Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Motion_Blur válasza tibi666 (#1048) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, csupa amatőrök :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1052) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hami @ kerb #1, #2

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1053) proof88 válasza Motion_Blur (#1052) üzenetére


proof88
addikt

Na végül milyen végsebesség volt ma? :)

(#1054) JColee válasza tibi666 (#1048) üzenetére


JColee
őstag

jah, szerintem majd behívnak egy tatát a térről

(#1055) Oliverda válasza JColee (#1054) üzenetére


Oliverda
félisten

Alonso tata? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1056) !Overdose! válasza proof88 (#1053) üzenetére


!Overdose!
őstag

344,1

A 2. edzésről nem találtam.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1057) #70869248 válasza D@ni88 (#1046) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez a holnapi időmérőn már eldőlhet, sztem erős lesz a Ferrari (is), mivel számomra elképzelhetetlen hogy ne lenne Monza csomagjuk..ha a bajnokság el is úszott, Monza az különleges hely a Ferrari-nak.
A pl. McLaren-ben még kell lennie tartaléknak ahogy gondolom.

(#1058) ló úr válasza #70869248 (#1057) üzenetére


ló úr
őstag

Háth igen Monza az Ferraris pálya,csak a kocsi nem a legeslegjobb most sajnos :(

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#1059) wildrain válasza Motion_Blur (#1052) üzenetére


wildrain
addikt

Én megmondtam... :)

(#1060) wildrain


wildrain
addikt

Kate mocskos húga. :D

[ Szerkesztve ]

(#1061) Motion_Blur válasza wildrain (#1059) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem rajta kívül senki sem használja. És elég sokan panaszkodnak is rá. Én még nem akarok mondani semmit, mert nem láttam egyik szabadedzést se. Most töltődnek :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1062) wildrain válasza Motion_Blur (#1061) üzenetére


wildrain
addikt

Én most néztem az a5-ön a képeket, ott Kova is meglovagolta, meg az egyik Williams, már nem tudom, melyik. De a többiek tényleg elkerülték, habár nem mindenkit kaptak le abban a sikánban. Fizikó meg az egyik Brawn is szépen kikerülte.
De aztán lehet, hogy nem lesz jelentősége, mert a pattogással veszítenek annyit, amennyit a többiek a kerüléssel.

[ Szerkesztve ]

(#1063) zolynet


zolynet
addikt

én odatettem magam a monzai futamra link :DDD

Life is too short to stay stock!

(#1064) -Mike- válasza wildrain (#1060) üzenetére


-Mike-
addikt

Írjam a megfejtést vagy vágod?

(#1065) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Edzéseken elért top speed-ek Monzában:

2004: Barika - 365.4 km/h
2005: Fizikó - 364.8 km/h

2006: Heidfeld - 348.4 km/h
2007: Heidfeld - 349.6 km/h
2008: Hamilton - 346.8 km/h

Hiába a KERS, a slick gumi és a letisztultabb aero (kisebb légellenállás), mégsem tudják megfejelni az idei autók a tavalyi, vagy az előtti V8-as verdák végsebességeit. Nem értem..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1066) wildrain válasza -Mike- (#1064) üzenetére


wildrain
addikt

Vágom. ;) Csak azt nem tudtam, hogy ezt még táblácskával is jelzik az autón.

Motion: Talán az alacsonyabb fordulatszám... Meg a többhétvégés motorok. Az időmérő lesz igazán mérvadó, mert ott majd biztosan fullon tolják.

[ Szerkesztve ]

(#1067) Rick4 válasza wildrain (#1060) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet ez van beígérve, ha nyer.... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1068) #70869248 válasza Motion_Blur (#1065) üzenetére


#70869248
törölt tag

A 2006-2007-s idő az száz százalék hogy meg fog dőlni, itt még nincs felgumizva rendesen a Parabolica, és üzanyaggal is varia van.
Sztem a tavalyi-tavalyelőtti idők megdőlnek, azelőttiek nem hinném, az messze van.

(#1069) !Overdose! válasza wildrain (#1060) üzenetére


!Overdose!
őstag

A tavalyi STR-t Julie-nak hívta. :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1070) hunnylander válasza Motion_Blur (#1065) üzenetére


hunnylander
őstag

A McLaren magához képest meredekebb szárnyállással megy. Plusz edzésen többnyire nincs maxra tekerve a motor az új motorhasználati érában. Tehát a letisztultabb autótest nem tud érvényesülni a korábbiakhoz képest a meredekebb szárnyállás miatt. Továbbá a McLaren gagyi aeroban, vagyis duci, vagyis a légellenállása nem tükrözi a jelenlegi formula optimumát. Egy Force Indiába kellene KERS és mindjárt más lenne a helyzet.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#1071) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a Renault story elég durva. Piquet vallomása. :U Mit gondoltak ,hogy nem fog kiderülni főleg miután kirúgták a csapattól. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1072) Motion_Blur válasza AMD Power (#1071) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem tudom ki mond igazat és ki hazudik. De valójában mindegy is, mert az már biztos, hogy szándékos volt, és hogy a Renault is tudott róla. Szerintem Piké ilyet magától nem csinált volna csak azért, hogy legyen mivel zsarolnia Brióst. Valszeg rögtön kibaszták volna a csapattól. Szal én azt gondolom, hogy ez bizony a csapatvezetés döntése volt. Ezzel együtt undorító, amit most Piké csinál. Vége is a karrierjének, ahogy a Renault szereplésének is az F1-ben..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1073) Motion_Blur válasza hunnylander (#1070) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A rajt/célvonalon a KERS miatt már megvan a kb. 315 km/h kezdősebesség. És az ezt követő hosszú padlógázos szakaszon már csak 20km/h-t gyorsulnak. Gyökerek ezek a V8-as motorok :(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1074) hunnylander válasza Motion_Blur (#1073) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez a gyorsulási görbe a nagy légellenállásra is utalhat plusz a fordulatszám-limit.

Ezek a V8-asok KERS-szel csodákat művelhetnének a V10-esekhez képest is, HA nem lennének korlátozva, sem fejlesztésben, sem fordulatszámban, sem a KERS energiafelhasználásban.

www.HunnyF1.com

(#1075) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kimitől megkérdezték, hogy a pálya melyik részén használja a KERS-t: első sikán után + a Lesmo 2 kijáratánál, ahogy az várható is volt.

Gondolom az időmérőn majd a Parabolica-ban is végig nyomják neki a felvezető körben :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1076) pH érték válasza hunnylander (#1070) üzenetére


pH érték
aktív tag

Én úgy tudtam, hogy edzéseken nem a versenyre szánt motorokat használják. Tehát ha az meghibásodik, akkor nyugodtan ki lehet cserélni. De ezek szerint nem így van.

(#1077) Oliverda


Oliverda
félisten

Stream nincs :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1078) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

(#1079) #70869248


#70869248
törölt tag

van itt szélárnyék.... ha Hamilton-nak kicsit hamarabb sikerül megelőznie a Toyota-t akkor még a Parabolica bemenete is ideális lett volna.

pff Giancarlo megzúzta a Ferkát.. :(

[ Szerkesztve ]

(#1080) Frost Ashes válasza #70869248 (#1079) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

Fisichella lezúzta pont a Parabolicában.
Vagy vezetői hiba vagy fékhiba.

(#1081) JJános


JJános
addikt

Szegény Fisichella odacsapta.

2007-05-06 óta itt!

(#1082) -Mike-


-Mike-
addikt

Fisico -1 Ferrari.

(#1083) #70869248 válasza Frost Ashes (#1080) üzenetére


#70869248
törölt tag

van esély a fékhibára, mivel ez a pálya amúgy is öli, és a visszajátszásnál nagyon megállt a jobb első...megállt és állt végig.

(#1084) Frost Ashes válasza #70869248 (#1083) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

Igen. Mindenestre ez a kiesett fél óra nagyon hiányozni fog neki az időmérőre készülve.

Más: Egyelőre úgy néz ki, hogy a jelenleg a VB élén álló 4 versenyző nem fogja bekvalifikálni magát a top6-ba. Az milyen lenne. :)

RedBull tuti középmezőny eddig, a Force Indiák meg a Mclarenek házi rangadót vívhatnak a dobogós helyekért.

[ Szerkesztve ]

(#1085) Oliverda


Oliverda
félisten

Az első hétben hat merga? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1086) LOTR


LOTR
addikt

valaki nem tudja véletlenül, hogy mi volt a zene ami a közvetítés végén szólt?
köszi

One Ring to rule them all

(#1087) quby


quby
őstag

Fisi a legjobbkor jött el a Force Indiától!... :U a sutil jelenlegi autójával sztem nyerhetne.... a piros autoval viszont nem sok esélye van....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#1088) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nagyon megérte Alonso egykori csicskását beültetni a Ferrariba...

(#1089) ló úr válasza Misi 007 (#1088) üzenetére


ló úr
őstag

Én megmondom a frankót Vettel kéne meg Alonso a ferrarihoz,és akkor ha a kocsi is jólenne nem lenne ellenfelük szerintem! :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#1090) hunnylander válasza LOTR (#1086) üzenetére


hunnylander
őstag

A Supersport-on? (S-logó)

www.HunnyF1.com

(#1091) LOTR válasza hunnylander (#1090) üzenetére


LOTR
addikt

hát ezt a streamet néztem [link] és amikor a karórát mutatták az előtt kezdték játszani

One Ring to rule them all

(#1092) Motion_Blur válasza Frost Ashes (#1084) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Button tanárúr?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1093) tuskooo válasza Motion_Blur (#1072) üzenetére


tuskooo
addikt

Amit Briatore nyilatkozott, az kb. az elképzelhető leggyengébb hazugság volt. De Piquet is abszolút sáros, akkor kellett volna előjönnie ezzel, amikor történt, nem akkor, amikor neki épp kényelmes.

(#1094) Integra


Integra
titán

briós nagy zsivány, de amilyen bociszemekkel hazudik orrvérzésig...
most komolyan, piqué-nek ilyen az eszébe jutna? elnézést, nem támadom, de neki ilyen húzáshoz nincsen esze, továbbá miért tenné? már a felvezető körös megpördülés is elgondolkodtató volt.. nem az a baj, hogy piqué kitálalt, hanem az, hogy nem látom, hogy mivel és hogy fogja ezt tudni bizonyítani.. valszeg jól megszívja, mindenki tudja, hogy briatore megint mit művelt, rühellik tovább és minden marad a régiben. ennyi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1095) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hahóó :)

1perc és kezdődik is az időmérő! jókor keltem :)

Üdv: Csabee.

(#1096) tibi666 válasza Oliverda (#1085) üzenetére


tibi666
senior tag

a mercedes történelme az autó történelme, csodálod, hogy ott vannak folyton az élen? :)

(#1097) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Sutil mint a villám! :D

Üdv: Csabee.

(#1098) blazsey2


blazsey2
senior tag

Úgy látom ma Kimi nagyon jó lehet :K

PSN ID:blazseydr

(#1099) Fortissimus


Fortissimus
őstag

bbc

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1100) Csabee. válasza blazsey2 (#1098) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Reméljük!
Mind2 BMW kiállt..

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.