Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#151) bzoley válasza Dreft (#150) üzenetére


bzoley
veterán

Most nem tudom megnézni, milyen lap, de valamilyen bemenetnek kell lennie, ha van hang integrálva. Ha nem aux, akkor cd-in, vagy más.
Ha mégsincs, akkor levágod a kábel egyik végét, ráraksz egy jack-et, és kivül dugod a line-in-be:)

(#152) Balinov


Balinov
félisten

hmm.elkezdtem guglizni az XP Globalon található Xceive xc2028 chip után,erre mit találok,egy Compro X550 nevü tunert,ami kísértetiesen hasonlít a Leadtekemre
[link] leadtekék mondjuk még erre a kisméretü tunerchipre is tettek fémházat.igen, a tuner chip az a pici ott baloldalon felül.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#153) bzoley válasza #65675776 (#147) üzenetére


bzoley
veterán

Igen.(SH-E4)

(#154) #65675776 válasza bzoley (#153) üzenetére


#65675776
törölt tag

CPU-Z, CbID, esetleg ugye procikivétel és OPN ellenőrzés. De látom feltaláltad magad.

(#155) BognarT


BognarT
csendes tag

Sziasztok!

A műsorfüzet opcióra van valami megoldás? PVR2-ben

Köszi

AMD ATHLON 64 3000+ *ASUS K8N-E Deluxe*ATI RADEON 9800 Pro*512 MB DDR

(#156) bzoley válasza BognarT (#155) üzenetére


bzoley
veterán

XMLTV import
bővebben:[link]

(#157) BognarT


BognarT
csendes tag

Köszi a segítséget! Már működik is.
Egy gondom van, hogy hogyan lehet a nekem tetsző sorrendbe tenni a csatornákat?
Köszi

AMD ATHLON 64 3000+ *ASUS K8N-E Deluxe*ATI RADEON 9800 Pro*512 MB DDR

(#158) bzoley válasza BognarT (#157) üzenetére


bzoley
veterán

Fogd és vidd.

(#159) Zsol


Zsol
csendes tag

Üdv!

Vételeztem fel egy filmet, és beállítottam a fájldarabolást 50M-ra.
Az eredmény érdekes lett, lejátszhatók, de a TmpgEnc hibásnak látja a darabokat, és beletekerni sem tudok...
Nincs valakinek ötlete..? Ne használjam a split-et? :)

(#160) Ribi válasza Zsol (#159) üzenetére


Ribi
nagyúr

Olyan problemad nincs, hogy a 4-iktol kezdve nincs hangja a reszeknek ?
Amugy inkabb ne :)

[Szerkesztve]

(#161) Zsol válasza Ribi (#160) üzenetére


Zsol
csendes tag

Hangom van, azzal csak eleinte küzdöttem...
Akkor darabolás kuka :)

(#162) #65675776 válasza Zsol (#161) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyáltalán minek akarod darabolni?

(#163) garfield-r


garfield-r
tag

Hali mindenkinek!
Na letöltöttem a megadott linkről a drivereket de még most sem megy a tv -tunner (a problémám az lenne ha nem vágjátok h miről beszélek h vettem egy új gépet beleraktam a régiből ezt a tunnert és még a drivereket sem tudom felrakni, ezzel a hibaüzenettel küld el mindíg a fenébe: GFX Outrider Setup / Not Supported! - 00), van itt valaki akinek GeForce 7900 GS videókártyája van??? mert kezdek arra gyanakodni a nagy német nyelvtudásommal h a videókártyával van baja. + lenne egy hülye kérdésem: én még annó 2 éve vettem ezt a tunnert, azóta ahogy láttam kiadták megint, de ahogy én látom ez csak át let csomagolva, vagy van valami újítás is???

(#164) bzoley válasza garfield-r (#163) üzenetére


bzoley
veterán

Esetleg próbáld ki ezt:[link]
Ha korábban pl. dscalert használtál, esetleg belepiszkált az eeprom-ba. Ez visszaállítja.
GS nincs, GTO van, probléma nincs.
Történ néhány apróbb változtatás a kártyán, de okosabb nem lett, max jobban tűrik a zajosabb adókat. A te kártyád működését meg végképp nem befolyásolják.

(#165) garfield-r válasza bzoley (#164) üzenetére


garfield-r
tag

Hát az még ok hogy eeprom, de hogy mi az a dscalert azt már végkép nem tom.
Szóval akkor az elméletem valószínűleg megbukott, de ha nem a videókártya akkor nem tom h mi a fene baja lehet, de azt még szerintem megpróbálom hogy hétvégén kiveszem az otthoni gépből a tunnert behozom a koliba és amint lesz időm kipróbálom ebben, kösz a linket + ha nem ez a baja amit Te mondasz és én használom ezt a progit akkor az fájni fog :F

(#166) partymaci


partymaci
aktív tag

udv

aztszeretnem kerdezni, hogy valaki probalte e mar vista alatt a tunert hogy megy e a diverével?

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#167) #65675776 válasza partymaci (#166) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elég csak ezt a topicot végigtanulmányoznod. Lényegében minden ebben a témában lényeges dolog előkerült már.

(#168) BognarT


BognarT
csendes tag

Sziasztok!

A PVR2 egyik mappájában találtam tv ikonokat. Azokat lehet valahogy társítani a csatornákhoz?
Köszi

AMD ATHLON 64 3000+ *ASUS K8N-E Deluxe*ATI RADEON 9800 Pro*512 MB DDR

(#169) Dreft válasza bzoley (#151) üzenetére


Dreft
csendes tag

Jó reggelt!

Semmiféle 4 tűs csatlakozója nincsen!
A hátuljába koax megy ott nem tudom levenni a hangot!
Egyébként köszi!

Üdv: Alfi

(#170) #65675776 válasza BognarT (#168) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak digitális csatornáknál használja ha minden igaz.

(#171) bzoley válasza garfield-r (#165) üzenetére


bzoley
veterán

Ez a program csak visszaállítja a hw azonosítót eredeti állapotába. Ha jó, ha rossz a kártya, kárt nem okoz benne, ha a leírásnak megfelelően használod(max, ha rossz cimkét választasz, rossz típusnak ismeri fel).

partymaci
Megy, de a lényeget előttem elmondták.

BognarT
Nem lehet. A távirányítós kérdés, ha PVR2-re vonatkozott, akkor működnie kell ugyanúgy.(wizard-nak is, és ott engedélyezve)

Dreft
Vagy én vagyok túl fáradt, vagy te keversz valamit.
A tuneren van tüske, az tuti. Az alaplapon ha nincs, akkor a tüskékről vezetsz ki egy drótot a gép hátulján lévő lin-in-re. Ehhez barkácsolnod kell egy tüskés->jack kábelt.
A coax nemtom, hogy jön ide.

(#172) BognarT válasza bzoley (#171) üzenetére


BognarT
csendes tag

Igen működik köszi szépen.

Esetleg a Tv ikonokra van valami ötleted?
Köszi

AMD ATHLON 64 3000+ *ASUS K8N-E Deluxe*ATI RADEON 9800 Pro*512 MB DDR

(#173) bzoley válasza BognarT (#172) üzenetére


bzoley
veterán

Mint írtuk nem megoldható, csak digitális módban, azon belül is csak a támogatott programokkal, az viszont automatikus.
A jövő meg egyelőre így néz ki a TV logóval kapcsolatban:
I had told Alec/Mike/William to add an ''Change Logo'' button in WinFast DTV in the year 2005. From my point of view, the current implementation of ''TV logo'' is a crap.

Szóval ne nagyon reménykedj.

[Szerkesztve]

(#174) Dreft válasza bzoley (#171) üzenetére


Dreft
csendes tag

Jó reggelt!
Most már értem mire gondoltál!
Kipróbálom! Hátha sikerül
Kösz
;]

Üdv: Alfi

(#175) bzoley válasza Dreft (#174) üzenetére


bzoley
veterán

Nálad mindig reggel van? :)

Nah, itt egy friss verzió, ha valaki szeretné tesztelni:
WinFast PVR2 2.0.2.9[link]
1. PVR3000 support dual system (support ''A'' key and ''H'' key).
2. WinFast PVR2 won't set the deinterlace mode (ex. Auto-select, Force bob and Force weave).(R1)
3. PVR2 will store some information for WinFast EPG immediately.
4. Bug Fixed : For PVR 3000 ,PVR2 will ''Fail to build'' at first time to using PVR2.


És egy újabb WF_RemCTRL, ha valaki másra is akarja használni a távirányítót:[link]

(#176) partymaci válasza #65675776 (#167) üzenetére


partymaci
aktív tag

thx

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#177) kisdr


kisdr
csendes tag

Sziasztok Üdvüzlök Mindenkit.
Hát nekemis van egy winfast tv2000xp expert kártyám. Még garis mert ez a második, ugyanis az elsövel azvolt a baj szép kép tv röl videorol, videokamerárol. De ha vettem fel vele utána a lejátszásnál mindegy mijen progit használtam csutkára kellet a hangot fetekerni hogy lehesen halani. Na eszt kicserélték evvel meg 2 problémám van meg 1 kérésem. Az 1-sö minden csatórna bejön csa a viaszat-3 igen szemcsésen szinte élveszhetetlen. A 2-dik ez a fontosabb számomra A tvröl vettem fell egy filmet ami 90 perces volt .Eszt leirta nekem 3,4 gigára ez normális kérdezem. És a film vége fele igen elcsuszik a hang ez mitöl van. Valamit roszul álitok be talán mert ha videokazetárol csinálok svcd ott jo a kép és a hang. A kérésem meg nincs valakinek magyar leirása ehez a kártyához hogy mit hogyan kell beálitani, vagy hol lehet letölteni.
Elöreis köszi a segitséget. Kisdr

(#178) #96302336 válasza kisdr (#177) üzenetére


#96302336
törölt tag

először is:[link] ;]

Én úgy rögzítek a kártyával, hogy a felvételt MPEG2 optimal quality beállításban használom.
Igaz, hogy így nagy lesz a mérete, De a kész felvételt már könnyen lehet módosítani, újratömöríteni avi-ba.
Így a minősége is jó lesz, és a hang sem csúszik el.

(#179) kisdr válasza #96302336 (#178) üzenetére


kisdr
csendes tag

Nagyon köszi a segitséget már aszthitem hogy nemis leszitt senki ezen az oldalon. De akkor te a gépre mented és utána Konvertálod át dvd formátumba. Mijen progi a leg alkalmasabb ehez mert Én ugy szeretném ha dvd formátum lenne föleg ha egyböl irnáis a gép a lemezre. De amenyiben aszt álitod hogy igy jo és nemromrik a kép minösége föleg a hang sem csuszik el akkor ucu neki idöm van és hejemis a gépen ugyhogy megprobálom igy . Az a lényeg hogy a felvett müsort rátudjam irni dvd lemezre és dvd formátum vagyis vobbokba irja át. Ha kell akor átkonvertálom mint montam idöm van csak ha tudod mondmeg mejk progi a legalkalmasabb ehez, persze jolenne ha magyar lenne mert az angol es más nyelv nekem kinai nemnagyon értem. Vagy honnan tudom letölteni. Elöreis köszönöm .Üdvözölek Szia

(#180) bzoley válasza kisdr (#179) üzenetére


bzoley
veterán

Ha egyből DVD-t akarsz, kipróbálhatod a Directburn-t úgy is, hogy nem a lemezre írja a felvett anyagot, hanem egy ISO fájlba, aztán később kiírod. Hátha úgy nem lesz csúszás.

(#181) garfield-r válasza bzoley (#171) üzenetére


garfield-r
tag

Na mire hazamenterm a hétvégén apum már megbűvölte a tunnert, egyszerűen csak felrakta a PVR progit és működik a TV + a távirányító (a többit ki sem próbáltam mert nem is használom) most már csak azt nem értem h mi a fenét telepít a CD-ről (amit a tunner mellé adtak) mielőtt elkezdi felrakni a PVR-t :F
+ olyat lehet csinálni valahogy, h a beállított csatornákat elmentem h a következő win telepítés utánn ne keljen ezzel megint szenvedni ???

(#182) bzoley válasza garfield-r (#181) üzenetére


bzoley
veterán

A cd-n lévő verzióval nem biztos, de az újabbakban a csatornák alatt ott van két ikon.
(csatornalista exportálása/importálása, vagy hasonló)

(#183) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Sziasztok!
Lehet ,h. elcsépelt lesz a kérésem,de az elindított új topikot végigolvasva,nem tudom pontosan és lépésről-lépsre mit tegyek annak érdekében,h. menjen a tv funkció.
Tehát feltelepítettem a kártyát,a kapott cdről,majd a pvr-t.Ebből annyi lett,h. nem volt kép(cannot find video stream),ezután találtam ezen oldalakon a pvr2-t.
Ezzel pedig el sem indul,hibával kiléptet,a hibajelentős ablak.
Kérlek valaki, segíts!! :R

Előre is köszi,és bocsi,ha nagyon szájbarágósan írtam :B :B

(#184) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Nem találtam senkit ébren,hát nekifogtam és ,-nem akarom elkiabálni,de...- sikerült!!!

Köszönöm a hozzászólásokat,ezek segítettek!

Jóéjt! :) :)

(#185) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Sziasztok Tuneresek!

Hibás lépalkotás,ezen hibával nem mén a prog!

Kellene v.mi segítség,link,5let...

Köszi.

(#186) eXistenZ


eXistenZ
csendes tag

Hello!

A PVR2-vel nem jön be az összes adó!!! :O A régi PVR-el nem volt ilyen gond. MIt csinálok rosszul??? :F :F :F

Ekőre is... :R

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

(#187) Enemy válasza eXistenZ (#186) üzenetére


Enemy
aktív tag

Álítsd át germany és kábel módra.. én is szívtam.. hiába az export import addig müxik mig ujra nem indítom.. a text meg aztán ugy rosz ahogy van...

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#188) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

ez a PVR2 még minig nem a legjobb...nekem a felvétel nem műxik....vissza is tértem a PVR-re....

(#189) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Helló!

Nos,akkor ilyen hibával valaki:Hiba a képalkotás során.

????

Mit tegyek?

(#190) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

Utolsó bejelentkezésem alkalmával már visszaraktam a prv-t,minden símán ment,viszont ujraindítás után,a már-már szokásosnak is nevezhető séma:Cannot preview video stream.

Teljesen el vagyok keskenyedve!! :O :O

Segítséget kérek!!!! :Y

Nem leszek,úgy 17h-ig,de addig is HELP,HEKP,HELP...

Thx.

(#191) kisdr


kisdr
csendes tag

Mostmár csa 1 kérdésem van nálunk köszponti antenna van 16 csatorna + 1 falu tv amire elöfizetek. Mind a 15 csatorna és a falutv bejön a costom defined modban mert más modban akármijen magyar vagy germán vagy más modba nemjönbe csak itt és csak ez a 15 és a falutv egyedül a Viasat 3 ami élveszhetetlen ez mitölvan? Mert ha eszt átteszem máshova akkor a többi megy el. Mit tegyek hogy a Viaszat 3 is bejöjön szépen?

Köszönöm szépen a hozászolásokat Sziasztok.

(#192) eXistenZ


eXistenZ
csendes tag

Enemy

Próbáltam már dzsörmeni ás kábelmódot, mert valahol olvastam ezt, de így sem OK a dolog. Kb. 8 adóval kevesebb jön be mint a régivel. :O

dvdbackuper

Nekem a felvétellel semmi GAS. Minden jó, hang sem csúszik.
Most megint tegyem vissza a régit, hogy az összeset tudjam nézni?


PVR és PVR2 nem fér meg egymás mellet?!?! :DDD :F :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

(#193) dvdbackuper válasza eXistenZ (#192) üzenetére


dvdbackuper
őstag

tedd vissza régit, sztem sokkal jobb, mint a PVR2.....majd ha kijavítják azt a sok hibát, akkor felteszem....

(#194) eXistenZ válasza dvdbackuper (#193) üzenetére


eXistenZ
csendes tag

Sikerült... :D :D :D

Hungary-n télleg nem talált meg mindent, a Germany-t meg nem mentette el. Reinstall és mostmár cool... Megvan minden adó.

Kíváncsi leszel, hogy milyen. A színek kicsít tompábbak... (...legalább is nálam.), de télleg cool. :C

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

(#195) bzoley válasza dvdbackuper (#193) üzenetére


bzoley
veterán

A PVR2 aktuális verziójában nincs egyetlen olyan hiba sem, ami miatt ne lehetne a kártya tudását teljes mértékben kihasználni. Az, hogy valami mégsem működik, csak külső hiba okozata lehet. Nálam is volt már, ilyenkor megkérdezem, hogy másnak működik-e.

MaxiBig
Vagy használja valami a tunert(msn, skype, stb.), vagy XP frissítéseket fel, dx9c uccsó frissítés fel, PVR-eket nem össze-vissza telepítgetni, egyet kiválasztani, és a legfrisebbet felrakni(pl. aláírásomban), majd a drivert frissíteni.

PVR2-ben keresés után a ki nem pipált csatornákat is végig lehet nézni, de ha valamelyik mégsincs meg, akkor kézzel hozzáadni a frekvenciát.

(#196) MaxiBig válasza bzoley (#195) üzenetére


MaxiBig
csendes tag

Szia bzoley!
Ilyen segítségre vártam egész nap!!!Tudnánk ezt kicsit pontosítani?
Kérlek mit csináljak elsőként?

(#197) #65675776 válasza MaxiBig (#196) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szedj le minden riherongy codecpack-et (ha az Ace megafospack-et raktad fel, akkor az ellen csak a Win újratelepítése véd), semmi szükség rájuk.

Idézet bzoley oldaláról:

[kép].

Csak azok a codec-ek legyenek fent, amit használsz is (nálam van fent egy DivX és egy PicVideo, az MPEG2-ről a PowerDVD gondoskodik. Ennyi nekem bőven elég. Esetleg kellhet még egy QT, vagy QT Alternative).

Az MSN, Skype esetén az a probléma, hogy mikor elindulnak magukhoz rendelik az AV bemeneti eszközöket. Emiatt nem fog tudni hozzáférni ezekhez a PVR(2) és úgy egyébként semmi. Ennek lehet a következménye az általad leírt hiba, illetve a hang hiánya.

Pucold le a gépről az összes PVR/PVR2-t, és a kártya drivereit [link], és gyaluld ki a Registry-ből az összes Leadtek kulcsot és ágat.
Ha nem a legutóbbi DX-csomag van a gépeden, akkor rakd fel (itt a legelső link erre mutat: [link]). Rakd fel a legfrissebb drivert , és PVR2-t. Aztán beállít, behangol, élvez... Ha továbbra is gondok vannak, akkor azt leginkább a hang vagy VGA driver okozhatja (nF4-es lapok esetén inkább a Realtek féle hangdrivert érdemes használni, az nV féle problémákat okozhat, én is szívtam vele. A ForceWare esetén megintcsak előfordulnak gondok az overlay-jel bizonyos verziók esetén).

[Szerkesztve]

(#198) bpityusz


bpityusz
csendes tag

Sziasztok! Nekem megy minden megy, semmi nem akad, mindent megtalált, de nem jön be a teletext, illetve SB Live5.1-re bárhova kötve halk... Mindent maxra húzok (mindegy, hogy aux, cd bemenet), s mégis olyan mint pl a winamp/mediaplayer/power dvd fél hangerőn...
egyedül a Tad -on jó a jelszint, de hát az meg minőségileg nem :(. Illetve nem jön be a teletext, a WFTTX gyíkosnak tűnik.

(#199) bzoley válasza MaxiBig (#196) üzenetére


bzoley
veterán

Asszem Daa-raa elég részletesen leírt mindent, nekem most nem lett volna erőm hozzá :)

Daa-raa
Egy kis ''érdekesség'':
Akadt egy kis hátulütője az elmúl napok fejlesztgetéseinek. Azt, hogy a táp, a kábelezés, vagy a vga okozza-e azt nem tudom, de akkora elektromos zavar van a gép kétméteres körzetében, hogy csak pislogok :D
Nálam nincs kábeltv, csak ügyesen tekergetett kábel a plafonig. Az új gépben egy-két csatornaszinte nézhetetlen lett. Még nem sikerült úgy elrendezni, hogy ne zavarjon, de néha sikerül visszanyerni a korábbi állapotot.
Kevésbé zavaros:[link]
Erőssen zavaros:[link]
Legérdekesebb, hogy ha közelítek a b*szottnagy Zalmanhoz, tízszer ekkora lesz a zavarás :)

(#200) bzoley válasza bpityusz (#198) üzenetére


bzoley
veterán

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Leadtek\DRIVER\Audio]
''VolumeLevelNegdB''=dword:00000000

Ebből csinálj egy reg-fájlt, és add hozzá a registry-hez, vagy rakd fel a legfrissebb driver-t(és PVR-t is). Ha a probléma továbbra is fenáll, akkor a hiba oka máshol keresendő.
A wfttx-et cseréld le ezek közül a legfrissebbre, hátha bejön:[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.