Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Csabee. válasza Fortissimus (#2698) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az komoly :) Ahogy látom elég csúf lesz jövőre a színe a Renaultnak! Még a benetton is szebben nézett ki ennél:)

Üdv: Csabee.

(#2702)



addikt

Görbe tükör

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2703) attisx válasza Csabee. (#2701) üzenetére


attisx
addikt

Csöppet se zavarjon, hogy egy ilyen képet bárki 5 perc alatt össze photoshopol... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2704) hobizoli


hobizoli
nagyúr

link

hobizoli

több drón kell ;P

(#2705) Deathjay^ válasza hobizoli (#2704) üzenetére


Deathjay^
tag

volt már ;)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#2706) Oliverda


Oliverda
félisten

Wheel covers to be banned

Vééégre... :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2707) #70869248 válasza (#2702) üzenetére


#70869248
törölt tag

Jó cikk..szokásosan jó, de most ráadásul sikerült Kimi-t is úgy 'megtükröznie', hogy majd mindenkinek jó. :)

Viszont sztem kicsit elment balra a Kimi cserével:
"Sokak szemében éppen ez a mások által taszítónak tartott, már-már abszurd közönyösség teszi vonzóvá, ám a sportág aktuálisan legnépszerűbb versenyzője definíció szerint biztosan nem lehet "PR-katasztrófa." Az emberek odavannak érte (ő nincs oda értük), tehát eladható. Ennyi. Ebből a szempontból a Ferrari mindenképpen rosszul járt vele, hogy kitette a szűrét."

olasz szavazás: Kép, vagy link
Angol:Kép
Spanyoloknál min. mindent visz Alonso.
Szal sztem azon túl hogy Kimi sztem versenyben sincs a legnépszerűbb versenyző címért, nem hiszem hogy a Ferrari rosszul járt volna azzal hogy lecserélte Alonso-ra...sőt sztem sokkal jobban járt.

szerk:
még mielőtt valki belekötne, az olaszok úgye arról szavaztak ki lenne a legjobb páros a Ferkába, de egyfelől sztem tükrözi a népszerűséget, másfelől alapvetően alátámasztja mit gondolhatnak az olaszok az Alonso-Kimi cseréről.

[ Szerkesztve ]

(#2708) JJános


JJános
addikt

Épp most olvastam "Grozsant" menesztették, vagyis lecserélték. Ő még Briós "embere" volt.

És itt a [link]

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#2709) wildrain válasza Oliverda (#2706) üzenetére


wildrain
addikt

Nem lesz több "hoppácska... eltörött a felnije??!". :D

(#2710) Oliverda válasza wildrain (#2709) üzenetére


Oliverda
félisten

Egyrészt, másrészt pedig ismét jobban lehet majd látni az izzó tárcsákat.:)

[link] :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2711) Fortissimus válasza blazsey2 (#2699) üzenetére


Fortissimus
őstag

hat en ezt nem hiszem, messze meg a jovo szezon

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2712) hossszú válasza JJános (#2708) üzenetére


hossszú
őstag

Ezeknek az újságiróknak van ám fantáziájuk, még hogy Kubica a Ferrarinál. :DDD

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2713) aesir válasza JJános (#2708) üzenetére


aesir
veterán

Ez nagyon nagy lenne, Lucasszal személyesen is ismerjük egymást, tavaly is, idén is sokat beszélgettünk a Hungaroringen. Remélem meg tud maradni a Renaultnál!

Van saját életem...

(#2714) JJános válasza aesir (#2713) üzenetére


JJános
addikt

Keveset tudok róla, remélem az olasz nevű fiatal brasil tehetség mielőbb elkezdheti pályafutását. Én drukkolni fogok neki. Bruno Sennát is várom, hogy csapatot találjon.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#2715) blazsey2 válasza Fortissimus (#2711) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez csak egy ügyeskezű úriember fantáziája,én sem hiszem hogy ilyen lesz.A szerencsés Massa vezethette a Ferrari 458-at [link],beültem volna mellé egy körre csak hogy lássam rendben van e :)

PSN ID:blazseydr

(#2716) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A Ferrari Massát is dobja?

Ha volt, akkor bocsi! :B (Bár én nem találtam)

Sic Parvis Magna

(#2717) Oliverda válasza aesir (#2713) üzenetére


Oliverda
félisten

Kétlem hogy erősebb bemutatkozást tudna produkálni mint Grosjean, de majd kiderül (ha kiderül).

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2718) aesir válasza Oliverda (#2717) üzenetére


aesir
veterán

Kétségem sem volt afelől, hogy te majd kétled.

Ha valóban ő ül be a kocsiba, akkor pont Interlagosban nagyon erős lehet (természetesen belépő szinten), az minden brazil OW-pilótának bukkanóról-bukkanóra megvan, és mivel balos a pálya ezért kicsit előnyt is jelent itt brazilnak lenni. Ha aránylag jó lesz, akkor ebben benne van ez is, tehát nem lesz egészen mérvadó a teljesítménye. Ha pedig nem lesz elég jó, akkor még mindig bizonyíthat Abu-Dhabiban, aztán majd elválik a sorsa.

Nekem nagyon tetszik a stílusa, rettenetesen agresszívan vezet GP2-autót, és ahogy láttam... jól el tudja helyezni magát a pályán és ezáltal gyorsul. Plusz van benne valami olyan amikor nagyon odateszi, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, pedig helyenként nagyon nem az:D

Van saját életem...

(#2719) Oliverda válasza aesir (#2718) üzenetére


Oliverda
félisten

Rám (még) nem tett olyan nagy benyomást. Mondjuk én nem is haverkodtam vele össze (na meg nem is vagyok nő :D). Amúgy 2007-ben jobban örültem volna ha ő nyeri a GP2-es címet de az utolsó futamon betlizett.

Nem túl szerencsés mostanság szezonközben beugró újoncnak lenni. Előzetes tesztelés nélkül nem egyszerű a feladat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2720) #70869248 válasza aesir (#2713) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Grosjean-nak korai volt egy kicsit az F1...most meg pláne hogy kicsúszik a lába alól a talaj.

De most már hogy itt van, én azt mondom, hogy a Renault-nak felelösége van vele szemben (!).
Felelőtlenül bánik a fiatal versenyzőkkel szvsz a Renault, Piquet is...bár most leszerepelt és senki nem kedveli. DE
Egyáltalán nem volt ügyetlen az alacsonyabb sorozatokban, volt hogy megverte Hamilton-t...aztán a Renault-nál besüppedt egy rossz szereplésre.
Aztán Grosjean...odadobta a sanszát a bajnoki címre GP2-ben, mert lehetőséget kapott az F1-ben. Mert a GP2-ben a 2. helyen állt mikor átjött, és még most is 4. hogy 8 futamot kihagyott.

...Sztem valamit nagyon nem csinálnak jól, talán nem foglalkoznak a fiatalokkal eleget.
Jött Piquet..megcsinálták vele amit megcsináltak..majd kukázták, jön Grosjean és Alonso közeli időket autózott, utána a Reanult botrány, kirúgják Briatore-t meg Symonds..és Grosjean is mehet a kukába, jöjjön Di Grassi.
...és? Amennyiben ő is kukázva lesz akkor mi lesz ezekkel a srácokkal?..egy elvileg megbukott F1-s szerepléssel?
Glock miután kikerült az F1-ből elment Amcsiba cartozni, aztán visszajött a GP2-be félszezonra, majd utána lehúzott még egy szezont, és utána került vissza az F1-be.
...ezzel ki foglalkozik?..Piquet története sem fekete meg fehér szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#2721) JColee válasza aesir (#2718) üzenetére


JColee
őstag

ez a balos pálya valakinek előny urban legend :)

[ Szerkesztve ]

(#2722) aesir válasza #70869248 (#2720) üzenetére


aesir
veterán

Erről mindig is az volt a véleményem, hogy Alonso mellett szinte természetes a "rossz" szereplés. Piquet sem volt annyira rossz, átlag fél másodperccel verte Alonso időmérőn, ennyi pediog minden körülmények között is van közöttük mint különbség. Más kérdés hogy ez a fél másodperc adott estben Piquet-nek Q3, Alonsonak meg mondjuki Q1 volt, de a valódi különbség az csak fél mp. Mindenesetre már zöldet okádtam mikor Czollner nekiállt huhogni, "jajajj - ki kell rúgni". Szerintem Alonso 3-4 kivételtől eltekintve az egész mezőnyre ráver fél mp-et egyforma kocsival, na mindegy.

JColee: Legenda, persze. Legelőször én mondtam ezt ki ezen a fórumon Massa sikereiből kiindulva, a balos pályákon rendre verhetetlen volt. Jóval utána már TV-ben is hallható volt, más portálokon is leírták, nyilván nem véletlenül. Te mit tudsz felhozni ELLENE, mert a tények speciel nekem adnak igazat.

Van saját életem...

(#2723) JColee válasza aesir (#2722) üzenetére


JColee
őstag

ez statisztika, párszor nyert bahreinben és braziliában, semmi extra nincs benne

(#2724) Oliverda válasza JColee (#2723) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó autóval... idén pedig Bahrain-ban és Istanbul-ban sem nyújtott semmi különöset.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2725) aesir válasza JColee (#2723) üzenetére


aesir
veterán

Mellesleg Schumi is nyilatkozta, hogy a pilóták többsége a jobbos pályákra rendelkezik inkább megfelelő izomzattal, és olyan pilótának akinek a hazai pályája balos, más az elsődlegesen felépített izomzata, ergo kevésbé fárasztja őket a balos pálya.

Nyilván nem foglak erről győzködni, ha neked urban legend, akkor az. Mellesleg Bahrein jobbos pálya, ezért inkább hadd ne vegyelek komolyan, jó? :)

Van saját életem...

(#2726) fokukac válasza aesir (#2725) üzenetére


fokukac
nagyúr

hülye kérdés. minden pálya végül is egy kör, miért nem váltogatják, hogy hol jobbra mennének rajta körbe, hol meg balra. ;)
csupán, hogy szimmetrikus legyen az izomzatuk :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2727) aesir válasza fokukac (#2726) üzenetére


aesir
veterán

Igazad van. Tényleg hülye kérdés :D

Van saját életem...

(#2728) fokukac válasza aesir (#2727) üzenetére


fokukac
nagyúr

A közgazdász agyam ezt termelte ki. ;]
szerintem logikus. nem mindegy, melyik irány? :D varietas delectat. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2729) aesir válasza fokukac (#2728) üzenetére


aesir
veterán

Mondjuk egy oválon nem lenne akkora gond, de az amcsik nemigen tudnak jobbra kanyarodni :D

Mielőtt még valaki jönne azzal az okossággal, hogy amcsi szériákban is van road-pálya, jelzem előre hogy tudom, a fenti mondta pusztán irónia.

Van saját életem...

(#2730) Peat;) válasza #70869248 (#2720) üzenetére


Peat;)
veterán

Grosjean esetében egyet értek, mivel első futamán nem volt rossz, csak éretlen, majd volt fékhiba meg betegség is nála, így az lenne a minimum ha hagyják még két futam erejéig bizonyítani.

Piquet...tavaly nyilatkozta, ő maga, nem Briós, hogy ugyanazt a technikát kapja meg mint Alonso, a beállításait is nézheti, csak hát neki túl gyors a hétvége és nem tud belerázódni a dolgokba. Jött az új év, majd ugyanazzal az autóval megint brutális lemaradás és valóban átálltak Alonsora, amit rögtön szóvá tett Piquet. A rinya hatott ő is megkapta az új cuccost, le is nyilatkozta előtte egy héttel hogy végre ő is előreléphet. Majd maradt ugyanott. A szája mindig megvolt neki, más nem. Másfél év az f1-ben, úgy hogy amikor rinyált akkor kapott valamit, illetve csinált egy hatalmas hülyeséget, 24 éves fejjel, ami idő ha nem elég az éretté váláshoz ilyen környezetben akkor ott gond van. Egy mákos dobogó ami felmutatott semmi több. Lehet hogy Piquet nem fekete fehér, de Briós és a Rönyó sem fekete fehér ha másfél év alatt erre tellett a braziltól.

(#2731) #70869248 válasza Peat;) (#2730) üzenetére


#70869248
törölt tag

Talán ezért nem baj, ha ezek mellett a srácok mellett ott van az apjuk is minden futamon.

Nem is igazán akarok foglalkozni Piquet szereplésével...én abból indulok ki hogy kijárta a 'szamárlétrát' az F1 előtt, Formula3 sorozatok, Formula masters, A1gp, GP2..még 24h Le Mans is.
..és bár Alonso kemény csapattárs, de a Renault-nál valamit nem csinálnak jól, ha már a második egyébként megfelelő előélettel bíró fiatal versenyzőjük kerül bajba.
Rosberg meg tudott kapaszkodni, Hamilton meg tudott kapaszkodni, Vettel detto.

...én ugyan sajnálom ha Grosjean kikerül, de nem önös okok miatt.
De nagyobb felelőséget várok el egy csapattól, pláne gyártótól a tehetségekkel szemben.
Fisichella többet kap Kimi-től, mint akár Piquet.

(#2732) -XadAnuX+ válasza #70869248 (#2720) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Grosjean menjen is, nem tartom egy zseni pilótának. Hagy jöjjön csak Grassi :K

(#2733) #70869248 válasza -XadAnuX+ (#2732) üzenetére


#70869248
törölt tag

:) ..látom sikerült elérteni a hozszólás lényegét :D

(#2734) aesir válasza #70869248 (#2731) üzenetére


aesir
veterán

Harmadik. Én ide venném Kovalainent is.

Van saját életem...

(#2735) -XadAnuX+ válasza #70869248 (#2733) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Értem én, hogy mi volt a mondanivalód a hsz-nak, de nekem ettől függetlenül is ez a véleményem amit leírtam :K
Azért remélem nem baj, hogy véleményt nyilvánítottam ;]
Üdv!

(#2736) lenox válasza fokukac (#2728) üzenetére


lenox
veterán

Azert a palyak altalaban meg vannak tervezve, hol milyen szelesseg kell, hova kell bukoter, gumifal, kerekveto. Ha visszafele mennenek rajta, akkor ezt mind at kene epiteni, eleg draga lenne... De bicaj- vagy futoverseny mehet rajtuk visszafele :).

(#2737) Motion_Blur válasza stangli (#2685) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Whitesnake - Still of The Night

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2738) Deathjay^


Deathjay^
tag

(#2739) JJános


JJános
addikt

És egy szép Ferrari. Arannyal kergettetve. Ha volt, akkor bocsi!
[link]

2007-05-06 óta itt!

(#2740) Fortissimus válasza JJános (#2739) üzenetére


Fortissimus
őstag

micsinalva? ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2741) JJános válasza Fortissimus (#2740) üzenetére


JJános
addikt

Gyerekkoromban volt mondás, ha valaki valamiről azt állította, hogy aranyból van, azt mondták, hogy az csak arannyal van futtatva. Én egy kicsit a futtatva szót alakítottam át.
Csak egy kis "kergeség". :B

2007-05-06 óta itt!

(#2742) Peat;)


Peat;)
veterán

Sosem csíptem a Ferrarit, de most hogy Alonso odamegy ha nem is drukkolásig de szimpatizálásig el kellene jutnom a csapattal kapcsolatban. Nekem ez segített...:[link]

(#2743) gV válasza Peat;) (#2742) üzenetére


gV
őstag

én lonzival vok így, viszont ellentétben veled nem érzem h változtatnom kéne a hozáálásomon vele kapcsolatban, eltölt leheteőleg minnél kevesebb időt a Ferrarinál azt húzzon el, anno 3 évet irt alá a mekinél azt mi lett a vége 1 év után búcsúzott, történelem ismételhetné magát olyanformában h most a olaszoktól menne el korábban

(#2744) hunnylander válasza Peat;) (#2742) üzenetére


hunnylander
őstag

Én is szeretem a Ferrarit, a dolgos csapattagok miatt.

www.HunnyF1.com

(#2745) Oliverda válasza hunnylander (#2744) üzenetére


Oliverda
félisten

Már a nevét is tudjuk. Panna. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2746) -XadAnuX+ válasza Oliverda (#2745) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

:DD

[ Szerkesztve ]

(#2747) hunnylander válasza Oliverda (#2745) üzenetére


hunnylander
őstag

Aqua Panna, magyarul vízhordó Panna. :D

www.HunnyF1.com

(#2748) Peat;) válasza gV (#2743) üzenetére


Peat;)
veterán

Sajnos nem fog, pedig nem illik bele a mindenki veregeti egymás vállát csapatba. Egy személyre épülő csapat a jó neki, ahol a csapat is mögötte van, ebben mindenki egyetért az is aki utálja és az is aki kedveli. A ferrari átállt a mindenki egyenlő elvre, elfelejtettek autót tervezni és a csapat is rengeteget hibázik. Egyéni vb-t is buktak tavaly, amiatt mert a csapat képtelen volt elvégezni úgy a dolgát ahogy a forca indiánál a szerelőbrigád. Kimit kirakták többek között azért mert nem elég "családcentrikus". Jó helyre megy mit ne mondjak :) Megint változnak a szabályok kellő mértékben, de nem nézem ki a jelenlegi Ferrariból hogy beletaláljon a jóba. Idén sem jött össze. Valaki(k) hiányoznak.

(#2749) gV válasza Peat;) (#2748) üzenetére


gV
őstag

útolsó mondatra reagálnék csak, aki hiányzik: Jean Todt

(#2750) Csabee. válasza hunnylander (#2747) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ViziliPanna :DD

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.