Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53919) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Sziasztok srácok!

Rég írtam ide, de mentségemre szóljon, hogy olvasni azért folyamatosan jártam. Gondolom többen tudjátok, hogy a Mobilarénánál egyre nagyobb figyelmet szeretünk a telefonok hangminőségének, a mérőberendezést félretéve a legfontosabb nyilván az, hogy milyen hangot hallunk az adott telefonból. Ehhez szeretnék rendszeresíteni egy in-ear fülhallgatót, amit csak arra használnék, hogy a teszteléshez szánt 5-10 számot minden telefonon végigpörgessem és halljam, hogy milyen is a forrás hangja. Mindenképpen dinamikusat szeretnék, hiszen egy telefonra minden bizonnyal fölösleges egy 3-4 BA-t rádugni. Az első ötletem a HiFiMan RE-400, ennek ismerjük az anyagminőségi problémáit, de nem hordoznám sehova, fix helyen lennének hallgatva, plusz a hazai forgalmazónak köszönhetően már nem akkora probléma, ha egy-kétszer vissza kell vinnem garanciáztatni. A másik lehetséges jelölt a jó öreg Vsonic GR07 Classic, aminek nagyobb a drivere, nagyobb impedanciás , tehát elméletileg jobban megizzasztja a telefonokat, de továbbra is csak külföldről rendelhető, tehát egy garis ügyintézés elég hosszú idő lehet. Esetleg tudtok valami jobbat, ami kifejezetten jó lehet tesztelési célra és nem haladja meg a 30k-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.