Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) veector válasza Clapko (#26999) üzenetére


veector
senior tag

Mint ahogy gyenesmartin mondta, contaxg-t kérdezd, de valószínűleg nem lesz arra garancia. Nagyon ritka hogy kábeltörésre garanciát adnak, mivel az nem magától keletkezik, nem rendeltetésszerű használatból eredő fizikai behatás okozza ezt. Ajánlom egy kemény tok beszerzését, mondjuk a feltekerés is elegendő tud lenni. Nem tudom hány éve van a tulajdonomban különböző fülhallgató, de még egyiknek a kábelét se sikerült megtörnöm. Pedig a mostani egy kőkemény 6$-os kínai vacak. ~év eleje óta megvan és nagyon sokat használom.

(#27002) Dicker válasza Clapko (#26999) üzenetére


Dicker
őstag

A gyártó hivatalos honlapja:

"This limited warranty does not cover failure of the product resulting from misuse, abuse, accident, neglect, mishandling, or wear from ordinary use or environmental deterioration.
This limited warranty does not cover accessories, such as ear tips, cable or ear hooks.
This limited warranty does not cover consequential damage to other components.
This limited warranty is null and void for altered products.
This limited warranty terminates if you sell or otherwise transfer this product to another party.
"

(#27003) zenwalk válasza contaxg (#26989) üzenetére


zenwalk
senior tag

Ilyen tokot hol lehet beszerezni?

(#27004) MPeter87 válasza zenwalk (#27003) üzenetére


MPeter87
őstag

PL itt. :)

(#27005) zenwalk válasza MPeter87 (#27004) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nem szeretnék külföldről rendelni:(

(#27006) adammkaa


adammkaa
senior tag

LendMeURears - nél ne keressetek GR06-ot én vittem el az utolsót szerintem. Szerdáig bezárólag meg kell hogy érkezzen. Már pénteken azt írta hogy átadva a vámnak.. Ma sem jött meg :N De most van hallgatolózásra egy Sennheiser PX-100 ii. Nem rosz :K

Nexus 5 Black

(#27007) Sir81


Sir81
aktív tag

Ezek szerint semmi... :(

(#27008) Trava válasza adammkaa (#27006) üzenetére


Trava
tag

Kizárt dolog hogy megkapod addig!

(#27009) maki001


maki001
tag

Sziasztok!

Szeretnék a telefonomhoz (HTC one X) egy fülhallgatót venni. De mindegyik füles amit kinéztem iphone kompatibilis (beats, skullcandy, E10).

Tudnátok valamit ajánlani ami android kompatibilis és jó hangzása van (főként zenére használnám bár nem árt ha van mic is)?

A válaszotokat előre is köszönöm!

maki

(#27010) contaxg válasza maki001 (#27009) üzenetére


contaxg
veterán

Klipsch s4a

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#27011) oliver7777


oliver7777
tag

Skullcandy JIB-ről van tapasztalat? Edigitalnál 4000 ft, és élettertam garancia van rá. Metallics-ot nézegettem még de szállítással együtt az is 4k körül van.

Köszi!

(#27012) maki001 válasza contaxg (#27010) üzenetére


maki001
tag

Tudom az én hibám, elfelejtettem bele írni, hogy max 10-15 ezer forint körül kéne füles.
Bocsánat.

Egyébként köszönöm a gyors válaszodat :D,

(#27013) Land válasza maki001 (#27009) üzenetére


Land
veterán

VSonic Gr06

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27014) maki001 válasza Land (#27013) üzenetére


maki001
tag

Köszönöm a választ!

Ez andorid kompatibilis ? :D Mo.-on be lehet szerezni?

Köszi
Maki

(#27015) MPeter87 válasza maki001 (#27014) üzenetére


MPeter87
őstag

Kompatibilis, mert nem mikrofonos és sajnos nem lehet itthon beszerezni, max aprón.

(#27016) maki001 válasza MPeter87 (#27015) üzenetére


maki001
tag

Kényelmes cucc? Elég furcsán néz ki :D

(#27017) margithid


margithid
veterán

Erről a fülesről mi a véleményetek? Megéri az árát?

(#27018) ntomka válasza margithid (#27017) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ebay-ről biztosan nem.

ツ Headphones on - World off

(#27019) margithid válasza ntomka (#27018) üzenetére


margithid
veterán

Ebayről rendeltem már nagyon jó fülest, xears-t, csak most meghalt és kéne egy jó új.
Mit ajánlanátok 5k körül?
Ebayen most láttam amúgy 2$-ért Beats audio-t. :Y Biztos jó lehet :W

[ Szerkesztve ]

(#27020) ntomka válasza margithid (#27019) üzenetére


ntomka
nagyúr

Maxell Metallics.

Ebay-ről Sennheiser több mint valószínű, hogy hamisítvány.

ツ Headphones on - World off

(#27021) margithid válasza ntomka (#27020) üzenetére


margithid
veterán

És ezt hol lehet megvenni?
A xears tuti nem volt az, minden FT-ot megért, 1 évet bírt szegény.

(#27022) MPeter87 válasza maki001 (#27016) üzenetére


MPeter87
őstag

Kényelmes, de meg kell találni a megfelelő harangot hozzá. A vetőcsöve állítható, forgatható/csavargatható, úgyhogy azzal nem lesz gondod. :)

(#27023) ntomka válasza margithid (#27021) üzenetére


ntomka
nagyúr

A Xears az nem Sennheiser. :)

Hülye és fukarbolt a leggyakoribb felbukkanási helye. Ha rákeresel itt a topicban sok véleményt fogsz róla találni.

ツ Headphones on - World off

(#27024) margithid válasza margithid (#27021) üzenetére


margithid
veterán

Esetleg akit érdekel egy jack nélküli minöségi füles:
Aki meg tudja csinálni, az nagyon jól jár vele

(#27025) #59070464 válasza ntomka (#27023) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ezek melyik boltok? Ilyen jelzők mellé nyugodtan mehet a reklám. :D

A hülye az MM lenne? Itt ez a tippem, másikra fogalmam sincs, de érzem... nagyot fogok nevetni.

(#27026) #16820480 válasza #59070464 (#27025) üzenetére


#16820480
törölt tag

a hülyebolt az MM, a fukar meg ugyanaz kékben, és S betűvel kezdődik.

(#27027) #59070464 válasza #16820480 (#27026) üzenetére


#59070464
törölt tag

LOL - miért lett fukar? :DD Ez óriási!

(#27028) #16820480 válasza #59070464 (#27027) üzenetére


#16820480
törölt tag

amikor bejöttek, akkor ezzel reklámozták magukat, hogy milyen fukar ajánlataik vannak. ez volt a szlogen (lehet, hogy még most is az, nem tudom). a másiknál meg a "mert hülye azért nem vagyok".

(#27029) r6man123 válasza contaxg (#26989) üzenetére


r6man123
senior tag

Ma megjött a sima, nem csévélős tartó, tökéletesen belefér a Clip Zip és a füles! Jó anyagból van a tartó, ebben biztosan nem lesz baja sem a lejátszónak, sem az E30-nak.

Esetleg van valami okosság arra, hogy a füles csatlakozóját hogyan lehet védeni, ha be van dugva a lejátszóba? A zip-ből marhára kiáll a jack, ott erősen megtörés veszélyesnek érzem a helyzetet :\

(#27030) contaxg válasza r6man123 (#27029) üzenetére


contaxg
veterán

Ha merevíteni szeretnéd a kábelt a csatlakozónál az megoldható pl. egy apró zsugorcsővel. de ezzel nem volt komoly gond eddig (szerencsére mással sem) Meglepetésemre a horgászok is használnak ilyet! ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#27031) MPeter87


MPeter87
őstag

Ugyan nem tartozik a témához, de ha vennék egy komolyabb fülhallgatót (pl TF10, de elég képlékeny még a dolog) a közel jövőben és egyúttal lecserélném a Galaxy S-em is, akkor milyen telefont lenne érdemes venni, hogy hangminőségben ne legyen visszalépés? Írták sokan, hogy S2-nek pl sokkal rosszabb hangja van. Személyes tapasztalatom mondjuk nincs vele... Az újabb Sony telefonok, pl Acro S megütheti a mércét? Hol érdemes ilyenek után nézelődni? :B
Guglival nem jutottam sokkal előrébb a témában. :(

[ Szerkesztve ]

(#27032) Dicker válasza MPeter87 (#27031) üzenetére


Dicker
őstag

A Sony-t felejtsd is el hangzás szempontjából. Mintha a régi Nokiámat hallanám.. :DDD
Amúgy ajánlom a HTC-ket, vagy az új Nokiák közül (920, 820) majd valamelyiket, amikhez úgy tudom külön fejhallgatókat is gyártanak, így gondolom odafigyelnek a hangzásra. Esetleg még az S3. De még az iPhone 5-t is meg lehet próbálni.

(#27033) margithid válasza MPeter87 (#27031) üzenetére


margithid
veterán

Ha jó zenét akarsz akkor galaxy S tökéletes, voodoo sounddal és neutron playerrel. A léyneg amúgy is a füles, nekem sajna most ment tönkre és a cserefülesem meg sem közelíti a régit..

(#27034) Land válasza MPeter87 (#27031) üzenetére


Land
veterán

Iphone 4/4s, SGS3. Ezekben elég jók a hangchipek. De szerintem a 4 magos telefonoknál a Tegra 3 hangchipek sem gyengék.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27035) MPeter87 válasza Dicker (#27032) üzenetére


MPeter87
őstag

Nokiát biztos, hogy nem veszek, a One X-re pedig ntomka ezt írta, gondolom valami alapja is volt, de ezzel sincs tapasztalatom. Az Acro S tetszik, de még csak képeken láttam, úgyhogy erre sem alapozom egyelőre. iPhone 5 szintén felejtős, mert egy telefon sem ér 300ezret, a névért pedig nem fizetek 200-zal többet. :))
S3 lehet, de arról is olvastam rosszakat, mondjuk egyik sem tökéletes...

(#27033) margithid

Valami újra vágyom, de ettől függetlenül szerintem is nagyon jó teló. :)

(#27034) Land

Tegra3-ra azt írják, hogy realtek chip/dac van benne és elég gyenge, de igyekszem guglizni még. :)
iPhone-t nem vennék, maradnék az android mellett, úgyhogy lehet S3 lesz a végén... :)

[ Szerkesztve ]

(#27036) Land válasza MPeter87 (#27035) üzenetére


Land
veterán

Nekem SGS2 után felüdülés... Persze nem szól úgy, mint a Fuze+...

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27037) Dicker válasza MPeter87 (#27035) üzenetére


Dicker
őstag

Ennek én is ellent tudok mondani. Sokkal rosszabb hangzással rendelkező telefonokkal is találkoztam már. Ez messze van a legrosszabbtól...
Amúgy meg szerezz be egy usb dacot, és akkor tök mindegy milyen telefon van a kezedben. :)

Kérdés:
Valaki találkozott mára Frogbeats füleseivel? Elképesztően olcsón árulják 4-600 font körül. Így érdekelne, hogy mit tud. Vagy legalább egy teszt róla van valahol?

(#27038) ntomka válasza Dicker (#27037) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kollégámnak One X van, nekem Wolfsonos O2X. Nem egy kategória hangban, pedig az O2X is el van cseszve a Tegrával. Továbbá: [link].
Ha most jó hangú Androidos kell, akkor Samsung SIII. Ha minden igaz, abban is hasonló wolfson DAC van, mint az S-ben.

A Tegrák nem kifejezetten jók. Hiába ott a jó DAC mellette, a SOC elcseszi az egészet. Ezt Tegra 2-s O2X-szel és Tegra 3-as Transformerrel állítom.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#27039) MPeter87 válasza Dicker (#27037) üzenetére


MPeter87
őstag

Ilyenen is gondolkodtam, de ha van rá megoldás, akkor jobb lenne, ha csak 1 kütyük kellene hurcolni. :D

(#27040) #59070464


#59070464
törölt tag

Megjött DPD... vagyis aaaz E30. :C
Tekerek egy 20-25 km-t, aztán megírom milyen. Na léptem. :))

(#27041) 33as válasza #59070464 (#27040) üzenetére


33as
senior tag

Nekem is megjött ma majd a bejáratás után írok róla! :D


MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#27042) lugosi válasza #16820480 (#27026) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"a hülyebolt az MM, a fukar meg ugyanaz kékben, és S betűvel kezdődik."

Sedia Markt? :DDD

(#27043) adammkaa


adammkaa
senior tag

Ez elég vérlázító, hogy 21-én előző hét pénteken a megrendelt Vsonic gr06, vám elé lett állítva, és még ma sincs itt a fülhallgató, mit csinálnak ezek három napon keresztül azon kívül hogy vakarják a pöcsüke* ?

Nexus 5 Black

(#27044) MPeter87 válasza adammkaa (#27043) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha sima postával jön, akkor nem kapkodják el. Ha mondjuk DHL-el jött volna, akkor aznap, vagy másnap meg is lett volna a vám.

(#27045) Dicker válasza adammkaa (#27043) üzenetére


Dicker
őstag

Szörnyű, hogy a világ másik végéről nem ért ide 2 nap alatt.. :)

(#27046) PR0JECTNR56 válasza adammkaa (#27043) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nyugi, itthon nem sietik el. Nekem a rendelt cuccok pl. a dél-koreai EMS Post-al (feladás, elbírálás, tracking felvétel, vám, repülőre fel, érkezés az EU-ba és Mo-ra) 3-4 nap alatt ideérnek Budapestre, de a vám, magyar postai kiszállítás 4-5 napot vesz igénybe.
Kicsit vicces így a megtett út és az eltelt napok számának aránya a két szolgáltatás között, de ez van.

(#27047) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

iPhone 4-hez szeretnék fülhallgatót, nem hátrány, ha mikrofon is van rajta. A keret max. 15ezer Ft.

Ezeket néztem:

Sennheiser MM30
Sennheiser MM70
SonyEricsson MW600 (ez bluetooth-os, meg FM rádió is van rajt)

Ezek közül melyik a tuti, vagy tudtok ennél jobbat ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#27048) adammkaa válasza Blaise (#27047) üzenetére


adammkaa
senior tag

ShiZUOKAEz fantasztikus, szóval ha előző hét pénteken került a vámosokhoz, e hét péntek az a nap mikor talán megkaphatom a csomagot?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#27049) lugosi válasza Dicker (#27045) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Amúgy röhej, hogy sokszor hamarabb ér ide egy csomag Hong Kongból mint országon belül... Persze pl futár. Vagy Németországból futár. Az is egy érdekes sebességrekord a Magyar Postához képest.

Amúgy a Posta határozottan és észrevehetően javul. Újabban csak jót tudok rájuk mondani. Az olyan csomagok is megérkeznek, amik nem ajánlottak, nem értéknyilvántartottak stb., ha érted mire gondolok. ;) Szóval nem találkoztam újabban csomagok rejtélyes elpárolgásával. Emlékszem még a régi időkben, mikor egyik számtekk lapban volt egy írás az ebay, vatera és társairól, és abban még azt írták anno, hogy a tértivevény vagy értéknyilvántartás nélküli csomagot a feladás pillanatában elveszettnek kell tekinteni. Ehhez képest eljutottunk odáig hogy a nem ajánlott cuccok is szépen megérkeznek. Megmondom őszintén, ezt korábban elképzelhetetlennek tartottam.

(#27050) PR0JECTNR56 válasza adammkaa (#27048) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A sebességük elég változó, tehát akár holnap is megkaphatod, de szerintem mindenképpen a héten kellene megérkeznie.

(#27049) lugosi: A megbízhatóságuk valóban javult és már a csomagokra is jobban vigyáznak mint előtte, de ez teljesítmény az előbb említett EMS Post Korea-val összehasonlítva is elég vérszegény.
Az ottani eladókban, szállítókban azt bírom, hogy foglalkoznak a vevővel, akármit is veszel, mindegy hogy egy 27"-es IPS panelos monitorcsodát rendelsz vagy csak egy adatkábelt. Múltkor egy USB Hub-ot vettem, mert itthon nem találtam az igényeimnek megfelelőt és folyamatosan tájékoztattak, mikor adták fel, merre jár, mikor fogom várhatóan megkapni stb. Nagyon rugalmasak, gyorsak, pontosak és még a megrendelők egyéni igényeit is szó nélkül teljesítik.
Vagy amikor még az iriver E-300-amat rendeltem a megjelenése után nem sokkal (itthon persze még nem volt kapható), csak úgy küldtek hozzá egy szilikon tokot, USB/magyarországi szabvány konnektoros átalakítót, meg kijelzővédő fóliát csak úgy. Semmi akció nem volt, vagy egyéb kedvezmény, de mégis nyújtottak valami pluszt az egyébként tökéletes ügyintézésen kívül. Korrekt tájékoztatás, a kérdéseimre gyors válasz és segítőkészség.
Tehát ez az az egyveleg amit itthonról nagyon hiányolok a boltok/szállítás többségéből, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.