Összemérte esetleg valaki egy Leadtek Expert képét egy Pinnacle kártya képével és hangjával?
2. Mi a különbség a Winfast Expert és Global verzió között? A weboldal alapján úgy tűnt a Global többet tud, ehhez képest 2000 Ft-al olcsóbb az Experthez képest. (A Global 6390 Ft bruttó, ami nagyon barátinak tűnik.) De lehet, hogy csak túl késő van már...
3. Én a tvnézés mellett digizni is szoktam, ajánlanátok digizni is ezt a kártyát Athlon 64 3,2-ás gép mellé? Kép-hang csúszás mennyire jellemző rá?
4. A PCTV hibája, hogy szerette összeszedni a gépzajokat (pld egérmozgatás), esetleg ennek van valami hasonló bibije?
5. A távirányítójával lehet a gépet vezérelni (más progikat, a gépet kikapcsolni stb., mert a PCTV-ven lehet és ez nagyon hiányozna)

A válaszokat előre is köszönöm és kellemes 7végét mindenkinek.

(#1047) bzoley válasza Isti79 (#1046) üzenetére


bzoley
veterán

0.''kicsit gyanakvó vagyok az új típusokkal''
Az Expert neked új lehet, de lényegében már nem új, kipróbált, és bizonyított típus.
1.Nem tudom, mire képes a PCTV Pro(gyanítom, nem túl versenyképes), de az Expert nem lehet olyan rossz, ha a PH!-tesztekben az új tunerek képet hozzá hasonlítják. Kvázi etalon:)
2. Leadtek WinFast TV2000XP Expert és Global - Melyiket szeressem?[link]
Lényegében egyik sem tud többet a másiknál, ugyanolyan jó mindkettő. Aminek az árát beírtan, az valószínűleg a rádió nélküli változat.
3. Codec, és beállítás függő. Ésszel probléma nélkül lehet vele jó minőségben rögzíteni.
4.Nem jellemző, Global-nál meg szinte kizárt.
5.Van rá lehetőség, gépet ki/be kapcsolni lehet(ha az alkalmas rá)

(#1048) #65675776 válasza Isti79 (#1046) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez terjedelmes? Látnád az elődjét! :P

Amiket bzoley leírt, azkat osztom én is.

1. Volt szerencsém Pinnacle tunerhez, hw szinten valamivel elmarad az Expert-től, de ez nem egzakt, lévén a Pinnacle adott típust többféle verzióban is gyártja (PCTV Pro-t láttam már Philips és BT878 dekóderrel szerelve is). Nekem a Leadtek képe tisztábbnak tűnik, a Pinnacle esetén némi színtorzítást véltem felfedezni. Sw szinten mindenképpen jobb a Leadtek

3. Simán, ha nem vagy mértéktelen. Nekem 750MHz-es Duronnal sem voltak problémáim.

(#1049) Isti79


Isti79
csendes tag

Srácok, nagyon köszönöm a hozzászólásokat.

Az ''új'' kifejezést én a váltásra értettem, mármint hogy lecserélni valamit egy újabbra, ami amúgy nagyon jól működik (tehát nekem új :). Volt már egy-két pofon ilyenből, mikor azt hittem az újabb kiadás jobb lesz...hát nem. Én azt gondolom, hogy a mai világban egyszerűen foggal körömmel ragaszkodni kell ahhoz, ami jó és meg vagyunk vele elégedve, mert hihetetln mértékű a gyártási szórás, meg ugye a vezér szó a ''költségcsökkentés''. Az én kártyámat 1000%, hogy nem adnám el, ha beférne az új barebone kunyhóba.

Azon szerencsések közé tartozom, akinek a legf..szább verziójú PCTV Pro kártyája van, ezért is nehéz a döntés. Volt egy egyel későbbi verziójú is, amin már nagyon vékony volt a tuner rész (de ugyan úgy Pro verzió), na hát annál elég volt 2 perc, hogy eldöntsem, hogy ebből apronet lesz.

De meggyőztetek, azt hiszem beruházok egy FM mentes Winfast Globe-ba. Ha tényleg ilyen szép a képe, akkor ennyi pénzért ajándék...

(#1050) _Robi


_Robi
csendes tag

Érdeklődnék, hogy C2D ( E4300) procival ha Leadtek TV 2000 tv tunerrel felveszek és közben más programot is futtatok (pl.: explorer, msn,) akkor akadni fog a felvétel?


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.