Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) wildrain válasza hunnylander (#2099) üzenetére


wildrain
addikt

Csak a magassarkú miatt magasabb, egyébként pár centivel alacsonyabb, ha minden igaz.

(#2102) Oliverda válasza hunnylander (#2099) üzenetére


Oliverda
félisten

Tényleg...kissé mintha meghízott volna. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2103) matteo_szg válasza hunnylander (#2099) üzenetére


matteo_szg
őstag

Azért ennyire látványosan nem kéne pofákat vágni. :))
De hát érthető, ha nem tetszik neki, hogy egy nála fényévekkel sikeresebb nővel beszélget Lewis. :))

jupiiii

(#2104) Integra válasza -Mike- (#2094) üzenetére


Integra
titán

egy picit sem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2105) -Mike- válasza tibi666 (#2098) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem, nem a blekájdpíszes, pedig az a legokosabb mind közül . - )))

(#2106) Lauda válasza hunnylander (#2095) üzenetére


Lauda
félisten

Eleve hogy engedhetnek olyan palyan versenyt, ahol nincs elozesi pont. horror.

ez a hami anyuka gyilkol rendesen. :Y

(#2107) vagamo válasza matteo_szg (#2103) üzenetére


vagamo
őstag

Ráadásul a férjével ők a leggazdagabb rapperek, csak ő tavaly keresett 87 millió dollárt :) IV. a listán

Jobb parti az biztos, csak ott van a férje is aki Hamit kenterbe vágja! Igazából nem tudom mire féltékeny Nicole? A pénzére/sikerére/férjére..... és a többi és a többi :)
Lewis még a 100-as listára sem került fel.

http://www.forbes.com/2009/06/03/forbes-100-celebrity-09-jolie-oprah-madonna_land.html

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#2108) hunnylander válasza wildrain (#2101) üzenetére


hunnylander
őstag

Az oké, de attól még egy kicsit nehézsúlyúnak hat (Lewis nem egy nagy termet) és ennyire nem passzol Lewishoz esztétikailag.

www.HunnyF1.com

(#2109) Oliverda válasza vagamo (#2107) üzenetére


Oliverda
félisten

Végre egy téma ami idevág.

Szerintem neveztessük át a topikot "A celebek és Palik" címre. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2110) vagamo válasza Oliverda (#2109) üzenetére


vagamo
őstag

Legalább van téma egy ilyen unalmas futam után! Csak az éjszakai verseny miatt van ez a fos pálya a naptárban, amúgy semmire sem jó, max homokozónak! A sivatagi pályákon kevesebb a kosz, mint itt! :(((

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#2111) Jarod1


Jarod1
addikt

a p++++csába Kimi igazán felérhetett volna vmi pontszeerző helyre, igy buktam a fogadást.

(#2112) 7Heads Drago válasza tibi666 (#2086) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem kell dramatizálni.
De az tény hogy nem elég hogy nem ismerik meg a pilótákat, még a neveket sem tudják helyesen kiejteni. Vagy dicsérjük meg őket ezért?

Még szerencse hogy a végén Vettel tudott üzemanyagot spórolni. Így nem lett súly problémája is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2113) hunnylander válasza 7Heads Drago (#2112) üzenetére


hunnylander
őstag

Utólag kiigazítanám Palik egyes hülyeségeit. Ódákat zengett róla, hogy Lewis hogy elrugaszkodott a KERS-szel. Az a bökkenő, hogy a rajtrácsról még véletlenül sem indulat el KERS-szel, merthogy az csak 100 km/h fölött aktiválható, így az első kanyarok után nyomta be rendszerint. Most Lewis jól kapta el a rajtot alapból.

A másik, hogy illene ismerni a csapatok fejeseit, a konstruktőrit átvenni nem Lewis versenymérnöke (Phil Prew) ment fel, hanem Pat Fry, az autó főtervezője.

www.HunnyF1.com

(#2114) wildrain válasza hunnylander (#2113) üzenetére


wildrain
addikt

Nem értesz hozzá... :D Ha nem tudnád, Lewis az első fél méteren 100-ra gyorsult, így mielőtt kiért volna a rajtkockából, már nyomhatta a gombot. Palik ért hozzá, nem kell kiigazítani semmit. :D

(#2115) hunnylander válasza wildrain (#2114) üzenetére


hunnylander
őstag

Ne poénkodj, mert valaki komolyan veszi. :D Annyiban igaz a poén, hogy egy F1-es kegyetlen jól gyorsul és hamar eléri a 100-at (rendszerint 2 mp alatt), de Lewisnak az első 2 mp sikerült nagyon jól a riválisokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2116) 7Heads Drago válasza hunnylander (#2113) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:C
Most mit mondjak rá? Ennyit tudnak.
Viszont így az évad végére a Merci tényleg egész jó lett. Illetve Kova autójában biztos hogy egy henger hiányzik. :D
2 mp.... Hát igen, tartok tőle hogy Kimi ezt a 2 mp elaludta most. :DDD Még Button is jobbat rajtolt előle nehezebb autóval Kers nélkül.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2117) wildrain válasza hunnylander (#2115) üzenetére


wildrain
addikt

hamar eléri a 100-at (rendszerint 2 mp alatt)
Szerintem valamivel 2 felett van az.

Nekem az is nagyon tetszik, mikor minden SC alatt arról rinyálnak, hogy ez mennyire megterheli az autókat. :D Csak azt nem tudom, miért melegedne olyan nagyon az a motor, amikor van hűtés, mert mozog az autó, de teljesítményt nem kell leadnia. :) Szerencsétlenek...

Ja, és hogy Oliverda még jobban érezze magát, elő kell hoznom az örökzöld "féktávon megérkezik, egyenesben meg elnyúlik a KERS miatt" témát is, mert abból is sok volt ezen a futamon. :DD

(#2118) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

És egy Úriember:
Alonso Briatorénak ajánlotta dobogós helyezését

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2119) Petya25


Petya25
addikt

Buttonnak egész jól összejött a futam a gyenge időmérő után. :C
Csak így tovább.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2120) proof88 válasza wildrain (#2117) üzenetére


proof88
addikt

Na igen, de Palik mindent túldramatizál. Így izgalmasabbnak tűnik a Forma-1. Teccenek látni? :D
Amúgy ja, baj akkor van, ha jár a motor, de áll az autó. Egyébként SC alatti tempó elég jó nekik a hűtéshez, elvileg hűvösebb is olyankor a motor kicsit, mint versenytempóban.
Persze az SC-s tempó tényleg nem elég a gumik optimális hőmérsékleten tartásához.

Ez a féktávon megérkezik, kigyorsításnál elnyúlik téma meg már hányszor és hány ember által ki lett már tárgyalva, hogy alap, hogy az elöl lévő autó fékez korábban és nem azért érkezik meg rá a mögötte levő, mert jobban fékez, hanem mert ő IDŐBEN később fékez, de nem jobban... kigyorsításnál meg nyilván az elől lévő gyorsít ki előbb, de NEM a kanyar kijáratához képest előbb, hanem időben... ezért áll vissza a kanyar előtti távolság a kanyar után. De Palik ezt már évek óta nyomja. Nem is értem. Persze kivételes esetre volt ma is példa, akinek már túlmelegszik a fékje az nyilván nem optimálisan fékez. :D

Amúgy nekem nincs gondom Palik szóhasználatával, "leszélesedett", stb. ezek nem zavarnak, mert értem és istenem... mi is mondunk olyanokat, hogy a proci "kihajtja" a vga kártyát... de amikor liheg és kitalálja, hogy nem lehet lefordítani a rádió üzenetet (ma pl Lewisnál a futam elején, KERS), az milyen már...
Amúgy ha nem akar valaki külföldi streamet hallgatni, az is jó megoldás lehet, ha a Live Timingos közvetítést olvastatja fel egy progival :D

Suzukát akarok! :C

(#2121) hunnylander válasza wildrain (#2117) üzenetére


hunnylander
őstag

Az idei autókról nem olvastam még adatot. A gyorsulás aerofüggő is, nagyobb leszorítőerőnél jobb érték érhető el, ergo itt Szingapúrban jobb 0-100km/h értékek lehettek, mint pl. Monzában.

2006 Renault R26: 0 to 100 km/h (62 mph): 1.7 seconds

www.HunnyF1.com

(#2122) Csabee. válasza 7Heads Drago (#2118) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez szép gesztus volt Alonsitól!:)

Üdv: Csabee.

(#2123) Chip


Chip
aktív tag

Most hogy már Briatore-nak nem kell már a Renault-al bajlódnia igazán jelöltethetné magát a FIA elnökének. ;)

(#2124) rocket válasza ChromeX (#2092) üzenetére


rocket
nagyúr

Kitudja milett volna tegnap, nem csak Vettelnek volt meg gyors kore, hanem rajta kivul mindenki masnak is.

Azt nem ertem mibol gondolod, hogy Vettelnek meglett volna Hamilton ugy, hogy korokkel elobb jott ki, hiaba volt a lagyabb gumikon utana megkellett tankolni az autojat, eselye se lett volna megelozni Hamiltont, raadasul az autoja is elkezdett darabokra esni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2125) Peat;) válasza 7Heads Drago (#2118) üzenetére


Peat;)
veterán

Már tény hogy elmegy. Ennek ellenére a szemét is kinyomta a kocsinak és dobogón tiszteleg annak akinek köszönheti a pályafutását. Mert ő az aki a Mindardinál kezdett, tesztelt a Renaultnál, majd az évek kemény munkája után lett vb. Majd kétszeres. Ilyen jelenleg nincs még egy a mai mezőnyben.

[ Szerkesztve ]

(#2126) 7Heads Drago válasza Chip (#2123) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Várjál azzal még.
Bernie még a végén majd beveszi társnak, csak hogy vissza jöhessen a paddock-ba. :))

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2127) wildrain válasza hunnylander (#2121) üzenetére


wildrain
addikt

Kipörgésgátló biztos adott 1-2 tizedet, de akkor ezek szerint mégis 2 körül/alatt.

(#2128) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Webber: "I thought the incident was fifty/fifty – but the stewards decided I had to let Fernando and Glock through, so I lost the hard work I’d done during my first stint. It was a hard penalty I think, Kimi did something similar in Spa and got away with it."

- http://pazsitz.hu -

(#2129) Lauda válasza 7Heads Drago (#2118) üzenetére


Lauda
félisten

Mindjart sirok, alonsot is el kellett volna tiltani orokre briatorestol mindenestol. :D

Palyara visszaterve, megy a szoveg a koltsegcsokkentesrol, itt meg oriasi penzeket elcsesznek a vilagitasra, holott egesz nap sut a nap, kesz rohej.

[ Szerkesztve ]

(#2130) madstunt válasza Peat;) (#2125) üzenetére


madstunt
addikt

ezért is nem akarom hogy a vettel kölök vb legyen... érted 2. szezonban már vb lenne az má kicsitt sok lenne....
gombos vagy bari lesz tökmindegy mind2 kiérdemelné az eddigi tevékenysége miatt és nemcsak ezt az évet nézve

(#2131) hunnylander válasza PazsitZ (#2128) üzenetére


hunnylander
őstag

Juj, ilyet a GPDA elnök hogy mer mondani, nem fél, hogy Charlie letolja? :D Ez így más megvilágításba helyezi a 'meg volt engedve az eligazításon' teóriákat.

www.HunnyF1.com

(#2132) Oliverda válasza hunnylander (#2131) üzenetére


Oliverda
félisten

Jövőre már neki sem lesz szabad. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2133) AMD Power válasza Petya25 (#2119) üzenetére


AMD Power
titán

Mákos az az ember. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2134) 7Heads Drago válasza Lauda (#2129) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Alonso nem tudott róla. Állítólag...
Viszont Piquet egy aljas hátulról támadó dög. Rendesen forgatja a kést a Renaultban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2135) hunnylander válasza Oliverda (#2132) üzenetére


hunnylander
őstag

De-de, Vatanen for president! És le kell fizetni keményen a Kimi merchandise bevételekből. :DDD

www.HunnyF1.com

(#2136) Lauda válasza 7Heads Drago (#2134) üzenetére


Lauda
félisten

Eleg nehez elhinni, hogy a renault-tol elkezdve briatoreig mindenki tudta, csak o nem. Igazibol nem alonsonak akarok ezzel rosszat, csak a tobbiekkel szemben nem korrekt. ;) Persze lehet tenyleg nem tudta, ez mar sose derul ki. :DDD

Tobey: Szerintem briatore sokkal nagyobb ember (volt) a f1-ben mint alonso, szoval ez nem lett volna akadaly nekik. Talan megegyeztek, hogy a csapat es briatore meg a masik mernok elviszi a balhet es alaonso maradhat versenyezni. De vegulis a csapat is csak felfuggesztett buntit kapot, igazibol a nagy vesztesek a 2 mernok, mert pike amugy is halara volt itelve. :B

[ Szerkesztve ]

(#2137) ToBeY válasza Lauda (#2136) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem is tudnia kellett a dologról,csak hát milyen lenne már hogy egy 2x vb-ot elküldenek az F1-ből.Szerintem ha nem lett volna már neve Alsonso-nak a sportban, elhajtották volna őt is a francba ahogy a vezetőket is.

(#2138) Oliverda válasza hunnylander (#2135) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem pont erre gondoltam de mindegy. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2139) proof88 válasza PazsitZ (#2128) üzenetére


proof88
addikt

Múltkor linkelte valaki, hogy elmondták az eligazításon, mit lehet tenni az 1. kanyarban Spa-ban, a rajt után... itt valószínűleg ez nem volt megengedve, főleg nem az n. kanyarban, akkor miért sír a szája? Egyből vissza kellett volna engedni maga elé Alonso-t, az lett volna a legtisztább. Ő is érezte ezt, ezért kérdezte, hogy "why Glock?", és nem azt, hogy "why them together?" vagy vmi ilyesmi. Legalábbis szerintem. Minek kell Kimivel példálózni? Az szabályos volt.

(#2140) andy83


andy83
aktív tag

És az milyen volt, mikor rászóltak Button-ra: "It's Ross..." :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2141) hunnylander válasza Oliverda (#2138) üzenetére


hunnylander
őstag

Én Kimire asszociáltam, hogy jövőre már nem lesz ferraris.

Vatanennek amúgy se sok esélyt adok, 'mindenki' (Bernie és Max) Todtot tolja. :N

www.HunnyF1.com

(#2142) PazsitZ válasza hunnylander (#2141) üzenetére


PazsitZ
addikt

Tényleg, hunnylander te kit tennél/kinek örülnél, ha jönne Hami mellé csapattársnak és ezzel kapcsolatosan mit tartasz reálisnak?

Én szívem szerint kíváncsi lennék egy Rosberg-Hami párosra.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#2143) hunnylander válasza PazsitZ (#2142) üzenetére


hunnylander
őstag

Rosberget viszi a Merci a Brawnhoz, merthogy néhány éven belül már az lesz az ezüstnyíl (illetve az is) és Rosberg papa amúgy is eltanácsolta a fiát Lewistól. Félti a Rosberg nevet.

Kimit szemrebbenés nélkül leszerződtetné a McLaren, Kimin áll hogy akar e jönni.

Glock, Sutil, Heidfeld szintén új szerződéskötések előtt áll, de szerintem egyikükben sem lát elég fantáziát és marketing értéket a McLaren vezetés.

Szerintem Lewisnak irreleváns, gyenge vagy erős csapattársa van. Ő magát akkor is hajtja, akár a végletekig, ha sehol sincs a csapattárs. Értelemszerűen egy erősebb csapattárstól gyakrabban kaphat majd ki, főleg időmérőn, mert abban nem tartom különlegesnek.

Én a Hamilton-Raikkönen párosra látok a legnagyobb esélyt, mert két világbajnok egy csapatban az nagy húzás, és a McLaren szereti az ilyet. Tűz és jég, black and white. :D

www.HunnyF1.com

(#2144) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Leggyorsabb körök - Szingapúri GP

Az első 7 meglepően szoros. :Y

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2145) JColee válasza hunnylander (#2143) üzenetére


JColee
őstag

én nem örülnék annyira egy hami-kimi párosnak :N
féltem kimit, hogy elp*csázná :D

[ Szerkesztve ]

(#2146) Oliverda válasza hunnylander (#2143) üzenetére


Oliverda
félisten

Alonso - Massa és Hamilton - Raikkonen lesz ebből én azt gondolom. Esetleg ha Massa-nál beüt valami gebasz akkor el tudom képzelni hogy Fizikó megy a helyére vagy esetleg előhúzzák a fiókból a mestert. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2147) Ijk válasza Oliverda (#2146) üzenetére


Ijk
nagyúr

Végülis a merci jóban van Kimivel:) Ha úgy vesszük nekik is köszönheti a vb-t, ha nincs akkor az a csapaton belüli cirkusz, meg Hamilton néhány elbarmolt versenye. 2007 mondhatni kárpótlás volt Kiminek a McLaren részéről, az elmúlt évek műszaki hibáiért:) Kíváncsi leszek mi lesz végül, érdekesnek bizonyul a köv. szezon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2149) #70869248 válasza rocket (#2084) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ezen én is csodálkoztam..eleve volt 3-4 környi különbség, de a tankolásnál még lazán fejelték...valami 6-7kör különbséggel jöttek ki. Vettel jóval könnyebb volt, meg mondjuk keményen is autózott..nem is akarom töle elvitatni. De Hamilton absz. ellenőrzése alatt tartotta a versenyt, csak valami váratlan boríthatott volna, erőből nem lehetett megverni.
Két közvetítőnk meg rá se sasolt hogy mitől is lehet ennyire gyors Vettel.

[ Szerkesztve ]

(#2150) wildrain válasza #70869248 (#2149) üzenetére


wildrain
addikt

Ahogy Monzában is kitalálták, hogy Liuzzi megverte volna Kimiéket, mert előttük volt, és még mindannyuknak 1 kiállása volt hátra, csak az nem esett le nekik, hogy Liuzzi néhány körön belül telitankot kapott volna, Kimiék meg még ráhúztak volna 8-10 kört könnyű autóval, és egy rövidebb kiállásuk volt.
És a legrosszabb az egészben az, hogy ezeket a hülyeségeiket nagyon sok néző rendesen bekajálja, mert nem ért hozzá, vagy nem akar/tud gondolkodni, a futam után meg mindhol ezeket a baromságokat szajkózzák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.