Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) bepken válasza #16820480 (#54750) üzenetére


bepken
veterán

igen, tényleg nehéz volna megmondani, hogy egyik fülesem mennyivel volt jobb a másiknál.

minél jobb minőséget szeretnék, és mivel többen is ezt a fülest ajánlottátok, valószínűleg ennél fogok kikötni. fülhallgatóból viszont ilyen értékű még nem volt nekem. szerintem valami fura beidegződés, hogy az csak gagyi és olcsó lehet :D és legutóbb, amikor picit feljebb toltam a lécet - értsd: igyekeztem nem gagyit venni - szintén tönkrement rövid időn belül... én úgy érzem, tudok vigyázni a dolgaimra, egy rossz minőségű kábel ellen viszont nem tudok védekezni.
(másrészről egyébként a fejhallgatóm egy AKG K141, most lesz 8 éves, egyszer kellett párnát cserélni rajta, illetve kábelt forrasztani, egyébként tökéletesen működik)

többen is írtátok, hogy a bw minőségével nem voltatok megelégedve, ha csak emiatt futottam bele ilyen kellemetlenségbe, akkor rendben. ha a vsonic esetében nincs szó ilyen minőségbeli problémákról, nyugodt szívvel adom le a megrendelést.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#54752) #16820480 válasza bepken (#54751) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is sokáig úgy voltam vele, hogy nem akartam átlépni egy lélektani határt, és mindig ilyen néhány ezer forintos füleseket vettem, mert már az is drágának hatott, illetve azon agyaltam napokig, hogy az a plusz ezer forint megéri-e vajon. De az az igazság, hogy így szépen sorban ellőttem annyi pénzt, hogy simán vehettem volna helyette egy normális minőségűt is akár.

Nem mondom, hogy a Vsonic tökéletes, és nincsenek minőségi problémák vele, de ha vigyáz rá az ember, akkor elég jól bírják azért. Érdemes használaton kívül tokban tárolni, figyelni rá, hogy ne feszüljön, ne törjön meg a kábel, és a driver részére, hogy ne ütődjön kemény felületnek (pl. asztalra dobással).

(#54753) bepken válasza #16820480 (#54752) üzenetére


bepken
veterán

tényleg rajtam kívül álló okból ment tönkre mindkét R1. egyszer a füles része tört meg, amit nem igazán értettem, mivel ugye fül feletti elvezetéssel volt hordva. akkor garanciában cserélték, kaptam egy 2.0 verziót, amin már merevítő drót is volt. akkor úgy tűnt, ezzel sok sok évig bírni fogja. hát sajnos nem így lett. a kábel mára úgy megkeményedett, hogy nem tudnám feltekerni. valószínűleg így tört meg a csatlakozónál.

tokban hordtam, vagy pedig melóban magam mellett volt az asztalon, összetekerve.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#54754) #16820480 válasza bepken (#54753) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Vsonic kábelre szerintem nem jellemző ez a megkeményedés dolog. Nekem az EP630-am kábele lett "öntapadós" olyan 2-3 év után, annyira megpuhult a gumi borítása, mintha megolvadt volna.

(#54755) f4lcon válasza #16820480 (#54754) üzenetére


f4lcon
őstag

a "híres" Sennheiser CX300-II is ilyen öntapadós lett 3-4 év után...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#54756) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék venni egy jó minőségű agybadugós hangkeltőt de bevallom tanácstalan vagyok.
A kritériumok amiknek meg kellene felelnie.
-"agybadugós" kialakítás
-erős mély hangzás de ne nyomja el a többi hangot
-minél szélesebb hangtartomány és részletgazdag hangzás.

A ütyüt javarészt itthon szeretném használni, főleg zenehallgatásra (24bit). A notimon egy nagyon minőségi hangkártya van ( ASUS ROG ) útközben pedig egy LG G3-al.
Árban max 15-20-ig szeretnék elmenni efölé csak nagyon-nagyon indokolt esetben mennék.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#54757) assemble válasza Csapo83 (#54756) üzenetére


assemble
addikt

GR07
Mostani arfolyamon lehet h kicsit a keret fole kell menned, de az ala szerintem nem nagyon erdemes adni, mert nem nagyon kozeliti meg alatta kb semmi (felette se nagyon, csak sokszoros aron).

(#54758) excalibur36 válasza Csapo83 (#54756) üzenetére


excalibur36
senior tag

Yamaha EPH-100
Én most vettem és nagyon jó! :Y :C :C
nagyon kiegyenlített, részletes hangzása van, igaz a basszusa a kiegyenlítettség okán nem nevezhető erősnek, inkább minőséginek. pont annyi és akkora ami a felvételen van.
Teszt:[link]

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#54759) Csapo83 válasza excalibur36 (#54758) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Egy kicsit utána olvastam én is az eddig mondott két típusnak és a magasabb dinamika miatt eddig a Yamaha a nyerő és bár nem kiemelkedő szempont a külcsíny de tetszik is a kis Yamaha.... Mindenesetre a vásárlást úgy is csak jövőhétre tervezem és addig még van időm infót gyűjtögetni.

Azt elfelejtettem leírni hogy főleg olyan zenéket hallgatok amikben van dob, akusztikus gitár, cintányér és ezek megkövetelik a részletgazdag és dinamikus hangzást viszont az meg a saját elmebetegségem hogy hülyét kapok ha a mély hangok vagy nincsenek jelen vagy nem elég testesek. Magas frekin pedig az idegesít ha pl egy cintányérnak olyan a hangja mint amikor fakanállal ütsz meg egy lábast.....

Tudom sok a kritérium és karcsú a keret de hátha találok valamit :D

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#54760) excalibur36 válasza Csapo83 (#54759) üzenetére


excalibur36
senior tag

kb. hasonló a szitu nálam is... :D
A yamaha megfog felelni az elvárásaidnak!

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#54761) vicze válasza excalibur36 (#54758) üzenetére


vicze
félisten

"pont annyi és akkora ami a felvételen van."
A RE-600 után egyértelműen kijelenthetem, hogy nem azt jeleníti meg ami a felvételen van, de nem feltétlen azt akarod hallani. :P
Van valamennyi mély kiemelése, de az nem nyom el semmit, ezért is "fun" a hangzása, de azért érdekes módon van amivel EHP-100 zavarba jön a Piston 3 meg nem, mert az meg se jeleníti azokat a részleteket. :P

(#54762) bucsher válasza Csapo83 (#54756) üzenetére


bucsher
őstag

VSD3 ha szigorú a limit.
GR07 ha nem annyira :)

In the pipe - five by five!

(#54763) excalibur36 válasza vicze (#54761) üzenetére


excalibur36
senior tag

Azért a két füles között van 40 ezer Ft. árkülönbség. ..
Hangilag nem éreztem akkora különbséget ami ekkora árkülönbözetet indokoltátenné.
A Yamaha hangja engem az RE400-ra emlékeztet, ugyan az a kiváló felbontás, kiegyenlítettség, annyi többet basszussal ami az RE 400-ból hiányzik. ..

[ Szerkesztve ]

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#54764) mondomén


mondomén
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok, contaxg-t el tudom a bolton, illetve ph-n kívül érni?
Szeretnék tőle venni mihamarabb (ha lehet még ma) egy fülest, de hétfő óta nem volt fent.
Köszi

(#54765) bucsher válasza mondomén (#54764) üzenetére


bucsher
őstag

Lehet hogy nyaral. Ha a telefont nem veszi fel, akkor nincs otthon, és akkor fülest se fog adni :B

In the pipe - five by five!

(#54766) mondomén válasza bucsher (#54765) üzenetére


mondomén
őstag

Azt hittem vonalas az üres boltban csöng, azért kérdeztem itt... De már értem. :) Köszi.

(#54767) gedani válasza gedani (#54744) üzenetére


gedani
csendes tag

Sziasztok

Még mindig az sm e10 vs e30 kérdéssel küzdök, esetleg akinek van mindkettővel tapasztalata meg tudná osztani velem?
Köszönöm.

(#54768) zack


zack
nagyúr

Erről tudtok valamit GR07-hez képest?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54769) #16820480 válasza gedani (#54767) üzenetére


#16820480
törölt tag

E10 - több mély, hagyományos kábelvezetés, mikrofonos változat is van.
E30 - szebb hangkép, fül feletti kábel, nincs mikrofon.

(#54770) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok! A telefonomhoz keresnék fülest. Sajna az összefoglalót nem tudom megnyitni a tableten.
Jelenleg egy xears audio td 3 at használok (nem valami strapabíró...)
~10000 forintot szándék rá.
Milyen megoldások jöhetnek szóba?

(#54771) K1LLMy53Lf válasza vicze (#54712) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

kíváncsian várom az összehasonlítást, mert gondolkodom rajta, hogy beszerzek egy youth verziót it :)
Esetleg Piston 1/2vel is össze tudod vetni? :B

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#54772) vicze válasza K1LLMy53Lf (#54771) üzenetére


vicze
félisten

Hát csúszni fog, mert sűrű lett a hét.
P1-em nincs, a P2-t kölcsönbe tudom kérni, de sok értelmét nem látom igazából, elég nagy a különbség számomra a P2 és a P3 között, azt leírtam korábban.
Egyelőre azt tudom mondani, hogy a Youth a V-sebb és kisebb impedanciájú lehet, mert hangosabb egyértelműen. Viszont másban nem nagyon van különbség a 3db P3 között némileg más-más a hangképük, de nem drasztikusan és megfelelő szám kell, hogy hallani lehessen, szóval a 7-8$-t a Youth mindenképp megéri, az egyes helyeken 12-ért kínálva nem feltétlen.

[ Szerkesztve ]

(#54773) -FreaK- válasza vicze (#54772) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is erre várok mert páromnak vennék (telefonhoz), csak nem tudom, hogy megéri-e a YE a sima helyett, bár ezek alapján amit írsz, simán.

Hol kapható 7-8$-ért?

(#54774) bucsher válasza #16820480 (#54769) üzenetére


bucsher
őstag

kimaradt, hogy:
E10: bombabiztosnak tűnő alu építés
E30: kis gagyinak tűnő műanyag bigyó

In the pipe - five by five!

(#54775) K1LLMy53Lf válasza -FreaK- (#54773) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

konkrétan akkor egy cipőben járunk:)
egyébként geekbuying-on van most $8,09-ért a YE. (habár tegnap lerendeltem egy 3ast, de ha az jön ki, hogy jó a YE is, akkor ez megy apróra :) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#54776) dudi válasza dudi (#54741) üzenetére


dudi
senior tag

sziasztok,

a fentire valakinek van ötlete? Azt nézem, hogy a vsonic foam elvileg nem kompatibilis és a comply-ból is csak a 200-as széria jó moddolgatás nélkül.
Valami egyéb, esetleg itthon is beszerezhető alternatívát nem tud valaki?

köszi,
dudi

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#54777) vicze válasza -FreaK- (#54773) üzenetére


vicze
félisten

Geekbuying, most 8 én 7-ért vetem. A leárazott ár csak valami random beírt. A fehér épp 10$, de az azt hiszem mindig drágább volt.

Én személy szerint a 3-ból továbbra is a The Voice of China kiadást ajánlom, mivel jóval minőségibb az anyaghsználat, nagyon tetszik a külseje na. :B 16$ épp, 25 volt.

Akkor a "rövid" összehasonlítását meg is írom egye fene. :) (Azért megjegyezném, hogy se a Youth se a Voice Edition nincs kellően bejáratva.)

P3: A külsőt nem részletezem, remélem mindenki ismeri. :)
P2-höz képest jóval kiegyenlítettebb a hangzás, tehát laposodott a V karakter jócskán, de azért némileg maradt. Egyéb dolgokban a tudása igazából azonos a P2-vel, így megmaradt ár minőség szempontjából a nagyon ajánlott kategóriában.

P3 Youth Edition: A Geekbuying-os linken van egy kis összehasonlítás képekkel. Szóval a Youth sima papír csomagolásban jön, nincs semmilyen tartó hozzá ezért is olcsóbb ennyivel. Csak a fülest kapod és 4pár harangot, semmi más. Minden műanyag rajta, a csatlakozó nem aranyozott, a kábel lapos műanyag bevonatú, ahogy az egész füles az, tapintásra talán kevésbé jó mint a P3 ilyen részei. A harangok egyeznek a P3-on találhatóval.
Hangzásra szerintem a P2-höz áll közelebb V-sebb mint a sima és nagyobb hangerővel rendelkezik. Nagyon nehéz őket amúgy összehasonlítani mivel eléggé hasonlóak hangzásra, talán a P3 minimálisan tisztább, de csak ha nagyon figyelsz akkor hallod. Arra figyelni kell hogy a nagyobb hangerő miatt elsőre úgy tűik, hogy nagyon más a P3-hoz képest, de igazából nem, volt néhány szám ahol a V-sebb hangzást jobban preferáltam, tényleg egy fiatalosabb füles. :) Nem rosszabbul szól de némileg máshogy mint a P3, és biztos vagyok hogy van aki ezt preferálja. A külső leírásánál látszik, hogy hol spórolták le az ár többségét.

The Voice of China Edition: A külsőben itt elég jelentős az eltérés P3-hoz képest én személy szerint ezért is preferálom. Csomagolása mint a fentebbi képemen is látható teljesen különböző P3-ból, normál "retail" nem csak egy papírborítás. A taró annyiban különbözik, hogy fekete, és ennek a fülesnek a formájához van illesztve szóval másik nem megy bele. Jack csatlakozó és a Y elosztó teljesen azonos a P3-mal semmi különbség nincs. A kábelezés is azonos tehát elosztóig szövet bevonat utána a gumis műanyag, élénk piros/vörös. A vezérlő gombok itt viszont nem fémházban vannak, hanem műanyagban(jó tapintású) cserébe a gombok vannak fémből. A füles maga képeken látszik hogy más, 80%-ban feketére festett fém borítja, csak a drivert lefedő rész + vetőcső ami műanyag, igazából ez a lényegi különbség + még egy fotonos dolog, hogy a szilikon harangok teljesen mások. A Sony hybridekre hajaznak azzal, hogy a különböző színűek, a külső rész enyhén átlátszó, míg a belső piros, tapintásra simábbak mint a P3-asok és valamivel puhább, a Sony hybridnél azért vastagabbak valamivel, mindenesetre én kényelmesebbnek találom őket és nem is cseréltem le Sony-ra, ez egy nagy pozitívum volt nekem. :)
Negatívum viszont, hogy a fülesház élein a fekete festés már itt-ott lejött sajnos 2nap után. :(
A hangzást igazából nagyon nehéz megítélni, nagyon váltogatnom kellett, hogy halljam a különbséget, ami nem sok van a P3-hoz képest, de van. Kicsit több a basszus és nagyon kicsi különbségek vannak, de ezt hallani nem sokan fogják igazából. Talán a bejáratás miatt, de valamiért mégis a sima P3-at preferálom, és nem tudom megindokolni miért igazából.

[ Szerkesztve ]

(#54778) petrson válasza vicze (#54777) üzenetére


petrson
senior tag

Köszi a leírást. Ezek szerint nagyon nem lőttem mellé a Youth Editionnel.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#54779) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Volt már?

Ez miben különbözik a Piston2-től? Korábban ugyanitt vettem 2db sima 2-est páromnak és magamnak is (akkor még akcióban 20/db volt), de ennyiért nagyon elégedett vagyok vele, lehet veszek tartalékot is. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#54780) zack


zack
nagyúr

GR07 és a RE400 közül melyiket tartjátok jobbnak?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54781) BigBlackDog válasza zack (#54780) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Milyen zenéhez? :)

(#54782) Hack3er válasza BigBlackDog (#54781) üzenetére


Hack3er
őstag

A GR07 nem válogat :)

(#54783) kemcso válasza zack (#54780) üzenetére


kemcso
Ármester

Attól függ :) Hangban (és minőségben) nekem a GR07 jobb, kényelemben meg az RE400. A GR hangja picit élvezetesebb, az RE eléggé kiegyenlített.

(#54784) zack válasza BigBlackDog (#54781) üzenetére


zack
nagyúr

Pop, R@B, Rap, Disco, Soundtrack, elektronikus. :P
Még mielőtt bármit is írsz, a GR07 tökéletesen ezekhez, nagyon szeretem. :K Nem feltétlen kell a mély orientáltság, ugyanis az jobban fáraszt (engem), ellenben ha gyors, és kellő mélységbe megy, az nem fáraszt, és még olyan érzésem sincs, hogy kevés a mély.

Erről vélemény? HIFIMAN HM-700 LEJÁTSZÓ+RE-400 FÜLHALLGATÓ

A másik választás a XUELIN IHIFI770C lenne ami már V2, tehát a 770-es WM8740 DAC-jával.

Melyiket válasszam? :F

Az IHIFI kombó 40k-ba állna meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54785) zack válasza zack (#54784) üzenetére


zack
nagyúr

A 770C 25k-ba postával együtt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54786) vicze válasza kemcso (#54783) üzenetére


vicze
félisten

"eléggé kiegyenlített" :DDD Ja eléggé lapos mint egy palacsinta. Azt hiszem nem hiába waterline. :)
És ebben most semmi negatívum nincs, mert ha megfelelő zenét hallgat az ember igencsak jó.

(#54787) zack


zack
nagyúr

Megszültem. 770C-t rendeltem. Minőségi alkatrészekből rakták össze.

Xuelin
Headphone amplifier: max9722
Decoding: WM8740 (single)
USB data interface/charging interface
TF card extension interface
Headphone output power: 120mw+120mw/32ohm
Headphone output level: 3.6v
SNR: ≥103.5db
Channel unbalance: ≤0.5db(1KHz)
Channel separation: ≥92db(1KHz)
Frequency response: 20Hz-20KHz (+0/-2.5db)
Battery life: Running about 14 hours in WAV format standard rate/ (Screen closed) high rate for about 12 hours
Supports audio formats
WAV(8-192k) APE(8-48k) FLAC(8-48k) AAC OGG MP3(8-320k) WMA (8-48k)
Storage: built-in 8 GB, external TF card up to 128 GB
Battery: built-in rechargeable lithium batteries
Net size: 117 * 60 * 12 mm
Net weight: 115g

A UI-t mindenki fikázza, de az nem érdekel, mert elindítom a lejátszást, és utána nem nézegetem. Ezen kívül csak nagy betűs pozitívumok, ami a hangját illeti.

GR07-hez szeretnék profibb "bogyókat". Erről vélemény? Vagy van ennél minőségibb? Comly Isolation Plus Tx-100

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54788) #16820480 válasza zack (#54787) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Comply az jó, de nem midnenki szereti. Bár jól izolál, de nekem például irritlája a fülem, mert a szilikonnal ellentétben kicsit érdes felüeltű, dörzsöl hosszabb idő után. Cserébe nem ízzad bele olyan könnyen az ember füle, mint a légmentesen szigetelni képes szilikon harangokkal. Viszont azt is vedd figyelembe, hogy a Comply az fogyó eszköz, ahogy használod, úgy kerül bele fülzsír, és úgy kopik, így szerintem maximum pár hónap aktív használattal cserélni kell majd (ezért is adnak a hivatalos csomagban 3 párt azonos méretből).

Elvileg a Vsonichoz jó még a Sony hibrid bogyó, illetve azt hiszem a Sennheiser is, ez utóbbi szerintem nagyon kényelmes, de mivel elég lágy és puha anyagból van, így kicsit lágyíthat a hangon, nem lesz olyan jól megfogott.

(#54789) bucsher válasza #16820480 (#54788) üzenetére


bucsher
őstag

+1 a gyári színes vagy sony szilikonra

In the pipe - five by five!

(#54790) zack válasza #16820480 (#54788) üzenetére


zack
nagyúr

Hybrid van, de még nem próbáltam. Most ilyen hőre lágyuló van rajta, de ebből csak 1 pár van, és szerintem ez sem lesz túl tartós, de ha tudnám, hogy ez melyik, akkor ilyet vennék, mert nagyon kényelmes, jól izolál, és stabil a fülemben.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54791) contaxg válasza bucsher (#54765) üzenetére


contaxg
veterán

Még nem nyaral, de majd fog :D, így sajnos nem tud elmenni megnézni mennyit nőt Sheratan pár hónap alatt :((

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#54792) gorje válasza vicze (#54777) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a "jellemzést"! Engem meggyőzött a Piston 3 Youth Edition. Rendelek is egyet ;) (Alapból elég lett volna nekem gyári samsung headset, rendeltem is 3at.. Odaírva Genuine, original + rá is kérdezek. Persze h nem gyári :((( )

A geekbuyingos a legkedvezőbb és rendelhetem onnan nyugodtan?

[ Szerkesztve ]

(#54793) f4lcon válasza #16820480 (#54788) üzenetére


f4lcon
őstag

http://kephost.com/images/2015/06/05/20150605_103048585_iOS.md.jpg
a Comply így kopik. A fényes felület (amin megcsillan a fény) még a gyári "sima" ahol már nem csillan az meg az van elkopva, ott "érdesebb" a felület, sokkal jobban hasonlít a kínai másolatok alapértelmezett felületére.
és igy egyre jobban gyűjti a koszt és a fülzsírt

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#54794) ghost364


ghost364
senior tag

Szerintetek ezt a Pistont mennyire merjem megrendelni? Persze ennyiért akkor sem szomorodom el, ha nem eredeti. :)

(#54795) #76385920 válasza ghost364 (#54794) üzenetére


#76385920
törölt tag

Rendelsz nekem is? Hátha kapunk kedvezményt! :)

(#54796) vicze válasza ghost364 (#54794) üzenetére


vicze
félisten

Úgy hogy legolcsóbban biztos forrásból 16$ körül van, így tippelhetsz, hogy 5-ért mit kapsz. :)

(#54797) ghost364 válasza vicze (#54796) üzenetére


ghost364
senior tag

88.89-ről van leárazva. :DDD Bár most látom: ,,P.S. the object (in ear headphones Xiaomi Piston 2) in the title is stated as the original, but it seems not to be, (the seller noted in the specifications that the manufacturer is not xiaomi but dre) is otherwise complies because written in the specification. Headphones are declared as piston 2 but in reality are the piston 1. " Ezek alapján inkább kihagyom. :)

[ Szerkesztve ]

(#54798) vicze válasza ghost364 (#54797) üzenetére


vicze
félisten

"88.89-ről van leárazva." Láttam már 3600$-ról is leárazva. :DDD Van aki nem ismeri a vesszőt. :P
Bár a kedvencem továbbra is a 16$-ról 17$-re leárazott termék. -2% kedvezménnyel...

(#54799) K1LLMy53Lf válasza ghost364 (#54797) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Jobban jársz akkor már, ha veszel egy Piston 3 YE-t $8-ért geekbuying-ról szerintem :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#54800) Spagyi


Spagyi
tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni :) Fülhallgatót keresek elsősorban sportoláshoz. Vízállóság, és fülben maradás nagyon fontos, valamint szóljon szépen is. Gymben használnám, és a külső zajok szűrése bőven jól jönne.
Láttam többen ajánlották a MEElectronics Sport-Fi M6-t. Ugyan ebből az X7 Bluetooth-ot mennyire ajánlanátok?
Miket érdemes még megnézni?
Igazából ár nem számít (ésszerű keretek között) ha megtalálnám a megfelelőt.
Köszi a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.