Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) honfoglalo válasza #24536576 (#49997) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Nyugodtan vedd az RHA-t, itthoni garanciával hosszútávra nem fogsz jobbat kapni. Ha nem tetszene, akkor szállítási költséggel visszatérítik az árat, nincs min aggódni, egy Sennheiser kizárt, hogy jobb legyen ebben az árban.

(#50002) atthany


atthany
aktív tag

PISTON tulajoktól kérdezem:
rádiócsatornákat tudnak váltani a gombok? (Voda Smart 4 turbo a teló, most egy Samu headset a hangerőt állítja ill a rádiót ki-be kapcsolja)
kösz

(#50003) sMblz


sMblz
csendes tag

Sziasztok! :)

Elég új vagyok ebben a témában, szóval előre is elnézést a sületlenségekért.

Az összefoglalót elolvastam, viszont a véleményeteket szeretném kérni.

Ismerősöm nemrégiben vásárolt egy fülhallgatót, név szerint Sennheiser CX 3.00 -2 (a legújabb modell). Az összefoglalóban nem igazán ajánlottátok a márkát, ezért lettem egy kicsit gyanús.

Miket hallgatok? (Mindenevő vagyok)

- Film, játék zenék (Interstellar stb kategória)
- Mai zenék (amiket a rádióban lehet hallgatni)
- Laza rock (The Kooks, Imagine dragons)
- Néha egy kicsit keményebb ( Korpiklaani, Cradle of Filth (haters gonna love me) stb.)
- Néha törni akarok (Slipknot és társai)

Az ár:

- A sennheiser cx 3.00 2 elvileg 15 000 HUF körül mozog, és ez a tartomány lenne nekem ideális. Ha megtudtok győzni, hogy egy fülhallgató 100x jobb és 20 000 HUF körül van erősen eltudok gondolkodni rajta min 2 év garanciával (szeretek hosszabb távra vásárolni)

Forma:

- Sennheiser cx 3.00 2 eléggé bejött formailag, attól függetlenül, hogy nem szeretem ANNYIRA az agyba dugós dolgokat :)

Fejhallgató amit most használok:

- Beyerdynamic dt 770 pro

Mire kell?

- Utazás (BKV, MÁV, repülő néha)
- Egy korrekt hangzása legyen minden tartományban viszont lehet basszus orientáltabb
- Film/zene

A kér(d)és:

- Kipróbáltam a fülhallgatót (Sennheiser CX 3.00 2) és nagyon kellemes volt, természetesen nem volt annyira részletes mint a fejhallgató de ahhoz képest jó volt a minősége.
- Szerintetek érdemes (hosszabb távon) is belefektetni vagy esetleg tudtok más alternatívát/véleményt nyújtani?

Egy kicsit hosszúra sikeredett... remélem nem gond és előre is köszönöm a segítséget !!! :)

[ Szerkesztve ]

(#50004) #24536576 válasza honfoglalo (#50001) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ma meg is rendeltem volna, de eszembe jutott, hogy pénteken Black Friday... :D Hátha beakciózzák. ;]

(#50005) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok!
A húgom kapott egy új telefont és kellene neki egy füles. Azon gonolkodtam, hogy neki adnám az enyémet ( Sony MDR-EX50LP), ha kapnék ennél jobbat, ami nem is sokkal drágább.
Fő kikötés, hogy a mély hangokat minimum olyan jól kiadja, mint az EX50, mivel legtöbbet hip-hop-ot hallgatok.
Árban kb. 15K HUF (50-60$, 200 RON) a plafon. Jó lenne ha Romániában is kapható lenne, de ha csak külföldi oldalról lehet beszerezni a fülhallgatót az sem gond.
Előre is köszönöm! :R

(#50006) juust


juust
csendes tag

Sziasztok
Egy év után megtört a Soundmagic E10 fülesem kábele közvetlenül a jack dugó mellett, sokszor össze vissza ugrál a hang. Érdemes lenne(lehetséges?) javítani valahogy, vagy vegyek újat?

(#50007) szentkuti11 válasza elod22 (#50005) üzenetére


szentkuti11
addikt

Vsonic VSD3 elsődlegesen.

(#50008) gyenesmartin válasza juust (#50006) üzenetére


gyenesmartin
őstag

700ft-ért lehet venni neutrik jack dugót. Akár otthon is meg lehet könnyedén csinálni, ha ott szakadt el.

(#50009) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Meghalt a kb 3 hónapos Vsonic VSD1-es fülesem jobb oldala. Teljesen elnémult, nem is sistereg, semmi. Lendmeurears.com-ról rendeltem. Garanciáztatott már valaki velük? Mire számítsak? Beléptem a fiókomba, ahonnan rendeltem még augusztusban, de a teljesített rendeléseim totál üresek, nem mutatja, hogy valaha is vásároltam volna náluk... (Azóta más lett a honlapjuk is teljesen.)

meg

(#50010) I'm Superman


I'm Superman
csendes tag

Philips/O'neil The Shots fülhallgató vélemény?

I'm Superman <Már a jövő sem a régi>

(#50011) ad4m1337 válasza peugeotmate (#50009) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Nem hiszem el... ilyen nincs. Felnéztem most PH fórum -ra, gondoltam belenézek a topickba...látom, hogy írtad, hogy elment a VSD1 fülesed egyik oldala. Az én VSD1 -em tegnap este még hallgattam, szuperül ment mint mindig. Miután elolvastam a kommented, utána kb. 15 perccel zenét akartam hallgatni, bedugom a VSD1- et és elment nekem is a jobb oldala :O

Nem szabad ilyen kommenteket olvasnom :N Én is lendme -től rendeltem, belevágok a gariztatásba...

(#50012) Ati1979 válasza smallmer (#49999) üzenetére


Ati1979
veterán

A téma összefoglalót olvasd el! :)

(#50013) szentkuti11 válasza peugeotmate (#50009) üzenetére


szentkuti11
addikt

Narakh fórumtársnak volt ilyen problémája, neki kicserélték.

1.
2.

(#50014) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok

elolvastam az összefogalalot és most itt kérném a segítséget.

Amit hallgatok:
*Music fm-ben amilyen zenék vannak kb olyasmit
*damian marley és ehhez hasonló
*néha rock
*rnb
*punnany massif, halott pénz, brains és hasonlók

Az ára max 10 ezer forint legyen. Mondjuk ha 11 és sokkal jobb mint egy 10 ezer forintos az nem gond

Elég fontos lenne a dizájn is mivel mindennapi használatra lesz mert a beats studio-t sajnálom hóban fagyban használni úgyhogy azt váltaná ki.(senki ne hurrogjon le úgy kaptam ajándékba)

Igazából utazásokhoz használnám, konditerembe és alvás előtt egy kis nyugtató zene maximum, de minden másra a beats lenne. Esetleg még filmnézézshez

Azt se bánnám ha lapos lenne a kábel nem henger alakú, illetve ha van mód rá legyen iphone vezérlőgomb a kábelen.(pontos nevét nem tudom) és legyen fehér :D

tudom eléggé leszűkítettem a kört, de ha színben különböző nem tragédia de jó lenne ha fehér lenne :)

mit ajánlanátok? azt hiszem elég adatot írtam, ha mégsem szóljatok :)

köszönöm szépen

(#50015) szentkuti11 válasza smallmer (#50014) üzenetére


szentkuti11
addikt

JBL J22i vagy J33i fehérben, ami kifér a csövön. Ár/hangminőség arányban egyáltalán nem a legjobb, de szerintem te nem lennél boldogabb egy Vsonic VSD1-gyel.

(#50016) peugeotmate válasza szentkuti11 (#50013) üzenetére


peugeotmate
őstag

1,5 hónap átfutási idő... Ezt inkább nem kommentálom.

ad4m1337
Sajnálom! Nálam is ugyanez a szitu. Mikor hazaértem tegnap este, akkor még javában dübörgött a zene mindkét oldalon. Aztán ma veszem elő a megállóban, bedugom a fejembe és leszakad a bal fülem. A jobb meg süket marad.
Írtam nekik, de nagyon kíváncsi leszek, mennyi idő alatt kapok újat. Félek, hogy idén nem. Pláne, hogy a karácsonyi biznisz is most lendül fel.
(Lehet veszek egy Xiaomi Piston 2-t, a cseredarabot meg eladom. Felveszi a versenyt a VSD1-el, vagy valamelyest visszalépés azért?)

[ Szerkesztve ]

meg

(#50017) bucsher válasza smallmer (#50014) üzenetére


bucsher
őstag

Használd nyugodtam a beatst hóba-fagyba aztán ha végre tönkrement akkor vegyél egy rendes fülest ;]

In the pipe - five by five!

(#50018) szentkuti11 válasza peugeotmate (#50016) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos ez egy tök átlag átfutási idő, hiszen postaidő kétszer + bevizsgálás. Én például 20 napja várok egy új Xiaomi Piston 2-re a Pandawill-től úgy, hogy 4 dollárt fizettem a gyorsabb postáért (Singapore post). És ez ugye csak egy postaidő.

(#50019) elod22 válasza szentkuti11 (#50007) üzenetére


elod22
senior tag

Ovastam a bemutatód a VSD3-ról, szép leírás, majnem meg is győztél :K
Egy problémám van a fülessel, mégpedig a kinézete. Nekem túl nőiesnek, giccsesnek tűnik :)
Ezek a Vsonic modellek miben különbözhetnek a VSD3-tól: VC02, R02 Classic, GR04? (VSD1 kilőve az előbbi hozzászólások miatt :D )

(#50020) szentkuti11 válasza elod22 (#50019) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos tökéletesen beletaláltál abba a három Vsonic-ba, amiket még névről se ismerek. :D

(#50021) peugeotmate válasza szentkuti11 (#50018) üzenetére


peugeotmate
őstag

Még nem néztem utána, bocsánat, de kb mennyibe kerül kiküldeni a fülest Kínába? :B

ad4m1337
Nálam is zéró hang. Direkt végignyomkodtam, mert anno a Xears TDII-esemben a kábel tört csak el közvetlenül a jacknél, így azt könnyen orvosoltam. Azért a 3 hónapos működési időt undorítóan kurtának tartom ~10 ezer forintért. Hiába jó a hangja. (Bár ennél a fülesnél még a behelyezést és a viselését is újra kellett szokni.)

MÁS
Itt tuti eredeti a Piston? Adnak rá értékelhető, magyarországi, nemkellleoráloznom magamat garanciát?

[ Szerkesztve ]

meg

(#50022) ad4m1337 válasza peugeotmate (#50016) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Nálam egyébként kábelmozgatásra nem ad szikra hangot sem, szinte 100%, hogy a driver halt meg. Még nem volt fülesem ami 1.5 évnél tovább bírta, driver halt meg vagy a kábeltöve tört meg (AKG K330, Brainwavz M4 2x is, Xears XE200 és most a Vsonic), pedig mindig rendesen, apparátusan pakoltam el tokba... és csak napi 1 órát voltak a fülembe.

ezeket szándékosan így gyártják :((

Ja és remélem elég lesz elvágni a kábelt és lefotózni, s nem kell még vissza is küldeni nekik :U

[ Szerkesztve ]

(#50023) szentkuti11 válasza peugeotmate (#50021) üzenetére


szentkuti11
addikt

Egy fülesnél körülbelül egy ezres.

(#50024) smallmer válasza bucsher (#50017) üzenetére


smallmer
őstag

egyébként bármilyen hihetetlen le a kalappal hogy mennyire jól szól :)

(#50025) Bodz válasza guppy (#49587) üzenetére


Bodz
nagyúr

Hangosan fogom hallani (utcán biztosan), mivel nem szigetel túl jól. :D Elsőre elég kellemes cuccnak tűnik, de azért még kell idő bőven az ismerkedésre. Ami neked már megvolt. Mesélj, bevált? :)

[ Szerkesztve ]

(#50026) bucsher válasza peugeotmate (#50021) üzenetére


bucsher
őstag

8ezerér vegyél inkább az edigitálban, az orálmentes.
premierpark: hallgass meg valami olcsót, pl vsd3 vagy akár piston ;) nehogy jobbak legyenek!

In the pipe - five by five!

(#50027) #24536576


#24536576
törölt tag

Ezennel a lelkem az ördögé. :D Apple ID-m lett :( Viszont pénteken elvileg megkapom az RHA-750i-m. :K

(#50028) peugeotmate válasza bucsher (#50026) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jogos. Mennyi egyébként a biztosan eredeti Piston külföldről rendelve? Én ~30 dollár környékén láttam.
Van olyan jó, mint a VSD1?

meg

(#50029) elod22


elod22
senior tag

Közben kutakodtam picit a neten és rátaláltam a Brainwavz R1-re. Nagyon sok a pozitív feedback, vélemények alapján talán ez lenne az ideális számomra és az ára sem túl magas. Szerintetek is minőségi füles? Mp4nation-ről kb. mennyi idő alatt érkezik meg?

(#50030) RetepNyaraB válasza elod22 (#50029) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

ket driveres dinamikust nagyon el lehet qrni es ez raadasul tökolcso (nem hallottam viszont, az is igaz). Olyan helyröl vedd, ahova nyugodtan visssza tudod küldeni, ha megsem tetszene...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#50031) guppy válasza Bodz (#50025) üzenetére


guppy
őstag

Vegyes érzelmeim vannak, vele kapcsolatban, de grat h megérkezett, épp ma tűnődtem rajta h neked még azóta se érkezett meg :D

Ami nagyon nem tetszik benne, és te is említetted, nem szigetel, bár fura módon bkv-n nem olyan zavaró mint gondoltam, viszont ennek köszönhetően nyíltabb a hangja. Anyaghasználatával abszolút elégedett vagyok, vsoninál minden tekintetben jobb sztem. (kivéve h ehhez nem adtak szivacs illesztéket (bár az amúgy is nagy volt számomra))

Hang:
Volt szerencsém többször is összehasonlítani a vds3s-el, abban egyértelműen több a mély (mintha alul meg lenne emelve egy tartomány, a lábdob frekije alatt, amitől nekem brummogósnak hat), ott a közepek egyértelműen háttérbe szorulnak a kc06a-hoz képest, ami sztem közép orientál (ami tetszik is benne), de attól függetlenül mélyből is van elég, csak sztem nem megy le elég mélyre (a vsonic mélyebre megy). Az ostry jobban szeparálja a hangszereket és a hangokat, jobban meg lehet őket különböztetni. Kicsit tisztább hangot vártam tőle őszintén szólva. Magasok tekintetében sztem barátságosabb a vsonicnál, kevésbé zavaró a sziszegés (de ez is sziszeg). Már szerepelt, de az osrty-nak nyitottabb hangja van. Fun fact, bejáratással sztem kevésbé lett kiegyensúlyozott a hangja. Annak ellenére h 5-6k val drágább a vsonicnál sztem egy kategória (bár ennek jobban tetszik a hangja).

Lehet kicsit kritikus voltam, annak ellenére mindig elégedetten hallgatok rajta zenét út közben telefonról. (fejeseim mellett azonnal elvérzik, de ez valahogy nem szokott zavarni amikor használom)

azért hasonlítottam a vsonic vsd3s-hez, mert fülhallgatók tekintetében tapasztalatlan vagyok, és így picit "kézzel foghatóbb" lett a véleményem

[ Szerkesztve ]

(#50032) default.


default.
őstag

Amúgy srácok, fülesnél mi az, hogy driver?

[ Szerkesztve ]

(#50033) #24536576


#24536576
törölt tag

A bejáratás idejét, hogy kell érteni? Folyamatosan kell mennie, vagy csak össze vissza hallgatás alatt bejáródik?

(#50034) RetepNyaraB válasza default. (#50032) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

telepiteni kell win xp alatt! Anelkül nem fog szolni, ha bedugod!! :DDD

az a benne levö hangszoro uras elnevezese

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#50035) contaxg válasza default. (#50032) üzenetére


contaxg
veterán

hangszóró

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#50036) #16820480 válasza sMblz (#50003) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ilyesmi árban nyugodtan nézd meg az ajánlóban szereplő cuccokat: Soundmagic E10, E30, Vsonic VSD1, VSD3, de még akár egy Pisont 2 is jobban szól annál a Sennheisernél.
Ha otthonra van egy DT770-ed, akkor annyira nem biztos, hogy érdemes áldozni fülesre, nyilván attól függ, hogy mennyire használnád, meg attól is, hogy miről hallgatnád.

premierpark: Piston van ezüstben, nem tudom, hoyg az mennyire jó, illetve mintha Sony MH1C is lenne fehérben, azon is vannak vezérlőgombok és ez lapos kábeles. Meg talán Soundmagic E10s is lehet, hogy van fehér.
Csak ezek lehet, hogy jobban szólnának, mint a beats...

elod22: Ezeket még lehet kapni? Ami nem G-vel kezdődik, azt úgy tudom, hoyg régebben a kínai piacra gyártották, például az R04 az aznos a GR04-gyel, de ez már 2 éve is kifutónak számított. Érdemesebb szerintem az új modellekből válogatni. A VSD3 amúgy szerintem egyáltalán nem nőies élőben, inkább egy tank hatását kelti :)
A Bw R1-et kb egy másfél éve sokat dícsérték itt a topikban, sokan vettek is, de aztán mással összehasonlítva annyira nincs jó hangja. Akkor már vehetsz egy E10-et is, abban is erős a basszus, és könnyebb beszerezni.

(#50037) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Abban tudnátok segíteni, hogy szerintetek melyik szól jobban:
egy kb. középkategóráis fejhallgató (pl. AKG y40) vagy egy kb, középkategóriás in ear fülhallgató(pl. sennheiser cx 300 II Precision) ?

Idáig csak in ear fülhallgatóim voltak.

Köszi a segítséget és bocsi a kicsi off ért :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#50038) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! A sony mw600 rövid fülhallgatójának tövénél megtört a vezeték, és a baloldal fülhallgató csak néha szól. A kérdésem az, hogy meg lehet ezt vhol csináltatni, érdemes, vagy lehet vhol ilyen rövidebb, jack dugós fülhallgatót venni? mit ajánlanátok?

(#50039) #71562240 válasza NandorHUN (#50037) üzenetére


#71562240
törölt tag

élőhangverseny>hangdoboz>fejhallgató>fülhallgató = valóság>szimuláció>szimulációnégyzet>szimulációköb = valóság>játék>játéknégyzet>játékköb...

[ Szerkesztve ]

(#50040) NandorHUN válasza #71562240 (#50039) üzenetére


NandorHUN
addikt

?

Magyarul a fejhallgató mindenképpen jobb hangzást ad, mint az in-eair füles?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#50041) contaxg válasza NandorHUN (#50040) üzenetére


contaxg
veterán

aha

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#50042) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Xiaomi Piston 2-t használóktól kérdezném, hogy elektronikus zenére jó a füles? Van benne elég mély és basszus?
Illetve olvasom, hogy iPhone-nal csak a play és pause gombok működnek a 2.1-es kiadáson, a többi nem. Van valakinek esetleg tapasztalata itt ezzel a fórumon? (Jó lenne, ha a mikrofon is menne.) Edigitaltól rendelt már valaki Pistont? Ott az újabb kiadást árulják már? A híres neves 'fekete pénteken' hátha leakciózzák...

meg

(#50043) contaxg válasza peugeotmate (#50042) üzenetére


contaxg
veterán

az cuki lenne :D de ismereteim szerint így is (közel) bekerülési áron árulják

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#50044) Kacsanova válasza #24536576 (#50004) üzenetére


Kacsanova
csendes tag

Úgy látom erre várunk itt páran :))

(#50045) NandorHUN válasza contaxg (#50041) üzenetére


NandorHUN
addikt

Még annyir kérdésem lenne, hogy külső zaj izoláció szempontjából milyen a kettő összehasonlítva?
Én főleg azért szeretem az in-ear füleseket, mert még ha nincs is zaj szűrőjé, még akkor is viszonylag jól lehet hallani a zenét és szokat szűr.
Ezzel szemben ezek a "fülre tevős" fejesek milyenek? Metro-n nem zavaró a zaj?

// És nem úgy szeretném a zajt "lecsökkenteni", hogy max-ra teszem a hangerős és ordít az zene //

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#50046) #71562240 válasza NandorHUN (#50040) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kinek-kinek mi az, hogy jobb hangzás... Hány paramétere van a hangzásnak...

Adott készülékkategórián belül egy adott árért elég széles a határ a legkevésbé és a legjobban sikerült típusok hangminősége között. Kinek-kinek más-más a kevésbé és a jobban sikerült. A hangminőségnek van vagy kismillió paramétere...

Szóval, amit írtam, az azt jelenti, amit írtam.

(#50045) NandorHUN Zajszűrés szempontjából nincs eleve elvi különbség, típusa válogatja, a legjobb szigetelő fejesek és fülesek kb. hasonló mértékben szigetelnek - az meg egy más ügy, hogy emellett hogyan szólnak a konkrét típusok. Metró zaja kivédhetetlen - legalábbis a KGST metróé. Aktív zajszűrést meg ne is emlegessünk...

[ Szerkesztve ]

(#50047) elod22


elod22
senior tag

Na megrendeltem a Soundmagic E10-et, remélem jól választottam és elégedett leszek vele :)

(#50048) #16820480 válasza NandorHUN (#50045) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem a fejesek nem szigetelnek túl jól. Egy jobb iem erre a célra jobb.

(#50049) bucsher válasza NandorHUN (#50040) üzenetére


bucsher
őstag

Nem. Egy jobb fejhallgató ad jobb hangot, mint egy rosszabb IEM.

In the pipe - five by five!

(#50050) NandorHUN válasza bucsher (#50049) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezesetben , érdemesebb megint beruháznbom egy IEM-be?

Akkor viszont lenne még egy kérdésem:
CX 300-II ár kategóriájában van jobb vétel, füles? (Zene hallgatásra lenne.)
Esetleg egy strapabíróbb drarab? Elmult 2 évben 2 Xears füles kábele adta meg magát, és azelőtti Panasonic IEM-s meghalt...

y40-et is azért írtam, mert láttam hasonló árban van most hardverapro-n mert sony telohoz adják ajándékba, illetve cserélhető a kábele.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.