Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) kemcso válasza f4lcon (#54450) üzenetére


kemcso
Ármester

+fericske W30 inkább, de az is bőven a keret fölött van :) a W40 egy eléggé kiegyensúlyozott füles, a W30 hangja funabb (de kevésbé részletes). Viszont normális forrás is kellene hozzá, az X1 nem lesz jó szvsz.

(#54452) fericske válasza kemcso (#54451) üzenetére


fericske
addikt

Na jah. Az a fene ezekkel, hogy meg kellene hallgatni. Ami az egyiknek tetszik a másiknak nem feltétlenül, és az árak sem mindig tükrözik ezt. Fejhallgatót még csak-csak kipróbál az ember (itt Londonban még azt sem igazán, alig van erre lehetőség meg választék), de füldugaszt már nem. Ott még nem tartok, hogy vakra vegyek több száz fontos cuccokat. A füldugaszoknál jelenlévő higiéniai okok miatt vissza sem veszik, próbára nincs lehetőség. Olyankor mi van? Könnyesre olvassa magát az ember, aztán reménykedik, hogy az ő füle is azt hallja mint azoké akik feldícsérik a kiszemeltet. Közben persze belebotlik az ember ilyenbe is:
" I heard a number of people praising W30, which has the same driver config, so I don't think it's a worthwhile upgrade in this case. What is your audio source now, smartphone? DAP? When you say saving up for a better DAC or headphones, there are a lot of great DACs/amps/headphones you can get for a fraction of the cost of W40 or W30. Cayin C5 portable headphone amp ($169) is among the best values you can get right now that puts other portable and desktop amps that cost 2x-3x as much to shame. Or you can even get a smaller scaled down E11k amp. If you are using a smartphone, you can get for $30 HiFimeDIY sabre dac and combine it with either E11k ($60) or C5 ($169) amps. As you can see, for $200, half of W30 price, you can get top performance DAC and amp. With headphones, for $45 you can get amazing VSonic VSD3S or VSD3 or for $60 get Havi B3 Pro I - those put some $200-$300 IEMs to shame. For $99 you can get FiiO X1 DAP and pair it up with an amp of your choice to turn it into hi-fi system. You no longer need to spend a lot of money to get quality sound!!! "

Ja amúgy az X1-emet upgradeolni fogom. OPA2322 kiesik belőle és beleesik egy OPA1642 chip, és már mindjárt muzikálisabb is lesz. 15 usd-ből megvan a chip szállítással együtt.

(#54453) vicze válasza fericske (#54449) üzenetére


vicze
félisten

Ha japánból tudsz rendelni akkor Sony XBA-30 esetleg?
Most mondanám, hogy ha részletességet akarsz akkor RE-600 (ehhez egy RE-400-at elég meghallgatni gondolom), csak az egy kicsit máshogy hangzik mint bármi más amit hallottam eddig, mint korábban kifejtettem.
Sok helyen kínálnak visszaküldési lehetőséget, ahol pl. 5% fejében visszaveszik, ilyet esetleg érdemes figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#54454) fericske válasza vicze (#54453) üzenetére


fericske
addikt

A Hifiman nem az én izlésem, az olvasottak alapján, meg a vélemények is eléggé megoszlanak róla. A tiedet is megtaláltam, az is csak megerősítette azt, hogy nem kell re-600 :)
A sony-nál az xba-40-el szemezgettem, de ugyanakkor a jvc ha-fx750-el is. Jókat írnak mindkettőről és ezek már inkább az én hangzásvilágom. Ugyanabban az árban beszerezhetőek most.
Amúgy worldwide shipping van, bár nem free, nem is vészes. Nézzetek körül rajta, hátha van a fületekbe való valami jó áron :)

Ha tudsz olyan próbálós-visszaküldős oldalt az érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#54455) vicze válasza fericske (#54454) üzenetére


vicze
félisten

Hát persze hogy egyik sincs amiket én kinéztem, se HA-FX700 se XBA-30. :P
Most már emlékszek erre a shopra is.

Az adott Amazonos Store-ok return policy-jában szokot ilyesmi lenni, mondjuk eddig 1x találkoztam ilyennel egyik Hongkongi boltnál, de nem találom épp. :(

(#54456) RetepNyaraB válasza fericske (#54452) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"A füldugaszoknál jelenlévő higiéniai okok miatt vissza sem veszik, próbára nincs lehetőség."

Angol hülyék, hülye angolok :W

Vegyél német Amazonról, azok kérdés nélkül visszaveszik. Három fülest próbáltam ki egyhuzamban...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#54457) #16820480 válasza fericske (#54454) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ilyen árban én inkább armatúrás füleseket néznék már. UE900 esetleg?

(#54458) estikornel válasza estikornel (#54425) üzenetére


estikornel
tag

Erre még keresem a választ. :K

(#54459) fericske válasza #16820480 (#54457) üzenetére


fericske
addikt

Az UE900-hoz nem tudnék abban az árban hozzájutni mint az előzőkben említettekhez, meg aztán már nem is vagyok olyan biztos benne, hogy szeretnék egyáltalán armatúrás fülest.
Olvastam egy egész hosszas vélemény nyilvánítást egy középkorú zenész fazontól egy fórumon, nem tudom már melyiken, az xba-40 vs fx750 guglizásra került elő.
Elhasznált már néhány és néhányféle fülest a fazon. Az armatúrás technológiát nem preferálja, egyfelől a hangja miatt, csak a magas tartományban tud normálisan produkálni, tehát még tweeternek lehet használni, de igazából a régi, membrános megoldással is meg lehet oldani ezt a problémát.
A méreteken lehet vele spórolni, ebből adódóan a súlyán, de ennyi az igazi előnye, az ő véleménye szerint.
Az armatúrás driver nem úgy mozgatja meg a levegőt mint a dinamikus, neki sokkal jobban meg kell "szenvedni" azért, hogy kapjunk hangot a mélytartományban is, ezért az élettartama is rövidebb, a használat során folyamatosan használódik el, nem úgy mint a dinamikus, és növekszik a torzítása - ami az ő véleménye szerint már új korában sem vetekszik egy korrekt dinamikus cuccal - , és ezek miatt a halláskárosodás veszélye is nagyobb itt.
Aztán kifejti, hogy ő miért a shure 425-öt szereti. Megközelítőleg azt hallja vele amit zenélés közben is, nem tesz hozzá meg nem is igazán vesz el belőle. Ugyanakkor az összes többi shure-t (kivéve a 846-ost, azt nem tudja milyen) lehúzta a pics@ba. A legolcsóbbra azt írja, hogy röhej, biztos csak azért készült, hogy legyen indok arra miért kell drágább fülest venni, az 535-öt rettentően túlárazottnak tartja, és még csak nem is olyan korrekt hangúnak mint a 425-öst.
A shure-on kívül másról igazából nem emlékszem, hogy írt volna a dinamikusokhoz.
Olvasgatok tovább, karmolgatok össze információkat egy pár hétig még, egyelőre az fx750 van a kosárban.

A német amazonon sem találtam olyan árban cuccokat amik tetszenének mint a japánon vagy amerikain, de köszi a tippet, rá fogok skubizni néha.

Akit viszont izgatnak az armatúrás fülesek az olvasson utána a Zero Audio Duosa-nak. Japán cuccos. Eléggé odab@szósakat írnak róla (minden Zero Audio cuccról egyébként), tipikus giantkiller-nek tartják. 4 BA oldalanként, 9000 jap yen, az kb. 20ezer huf.

(#54460) kemcso válasza fericske (#54459) üzenetére


kemcso
Ármester

A Shure-okra talán igaz is, amit a csávó ír (meg úgy általában az 1-2 BA-kra), a 846-on kívül nem nagyon van bennük mély (abban meg túl sok is).
De ott a Westone, a W40 egy viszonylag kiegyenlített, de bőven elég méllyel, a W30 meg úgy van hangolva, hogy a mélytartomány annak is elég, aki a fun füleseket keresi. A W50 meg kifejezetten tuc-tuc hangolású...

Azt gondolom, hogy nem véletlen, hogy a BA-k vannak minden komolyabb fülesben (CIEM vonalon nincs is más) mostanság, a minél szélesebb frekvenciatartomány lefedését a dinamikussal nem lehet megoldani. Valszeg a hangolás is egyszerűbb.
Az igaz, hogy más a hangjuk, kicsit hidegebb, személytelenebb általában (de a Westone pl sztem nem, vagyis az általam hallottak közül legkevésbé), de cserébe sokkal részletesebb. Ezt nem éred el dinamikussal szvsz sehogy.

Ami még érdekes lehet, az a hibrid, de ott rendesen meg kell fizetni az árat, az AKG k3003-ról hallottam/olvastam, hogy jó, a többi felejtős (Dunu 1000 pl)

szerk:
A Zero Audio Duosa nem BA, dual dinamikus...

[ Szerkesztve ]

(#54461) dragon1993


dragon1993
őstag

Xiaomi Piston 2 mennyire használható skypeoláshoz ?
Tönkrement a mikrofonom, érdemes-e újat rendelnem vagy kiválthatom a Pistonnal azért kérdezem.

(#54462) fericske válasza kemcso (#54460) üzenetére


fericske
addikt

Igen, valóban, már belekeveredtem, elnézést a Dousa-ért.
A magam tapasztalatából nem tudok hozzászólni a BA fülesekhez sajnos, másokra kell hagyatkoznom e téren. Hybrideket is nézegettem persze, a BGVP-DGS100-at hajkurásztam, de sehol nem lehet már beszerezni. A penont kérdeztem róla tavaly év vége felé, nem tudtak választ adni arra hogy mikor lesz újra készleten, meg hogy decemberre jön ki a DGS200, de nem jött, semmi találat rá a neten. Arra még beáldoztam volna némi casht, ha mellélövök vele akkor is.
Azt ha netalán tudtok valahonnan, használtan is érdekelne.

(#54463) Bodor válasza fericske (#54459) üzenetére


Bodor
veterán

Hogy egy kicsit belekotyogjak én is.. .Volt Shure 425-öm és van Brainwavz B2-őm, ami ugye dual armatúrás, és meg kell hogy mondjam, hogy a 425-ben számomra még kevesebb is a mély, mint a másikban, a közép meg nagyon ki van emelve. A 215 kritikán aluli ( főleg azon az áron) , a 846-ban meg tényleg túl sok a mély.

Ezt azért írtam le, mert ahány ember, annyi vélemény, és megszokott hangkép, amit szeretnek, de ez a hangkép nem feltétlenül passzol azzal amit te keresel. Azt javaslom, hogy ha van lehetőséged, akkor hallgasd meg azokat a füleseket, amiket kinéztél, és csak utána dönts a vásárlást illetőleg!
Itt a topikban is sokan segítőkészek szerintem. Annyit még, hogy a csávón kívül vannak még emberek itthon - ebben a topikban - is, akik sok-sok fülhallgatót meghallgattak már, élen a topikgazdával, számomra eléggé mérvadó a véleményük.
( Hogy jó példával járjak elől, én egy előre megbeszélt időpontban meghallgatásra el tudok vinni egy Brainwavz B2-őt és egy Westone W40-et, ha Budapesti találkozó megfelelő)

(#54464) fericske válasza Bodor (#54463) üzenetére


fericske
addikt

Köszönöm a szegítőkészséged, nem tudom mikor leszek Pesten. Karácsony körül megyek csak arrafelé, aztán Pesten hogy s mint lennék nem tudom.
Abban egyetértünk, hogy meg kellene hallgatni a választékot mielőtt megveszem, (ez ugye igaz a többi féle audio technikai cuccra is, az ár nem mindig garantálja a tetszést is) de ez az ami nem egyszerű. Legfeljebb keresek egy fórumot errefelé, hátha. Az eartips-emet viszem magammal legfeljebb, még eddig fel tudtam tenni a nagyobb csőrökre is, mint pl. az ie80-é. Sony hybrid (L)

(#54465) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

Bang&Olufsen - Earset 3i -vel van valakinek tapasztalat?

Jó füles? Azt leszámítva, hogy túlárazott, és drága.

üdv

(#54466) szabacsik


szabacsik
őstag

Xiaomi Piston 3 -at hol érdemes vásárolni? Tudnátok linkelni megbízható ebay-es eladót vagy esetleg ha itthon is annyiba kerül (6-7k) akkor boltot ahol megvásárolható? Nem találok magyar oldalakon sehol 3asat (főleg nem fehér young editiont) ebay-en meg nem tudom melyik megbízható.

/\____/\

(#54467) Bpisti84 válasza szabacsik (#54466) üzenetére


Bpisti84
tag

Rendelj Geekbuying-ról, most 11 USD.

(#54468) szabacsik válasza Bpisti84 (#54467) üzenetére


szabacsik
őstag

:C :R Meg is rendeltem. 3623ft-ra jött ki ha érdekel valakit, de ebben benne van a 2$ Registered Airmail -is .

Köszi 1000 hála :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#54469) osztraksajt válasza szabacsik (#54468) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ez a Youth edition, azt gondolom azért tudod. Ez a normális fém változat.

(#54470) vicze


vicze
félisten

Nem bírtam ki és rendeltem el Voice Edition Pistont. :P (Meg egy Youth-ot is ha má...)

(#54471) coolmonster8


coolmonster8
újonc

Sziasztok!
Nézegettem az edigital ajánlatait, és erre bukkantam:
http://www.edigital.hu/vezetekes-headset/xiaomi-piston-premium-mikrofonos-sztereo-headset-arany-p420699.html ez hanyadik piston?

(#54472) royalka válasza coolmonster8 (#54471) üzenetére


royalka
őstag

"2, vagy ahogy pontosítani szokták, a 2.1 (ami már nem csokiszagú)."

Amúgy keresőbe: "edigital piston." Tessék használni.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#54473) vicze


vicze
félisten

Ja igen jelezném minden Piston-t vásárlónak, hogy május 19.-én nyit a Hivatalos Xiaomi Store Európában.
Kizárólag kiegészítők lesznek majd vásárolhatóak. Sajnos első körben csak UK, franciák és németeknek (remélem majd bővítik mint OnePlus-nál)lesz elérhető, de a beszállítás a magyar üzleteknek nagyon leegyszerűsödik így valószínűleg.

(#54474) zack


zack
nagyúr

70-80k magasságban, mi most a best buy? IE8-hoz hasonló karaktert keresek. Cserélhető kábeles legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54475) #16820480 válasza zack (#54474) üzenetére


#16820480
törölt tag

IE80 pont ugyanaz, csak fém házban. Nem best buy, de ha pont olyan karaktert keresel, akkor az van. Amúgy meg ennyiért már iknább armatúrásokat szotunk ajánlani, de azoknak nem lesz olyan ömlengő mélye, mint az IE sorozatnak.

(#54476) kemcso válasza #16820480 (#54475) üzenetére


kemcso
Ármester

Cserébe viszont sokkal részletesebben szól, nagyobb a frekvenciatartománya, stb stb :) Pl Westone W30

(#54477) royalka


royalka
őstag

Es18-tól minek van komolyabb mélye 10k ig?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#54478) kemcso válasza royalka (#54477) üzenetére


kemcso
Ármester

pl: Soundmagic E10, Sony MH1C

(#54479) #16820480 válasza kemcso (#54476) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, mondjuk a W30 jelenleg nem igazán 60-70 körül van azért. Még használtan em feltétlen.

(#54480) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok, Piston 2-vel kapcsolatban kérdeznék, van valakinek hasonló problémája? A gumiharangokat egyszerűen nem tudom úgy benyomkodni a fülembe hogy ne csússzanak ki maguktól. Sportolásra egyenesen használhatatlan. A legkisebb mérettel próbálkozom, a következő már tényleg nagy, esik ki a fülemből. Kényelmetlennek is találom. Pedig egyébként a minőség és hangzás nagyon jó. Létezik a fülessel kompatibilis, de értelmesebb harang? Kösz!

(#54481) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
Én is Piston-ügyben érdeklődnék: Vennék egy Piston2-t, de látom, hogy közben már kijött a 3rd modell is, 7 EUR-val drágábban. Szerintetek érdemes megvenni, vagy maradjak a jól bevált 2-es modellnél?
Köszi!

(#54482) royalka válasza kemcso (#54478) üzenetére


royalka
őstag

Lehet akkor egy E10-et megprobálok. Kicsit bánom hogy a VSD1S-t vettem. CSak kell a bass a zenéimnek.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#54483) INTELligent


INTELligent
senior tag

Sziasztok!

Telefonhoz (Lumia 535 DS) szeretnék in ear mikrofonos fülhallgatót venni (5000 FT-ig), ebből a kategóriából melyiket tudnátok ajánlani

Nem értek a témához, de az hogy lehet, hogy régebbi Nokia füles (X2-00) nem jó hozzá? Máshogy van az elektronika?

A válaszokat előre is köszönöm! :R :R

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#54484) osztraksajt válasza INTELligent (#54483) üzenetére


osztraksajt
őstag

A témaösszefoglalóban van ajánlás erre az árkategóriára is.

Igen a régebbi fülesednek más a Jack-csatlakozó lábkiosztása. Legegyszerűbben úgy ellenőrizheted hogyha nyomva tartod rajta a felvevő gombot (ha van rajta) akkor helyreáll a hangzása. Létezik adapter, ha nagyon ragaszkodsz ahhoz a típushoz.

[ Szerkesztve ]

(#54485) INTELligent válasza osztraksajt (#54484) üzenetére


INTELligent
senior tag

:R

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#54486) zack válasza #16820480 (#54475) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen armatúrás van ennyiért? Gondolom ezek inkább balanced hangzásúak. Sunrise Xcape V1 is tetszett ami szintén balanced, és szerethető volt.
Jó lenne az IE80, ami 80k az Aqua-ban, és azonnal mehetnék érte. Csak ha már ennyi pénzt áldoznék rá, jó lenne több alternatíva, és végső megoldásként még mindig ott az IE80. Egyébként "mindenevő" vagyok, pop, rap, R'n'B, Soundtrack... Ami kevés, az a komolyzene.

GR07 még mindig jó vétel?

(#54476) kemcso

400 dollár sehogy sem jön ki 70-80k-ra. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#54487) #16820480 válasza zack (#54486) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ilyen 70 körül általában a 2 armatúrások vannak, illetve ott van még esetleg a Sony XBA30, XBA40, de ezeket nem ismerem, hogy milyen hangjuk van. Egy barátomnak XBA40 volt, csak nemrégen tönkrement, de ő szerette, főleg ilyen DNB, dubstep, metál jellegű zenéket hallgat. Meg mindig felhozom, hogy ott az UE900, ha találsz megfelelő árban, a régebbi (S nélküli) verziót sokáig akciózták az új megjelenése miatt, talán ki lehet még fogni valahol.

GR07 is jó vétel továbbra is, szerintem jobb az IE8-nál, de azért próbáld ki, hogy tetszik-e. Illetve ez nem cserélhető kábeles, azért nem is írtam korábban. Ott van amúgy még az RHA 750i, meg az a Yamaha, ami itt felmerült párszor a topikban, lehet, hogy azoknak jobban bejönne a hangja.

(#54488) Kroni1 válasza bump3r111 (#54480) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor vszleg neked is az lesz a megoldás mint nekem: sportoláshoz való, fül feletti kábelest kéne venned! Futásnál én is csak ilyennel tudok zenét hallgatni, akármi mást próbáltam ahogy izzadni kezd a fülem egyből kiesik. Egy Soundmagic E30-at próbálj ki sztem esetleg, annak szép a hangja, de van még más tipus is az ajánlottak között.

(Én Meelec M6P-t használok, ami eléggé mélykiemelt, de sporthoz nagyon szeretem, van is nálam mégegy ami eladó.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#54489) #16820480 válasza zack (#54486) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, egyébként az armatúrás fülesek sem feltétlen kiegyenlített hangzásúak, ez hangolástól függ. Az ATH armatúrás fülesei elég mélyorientáltak például (iM03, iM04 modelleket hallottam). Lehet, hogy tetszene is neked, csak nem tudom mennyiért kaphatók arrafelé.

(#54490) -FreaK- válasza Bodor (#54463) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ennyire rossz a 215? Másfél-két éve még nagyon ajánlottátok itt a fórumban mint jó ár/érték aránnyal rendelkező IEM-et, többek között ezért is vettem egyet akkor, használtan 15k-ért.

(#54491) vicze válasza -FreaK- (#54490) üzenetére


vicze
félisten

Csak mostanra 30+ lett, így meg már nem jó. :)
Minden ár érték függvénye, a Piston se azért van "futtatva", mert a világ legjobb hangzású fülese, hanem mert jó az ár érték aránya. A Shure-nak már nagyon nem az.

(#54492) #16820480 válasza -FreaK- (#54490) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pontosan így van, akkor 22 volt újonnan, most 30 felett van az árfolyam miatt. Használtan (persze jó állapotban) 15-ért szerintem most is megéri simán, mert annyria nem rossz a hangja, viszont cserébe strapabíró és remekül szigetel.

(#54493) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Szeretném nyugdíjba küldeni a Sennheiser HD-201-es fejhallhallgatómat.A hétvégén akarok Debrecenben körülnézni a választékot illetően, hallgatózni egy kicsit. Főleg hangfalakon keresztül szól a zene, de sokszor előkerült a fejhallgató, ha párom tévézni szeretne, én meg zenét hallgatnék számítógépről. Zenei ízlésemet tekintve alapvetően elektronikus vonalon mozgok, de egyre többet hallgatok hangszeres zenét, rock és jazz is bekerül a lejátszási listámba. Az új fejhallgatóra szánt összeg 10, maximum 15 ezer lenne.
Tudnátok ajánlani olyan típust, ami megfelel a fenti leírásnak, kiegyenlített hangképpel rendelkezik, hosszú távon sem lesz kényelmetlen a viselete?

Köszi a válaszaitokat!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#54494) Nigér válasza Engineer086 (#54493) üzenetére


Nigér
őstag

Szia!

Ha FEJhallgatót keresel, ez a topik a te helyed.
Itt csak hallójáratba dugható megoldásokról kaphatsz tippeket, ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#54495) Engineer086 válasza Nigér (#54494) üzenetére


Engineer086
Modder

Elnézést, máris megyek tovább. :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#54496) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Még mindig benne van az ajánlott fülesek közt a Maxell Metallics ?

Típushiba, hogy elenged a ragasztás és kiesik a driver a tokból.

(#54497) Bodor válasza -FreaK- (#54490) üzenetére


Bodor
veterán

Egyéni preferencia kérdése. A válaszokat már megkaptad. Igen, nekem nagyon nem jön be a hangzása, még 15K-ért sem.

(#54499) Re4zOon


Re4zOon
csendes tag

Üdv Skacok!
Már egy-két napja olvasgatom a fórumokat, de még mindig nem sikerült megfelelő fülhallgatót találni. 8-10e lenne kb a plafon, s lényeg a szép/tiszta hangzáson lenne. Se erős basszus, se erős magas. Klasszikustól kezdve mindent hallgatok rock-on keresztül popig, de a fő az lenne, hogy pl RHCP-ben a basszusgitárt ki lehessen venni szépen, miközben a háttérben elnyomott alig hallható triangulum is észlelhető legyen.
Most belegondolva, lehet kissé nagyravágyó vagyok ekkora kerettel, mindenesetre bízok Bennetek, hogy a legjobb megoldás megszületik a közeljövőben :) (ha kell, még tudom bővíteni keretem, de nem igazán akarok erre áldozni többet)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.