Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) Nowhereman válasza AMD Power (#31987) üzenetére


Nowhereman
őstag

ebben az esetben meg felmerül az a kérdés is, hogy Vettel KERS féjlöre is ugyan olyan kamu-e, mint az egyenlőség...

Utánam a kondenzcsik!

(#32002) AMD Power


AMD Power
titán

Hamilton bosszús, hogy spórolnia kellett

Ez se semmi...

Tegnap Lewis nagyon nagyot ment! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32003) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel idei eredményei: [link]

Nem tudom volt-e már ennyire eredményes szezonkezdet az F1-ben. Mansell-re gondoltam, de az ő mérlege 8 futam után összességében gyengébb: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32004) Xirtam


Xirtam
veterán

Én Kobayashit, vagy Perezt tenném Massa helyére. De sajnos mi olaszok túl arogánsak vagyunk ahoz , hogy egy japán vagy egy mexikói a ferrari szineiben versenyezhessen.

(#32005) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A okostojásoknak: Vettelt meglepte, hogy nem tudta megelőzni Hamiltont

Úgy néz ki még saját magának is feltűnt. Csak itt a topicban nem bírták páran megemészteni. :)

Motion_Blur: Nem, én nem emléxem olyan évre, ahol egy autó ennyire dominált volna, főleg időmérőkön. Talán egy ilyen volt, 2004. Akkor Schumacher zsinórban ötször nyert, majd Monaco -ban out, aztán zsinórban hétszer nyer a Hungaroring -ig bezárólag. Tehát az első 13 futamból 12 -t megnyert. Aztán Vb lett, és nem erőltette tovább a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#32006) IreN!CuS válasza MPowerPH (#32005) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ne is várd el,hogy megemésszék.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32007) MPowerPH válasza IreN!CuS (#32006) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tulajdonképpen nem érdekel, én már túlléptem ezen. Mindenki máshogy fogja fel. Van aki most Vettel őrölt, jövőre meg ha nem lesz alatta autó, már rá se hederít, és újra jön a Forza Ferrari. :)

Don't Tread On Me

(#32008) AMD Power


AMD Power
titán

Persze ,hogy megvan lepődve. Nincs hozzászokva ,hogy van valaki előtte.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32009) Motion_Blur válasza MPowerPH (#32007) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Van aki most Hamilton őrült, pedig tavaly még minden olyan megmozdulásáért pocskondiázta amiért idén magasztalja :)

#32005 a 2004-es Ferrari sokkal jobban a mezőny fölé nőtt versenyen mint idén a Red Bull. volt olyan futam ahol Schumacher 8 kör alatt 17mp előnyt rakott össze magának. ilyet idén hol látsz versenyen?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32010) AMD Power


AMD Power
titán

A Red Bullnál elbeszélgetnek Webberrel

Az F1 is olyan néha mint egy rossz színház...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32011) DopeBob válasza AMD Power (#32010) üzenetére


DopeBob
addikt

Biztos elmagyarázzák Neki mégegyszer, hogy nincsen csapasorrend :DDD

MZ/X

(#32012) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Olyan csapat szerintem alig ha van a mezőnyben ahol ne lenne csapatsorrend.
Az élcsapatoknál mindenhol van vagy volt.

[ Szerkesztve ]

(#32013) MPowerPH válasza Motion_Blur (#32009) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én nem vagyok Hamilton őrült. Az, hogy nem teszek rá megjegyzést nem azt jelenti, hogy szeretem. Sőt, az idei manőverei még gennyesebbek, nem beszélve arról, amit a versenyeken művel. De attól még idén ő szolgáltatja a show -t, és ő majdnem az egyetlen, aki tud DRS nélkül előzni.(bocsánat, elmenni a másik mellett, ha már DRS) Én nem azért nem szeretem, mert néger... ;)

Igen. Ellenben időmérőkön meg nem volt ekkora fölénye. Vettel mindig mehetett elől, senkitől nem zavartatva. Schuminak abban az évben néha nem jött össze ez. A Ferrari akkor inkább versenyeken volt ütős az autója. De ő is ugyan úgy hiba nélkül tette a dolgát. Annyi különbséggel, hogy Schumi legalább 11 évet várt egy ilyen ütős autóra. :)

Misi 007: De, talán az McLaren -nél. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#32014) Misi 007 válasza MPowerPH (#32013) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

A smileydból nem tudom megállapítani hogy komolyan gondolod-e de a McLarennél is volt.
Elég azt a bizonyos tavalyi Török nagydíjat megemlíteni.
De 2007-ben is őrjöngött Hamilton hogy Monacoban nem támadhatja Alonso-t.
Sőt még nagyon messzire se kell visszamenni az időben a Hakkinen Coulthard-os időkre gondolva.

(#32015) JJános


JJános
addikt

Legújabb Ferrari fejlesztések? Minő hátsó szárny! Fújt diffuzor? :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#32016) szőröscica válasza Motion_Blur (#32003) üzenetére


szőröscica
addikt

Tegyük hozzá azt is, hogy műszaki hiba gyakorlatilag nincs már az F1-ben, annyira le vannak fojtva az autók.

(#32017) TESCO-Zsömle válasza szőröscica (#32016) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És a kívül-belül leaszfaltozott bukóterek miatt már az se veszít sokat, aki besokall...

Egy kézen meg lehet számolni hányan ragadnak idén a sóderágyban...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32018) MPowerPH válasza szőröscica (#32016) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ott is egy pont és a következő hozzászólásnál is egy pont. Ezt mind figyelembe kell venni.

Misi 007: Komolyan írtam. Talán a Meki ilyen téren a legtisztább. Ott úgy ahogy hagyják a pilótákat egymásnak esni, lásd tavaly Törökország. Button -nak volt egy lehetősége. És még csak nem is zúzták le egymást, úgy ahogy akkor Vettel lezúzta Webber -t. Az hogy Hamilton mit csinált, a saját problémája. Örjöngeni lehet... Egyébként az duplán vicces volt, az életben nem tudta volna azon a pályán megelőzni, hiába ugrált. Maximum lezúzta volna mindkettejük autóját. Hami mostanában már nem örjöng, hanem cselekszik... :DDD

Az RBR mindig azt hangoztatja, hogy nincs csapatsorrend. Pedig tavaly óta Webber a másodhegedűs. Még akkor is ő volt, amikor vezette a VB pontversenyt. Szóval ez a csapat a legsunyibb.

A Ferrari pedig nyíltan vállalja, hogy van csapatsorrend. Ők nem kertelnek, nem vetítenek. Massa teljesítménye egyébként is elmarad Alonso -étól. Ha megnézzük a 3 élcsapatot, akkor nálam az jön le, hogy közöttük van a legnagyobb különbség. Elég megnézni mennyit kapott Massa az elmúlt 2 futamon. Az előzőn ha jól emléxem 40+ másodpercet. Most meg 29s -et, úgy, hogy Alonso már a végén teljesen visszavett, ő meg nyomta az utcsó körökben is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#32019) Qorthral válasza Motion_Blur (#32009) üzenetére


Qorthral
őstag

Idén is az a jellemző koreográfia, hogy Seb az első 3 körben 5 mp előnyt autókáz ki aztán utána lazít végig. Pár kivételtől eltekintve. Meglepne, ha a Red Bull csak a verseny első 3-4 körében lenne képes ennyivel nagyobb tempóra ;)
Persze eddig nagyon impresszív a szezonja, ez kétségtelen. Schumi 2004-es szezonja mindazonáltal erősebb szerintem, főleg annak tükrében, hogy nem mindig az élről indulok és elautókázok verziót láthattuk tőle. Mansellnek is több győzelme volt 9 futam után plusz egy kiesése, ami azt mutatja, hogy Őt se nagypn előzték meg pályán.
Ezzel szemben Vettelt már 3 másik pilóta is legyőzte idén, kettő tiszta előzéssel, egy pedig tekintélyes különbséggel, ami azt sejteti, hogy ott is lett volna előzés.

Ide sorolnám még Senna 88-as szezonját, kíváncsi vagyok Vettel képes lesz-e megdönteni azt az időmérős teljesítményt. Ha esetleg igen, akkor sem lehet teljes az öröme, mert Webber azért nem egy Prost.
Végül egy szerintem tényleg "jobb" idénykezdet Vettelénél: Fangio 54. Vegyük figyelembe, hogy összesen 8 futam volt és nézzük meg, hogy a csapattársak hol végeztek. ;)

Plusz Vettel idei nagy meneteléséhez valóban hozzá kell venni azt is, hogy idén alig van motorhiba ill egyéb technikai zűr, melyek a korábbi bajnokokat azért sokszor hátráltatták.

Mindezzel nem azt mondom, hogy Vettel idei első fél éve nem totál zseniális (mert az), csak azt, hogy a királlyá koronázására még várnunk kell :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#32020) P00By válasza Xirtam (#32004) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is ezt szeretném, izgalmas lenne! :)

(#32021) .bableWes


.bableWes
őstag

gyönyörü, erre nem mondok semmit...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#32022) shteer válasza Motion_Blur (#31767) üzenetére


shteer
titán

tessék, ezzel :):

Az istálló másik pilótája, Felipe Massa nem lehet maradéktalanul elégedett, mivel csak az ötödik helyen ért célba, de őt stratégiája, és egy, az autót ért sérülés is hátráltatta.

"Igaz, hogy az én teljesítményem nem volt túl lenyűgöző ma, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy sérült volt a padlólemezem, miután a 6-os kanyarban valami felsértette, talán egy másik autóról leszakadt elem" - magyarázta.

..szerintem jónak tűnik

(#32023) boogie84 válasza DopeBob (#32011) üzenetére


boogie84
veterán

Ez jó :D

(#32002) AMD Power: Az erősen csapathiba. Az elején nem figyelték h milyen a fogyasztása?

(#32000) C0d3r: Érdekes volt az ismétlés. A nyalókás ember (gondolom a teamleader) hibázott, a levegőpisztolyos emberkének ideje sem lett volna visszatenni a csavart, mert akkor az autó már ott sem volt :). Sajnáltam Button-t.

(#31999) darál0w: Hamilton előtt le a kalappal? A végén 10mp stop/go-t kellett volna adni :B , NEM volt szabályos amit csinált. Remélem megbüntetik! Ha még nem tették. :W

(#32021) .bableWes: Nincs csapatutasítás, csak ha veszélyben van Vettel VB címe... Ergo van náluk is. Nincs miről beszélni.

(#32022) shteer: Sztem ez csak arra magyarázat, h miért nem ért be 4-ként a célba. Sajnos a 2mp-et ezzel nem lehet... (ennek ellenére én neki is szurkolok!)

HAJRÁ FERRARI!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32024) darál0w válasza boogie84 (#32023) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mi nem volt szabályos?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32025) DigitXT válasza darál0w (#32024) üzenetére


DigitXT
félisten

Az ütközés? (Tudom: versenybaleset. De osztottak
hasonlóért Stop&Go-t a futam alatt, szóval necces.)

(#32026) boogie84 válasza darál0w (#32024) üzenetére


boogie84
veterán

Talán h oldalról belerongyolt mikor már előtte volt Massa. Remélem utólag bünti lesz. Ha nem akk Sumi is beinthet a versenybíróságnak!
10mp-es Stop/ Go-t megérdemelt volna ha van még pár kör... Nyilvánvaló volt h gyorsabb Massa.

(#32025) DigitXT: egyetértek.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32027) shteer válasza boogie84 (#32026) üzenetére


shteer
titán

utólag büntiket már kiosztották tudtommal - sauber és mclaren csapat kapott pénzbüntit, egyébről nem volt szó

..szerintem jónak tűnik

(#32028) boogie84 válasza shteer (#32027) üzenetére


boogie84
veterán

Akkor mi volt az a hülyeség a 10mp stop/go büntetésekkel? Szánalmas versenybírók...
Sumi még csak meg sem akarta előzni, hanem elfékezte magát... De Hamilton meg ész nélkül védekezett...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32029) hackeeeee válasza shteer (#32027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van.

(#32028) boogie84: Ez már korábban is megmutatkozott, amikor Button-tól nem vették el a futamgyőzelmet... :U De tény, ha már Schumi kapott egy büntetést ennyiért, akkor ezért Hamilton is megkaphatta volna a 20mp-s büntetést verseny után...

Mondjuk az is vicces volt, hogy közölték Webber-rel, hogy ne előzze meg Vettel-t.. :D Szánalmas... - és még Ők mondogatják, hogy náluk nincs olyan, hogy ki az elsőszámú pilóta, nincs a f@szt...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#32030) TESCO-Zsömle válasza shteer (#32027) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak én érzem úgy, hogy az Öreget ott ütik a bírák, ahol érik?

A tavalyi Monaco-i fiaskó is nonszensz volt, és ez is az...

boogie84: Minek mi értelme?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32031) boogie84 válasza TESCO-Zsömle (#32030) üzenetére


boogie84
veterán

Mi értelme van?? :((( Komolyan nem értem...
Nem felejtett el vezetni. Ezt bizonyította a 4 órás futamon is. Esőben a fiatalok mellett mennek el az öregek...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32032) .bableWes válasza boogie84 (#32023) üzenetére


.bableWes
őstag

tudom én. de vettel tehetséges... ilyenkor is?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#32033) Oliverda válasza MPowerPH (#32005) üzenetére


Oliverda
félisten

Lehet hogy ezért nem szeretné Vettel Hamilton-t csapattársnak.

Webber jövőre helyet cserél Ricciardo-val ahogy látom.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32034) darál0w válasza DigitXT (#32025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

versenybaleset...mint ahogy Sumié is az volt...

nem is értem miért kapott büntit.

hozzáteszem nem vagy Hamilton rajongo :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32035) DigitXT válasza darál0w (#32034) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a vicc, hogy én pl. nem is láttam az ominózus Schumi-esetet,
éppen a Live Timing-ot néztem mobilon kaja közben: megörültem,
hogy mekkorát húztak a korai pitstoppal, láttam, hogy elég gyors
lett "az Öreg" a slickeken, erre sorba jöttek ki a többiek, majd azt
látom pár körrel később, hogy Schumi megint a boxban: WTF? A
kommentár írta, hogy Stop&Go, mert ütközött Kobayashival. Nos
ennyit tudok az esetről, meg azt, amit itt írtatok, hogy kicsit talán
erős volt a bünti... Ellenben a Massa vs. Hamilton esetet láttam s
nem biztos, hogy frankó dolog, ha így "kilökdösik egymást".:R

hackeeeee: na vazz, ezért Stop&Go? Ritka f*szok voltak a bírák.
Mondjuk biztos megvannak a megfelelő szabályzat pontok, amire
ilyenkor hivatkoznak - de talán nem véletlen, ha sokan túl erősnek
érzik a büntetést, szvsz nem is kell ehhez Schumi fannak lenni...
(Max. azt tudom elképzelni, hogy a Koba-fanok helyeselnek erre.)

[ Szerkesztve ]

(#32036) JJános válasza Oliverda (#32033) üzenetére


JJános
addikt

Ezt én is így látom.

Egyébként meg mindenhol van első számú pilóta, és minden csapat félti a kakaskodástól a pilótáit.

2007-05-06 óta itt!

(#32037) hackeeeee válasza DigitXT (#32035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Schumacher és Kobajasi ütközése

Véleményem szubjektív...

(#32038) darál0w válasza darál0w (#32034) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vagy=vagyok. :D

32035) DigitXT visszajátszásban mutatták. sima versenybaleset volt..

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32039) Oliverda válasza DigitXT (#32035) üzenetére


Oliverda
félisten

Az ha összeér két autó még nem kilökés. Magának Massa-nak sem volt semmi problémája az esettel.[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32040) boogie84 válasza .bableWes (#32032) üzenetére


boogie84
veterán

Ha kijelentik h náluk nincs pilótasorrend, akk nem számít a tehetség. Gyakorlatban másképp van.
Szó se róla h tehetséges, az!! Az megint egy másik kérdés h olyan autóval azt hiszem azért nem lenne neheze a többségnek, megint másik kérdés h tegyenek alájuk olyat! :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32041) shteer


shteer
titán

Red Bull: Az utolsó körök kivételével harcolhattak versenyzőink

bulshitt fordító > Marc egészen addig harcolhatott a 2. helyért amíg utol nem érte Sebastiant

:D

..szerintem jónak tűnik

(#32042) AMD Power válasza Oliverda (#32039) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nem is volt kérdéses. Semmi nem történt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32043) DigitXT válasza Oliverda (#32039) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem sincs problémám az esettel - "kilökdösték" egymást,
azaz ne vedd szó szerint. Nem túraautók ezek, hogy egy kis
test-test elleni küzdelem még belefér: seperc alatt vége lehet
a versenyüknek egy-egy ilyen "összeérés" miatt, ezért az én
véleményem az, hogy ez nem frankó dolog.:N Csupán ennyi.

Btw. Massának gondolom azért nincs problémája az esettel,
mert ő is hunyó volt ebben az összeérésben: egyik becsukja
a kaput, a másik meg nekimegy, mert ő sem adja fel. (Ebből
most "jól jöttek ki", mert mindketten be tudtak futni végül.:D)

(#32044) Oliverda válasza DigitXT (#32043) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem túraautó, de nem is tojásokon lépkedő verseny. A 80as 90es években ezek még szinte miden versenyen előforduló szokványos megmozdulások voltak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32045) Gyusz válasza Xirtam (#32004) üzenetére


Gyusz
őstag

Valahol már pedzegették, hogy Pérez majd megy a Ferrarihoz. Kobayashi pedig szerintem is ideális lenne egy élcsapatnál második számú pilótának.

(#32046) Vigneau válasza TESCO-Zsömle (#32017) üzenetére


Vigneau
félisten

Pont Alonso volt az egyik Kanadában. Bár ott segített a kerékvető is... :(

(#32004) Xirtam:
Anno Massa is a Saubertől érkezett. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#32047) TESCO-Zsömle válasza Vigneau (#32046) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem vagyok részrehajló, akik elhagyják a pályát, mind megérdemelnek egy birkózást a sóderággyal...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32048) -Mike- válasza Vigneau (#32046) üzenetére


-Mike-
addikt

Monzában sem, de már Kanadában sem tolják vissza szegényt, rá jár a rúd.

(#32049) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

olvasom a hírt, hogy kedvenc f1 bloggerünk szerint webber kvázi felmondott. miért Talmácsi neve jut eszembe rögtön...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32050) Stafni válasza bambano (#32049) üzenetére


Stafni
aktív tag

Mint RB pilóta? :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.