Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#501) bzoley válasza zseko (#500) üzenetére


bzoley
veterán

Hát előfordul sajnos. De én most nem állok neki átpakolgatnia képeket máshova:)

(#502) copperhead válasza bzoley (#499) üzenetére


copperhead
aktív tag

Holnap szeretnék tunert venni.Most akkor az Expert vagy a Global a jobb szerinted?Ezt a moddolást inkább kihagynám.Köszi!

(#503) woodyka


woodyka
csendes tag

Üdv Mindenkeinek!

Köszönöm a segítségeteket, ugyanis teletex gondom volt, de a leírtak alapján és a frissítés után már megy a text. A kártyát 2 napja próbálgatom, tuti. Egy problémám azért még van, most próbáltam az időcsúsztatott felvételt, de néhány perc után csúszik a hang. Mit tegyek? A PVR2 megoldja a problémát? Eddig nem meretem leszedni a telepített progikat, mert jól működnek, nehogy elcsesszem az uninstallt és a telepítést.... Ha mégis leszedem, gondolom újra kell a TV csatornákat beállítani, sorbaállítani. Ez nekem jó sok időbe telt.

Kérlek Titeket segítsetek.

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#504) L.Misi válasza woodyka (#503) üzenetére


L.Misi
csendes tag

Hát barátom,szólj ''bzoley''-nak,mert ha valaki tud segíteni,az Ő!

(#505) copperhead válasza copperhead (#502) üzenetére


copperhead
aktív tag

Még azt szeretném kérdezni,hogy a Leadtek TV2000 XP RM Expert TV és a Leadtek TV2000 XP Expert TV+FM között csak az FM a különbség?Ha igen,akkor az RM 7680 Ft-ért igazán megéri,2év garanciával.[link]

(#506) bzoley válasza woodyka (#503) üzenetére


bzoley
veterán

Így elsőre talán vedd lejjebb a timeshift minőségét, hátha kevés a géped hozzá.
Ha nem a cpu kevés, tehetsz egy próbát a PVR2-vel. Ebben az esetbe viszont újra be kell állítanod mindencsatornát. Lehet, hogy egy frissebb driver is jótékony hatással lenne a működésre.

(#507) bzoley válasza copperhead (#505) üzenetére


bzoley
veterán

Golbal>=Expert
Remélem jól írtam, rég jártam már isklába:)
Nagyjából egyforma képességekkel bírnak, viszont mostanában a Global drivereit nyomják jobban. Talán nem véletlenül. Készítik fel Vista-ra.

The TV2000 XP RM (LR6616 PCB) uses Conexant Fusion878A (aka BT878)
Szóval egy régebbi chip dolgozik rajta.

[Szerkesztve]

(#508) copperhead válasza bzoley (#507) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!Igazából nekem csak TV nézésre kell.Ezt a moddolást meg lehet úszni,ha FM nélküli Globalt veszek?WinFast TV Global RM (SSID:6619) és azt írtad,hogy a WinFast TV 2000 XP Global (SSID:6F18) ''SSID:6F18 unsupported''.

(#509) bzoley válasza copperhead (#508) üzenetére


bzoley
veterán

A kérdés értelmetlen.
Vagy minden olvasmányt olvass el, vagy inkább semmi, mert csak összezavar.
Ilyet is írtam:''Az, hogy van-e FM a kártyán, vagy nincs, független a kártya SSID-jétől.''
Vagyis ugyanúgy kaphatsz FM nélküli 6f18-at.
De azt hiszem, ezek nem neked való információk, a javát ezért nem is ide írtam.

Ha bemész egy boltba, elég annyit megkérdezned rádiós, vagy rádió nélküli-e amit árulnak attól függően, hogy melyiket keresed.
Szerinted árulnak olyan kártyát bárhol is, ami nem használható, csak ha nekifekszel és fél napig hegeszted?!

(#510) copperhead válasza bzoley (#509) üzenetére


copperhead
aktív tag

''Szerinted árulnak olyan kártyát bárhol is, ami nem használható, csak ha nekifekszel és fél napig hegeszted?'' A PCI Audio használatához,a Global kártyák ilyenek.
Tehát ha szeretném a PVR2 PCI Audio funkcióját használni ''hegesztés'' nélkül,akkor maradnom kell a Leadtek TV2000 XP Expert TV-nél.


[Szerkesztve]

(#511) woodyka válasza bzoley (#506) üzenetére


woodyka
csendes tag

Üdv Bzoley.

Köszi a segítségedet előre is. A gépemben a proci Athlon 3200-es, 1GB RAM. Úgy gondolom, hogy nem kevés, bár nem is a legnagyobb. Nem értek annyira hozzá, hogy erre a célra elég-e? A PVR2-t lehetőleg akkor csinálnám, ha minden kötél szakad, mert mint minden lusta ember én sem szívesen állítanám a csatornákat újra. Ha viszont megtennéd, hogy pontosan megmondanád, hogy mi az a frissebb driver, amit kéne futtatni és hol találom nagyon megköszönném. Ha így sem megy jöhet a PVR2... Csak arra rá kell szánnom magam...
Amúgy nagyon megvagyok elégedve a kártyával, bár ez az első és nincs összahasonlítási alapom, de amit eddig tapasztaltam - az hangcsúszáson kívül - az OK.

Előre is köszi.

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#512) bzoley válasza copperhead (#510) üzenetére


bzoley
veterán

Látod, a sok fölösleges információ összezavar.
És a topic nem olvasása:
''Ezenfelül értékes lehet még, hogy a WinFast PVR2 nem támogatja a PCI Audio-t''.
Ehhez két megjegyzés:
1. Sem az Expert, sem pedig a Global dobozára nincs ráírva, hogy tudja a PCI Audio-t.
2. Mivel a PVR2 nem támogatja a PCI Audio-t, vehetsz bármilyen kártyát, akkor sem fogod tudni használni ezt a funkciót jelen formájában. Ehhez még hozzájön, hogy a Global ilyen-olyan módon képes a PCI-on keresztüli hangküldésre, de az Expert valószínüleg erre soha nem lesz képes. Bár soha nem lehet tudni, mit hoz a jövő.

(#513) bzoley válasza woodyka (#511) üzenetére


bzoley
veterán

Ez előző procim egy 2800+ volt és nem volt vele gond. Sőt, többet használtam a timeshift-et a 2000+ommal, és még azzal is használható volt. Bár én lassan egy éve DTV-t/PVR2-t használok. Nem tudom, mikori a kártyád, de ha nemtúl régi(2-3év), akkor könnyen kaphattál mellé olyan cd-t, amin a PVR kicsit sem nevezhető hibátlannak. Most már meg nem mondom, melyik verziók azok, de a 3.0.10.20, és 3.0.10.98 közöttiekre nem bíznám az életem.
Itt van a jelenlegi legfrisebb driver az Expert-hez:[link]


[Szerkesztve]

(#514) copperhead válasza bzoley (#512) üzenetére


copperhead
aktív tag

OK!Maradok a Globalnál + Driver:4.0.107.3210 + WinFast PVR2: 2.0.2.11.Az EagleXT.6.0.109-el meg még várok egy kicsit. :)

(#515) woodyka válasza bzoley (#513) üzenetére


woodyka
csendes tag

Köszönöm a válaszodat.

Egy-két kérdésem azírt még lenne, ha nem lennék nagyon pofátlan:

Mi a DTV, amit 1 éve használsz? A PVR driver újratelepítését úgy kell megcsinálni, hogy a Vezérlőpult - programok törlésénél azokat, amiket eddig feltettem leszedem, vagy az új driver megfelelő file-jait elindítom és az megcsinálja? Ha ez utóbbi, akkor mely file-okat futtassam? Gondolom így a PVR 2-est is felteszem, vagy nem? Tudom kezdő kérdések, de hát az vagyok... :F :F :F

A kártyám egyébként 3 napos.

Előre is köszi a segítséget.

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#516) bzoley válasza woodyka (#515) üzenetére


bzoley
veterán

A DTV a PVR2 korai neve volt. Nyár végén lett átkeresztelve, tehát a DTV név már nem létezik.
Az első, hogy ne keverd a driver és PVR/PVR2 fogalmát. Az egyiket a kártya, a másikat te használod.
Ha alapos akarsz lenni a driver frissítésekor, akkor itt[link] találsz egy step by step leírást.
Ha a PVR-t is le akarod szedni, akkor a vezérőpulton nyomkodj végig minden WinFast-os programot. Nem árt, ha utánna törlöd a Program Files-ból a WinFast mapát is.

(#517) woodyka válasza bzoley (#516) üzenetére


woodyka
csendes tag

Köszönöm a segítséget és a felvilágosítást. Mihelyt megcsináltam természetesen elmondom a tapasztalataimat.

Köszi és Üdv.

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#518) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,xmltv-n kívül milyen program van amivel meg lehet oldani a PVR2+EPG összepárosítását. Bence DIY konyhai számítógép topikjába megemlített egy TVxb nevü alkalmazást,de nem bírok dűlőre jutni vele... :O [link]

most látom,átkeresztelték a topikot. :R thnx érte mindenkinek.

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#519) adcsyka


adcsyka
csendes tag

Sziasztok.

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. A problémám a következő. Van egy LEADTEK WINFAST TV2000XP EXPERT kártyám és eddig a POWERDVD 6-os változatát használtam a távirányíthatóság miatt, de most szeretném már a 7-essel is használni vagy esetleg a WINDVD 8-asával. Van valakinek ötlete hogy hogyan lehetne rábírni ezen progikat arra hogy használják a távomat?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Hali mindenki.

(#520) bzoley válasza Balinov (#518) üzenetére


bzoley
veterán

Amíg a DTV nem tudta importálni a tvműsort, addig más programot használtam, és ahhoz a tvxb-t használtam. Később viszont át kellett állnom az xmltv-re, mert (talán a kódlap miatt, vagy a fene tudja) a DTVnem tudta betölteni a tvxb-s xml-t. Mindenesetre, ha megvan a program, leszeded hozzá a port.hu-s ini-t, megszerkesztgeted(miután rájöttél, hogy kell), aztán már csak agombot kell nyomogatni. Nem jobb, mint az xmltv.

adcsyka
[link]
Itt valahol találsz egy remote programot, amit megpróbálhatsz belőni hozzá. Nemtom, működik-e vele, nem használom.

[Szerkesztve]

(#521) bzoley


bzoley
veterán

Moddoljunk tévétunert II. - az FM funkció bekapcsolása a rádió nélküli TV2000XP Global-on :D
[link]

(#522) Wolf Howler


Wolf Howler
csendes tag

Hali mindenkinek!

Már 2X uninstall-áltam a kártyám driverét és a pvr2-t is, de mindig azt írja ki hogy hiba a képalkotás során vagy DVBTAP.exe hibát észlelt, ezért leáll.
Próbáltam digitből analógra állítani de nem ment.

MEGOLDÁS???

Előre is köszi!!! :R

Lupus est homo homini!

(#523) copperhead


copperhead
aktív tag

Na végre megvettem a Global+FM-et.Telepítettem a Driver:4.0.107.3210 + WinFast PVR2: 2.0.2.11-t.Minden jó,csak kis gond van,nem tudom a hangerőt szabályozni a távirányítóval.Csak a hangszórón lévő gombal megy.Abit BH7 alaplap,AUX bemenetére van csatlakoztatva a kártya.Illetve még egy kissebb problémám van,2 csatornának sistereg a hangja,nem találtam sehol,hogy hol lehet egy-egy csatorna ''hangtipusán'' változtatni.UPC Direct az adás.Keresésnél Magyarországgal,Németországgal is próbáltam.

(#524) bzoley válasza copperhead (#523) üzenetére


bzoley
veterán

Távirányítóval csak a hangot nem tudod szabályozni, vagy semmit, illetve billentyűről működik-e a hangerőállítás? A két csatornát próbáld finomhangolni Ctrl+/-

Wolf Howler

Codec, vagy rendszerhiba valószínű. Ha van kamerád, húzd ki.

[Szerkesztve]

(#525) copperhead válasza bzoley (#524) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!A távirányítás megoldva,Audió vezérlést:külsőre állítottam.Már csak a sistergést kellene kijavítani,szerintem más hangnormában van.

[Szerkesztve]

(#526) Balinov válasza bzoley (#520) üzenetére


Balinov
félisten

hát,igen, a szerkesztgetéssel vannak gondjaim,odáig eljutottam,hogy a kész xml filenak elérési utat kell adni,egy valósat,meg kigyomlálom a port.hu-s iniból azokat az adókat,ami itt a győri catv-n nincs,de hogyan tovább.lehet maradok az xmltv-nél,azt legalább már be tudtam lőni..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#527) bzoley válasza Balinov (#526) üzenetére


bzoley
veterán

Nem nagyon emlékszem már rá, elég rég állítottam be. Annyi rémlik, hogy porthublabla. ini-t átnevezed tvxb.ini-re, és berakod az ini mappába, majd a bin-ből indítod az exe-t.Asszem:)

Ha ráérsz kísérletezgetni, akkor veszel fel néhány másodperc videót mpeg2-vel 640*480-ban? Az érdekelne, hogy megváltozik-e a képméret.

(#528) Balinov válasza bzoley (#527) üzenetére


Balinov
félisten

ja,ini-t is megvegzáltam,de egyenlőre semmi,hagyom valszeg a francba.

640x480 mpeg2 capture:
beállításoK: [link]
file infó, powered by wmp10hun: [link]
gspot sajna nem mutatja a felbontást.vlc sem...
driver: amit 1-2 napja írtál és próbáltam is,meg postoltam az eredményét,pvr2-ből a .10-es.
Remélem segít.

Nálad elmászik a képarány és/vagy a képméret? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#529) hati válasza Balinov (#528) üzenetére


hati
addikt

A legutolsó verziókon nem próbáltam, de régebben olyat csinált, h mintha kivégott volna egy 640*480-as ablakot a 768*576-os képből, azaz nem kicsinyítve vette fel.

(#530) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Leadtek Winfast PVR TV2000XP Expert tévétunerem van. Idáig PVR1-et használtam, most felraktam a kettőt. Mikor rámegyek a csatornák keresésére, akármit is állítok be nem talál semmit sem. :( Antennáról szeretnék TV-t nézni. Mi lehet a gond?

(#531) Finwe válasza Finwe (#433) üzenetére


Finwe
őstag

Valami nagyon csúnyán halódik mert annak ellenére, hogy újratelepítettem az egészet még mindig be szokott így akadni, ilyenkor megint kell neki egy reinstall (pontosabban törlöm és útána telepítem újra) de most már ez sem segített + a hangerőállítás is elszállt.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#532) bzoley válasza Balinov (#528) üzenetére


bzoley
veterán

Hát nálam elég régóta úgy működik, hagy ha 640-ben divx-et állítok be, akkor ilyen lesz:[link]
És újabban szintén 640-ben, ha mpeg2-t használok, akkor 720*576 lesz a video.

Itt egy registry patch ,ami elvileg segít a problémán:[link]

12/29/2006,4.0.107.3211
- Bug Fixed : Vertical Scaling is enabled by default when the reigistry is not exist (AnalogScaler.cpp)

Q: How to recording 720x480 video from a 720x576 video source (PAL/SECAM) ~Zoltan ?
A: Step 1 : Download this patch registry file : http://tw1965.myweb.hinet.net/PAL_VerticalScalingFix.reg
Step 2 : Double click on it and register it
Step 3 : Restart Windows to let the registry reload by the driver 4.0.107.32xx


Hagyd a fenébe a tvxb-t. Úgysem tudod PVR2-vel használni.

mazda626
Bogarászd végig azokat a sorokat is, amik nincsenek kipipálva, vagy add hozzá kézzel.
Pl: RTL Klub:495.3125 Használj adaptív keresést esetleg.

[Szerkesztve]

(#533) Balinov válasza bzoley (#532) üzenetére


Balinov
félisten

mosthogy mondod,régebben nekem is feltűnt,hogy az arány(is) nem stimmel.

majd jövőre nekiállok és végre valahára belövöm a Pvr2-T úgy ,ahogy kell.

Szeretnék minden kedves topiklátogatónak Boldog és sikerekben gazdag új esztendőt kívánni. Meg szeretnék 2-án vagy 100 postot átnyálazni

jók nelegyetek.
üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#534) bzoley válasza Balinov (#533) üzenetére


bzoley
veterán

Neked is boldog új évet!

(#535) bzoley válasza copperhead (#525) üzenetére


bzoley
veterán

Esetleg állítsd át az országot Romániára, és akkor az ''A'' billentyűvel tudod kapcsolgatni a normákat. Ne felsejtsd el előbb elmenteni a csatornáidat, mert állíthatod be újra.

(#536) Neoka


Neoka
aktív tag

Hali!

Arra van valami ötlet, hogy miért lehet zavaros a expert kártyám képe? (szemcsés a kép)

driver: 4.0.107.3209
PVR1 3.1.1.2

Pár hónapja újra húztam a gépet és azóta szenvedek a Tuner kártyával.
Nem tudok belőle jó képet kicsikarni.

Kicseréltem a kox kábelt, a csatikat, raktam be földhurok leválasztót, de ezek nem segítettek. Próbáltam sz is, hogy osztó nélkül direktbe rákötöm a kábel TV-t, de akkor is zavaros a kép.

Van valami ötlet miért nem kapok tiszta képet?


(#537) copperhead válasza bzoley (#535) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!

(#538) veresp


veresp
tag

Sziasztok!

Van már a TV2000Xp Expert-hez 64bites megbízható XP driver?

A hivatalos oldalon sajnos nem találtam.

Ezek milyen driverek?
http://tw1965.myweb.hinet.net/Leadtek.htm [link]

(#539) #65675776 válasza veresp (#538) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azok ott a fejlesztők keze alól kikerült driverek. Nyugodtan használhatod őket. A hivatalos oldalon meg tényleg nincs, még az ftp-n se.

(#540) bzoley válasza veresp (#538) üzenetére


bzoley
veterán

EagleXT driver Experthez(64bit): [link]

''Q. The TV2000XP Expert card moddable?
A: Yes.
But the ''PCI Audio'' 32-bit driver is not out.
The ''PCI Audio'' 64-bit driver is out :
http://tw1965.myweb.hinet.net/5.0.18.64xx.zip
http://tw1965.myweb.hinet.net/5.0.18.64xx.history.txt
The EagleXT driver can be modified to support TV2000 XP Expert and DV2000.
But i do not know the plan, schedule and priority.
''

[Szerkesztve]

(#541) user12 válasza Neoka (#536) üzenetére


user12
őstag

Én eljátszottam ugyanezt, (bár én a TV-vel) és a megoldás végtelenül egyszerű volt - visszagondolva - esetemben. Nálam a koax kábelhez közeli 220-as kábel odébbhelyezése (egész pontosan az asztal másik szélén vezettem el a 220-at, másik szélén a koaxot) oldotta meg a fönt vázolt jelenséget.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#542) #65675776 válasza bzoley (#540) üzenetére


#65675776
törölt tag

A végén még az USB-sek is képesek lesznek a PCI-on átküldeni az audio-t. :DDD

(#543) bzoley válasza #65675776 (#542) üzenetére


bzoley
veterán

Megoldjuk :D
Expertnél eleve probléma, hogy beavatkozás nélkül nem támogatott ez a funkció.
Várom a hozzá való driver-t, hogy kipróbálhassam:)
Viszont a Global müxik f*szán Vista alatt. Mondjuk nem PVR2-vel, de halkítható meg minden. Már csak a PVR2-t kéne megdolgozni egy kicsit. Így nem is igazán értem, miért reklámozzák annyira, ha nem is használható, a felvételi lehetőségekről már nem is beszélve.

(#544) ManóCs


ManóCs
csendes tag

Sziasztok

Az az én problémám, hogy nemrég vettem egy Leadtek Tv2000 Xp Expert tunert és a távirányítóm abszolut nem működik. Viszont ha átteszem a tunert egy másik gépbe ott tökéletesen megy. Kipróbáltam már mindent, új windows, régi driver, új driver, pvr1 pvr2, kivettem mindent a gépből, csak nélkülözhetetlen alkatrészek maradtak (proci, memória, video és winchester) de sehogy sem akar menni a távirányító. Szerintetek mi lehet a gond vele? Gondolom ha rossz lenne a cucc akkor a másik gépben sem kéne menjen :) . Vigyem vissza az üzletbe ahonnan vettem? Ilyesmire vonatkozik a garancia?

(#545) #65675776 válasza ManóCs (#544) üzenetére


#65675776
törölt tag

Wizard-on jobbgomb -> Setting -> Remote Controller -> Enable.

(#546) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Sziasztok!
Nem idevágó probléma, de hátha.
fent van az a pár codek ami engedélyezve van.Viszont nem tudok videókat(híreket)nézni, mert hiányzik valamilyen codek hozzá.
Valakinek 5let?
BUÉK!!!
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#547) ManóCs válasza #65675776 (#545) üzenetére


ManóCs
csendes tag

Köszi, de ha hiszed ha nem, ezt próbáltam meg először és enable-re van téve, sőt, megpróbáltam disable-re tenni aztán meg vissza és sehogy sem megy :( . Amúgy meg mint említettem a másik gépben megy tökéletesen.
Valami más ötlet??? Eléggé sürgös lenne. Köszi

(#548) #65675776 válasza ManóCs (#547) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg még az alaplapi driver-ekkel tegyél egy kísérletet.

(#549) bzoley válasza Hammon Serra (#546) üzenetére


bzoley
veterán

Ne, írtál kiterjesztést, vagy hogy offline fájlokról van-e szó.
AVI, Mpeg, others ->ffdshow(nem codecpack)
mov -> quicktime, vagy quicktime alternative
rm -> realtime, vagy realtime alternative

(#550) ManóCs válasza #65675776 (#548) üzenetére


ManóCs
csendes tag

Próbáltam azt is, letöltöttem és feltettem az új drivert, de azzal se megy :(. Végigpróbáltam az összes pci slotot, hogy változzon a megszakítása de sehol semmi. Na mindegz, idén már nem kínlódok többet vele :).
Esetleg nem tudja valaki, hogy milyen módszerekkel működik ez a cucc? Hol keressem az alaplapon a problémát?
Ha valakinek van valami ötlete azt azért szivesen veszem. Köszike a segítséget, boldog új évet nektek.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.