Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) chros válasza Alg (#28962) üzenetére


chros
őstag

Koszi, akkor maradok a valszeg a Soundmagic E30-nal ...
Varok egy akciot az mp4nation-nel vagy az amazon.co.uk-en , mert 40 fontert egy kicsit sokallom ... :)

[ Szerkesztve ]

(#29002) Arween válasza chros (#29001) üzenetére


Arween
senior tag

Nem font (355,39) hanem dollár (220,93) :))

(#29003) chros válasza Arween (#29002) üzenetére


chros
őstag

Hat, ez nagyon durva! E30:
$38.50 : amazon.com
40 font : amazon.co.uk

Nagyon koszonom az eszrevetelt, ma is tanultam valamit ... :)
Mar csak az a kerdes, hogy ingyen kihozzak-e angliaba ... Megenezem majd ezt is ...

(#29004) Arween válasza chros (#29003) üzenetére


Arween
senior tag

mp4nation-on a BRAINWAVZ-t ingyen kiszállítják.

(#29005) chros válasza chros (#29003) üzenetére


chros
őstag

Gondoltam... :( Ide (London) nem szallitanak ... :( Gondolom konkurencia lenne ...
Akkor varok egy akciora az amazon.co.uk -en.

@(#29004) Arween: az M4-et neztem multkor, hogy jo arban van (28.50 font), de melyben tulsujosnak irtak, s panaszkodtak az osszeszerelesi minosegre is ... Mi a velemenyed errol?

[ Szerkesztve ]

(#29006) Coolmat válasza chros (#29005) üzenetére


Coolmat
őstag

Mp4Nation-ön is van E30 ingyenes kiszállítással 39,5 dollárért. Esetleg javaslom még hasonló árban az Astrotec AM-90-et ebay-ről (én is egy ilyet rendeltem, remélem 2-3 hét múlva megérkezik), mindenhol jókat írnak róla (nem mélytúlsúlyos, mert armatúrás, ezért szépen balanszolt).

[ Szerkesztve ]

(#29007) RunTimeError


RunTimeError
tag

Üdv!
Én valami "gamer" fülest keresnék mikrofonnal, de eddig csak a ROCCAT Vire -t találtam megfizethető árban, aminek viszont leírások alapján gyenge a basszusa. Tudtok esetleg ehhez hasonlót 10eFt alatti árban?

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#29008) Alg válasza RunTimeError (#29007) üzenetére


Alg
veterán

füles+asztali mikrofon, vagy csiptetős (a normálisabb mikrofonosak azok telefon-csatlakozósak - mondjuk biztos van valami adapter ami kettéválasztja ki-és bemeneti ágra...)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#29009) #16820480 válasza Alg (#29008) üzenetére


#16820480
törölt tag

meg attól is függ, hogy min játszik, mert sok (a legtöbb?) laptopon manapság már nincs szétbontva a csatlakozó, és telefonos headset simán bedugható.

(#29010) lugosi válasza #16820480 (#29009) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem gondoltam de a héten tutira kipróbálom az irodai laptopnál. Csodálkoztam is hogy csak egy lik van rajta :D

(#29011) RunTimeError válasza Alg (#29008) üzenetére


RunTimeError
tag

Laptopon játszok, és külön van a ki és bemenet rajta. De a legtöbb ilyen fülesen egy jack van, és adnak hozzá adaptert. Direkt egybe cuccost akarok, és nem külön füles+mic.

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#29012) #16820480 válasza lugosi (#29010) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem a T410 is ilyen és a céges Vostro 131 is (csak azon nem működik a kimenek sehogy :F ).

(#29013) lugosi válasza #16820480 (#29012) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor 100% mert nekem meg T420 van :)

(#29014) Year


Year
tag

Sziasztok!

Tudtok valamit a JBL J33I-ről?

(#29015) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Sony Ericsson MW-600-hoz tudnátok ajánlani rövid kábeles in-ear fülhallgatót?

(#29016) Luissimo válasza Necro_Ramone (#29015) üzenetére


Luissimo
veterán

BUÈK :-) gyarilag van hozzà SE fules, de èn a bolhapiacon vettem hozzàhasonlo masikat, majd megkeresem a kèpèt :-)

(#29017) Luissimo válasza Luissimo (#29016) üzenetére


Luissimo
veterán

(#29018) Necro_Ramone válasza Luissimo (#29017) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Elszakadt a gyári, szeretnék hozzá venni ~akármilyet. A gyári füles rész nem kapható (beszéltem a sony magyarországgal meg asszem a UK-vel is) külön. A Sonynak nincs short cord fülese a honlapjuk és a Westendes Sony center dolgozói szerint sem.

(#29019) Luissimo válasza Necro_Ramone (#29018) üzenetére


Luissimo
veterán

mondom, én a bolhán vettem egyet, 300 pénzért, ledobtan róla a régi gumiharangot és rátettem egy uj sterilt.
(előtte kicsit megpucoltam kis arcszesszel és fogkefével más fülzsírjától...

de
50 dodóért kapsz egy újat , mindenestől, de már 40-ért is, ami kifejezetten jó ár,
vagy
ittvannak 2 dollárért olyanok, amikből neked csak a füles része kell, a mikrofonos toldó az nem
de mondom itthon is kilehet fogni, ha fázol az ebaytől

(#29020) contaxg válasza Luissimo (#29019) üzenetére


contaxg
veterán

A gumiharangot ki lehet főzni és így steril lesz.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#29021) Luissimo válasza contaxg (#29020) üzenetére


Luissimo
veterán

babgulyást vagy marhapörköltet szívesebben főzök :D :))

nekem egyébkéntis a nagyméretű harangok működnek jól a fülemben, és van is egy pár harangom, ugyhogy a régi ment a kukába ;)
bár asszem, mintha TE jönnél még nekem majd egy csomag nagyméretű haranggal... UGYE , lesz belőle valami ?? ;)

[ Szerkesztve ]

(#29022) Necro_Ramone válasza Luissimo (#29019) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Ezek (konkrétan vettem egy pont ilyet) bóvli szar hamisítványok, sehogy nem szólnak egy igazi HPM70-hez képest (abból ötöt fogyasztottam).

Szóval van olyan shortcord agybadugós füles ami szól valahogy és beszerezhető az országban?

(#29023) Luissimo válasza Necro_Ramone (#29022) üzenetére


Luissimo
veterán

akkor olyat kell venni.
2600 pénzért.
ennyi !
amit én vettem az teljesen jól szól, tartaléknak vettem a másik mellé, mert ezek a rövidke zsinórok az ingg galléros csiptetéstől nagyobb strapának vannak kitéve az átlagosnál és szeretem, ha van a fiokban egy artalék, ha megadná magát az eredeti ;)
de 40 dodóért, egy komplett MW600-as, az nagyon jó áron van ám. :K
mondjuk nekem most olyanra fáj a fogam, ami már microsd-t is befogad és közben zenelejátszóként is müxik, lehet hogy az lesz a következő beruházás...

[ Szerkesztve ]

(#29024) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok!

Mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok!

Sajnos tönkrement a régi Sennheiser fülesem, 6 év után új fülest kell vennem, ehhez kérnék segítséget, tippet!

Telefonba (nexus), valamint pcbe dugva használnám (játék/zene) a legfontosabb szempont hogy minél strapabíróbb legyen, a mély-magas pedig "kiegyenlített" legyen. 5K körüli összeget szánok rá.

Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

(#29025) contaxg válasza Luissimo (#29021) üzenetére


contaxg
veterán

Ma este a Batyin leszek 6-7 körül..

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#29026) Luissimo válasza contaxg (#29025) üzenetére


Luissimo
veterán

holnaptól van munkanap, egyelekmeg !! :N
szerdától préntekig , vagy jövőhéten hétfőtől préntekig ??

[ Szerkesztve ]

(#29027) #16820480 válasza Necro_Ramone (#29022) üzenetére


#16820480
törölt tag

alternatív megoldás, hogy veszel egy olyan fülest, ami tetszik, és a kábelt méretre vágod, vagy vágatod (itt a fórumon pl. dudika foglalkozik ilyesmivel).

(#29028) crm


crm
csendes tag

Vsonic GR06-ot honnan érdemes megrendelni?

(#29029) MPeter87 válasza crm (#29028) üzenetére


MPeter87
őstag

Innen, pl. :)

(#29030) mtibi00


mtibi00
tag

Üdv Mindenkinek!

Valaki tudna segíteni abban, hogy a bluetoothos nokia BH-103-as headsetem tudnám használni az asztali gépemmel egy usb-s bluetoothos jeladóval?
Előre is köszönöm a segítséget és BÚÉK mindenkinek! :)

Chelsea Football Club

(#29031) mtibi00


mtibi00
tag

Mivel már szerkeszteni nem tudok ezért új hozzászólásba kérnék még erről a 2 fülesről véleményt:

Sony

JVC

Chelsea Football Club

(#29032) Necro_Ramone válasza #16820480 (#29027) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Máshogy kérdezem, mert nagyon nem sikerül.

Létezik bármilyen shortcord in-ear fülhallgató, ami elfogadható minőségű és az országban beszerezhető?

Ja igen, nem cél hogy minél olcsóbb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#29033) Zsombor88 válasza mtibi00 (#29031) üzenetére


Zsombor88
csendes tag

Sziasztok!
3 hónapja vettem a Vsonic GR06-t, és tegnap vettem észre, hogy alig szól a jobb fele, tehát nagyon halk. Nem tudtok valami topic-t, ami ilyesmi problémával foglalkozik?

(#29034) SSlyTR válasza Zsombor88 (#29033) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

garancia?

(#29035) #16820480 válasza Necro_Ramone (#29032) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, biztos van, de nem annyira sok. régebben a Creative-nak láttam ilyen kialakítású fülesét, de az nem valami fenomenális angminőségben, nagjyából egy CX200 szintje lehet.

(#29036) Luissimo válasza Necro_Ramone (#29032) üzenetére


Luissimo
veterán

igy , hogy specifikáltad magadat és aztmondod,hogy nemszámít a pénz, ígymár csak egy gond van, hogy szerintem akkoris kintről kellene megrendelned inkább, valamelyiket, innen:
or

vagy bármelyik másikat

(#29037) hirschtec


hirschtec
csendes tag

mp4nation-ön akciós a Brainwavz M5 és erősen elgondolkodtam. hogy az M4 helyett azt vegyem meg.
Brainwavz M5 vagy Brainwavz M4? Melyiket ajánlanátok jobban? (Mikrofonos változat)

(#29038) szika87 válasza hirschtec (#29037) üzenetére


szika87
aktív tag

Az M4 jobb elvileg, ha nem is sokkal,külföldi fórumok alapján.Én is M4-et akartam venni de mire odakerült a sor újra drágán adják,szerintem én kivárom míg újra akciós lesz.

We are here for a good time, not a long time.

(#29039) chros válasza Coolmat (#29006) üzenetére


chros
őstag

Nagyon koszonom Neked is!!! Meg is rendeltem az E30-at az mp4nation-rol.
Vagy elneztem valamit vagy meg akkor nem ennyibe kerult... Ez igy mar csak 24.40 font es nem 40 !!!

Ha megerkezik a tied, akkor irhatnal majd rola par sort, kivancsi vagyok, milyen ...

Es boldog uj evet mindenkinek!

(#29040) RunTimeError


RunTimeError
tag

Jól látom, hogy ezen nincs mikrofon, és csak ezen van? :/

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#29041) r6man123 válasza RunTimeError (#29040) üzenetére


r6man123
senior tag

.. és a nevében sem szerepel mikrofon. :)

(#29042) RunTimeError válasza r6man123 (#29041) üzenetére


RunTimeError
tag

Megéri az árát? Valakinek tapasztalata esetleg?

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#29043) MPeter87 válasza chros (#29039) üzenetére


MPeter87
őstag

Mert egy kicsit kevered a dollárt és a fontot. :))

(#29044) akela91


akela91
addikt

Megjött több mint 1 hónap után Mp4nationról a Brainwavz R1. :)
Hangzása nekem betegesen JÓ! :) Egyébként nyugodtan lehet nevezni Bassheadnek a fülest.
Nagyjából annyi mélye van mint a CX300II-nek, de nem mászik annyira rá középre, és van magas is, valamint pörgősebb is :)

Rengeteg kiegészítőnek nagyon örültem. Nekem a legjobb hangszigetelést a rajta lévő, duplaharangos cucc adja, illetve ez nem esik ki headbangelés közben sem :D

És még ami nagyon tetszik, hogy baromi könnyen hajtható!!! KB mint a cx300II-őt.

Egy negatívum: olcsó, gagyi vezeték.

[ Szerkesztve ]

(#29045) chros válasza MPeter87 (#29043) üzenetére


chros
őstag

Igen, ez konnyen elkepzelheto ... :)

(#29046) hobbyone


hobbyone
aktív tag

Megjött több mint 5 nap után Japánból (ebay) a Samsung YA-EP450. ;]

December 26-án lett feladva. 8$ volt a szállítási költség (SAL registered).

A régi és az új között van egy óriási különbség: új = régi + woofer

Szóval míg a régiben kevés volt a mély, (de nekem elég), addig az újban sok van belőle. Éppen a nagyon sok és a még nem túl sok határán mozog. A mély minősége ugyan korrekt, de ha a bejáratással még több lesz a mennyisége, akkor ..

A hangja egyébként ennek is jó, a tér átlagon felüli, de a basszus megjelenése azért hátráltatja a részletek megfigyelését.

[ Szerkesztve ]

(#29047) maathe válasza maathe (#28996) üzenetére


maathe
senior tag

Valaki? :F
Az M4 már nem akciós, szóval az kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#29048) Year válasza Year (#29014) üzenetére


Year
tag

Senki sem jártas a JBL-ek terén? :)

(#29049) RunTimeError válasza RunTimeError (#29007) üzenetére


RunTimeError
tag

Ennél a fülesnél kötöttem ki most. Eddig egy ilyen agybadugós fülesem volt/van, egy TnB, de az állandóan kiesik, "bedugul" a fülem amikor beteszem, és csak ha valahogy beigazgatom akkor szól rendesen. Ez az összes ilyennél így van, vagy csak a gyenge termék miatt van ez?

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#29050) Zoli133 válasza RunTimeError (#29049) üzenetére


Zoli133
őstag

Kicsit olyan, mintha rossz méretű harangot használnál, legalábbis nekem Xears akkor produkált hasonlót, azóta a shure meg szinte mindig tökéletesen illeszkedik.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.