Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#401) bzoley válasza L.Misi (#400) üzenetére


bzoley
veterán

Nemtom, esetleg próbáld meg állítgatni, lejjebb venni a felvétel hangerejét.
Vagy ha van, próbáld ki egy másik helyre dugnia hangkábelt.

(#402) L.Misi


L.Misi
csendes tag

A hangkártyán van még egy csatlakozási lehetőség,mert az AUX felirathoz dugtam. Ha lejjeb veszem a felvételi hangot,akkor is csinálja!!!

(#403) bzoley válasza L.Misi (#402) üzenetére


bzoley
veterán

Esetleg egy driver frissítés.

(#404) L.Misi válasza bzoley (#403) üzenetére


L.Misi
csendes tag

2005.06.28-ai driver van hozzá a lemezen, és valakinek azt írtad,hogy ezzel jónak kell lennie.

(#405) Balinov válasza L.Misi (#404) üzenetére


Balinov
félisten

hát,az a driver az nem mai gyerkőc,próbáld meg mindenképpen frissíteni, nyárvégi,koraőszi drivercsomagokkal nekem is volt párszor bajom,kimondott rögzítésnél,de a legutolsó verzió,amit bzoley kolléga honlapján kiindulva te is megtalálsz,orvosolt idáig minden zavaró bug-ot...gyorsan le is kopogom: kipp-koppp

Konkrétan melyik verzió is? WinFast TV2000 XP-ből van pár,(deluxe,expert,global...)

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#406) bzoley válasza L.Misi (#404) üzenetére


bzoley
veterán

Nem mostanában mondhattam. Egy ideje a lgfrissebb driver-t ajánlgatom, és a véleményem megegyezik a Global-nál írtakkal:
Csak a mellékelt CD-t ne vegye ki soha a dobozból!
Helyette használja a friss driver-eket, szoftvereket.
Jelenleg ezeket:
Driver:4.0.107.3210 (October 18, 2006)[link]
WinFast PVR2: 2.0.2.10[link]

(#407) L.Misi válasza Balinov (#405) üzenetére


L.Misi
csendes tag

Winfast tv2000 xp expert

(#408) dunc


dunc
nagyúr

Tudom,hogy nem vág témába, de megkérdezném mivel tudok felvenni videot,hangot játékból? A fraps nem jó nem veszi a hangot!

(#409) tusi74


tusi74
őstag

Nektek a PVR2 kikapcsolja a gépet a felvétel után? Mert nekem szabálytalan művelettel áll le, és nem kapcsolja ki a gépet. Ma is hajnali 5-kor arra ébredtem, hogy még megy a gép.

(#410) Balinov válasza L.Misi (#407) üzenetére


Balinov
félisten

akkor tényleg javaslom,hogy fogadd meg bzoley #406-os hozzászólását.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#411) L.Misi válasza Balinov (#410) üzenetére


L.Misi
csendes tag

Hogyan kell ezt csinálni! Még mielőtt valaki fikázna ,szólok,hogy még nem csináltam ilyet!

(#412) Balinov válasza L.Misi (#411) üzenetére


Balinov
félisten

töltsd le a pvr2-t ill. a drivert,amit bzoley linkelt,úgyemléxem, a driver pack-ban van egy driver uninstall jutil,azzal gyaluld le a régi drivereket,aztán frissítsd az újra,pvr2 meg simán setup,oszt go.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#413) L.Misi válasza Balinov (#412) üzenetére


L.Misi
csendes tag

Rákattintottam,de egy kinai írás jött be,hogy törölve

(#414) Balinov válasza L.Misi (#413) üzenetére


Balinov
félisten

basszus, a PVR2-t tényleg törölték,de a driver az jön le. vkit megkéne kérni,tegye fel vhova,mert sajna nekem itt a melóhelyen nincs meg ,csak otthon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#415) TomiFiu


TomiFiu
tag

Sziasztok!
Megtudná mondani nekem valaki, hogy a PVR magyarnyelű hasznűlati utasítását honnan lehet letölteni?
/2004-ben írt linkek nem működnek sajna/

Előre is köszi!

(#416) L.Misi


L.Misi
csendes tag

http://bzoley.uw.hu/

(#417) kelepce


kelepce
tag

Azért ha valakinek nagyon kell a PVR2, akkor a Leadtek.com.tw oldalán az ftp letöltések között még mindig megtalálja, bár borzalmasan lassan jön le. :((

(#418) bzoley


bzoley
veterán

WinFast PVR2 2.0.2.11[link]

Változások:
1. Új codec
2. Románia frissítve
3. Tévé kártya keresése a gyártó azonosítója alapján
4. PVR3000 és PVR2000 ''TV előnézet hardveres kódolással''(szabadon) támogatása (lásd:megjegyzés)
5. Hardveres felvételi profil támogatása a ''TV előnézet hardveres kódolással'' módban, ''csak itt''
6. Élő közvetítés támogatása a ''TV előnézet hardveres kódolással'' módban.
Megjegyzés:
Mit jelent a ''TV előnézet hardveres kódolással'' ?
1. Ez a lehetőség megtalálható az eszköz beállító panelen, ha PVR3000-et, vagy PVR2000-et használ.
Ez a funkció támogatja az ''MVP'' módot is. A beállítások tévékártya-függőek.
2. Ha bekapcsolja a ''TV előnézet hardveres kódolással'' módot, nem szükséges a tévékártya hangkimenetét összekötni a hangkártya, vagy az alaplap bemenetével.
3. Nem szükséges hangkimenetet beállítani. Ezt a funkciót bekapcsolva, a felhasználó szabályozni tudja a hangerőt Vista alatt.
4. Ebben a módban csak a hardveres felvételi profil támogatott. Ellenkező esetben, ha nincs összekötve a tévétkártya a hangkártyával, és szoftveres felvételi profilt használ, nem lesz hangja a felvételnek.
5. Ebben a módban, a PVR2 felvételi és élő közvetítéshez kapcsolódó beállításai új elrendezés szerint működnek. A CPU-használat magasabb lesz, mint korábban.


Global-hoz kijött egy WinFast EagleXT névre hallgató driver, ami már támogatná a PCI Audio-t. Frissítés után egyből nem lesz hang, amig a hangkártya helyett a nincs kiválasztva a Global Audio. Ezután viszont nálam többet nem válaszolt a gép:)
Úgyhogy mindenki saját felelősségére kísérletezzen vele:[link]
Még kipróbálom az új PVR2-vel, mert abban is eszközöltek néhány ezzel kapcsolatos dolgot. Aztán, ha nem jó, megy vissza a régi.

L.Misi
Megy majd privi.


[Szerkesztve]

(#419) L.Misi válasza bzoley (#418) üzenetére


L.Misi
csendes tag

privát üzenet ment!

(#420) tusi74


tusi74
őstag

Az új verzió szabályosan kapcsolja ki a gépet! Hipp-hipp hurrá! :DD

(#421) Davidx


Davidx
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget kérnék codek ügyben, inkább decoder ügyben, konkrétan a divx.com-ról letöltöttem a 6.4.1-et de a decoder nem működik, gondolom ezt külön kell megveni nem a free verzió része de nekem egy másik régebbi divx is jó lenne, nomeg másik codekek amikkel tömöríteni lehet, amilyekkel nem lessz nagy a méret és a minőségromlás minál kissebb. Légyszi segítsetek. :O

(#422) atos30


atos30
aktív tag

Valaki mondja meg legyenszíves, milyen dvd lejátszó software-val működik a távvezérlőn lévő dvd gomb.Ha már rajta van szeretném használni.Mintha tavaly 20 formatálás előtt lett volna valamilyen programom amit tudtam vele működtetni, de már nem tom mi volt az.Windvd-re gondoltam, de az nem reagált rá.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#423) bzoley válasza atos30 (#422) üzenetére


bzoley
veterán

Hogyan használható a fehér CoolCommand távirányító a CyberLink PowerDVD 6 vezérlésére:[link]

(#424) hati válasza bzoley (#418) üzenetére


hati
addikt

Ha már a hw codechez nyúltak, igazán berakhatták volna, hogy szabadon lehessen hw profilt létrehozni, ne csak a gyáriakat lehessen használni. Ezt még a PVR1 is tudta. :W
Sajna még mindig nem lehet egy időben két műsort felvenni ütemezetten.

PVR3000-ret látott már vki? Árulják már?

(#425) bzoley válasza hati (#424) üzenetére


bzoley
veterán

Megjelenőben jónéhány új típus, azoknak a támogatását valahogy meg kell oldani úgy,. hogy még működjenek is. És mint általában, itt sem megy minden zökkenőmentesen.
Egész éjjel gépet kapcsolgattam ki-be, közben levelezgettem, mert kiderült ahogy gyanítottam, hogy valami nem kerek az új driver/PVR2/Global trióval sem. Az egy dolog, hogy hibás a PVR2, és nem jól kezeli a PCI Audio-t, de az új driver, ami kell hozzá, a Global nem minden verziójával használható.(a driver oldal is meg lett változtatva, de még nem tökéletes) Egy EEPROM írással talán javítható lenne, ha nem tették volna írásvédetté. Most ébresztgetjük a hardvermágusokat, hogy mutassanak rá az átforrasztandó ''bigyóra''. Jelen pillanatban sem kábellel, sem anélkül nincs hangja a kártyának, miközben a PVR2 vígan belefagy a tehetetlenségébe.
És ez egy kártya, egy hibája. Van ezenkívül nyolc másik típus, ami további meglepetéseket rejthet, szóval nem a legfontosabb dolgok között szerepel, hogy akarsz-e egyszerre két műsort felveni. Bár volt már szó róla mostanában. Felvételhez meg addig használd a PVR1-et.
Amúgy tudsz mondani két olyan műsort, ami egy időben lesz, és érdemes is felvenni :)

Láttam már - fényképen. Még nem kapható.

(#426) atos30 válasza bzoley (#423) üzenetére


atos30
aktív tag

Köszönöm a linket! Én marha elöbb apdvd7-et raktam fel ,de azzal nem igazán akart működni.Na de a powerdvd6! Ezzel aztán mindent tudok csinálni.Mégegyszer köszönöm az utbaigazítást.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#427) bzoley válasza atos30 (#426) üzenetére


bzoley
veterán

Nm.

#400-as probléma hangkártyacserével megoldódott. Túl magas alapzaj.

(#428) atos30 válasza bzoley (#418) üzenetére


atos30
aktív tag

váááá! letöltöttem ezt a pvr2-est . Én még az eredeti softwareket használtam.mondanom sem kell hogy ezzel a pvr2-vel minden működik amiket az előző pvr-ben nem tudtam használni.végre a felvételnél sem állítja el a hangbemeneti forrásomat. Az előző mindig elállította és megszünt a mikrofonom létezni.Most zsír minden.A színt se tudtam állítani az előzővel, ezzel meg megy. (távvezérlővel persze.). és végre magyar az egész az osd-vel eggyütt.Mivel a power dvd6-ot is sikerült távvezérelnem, így 1 év használat után végre kitudom használni a teljes funkcióját a coolcommanderemnek.Már azt hittem valami s..rt vettem.Így karácsony tájékán nekem ez nagyon nagy meglepetés.Köszönöm hogy létrehoztátok ezt a fórumot.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#429) bzoley válasza atos30 (#428) üzenetére


bzoley
veterán

Szerinted miért ajánlgatjuk lépten nyomon a PVR2-t :D
Gyanítom, még a felét sem használtad ki a tudásának :)
Egyébként a PVR utolsó verziói is tudnak már magyarul, persze jobb attól még nem lett.

(#430) #65675776 válasza Davidx (#421) üzenetére


#65675776
törölt tag

A decoder ingyenes az encoder-ért kell fizetni, ha több mint fél évig akarod használni.

(#431) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Eltelt újabb pár nap a kártya használata óta, néhány tapasztalatot megosztanék:
A halk sípolás a háttérben megoldódott: alaplapi hangkártyával tökéletesen üzemel (Soundmax 4L), még az alapzaj is kevesebb lett (hihetetlen). ==>Sounblaster live! 5.1 fiókba. Apropó: eladó a live! ha valakit érdekel ;]
Sajna csak az mpg2 felvétel műkszik (az előző hozzászólásomtól eltérően a tapasztalat az, hogy a procihasználat 60-80% , de néha felmegy 100-ra is :F )
A veszteségmentes felvétel sem OK, mert kb. 2másodpercenként akad a kép egy pillanatra.
DivX (Xvid) felvételről nem is álmodok (minden hiba fellelhető a felvételen: akad, szétesik, csíkos, darabos...). Mindez 640×480 felbontásnál. Ha a hangot nem tömörítem, akkor is.

Nem tudom segít e a felvételnél, hogy megemeltem a prioritás szintjét (most netezés közben is megy a felvétel, remélem nem lesz :W )

Estleges egy hasonló órajelű (2,66Ghz) HT-s proci segítene a felvételi gondjaimon? Vagyis a kérdésem: felvétel közben szeretnék mást is csinálni (kép akadás nélkül), és ezen segítene-e a HT tecnológia?

(#432) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Folyt:
A távírányítóval ki-be kapcsol a gép, és a többi funkció is amit használtam eddig az OK :))
A sistergő hanggal küszködőeknek:
Ha a windows-os hangerőszabályzónál (felvételi) nem az a csatorna volt kiválasztva, ahová a Tv kártyáról jövő kábel volt dugva, akkor a lejátszáskori hang halkabb volt és sistergett. Miután átváltottam Ok a hang. DE többször is előfordult, hogy mikor a lejátszáskori hangerőszabályzón kapcsolgattam a némítást (akár másik csatornán is), akkor a felvételi részen is áthelyezte a kiválasztást jelző pipát máshová és ismét sistergett.
Ha egyszer be van állítva, akkor már OK.

(#433) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Segítségek szeretnék kérni!
Gondoltam kipróbálom milyen bill.parancsok vannak és véginyomkodtam minednt és ctrl lenyomásával is de sajnos valamit elnyomhattam mert nem lehet a nyilakkal csatornát váltani.
Természetesen nem tudom visszaállítani, ezért szeretném ha valaki tudja a mego.-t az írja meg!

Köszönöm!
Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#434) hati válasza Jimmy8 (#431) üzenetére


hati
addikt

Ha már váltasz, akkor inkább rögtön kétmagos procit vegyél.
Ha rendszeresen akarsz felvétel közben mást is csinálni a géppel, akkor meg PVR2000 a Te kártyád. Ott a kártya végzi a tömörítést. Azzal nálam a cpu csak <20% felvétel közben egy 3GHz-es HT-s P4-en. Ha az experttel veszek fel (ritkán), akkor nálam is 60-70% a cpu kihasználtság, s közben nem igen merek mást csinálni...

(#435) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Mikor éjjel két angyal a párnádra száll mindkettő jót akar, mégis mást ajánl, azt súgja az egyik: mindig jó legyél a másik csak rádkacsint, tedd amit szeretnél! Békés boldog ünnepeket az egész családnak!

(#436) #56474624


#56474624
törölt tag

A fene enné meg, nem akar működni a cumó:
''A(z) WinFast PVR Application hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.''

Ezt írja ki, amikor a Winfast PVR-r el akarom indítani. A PIRQ2-t a BIOS-ban már átállítottam 10-re, mert olvastam, hogy az problémát jelenthet, ha a 3. pci foglalatban van an8 ultránál, és [auto]-n marad.

(#437) dvdbackuper válasza #56474624 (#436) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nem tudod nézni a karácsonyi műsorokat, mi? :D :D

(#438) MarKoo


MarKoo
őstag

Most kaptam egy Globalt, nagy boldogan felraktam a PVR2-t és eléggé elkeseredtem a végére, ugyanis azóta elég érdekes dolgokat csinál a gépem (minden kifagy, meg maga a PVR2 se 100%-os). Remélem sikerül az este folyamán megcsinálnom.

(#439) bzoley válasza MarKoo (#438) üzenetére


bzoley
veterán

Hát nemtom, ilyen gond eddig itt nem nagyon volt.
Valamivel ''összeveszhet'' esetleg.
Próbáld ki(ha tudod) másik slotban.
Az ajánlott driver/PVR2 van fönn? Bár csak az EagleXT driver tud furcsaságokat okozni.

(#440) #65675776 válasza bzoley (#429) üzenetére


#65675776
törölt tag

Adalék a ''hányféle Global létezik'' kérdéshez:

''08/30/2006,4.0.107.3209
- Support 0x6618 SSID : WinFast TV Global Expert
- Support 0x6619 SSID : WinFast TV Global RM''


Forrás: [link]

MárK: A Global driverei még nem teljesen kiforrottak, gyakorlati tapasztalatai bzoleynak és Balinovnak vannak. Viszont általánosságban elmondható, hogy a CD-n levő driverekkel/swkkel nem érdemes foglalkozni. Letölteni innen tudod a legfrissebb drivereket, swket: [link]; illetve a változásokat gyorsan követő nemhivatalos magyar mirror: [link].

Pofátlan kérés, de ha már erre jártál, ezeket a linkeket beilleszthetnéd a #1-be. Esetleg ezt is: [link] :U

(#441) bzoley válasza #65675776 (#440) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi, tudom. Sőt tovább megyek: :)
''There are many version of ''TV2000 XP Global/TV Global''.
You can find 3 SSID for the ''TV2000 XP Global/TV Global'' in the INF file of driver : 6F18, 6618 and 6619.'' (EagleXT-ről van szó)

Sztem nem kell túl kiforrottnak lennie, csak egy tunertípust(xc2028) adtak hozzá a meglévő driver-hez. Ugyanúgy kell elvileg működnie. Nálam nincs is gond egyelőre.

(#442) bzoley


bzoley
veterán

Egy kis adalék a Global-hoz, amit már hirtelen felindulásból korábban említettem.
Lassan jönnek kifelé az új driver-ek, amiknek egyik érdekessége, hogy a képessé teszik a kártyát a hang átküldésére PCI-on keresztül, megspórolva az audiokábel használatát.
A Global-hoz is megjelent egy ilyen, EagleXT fantázianéven.
Csakhogy. Az is kiderült, hogy a Global korábbi verzióiban az EEPROM-ban is le van tiltva ez a feature, így aki ezzel a driverrel próbálkozik, minimum nem lesz elérhető ez a funkció, de az is megeshet, hogy egyáltalán nem lesz hang se kábellel, se anélkül.
Tegnap jónéhány levélváltást megejetettünk a driver-es sráccal, és oda lyukadtunk ki, hogy akinek a korábbi driver-ek használatával három Global-hoz tartozó eszköz van jelen az eszközkezelőben(TVTuner, Crossbar, és Capture) az egyelőre ne használja az új driver-t.
Akinek jelen van egy negyedik eszköz(Global), az kipróbálhatja, elvileg működni fog.
Pár sor innen-onnan:
''There are two device in the device manager.
WinFast TV2000XP Global/Global TV (Video)
WinFast TV2000XP Global/Global TV (Audio)
If there is only (Video) device, use the previous driver which does not support ''PCI audio''.
The first byte of the TV card's EEPROM must be set to 4 or 5 to enable the ''PCI Audio'' in hardware.
If the first byte of the TV card's EEPROM is set to 0 or 1, there is no audio output at all (both PCI audio and 4-pin analog audio).''

This BDA driver's behavior is :
''There is no audio output for both ''PCI audio'' and ''4-pin analog audio''
if the ''CX2388x PCI Audio Device'' is not enabled by the first byte of EEPROM in the PC BOOTING.''
Nothing relative to sound card and nothing to do with sound card.

3. I will check the ''Audio Capture Device'' in the XPSP2 next week.

There are many methods to implement the ''PCI Audio''/''USB Audio'' for TV card/box :
Method-1 :
The idea of ''PCI Audio'' of TV card is that ''emulate the ''TV card'' as an ''PCI sound card device''.
So you can control (Mute, Volume, recording, playback) the TV card audio as PCI sound card from the standard mixer API.
But this behavior is not implemented in the EagleXT driver 6.0.109.xx.
It is implemented in the 4.0.112.xxxx.
Method-2 :
Another ''PCI Audio'' implementation recommended by Microsoft is implemented in the EagleXT driver 6.0.109.xx.
Add ''Audio Out'' pin in the ''Video Capture Device''.
It is not implemented in the 4.0.112.xxxx.

How to rework the EEPROM ?
Because the EEPROM is write-protected in hardware.
Step 1 : Change one resistorin hardware to let the EEPROM can be wroten.
Step 2 : Use the CXEEPROM.EXE to flash the EEPROM. Here is the command
CXEEPROM 107D 6618 04
Step 3 : Change the resistor back.
And i do not know which resistor is. But i will ask the hardware engineer

I will get more information to you next week.
- Maybe, there is some method to enable Conexant CX2388x PCI audio device without re-flashing the first byte of EEPROM.
- Maybe not.

Have a nice weekend.

Hát ennyi:)


(#443) bzoley


bzoley
veterán

Ja még annyi, hogy:

daa-raa:
Szóval óvatosan ajánld a driver-oldalt, nehogy valaki zsákuctába fusson :)

(#444) MarKoo válasza bzoley (#439) üzenetére


MarKoo
őstag

Gyári CD-t már alapból nem is rakok be a gépbe én se, hanem az általad ajánlott dolgokat raktam fel. :)

Nem tudom mivel veszhetett össze, talán a kigyomlált XP-m nem tetszik neki, de az elején a rádió mindig csak másodjára indult el normálisan, első indításnál kifagyott. Ez után még különösebb dolgo jöttek, de most normálisnak tűnik minden. Kopp-kopp... :)

(#445) bzoley válasza MarKoo (#444) üzenetére


bzoley
veterán

A rádió az egy külön mese. Az is csoda, hogy hajlandó elindulni:)
Rengetegen panaszkodnak az újabb verziókra, most kezd újra használható lenni.
Csakúgy, mint a Teletext program.

(#446) Nkboy válasza bzoley (#445) üzenetére


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

A rádió nekemis csak másodikra hajlandó elindulni. A teletext meg csak ugy,hogy kilépek teljes képernyős modból,és utánna nyomom a text gombot.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#447) bzoley válasza Nkboy (#446) üzenetére


bzoley
veterán

Rádió: próbáld meg ezzel, hátha újabb, mint ami a PVR2 mellé van csomagolva(bár nem hiszem, megnézni meg nem tudom most)[link]
Teletext: legalább működik:) de ha teljes képernyőn elindítod, és nyomsz egy F9-et, valószínűleg elő fog jönni.

Újabb frissítés érkezik a Global EagleXT-driv-éből.
Érdemes megnézni a changelog-ot, saját tesztverzióm van :C
[link]

(#448) MarKoo válasza bzoley (#445) üzenetére


MarKoo
őstag

Huh akkor örülök, hogy sikerült arra a szintre eljutnom, hogy kijelenthetem: Rendesen működik a rádió. :) A teletexttel sincsen semmi problémám, sőt már rádióból és tv-ből is sikerült felvennem és az előző tuneremhez képest nagyon meg vagyok elégedve.

(#449) bzoley válasza MarKoo (#448) üzenetére


bzoley
veterán

Végül mindenki ezt mondja :D
Ha esetleg annyit megtennél(ha van kéznél Everest), hogy belenézel?
Ez érdekelne:
Eszközök- PCI eszközök-Harmonics (Conexant) cx238 blabla -
Alrendszer azonosító 107D-6F18, vagy
Alrendszer azonosító 107D-6618



[Szerkesztve]

(#450) MarKoo válasza bzoley (#449) üzenetére


MarKoo
őstag

Persze, van kéznél. :)
Alrendszer azonosító: 107D-6F18

Megkérdezhetem amúgy, hogy a kettő között milyen jelentős különbség van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.