Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) kemcso válasza cikasz (#53899) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha az a Nomono, akkor az teljesen megbízható bolt.
Alternatíva lehet külföldről rendelve a Piston 2-3 pl, az itthoni kínálat eléggé foghíjas...

(#53902) Szevaszam


Szevaszam
csendes tag

Sziasztok!

Nem vagyok jártas a témában, ezért szeretném kérni a segítségeteket fülhallgató vásárlásában. Kitöltött kérdések:
Legfontosabb, hogy megszabjuk a stílust, hogy milyen irányzat, amit a leginkább hallgatunk, ha vegyes, akkor legalább pár műfaj felsorolásával segítsétek a tanácsadóitokat.
Rádió slágereket hallgatok főleg, Spotify-t használnék és egy Sony NWZ-E453-as mp4-et.
- Mit várunk el a fülhallgatótól leginkább (izoláció, kiegyenlítettség, mélyorientáltság, V-kiemelés, részletesség, strapabíróság stb.)?
ezekhez nem igazán értek :)
- Milyen árban gondolkozunk?
max. 10e Ft
- Milyen kialakítást keresünk?
a, In-ear/IEM (hallójáratba helyezhető), esetleg Earbud (fülkagylóba ültethető) fülhallgatót.
inkább earbud
b, Milyen kábelvezetésű fülest keresünk, fül felett átvezethető, vagy hagyományos megoldásút.
mindegy
c, Normális kialakítás, vagy nyak mögött elvezethető kábel.
mindegy
d, Van-e szükségünk mikrofonra, vagy távirányítóra?
nincs szükség rá
- Ha pontos elképzeléseink vannak, akkor jöhetnek az egyéb kívánságok, mint például kinézet, azon belül is a szín, anyaghasználat, vagy speciális célokra való kialakítás, mint például a sportolás közbeni használat.
Főleg utazás közben szeretném használni, ezért a vonatozásnál fontos lenne hogy halljam is a zenét, volt egy AKG Y10-es fülesem, ami olyan halk volt, hogy csak akkor hallottam a zenét, amikor megállt a vonat :D

Előre is köszönöm a segítséget! További szép napot!

(#53903) Nigér


Nigér
őstag

XBA-H3... :Y
Sony.hu-n meg 100k...
Kicsit durva...

(#53904) vicze válasza Nigér (#53903) üzenetére


vicze
félisten

hülyék azé ne legyünk. :) Az 50e-t árak kíváncsi lennék mennyire reálisak.
Mindenkinek ajánlott akinek nem számít az aerodinamika. ;]

[ Szerkesztve ]

(#53905) GribMate válasza kemcso (#53877) üzenetére


GribMate
aktív tag

Köszönöm, utánanéztem. Ma is tanultam valamit... :R

(#53906) Nigér válasza vicze (#53904) üzenetére


Nigér
őstag

Patent, csak eddig kb. mindenhol 60k volt az ára, többek között MM-ban, Sony-nál is.
( Itt épp 47k-ért is tolják, ha be tudják szerezni)
Szóval ahhoz képest durván elszállt.
Amúgy én magam sem vagyok valami áramvonalas kivitelű, szóval hogy ez a füles éppen mennyit rontana a CW-értékemen, hát... pont tökmindegy :P

[ Szerkesztve ]

(#53907) vicze válasza Nigér (#53906) üzenetére


vicze
félisten

:DDD

Azért a 50e-s ár inkább ÁFA nélkülinek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#53908) GribMate válasza GribMate (#53905) üzenetére


GribMate
aktív tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, itt szól a fülemben a Piston 2.
Nagyon meg vagyok elégedve a hangzásával, a mélyebb hangok különösen jól szólnak. Egyébként kinézetre is szép, igényes kialakítású, az Androidos gombok is hasznos extrák rajta. A mikrofonját még nem volt alkalmam hívás közben kipróbálni, de biztos nem lesz csalódás.

Tudom ajánlani mindenkinek a 10 ezer alatti árkategóriában :K

(#53909) macskajancsi


macskajancsi
aktív tag

Srácok, amit itthon is árulnak a webshopokban Xiaomi Piston-t, az a 2.0 változat?
Ha nem, akkor mi a különbség az 1 és a 2 között?
Gyorsban kellene egy mikrofonos füles 15k-ig, de az összefoglalóban ajánlott linkelt Vsonic VSD3 és VSD3S nem tetszik, valami egyszerűbbre gondoltam.

coito ergo sum...

(#53910) vicze


vicze
félisten

Íme:

[ Szerkesztve ]

(#53911) BigBlackDog válasza vicze (#53910) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez a 3-as? Beszámolót kérek! :)

(#53912) vicze válasza vicze (#53910) üzenetére


vicze
félisten

Hát nagyon first impression-nek annyi, hogy nagyon nagyon más mint a P2. Sokkal kevésbé színezett, nem V-s, sokkal kiegyensúlyozottabb, de közép tartomány még mindig nem az igazi. Számomra a P2-nél sokkal jobb.
Azt hallható hogy valószínű be kell "törni", mert nagyon "harsh" nekem, ez valószínű egy idő után el fog tűnni. (Eddig nem tetszik, ahogy a P2 se, de más okok miatt.)

Ha valakit érdekel az anyagminőségéről írhatok mert az változott több pontos is.

(#53913) kemcso válasza vicze (#53912) üzenetére


kemcso
Ármester

Persze, szerintem sok mindenkit érdekel, egy kis bejáratás után. Főleg összehasonlítva a 2-vel, a negatívumok is jöhetnek. :R

(#53914) xmaas válasza vicze (#53910) üzenetére


xmaas
őstag

Varjuk a tapasztalatokat , igy kinezetre nekem sokkal jobban tetszik mint a Piston 2

(#53915) vicze válasza kemcso (#53913) üzenetére


vicze
félisten

A zenei tudásáról szentkuti11 majd ír hozzáértő cikket MA-ra. ;)

A csomagolás változatlan. A fülest tartó gumi világosabb és ami fontosabb jóval puhább lett, ez nekem pozitívum. Clip nincs(2.1-hez volt), maradt a 4 harang, amik inkább rosszabbak, mivel a fülbe illesztető rész vastagabb lett és így merevebb kevésbé jó tapintású sokat nem volt a fülemben cseréltem Sony hybridekre, esetleg kényelmetlenebb lehet egyeseknek.
A P2-höz képest azért jóval nagyobb és ez erősen zavarhat sokakat. Hálaégnek nem recézett fém, a füllel érintkező rész, így kényelmes a fülben. Amúgy csak a külső borítás fém(annak is kis része), más nem a fülesen. De a műanyag is igen masszív és jó tapintású, nincs egyáltalán gond vele.

A kábelezés változatlan, annyi hogy a vezérlő az feljebb költözött a jobb ágra, ami headset szempontból jó.
Így hirtelen ennyi jutott az eszembe.

(#53916) kemcso


kemcso
Ármester

Egy kis összehasonlítást végeztem fülesekkel, köszi GML a cuccokat :R

Fülesek: Hifiman ES100, Creative Aurvana in-ear3, ClarityOne
Forrás: AK100, Mytek96

Kezdjük a ClarityOne-al, hát nem az én világom. Túl sok benne a basszus nekem, nagyon, a közép tartomány nem elég részletes, kevés. De kényelmes, könnyen behelyezhető füles. Kb ennyi, sokat nem hallgattam :)

Hosszabb összehasonlítást a másik kettővel csináltam, egyszerűen nagyon érdekes volt, hogy a 2BA vs earbud miként viszonyul egymáshoz.
Azt kell mondjam, hogy az Aurvana-t még mindig a legjobb 2BA-nak tartom (valszeg nagyon illik is a formája a fülembe)
A Hifiman egy érdekes cucc, a hangképe eléggé BA-s és forrásigényes, sajnos. Egymás mellett hallgatva a kettőt hordozható forrásról sajnos az Aurvana majdnem mindenhol jobb volt. Egyetlen tartomány, ahol viszont kikapott az a magasok, ami nagyon érdekes, pont ahol a BA-k erősek szoktak lenni ott egy dinamikus jobb?
Aztán rádugtam a Mytek-re őket, és megjött a Hifiman hangja, lett tere, megjött a mély (olyan earbud-osan), de felnőtt a feladathoz. Az Aurvana-hoz nem adott pluszt, mint ahogy anno a W4-ből sem hozott ki többet.

Kényelem:
- Aurvana: sokkal könnyebben behelyezni nekem, mint az összes eddigi fül felettit és kényelmes hosszabb távon is.
- Hifiman: kényelmes cucc, de nem kicsi

Izoláció:
- Aurvana: semmi nem hallatszik ki/be
- Hifiman: earbud :) Kb minden kihallatszik.

Hang:
- Aurvana: egy viszonylag telt hangképű füles, van benne mély, közép, magas. Ez utóbbi kicsit visszafogottabb talán a BA-khoz képest (vagy csak a Hifiman tud annyival többet?)
- Hifiman: rendes forrásról szépen szól, de a mély tartomány visszafogott még így is. A közepe szép, tere is elég nagy. Magasakban remekel, igen sok van benne és én nem hallok benne szibillanciát, mint a Vsonicokban

Felépítés:
- Aurvana: vékony a kábele, a törésgátló az adott példányon el volt már törve. A tárolója viszont nagyon igényes.
- Hifiman: a kábel közepesen vastag, fémből van a ház viszont a fekete gumigyűrű már lejön, meg kell ragasztani.

Konklúzió:
Ha most kéne vennem, valszeg egy Aurvana jönne, még annak ellenére is, hogy a Hifiman jobb magasakban. De forrásigényes.

(#53917) contaxg válasza kemcso (#53916) üzenetére


contaxg
veterán

A ClarityOne-nak a magasainak minőségével, mennyiségével van inkább gond, de az emberi agy csodálatosan tud kompenzálni hosszú távon. Az akciós árát nagyon megérte.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#53918) kemcso válasza contaxg (#53917) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem a mélyek mennyisége annyira kiütötte a biztosítékot, hogy nem sokat volt bent. Nagyon nem az én világom :U

(#53919) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Sziasztok srácok!

Rég írtam ide, de mentségemre szóljon, hogy olvasni azért folyamatosan jártam. Gondolom többen tudjátok, hogy a Mobilarénánál egyre nagyobb figyelmet szeretünk a telefonok hangminőségének, a mérőberendezést félretéve a legfontosabb nyilván az, hogy milyen hangot hallunk az adott telefonból. Ehhez szeretnék rendszeresíteni egy in-ear fülhallgatót, amit csak arra használnék, hogy a teszteléshez szánt 5-10 számot minden telefonon végigpörgessem és halljam, hogy milyen is a forrás hangja. Mindenképpen dinamikusat szeretnék, hiszen egy telefonra minden bizonnyal fölösleges egy 3-4 BA-t rádugni. Az első ötletem a HiFiMan RE-400, ennek ismerjük az anyagminőségi problémáit, de nem hordoznám sehova, fix helyen lennének hallgatva, plusz a hazai forgalmazónak köszönhetően már nem akkora probléma, ha egy-kétszer vissza kell vinnem garanciáztatni. A másik lehetséges jelölt a jó öreg Vsonic GR07 Classic, aminek nagyobb a drivere, nagyobb impedanciás , tehát elméletileg jobban megizzasztja a telefonokat, de továbbra is csak külföldről rendelhető, tehát egy garis ügyintézés elég hosszú idő lehet. Esetleg tudtok valami jobbat, ami kifejezetten jó lehet tesztelési célra és nem haladja meg a 30k-t?

(#53920) pkaresz válasza xmaas (#53890) üzenetére


pkaresz
senior tag

:R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#53921) Bodor válasza szentkuti11 (#53919) üzenetére


Bodor
veterán

Én a GR07-re szavaznék, no meg a Brainvawz B2-re. No meg persze a WestoneW40-re :)

(#53922) contaxg válasza szentkuti11 (#53919) üzenetére


contaxg
veterán

sm-e50 :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#53923) vicze válasza contaxg (#53917) üzenetére


vicze
félisten

"az emberi agy csodálatosan tud kompenzálni hosszú távon"
Na most ebbe belegondolva a "betörés" akkor inkább ez lenne, és nem a füles változik, hanem én adoptálódok a füleshez?
Csak mert kezdem egyre "lágyabbnak" érezni a P3-at, bár még mindig nem tetszik, amit progresszív metálnál csinál. Olyan mintha ha egy bizonyos pontnál több dolgot kell megjelenítsen akkor abba "belehal". Ha nem túl telített a teljes frekvencia tartomány, akkor nagyon-nagyon szépen szól tényleg, de amint ez megnő szétesik az egész, a részletek eltűnnek és szétmosódik igazából nem csak a közép, hanem az egész.

[ Szerkesztve ]

(#53924) BigBlackDog válasza vicze (#53923) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én bejáratást direkt nem a fülembe szoktam megcsinálni, hanem magára hagyom a fülest néhány napon át az asztalon valami bejáratásra kitalált zajjal megjáratva. Én így szoktam hallani különbség a kezdeti és a bejáratás utáni állapot között, igaz nem mindegyik fülhallgató esetén. :)

(#53925) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem sikerült ma összehallgatni a P1-et a K3003-mal, mert a próbadarab szervízben volt éppen annál a boltnál, ahol ki van téve, viszont cserébe volt nekik W60 végre, így arra csaptam le.

Nos, azt kell mondjam, hogy kellemes kis füles, de persze marha drága. Méretre nem éreztem nagyobbank a többi Westone-nál, ami nagy plusz pont, főleg ennyi driverrel benne. Egyedül a külsőségekből az aranyszínű berakás nem jött be, de ha jól néztem, akkor ezen is cserélhető, így nem akkora gond.
A hangja kicist a mélyek felé húz, nem olyan kiegyenlített így érzésre, mitn a W40, de nem ül rá semmire a mély, és nem vonul nagoyn a háttérbe a többi tartomány sem. Nagyon kellemes, szellős és könnyed hangja van, tényleg egy profi cucc. Emlékezetből arra nem vetemednék, hogy a részletességét a W40-hez hasonlítsam, de nem volt hiányérzetem ilyen téren sem, A basszusa amúgy azért persze nem az az igazn erőteljes, átütő, de ezt szerintem inkább az utóbbi idők fejhallgatózása után mondom, amúgy nincs vele semmi gond. Aki szereti a kicsit melegebb hangzást, annak kifejezetten tetszeni fog szerintem. A magasak ettől függetlenül szépen csilingelnek, kicsit a W30-hoz képest (amit azért többet halglattam, mint W40-et) jobb a szeparációja, jobban elkülönülnek a zene elemei, de nem szedi szét ízekre azért, csak több teret enged mindennek.

Ezen kívül újra felpróbáltam az ATH iM04-et is, és meg kell mondjam, hogy sokkal jobban szól a P1-ről, egészen élvezhető, bár továbbra is tartom, hogy túl mélycentrikus nekem, de nincs már az a fátyolosság és részlethiány, amit az AK100-ról hallgatva éreztem a hangjában. Bár továbbra is csak elektronikus zenéhez ajánlanám inkább, mert a magasak elég visszafogottak, kicsit a Shure féle vágottság jut róla eszembe, alul meg azért jócskán dorombol, de gondolom van aki inkább ilyen hangzást szeret.

(#53926) vicze válasza BigBlackDog (#53924) üzenetére


vicze
félisten

Hát azt elég nehezen tudnám kivitelezni úgy, hogy ne zavarjon senkit, azért elég hangosak.

(#53927) assemble


assemble
addikt

VSD9: (2000 yuan (323 USD) to 9000 (1291 USD)

V5: (110,000 yuan ($ 17,755) and 130,000 yuan ($ 20,984)) :Y

(#53928) BigBlackDog válasza assemble (#53927) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:Y Ideje elkezdeni dobálni a pénzt a malacba asszem! :DDD

(#53929) Nigér válasza assemble (#53927) üzenetére


Nigér
őstag

:Y
Ennyi pííízért már lehetne benne Bábel-hal funkció is... :U
:))

(#53930) honfoglalo válasza assemble (#53927) üzenetére


honfoglalo
senior tag

20k? te jó ég, az UE prm színpadi 2000$.
Gondolom ezt nem free china airmail-lel küldik :D

Szerk: most olvasom, hogy az árban benne van egy első osztályú repjegy meg 5*os szállodai ellátás és custom service, szóval ez egy ilyen komplex szolgáltatás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#53931) vicze válasza honfoglalo (#53930) üzenetére


vicze
félisten

Azt hittem már aranyból van vagy mi...

(#53932) assemble válasza honfoglalo (#53930) üzenetére


assemble
addikt

Jah, ez valami nagyon limited luxus cucc lesz. A VSD9 lesz a "tomegtermek" :)

(#53933) honfoglalo válasza assemble (#53932) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Ha az nem lesz tisztességes minőségű cserélhető kábeles kozel 100k-ert, akkor elmehetnek a francba. :)

(#53934) gedani


gedani
csendes tag

Sziasztok.

Fülhallgató vásárlásban szeretnék egy kis segítséget kérni. Olvasom itt a topicot, de egyszerűen nem tudok dönteni.
Teljesen átlagos felhasználásra keresnék, utcán, tömegközlekedésen való használathoz in ear típusú fülest.
Inkább modernebb elektronikus zenéket hallgatok főként, de meghallgatok minden mást is, és a nagyon sok mély zavarni szokott. Legyenek benne mélyek de a többi tartomány is viszonylag élvezhető minőségű legyen ha lehet:)
Ilyen felhasználasra miket ajánlanátok, esetleg sokat olvastam itt a xiaomi pistonrol, vagy van itthon egy denon fejhallgató, azzal nagyon megvagyok elégedve és ezért néztem a denon ah-c50 et. Esetleg valamilyen JBL, vagy klipsch, nemtudom azok közül melyik lenne jó. Árban max 15 ezerre gondolnék, fölé csak akkor mennék ha tényleg annyira megéri.
Tudtok olyan boltot ahol ki is lehetne próbálni a fülhallgatókat? Úgy jóval könnyebb lenne a választás.
Előre is köszönöm a segítséget:)

(#53935) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy megveszem életem első armatúrás fülhallgatóját. Láttam, hogy a Creative Aurvana 3 a 20-30k közötti ajánlott kategóriában van a topiknyitó szerint. Ez jó ár lenne, mert az amazonon 85 fontért láttam, ez 35+szállítás, tehát olyan 40-42 ezer Ft.
Ha esetleg tudtok itthoni forgalmazót, pláne olyat, akinél 20-30 között van, azt nagyon megköszönném (olcsóbbat.hu és árukereső.hu nem adott ki semmit rá egyáltalán).

(#53936) Ati1979 válasza #16820480 (#53925) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem rossz, nem rossz! :)
Köszi a beszámolót! :R

(#53927) assemble

Kissé elszálltak a srácok az árakkal. :D

(#53937) kemcso válasza szentkuti11 (#53919) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem ha a hang alapján kéne választani, akkor az a Gr07 lenne dinamikusban. De az re400 se rossz, és sztem nem lenne akkora igénybevétele, hogy bármi gondot okozna.

(#53938) BigBlackDog válasza lugosi (#53935) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Félek, hogy ezzel kicsit elcsúsztál, 2-3 hónappal ezelőtt kellett volna ezt a kérdést feltenni. Amelyik boltról tudtam, hogy forgalmazza, azoknál már nem rendelhető státuszba került. :(

(#53939) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!

Olyan fülhallgatót keresek, ami rendesen kiadja a szub mélyeket. A tapasztalatom az, hogy a párezres kategóriában 50 Hz körül vagy alatt annyira elhalkulnak, mintha nem is lennének az adott zenében azok a hangok.
Elsősorban filmzenéket, ambient PC game OST-ket, időnként jazz-t, populáris világi zenéket hallgatok. Agybadugós vezetékeset szeretnék, telefonálásra nem használnám, távirányító sem kell. Kábelvezetés, meg ilyenek tök mindegy.
A keretet konkrétan nem határoznám meg, talán csak annyit, hogy 15k-t indokolt esetben szeretnék kiadni rá. Fontos még hozzátennem, hogy mivel nagy kínai rendelős bolond vagyok, elsősorban az itthon nem kapható kínai márkák között keresem a nagy őt.
Echte kínai fülesek terén tudtok valamit ajánlani? Amik voltak már, de kevés: Awei ES-Q3, Awei ES900i, Ivery-IS1, Tuna X6, KZ-ED3. Érkezőben van viszont még egy KZ Special Edition.

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#53940) atirag


atirag
őstag

Egy iphone 5s-hez keresek mikrofonos fülhallgatót. Jelenleg két sennheisert néztem ki. Egy cx 2.00i és egy mm 30i tipust. Melyik lenne a jobb ezek közül? A gyári az nagyon kényelmetlen és rosszul is szól. Fontos lenne,hogy ne essen ki a fülemből és jól is szóljón. Legyen mélyei is.
Köszönöm.

(#53941) pulutodurumo válasza mrgergoke (#53939) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Gyűlnek a KZ ED SE/2 tulajok. Nekem is van, majd írnál róla pár sort ha megjött? Én viszonylag jó véleménnyel vagyok róla, de érdekel hogy mások mit gondolnak.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#53942) MarioAna válasza pulutodurumo (#53941) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nekem is úton van egy, majd beszámolok róla, ha megérkezett kici áziából :) .

(#53943) mrgergoke válasza pulutodurumo (#53941) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Az aláírásomban szereplő linkre mennek hosszú cikkek is minden megjött termékemről :)
Persze azért majd dobok pár sort ide elöljáróban!
Egy Soundmagic E10S érkezett, de az egyik fele sokkal hangosabb, mint a másik, és hallgathatatlanul rossz a minősége. Mitől lehet? Egy fülhallgató egyszerűen nem lehet ennyire rossz. Főleg úgy nem, hogy dicsérték mindenhol. Ez lehet egyszerűen gyári hiba?

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#53944) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Ha valakit érdekel, összeszedtem az elmúlt hetek rendeléseit:

Ivery IS-1

Soundmagic E10S

KZ-ED3

KZ-ED Special Edition

Tuna X6

Ha valakit érdekel Ivery, az ED3, vagy a Tuna, privit dobjon, én újakat rendelgetek :)

https://rendeljkinait.hu/

(#53945) contaxg válasza mrgergoke (#53944) üzenetére


contaxg
veterán

A Soundmagic e10s ilyen kivitelét én nem ismerem. Jó eséllyel hamis a cucc. Ennyit a rendeljetek kínait témáról.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#53946) szentkuti11 válasza mrgergoke (#53944) üzenetére


szentkuti11
addikt

Jesszus, az E10s tényleg baromira nem így néz ki, de még csak lemásolni sem voltak hajlandók rendesen.

(#53947) monti0222w


monti0222w
addikt

Megrendeltem a Hifiman Re-300h fülest, kíváncsian várom, remélem nem lövők mellé, pláne hogy nem is hallgathattam meg, csak az az infó volt meg amit különböző oldalakon olvastam róla!

(#53948) Bodz válasza monti0222w (#53947) üzenetére


Bodz
nagyúr

Kivancsi leszek. :)

(#53949) monti0222w válasza Bodz (#53948) üzenetére


monti0222w
addikt

Én is, állítólag erősebb kábellel érkezik mint a másik két variációja, és még hangban is van különbség, ha jól értelmeztem akkor több a basszus, de nem ül rá a többi tartományra engedi őket játszani. :)

(#53950) mrgergoke válasza contaxg (#53945) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Lehetséges, hogy nem így néz ki, találomra ráböktem 5 fülesre a listában, amiknek sok pozitív értékelésük volt, egyik gyártóról sem hallottam még eddig, meg azóta sem olvastam róluk.
Ilyen gyorsan azért butaság kijelenteni, hogy ennyit a témáról. Egyrészt hamisítványt kábé bárhol látni-kapni, másrészt, ha egy kicsit is utánanéztem volna, hogy ez eredeti-e, akkor nyilván észrevettem volna, hogy nem.
De hát kinek mi. Én továbbra is kitartok a mottóm mellett :)

https://rendeljkinait.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.