Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) #27441408 válasza aesir (#16985) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igen, van előzés. Rengeteg előzés. Olyan emlékezetes előzések (valójában helycserék) és olyan sok, hogy a verseny végére már megcsömörlesz tőle. Nem is emlékszel a 95%-ra. Egyszóval ettől még ugyanolyan egyhangúvá válik, mint egy unalmas F1.

F1-be amúgy a helyszínen csak azt látod hogy zsupsz 2 tized másodperc alatt elmegy az autó az orrod előtt, aztán ha épp előz az orrod előtt hurrá... viszont oválon tudomásom szerint a legtöbbnél belátni az egész pályát és mident látsz.

[ Szerkesztve ]

(#17003) -Mike- válasza #27441408 (#17000) üzenetére


-Mike-
addikt

Az ovál-t meg addig szerintem ne szóld le amég nem nyomtál 1 versenyt akár csak 1 játékban, mondjuk 1 három és félórás futamot.

OKÉ! :D

(#17004) #27441408 válasza -Mike- (#17003) üzenetére


#27441408
törölt tag

jácottál már sim-be oválon ?

Kicsit izgalmasabb mint a road.

F1-et is simán elvihetnék valamik eu-s oválra 1 verseny erejéig.

[ Szerkesztve ]

(#17005) DopeBob válasza P00By (#17002) üzenetére


DopeBob
addikt

"...Bár a verseny végén azt kérte a rádión, hogy a dobogóra a szerelőjét küldjék fel vele, a Red Bull ehelyett inkább egy félreérthetetlen üzenetet küldött neki, amikor Peter Prodromout, az aerodinamikai részleg főnökét delegálta a díjátadóra. Vagyis, ahogy néhányan azonnal meglátták ebben az iróniát, pont azt az embert, aki azt az alkatrészt tervezte, amit Mark a hétvégén nem kapott meg. Jó, mi? Csak hogy tudja, hol a helye..."

Mekkora poén :DDD

Kicsit sajnálom Webbert, pedig nem nagyon szeretem. :/

MZ/X

(#17006) #27441408 válasza DopeBob (#17005) üzenetére


#27441408
törölt tag

Na ilyen más autósportba nem is lehetséges amit az F1-be megengednek maguknak néha...

Bár itt is nyilatkozta több csapat is hogy ez náluk már a tűrhetetlen kategória lenne.

(#17007) !Overdose! válasza #27441408 (#17004) üzenetére


!Overdose!
őstag

Inkább semmi.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#17008) Oliverda


Oliverda
félisten

Kezd már unalmassá válni a túl sok OFF....

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17009) #27441408


#27441408
törölt tag

Raikonnen marad a rallyba.

Lám lám senki nem akar visszatérni, Montoyát is csábította top csapat de kijelentette neki sokkal jobb a NASCAR semmiképpen sem jön vissza az F1-be .

!Overdose!

Mi semmi ?

[ Szerkesztve ]

(#17010) P00By válasza #27441408 (#17009) üzenetére


P00By
nagyúr

Egy páran unják a "szövegedet", meg a feszültségkeltést! Gondolom :)

(#17011) #27441408


#27441408
törölt tag

Ti hány éve néztek F1-et ?

(#17012) -Mike- válasza #27441408 (#17011) üzenetére


-Mike-
addikt

Másfél.

(#17013) D@ni88 válasza #27441408 (#17011) üzenetére


D@ni88
addikt

kb 94 óta de lehet hogy előbb is, csak az már nincs meg fejben :U

(#17014) AMD Power válasza #27441408 (#17011) üzenetére


AMD Power
titán

Komolyabban 98 óta.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17015) Sirpi válasza #27441408 (#17011) üzenetére


Sirpi
senior tag

'86 óta. Mit nyertem? :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#17016) Pompi válasza #27441408 (#17009) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Raikonnen marad a rallyba."

Még ha így is lesz, a cikk akkor is csak a szokásos maszlag, főleg ezzel a szenzációhajhász címmel. Már az első bekezdésből kiderül a lényeg: ugyan még hivatalosan Kimiék nem nyilatkoztak semmit, de "az Autosport magazin viszont már biztos benne,". LOL Hány ilyet olvastunk már és még fogunk is addig, amig tényleg ki nem jön valami konkrét info.

Feel Good Inc.

(#17017) #27441408 válasza Sirpi (#17015) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csak kérdeztem. Egyébként én 17 éve.

(#17018) jones965 válasza #27441408 (#17011) üzenetére


jones965
Modder

Speciel én azóta, mikor N.Lauda a Brabham-Alfa-nél versenyzett. Ez sem most volt már. ;)

(#17019) #27441408 válasza D@ni88 (#17013) üzenetére


#27441408
törölt tag

KB én is Senna végzetes balesetét már láttam a versenyen a tv-be de szerintem 1-2 évvel előtte már néztem mivel akkor már fanatic voltam (állandóan néztem) és ennek kialakulása 1-2 év a legtöbbeknél (szerintem),

[ Szerkesztve ]

(#17020) hunnylander válasza Pompi (#17016) üzenetére


hunnylander
őstag

"az Autosport magazin viszont már biztos benne,"

Ez így nem csak hogy nevetséges, de még csak nem is igaz. Ez így messze nem fair újságírás, hogy kiszínezünk, átfabrikálunk egy 'sztorit' és az immár valótlan állítást egy megnevezett forrásnak tulajdonítunk aláásva azt.

www.HunnyF1.com

(#17021) !Overdose! válasza #27441408 (#17009) üzenetére


!Overdose!
őstag

Csak arra akartam reagálni, hogy az autóversenyzés és a szimulátor témakörben pont aesir-t és Mike-t találtad be, de inkább nem tettem. El tudom képzelni, hogy a nekik címzett hozásszólás olvasása közben sírva röhögnek vagy inkább sajnálnak.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#17023) #70869248 válasza #27441408 (#17000) üzenetére


#70869248
törölt tag

Persze hogy van, Glock a CC-ben lett férfi a szememben :)
RoTY lett abban az évben amikor Hamilton itt.

(#17024) Oliverda válasza D@ni88 (#17013) üzenetére


Oliverda
félisten

"lehet hogy előbb is, csak az már nincs meg fejben"

Ja, gondolom Senna első VB címének évében még a kezeslábasból való kiszabadulás jobban érdekelt. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17025) -Mike- válasza #27441408 (#17022) üzenetére


-Mike-
addikt

Az egész csak feltételezés, állítólag, JV szerepe nem ismert, azt sem tudni milyen sponzorok, konstruktőrt jótékony homály fedi, stb. Pedig nem is van uborkaszezon, olyankor szoktak ilyen hírek megjelenni, foglalkozni nem érdemes az egésszel, nemhogy elolvasni, belinkelni.

(#17026) D@ni88 válasza Oliverda (#17024) üzenetére


D@ni88
addikt

Hát megeshet. Én pl bátyám és apám miatt fertőződtem meg az F1-el :D Anyu akkor mindig sütit sütött, és valakire bízni kellett a gyereket :D

(#17027) quby válasza D@ni88 (#17026) üzenetére


quby
őstag

Nálunk én fertöztem apámat...86-tól...:DD

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#17028) attisx válasza #27441408 (#17011) üzenetére


attisx
addikt

Kb. '88-89 táján kezdődött. 5-6 éves voltam ekkor, szóval még nem sokat fogtam fel belőle. Az igazi megszállottság '97-ben, a McMerci első jobb eredményeivel kezdődött és a mai napig tart...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#17029) AMD Power válasza attisx (#17028) üzenetére


AMD Power
titán

Velem is kb ez volt.. De nekem DC mániám volt... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17030) puttputt válasza D@ni88 (#17013) üzenetére


puttputt
őstag

'93-as Magyar Nagydíj..., egyedül Hillre emlékszem, belső kameraállásból mutatták folyton, hogy vezette azt a versenyt. Az ő Williams-e volt az első F1-es, amit láttam.
Szegény Ayrton akkor épp kiesett.
Aztán '96-tól törzsszurkolója Hillnek egészen '99-ig...
Volt még egy kevéske DC, Hakkinen, a jobb periódusaiban fantasztikusan vezető Schumacher, most épp örülnék, ha a Red Bull begyűjtené végre már azt a vb-címet.
De mindig kimaradt 1-2 év, sosem tudtam folyamatosan kísérni valamiért.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17031) Nowhereman válasza puttputt (#17030) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos, én a fater AMS magazanjaiból kaptam az első élményt az F1-ről. Meg néha odafigyeltem, hogyha a légkör engedte a jugoszláv adót. No mikor 84 fináléján a győztes Prost nem örült, hanem hátrafelé tekingetve kereste Laudát - aki hát ott is volt... - nos azután végignyaltam a hetvenes évek beszámolóinak többségét...
A sajtó persze akkor Sennát sztárolta, úgyhogy kb. Senna fanként nyitottam, de hamar kiábrándsultam belőle és de Angelisnek és Mansellnek drukkoltam. de Angelis meghalt, Mansell rajongó maradtam. Aztán hogy Senna és Schumaher büntetlenül követhették el a disznóságaikat megrüheltette velem a cirkuszt. Hillt még figyeltem, és rendszeresen sasoltam, mikor a Jordan fuatmokat kezdett nyerni, és drukkoltam Fretzennek, hogy nyerje meg a Jordannal a Vb.-t. De végleg csak Webber ültetett vissza TV elé újra.

Utánam a kondenzcsik!

(#17032) puttputt válasza Nowhereman (#17031) üzenetére


puttputt
őstag

Volt ott bulvár is jócskán. Frentzen-Corinna-M. Schumacher.
Szinte már várta az ember, hogy összetalálkozzanak a pályán.;]
Mert F. sem volt egy utolsó pilóta. Pedig nagyon lenézték.
Habár állítólag nem volt köztük személyes ellentét... a sajtó szerint...

Nagyon szép emlék Hill Arrows-os szereplése is, szintén a Magyar Nagydíjon. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17033) joshua7


joshua7
veterán

Nekem első emlékem '89-ből van, az utolsó, nagyon esős ausztál versenyről, mikor többek között Mansell beleállt a Ferkával háttal a falba meg mikro Senna beleszállt egy lekörözendő versenyzőbe és 3 keréken kiesett ('98-ban Belgiumban MS révén erősen deja vu-m volt emiatt, h én már láttam ilyet :) ). Kedvenc pilóta abszolut Mansell, '92 volt miatta számomra legjobban tetsző év. Csapat terén meg '91 óta Williams ftw. Szóval nem éppen egy divatdruker vagyok...

szerk: vagy mikor is durrant ki Mansell gumija a Hungaroringen? Talán '86? Mert akkor az a legkorábbi.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#17034) quby válasza joshua7 (#17033) üzenetére


quby
őstag

Az nem durranás volt hanem kerékanya neem? 87 vagy 88 bár még igen kisfiú voltam akkoriban, de tudtam hogy a sárgasisakos a menőőő :D

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#17035) Motion_Blur válasza quby (#17034) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jobb hátsó kerékanya '87 :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17036) joshua7 válasza quby (#17034) üzenetére


joshua7
veterán

Arra már nem emlékeztem. '87 akkor. :)

Semper Fi

(#17037) #27441408


#27441408
törölt tag

Villeneuve a következő hétvégén a NASCAR Sprint Cup sorozatban állhat rajthoz Indianapolisban.

Na az lesz ám kemény dió nem holmi óvodás körözgetés nyalókával a szájban... :C :DDD .

Kiwi leszek hányadikként végez.

[ Szerkesztve ]

(#17038) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ekkora patkányt, mint ez a Helmut Marko basszus [link]

- http://pazsitz.hu -

(#17039) !Overdose! válasza PazsitZ (#17038) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez nem normális. Komolyan úgy viselkedik, mint egy gyerek. Hogy kerülhetnek ilyen emberek vezető pozíciókba?

Remélem a kardjukba dőlnek és nem lesz VB a Red Bull vagy ha igen, akkor Webber nyerjen! ;]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#17040) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Fent van az új videó www.formula1.com

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#17041) Oliverda


Oliverda
félisten

kormányt valakinek?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17042) Motion_Blur válasza #27441408 (#17037) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha kemény diót akarsz nézni, kapcsolj az Eurosport IRC összefoglalóra pl. most hétvégén itt csapatnak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17043) #27441408 válasza Motion_Blur (#17042) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem a Rallye uncsi, bár tény hogy ezek se 100-asak. :DDD

(#17044) Nowhereman válasza !Overdose! (#17039) üzenetére


Nowhereman
őstag

ez a Stuck se figyeli a dolgokat? Tostot szeretném utoljára a RB portáján látni! Az a patkány SMS-ben mondana fel Webbernek, ha még egyszer Vettel előtt merne bejönni a célba.
Abban valszeg igaza van, hogy Horner csak szenvedő báb a mókában. Azt se tartom kizártnak, hogy Webbo békülékeny nyilatkozataira is ő vette rá zárt ajtók mögött, hogy kissé lenyugodjanak a labancok.

És ahhoz mit szólnál, ha Webber a világbajnok, viszont a csapatot a Meki zsebeli be = Vettel még dobogóra se jut!- az tuti gyilkos lenne a BR fejeseknél...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#17045) TESCO-Zsömle válasza Nowhereman (#17044) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aztán Webber megy Massa helyére, vagy hova?

Amúgy, ha egy csapat nem akarja, hogy egy pilótája nyerjen, akkor el tudják intézni... Egy pár rossz beállítás, néhány plusz tized a boxban, és az egész mezőny elmegy neki.

Akár mennyire is hányok ettől a szitutól, egyre inkább kiváncsi vagyok a végére.

Én -mint sokan mások- Webber pártját fogom. Már csak azért is, mert 34 éves. Neki már túl sok sansza nem lesz a VB-címre, míg a 23 éves Vettel előtt "ott az egész élet"...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17046) PazsitZ válasza TESCO-Zsömle (#17045) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem csak azért mert 34 éves.
Szerintem -bár biztos elfogult vagyok- azért az alatta lévő technikából rendszeresen kihozta a maximumot.
Egyébként meg pont a körülményekhez képest lenne szép ha meglenne a dolog.
Ráadásul a pályafutása pecheit tekintve is ráférne már valami szerencsés időszak.
Mondjuk idén eddig legalább a kocsi nem rohadt le alatta állandóan, mint a korábbi években nem egyszer.

- http://pazsitz.hu -

(#17047) TESCO-Zsömle válasza PazsitZ (#17046) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak arra próbáltam célozni, hogy ha az embernek van egy érett gyümölcse, ne egy éretlent rágcsáljon, és ne fanyalogjon, ha egy két édes csepp az ajkára hullik.

Vettelnek még érnie kell. A Török hiszti ezt egyértelműen megmutatta. Aki nem képes a saját pozícióját megvédeni, az ne legyen, az nem lehet világbajnok!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17048) #27441408


#27441408
törölt tag

A Sauber csapat 2011-es indulása mennyíre biztos ? 8tekintve hogy ha jól tudom idén is épphogy kaptak jogot rá)

(#17049) SzalaiG válasza #27441408 (#17048) üzenetére


SzalaiG
addikt

Menni fognak.

(#17050) D@ni88


D@ni88
addikt

Pilóták szavazata alapján ;]

Ki a legundokabb versenyző?
Lewis Hamilton – 3 szavazat
Fernando Alonso – 2 szavazat
Michael Schumacher – 2 szavazat
Sebastian Vettel – 1 szavazat
Robert Kubica – 1 szavazat
Timo Glock – 1 szavazat
Adrian Sutil – 1 szavazat
Bruno Senna – 1 szavazat
Lucas di Grassi – 1 szavazat
Ralf Schumacher – 1 szavazat
Jacques Villeneuve – 1 szavazat
Tartózkodás – 3 fő

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.