Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) LOTR


LOTR
addikt

livetiming szerint csak 22 másodperces egy boxkiállás, Kimi 22,5-tel volt Alonso előtt, most meg pont előtte van
miért beszéltek Palikék 24-25 másodpercől?
én értettem félre valamit?

One Ring to rule them all

(#1202) madstunt


madstunt
addikt

Prost ma se maradhatott ki

(#1203) Ricardo


Ricardo
félisten

Liuzzi :O

(#1204) zolynet válasza Ricardo (#1203) üzenetére


zolynet
addikt

kár érte, kiváló ügynök volt :(

Life is too short to stay stock!

(#1205) G.Zs. válasza zolynet (#1204) üzenetére


G.Zs.
senior tag

:DDD

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1206) remington2 válasza madstunt (#1202) üzenetére


remington2
senior tag

A Shell nem lesz? Pedig már nem is emlékszem rá, miért is vannak ott . . . talán feng shuit mérnek vagy széljárást?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1207) LOTR válasza LOTR (#1201) üzenetére


LOTR
addikt

lehet az egy kiállásosokra értették, meg hosszabb is a boxutca, így nekik kicsivel több idő megy el

megoldom én itt magamban.... :N

One Ring to rule them all

(#1208) Integra


Integra
titán

hujj, ha hamilton becsúszott a traffiba, akkor nagyon megszívta..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1209) LOTR


LOTR
addikt

na még 2 ilyen kör Kimitől és megvan talán Hami

mod
na így sajna nem

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1210) Ijk


Ijk
nagyúr

Gyűlölöm a Brawnt!:)
Kimi szerintem a Force Indiát már így két futam után a pokolba kívánja.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1211) zolynet


zolynet
addikt

toyoták jól eljátszanak :DDD

Raik 3. -> LH uccsókörben odacsapja :( ejjj

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#1212) madstunt válasza Ijk (#1210) üzenetére


madstunt
addikt

Kimi szerintem a Force Indiát már így két futam után a pokolba kívánja.
És fordítva méginkább :DDD

(#1213) shteer


shteer
titán

Hami elbízta magát

..szerintem jónak tűnik

(#1214) Ijk


Ijk
nagyúr

Hát sajnálom Hamiltont, de legalább Kimi dobogós:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1215) madstunt


madstunt
addikt

Hami bravó:D uccsó körbe vazze

(#1216) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kár volt Hami.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1217) Jarod1


Jarod1
addikt

bakker 11 szeres volt barichellora az odds

(#1218) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hamilton nagyon akart,de nem értem miért,mert button nem lett volna meg neki - kár érte hülyeség volt

(#1219) remington2


remington2
senior tag

Nem ilyen safety caros befutóra számítottam . . .

Button végre mutatott valamit, ez a siker már nagyon ráfért. De most is óriási mákja volt, csak Barrichello végzett jó helyen a riválisai között előtte . . .

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1220) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ennek sok értelme volt..nem tudta volna megelőzni Buttont :U sebaj, Kimi :C Red Bullt elszállt..most már szvsz. kétesélyes a VB.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#1221) blazsey2


blazsey2
senior tag

A legszebb öröm a káröröm :DD Kimi harmadik :R Ügyes gyerek ez a Lewis ;]

PSN ID:blazseydr

(#1222) AMD Power válasza blazsey2 (#1221) üzenetére


AMD Power
titán

Kár érte de ez van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1223) Lauda válasza puttputt (#1198) üzenetére


Lauda
félisten

Palik: "Alonso kezdte el rágcsálni Liuzzit..."

Ez tetszett. :DD Hamilton eleg kemenyen fejlodik vissza. :DDD

(#1224) zolynet válasza blazsey2 (#1221) üzenetére


zolynet
addikt

volt ez fordítva is, azaz mikor Raik csapta oda az uccsó körben

Life is too short to stay stock!

(#1225) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Elforró fejűsködte ezt megint Hami.
Kár hogy Fisi így sem hozott pontot.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1226) blazsey2


blazsey2
senior tag

Jaj csak Bari ne sírjon :DDD

PSN ID:blazseydr

(#1227) wildrain


wildrain
addikt

Elég furán csúszott ki Hamilton, kicsit olyan amatőr módon. Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy defektet kapott...

(#1228) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó kis verseny volt. Hamilton-t sajnálom, egyben nem értem. :F Miben reménykedett még az utolsó körben, és egyáltalán - miért nem volt elég neki a 3. hely?

Liuzzi-t is nagyon sajnáltam, szerintem még Raikkonen-re is veszélyes lett volna, ha nem megy tönkre az autója. Sutil-nak is nagyon drukkoltam, nagyon jó eredmény ez a Force India-tól már másodszor is. Ha nem lett volna KERS Kimi autójában, szerintem simán megelőzte volna a végén. Csak így tovább. :C

MOD: Schumi meglepődött arcán jót mulattam, amikor Sutil utolérte Kimit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1229) Integra


Integra
titán

hamilton azért keményen odacsattant, hans rendesen megfogta a fejét, szerencsére nincsen baja.
barri megküzdött az első helyért, jó látni, hogy hajt még keményen. button meg talán megtalálja újra fejben a helyes utat és robotol tovább a vb felé. kellett ez már nagyon.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1230) wildrain válasza Vistaboy (#1228) üzenetére


wildrain
addikt

Liuzzi-t is nagyon sajnáltam, szerintem még Raikkonen-re is veszélyes lett volna
Nem kell bekajálni a hülyeséget, amit a kommentátorok mondanak. Liuzzi pont Kimi előtt volt, és éppen a boxkiállása következett, amire Kimi még ráhúzott volna jópár gyors kört, miután kimegy egy Liuzziénál jóval rövidebb kerékcserére. Esélye sem lett volna az olasznak.

[ Szerkesztve ]

(#1231) madstunt válasza zolynet (#1224) üzenetére


madstunt
addikt

mondjuk akkor azé elégkomoly helyzet volt.slick+eső

(#1232) jerry311 válasza Vistaboy (#1228) üzenetére


jerry311
nagyúr

Annyira szépen húzta magára Button Hamiltont, hogy az valami fantasztikus volt. Végig azt hitte a srác, hogy megelőzheti. Aztán rájött, hogy három kerékkel nem megy.
Kis pszichológiai hadviselés. :))

(#1233) mefistofeles

Egy újabb bejegyzés készülhet a Hamilton kurva gyors, de eszetlen marhaságokat csinál rovatba. Mi a fenére gondolt? Az utolsó körben, max vadászrepülővel előzhette volna meg Buttont. Így finoman nullázott, míg laza "bekocogással" az egyéni, és a ferrarival vívott csapat bronz versenyben is hozott volna. Képzelem mit röhögtek a ferrari boxban! :N :( :F
A Braunnak nagy gratula, ismét hozták az 1.-2.-t nagyon ki volt ez számolva! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1234) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Grat Barichello, Button! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1235) madstunt


madstunt
addikt

Áh ha Fisi Forsz indiában lett volna nem 9. lett volna :((( :(

(#1236) Deathjay^ válasza madstunt (#1235) üzenetére


Deathjay^
tag

hanem megállt volna alatta az autó? :U

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#1237) matteo_szg válasza madstunt (#1235) üzenetére


matteo_szg
őstag

hát nem is...szépen kiesik műszaki hiba miatt :B :P

jupiiii

(#1238) proof88 válasza wildrain (#1227) üzenetére


proof88
addikt

én is erre gondoltam ...

(#1239) #70869248 válasza ToBeY (#1218) üzenetére


#70869248
törölt tag

Na most nem azért mert Hamilton drukker vagyok, de nehogy elkezdjétek már szidni azt a versenyzőt aki a pályán akar előzni..meg lehülyézni.

Egyébként, saját vélemény, egyáltalán nem volt hülye...azon az alapvető dolgon túl hogy akár hibába is lehet kergetni valakit, neki az elég lett volna ha az első sikánra utoléri Button-t...nem kell több kör, elég az utolsó is, meg tudta volna előzni Button a KERS segítségével.
De ahoz oda kellett érni, és amikor falhoz csapata az már közel volt..kár érte, de valójában nincs rossz érzésem, tolta amíg lehetett.

(#1240) wildrain válasza #70869248 (#1239) üzenetére


wildrain
addikt

:K

(#1241) !Overdose! válasza #70869248 (#1239) üzenetére


!Overdose!
őstag

Egyetértek. Ráadásul épp megfutotta a leggyorsabb első szektort, sőt Trulli lekörözésére készültek, amiből akár jól is kijöhetett volna.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1242) proof88 válasza #70869248 (#1239) üzenetére


proof88
addikt

mert sokan azt ismételgetik, amit a Laciék beszélnek, de Lacit sem értem igazából, mert tudtommal ő is versenyző... ameddig lehet, tolni kell neki, mert bármikor hibázhat az előtted lévő... Vettel is pont ezért szerzett most 1 pontot... ki gondolta, hogy Hamilton odacsapja az utolsó körben? Senki, de benne van a pakliban, bárki kiállhat akkor is a versenyből. Néha annyira kilátástalannak tűnik a helyzet, mégsem szabad feladni, egy hiba előtted és vigyor lesz a fejeden. :K

(#1243) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Kimi kapott egy ingyen dobogót! :DD
Vettel meg nem hogy világbajnok nem lesz de ophat az "osztrák" férgeknél ha már ennyi esze volt hogy hosszabított!
Szerintem ezzel a karrierjének is annyi...

(#1244) válasza #70869248 (#1239) üzenetére



addikt

Ez mindenképpen felelőtlenség volt, kár mentegetni.
0 esélye volt megelőzni, egyedül abban bízhatott, hogy esetleg valami hibára tudja késztetni, de sztem Button van olyan rutinos, hogy erre ne legyen érdemes alapozni.
Egyszerűen a nyereség/kockázat arány nem indokolja, hogy kicsússzon az utolsó körben.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1245) proof88 válasza (#1244) üzenetére


proof88
addikt

Mondjuk még továbbra sem tudjuk, hogy miért is csúszott ki... egyébként meg nem csak Button volt ott, hanem akit készültek előzni, bár nem tudom, hogy tényleg volt-e arra valaki...

(#1246) #70869248 válasza proof88 (#1242) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hamilton-nak a legnagyobb feladat az odaérés volt, mert egy teljes körön Button majd annyit ment mint Hamilton, de ha sikerül...ha sikerül akkor a sikán és a Roggia között nagy sansza lett volna az előzésre...az egész futamon látható volt hogy az a szakasz a KERS-é.
Igazából nincs akkora probléma, így a Ferrari-sok láthattak pirosat a dobogón, Hamilton meg kűzdött mint gép az meg sosem árt. ...Kimi-nek egyébként nagy rajtja volt.
Vettel-nek is volt egy leszorítása...Kova' pffff
Liuzzi-t igen sajnáltam...a két Toyota is laza volt, Trulli-t nem igen értettem a Lesmo1-ben mikor Timo mellett kivülről megpróbált elfordulni.. :)

(#1247) ixtom válasza proof88 (#1245) üzenetére


ixtom
tag

"még továbbra sem tudjuk, hogy miért is csúszott ki"

BBC livestream-et néztem és a verseny utáni interjúkban mondta, hogy túlságosan nyomta neki.

mod: valahogy egész más volt az egész Laci nélkül :DDD (hála Istennek csak néha ment el a kép :R )

[ Szerkesztve ]

(#1248) #70869248 válasza (#1244) üzenetére


#70869248
törölt tag

Félre ne érts én nem mentegetem, én valóban úgy gondolom hogy volt sansza. Egészen úgy gondolom.
Nyomnia kellett, nem tetszett volna ha nem próbálja meg...ez ilyen, ilyen a verseny, ha simán észérvekkel le lehetne zongorázni akkor szomorú lenne. Rossi-nak pl. (a motorosoknál) magyarázhatnád mikor előzzön és mikor ne. :)

(#1249) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Button nyilatkozata jó volt a BBC-n.

-A versenymérnök üvöltött a fülembe, hogy válts a 2-es üzemanyagkeverékre, Hamilton közeledik, mindenképp mögötted kell tartanod!
-Shove nyugodj meg, én vezetem az autót, látom hogy jön, nem lesz gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#1250) Ijk


Ijk
nagyúr

Remélem azért jövőre Kimi alá összedob a Ferrari egy versenyképes járgányt, mert jelenleg csak a KERS-re építhet. Rajtnál mostanában kíméletlenül ki is használja, de a versenytempó nagyon hiányzik.

Amúgy kár ezen a Hamilton ügyön lovagolni, Kimi is csapta már oda párszor, meg sokan mások is. Sietett, benne van a hibalehetőség. Ha pedig megelőzi Buttont, akkor most egekbe lenne magasztalva. Előfordul az ilyen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.