Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Szerintetek egy E30 után egy PL50 mennyire más?

(#33002) matyi012345 válasza gyenesmartin (#33001) üzenetére


matyi012345
őstag

Na ez a kérdés engem is jó ideje foglalkoztat, de tartok tőle hogy fura lenne az armatúrás meghajtó miatt. Majd ha egyszer lesz alkalmam meghallgatni egy jól bejáratott PL50-et akkor kiderül.

(#33003) Joao válasza hobbyone (#33000) üzenetére


Joao
tag

Akkor már csak meg kell várnom, hogy újra rendelhető legyen. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

(#33004) hobbyone válasza Joao (#33003) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Egyébként a 2,5 pont valószínűleg nem elírás a táblázatban. :B

Ugyanis tényleg sok helyen írnak nem éppen kiemelkedő izolációról.

A fülesről készült képeket nézve, ez a rövid vetőcsőnek és a ház kialakításának köszönhető. Ezek a tulajdonságok nem segítik elő/teszik lehetővé a mély behelyezést.

Az E30 gyári csomagjában lévő dupla harangos szilikon valószínűleg hatásosabb zajkizárás terén, mivel mélyebbre hatol.

Esetleg Comply szivacsot lehet hozzá venni - ami drága, hamar elhasználódik, viszont kényelmes -, de ezzel sem lesz az átlagnál jobb a szigetelés.

A lényeg, hogy ha a fülformád engedi és a dupla harangot használod, átlagos szigetelést nyújthat a füles, de kiemelkedőre ne számíts!

[ Szerkesztve ]

(#33005) Joao válasza hobbyone (#33004) üzenetére


Joao
tag

Igen, de nem fogok találni ezen az áron itthon jobb szigeteléssel, vagy mégis?

(#33006) hobbyone válasza Joao (#33005) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Fülhallgatók esetében általában azok szigetelnek jól, amelyeknek hosszú (+vékony) a vetőcsövük. Ilyenek többnyire az armatúrás fülesek, vagy pl. az Etymotic és Shure dinamikus típusú fülesei.

A 11-12 ezer forintos árkategóriát nézve az árgépen, nem találsz kiemelkedően szigetelő fülest, de az E30-nál picit jobbat talán igen. Pl : Beyerdynamic DTX 71 IE, Sony XBA-C10.

A Beyer-ről írt tesztet ljokerl is. Hangra: 7,2/10, szigetelésre 3/5. A Sony új modell, a head-fi-on sincs sok infó róla. Ez egyébként armatúrás.

Sok a szürke ló az árgépes listát nézegetve.

A most felkapott Sony MDR-EX 50 (4-5 ezerért), vagy a head-fi-on dicsért Philips SHE 3580 itthoni megfelelői pl.: SHE3583, SHE3570 (3-4 ezerért) is megemlítendő.

(#33007) matyi012345 válasza hobbyone (#33004) üzenetére


matyi012345
őstag

Ez a gyors elhasználódást hogy érted? elfárad az anyaga és szétmálik, vagy egyszerűen elveszíti a rugalmasságát? Érdekelne mert gondolkodom a comply-n, de így elbizonytalanodtam, mert elég drága ahoz hogy hamar tönkremenjen. :(

(#33008) hobbyone válasza matyi012345 (#33007) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Nekem Comply T200-am volt. A képen a bal oldali. Ritkán használva 3-4 hónapig bírta, utána szétszakadozott. Rendszeresen használva szerintem 2 hónap megállítja.

Van hosszított P kivitel is.

(#33009) contaxg válasza hobbyone (#33000) üzenetére


contaxg
veterán

Maga a táblázat egy hülyeség. Nincs az az isten aki képes a fejében osztályozni ennyi fülhallgatót. Arról nem is beszélve, hogy pontszámokból soha nem tudod meg hogy szól valami. ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#33010) matyi012345 válasza hobbyone (#33008) üzenetére


matyi012345
őstag

Hát az elég gáz. Ismersz valami más alternatívát?

(#33011) raven12 válasza matyi012345 (#33010) üzenetére


raven12
senior tag

Comply mellett a Shure-t (Black Olives foam tip) szokták emlegetni, mint híres, minőségibb szivacs. Az takarítható és tartósabb is, cserébe nem olyan puha, rugalmas, így nem olyan kényelmes. Meg nincs annyi féle belső átmérővel, úgyhogy nem mindennel kompatibilis.
De az sem sokkal olcsóbb, és nem igazán lehet olcsón beszerezni. (Nekem ma remélhetőleg sikerül :D)

[ Szerkesztve ]

(#33012) hobbyone válasza matyi012345 (#33010) üzenetére


hobbyone
aktív tag

A Shure is gyárt többféle szivacsot. Ezek közül azt hiszem a narancssárga a legnagyobb belső átmérőjű, de valószínűleg ezt sem tudnád felhúzni az E30 vetőcsövére. + az sem lenne tartósabb, mint a Comply.

A fekete Shure szivacsot pedig biztos, hogy nem tudod felhúzni a csőre. Lásd az előbbi hsz.-em képén a feketét.

Ebay-en van X-trillion márkájú is. :DDD Érdemes ügyelni rá, hogy az E30-ra fel lehessen rakni + a saját fülméreted (s,m, l,) is számít.

[ Szerkesztve ]

(#33013) ku-cu


ku-cu
tag

Már említettem, az általam preferált kínai foam. Kevésbé lágy mint a Comply, más a felülete. Szerintem kényelmesebb, lassabban koszolódik, közel úgy izolál.
Az M méret meglepően kicsi, plusz a vetőcső méretére is figyelni kell. (4.9 mm)

(#33014) balazs1022 válasza dzsi23 (#32984) üzenetére


balazs1022
őstag

Az összes Sony-ra jellemző, h halkabb mint a többi márkájú füles... Ez van sajnos...

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33015) bepken válasza hobbyone (#33008) üzenetére


bepken
veterán

ahogy látom, ugyanilyen comlpy-t adnak R1-hez is. én felváltva használtam a bi-flange bogyóval, így sajnos nem tudom megmondani, hány napot használtam (november óta) - de olyan 3 hónapot tippelek neki én is...
nekem még nem mállott szét, de kezd töredezni.
egyébként lehet, hogy attól is függ, milyen időszakban használja az ember, nem? mármint télen, a fagyban kiveszem a fülemből (meleg) és hirtelen megdermed ez az anyag, aztán mondjuk 10 perc múlva újra "megnyomkodom" és bedugom a fülembe. ez nem biztos, hogy pozitívan hat az élettartamra :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#33016) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!
A problémám a következő volt volt egy Sony MDR-EX35-ös fülesem, de szét ment benne a tekercs + 1 galay s3-as Samsung fülesem. Ebben azt nem szeretem, hogy nagyon bumszli, de amúgy jó hangos a Sony termékeivel ellentétben.
Hát fogtam a kettőt és összevegyítettem. Hátha születik valami nagyon állat In-Ear a Samsung hangosságából és a Sony kényelmességéből.

Képek

Egyedül ott voltam gondban, h a Samung hangszóró 10mm-es és csak jó sok barkácsolás után fért bele a 9mm-es Sony házbába.
galéria

A helyzet az, h tök sony-s lett... csak hangvezérlővel... :( Valahogy elveszett a a Samsung hangossága. Valaki megtudná mondani h miért?

köszi!

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33017) Pink Floyd


Pink Floyd
csendes tag

Mit gondoltok erről az akcióról? Eredeti lehet a termék vagy csak utánzat?
http://www.torkostipp.hu/index.php?id=1154

(#33018) balazs1022


balazs1022
őstag

Már rá jöttem a problémára. Kivettem a kosz szűrőt, ezzel megjött a hangerő csak a basszus nem. Sztem azért mert kicsi a ház a samsung hangszórónak, úgy hogy jöhet a visszaepités :(

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33019) hobbyone válasza balazs1022 (#33016) üzenetére


hobbyone
aktív tag

balazs1022

Talán megnőtt a füles ellenállása. :F

Amikor régebben egy Samsung fülesről eltávolítottam egy gumírozott részt, hangosabb lett. Ebben a hsz.-ben írtam erről.

Egyébként meg akarsz süketülni? Max. hangerőn hallgatod a fülest?

+ Ha visszacsinálod is, valószínűleg már sosem lesz olyan, mint volt. ;]

Pink Floyd

Utánzat. Nyugodtan belinkelheted a fejhallgatós topikba is, oda való.

[ Szerkesztve ]

(#33020) Pink Floyd válasza hobbyone (#33019) üzenetére


Pink Floyd
csendes tag

Honnan lehet tudni, hogy utánzat? Ha tényleg utánzat, akkor be lehetne perelni a hirdetőt nem? Utánzat nem kerülhet eredetileg 47 ezerbe...

(#33021) Alg válasza Pink Floyd (#33020) üzenetére


Alg
veterán

Onnan hogy egy 50 ezres fejest nem fognak neked odaadni 5 ezerért (még akkor sem, ha a hangja alapján kb. annyit érne... ;] ) - túl szép hogy igaz legyen, tehát nem is igaz

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33022) balazs1022


balazs1022
őstag

Igen sokszor hallgatom maxon. S3-an szoktam zenét hallgatni és boeffla kernel van rajta, hogy hangosabb legyen mint a gyári. Am nem vagyok süket, mielőtt még ezt mondanád. Csak sztem így joban tud dübügni és csiripellni a zene.

Sok sony-m van és mindegyikkel az a bajom h halk. (amik beváltak: samsung, maxell, hpm-70)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33023) bepken válasza Pink Floyd (#33020) üzenetére


bepken
veterán

hype-olj még pár ilyen oldalt...végülis :D minden esetre az ilyen gagyi hirdetés is megtalálja a célközönséget... (én hülye is rákattintottam... :DDD )
ne nagyon menjünk bele, mert nem ide tartozik. csak megnyugtatásképpen: a hirdetés - ahogy valószínűleg az egész oldal - csak kamu ;)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#33024) hobbyone válasza balazs1022 (#33022) üzenetére


hobbyone
aktív tag

balazs1022

Majd idősebb korban megtapasztalod a túl hangos zene jótékony hatását. Nem kötözködésből írom. Mindenki olyan hangerőt használ, amilyet akar + most már úgyis mindegy.

Lehet, hogy a Sony gondol az egészségedre. Tudat alatt te is, ezért veszed az ő füleseiket.

[ Szerkesztve ]

(#33025) #16820480


#16820480
törölt tag

Azt hiszem, hogy elszántam magam végre, hogy vegyek egy olyan fülest, amin van mikrofon is, mert sokkal kényelmesebb telefonról használva.

Eddig amin néztem, az a Meelec A151p, ami jó is lenne (fül feletti vezetés, mikrofon, normális kábel, viszonylag kiegyenlített hangzás, stb), csak 80$ + postáért kicsit dárgállom, főleg mert a nagytesó A161p a Meelec hivatalos ebay oldalán 69$ + postáért van jelenleg. A kérdés viszont az, hogy a 161-nek mennyire lehet jó a kábele, elég vékonynak néz ki, illetve nem tudom mennyire lehet kényelmes fül felett hordva. Esetleg van valakinek tapasztalata?

Vagy valami más ilyen 70-80$ körülre belőve? Fontos a mikrofon, a jó szigetelés, fül feletti elvezetés és persze a normális hangzás.

(#33026) balazs1022 válasza hobbyone (#33024) üzenetére


balazs1022
őstag

azért nem szoktam olyan gyakran hallgatni, csak ha rám jön. :D Jobban szeretem hangfalról hallgatni a zenét, de a szomszédok miatt nem lehet (még ha halkan is szól azt is meghallják).

A legelső Sony-m atartozék volt (hpm-70) Am eddig még csak egy sony-t vettem, akkor se azt akartam először. Hanem vettem egy samsungot (rövid volt a kábele) visszakértem az árát, aztán vettem egy Thomson-t (ennek is rövid volt a kábele) és ekkor mondtam, hogy jó akkor lenne vmi high-end márka és akkor ráfizettem Sony-ra (gondoltam h biztos ez a tuti mert drága) De kcisit csalódtam h nem szólt olyan hangerővel mint kell. Am szépen szólt minden hang a helyén volt. Egyik hangszínben sem volt hivalkodó, és lágy basszssuok voltak benne. A 2. ajándékba kaptam mert tönkre ment az 1. (amúgy ezek közül mindegyik kb egyformán szólt), nem is értem miért van akkora árkülönbség közöttük...)

Am hidd el h elég szar volt h a telefonba is volt tiltás meg a fülesben is... A kettő együtt télleg nagyon gyér és halk volt.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33027) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

Üdv a mestereknek.

Bár nem olvastam sok jót róla megkérdem. Van valakinek valami tapasztalata a JBL J22-es fülessel kapcsolatban?

Hasonló árkategóriában (12 000) keresek fülest magamnak. Főleg kiegyensúlyozott tiszta hangzást keresek. Nem baj ha nincs remote.

Látom most a Meelectronics van toppon. Van oda esetleg valami kupon ami most fut?

Köszönöm a válaszokat előre is.

(#33028) Alg válasza Asassyen1989 (#33027) üzenetére


Alg
veterán

Júli 31-el járt le a 20%-os BUY_AGAIN, illetve nemrég volt sitewide 25%... jelenleg nem tudok semmiről

Kiegyensúlyozott, tiszta:esetleg PL50, igaz kicsit drágább

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33029) DiZasTee3R


DiZasTee3R
csendes tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Sok ezer hozzászólás után sem találtam meg a hozzám illő fülhallgatót.
10-20k közötti árban keresek valami olyasmit ami profin nyomja a mély hangokat.
Sportoláshoz kell ( futás, bicikli, stb ) Többnyire metál és Dubstep fog szólni rajta.
Összehasonlítási alapom nincs. Eddig folyamat szórtam a kukába az 1-2-3 ezer forintos füleseket, mert abszolút semmilyen basszust nem tolnak.

(#33030) hobbyone válasza Alg (#33028) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Szerintem a Sony XBA-C10 megjelenésével a PL50 felejtőssé vált. Sony szalonban 12,5 ezerért kapható.

Másik esélyes az árgépet vizslatva a Beyerdynamic DTX 71 IE.

[ Szerkesztve ]

(#33031) Alg válasza hobbyone (#33030) üzenetére


Alg
veterán

Ez kifejtenéd?
Kényelemben szerintem még mindig verhetetlen a PL50 (anno ez volt az elsődleges ok amiért azt vettem)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33032) hobbyone válasza Alg (#33031) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Elsősorban az árára és a beszerezhetőségére gondolok. Talán jobban is szigetel a Sony. Hangra szerintem nem lehet túl nagy különbség. A PL50 mellett szól a kiforrottság.

Mindezt úgy mondom, hogy egyiket sem hallgattam. :DDD

(#33033) #16820480 válasza Alg (#33028) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem mondod, hogy megint lecsúsztam egy akcióról... :U

Mondjuk most elkezdtem gondolkozni az UE 600vm-en is, bár furcsa, hogy ha rákeresek, akkor csak kínai oldalakat dobál a google (a sima és a vi változat van sok helyen). Elvileg elég jó hangja van, meg lehet fül felett viselni. Igaz kicsit drágább, olyan 70€ körül lenne kinti webshopban.

#33031: Gondolom a könnyebb beszerzés meg olcsóbb ár miatt. De mondjuk érdekes, hogy milyen hangzást ad.

(#33034) filózoli válasza DiZasTee3R (#33029) üzenetére


filózoli
senior tag

A Sennheiser CX300-at szokták vinni. 'Asszem 13 körül van, és erős a basszusa.

(#33035) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!
Earbud füles kellene nekem. Ajándékba lesz (nem szereti az in ear füleseket), 5000 forintig gondolkodom. Nem top kategória tudom... Az ajánlottak nagy része vagy nem kapható már, vagy csak külföldön.
Azóta van valami új top termék ebben a kategóriában?

(#33036) Zoli133 válasza filózoli (#33034) üzenetére


Zoli133
őstag

MÁrmint sok a bassusa, de mostott és zavaros az egész fülhallgató, én tuti nem adnék érte 5k-t se. Sokkal inkább a sounmagic e30/e10 valamelyike.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#33037) matyi012345 válasza filózoli (#33034) üzenetére


matyi012345
őstag

Az a Sennheiser eléggé az alja kategória. Annyi pénzért bármelyik Soundmagic vagy Brainwavz klasszisokkal jobb.

(#33038) Ati1979 válasza filózoli (#33034) üzenetére


Ati1979
veterán

Az olyan 3-4k-s kategóriában versenyképes esetleg...

(#33033) sheratan

Esetleg, ha táviránytósban gondolkozol itt egy (ha jól látom) új termék.

Szerintem nem rossz választás.

(#33035) eddie17

Ezt neked találták ki... :)

[ Szerkesztve ]

(#33039) ggeleven válasza Ati1979 (#33038) üzenetére


ggeleven
őstag

eddie17 kolléga earbud-ot keres, szóval sajnos akkor az EX50 kiesik. :(

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#33040) FeRRaR1 válasza DiZasTee3R (#33029) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Csak ne a Sh CX 300-at vedd, arról váltottam tapasztalatból beszélek, ahogy előttem is írták mosott zavaros.

Igaz én Beyerdynamic DTX 101 IE-re váltottam (mikrofonos verzióra)

Kellet neki 2-3 éjszaka bejáratás, de most el nem cserélném semmiért, hibátlan hangzás, pontos tiszta dinamikus ütős mélyek.

Utána vissza tettem kíváncsiságból a CX-300-at megint, hát majdnem elsírtam magam, hogyan tudtam addig azt hallgatni...

Szerk.:

Nem mély túlsúlyos, hanem nagyon szépen szólnak a mélyek, de ez igaz a középre és a magasra is.
Enyhén a mély felé hajlik.

[ Szerkesztve ]

(#33041) Ati1979 válasza ggeleven (#33039) üzenetére


Ati1979
veterán

Igaz. :K
Nem olvastam elég figyelmesen...

(#33040) FeRRaR1

Hát igen, pedig árban nincs akkora differencia.
A szokásos sh low end színvonal. Lassan már mindenki jobbat gyárt ennél...

[ Szerkesztve ]

(#33042) #16820480 válasza Ati1979 (#33038) üzenetére


#16820480
törölt tag

Köszi! Mondjuk a távirányító szerintem nem nagyon menne, mert nem szifonom van, azért hajtok a csak mikrofon + egy gomb kombinációra, mert azok jobbára kompatibilisek azért.

Viszont erre a Beyer-re azt írják, hogy "boomy bass", az nem annyira az én világom, kicsit fárasztó a túl sok basszus, ezért is keresgélek inkább az armaturás fülesek közt egyelőre.

Az a bajom, hogy az A161p-t nem nagyon tudom elképzelni hogyan áll a fülben, mennyire kényelmes fül felett hordva. Ilyen képet találtam róla, ezen elég rosszul néz ki :( Bár szerintem rosszul helyezte be, mert nem el kellene állnia a fejtől, hanem inkább a fülkagylóba kellene simulnia kicsit. Ezen jobban néz ki, csak nem tudom, hogy ez PS vagy tényleg ilyen...

(#33043) Ati1979 válasza #16820480 (#33042) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem hiszem, hogy bass head füles lenne. Armatúrás, és ráadásul ugyanaz a gyártósor mint a soundmagic-eknél.

UE 700 eseteleg? Bár az drágább meg nem távirányítós, de annál kényelmesebb fülest én még nem láttam... :)

(#33044) #16820480 válasza Ati1979 (#33043) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, mert csak pár véleményt olvastam róla, de azt emelték ki rajta, hogy sötétebb hangzása van, kicsit visszafogott közép tartománnyal meg kiemelt basszussal. Persze ettől nem basshead, de lehet, hogy kicsit V felé hajló a karakterisztikája.
A mikrofon lenne az egyik, ami miatt cserélnék, mert amúgy a GR06 hangjával elégedett vagyok, meg a minőségével is, csak telefonnal használni kicsit kényelmetlenebb így. Illetve nem szigetel annyira jól, akármilyen bogyóval próbálom, így ezen a két tulajdonságán szeretnék javítani.

(#33045) Ati1979 válasza #16820480 (#33044) üzenetére


Ati1979
veterán

Érthető. Van pár ember itt akiknek van ilyen beyere, azok nyilván többet tudnak erről mondani. Az enyhe V karakterisztika nem elképzelhetelen szerintem.

Ha jó szigetelés akkor a Shure Se215 nem rossz választás.:) Az viszont egy kicsit jobban V-s. Állítólag lehet hozzá kapni valami mikorfonos kábelt is...
Vagy kábel hosszabítót.

[ Szerkesztve ]

(#33046) Zoli133 válasza Ati1979 (#33045) üzenetére


Zoli133
őstag

Az se215 szerintem nem V, inkább csak emel mélyben.

A mikorfonos kábwel meg 15k körül mozog amit én nem tartok jó vételnek egy 24k-s füleshez.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#33047) Ati1979 válasza Zoli133 (#33046) üzenetére


Ati1979
veterán

Az a kis vacak kábel hosszabító?? :Y 15k??

(Arra gondolok amit az SE535-höz tartozékként adnak. )

Biztos igazad van, te többet hallgatos. :)

(#33048) Zoli133 válasza Ati1979 (#33047) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem hosszabbító, teljesen másik kábel, de borzasztó ára van.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#33049) #16820480 válasza Ati1979 (#33045) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, gondolkoztam az SE215-ön is, csak az eleve drágábbról indul ugye és még külön kábel is kellene hozzá. Bár mondjuk láttam kint webshopban ilyen utángyártott kábelt ([link]), ami olyan 5 ezerből kijönne, csak ha jól nézem, akkor most éppen nincs a mikrofonos-távirányítósból neki. Mondjuk ha úgy sikerülne nyélbe ütni, hogy veszek egy SE215-öt, eladom a kábelt 15-ért, és veszek egy ilyen mikrofonost 5-ért, akkor nem lenne rossz üzlet ;] Csak kérdés a minősége, meg hogy milyen bekötést használ, mert ez is 3 gombos, és attól félek, hogy nem fog menni a Nexus 4-gyel.

(#33050) hobbyone válasza #16820480 (#33049) üzenetére


hobbyone
aktív tag

Az én tippeim:

Samsung EHS71 (Info)

Etymotic ETY•Kids 3 a kiváló hangszigetelés miatt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.