Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Petrov: A biztonsági autós fázis alatt csináltuk meg a kerékcserét, ami helyes döntés volt, ezután már csak próbáltam minél keményebben nyomni, és vigyázni a gumikra, mert tudtam az a terv, hogy a célig megyünk. Hosszú csatám volt Fernandoval, de az autónak nagyon jó volt a sebessége az egyenesekben, így kézben tudtam tartani helyzetet: Csak a munkámat végeztem. Ha megpróbált volna valamilyen manővert, nem akartam volna ütközni vele, de végül nem jutott el odáig. Harcolni jöttem ide, és versenyezni a többiekkel, azt hiszem ma megmutattam, hogy képes vagyok a harcra

(#22002) brownus válasza Viktor77 (#21772) üzenetére


brownus
veterán

az ilyen hozzászólásokon már csak mosolygok... ennyire nehéz feldolgozni?

(#22001) Flashcash, ja:) bár ha brios lett volna a főnök...

[ Szerkesztve ]

(#22003) brownus válasza Oliverda (#21960) üzenetére


brownus
veterán

kegyetlen módon idegesítő lehetett nézni, ahogy körökön át egyre messzebb kerül a vb címtől. jövőre rakjanak a ferkába rönó motort:D

(#22004) AMD Power válasza Flashcash (#22001) üzenetére


AMD Power
titán

Erről van szó! Jól csináltad Petrov! :R

(#22005) Kraptor


Kraptor
őstag

Én azt nem értem, hogy miért nem tekertették fel Alfonzal mindent amit lehetett a Ferkánál, vagy ennyire gyenge volt a Ferrari a pályán?

Shumakker utolsó Ferráris versenyén mindent maxra tekertek és elég komolyan tönkre verte a mezőnyt:)

(#22006) mephi666 válasza Kraptor (#22005) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezen én is agyaltam, hogy az utolsó 5-10 körben ezt miért nem lépték meg? vagy már ennyire a maxon nyöszörgött a gép? :U valahogy nekem speciel nem jött be a ferrari hangja... a mercihez/redbullhoz képest csak nyöszörgőtt-visított...

szerintem tiszteletreméltóbb lett volna úgy elbukni a vb-címet alonsonak, ha széthajtja a gépet, vagy belemegy valami vakmerő manőverbe és kiesik... legalább megpróbálta volna...

remélem jövőre ténylegesen fejlesztenek valamit a ferrarinál, mert hihetetlen, hogy ennyire nem mentek idén... :( a kisebb csapatok pilótáit meg elismerem: kubica, petrov és még fél tucat sofőr simán beférne nagyobb csapathoz is... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22007) proof88 válasza mephi666 (#22006) üzenetére


proof88
addikt

én is vártam, hogy hátha a verseny végén esetleg feltekeri a motort, de úgy látszik nem volt rá mód ... a hangja egyébként kb egész évben ilyen volt a Ferkának :D

szerintem tiszteletreméltóbb lett volna úgy elbukni a vb-címet alonsonak, ha széthajtja a gépet, vagy belemegy valami vakmerő manőverbe és kiesik... legalább megpróbálta volna...
megtette :D, év elején, maláj vagy kínai futamon, mikor a kuplunggal gondja volt vagy a váltóval, és próbálta megelőzni Buttont, aztán túlerőltette és a technika megadta magát ...
jött is 1-2 embertől a szöveg, hogy milyen hősies volt, de valójában pontot kellett volna szerezni ott is, na mindegy ...

(#22008) MPowerPH válasza Kraptor (#22005) üzenetére


MPowerPH
félisten

Talán feltekerték. Csak akkor van a gáz, ha a 7. fokozat elfogy, és még úgy is távolodik Petrov. Mert itt az történt, Alonso szélárnyékban elért csúcssebessége 314km/h volt ha jól emléxem, Petrové meg 316km/h, szélárnyék nélkül. És ilyenkor hiába tekersz föl akármit is, 18000RPM fölé nem megy a fordulat, és nincs 8. fokozat sem. Na most, ez olyan különbséget sejtet, amivel az előzés lehetetlenné vált. Nézd csak meg Hamilton -t, aki híres arról, hogy óriásiakat tud előzni. A Meki végsebességben is elég gyors volt, Hamilton mégse tudott előzési pozícióba kerülni Kubicával szemben. Egyszerűen a Renaultok annyira gforsak voltak, hogy ma nem lehetett megelőzni őket.
Ráadásul egy jó F csatornával, és alacsonyabb hátsó szárnnyal még a motort sem kell feltekerni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22009) D@ni88 válasza MPowerPH (#22008) üzenetére


D@ni88
addikt

igen, és akkor sírnak hogy mennyire gyenge az erőforrás :W

(#22010) MPowerPH válasza D@ni88 (#22009) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez nem a Renault motor érdeme, és nem is a Ferrari vagy Mercedes erőforrás szégyene. Alacsonyabb szárny és a jobb F csatorna elég volt ehhez.

Pfú, a főgörény megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#22011) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

(#22012) Oliverda válasza Motion_Blur (#21976) üzenetére


Oliverda
félisten

A mester és tanítványa? :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22013) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Brazil összefoglaló.

Feel Good Inc.

(#22014) oxox válasza Motion_Blur (#21976) üzenetére


oxox
addikt

;) kov kep...vettel tolja Schumi kerekesszeket

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22015) Integra válasza Kraptor (#22005) üzenetére


Integra
titán

egyet nem szabad elfeledni, massa elengedte alonsot...
alonso ezért nem érdemelte meg volna alapból a vb-t.
vettel tökéletes futamot ment és egyet csinált: kitolta a redbull szemét, ahogy azt kell. beleharapott a kormányba és végig kente, ahogy kell. alonso semmit sem csinált pályán sem, és hiába a csapat hatalmas elbaltázása, én sem éreztem azt rajta, hogy letolja petrovot, biztonsági autózott, aztán remélt, az egész ferrari taktika erre épült, hogy hozzuk be vettel mögött. megszívták.

nem csípem vettelt a necces helyzetekben való viselkedése miatt, de egyet elkell ismerni, ő foggal körömmel végigcsinálta és nem hagyta félúton veszni a dolgot, ha bele döglik is, akkor is mindent megtesz amit csak lehet, max második lesz. ez látszott rajta. ezért van az, hogy egy heidfeld soha nem lesz vb, ahogy a legtöbben sem, mert pont ez a pici kis plusz hiányzik belőlük. vettel-ben megvan.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22016) Kraptor válasza Integra (#22015) üzenetére


Kraptor
őstag

Nem azt mondom, hogy megérdemelte volna, sőt. Ebben az évben Hamika érdemelte volna még meg, senki más. Webber az ki van, Alfonz sokat hisztizik, Button gyenge. Egyedül Hamiba és Vettelbe érzem azt, hogy ténylegesen nyomják neki és kész.

(#22017) venember83 válasza Integra (#22015) üzenetére


venember83
nagyúr

egyet nem szabad elfeledni, massa elengedte alonsot...
alonso ezért nem érdemelte meg volna alapból a vb-t.

Vettelt pedig folyamatosan segítették Webberrel szemben. Hol is a különbség?

(#22018) barnam_ válasza Integra (#22015) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt azért hozzátenném, hogy a legjobb autóval, első helyről indulva, nem nehéz elsőnek befutni.
Alonso terén egyet értek veled, nem látszott rajta hogy igazán keményen próbálkozna.

(#22019) #16741888


#16741888
törölt tag

Nézem volt osztálytársnőm facebookját, hopp egy Ferrari. A csaj Ethiadnál stewardess és hogyhogy nem ők voltak a tegnapi futamon a tapsikoló csajok... :) nice... volt pár boxutcán belüli kép, meg Massaval, Dominicallival fotó. :) király.

(#22020) #16741888 válasza barnam_ (#22018) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azé mondjuk Webbernek is lett volna lehetősége legjobb autóval alázni, mégsem tette meg. Azt remélem senki nem gondolja hoga a csapat jobb technikát adott Vettelnek vagy jobban támogatták volna az utolsó futamon... egyszerűen fejben kell ott lenni.

(#22021) csucsbicep válasza barnam_ (#22018) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nem nehéz? Polt a lottón nyerte?
Az biztos, hogy még közel sincs akkora tapasztalata, mint Alonsonak, de nem véletlenül ül ott, ahol. Utóbbi futamokon már eléggé egyben volt fejben Vettel és a motorhibán kívül össze is jött neki. Webber alatt is RB volt a futamon mégse találta a helyét...

[ Szerkesztve ]

(#22022) Nowhereman válasza Integra (#21919) üzenetére


Nowhereman
őstag

valamit lehagytál: Tilke féle aszfaltcsíkok száműzése.

Utánam a kondenzcsik!

(#22023) barnam_ válasza csucsbicep (#22021) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezt egy szóval se mondtam. Csak azt, hogy ez egy sima pole-to-pole győzelem, amit már láthattunk tőle, amikor sem ő, sem a csapat, sem a technika nem hibázott.
Webber más tészta, szerintem fejben nem annyira összeszedett mint Vettel.

(#22024) oxox válasza Integra (#22015) üzenetére


oxox
addikt

szepen korulirtad a nemet mentalitast...mi magyarok a masodik helyen kepesek vagyunk feladni....sajnos

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22025) Integra válasza venember83 (#22017) üzenetére


Integra
titán

szerintem is álszent dolog a redbulltól, hogy náluk nem volt csapatsorrend, valóban, így szó szerint nem. amúgy meg csak az nem látta hogy vettelt tolják mentálisan is előre, aki nem akarta. viszont webber nem eresztette el vettelt egyszer sem.
hidd el, rólam nehéz mondani, hogy bármelyik pártján is állok, amit írtam az egyszerű tény, semmilyen szurkolói érdekem nem fűződik egyik oldalhoz sem, a honda már kukában, úgyhogy... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22026) Integra válasza Nowhereman (#22022) üzenetére


Integra
titán

stimmt, napalmot az összesre:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22027) csucsbicep válasza barnam_ (#22023) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Félre ne érts, nem Vettel a kedvencem(Kubica az). Csak páran, úgy állítják be a helyzetet, mintha csak az ölébe pottyant volna a cím és még a szomszéd is megcsinálta volna ezt Vettel helyett abban a jó autóban...

(#22028) barnam_ válasza csucsbicep (#22027) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem Vettel megérdemelte ezt a címet, az évad második felében vitathatatlanul ő dominált. A Ferrari meg elkúrta a lehetőséget a VB-re, ennyi.
Remélem nem lesz nagy az arca mint anno Alonsonak és Hamiltonnak :)

(#22030) mephi666 válasza hunnylander (#22029) üzenetére


mephi666
nagyúr

vicces figurák lehetnek :D ...megnéztem volna azért a recepciós fejét szívesen... szerintem köpni-nyelni nem tudott hirtelen... aztán rosberg is nézhetett nagyot

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22031) hunnylander válasza mephi666 (#22030) üzenetére


hunnylander
őstag

Talán még az volt a szerencséje, hogy Dubai is az Egyesült Arab Emirátusok része, és Abu Dhabiból ment át a másik emirátusba, ami ugyanaz az ország, tehát nem volt határátlépés, igazoltatással, országba való beléptetéssel. A hatóságok nem biztos, hogy viccnek vették volna. Az egyik McLaren főnöknek is problémája adódott és alig engedték be az országba a repülőtéren, mert a hatóságok szerint valami nem klappolt a papírjaival.

www.HunnyF1.com

(#22032) Motion_Blur válasza hunnylander (#22029) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOOOOOOOL!!!! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22033) P00By válasza hunnylander (#22029) üzenetére


P00By
nagyúr

Mi a...! :DDD :C

(#22034) hunnylander


hunnylander
őstag

A Hét Rejtélye: Ki vezeti az autót? (Könnyű kérdés.)

www.HunnyF1.com

(#22035) válasza hunnylander (#22029) üzenetére



addikt

muhaahahahahaha

Barbie baba képpel lett volna az igazi, de így se rossz :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22036) cyberkind válasza hunnylander (#22034) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Lewis Hamilton-nak tűnik !

Paranormal Cocktivity

(#22037) hunnylander válasza cyberkind (#22036) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem az. :)

www.HunnyF1.com

(#22038) MPowerPH válasza barnam_ (#22018) üzenetére


MPowerPH
félisten

Alonso hol nem próbálkozott keményen? Szerintem ebből az autóból kihozta a maximumot, és még többet is. Ő volt az egyetlen a Ferrarinál, aki idén csinált valamit, ami kicsit is nagyobb erőfeszítés volt.

Don't Tread On Me

(#22039) #51736960 válasza MPowerPH (#22038) üzenetére


#51736960
törölt tag

egyetértek, de mindig vannak olyanok, akik nem bírják alonso búráját, és ilyenkor az eszetlen fikázás hevében nem veszik észre, mekkora baromságokat írnak...

vettel-re meg kíváncsi vagyok, ha kap egy igazi csapattársat, akkor is vb lesz-e... (mert az egy dolog, hogy a kiöregedő webbert épphogy megverte, de mondjuk megnézném egy kubica ellen például)

[ Szerkesztve ]

(#22040) cyberkind válasza #51736960 (#22039) üzenetére


cyberkind
félisten

Vettel Hamilton, nem lenne rosz párosítás ! :K
Az lett volna a hihetetlen, ha Vettel, vagy Webber a legjobb kocsival, nem nyer vb-t ! :K
Alonso a Ferrari-ból, bőven többet hozott ki, mint amit várna tőle az ember ! :K
Erről vélemény ?
És még a Ferrari-t szidták, akkor ez mi !!!!!!!! :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22041) venember83 válasza hunnylander (#22037) üzenetére


venember83
nagyúr

Gary Paffett?

(#22042) barnam_ válasza MPowerPH (#22038) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én csak azt láttam, hogy féktávokon néha ki-ki bújt a szélárnyékból, de sehol egy elmért féktáv, vagy egy füstölő-blokkoló kerék. Nem biztos hogy sikerült volna megelőzni, de egy próbát megért volna. Persze ez rizikós, és nem is fér bele abba, ha a másik fél hibájára játszunk.

(#22039) Loveless: nem tudom hogy ez célzás akar-e lenni, de nekem semmi bajom Alonso-val. Sőt, amióta F1-t nézek (kb 13 éve), Ferrari szurkoló vagyok, szóval amit írok nem utálatból írom, hanem leginkább csalódottságból.

(#22043) hunnylander válasza venember83 (#22041) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem az. :N

Se nem Jarvis, se nem di Resta.

www.HunnyF1.com

(#22044) #51736960 válasza cyberkind (#22040) üzenetére


#51736960
törölt tag

vettel + hamilton = 2 totálkáros kocsi minden futamon :)

#22042: Aggregátor, nem rád gondoltam, bocs ha félreérthető voltam.

[ Szerkesztve ]

(#22045) cyberkind válasza #51736960 (#22044) üzenetére


cyberkind
félisten

Legalább lenne izgalom, mint régen ! :K

Paranormal Cocktivity

(#22046) MPowerPH válasza barnam_ (#22042) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hogy erre gondoltál. :B Javítalak, egyszer került hozzá közelebb, akkor megpróbálta. :U Mi lett belőle? Majdnem Webber is megelőzte. :( Nem volt az autónak végsebbessége. De mondtam, meg lehet nézni Hamilton-t is, ő sem bírt Kubicaval, és kb. ugyan annyit próbálkozott. Pedig neki még a végsebbje is erősebb volt. Vannak olyan pályák, ahol máshogy nem lehet előzni. Itt az első egyenes kilőve, mert szűk visszafordító van. A második egyenesben van esély előzni, ha az elsőben nem maradsz le annyira. Alonso erőltette a féktávokat, mindig ráesett Petrovra. De pont ez miatt nem tudott olyan tökéletesen kigyorsítani. Ha nem erőlteti a féktávokat, akkor pedig olyan messzire kerül, hogy szélárnyékot sem kap. Be kellett volna állítani azt az autót rendesen, vagy még jobb. Nem szabad lett volna ekkora böszmeséget elkövetni.

Don't Tread On Me

(#22047) Flashcash válasza hunnylander (#22043) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Paffett (most látom, hogy ez egy régebbi kép :) akkor nem ő az)

Hamilton és Button nem fog tesztelni Abu Dhabiban.

[ Szerkesztve ]

(#22048) Oliverda válasza hunnylander (#22034) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát én. Oliver Turvey. :P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22049) venember83 válasza hunnylander (#22043) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor már csak Nicole Scherzinger meg Ron papa maradt. Illetve Kimi Raikkonen.

(#22050) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Hülkenbergnek nem jut hely a Williams csapatnál jövőre.

2011-ben Barrichello biztos induló náluk (19. szezonja lesz), a másik hely sorsa még nem dőlt el. Őket tesztelik majd holnap:
Williams
Pastor Maldonado, 25, Venezuelan
(2010 GP2 Series champion)

Dean Stoneman, 20, British
(2010 FIA Formula Two champion)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.