Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) válasza -Mike- (#2300) üzenetére



addikt

Mit gondolsz, miért kötelező a sisak?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2302) hunnylander válasza -Mike- (#2300) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez mindent visz: Jenson Puttony :R :O

www.HunnyF1.com

(#2303) Csabee. válasza AMD Power (#2280) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Reméljük nem csak érdekes, de nyerő páros is lesz egyben!

Üdv: Csabee.

(#2304) Yahhher válasza -Mike- (#2300) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Hááát szegény Kubica......

(#2305) JJános


JJános
addikt

[link]

M.Norbink, és sokan mások......... :C

2007-05-06 óta itt!

(#2306) Oliverda válasza #70869248 (#2296) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem sokkal inkább üzleti (~pénz) okok miatt kellett távoznia, ezért én nem tartom ezt akkora kudarcnak. Nem véletlenül marad a Santander a McLaren szponzora is. Ráadásul a McLaren-nél tudják hogy kb 2 címet bukott el Raikkonen az autójuk miatt és ezt Norbi is elmondta már. Ismerős szakemberekben sem lesz hiány, már feljebb említettem hogy elég sanszos hogy megkaphatja a régi versenymérnökét. A Ferrari-k legyőzése pedig biztosan jókora plusz motivációt fog számára jelenteni.

hunnylander: Itt miért ekkora a pitwall? Ja és ha már Jenson puttony akkor:

Cro-Magnon rulz :DDD

-Mike-: Kubica = keselyűfióka

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2307) Kraptor


Kraptor
őstag

Alfonzo legalább pályán kívül is tud valami normális kocsit is vezetni, nem kell szutyok Renaultokkal "bevásárolni" menni:)

(#2308) #70869248 válasza Oliverda (#2306) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az hogy a Ferrari szerződéstbontott vele nem kudarcélmény??!
...ezt nehéz lenne elhinnem, kifizették az egész jövő évi pénzét csak legyen hajlandó elmenni.

Kimi a Ferrari-nál MS helyére jött, az általános hangulatot pedig jól példázza Wéber Gabi véleménye az a5 2006 Interlagos-iformabontójában:
-"Na most aztán jól belekérdeztél mindenbe. Kezdjük a Räikkönen-Massa összehasonlítással. Nem vagyok Räikkönen drukker, de Massának nem sok jót jósolok jövőre. Lehet, hogy övé a csapat szíve, de Kimi be fogja darálni. Csúnyán. Pont, mint a Senna-Berger korszakban, amikor Ayrton hazautazott két hónapot pihenni, majd az évadkezdés előtt néhány héttel megérkezett, és egyből porrá zúzta az egész télen tesztelő Bergert. Azzal minden évben el is dőlt az erősorrend, mielőtt Gerhard nagyon beleélte volna magát a favorit szerepébe. Valahogy így látom Massát is - addig örüljön, amíg 2006-ot mutat a naptár."
Amennyiben valakivel szerződéstbontanak az kudarc, Massa-t is elküldhették volna a Santander-re hivatkozva, mégis Kimi-t küldték el.

A McLaren-nél meg ismerik és szeretik, meg is kaphatja a régi versenymérnökét,
de hinni Hamilton-ban hisznek, ő el is bukott velük egy VB-t, és nyert is velük egy VB-t.
Vergődött is velük ezévben és fel is jött velük ezév végére,
a Monza-i utolsó körének üzenetértéke van....ő nem fogja feladni.

[ Szerkesztve ]

(#2309) Oliverda válasza #70869248 (#2308) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem kéne elfelejteni hogy a pénz mindenek felett áll. Ergo ha nem jött volna a Santander akkor nem bontottak volna szerződést sem.

"Massa-t is elküldhették volna a Santander-re hivatkozva, mégis Kimi-t küldték el."

Brazília baromi nagy piac a Santander-nek, arról nem is beszélve hogy elég nagy genyóság lett volna elküldeni egy sérült versenyzőt. Na meg ahogy már hunnylander is írta Massa családtag. Raikkonen nem illett és szvsz ezért nem is tudott beilleszkedni teljes mértékben a Ferrari családba. Persze biztos lazább volt az élete mint anno Ron papával a McLaren-nél és talán ezért lehet hogy ő jobban is érezte magát, de néha pont ezért nem is tudott mindent kihozni magából és az autóból. Legalábbis én ezt gondolom.

Raikkonen is elbukott a McLaren-nel két VB-t és ez leginkább technikai hibákra vezethető vissza.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2310) #70869248 válasza Oliverda (#2309) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez olyan szentimentálisnak tünik hogy Massa-t csak azért nem mert sérült, amennyiben Kimi-vel maximálisan elégedettel lennének, akkor Massa esete szépen meg lenne nyilatkozva és kész.
Két napig híreznék aztán semmi.

Sztem ez a kozmetikázás, mert hogy most jött a Santander,...és? Akkor már nincs mit csinálni?
MS-t nem küldték volna el még ha 3 Santander jön akkor sem, pláne szerződésbontással.

Amennyiben a VB-t technikai hibákkal bukta el, akkor a Merga vigye a Brawn-hoz, ott van a nagyobb érdekeltségük.
Hamilton meg a csapat miatt vesztette el a VB-t ha emlékszel...a Bridgestone már körökkel hamarabb szólt hogy ki kellene hozni. 3 pont elég lett volna hogy már ott VB legyen.

Én azt mondom hogy ha Kimi annyira oké lenne, akkor nem bontanának vele szerződést..és lehet jöni a Santander-rel meg brazil piaccal, de ez csak egy mellékvágány.

[ Szerkesztve ]

(#2311) hunnylander válasza #70869248 (#2308) üzenetére


hunnylander
őstag

Kimi túl van a zeniten. Ha újjá tud születni a McLarennél, megszorongatja Hamiltont, de csak annyira, mint Alonso (bár Lewis azóta nem állt le a fejlődésben), ha nem tud újjászületni, Kovalainen2 lesz belőle.

Szerintem mostanában pont ezen őrlődik, hogy bevállalja e Lewist. Talán ő lenne ilyen vakmerő, de a Robertsonok (a menedzserei) mást tanácsolnak neki; 'nem kéne lerombolni/kockáztatni, azt amit évek alatt építettek fel'.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2312) aesir válasza #70869248 (#2310) üzenetére


aesir
veterán

Ez bizony pontosan így van.

hunnylander: egyetértek. Azzal kiegészíteném még, hogy akármennyire is fáj a Kimi-fanoknak, az a zenit sem volt túlságosan csúcsos. Nagy ígéret volt, nagyjából az is maradt.

[ Szerkesztve ]

Van saját életem...

(#2313) Oliverda válasza #70869248 (#2310) üzenetére


Oliverda
félisten

Leírom újra.

1. Massa családtag, tavaly jól ment, ráadásul brazil. Nem küldik el.

2. Az F1-es autók nem benzinnel hanem pénzzel működnek. Válság van, kell a zsíros szponzor így valakinek mennie kell.

Azért MS Ferrari-s pályafutását ne hasonlítgassuk már Raikkonenéhez szerintem...

Brawn nem fog kifizetni Raikkonen-nek annyi pénzt mint amennyit kér. Még Button fizetés igényén is erősen húzzák a szájukat. Ráadásul ott egy tök ismeretlen csapathoz kerülne ami annak ellenére hogy idén jó még egyáltalán nem biztos hogy évekig képes lesz az élmezőnyben maradni. Arról nem is beszélve hogyha tényleg gyári Mercedes-t akarnak faragni a csapatból akkor oda legalább egy német versenyző kell. Button meg szerintem marad.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2314) #70869248 válasza #70869248 (#2310) üzenetére


#70869248
törölt tag

komolyan mondom, már lassan kigyúl néha a fejem :D
...nem cinkelésből de csak összegyűlt:
-Kimi azért nem sokszoros VB, mert szar a technika. (McLaren időszak)
-Kimi azért nem megy jól, mert Massa menedzsere ifjabb Todt (Ferrari időszaka)
-Kimi-t csak azért küldik el idő előtt mert jön a Santander és a brazil piac. (köztes)

Többek közt ezért is nem szeretném, ha a McLaren-hez jönne, mert ha elveri Hamilton akkor még:
-Kimi el van nyomva mert Hamilton 13 éves korától McLaren pártfogolt.

Kimi vs minden néven ki lehetne adni kötetben.

[ Szerkesztve ]

(#2315) AMD Power válasza -Mike- (#2300) üzenetére


AMD Power
titán

Igénytelenül néznek ki. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2316) aesir válasza #70869248 (#2314) üzenetére


aesir
veterán

Kb erre mondtam azt anno, hogy Raikkonen nekem még nem bizonyított. Hogy mit kaptam ezért... érdemes visszaolvasni:)

Kis adalék Raikkonenhez: Hungaroring, versenyzői parádé. Hörög a nép hogy "Kimííí, Kimííí", erre egyetlen ember van az egész kamionon aki konzekvensen hátat fordít a nézőknek: Raikkonen. Elmegy a kamion, a sok hörgő ember meg áll körülöttem csodálkozva hogy most mi van. Szar egy érzés volt ennyi embert ilyen csalódottnak látni.

[ Szerkesztve ]

Van saját életem...

(#2317) AMD Power válasza aesir (#2316) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nincs vele semmi bajom de nem tartom kiemelkedően jó pilótának.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2318) #70869248 válasza AMD Power (#2317) üzenetére


#70869248
törölt tag

Pedig az egyébként, vagy legalábbis sztem, én kiemelkedően jó versenyzőnek tartom. Csak nyögvenyelősen adja ki magából.

..és ráadásul még csak 30 év körül van. El kellene menni a Brawn-hoz és lehet menni a VB-ért.
..de már megint a rally jött képbe, meg hogy csak nagycsapathoz menne, különben lehet hogy elmegy.
Ezek az évek azok amibe mindent érdemes belepumpálni ami benne van, amikor már csak egy F1 szakértő lesz akkor már hiába.

Ez az egyik ami zavarni szokott Kimi-nél,...kiskölkök milliói áhítoznak az F1-ről, álmodoznak meg minden, ő meg ott van ahova kevesek jutnak el, ült McLaren-be, Ferrari-ba...és nyeklik-nyaklik minden irányba, egy díjkioszton áll mint akit senki nem hívott.

(#2319) #70869248 válasza aesir (#2316) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Nehéz ügy Kimi-t elemezgetni, meg hát általában leírod a kritikád/véleményed ha ő a téma, és utána általában már nem Kimi dolgairől kell vitázni.
Teszem azt ha felhozod hogy Kimi az év első felében miért nem volt eredményes, akkor nem olyan válaszokat kapsz, hogy időbe telt míg meg tudta változtatni a stílusát a gumik miatt, vagy a fejlesztések nem jöttek be neki mert ezért, azért, amazért.
..hanem mert MS kedveli Massa-t, meg mert Nicolas Todt Massa menedzsere és hát persze hogy..és máris olyan vitákba keveredsz (én tapasztalatom szerint) aminek már vajmi kevés köze van Kimi-hez a valóságban.

(#2320) Oliverda


Oliverda
félisten

Räikkönen a Ferrarival együtt a Forma-1-et is elhagyhatja

Témába vág.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2321) Motion_Blur válasza #70869248 (#2318) üzenetére


Motion_Blur
félisten

inkább semmi..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2322) aesir válasza Motion_Blur (#2321) üzenetére


aesir
veterán

Médiavigyor???

Te azt gondolod hogy az összes többi pilóta aki megnyer egy F1 VB-futamot az azért vigyorog meg ugrál mert az kell a médiának???

Jézusom!

Van saját életem...

(#2323) aesir válasza #70869248 (#2319) üzenetére


aesir
veterán

:)
Én ezt úgy látom, hogy mindig van miért magyarázkodni. Az pedig azt jelenti, hogy enyhén túlzottak voltak az elvárások vele szemben. Senki nem vitatta/vitatja -én sem- hogy valóban nagyon tehetséges. De ezt valahogy nem nagyon sikerül eredményre váltani, mert mindig azok a fránya körülmények.

Van saját életem...

(#2324) blazsey2 válasza AMD Power (#2317) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ja ja én sem,sajnos elég tehetségtelen :P .Az egyetlen baja csak az hogy lusta dög és néha ha nem a szájaíze szerint alakul a verseny hajlamos feladni.De ha visszakerül a McLarenhez mérget veszek rá hogy az agyonajnárolt Lewist rendszeresen el fogja kalapálni.Arra még képesnek tartom hogy 1-2 évre felszívja magát :K De majd meglátjuk,az is lehet hogy tényleg elmegy Rallyzni.

PSN ID:blazseydr

(#2325) raczger válasza aesir (#2316) üzenetére


raczger
őstag

Ha már ott mindenki nagy Raikonnen rajongó, azt is tudhatták volna, hogy ő magánakvaló ember, nem szereti az ilyen média akciókat, ezért is ilyen.

Amúgy pedig McLarenes időszakban tényleg a technika ördöge avatkozott csak bele a vb címébe, persze ez is benne van a pakliban, a vb része a megbízható autó.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2326) BITBOYS válasza aesir (#2312) üzenetére


BITBOYS
addikt

A zenit számunkra mindig a csúcspont:)

Oliverda: Nem szeretném, hogy kiszálljon az F1-ből, de valahol meg azt szeretném, hogy beszálljon a rallyba.

(#2325) raczger: Ezt én is így gondolom

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2327) raczger válasza JJános (#2305) üzenetére


raczger
őstag

Nem sokan mások, hanem Kiss Norbi és Wéber Gabi, három remek pilóta a szimulátoros közegekből.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2328) Ijk válasza aesir (#2293) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az ugye remélem feltűnt, hogy a "Raikkonen bemákolta a VB-címet" részt nem neked írtam.
Azt nehezményeztem, hogy sokan azt hiszik ha Alonso beül Kimi helyére valami csoda fog történni.
Az pedig hogy nem mindenki rajong Kimiért nem nagyon izgat, csak amit itt összehordtak néhányan az átigazoltatásokkal és motivációval kapcsolatban finoman szólva is nevetséges.
De igazából már nem is érdekel az egész, ha jövőre átalakulnak az erőviszonyok úgyis elölről lehet kezdeni ezt az egész vitát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2329) JJános válasza raczger (#2327) üzenetére


JJános
addikt

Úgy értettem én is. Sokan mások a színe-javából. Jó kis videó.
Tetszik, hogy annak idején szimulátoros volt.

Ijk: Én azt gondolom Lonzi motíváltabb, és jobb pilóta Kiminél. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#2330) Ijk válasza JJános (#2329) üzenetére


Ijk
nagyúr

Motiváltabb, de azt nem mondanám, hogy jobb. Nagyon nehéz eldönteni két pilótáról akik még nem voltak egy csapatban ki a jobb. Maradjunk annyiban, hogy VB-t tekintve Alonso a jobb pilóta.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2331) Timyyy


Timyyy
őstag

"Button akár már Szuzukában bebiztosíthatja magának élete első vb-címét, miközben azért márkatársáról és Vettelről sem szabad megfeledkezni, akik még szintén versenyben vannak a trófeáért. Button ha nyer, akkor üldözői eredményétől függetlenül nyeregben érezheti magát. Ha öt ponttal többet szerez, mint csapattársa, Rubens Barrichello, akkor pedig bajnokká is avatják (ebben az esetben Vettel eredménye is mellékes)."

Bár így is lenne... :U :B

(#2332) raczger válasza JJános (#2329) üzenetére


raczger
őstag

Szerintem még most is szimulátorozik, egyébként meg ugye nem véletlen, hogy most már onnan kerülnek ki a tehetségesebb versenyzők egy része.
Nem rég én is elkezdtem szimulátorozni, nagyon jó szórakozás (LFS-el, amivel Kiss Norbi is játszik), nehezen lehet megunni, persze még messze vagyok a jobbaktól, de gyakorlás kérdése :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2333) Pompi válasza #70869248 (#2318) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"...egy díjkioszton áll mint akit senki nem hívott."

Kimi ilyen. Lehet rájátszik, lehet tényleg ilyen. Más. De kinek a pap, kinek a paplan. Nekem a Felipe féle drámák nem jönnek be (pl. tavaly Brazil nagydíj alakítása), meg a Rubens féle pantomim előadások sem pl.

Feel Good Inc.

(#2334) BITBOYS válasza Ijk (#2330) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kimi számomra nagyon szimpatikus ember. Látszik rajta, hogy utálja a nagy felhajtást önmaga körül, de ettől még nagy kedvenc. A stílusa szerintem nagyon hétköznapi, ezért is szeretik sokan. Nem egy gép, aki mesteri és tökéletes interjúkat ad, de tökéletesen próbál vezetni és megfelelni. Mindent összevetve jó pilótának tartom és szurkolok neki továbbra is.

Már nem tudom melyik futam után történt, mikor Schumacher nyert és mindenki őt ünnepelte, kivéve Kimit, aki éppen wc-n tartózkodott. Pont jött ki a lakókocsijából mikor rákérdeztek nála a riporterek, merre járt? Annyit válaszolt vigyorogva, hogy éppen sz@rni voltam :D vagy valami ilyesmi...

Alonsot sajnos nem bírom a stílusa miatt :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2335) AMD Power válasza JJános (#2329) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem szeretem Alonsot. De szerintem is jobb pilóta mint a Kimi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2336) D@ni88 válasza Pompi (#2333) üzenetére


D@ni88
addikt

hát igen, nem sztárolja magát, és ezért tűnik hétköznapinak.
Nem úgy mint Button, amikor 6 futam után a vala versenyzett legjobb pilótának titulálta magát. Meg nem olyan mint Massa hogy ő semmiért se hibás, ő beszokta vállalni, ha ő hibázott. Meg ő nem nyilatkozza hogy 110%ot hajt ki magából. Hiába végzett csak általánost, de ott legalább megtanulta hogy 100% a maximum ;]

(#2337) hunnylander


hunnylander
őstag

BMW engines fall off truck at Suzuka :N

A BMW szórja el a motorjait, konténerestől...

www.HunnyF1.com

(#2338) [CS]Blade2 válasza hunnylander (#2337) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

[link]
Lassan lehet számítani pár 10 helyes büntetésre. Vettelnek is érik már japánban, vagy brazilban.

(#2339) válasza BITBOYS (#2334) üzenetére



addikt

Igen emlékszünk.
Azt a Mester azóta már megbosszulta párszor. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2340) Duree


Duree
veterán

Nem titkolom nekem Kimi a kedvecem,valahogy mindig a finn pilótákat szoktam favorizálni.Ez nálunk családi vonás.Amiíg nem mvolt ferrari pilóta addig nem szerettem öket,aztán fordult a kocka,és a Mclarent kezdtem útálni.Nem tehetek róla de Hamilton nekem nem szimpi,söt kifejezetten utálom.Alonsoval nincs bajom nem mondom hogy szeretem de nem is utálom.Felipe Massát kifejezetten nem bírom,a Hamilton féle körbe sorolom.
A többi pilótával semmi bajom,még Rosberg akit tudok szeretni,annak idején a faterjának nagy drukkere voltam,ebbe a körbe még Kubica is beletartozik.
Jövöre a Mclaren újra kedvenc lesz,de csak a fele.Meglátjuk hogy jön ki egymással a két pilóta.
Persze az Alonso,Massa párosra is kíváncsi vagyok,abból mi fog kisülni

duree54

(#2341) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#2338) üzenetére


hunnylander
őstag

Én úgy olvastam a minap, hogy cserélgetni csak sorrendben lehet és a talonba csak egyszer, a szezonzárón lehet visszanyúlni. Vagyis a 7.-8. motor után még az elkövetkezendő két futamon nem lehet továbblépni egy még működőképes korábbival, viszont Abu Dhabiban igen.

A McLaren oda szánja a Spában 'megkezdett' 6.-at. A szuzukai 2. szabadedzés után fog cserélni a 8.-ra és azzal tervezi teljesíteni Interlagost is.

www.HunnyF1.com

(#2342) Oliverda


Oliverda
félisten

Raikkonen and Domenicali differ on reasons why he was dropped

"I have heard suggestions that Philip Morris is paying the severance money to Raikkonen and that his salary at McLaren is being paid by Santander, although the numbers doing the rounds for next year’s driver salaries are vastly inflated according to Domenicali."
.
.
"He made it clear that as boss of the team, it had been his decision and certainly my Italian colleagues say that Domenicali is the one who pushed very hard for this transfer to happen."
.
.
"He also revealed that the team had signed a deal with Alonso for 2011 during the summer, but then because of Renault’s problems over the Singapore race fixing scandal, there was a possibility to bring him to Ferrari one year early."
.
.
"For one thing, Giancarlo Fisichella will be there, should Massa struggle very badly. Beyond that Robert Kubica looks set to sign a deal for only one year at Renault and would be potentially available for 2011. But Ferrari is determined that Massa will be back and will be every bit as good as before."
.
.
"On a possible return to McLaren he said, “I still have a good relationship and of course there is a chance, but I have time to make my decision.”"
.
.
"From what I’m hearing I think he will carry on and do a season at McLaren, maybe two. He has a point to prove and he will push Lewis Hamilton very hard indeed in proving it, which is precisely what McLaren want."

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2343) #70869248 válasza Pompi (#2333) üzenetére


#70869248
törölt tag

Rubinho megnyílvánulása szívből jön..ilyen 'hülye' csak akkor tud lenni. Látod nekem ő pont a példa...lehet hogy nem vagány, meg pózőr, vagy 007-s..de ez Rubinho, és így örül 37-38 évesen egy futamgyőzelemnek.
Vettel is örült, talán az ő örömével könnyebb azonosulni.

Kimi-nél is...akarja a franc hogy vezényeljen, vagy ugráljon, dugattyúzzon a kezével...nem, de hol akar lenni ha nem ott ahol most van?
Nem írja elő neki senki hogy mit csináljon, de elvileg...elvileg valami nagy dologról van szó amikor odakerül.
...és mondom, minden futamot, minden dobogót meg kell becsülni, ezt nézi mindenki a csapatból..és ők igen is együtt akarnak örülni a versenyzőjükkel, mert az ő érdemük is.

Rubonho-ra felnézni amikor ott picsog kissé szerencsétlenül mindenképpen szívmelengető, mert lehet hogy kicsit zavarbaejtő, de látszik rajta hogy megdöglik azért a dobogóért, és ha azon múlna a tíz körmével húzná át magát a célvonalon..érdemes érte güzülni éjszaka.

Nem azt mondom hogy Kimi-nek ilyennek kell lenni, nem...Hamilton sem ilyen, és MS sem volt az pl....de a motiválás az valahol az ilyen helyzetekben rejtezik.
Lehet hogy a drukkerek szemében vagány az ha úgy látszik mintha félseggel is sikeres tud lenni, de nem az.

(#2344) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2345) BITBOYS válasza (#2339) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez igaz :D

A következő összefoglalót még nem láttam, Roger Williamson halála valami hátborzongató:[link] :( David Purley a hős.

Oliverda
: Hááát....nem tűnik valami egészségesnek.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2346) Oliverda válasza BITBOYS (#2345) üzenetére


Oliverda
félisten

Olyat is olvastam hogy állítólag kissé irritálónak érezte a sisakot a sérült résznél.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2347) BITBOYS válasza Oliverda (#2346) üzenetére


BITBOYS
addikt

...és órákon keresztül viselnie kell. Nem tudom mennyire lesz ő még igazi pilóta, bár kívánom a legjobbakat.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2348) Chip válasza hunnylander (#2337) üzenetére


Chip
aktív tag

Lefordítva by Google Translate :DD

Fordítás: angol » magyar

BMW motorok leesik kamionos SuzukaRacing sorozat F1

Dátum 2009/10/01

By Motorsport.com / gmm

A szállítási konténer szállító nyolc Formula BMW motorok leejtették a Suzuka Circuit.

Auto Motor und Sport magazin jelentése szerint a motorokat is kell használni péntek gyakorlatban Nick Heidfeld és Robert Kubica, valamint, hogy a potenciális helyettesítő egység esetén a motor kudarcokat.

Ismert, hogy a motorokat kell használni a versenyen a BMW-Sauber-vezetők nem az érintett tárolót.

Útközben a karámban a Japán GP helyszíne, a konténer állítólag leesett egy teherautó, miután legelt egy híd.

"Ez volt a legsúlyosabb károkat (az F1-berendezések), amit valaha láttam, a csapat főnök Mario Theissen van idézett mint mondás.

A tartály belsejében, a ládák, amelyek zárt a motorok elpusztult, de a motorokat nyilvánvalóan nem sérült.

"Mi vagyok leginkább aggaszt a szelep a vonatok, mondta elismerte.[B][/B]

(#2349) P00By válasza Oliverda (#2306) üzenetére


P00By
nagyúr

Van nálunk egy pont ilyen csöves! :D

(#2350) JColee válasza Duree (#2340) üzenetére


JColee
őstag

én is valahogy így vagyok, de alonsot utáltam, hogy amikor kimi kiesett 2005ben a futamról, akkor tuti alonso nyerte :D
aztán szurkoltam haminak h nyomja le alonsot, majd valahogy hami stílusa nem iött be, és szurkoltam lonzinak, hogy azért hamit nyomja már le :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.