Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) shteer válasza hermanyi (#38998) üzenetére


shteer
titán

HAM is jó dolognak tartotta egy ideig :D

..szerintem jónak tűnik

(#39002) MPowerPH válasza JJános (#38999) üzenetére


MPowerPH
félisten

De őszinte. :)

Azért így elgondolkodtam ezen a kitúrjuk Petrovot dolgon. A Renault -ot a Lada szponzorálja, tehát van orosz érdekeltség, nem is kicsi. Ha kitúrják, akkor annak is vége lesz...

b-type: Persze, értem én. De mosolyogva közölte, még a riporter is jót nevetett rajta...bár lehet csak hirtelen nem tudott mit reagálni. Szóval ha kicsit kifordítva nézed, akkor ez is poénos, csak a morbid oldalról. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#39003) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#39002) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én úgy tudom, hogy a Lada nem a Renault-t patronálja, hanem Petrovot.

De lehet, hogy rosszul emlékszek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39004) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#39003) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lényegtelen, mert a pénz ugyan ott köt ki. Mindkét Renault -on, és mindkét pilótán rajta a Lada matrica, így nem mondható Petrov személyes szponzorának. Inkább annak az erőnek, ami Petrovot behozta az F1-be, és azóta is bent tartja.

Don't Tread On Me

(#39005) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#39004) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy volna lényegtelen Petrov kirúgásának aspektusából? :F

Ha Petrovon keresztül támogatják a csapatot, akkor Petrovval együtt mennek ők is máshova... Mag ha elsősorban a csapatot szponzorálják, akkor Petrov eltávolítható megfelelő indokkal. (Pl: Kubica)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39006) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#39005) üzenetére


MPowerPH
félisten

Félre értettél, vagy én értettelek félre. :) Igen, a Lada azért nyomja a pénzt a Renault -ba, mert Petrov ott van. Ha nem lesz ott, akkor már a della sem dől.

Most, erről a Brazil nagydíjról eszembe jutott valami. Van egy jó kis jelenet 97-ből, mikor Berger próbálja megelőzni Schumachert. Schumi gyönyörűen védi a pozícióját. 2006-ban Kimi és Fisichella sem tudta ezt megcsinálni Schumacherrel szemben. Sajnálom, hogy ezt a Schumachert már nem láthatjuk, maximum felvételekről. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#39007) -Mike- válasza #70869248 (#39000) üzenetére


-Mike-
addikt

(#39008) MPowerPH válasza -Mike- (#39007) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na, ez olyan Kimi -s volt. :DDD Csak ő még pár szóval megtűzte volna. A PR -es csajszika biztosan bunkósbottal állt Hakkinen mögött, nehogy valami csúnyát mondjon. :D

Még az előzőhöz... Itt nem volt KERS, se DRS. Mégis tudott előzni, aki akart, és sokkal izgalmasabbak voltak a futamok. És láthattunk olyat, hogy valaki védekezik, és van is értelme törnie magát a pozíció megtartásáért.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#39009) Nowhereman válasza MPowerPH (#39006) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos, Sumi egy szösszenetnyit sem kopott a versenyzési képességeiből, szimplán berozsdásodott, és mivel szimulátorbeteg, teszt meg nuku, nehezen rázódik vissza.
Kimi hamarabb fogja visszanyerni a régi önmagát.

Utánam a kondenzcsik!

(#39010) Nowhereman válasza JJános (#38986) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egyrészt töltöttem már ki IQ tesztet, úgyhogy nem fogom a minősítéseidet magamra venni.

Azt viszont felejtsd el, lehazugozz, meg leostobázz mert én ki fogom teríteni alapokat, hogy mindenki eldönthesse saját esze szerint. A szektatagok majd neked adnak igazat, megint mások majd az én véleményem osztják. Mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani.

És részemről meg oda akaszthatod magad ahova akarod, és lógj ameddig akarsz!

Utánam a kondenzcsik!

(#39011) JColee válasza MPowerPH (#39006) üzenetére


JColee
őstag

Pontosan mit nem tudtak megcisnálni Sumival szemben?

(#39012) Nowhereman válasza #70869248 (#39000) üzenetére


Nowhereman
őstag

Kinek mi jön be. Engem nem bosszant Barika kifakadásai, lévén többnyire nem teljesen alap nélkül teszi, nem zavar a Lonzi féle diplomatikus mellébeszélés, mert ott sincs szólásszabadság, a Hakkinen-féle halogatós, aztán talán válaszolunk stílus se, lévén veszélyes minden mondat ezen a szinten, nem zavarnak Kimi taplóságai mert őszinte egy képmutatással és hazugsággal kipalástolt világban. Nekem kvázi csak a nárcisztikus (ön)tömjénezés és a saját hibák másra tolása nem jön be...

Utánam a kondenzcsik!

(#39013) JColee válasza Nowhereman (#39012) üzenetére


JColee
őstag

Hakkinen a király.

(#39014) Motion_Blur válasza JColee (#39013) üzenetére


Motion_Blur
félisten

atyaég, angolt se nagyon erőltette :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39015) sfdrakex válasza MPowerPH (#39002) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem a Lada szponzorálja a Renaultot, hanem a Renaultnak van részesedése a Ladában, tulajdonképpen a saját cégüket reklámozzák az F1ben vele, de jövőre már nem Ranult a csapat hanem Lotus a Renault csak motorpartner lesz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39016) JJános válasza Nowhereman (#39010) üzenetére


JJános
addikt

Én itt veled be is fejezem. Ha az alapokat kiteríted se érdekel mit csinálsz.
Nem érdekel a nyavalygásod sem.

Te itt belegázolsz a magánéletembe. Ezért ezután is csak ez jár: - Ostoba vagy.

2007-05-06 óta itt!

(#39017) TESCO-Zsömle válasza JColee (#39013) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mintha az utca emberét szólítanák le, kirántva őt az élet normális menetéből...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39018) #70869248 válasza sfdrakex (#39015) üzenetére


#70869248
törölt tag

hát....a Renault-nak 25%-a van a Lada-ban, és a Lada kifejezetten Petrov miatt fektetett a Renault-ba, nyilván kölcsönösen előnyös mindkét cégnek, de egy kicsit borulni látszanak a dolgok. A Renault-nak szüksége van Petrov-ra...sok szponzor aki jött (nem csak a vodka :D ), az szintén az orosz piac miatt jött.
Petrov dönthet úgy hogy nem lesz a 'sztár' pénzeszsákja, hanem elmegy...van még ülés, sőt ha Alonso vs. Kimi esetét nézzük akkor szinte az összes ülés szabad :)

[ Szerkesztve ]

(#39019) Motion_Blur válasza #70869248 (#39018) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vagy dönthet úgy hogy marad és bizonyít Kimi ellen. Első évben szerintem lenne rá sansza.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39020) venember83 válasza #70869248 (#39018) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne feledjük, hogy a Renault könyökig benne van az RBR-ben is a nissanos Infiniti révén. Kétlem, hogy ennyi csapatot szeretnének hosszútávon pénzelni. Bár az is lehet, hogy a Lada és az Infiniti reklámozása csupán a motorszállítás egyik feltétele volt...

(#39021) TESCO-Zsömle válasza #70869248 (#39018) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kérdés még, hogy hogyan változik az orosz piac viszonya a Lada-Renault-hoz, mikor jövőre már orosz csapat is lesz Marussia néven, ahol biztos szívesen látnák Petrovot meg a Lada pénzét... Rájuk férne, hogy a Lotus Caterham nyomdokaiba léphessenek már...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39022) #70869248 válasza Motion_Blur (#39019) üzenetére


#70869248
törölt tag

..lehet, ahogy Heidfeld-l szemben tudott erős lenni, úgy Kimi-vel szemben is sikerülhet.
De nem biztos hogy akar,...meg kicsit erős a Renault-tól ez a húzás, eddig jó volt Petrov meg a pénze, most meg nyomás alá helyezik?
Amennyiben Senna megy azt is megérzi a Renault...ott az Embratel, az OGX..ami személyes szponzor, és a Gilette sem biztos hogy marad, nekik a csapattal van szerződésük, de Senna-val jöttek.
Szal Petrov valszeg nem arra szánná a pénzét, hogy Kimi gázsiját fizessék,..Petrov elég gazdag, szal ez inkább elvi kérdés nála.

(#39023) MPowerPH válasza JColee (#39011) üzenetére


MPowerPH
félisten

Abban a kanyarban ottmaradni külső íven, kiszorított pozícióban, majd elsőként elfordulni.

sfdrakex: Ez mind Petrov miatt történt. És ahogy már mondták, a többi szponzor is ő miatta jött. Nagy bevételkiesés lenne, ha kiraknák a csapatból.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#39024) sfdrakex válasza MPowerPH (#39023) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet, hogy petrov miatt lesz bevétel kiesés, de Kimi szerintem több pénzt tud hozni mint Petrov.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39025) sfdrakex válasza venember83 (#39020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem pénzelnek ők senkit, motor szállítanak amiért kapnak pénzt. Illetve a Red Bull motorjait a Nissan/Infiniti fizeti, amiért fent vannak az autón.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39026) MPowerPH válasza sfdrakex (#39024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Abban nem vagyok biztos. :N

Don't Tread On Me

(#39027) Atlantis válasza MPowerPH (#38997) üzenetére


Atlantis
veterán

Pontosan így van. Az embernek maradjon meg a gerince...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#39028) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#39014) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

(#39029) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#39030) sfdrakex válasza Gabesz1019 (#39029) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

F1.com-on épp az előbb néztem de érdekes mert úgy tudtam hogy a HRTnél de la Rosa és a Williamsnél Maldonado ahogy a Force Indiánál di Resta helyét már biztosnak mondták nem? Illetve ezek szerint mégsem, mert akkor nevezték volna őket, és a lista friss lehet ha Kimi rajta van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39031) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#39029) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Babonás az FIA? Vagy miért nincs 13-as? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39032) JColee válasza TESCO-Zsömle (#39031) üzenetére


JColee
őstag

Eddig nem tűnt fel?

(#39033) TESCO-Zsömle válasza JColee (#39032) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Se a számokat, se a statisztikákat nem nagyon bújtam, csak leültem hétvégente egy kiadós 2 órás alvásra... :B :P

Illetve azt tudom, hogy amerikában nagy rettegés van... Sehol sincs 13. utca, 13-as ház/ajtószám, de még a 13. emeletet is kihagyják...

Nem gondoltam, hogy itt is megy a para... Talán azért, mert a 13. házszám alatt lakok.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39034) Chosen válasza TESCO-Zsömle (#39033) üzenetére


Chosen
addikt

Én is 13-ban lakom :D

(#39035) dokar válasza Chosen (#39034) üzenetére


dokar
addikt

ő alatta :DDD

extra - SEXRay

(#39036) TESCO-Zsömle válasza dokar (#39035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem is tudtam, hogy TheChos3nOne egy 60 éves alkesz... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39037) shteer válasza Chosen (#39034) üzenetére


shteer
titán

13-as ajtó :)

..szerintem jónak tűnik

(#39038) Nowhereman válasza #70869248 (#39022) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem csak alá akarnak Petrovval íratni egy keményebb feltételű szerződést, ami alapján könnyen beültethetnék helyébe Kubicát vagy Sennát. Ezzel lehetne hitegetni Senna szponzorit is mondván Petrov félidőre felsül oszt helycsere...

Utánam a kondenzcsik!

(#39039) TESCO-Zsömle válasza Nowhereman (#39038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

mondván Petrov félidőre felsül oszt helycsere...

Ha meg nem, hát akkor is jól jártak... "A számla ki van fizetve..."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39040) MPowerPH válasza Nowhereman (#39038) üzenetére


MPowerPH
félisten

Senna helyét mondjuk nem értem. Meg azt se, hogy mit keres az F1-ben. :W

Don't Tread On Me

(#39041)



addikt

Most jöttem rá, hogy ezen a hétvégén lesz a ROC.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#39042) -Mike- válasza (#39041) üzenetére


-Mike-
addikt

Gyóóó reggelt!

(#39043) attisx válasza shteer (#39037) üzenetére


attisx
addikt

Lassan megnyithatjuk a "13-as ház/emelet/ajtó Baráti Köre" topikot... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#39044) AMD Power


AMD Power
titán

Jövőre ki fogja közvetíti az F1-t nálunk?

(#39045) shteer válasza AMD Power (#39044) üzenetére


shteer
titán

m1 - riporter(eke)t még nem tudni

..szerintem jónak tűnik

(#39046) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#39044) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aki elnyeri a pályázatot.

Más: Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem. Felmerült ugye, hogy akár a Digi is ringbe szállhat a jogokért. Vajon az FIA csak azt nézi, hogy mennyit fizet a csatorna, vagy azt is figyelembe veszi, hogy mekkora nézettséget hozhat? Lehetséges, hogy a M1(HD) olcsóbban kaphatja meg a jogot, mint a Digi, csak mert az ország egész területén ingyen elérhető?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39047) Gabesz1019 válasza TESCO-Zsömle (#39031) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

"Az újonnan induló csapatok a legmagasabb számokat kapják. Ha egy csapat egy korábbinak a felvásárlásával és átnevezésével száll be, akkor a rajtszámai általában a jogelőd helyezését tükrözik. A balszerencsésnek tartott 13-ast hagyományosan nem adja ki az FIA (két kivétellel: 1963-ban és 1976-ban). Emiatt az utolsó rajtszám eggyel nagyobb szokott lenni, mint a mezőny létszáma."

[link]

(#39048) #16741888


#16741888
törölt tag

LOL reggeli mellett kitöltöttem a facebookon a spam F1 kérdőívet, (tekintsünk most el ezeknek a kérdőíveknek a hátteréről) eredmény, a Mester lennék. :DDD

(#39049) sfdrakex válasza TESCO-Zsömle (#39046) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Úgy tudom olyan csatornának adja a FOM a közvetítés jogát ami országosan elérhető, Britteknél van is ezen valami balhé a BBC valami fizetős csatornának akarta átadni a jogokat, de legalább a futamok felének élőben kell menni országosan elérhetően.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39050) JJános


JJános
addikt

[link] FERRARI.

2007-05-06 óta itt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.