Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
senior tag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#1451) bzoley válasza fradi81 (#1450) üzenetére


bzoley
veterán

Ez elég lesz, vagy többre vagy kíváncsi?:[link]

(#1452) fradi81 válasza bzoley (#1451) üzenetére


fradi81
veterán

Kösz mostmár tiszta a kép, a globalt érdemes megvenni, stereo ugye?

moto g72, Ninebot d28e

(#1453) fradi81


fradi81
veterán

Még egy dolog érdekelne, a drágább pvr-eknek jobb a képminősége, vagy ennél jobb már nem nagyon van az analóg tunerek között?

moto g72, Ninebot d28e

(#1454) #65675776 válasza fradi81 (#1453) üzenetére


#65675776
törölt tag

Stereo.

A PVR széria a hw MPEG1/2 codec miatt kerül többe. A PVR2000 ugyanazt a broadcast decoder chipet használja, mint az Expert és Global. A PVR3000 viszont egy NEC chip köré épül, és valamelyest jobb minőséget produkál.

(#1455) torzsa007


torzsa007
tag

hello
kéne egy kis segítség expert tv tunerem van újraraktam a gépet és felraknám a tvtunert de egyszerűennem akar menni mert ha felrakom a cd-ről a drivert meg a PVR akkor a csatornákat elfelejti felrakom rá azt a PVR-t ami régen működött de most azzal se működik kékes a kép. ez miért van felraktam rá a legújabb PVR-t de azzal is rossz drivert is frissítettem ja meg a wizard se működik indítanám el de nem történik semmi ezek a tünetek miért van? a PVR2 jobb megoldja a gondjaimat?

(#1456) Mercutio_ válasza torzsa007 (#1455) üzenetére


Mercutio_
félisten

Menj el bzoley oldalára, olvasd el, hogy tudod kitakarítani a korábbi verziókat, aztán tedd fel a legújabb PVR2-t!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1457) torzsa007 válasza Mercutio_ (#1456) üzenetére


torzsa007
tag

felraktam de amikor a csatornákat keresem nem talál semmit ilyenkor mi van?

(#1458) Mercutio_ válasza torzsa007 (#1457) üzenetére


Mercutio_
félisten

Keresés módjánál az adaptívat válaszd.
Országot hungary vagy....ööö ez nem ugrik be, mert nálam azzal is működött, de ha itt visszaolvasol kicsit találsz tippet, talán horvátország, vagy német :F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1459) k_petya


k_petya
tag

Hadd legyen nekem is egy láma kérdésem. PVR1-ben hogyan lehet váltani az S-Video és Video source között?

(#1460) bzoley válasza k_petya (#1459) üzenetére


bzoley
veterán

A CP alsó sarkában van egy kis ''bigyó'', azt kell nyomkodni, ha jól emlékszem.

(#1461) #65675776 válasza k_petya (#1459) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nyomod a V betűt mint állat.

(#1462) k_petya válasza bzoley (#1460) üzenetére


k_petya
tag

Köszi, megnézem.

Természetesen TV/CVBS/S-Video között tudtam váltani , de S-Video Video között nem.

(#1463) #65675776 válasza k_petya (#1462) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most mi van? Mi lenne az az S-Video Video?

(#1464) bzoley válasza k_petya (#1462) üzenetére


bzoley
veterán

Ezt én sem értem. Olyanról nem tudok, hogy video. Ha RCA, akkor CVBS.

(#1465) torzsa007


torzsa007
tag

arra szeretnék rájönni hogy ha beállítok mindent kikapcsolom a progit meg elindítom de a kép kékes lez a PVR-ben ez miért van? mi lehet a megoldás? PVR2 kívül

[Szerkesztve]

(#1466) bzoley válasza torzsa007 (#1465) üzenetére


bzoley
veterán

Állítsd át az országot Germany-re, vagy Romania-ra, hátha...

(#1467) torzsa007 válasza bzoley (#1466) üzenetére


torzsa007
tag

a kép nem kékül el ha beállítom valahova és egy auto fine tunet indítok csak akkor kékül el amikor adaptive channel scanninget indítok megtalálja a csatornákt minden jó újraindítom a programot a kép kék

(#1468) bzoley válasza torzsa007 (#1467) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor keresés után mentsd el a csatornákat, índítsd újra, állítsd be az országot, töltsd be a listát, megint restart. Vagy jó lesz, vegy nem:)
Nekem nem hiányoznak az efféle izgalmak, maradok a PVR2-nél :D

(#1469) dvdbackuper válasza torzsa007 (#1465) üzenetére


dvdbackuper
őstag

igen, munkatársamnak is ez volt a problémája, és PVR2 megoldotta...

(#1470) dunc válasza bzoley (#1468) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello szerintem is a PVR 2 a a nyerő ;) A PVR1-nél ha mented a csatornákat,és késöbb vissza akarod állitani akkor teljesen más színnormába áll vissza! Az egyesével való csatorna lépkedésről ne is beszéljünk ,mert az cink :Y .Szerintem aki nem tette váltson a PVR2 re és szokja meg annak az esetleges hátrányait,mert ezzel együtt sokal több elönyt kap! Nállam pl PVR-nél ha rá van dugva webkamera akkor a txt hibával leáll stb ez PVR 2-nél nincs meg,és a csatornarendezés is sokal jobb és kényelmesebb.....

(#1471) torzsa007


torzsa007
tag

újraraktam a rendzsert minden programot újra felraktam a legujjabb drivert meg a legújjabb PVR-t most jó a kép és nem is kékül el de egyes csatornáknál zúg mi ennek az oka?

(#1472) bzoley válasza torzsa007 (#1471) üzenetére


bzoley
veterán

A zúgós csatornákon használd az ''A'' billentyűt. Asszem, PVR-ben is működik.

(#1473) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok.

Tudom most utálni fogtok de nem szeretnék visszaolvasni tul sokat az érdekelne hogy állunk Vista fronton. bzoley oldalát néztem már. Volt is fennt korábban de hangproblémáim voltak. Konkrétan az érdekelne hangfronton van e már valami frissités esetleg spéci vista driver? Csak azért mert holnap ráérnék ujra telepitgetni mindent :)

[Szerkesztve]

(#1474) bzoley válasza Dzsolo (#1473) üzenetére


bzoley
veterán

Hát ha nem szeretnél visszaolvasni, akkor sajnos nem fogod megtudni :D
Nem tudom, mikori a hangproblémád, ez akár most is fennállhat, de az biztos, hogy semmi köze nem lesz sem a tuner driver-éhez, sem a PVR2-höz, kizárólag a hangkártyád driveréhez, és beállításaihoz.
A Legtöbb tunerhez van WHQL Vista driver, a PVR2 is Vista-barát egy ideje.
A népszerűbb kártyákkal(Global, Expert, PVR2000, PVR3000) nekem semmi gondom nem volt Vista-n.

Kicsit kipofoztam az oldalamat, aki nem járt még arra, menjen nézegetni :D

(#1475) Dzsolo válasza bzoley (#1474) üzenetére


Dzsolo
senior tag

köszi bzoley anno még te segitettél akkor jó volt aztán ujra raktam na akkor már nem tudtam hangot varázsolni. De akkor majd most hátha sikerül :)

(#1476) dunc válasza bzoley (#1474) üzenetére


dunc
nagyúr

CSI-CSI csinos nagyon egyszerü ,átlátható tetszik. :R

(#1477) #65675776 válasza bzoley (#1474) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem semmi, hogy a PVR3000-et a népszerűbbek közé sorolod. :) A topicjában eddig ~4-en nyilatkoztunk meg... Fel kéne már megint raknom a Vista-t, csak nemsokára lejár az aktív ideje...

A Leadtek logo használatára kaptál engedélyt? :U Egyébként pofás. :R

[Szerkesztve]

(#1478) bzoley válasza #65675776 (#1477) üzenetére


bzoley
veterán

Megelőlegeztem neki a népszerűséget :)
Én már többel is találkoztam, mert sokan panaszkodnak rá :D

Jó hogy kérdezed, megyek is engedélyt kérni.

(#1479) IG55


IG55
senior tag

Bzoley jó az új oldalad.
Még az előzőn volt leírás arról (ha jól emlékszem), hogy hogyan lehet szoftveres kártyát Win Media Centerben működtetni Vistában.
Most meg akartam komolyabban nézni azt az írást, de nem találom.

(#1480) bzoley válasza IG55 (#1479) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi! :)
A régi oldal is elérhető ugyanott[link]
Asszem ilyenről ott nem volt szó, max. valamelyik topic-ban. Majd beteszem a FAQ-ba, vagy valahova.
Bár lehet, hogy tévedek. Nem a pdf-fel kevered, a mi ''csak'' az analóg kártyák beállítását írja le MC-ben?
Viszont kb. annyi, hogy felteszel egy szoftveres mpeg2 encodert, és ha szerencséd van, fel lesz ismerve a tuner.

(#1481) IG55 válasza bzoley (#1480) üzenetére


IG55
senior tag

Ja tényleg.
Csak az analógról van szó.
Nem nagyon ismerek ilyen szoftveres mpeg2 encodereket, tudnál ajánlani valamit?
Köszi!

(#1482) bzoley válasza IG55 (#1481) üzenetére


bzoley
veterán

[link]
Középen van három is.

De furcsa módon az én oldalamon is megtalálható egy-kettő a linkek között:

Windows Media Center (WMC) Software Encoder [ÚJ]
MainConcept szoftveres enkóder, ha a tévétuner nem támogatott(próbaverzió)
Hozzáadva: 2007.04.30 Megnyitva: 0


Windows Media Center (WMC) Software Encoder [ÚJ]
ArcSoft
Hozzáadva: 2007.04.30 Megnyitva: 0


[Szerkesztve]

(#1483) IG55 válasza bzoley (#1482) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi, nem vettem észre.

(#1484) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Egyszerűen nem tudok hangot varázsolni a felvételhez. nem értem mi lehet a baj Már mindent át állitottam amit bzoley oldalán találtam. eljutottam addig, hogy van hangja a csatornáknak de a felvételnek még mindig nincs :(
[link]
[link]
[link]
Elvileg csak valami kis hiba lehet a dologban. Expertem van és alaplapi hangkari a pvr1 a Cd-lejatszon szolt (vagyis akkor volt hangja a felvételnek.

Valaki mentsen meg mert ez a problémám van 3honapja emiatt hasznalok mar csak Xp-t
Tacsegitség barmi lehet csak mukodjon mar. DCsak azt ne mertem a Vista miert szivat es az xp miert nem?

[Szerkesztve]

(#1485) szasza_1 válasza Dzsolo (#1484) üzenetére


szasza_1
senior tag

Nekem volt olyan gondom, hogy a PVR2 egyes audio kodekeket egyszerűen nem kezelt, nem rakta a kép mellé az audiot is. Nyisd meg pl. BSPlayerben, és ott nézd meg a filterek között, hogy szerepel-e az audio kodek. Meg hát a rögzített audio bemenetként akár a mikrofont is megadhatnád, nézd meg, hogy azt felveszi-e a kép mellé.

(#1486) bzoley válasza Dzsolo (#1484) üzenetére


bzoley
veterán

A felvett videónak nincs hangja, vagy ha megnyomod a rec gombot, némul el?
CD-lejátszóval nem próbáltad?
Az első képen lévő panelen jelöld ki a használt eszközt, és nyomj tulajdonságot.
Az új panel második fülén(egyéni), ha van, akkor vedd el a pipát a ''Record Without Monitoring'' mellől.
Ugye a legfrissebb PVR2 van fönn? Az sem baj, ha apatch is fönn van. Tartalmaz Expertes javítást is.
Ja igen, és mpeg2 profillal tesztelgess, aztán jöhet a többi.

[Szerkesztve]

(#1487) Dzsolo válasza bzoley (#1486) üzenetére


Dzsolo
senior tag

bzoley ráhibáztál a Cd-lejatszot kellett engedélyeznem és mind a 3 módba van hang teljesen mindegy melyikre rakom ime a jo beállitás :)

[link]

köszönet érte :) Most már minden ugy működik mint anno XP-n a kép is szép :)

(#1488) bzoley válasza Dzsolo (#1487) üzenetére


bzoley
veterán

Azért valahol evidens, hogy ha XP-n a CD-vel működött, akkor Vista-n is azzal próbálkozol, nem?:)
Lényeg, hogy működik.

(#1489) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

bzoley: jó lett az új oldal! :)

(#1490) bzoley válasza h0o2a7j6 (#1489) üzenetére


bzoley
veterán

Köcce:)

(#1491) Dzsolo válasza bzoley (#1488) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Ebben igazad van de a Vistanal azt irta rá hogy nem elérhető emiatt nem probáltam. De már lényegtelen THX

(#1492) bzoley


bzoley
veterán

WinFast PVR2 2.0.2.16[link]

(#1493) Balinov válasza bzoley (#1492) üzenetére


Balinov
félisten

épp tegnap akartam kérdezni,hgoy a letöltéseknél látható 016-os béta mikor manifesztálódik végleges változattá.Gondolatolvasó vagy? :R ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1494) bzoley válasza Balinov (#1493) üzenetére


bzoley
veterán

Még ez sem egészen végleges, de telepíthető változat. :)

(#1495) bufaj válasza bzoley (#23) üzenetére


bufaj
csendes tag

 

(#1496) Balinov válasza bzoley (#1494) üzenetére


Balinov
félisten

basszus,most nézem,hogy ...0.15,nekem még ez is kimaradt pedig figyelem a topikot is,meg a honlapodat is. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1497) bzoley válasza Balinov (#1496) üzenetére


bzoley
veterán

Nem veszítettél semmit:)
Néhány óráig volt csak érvényes a ''friss'' jelző a 15-ösre.

(#1498) bzoley


bzoley
veterán

Akit zavar a ''PUTBOX-jelenség'', az az oldalamon talál egy kis programot, ami egy másodperc alatt kiszedi a fájlból.

(#1499) villanyie


villanyie
csendes tag

sziasztok

Tanacsot szeretnek kerni,espedig: van 1 expert tunerem es most hangkartyavasarlas elot alok, arra lennek kivancsi hogy szerintetek milyen 5.1es hangkartyat vegyek ami jol megy majd a tuneremel (halotam hogy bizonyos hangartyakal nem mennek a tunerel) es jo minosegu 5.1es hangzast biztosit es 10ezren aluli az ara. Ja es genius sw-hf 5.1-5000 hangfalat hasznalnek.Koszi.

(#1500) dunc


dunc
nagyúr

Bzoley lenne egy kérdésem ami régota megoldásra vár ,nekem Expert karim van meg vagyok vele elégedve bármilyen alaplapba volt (másik kártyával is néztem) egyszerüen halknak találom! lehet valahogy hangositani ,probáltam alaplapra is kötni meg kivülről vonalbemenetre kötni de én halknak itélem ,mert úgye az avi filmeket pl ac3 filterrel tudom erösiteni ,van valami mod hangositásra ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.