Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#3001) bzoley válasza shteer (#3000) üzenetére


bzoley
veterán

Szavadon foglak :)

Vagy foglalt volt a kártya(pl:MC), vagy driver telepítési hiba lehetett.

(#3002) shteer válasza bzoley (#3001) üzenetére


shteer
titán

úgylegyen :D

MC-t nem piszkáltam - szerencsére nem is kellett :)

..szerintem jónak tűnik

(#3003) Mercutio_ válasza bzoley (#2999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szépestét!
Jelenleg 32bites XP-re melyik PVR2 verziót javaslod? (Volt egy rendszer reinstall)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3004) partymaci válasza bzoley (#2968) üzenetére


partymaci
aktív tag

Tudsz ajanlani esetleg olyan karit, persze leadtekrn belul, aminek hangeroszabjzoja hajlando muxeni x-fivel?

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#3005) bzoley válasza Mercutio_ (#3003) üzenetére


bzoley
veterán

Pl.: v2.0.2.31

partymaci:
Ha figyelmesen olvastad volna, amit írtam, akkor most nem kérdeztél volna hülyeséget. Nem a tunerrel van a gond, hanem a szutyok Creative driverrel. Vagyis cserélj hangkártyát, imádkozz normális X-Fi driverért, vagy nézd meg PCI-on keresztül van-e hang, PCIa üzemben nincs gond a hangerő állítással.

(#3006) partymaci válasza bzoley (#3005) üzenetére


partymaci
aktív tag

bocs, elsiklottam a PCIa felett mert fogalmam sem volt miaz, vagyis hogy hol mit kell beallitani...elismerem hogy a driverei szarok de a hangzasa jobb integraltnal :}

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#3007) bzoley válasza partymaci (#3006) üzenetére


bzoley
veterán

A legtöbb integráltnál valóban jobb, de miért csak azokhoz hasonlítod? Nem csak CL van a világon. Nem egy normálisan működő hangkártya létezik, mondjuk akinek az EAX is fontos, azoknak nincs túl nagy választék. DE az EAX lassan úgyis mehet a süllyesztőbe.

(#3008) shteer válasza bzoley (#3007) üzenetére


shteer
titán

az hogy lehet, hogy az eszközkezelőben ott van a Global (audio) de a pvr2-n nem tudom kiválasztani, hogy PCIa-t használjon?

..szerintem jónak tűnik

(#3009) bzoley válasza shteer (#3008) üzenetére


bzoley
veterán

A PVR2 hivatalosan még nem támogatja a funkciót. A registryben lehet kapcsolgatni. Nem tudom linkelni, keress rá itt, vagy az lhsite-on. Viszont nem minden Global tud alapból PCIa-t, szóval ne lepődj meg, ha nem megy.

(#3010) shteer válasza bzoley (#3009) üzenetére


shteer
titán

kipróbáltam a patch-et, nem működik továbbra sem.
pedig G rev a kari

ez még nem is lenne baj, egy kábel hátul nem számít DE:

minden csatorna monoban szól :( átváltani sem tudok... ez mitől lehet? :U

..szerintem jónak tűnik

(#3011) bzoley válasza shteer (#3010) üzenetére


bzoley
veterán

Gondolom kikapcsolt PVR2 mellet adtad hozzá a registry bejegyzést.
Hangot az S billentyűvel tudod állitani, kijelezve viszont csak a zöld csik alatt lesz, vezérlőpulton nem(új verziók). Régebbi verziókkal,(pl. 2.0.2.31) nincs ilyen gond.

(#3012) shteer válasza bzoley (#3011) üzenetére


shteer
titán

kikapcsoltnál, bekapcsoltnál... hogyan kell helyesen? :)

kipróbálok egy 31-es verziót

..szerintem jónak tűnik

(#3013) bzoley válasza shteer (#3012) üzenetére


bzoley
veterán

Természetesen, kikapcsolt PVR2 mellett ajánlott hozzáadni a registry-hez.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek\Video\WFDVB-T\]

"UsePCIAudio"=dword:00000001

[ Szerkesztve ]

(#3014) fradi81


fradi81
veterán

hali
most a globalomba nincs dugva tv kábel. így nem is tud fogni semmi adást, ahhoz is rá kéne kötni valami antennát hogy pl az m1 bejöjjön rajta? mert a pvr2 nem talál semmit.

moto g72, Ninebot d28e

(#3015) shteer válasza fradi81 (#3014) üzenetére


shteer
titán

antenna nélkül aligha fog a tv is adást :U

..szerintem jónak tűnik

(#3016) #65675776 válasza fradi81 (#3014) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez kicsit erős volt...

(#3017) shteer válasza bzoley (#3013) üzenetére


shteer
titán

úgy tűnik hiába minden, S-re sem áll át stereo-ra, PCIa se működik

..szerintem jónak tűnik

(#3018) bzoley válasza fradi81 (#3014) üzenetére


bzoley
veterán

Nem ártana valamit bedugni, legalább egy darab drótot.

(#3019) bzoley válasza shteer (#3017) üzenetére


bzoley
veterán

PCIa lehet, elég változatosak a támogatott darabok. De az S billt nyomkodva látnod kéne, ahogy változik a felirat a képernyőn(mono - dual - stereo)

(#3020) shteer válasza bzoley (#3019) üzenetére


shteer
titán

van xp-m is, azon megy a stereo - vista alatt van igazán a gond. pcia már nem érdekel, nem is kell, csak a stereo hangnak illene működnie :(

..szerintem jónak tűnik

(#3021) Nkboy válasza bzoley (#3019) üzenetére


Nkboy
senior tag

Elérhető az lhsite.hu? Vagy nálam van a hiba?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#3022) bzoley válasza Nkboy (#3021) üzenetére


bzoley
veterán

Délután óta nem elérhető. Reméljük holnapra helyreáll a rend.

shteer:
Érdekes, soha nem volt ilyen gondom. Passzolom mitől lehet. Ha csak a hang nem lenne sztereo, akár még hangkártya driver probléma is lehetne, nem lenne meglepő, de hogy még váltani sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3023) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Lehet nekem is kelene új driver.
kb 1 hónapja használtam utoljára.Ma bekapcsolom, és fekete fehér zöld villogó képek vártak.
Driver segíthet?
HA igen honnan szedhetem le?
Mert látom ez most nem megy.http://www.lhsite.hu

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3024) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

mögoldottam:-)

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#3025) shteer válasza bzoley (#3022) üzenetére


shteer
titán

hangkari driver lehet, másra már én sem tudok gyanakodni... mivel xp alatt lehet váltani és van stereo hang

pvr2-ből próbáltam a 17-est, 40-est, 46b-t.. ugyanaz. mardt a 40-es

..szerintem jónak tűnik

(#3026) noname-hu


noname-hu
csendes tag

Egy TV2000XP Globalra rá lehet kötni a PlayStation 3 at? mer elvileg tud s-videot....és rendeltem már Sony S-Video kábel-t szal csak érdeklődök hogy nem-e dobtam ki 7 ezer forintot a semmiért.
a kábel tulajdonsága
S-video csatlakozás a képnek
2 db RCA csatlakozó a hangnak

és amúgy a harmadik rca az mire való?

[ Szerkesztve ]

(#3027) Füleske válasza noname-hu (#3026) üzenetére


Füleske
addikt

A sárga az videobemenet.

(#3028) bzoley válasza Füleske (#3027) üzenetére


bzoley
veterán

Amit kompozitnak hívnak.

(#3029) noname-hu


noname-hu
csendes tag

ok kössz, de attól még rá lehet kötni?
ja és van sony composite kábel is de az 5 rca-s azzal is rámenne? ha igen akkor melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#3030) noname-hu válasza noname-hu (#3029) üzenetére


noname-hu
csendes tag

azért ennyire nem kellet volna megeröltetni magatokat...ja és kössz a semmit!

(#3031) bzoley válasza noname-hu (#3030) üzenetére


bzoley
veterán

Mi olyan bonyolult ezen? Ha mindekét eszközön megtalálható ugyanaz a csatlakozó, akkor összeköthető. Kompozit, komponens, s-video, vagy ami van.

(#3032) noname-hu válasza bzoley (#3031) üzenetére


noname-hu
csendes tag

semmi...csak gonoldtam h mivel DVI kábelen rácsatlakozol DVI-s monitorra akkor nincs kép addig ameddig nem tud a monitor valami hdpc-t...gondoltam itt is lehet valami ilyesmi...

(#3033) #65675776 válasza noname-hu (#3032) üzenetére


#65675776
törölt tag

Rosszul gondoltad, ugyanis ez nem igaz. A HDCP csak a védett HD tartalmak teljes felbontású megjelenítéséhez kell. Sima, pl Win asztal, megjelenítéshez nem kell HDCP, főleg hogy DVI már korábban is volt.

(#3034) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberek lenne egy olyan kérédsem hogy van a rádiónak antennája amit a tv tunerből jön és elágazik két felé és a két végén van egy-egy fekete lezázószerűség Kérdés, hogy ha én levágom az egyik végéről azt a fekete lezáró szerűséget mert szeretnék rátenni egy 50 cm-es antennát ugye nyugottan megtehetem? Amúgy abba az antenne vezeték belsejébe hány vezeték fut 1 vagy 2 mert ha 1 akkor bocs a sok szövegelésért mert akkor meglehet csinálni de szeretnék biztos lenni a dologban.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#3035) partymaci


partymaci
aktív tag

Üdv! olyan kerdesem lenne hogy PVR3000 Deluxe tamogatja a PCI audiot?

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#3036) bzoley válasza partymaci (#3035) üzenetére


bzoley
veterán

Az már túl bonyolult lett volna, hogy beleolvass a kártya topic-jába?
Egyébként támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#3037) partymaci válasza bzoley (#3036) üzenetére


partymaci
aktív tag

Nem de mire megettem mar keso volt, elnezest :o

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#3038) Mercutio_ válasza bzoley (#3005) üzenetére


Mercutio_
félisten

Felraktam, aztán elindítottam az adaptív keresést, de se hungary se románia esetén nem talál csatornákat:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3039) salazolko


salazolko
csendes tag

Van egy FF06107D azonosítójú Winfast TV 2000 XP kártyám, és az lett a problémám vele, hogy feltettem egy új xp-t(SP3-al) illetve Vistát(SP1) és azokon a windowsokon nem tudtam drivert varázsolni alájuk.
Olvastam leadtekhelp-es honlapon, hogy valószínűleg rossz a kártya, de egy régebbi xp-n megy, de csak Intervideo Windvr3-al. se pvr, se pvr2-vel!
valami ötlet?!

(#3040) bzoley válasza salazolko (#3039) üzenetére


bzoley
veterán

Ahol azt olvastad, hogy rossz a kártya(valójában valószínűleg csak nem használható), ott az is le van írva, mit lehet kezdeni vele.

Mercutio_:
Talán valamit rosszul csináltál? A helyes beállítás jellemzően Hungary. Szedj le mindent, és kezdd elölről. Friss driver, majd PVR2. Kábelt nem húztad ki? Volt már rá példa. Én egyébként a 2.0.2.46-ot használom, csak annyi a nyűgje, hogy kézzel át kell lökni sztereóba minden indításkor(kártyafüggő).

[ Szerkesztve ]

(#3041) salazolko válasza bzoley (#3040) üzenetére


salazolko
csendes tag

nem teljesen egyértelmu szamomra, mivel azt olvastam azon a bizonyos oldalon, hogy egyaltalan nem megy a kartya, akkor van ez a nyűg.
de én a regi windowsomon most is nezem a tv-t, és csak az ujabb windowsokon van gond, ami nem vszinu, hogy eeprom problema. de azert ha talalok egy tuzesvasat, megegetem.
kösz az irast.

(#3042) bzoley válasza salazolko (#3041) üzenetére


bzoley
veterán

Ha a driver telepítése után változott meg a hardver azonosító, még akár működhet is a kártya. A gond akkor kezdődik, ha új operációs rendszeren akarsz új drivert telepíteni, mert a driverben, és a kártyán lévő azonosító nem fog egyezni. Amúgy megpróbálhatsz módosított drivert is kreálni, csak a hw azonosítót kell lecserélni valószínűleg, de a helyes eljrárás az, amit leírtam. Ettől függetlenül, ha régi gépen normális 6606 az azonosító, akkor más is lehet a gond. Ha a működő gépen is FF06, akkor fölösleges találgatni, és nincs helye "szerintemeknek".

(#3043) villanyie


villanyie
csendes tag

Sziasztok, tv 2000xp expertem van es az a gondom hogy tevezesnel normal hangeronel szinte minden adonal halatszik egy sisterges, ha lejebb veszem a hangerot akor nem lehet eszre venni, viszont nagyon kel fulelni h mit beszelnek a tv-be. Minel hangosabra huzom, annal erosebb az alapzaj. Probaltam mas orszagra alitani a keresonel de ugyan az. Radiozasnal semmi gond, maximumra huzom akor is kristaly tisztan szol. A hangkartyam egy Audigy2 ZS. Elote Creative Live 5.1 volt, de azal is ugyan ez volt. Az alaplapi hangkartyaval ugy remlik nem csinalta ezt, viszont ott ha maximumra huztam a tv-t, akor is gyenge volt a hangero. Szoval szerintem olyasmi lehet a gond h a tunernek az eloerositoje tul keves jelet add a hangkartyanak TV-modban, viszont radional ok a dolog. Van remeny?

(#3044) #65675776 válasza villanyie (#3043) üzenetére


#65675776
törölt tag

Próbálj meg finomhangolni egy kicsit a csatornákon, többnyire segít.

(#3045) villanyie válasza #65675776 (#3044) üzenetére


villanyie
csendes tag

koszi, delutan megprobalom, most meloba vagyok. A valaszodban azt irtad h "tobnyire segit" ez azt jelenti h ez 1 ismert problema es masok is talalkoztak mar vele?

(#3046) #65675776 válasza villanyie (#3045) üzenetére


#65675776
törölt tag

A PVR2 tapasztalataim szerint nem a megfelelő frekvenciára hangolja a tunert, néha 250kHz-nyivel is mellé. Márpedig nem mindegy a hang szempontjából tapasztalataim szerint.

(#3047) salazolko válasza bzoley (#3042) üzenetére


salazolko
csendes tag

floppy helyett vmi mas megoldas? mert se lemezem, se meghajtom nincs. usb?

(#3048) bzoley válasza salazolko (#3047) üzenetére


bzoley
veterán

Bármi szóba jöhet, amiről boot-olni tudsz.

(#3049) salazolko válasza bzoley (#3048) üzenetére


salazolko
csendes tag

közben sikerült pendrive-val bebootolni(flashboot nevu programmal). megcsinaltam, atirta, megy! köszi a segitseget!!!

(#3050) Füleske


Füleske
addikt

Bocs hogy ide írom bzoley :

"Amennyiben az adott csatorna HD felbontással rendelkezett, mire a monitorra, sőt a tévékártyára érkezik már le lesz butítva SD felbontásra. Ez köszönhető a másolásvédelemnek is, de közvetlenül az analóg kimeneteknek, csak ennyit tudnak, nem képesek HD tartalom továbbítására, ellenkező esetben talán nem is látnák el az STB-t ilyen kimenetekkel. Egy kis szerencsével a képminőség még mindig jobb lesz, mint a hagyományos, analóg változaté."

Ezért kellene olyan tvkártya ami rendelkezik hdmi bemenettel. Meg egy PVR HD szoftver.
A másik dolog amit nem értek az hogy ha az analóg nem bírja a HD - t akkor a tvkártya miért támogatja a HD felbontást komponens bemeneten ?
Te írtad :
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.