Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) hossszú


hossszú
őstag

Egyet azért nem értek, Webber miért indulhatott a versenyen és Glock helyett miért nem indulhatott más. Van egy szabály ami arra vonatkozik, hogy aki nem vesz részt az időmérőn az a versenyen sem vehet részt akkor ezt miért nem alkalmazzák mindenkinél?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2602) hunnylander válasza hossszú (#2601) üzenetére


hunnylander
őstag

Webber autójánál nem kényszerültek pilótacserére.

19) CHANGES OF DRIVER
19.1 a) During a season each team will be permitted to use four drivers. Changes may be made at any time before the start of the qualifying practice session provided any change proposed after 16.00 on the day of scrutineering receives the consent of the stewards.

Ha egy versenyző már elkezdi az időmérőt, utána már nem lehet lecserélni másikra. Webbert nem váltotta senki, ő az autója építése miatt nem tudott résztvenni az időmérőn, ezért a boxból kellett rajtolnia utolsóként.

www.HunnyF1.com

(#2603) hossszú válasza hunnylander (#2602) üzenetére


hossszú
őstag

Köszi a magyarázatot, most már értem. :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2604) Jarod1


Jarod1
addikt

mivel reggel nem volt erőm felkelni, ezért most nézem a rajtot, mekkora répa ez a Palik, aszongya ...pilóta rendkívül megvan tankolva 684 liter üzemanyaggal indul. :( :N :DD

(#2605) Csabee. válasza Jarod1 (#2604) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor a legérdekesebb momentumot már kb láttad is, ne is nézd tovább :)

Üdv: Csabee.

(#2606) Jarod1


Jarod1
addikt

most hallom hogy a canon csak 1 versenyre sponzorálta Bariékat?

(#2607) zack válasza Xirtam (#2574) üzenetére


zack
nagyúr

Inkább Vettel...nagyon szimpatikus fickó! Button meg számomra kevésbé... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2608) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Nekem nagyon úgy fest, h Button mégse olyan jó versenyző, mint gondoltam. :B Remélem Vettel nyeri a VB-t.

(#2609) P00By


P00By
nagyúr

A végére volt egy kis izgalom...

(#2610) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az a szomorú, hogy Button az ilyen versenyek után boldogan nyilatkozza, hogy mennyire elégedett a saját teljesítményével. Annyit is fog érni ez a cím, amennyit beletesz...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2611) proof88 válasza Jarod1 (#2606) üzenetére


proof88
addikt

igen, de ezt múltkor lehetett olvasni, hogy csak 1 futam erejéig :K

(#2612) P00By válasza #70869248 (#2595) üzenetére


P00By
nagyúr

:Y Alonso vmire készül :U
:D ;]

(#2613) hossszú válasza Zoli1222 (#2608) üzenetére


hossszú
őstag

Button az én szememben egy közép szintű versenyző, egyszerűen arról van szó, hogy az idény elején kimagaslóan jó volt az autója amivel senki nem tudta felvenni a versenyt. Most mikor felnőtt a többi csapat a Brawnhoz és küzdeni kellene az eredményért semmit nem villant és még Ő mondta magáról hogy minden idők legnagyobb pilótája.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2614) prmcsk


prmcsk
addikt

Van akkora "mákkirály" ez a button, hogy ilyen teljesítménnyel VB. lesz...Az utóbbi versenyeken elcsordogál, miközben az aspiránsok keresztbe verik egymást. Még a riválisok hibájából is ő jön ki jól.

A motorsportokban nem ez az egyetlen példa, hogy a " vak tyúk is talál szemet". Gondoljunk csak vissza az elmúlt évek autó és motorsport VB.-ire.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2615) Zé_Mester válasza hossszú (#2613) üzenetére


Zé_Mester
őstag

ezt én is így gondolom :U
az év elején nagyon beletaláltak az autóba, amíg a többi csapat szenvedett.
ehez jött pluszba hogy Button-nak feküdt az autó, Barinak kevésbé.
gyorsan megnyert pár futamot, aztán mikor a többi csapatnál is bejöttek a fejlesztések és utólérték a brawn-t, azóta Button kb semmi kimagaslót nem csinált, csak k...va nagy mákja van mindig.
ha év elején nem ő ül abba a kocsiba, hanem egy tőle jobb pilóta (Hamilton, Kimi, esetleg Vettel vagy Massa) akkor ők már rég VB-k lettek volna az évad felénél :F

szomorú leszek ha Button lesz a VB, márpedig nagyon úgy fest :(((

(#2616) Zoli1222 válasza hossszú (#2613) üzenetére


Zoli1222
őstag

Erre a következtetésre jutottam én is.

(#2617) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Szerintem Button mai teljesítménye nem volt rossz. Ha szabad volt előtte a pálya, akkor lényegesen gyorsabb volt, mint Barichello, a verseny végére ugye utol is érte. Ha nincs SC, akkor valószínűleg behozta volna a 7. helyre. (Rosberg)

Úgy gondolom, hogy nem a versenytempóval van baj nála, hanem az időmérővel. Ott kéne sokat javulnia, mert ilyen hátulról az idei szoros mezőnyben nem lehet dobogóra állni. Vettel, Massa vagy Hamilton sem tudna.

A világbajnoki címet pedig nem arra osztják, hogy ki érdemli meg és ki nem. Tavaly Massa is megérdemelte volna, de Hamilton is jogosan lett VB. Pontra játsszák. Ráadásul nagyon nem tudjuk, hogy valójában ki mennyit is dolgozik.

Ezzel az egésszel nem azt akarom mondani, hogy Button a legjobb pilóta a mezőnyben, mert ez nem igaz. Idén viszont egyelőre ő és a BGP 001 volt a legjobb. Ennyi.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2618) DopeBob


DopeBob
addikt

Mivel a Brawn nem fejlesztett év kozben szinte semmit, abbol élnek ami van... ez az év elején jo volt most meg szar... most azért szar Button mert a gyengébb kocsival már nem mindo O nyer? Akkor Alonso is szar? Vagy Rosberg is szar? és még sorolhatnám. A tavalyi VBnek 5 elso helye volt elotte 6 de akkor volt 3 uralkodo csapat és kész. Ráadásul Buttbon idén csak egyszer nullázott, míg a hihetletlenul jo Vettel már rég VB lenne ha az elején nem tori ossze a kocsiját többször is.

MZ/X

(#2619) Petya25 válasza DopeBob (#2618) üzenetére


Petya25
addikt

Így van, Button nem ajándlkba kaphatja a VB-t, hanem megdolgozott érte.
Alonso is szenved, ha éppen rossz napot fog ki a rönyó pedig két VB-je van már.

Webber kb 5 liter benzinel és új gumival teljesíthette a leggyorsabb versenykört.
Már rég a verseny alatti teszteket csináltam volna bárki helyében, aki nem fut be pontszerző helyen....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2620) dokar válasza Petya25 (#2619) üzenetére


dokar
addikt

hát elég sokat bemákolt, akár csak a brawn a szezon első felében, amikor még kérdéses volt az a diffúzor

extra - SEXRay

(#2621) Ijk válasza Zé_Mester (#2615) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az elmúlt 7 évben amióta nézem a Forma 1-et mindig valaki bemákolt egy VB-t. Schumacher a Ferrari egyeduralommal, Alonso amikor a McLaren volt a leggyorsabb de egyben legmegbízhatatlanabb, aztán Kimi amikor Hamilton éppenhogy elbukta a vb-t, Hamilton amikor Massa versenyei csapathibák miatt mentek el, most meg Button a kezdeti Brawn GP fölény miatt. Természetesen ezek közül egyik pilóta sem érdemli meg a VB-t:U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2622) Oliverda válasza DopeBob (#2618) üzenetére


Oliverda
félisten

"Mivel a Brawn nem fejlesztett év kozben szinte semmit, abbol élnek ami van... "

Ezt hol álmodtad?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2623) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Grat Vettel-nek, megérdemelné a VB címet!

(#2624) andy83 válasza -XadAnuX+ (#2623) üzenetére


andy83
aktív tag

Szerintem is, jól nyomja a srác, de már nem sok esélye van... :(

Igaz, Raikonnen is hasonló hátrányt dolgozott le tavalyelőtt! :U

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2625) Oliverda válasza andy83 (#2624) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha Button hozza az elmúlt pár futamon mutatott formáját és Vettel megnyeri mindkét versenyt akkor még összejöhet a cím.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2626) Ijk válasza Oliverda (#2625) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha Vettel mutatna valami stabilitást eredmények terén akkor talán, habár már nincs több motorjuk. Szerintem Barichellonak több esélye van, de neki következőleg futamot kellene nyerni, Buttonnak pedig nullázni. Én azt mondom, már nem tudják megfogni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2627) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Rosbergel mi lett, h 2ról úgy visszacsúszott? :F

(#2628) andy83 válasza Ijk (#2626) üzenetére


andy83
aktív tag

Jaja, Buttonnak nagyon nagy bakikat kéne elkövetnie, hogy innen elbukja a VB címet. Eddig mindig mákja volt, vmi mindig úgy alakult, hogy tudta tartani a többieket. Most Barrichelloval együtt ért be szinte. Az meg, hogy mind a kétszer nullázik Button, és Vettel szerez 18 pontot... :(

Bár, ha belegondolok, Brazíliában eső lesz, Button összeakad vkivel, Vettel meg jó esőmenőként megnyeri, az új pályán meg Abu-dhabi-ban bármi megtörténhet... :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2629) andy83 válasza SzalaiG (#2627) üzenetére


andy83
aktív tag

Nem jött be a box taktika, és közben utána meg forgalomban is autózott... :(((

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2630) Csabee. válasza SzalaiG (#2627) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sok benzint fogyasztott, és nem úgy jött ki a boxtaktika ahogy azt számolták, vélhetően.

Üdv: Csabee.

(#2631) Spica válasza hossszú (#2613) üzenetére


Spica
csendes tag

Rá kell jönni lassan, hogy a pilóta gyorsaságát az autója határozza meg elsősorban!

BTW, Vettel baromi szimpatikus, és legalább olyan gyors...

(#2632) #70869248 válasza Spica (#2631) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez alapvető, hisz technikai sportról van szó..de
Az adott technikából nem mindegy hogy mit autózik ki, és milyen helyzetekben.
Button úgy verte el a mezőnyben szereplő 3 világbajnokot, hogy azoknak nem volt megfelelő technikájuk, még a középmezőnnyel is kűzdeniük kellett.
Egyik sem volt abban a helyzetben, hogy egyáltalán odaérjen.

Így aztán Button teljes joggal elmonhatja hogy ő a világ legjobb versenyzője, elverte a 3 évvel ezelőtti 2× világbajnokot, elverte a tavalyelőtti világbajnokot, és elverte a tavalyi világbajnokot.
Ritkán van 3 világbajnok a mezőnyben, de Button mindhármat megverte..méghozzá nagyon.
Ő a világ legjobb versenyzője jelenleg.

naccerű.

[ Szerkesztve ]

(#2633) JJános válasza andy83 (#2628) üzenetére


JJános
addikt

Brazilia Vettelnek fekszik azt gondolom. Pláne ha esik. Abu-Dhabiban meg az aszfalt lesz homokos, és ez is Vettelnek fekszik. Tegnap a még nem tiszta aszfalton úgy hagyta ott a követőit, hogy öröm volt nézni.
Jó lenne ha megnyerné a hátralévő futamokat Vettel, és akkor legalább mindent megtett.

2007-05-06 óta itt!

(#2634) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

elaludtam a verseny elejét, de délután bepótoltam. majdnem akkor is sikerült bealudni :DDD

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#2635) andy83 válasza JJános (#2633) üzenetére


andy83
aktív tag

Csak a motorja is kibírja végig... :Y

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2636) Iron Funeral válasza andy83 (#2635) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kérnek kölcsön a Toro-tól motort :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2637) JJános válasza andy83 (#2635) üzenetére


JJános
addikt

Reméljük. At esély megvan arra is, hogy kibírja. De legyen meg a Brasil futam, utánna visszatérünk a erre. :D

2007-05-06 óta itt!

(#2638) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kubica a Renault-nál folytatja

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2639) AMD Power válasza Motion_Blur (#2638) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez nekünk? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2640) RedWing válasza Motion_Blur (#2638) üzenetére


RedWing
aktív tag

Jó lenne, ha raknának alá egy értelmesebb autót a Rönósok!
Sokkal többet érdemel, mint amit eddig kapott... :U

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#2641) madstunt válasza andy83 (#2628) üzenetére


madstunt
addikt

nem kell akkora baki.ha esik vagy hidegebb az idő olyankor amúgy se megy túl fényesen a gomboséknak.Szvsz kölökgyerek fejlődése szempontjából előnyösebb lenne ha jövőre lenne bajnok vagy azután(egy vb azért egyszer mindenképp kijár neki tuti) de nem a második szezonjáben....
Persze mindjár megkapom a fejmosást de odase neki:DDD

(#2642) Fortissimus válasza AMD Power (#2639) üzenetére


Fortissimus
őstag

kerdes, h neki jo-e?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2643) Oliverda válasza Fortissimus (#2642) üzenetére


Oliverda
félisten

A bizonytalan Sauber-nél biztosan jobb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2644) Fortissimus válasza Oliverda (#2643) üzenetére


Fortissimus
őstag

de a toyota-val is targyalt elotte, ami jelenleg talan jobb valasztas lett volna

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2645) SzalaiG válasza Csabee. (#2630) üzenetére


SzalaiG
addikt

De miért nem maradt egy kiálláson? Tankoltak volna kicsit többet. :(

(#2646) SzalaiG válasza Zoli1222 (#2608) üzenetére


SzalaiG
addikt

Inkább Barika!

(#2647) Csabee. válasza SzalaiG (#2645) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eredetileg 1 kiálláson lett volna feltételezhetően, de annyira jól ment, hogy nem csavarta lejebb a teljesítményt, és így többet fogyasztott... Vagy lehet ez csak feltételezés és tényleg 2kiállásra volt tervezve... Már mind1..

Üdv: Csabee.

(#2648)



addikt

Singapore edit

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2649) Flashcash válasza Csabee. (#2647) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ez a Palikék szövege volt.

Valójában annyi történt, hogy már a futam megkezdése előtt átálltak egy elnyújtott kétkiállásos taktikára, úgy hogy Rosberg folyamatosan rótta a köröket és ment át a boxutcán, hogy elfogyassza a felesleges üzemanyagot, majd ezután állt ki a rajtrácsra.

[ Szerkesztve ]

(#2650) hunnylander


hunnylander
őstag

Massa Maranellóban: kép1 | kép2

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.