Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Érdekes hogy tavaly is Renault volt a harmadik helyen csak akkor Petrov személyében.

(#43002) DemonDani válasza Xirtam (#42974) üzenetére


DemonDani
addikt

:C :R Végre az igazi arcok ellen lehet csatában Schumi és nem a kis csicskákat kell lepofozni... most meg lesznek tanítva rajtolni az élmezőny menői...

Raikonnennek meg a csapat baszta el szvsz...

mit kolbászolt kint a keményebb keveréken :F :Y

Hamilton köre meg nagyon ki jött valahol, szépen behúzott valamit, nem is tudott már javítani rajta. Nem szeretném ha ennyire nyomasztó Mclaren fölény lenne... Romain jó meg szép, de 2-3 verseny és sehol nem lesznek pont mint tavaly szerintem

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43003) helkis válasza Kiki18 (#42996) üzenetére


helkis
addikt

köszi, elején még bootoltam.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#43004) JJános válasza proof88 (#42992) üzenetére


JJános
addikt

Wéber Gabival nincs semmi gondom. Csak az a másik idegelt a lila szektorral.

Eltűnt a Red Bull dominancia? Lehet. De Sumi jó rajtot vehet holnap. McLarenek nagyon jók.
Ferrari meg megint betlit mond miközben a piros ász a kezükben? Szerintem ezzel megint bukta utca 2 lesz.
Eddig mélyrepülés, most már metró ásás?

2007-05-06 óta itt!

(#43005) quby válasza Xirtam (#42952) üzenetére


quby
őstag

A rajtnál Lonzi+ Kimi közel lesznek...:D Jó lesz...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#43006) Motion_Blur válasza #70869248 (#42962) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem a Merci erősebb formát tud hozni időmérőn mint Q-n, mivel ott nem fog annyit hozni az F-csatornájuk. Lotust nem tudom hova tenni, lehet Grosjean nagyon beletalált a körbe, de akár lehetnek majd 2-3. erő is. Holnap egy sima futamon szvsz Macca 1-2., ha nem veszít sokat a Merci versenyen akkor a Mester megfoghat egy dobogót is szerintem :K

RB-nál a +6-7 tized durva, nem gondoltam hogy ennyire vissza fognak esni. Ferrari meg no comment, Alonso nem a kicsúszás miatt volt ideges, hanem arra hogy egy újabb szezon ment el. És igen, ezt már ilyenkor látni lehet...

DemonDani: Kimi szimplán elkúrta azt a kört, meg túl későre is hagyták

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43007) #70869248 válasza DemonDani (#43002) üzenetére


#70869248
törölt tag

??!
Azért az elvárható szint hogy kemény keveréken a Q2-be jusson..
pláne hogy Grosjean keményen is bőven bent volt...amikor meg feltette a lágyat akkor asszem 3.

(#43008) DemonDani válasza Motion_Blur (#43006) üzenetére


DemonDani
addikt

Massa meg mostmár tényleg monnyon le :W így nem lehet csapatot építeni. Massa nem másodhegedűs, hanem félnótás. Pedig annó a kedvencem volt, de ez tarthatatlan. Semmi keresnivalója itt :o

(#43007) b-type
nézd, visszatérő pilóta meg minden, én nem támasztok vele szemben több elvárást mint bármelyik ujonccal és amilyen hátul volt, tudnia kellett volna, hogy mennyi maradt még abban a körében (persze ott volt a hiba is, de azzal talán meglett volna hajszálon? ugyan már)

simán a csapat túl finoman bánt vele. meg kellett volna mondani h muszáj bent lenni és kész. Sztem meg Grosjean is feltette, bár ez nem tuti, de mintha 3.kétn ment volna tovább

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43009) DeckardCain válasza DemonDani (#43008) üzenetére


DeckardCain
senior tag

és 2008-ban majdnem VB lett...

[ Szerkesztve ]

(#43010) JJános


JJános
addikt

Jah! Grozsánt meg kihagytam! Jó kis rönyó lesz ez. Kimi is fel fog jönni.
Idén Kiminek, és Suminak drukkolok. :D (rönyónak, és mercinek is)

2007-05-06 óta itt!

(#43011) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Massa -t nem tudom hova tenni... 16. helyig futotta az erejéből. 1s-el lemaradva Alonso -tól, aki csupán egy kört tudott futni, amiben valszeg elég sokat benne hagyott. Én már év közben kitenném a fenébe, vele kezdeném a tisztogatást. Utána meg Domenicali -val folytatnám.

Don't Tread On Me

(#43012) 7600 GS válasza Motion_Blur (#43006) üzenetére


7600 GS
addikt

Kiváncsi leszek hogy a Mester tud-e menni velük majd a futam folyamán. Elvileg kéne tudnia, mert a motor ugyanaz, tehát egyenesekben baromi gyors, meg aztán most ezzel az ügyes kis F-csatornával úgylátszik beletaláltak a tutiba. Legboldogabb lennék ha a rajt után nemsokkal megelőzné mindkét Mclarent, de ehhez tényleg valami über rajt kell.

Amúgy meg nem tudtátok, hogy a Ferrari nem szar csak altatnak? :U :DDD

;]

(#43013) Misi 007 válasza MPowerPH (#43011) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Sajnos egyet kell értenem.
Én bírom Massát de amióta a balesete volt egyszerűen nem találja a fonalat.
Szerintem még év közben le fogják cserélni.
Dominikát meg simán cserélném Briósra bár ő se tartozik a kedvenceim közé.
Múltkor befigyelt pont Monzában az Auto GP futamon azért ez jelent valamit nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#43014) Motion_Blur válasza 7600 GS (#43012) üzenetére


Motion_Blur
félisten

4. helyről szerintem az lesz a csoda ha meg tudja tartani a helyét. Ha az utolsó szektorban nem bukik annyit (szerintem ott egy kicsit a biztosra ment) akkor meg lett volna neki a tiszta rajthely. De így is nagyot ment :R

mod: Grosjean abszolút legjobb 3. szektort futott, az nem gyenge azért :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43015) MPowerPH válasza Misi 007 (#43013) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pontosan, ide Briós kell, én is azt mondom. A szakmai stábot most nem lehet lecserélni, mert azzal megásnák a sírjukat. De az új autót már egy teljesen új csapattal kezdeném el fejleszteni. Igazából Alonso -t sajnálom, ő ennél többet érdemel. :(

Don't Tread On Me

(#43016) wildrain válasza Motion_Blur (#43014) üzenetére


wildrain
addikt

Szerintem ha normál, hibamentes futama lesz MS-nek, akkor Grosjeant simán lenyomja. Sokkal több a tapasztalata, nem hinném, hogy Grosjean tartani tudja egy egész versenyen a tempót. Szerencsével még akár a második hely is meglehet az öregnek.

(#43017) proof88 válasza JJános (#43004) üzenetére


proof88
addikt

félreértettelek sry :R

(#43018) mefistofeles

Azért az durva, hogy néhányan már a VB címet is kiosztják egy időmérő után.......
Aminek borzasztóan örülök, hogy a jelek szerint idén nem egy autóról fog szólni a bajnokság. A Vettel gyerekről is kiderült, (én már rég így gondoltam) hogy nem egy isten ha nincs egy torpedó alatta! Felesleges jósolgatni (a végére szépen felzárkóztak Hamira páran) várom a holnapi futamot. Nagyon remélem, hogy a relatíve unalmas évek után végre parázs csata lehet egész szezonban az első helyért.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43019) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

McLaren 1-2 ,jó Lotus és merci,ferka sehol de hogy az RBR sincs sehol az a legjobb eddig 10/10es év(kezdet) :) :C

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43020) DopeBob


DopeBob
addikt

Jó volt ez kezdésre, Kimi-t sajnálom, de Button jó volt nagyon, picit hibázott a végén, de versenyen simán megverheti Hamiltont :C

Remélem holnap Button és MSC dobogón fog állni, a harmadik bárki lehet :)

Remélem Kimi autóját még be tudják jobban állítani, és legalább pontszerző helyre be tud jönni :K

MZ/X

(#43021) Chosen válasza Nerd (#42997) üzenetére


Chosen
addikt

Össze is írtam a hibákat egyébként, kinek/hova lehetne írni ezzel? MTV oldalán nem találtam erre alkalmas címet.

(#43022) Plutor


Plutor
aktív tag

Végre normális volt a közvetítés,pár baki azért volt.
Sokkal jobb kép,hang.Szakértő kommentár.
Kevesebb a reklám is.

És izgalmas időmérő is.Remélem a verseny is hasonló lesz.

(#43023) Zodicus válasza Plutor (#43022) üzenetére


Zodicus
senior tag

Az m1-en volt kozben reklam???

(#43024) DemonDani válasza Zodicus (#43023) üzenetére


DemonDani
addikt

nem most még

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43025) atila4 válasza Plutor (#43022) üzenetére


atila4
senior tag

Kicsit a motorhangok azért halkabbak voltak mint az Rtl-en. Ezen lehetne hangosítani :K

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#43026) Chosen válasza atila4 (#43025) üzenetére


Chosen
addikt

Igen, fedélzeti kameránál is alig lehetett hallani valamit az autóból.

(#43027) Misi 007 válasza atila4 (#43025) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Az engem is idegelt...
A célegyenesben közvetítettek és az éppen elhaladó autó hangja hangosabb volt mint a belső kamerából mutatott verdáé.

(#43028) JJános válasza proof88 (#43017) üzenetére


JJános
addikt

Ez legyen a legtöbb gondunk. Mezei meg monnyon le.

2007-05-06 óta itt!

(#43029) vlaho


vlaho
aktív tag

Én a gumik kopására leszek kiváncsi. A Pirelli azt jósolja, 4-5 kör után rohamosan elkezdenek kopni a lágy abroncsok. Ha ez beválik, akkor aki az elején roham tempot diktál, az ráfaraghat.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#43030) DemonDani válasza vlaho (#43029) üzenetére


DemonDani
addikt

Hamilton meg a stílusa :DDD Bár tavaly már egész jól bánt a gumikkal :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43031) vlaho válasza DemonDani (#43030) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ez viszont Button-nak kedvez.
Lehet a Pirelli őt akarja világbajnoknak? ;]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#43032) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

RedBullosok felettébb normálisan nyilatkoztak a helyzetről, Vettel is elismerte hogy hibázott, meg hogy kb. erre számítottak...lehet, hogy képmutatásnak tetszik ez részükről, de én azért még hagyok egy kiskaput nekik, hogy egy versenytávon tudnak jót menni, ki tudja ki hogy kezeli majd az abroncsokat autó-autó elleni küzdelemben.
A Merci meg különösen kedves a szívemnek most, Schumi nagyon jót ment, versenyben meg kijöhet majd egy kis szerencsével + a rutinjával egy jó helyezés, remélem dobogó :))

(#43033) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mezei picit összekaphatná magát, mert ugyanolyan figyelmetlen maradt mint tizenéve volt (csak akkor Palik ordibálása mellett nem volt annyira feltűnő). Fordítani nem tud és még a lila fényt sem tudja értelmezni + belepofázik a győztes körbe is, mondjuk legalább nem nyávog mint Gyula, de akkor is, így nem leszünk jóban.
Ezt leszámítva, mindent összevetve még így is sokkal jobb mint a retkes közvetítés volt.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#43034) -Mike- válasza Chosen (#43021) üzenetére


-Mike-
addikt

nekezdjukmarelmegint@hogyszarakozvetites.hu -ra küldheted.

(#43035) DemonDani


DemonDani
addikt

[link]

Q1 Q2 Q3 idők, aszem nem volt még ha igen bocsi

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43036) Motion_Blur válasza DemonDani (#43035) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Massa 2,5mp-re van az elejétől... :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43037) Chosen válasza -Mike- (#43034) üzenetére


Chosen
addikt

Én legalább próbálnék valamit tenni, ezt hívják visszajelzésnek. :U

(#43038) szőröscica válasza Motion_Blur (#43036) üzenetére


szőröscica
addikt

Versenyképes technikát raktak össze az olaszok.

(#43039) rocket


rocket
nagyúr

Kivancsi vagyok ha nem tiltjak be mennyi ido lesz amig lemasoljak a Mercedes passziv F-csatornajat.
Nem tunik egy bonyolult rendszernek (nem veletlen rejtegettek a vegsokig, meg tesztnapokat is felaldozva), ugyhogy nehany nagydijra tippelnek.

Aztan, hogy mas autoknal mennyire lesz hatekony az majd kiderul :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#43040) DopeBob válasza szőröscica (#43038) üzenetére


DopeBob
addikt

Jó nagy hülyeség volt most új autót építeni... bár ezt már biztos tudják ők is :D

MZ/X

(#43041) TOM-202


TOM-202
senior tag

Elsőre szerintem nem volt rossz a közvetítés színvonala. Van ugyan még min javítani, főleg a hangok és aláfestő zenék terén, de alapvetően pozitív a megítélésem az első M1 élő közvetítésről. Nagy előrelépés a képminőség és az hogy nem rakják tele irritáló senkit se érdeklő reklámokkal és bejátszásokkal. :C

(#43042) McCartman


McCartman
senior tag

Sajnálom Alonsot , gondolom a legmerészebb álmaiban sem képzelte volna 2 évvel ezelőtt , hogy a középmezőnyben kell dagonyáznia a Ferrarival.
Oké , hogy a digók beszivárgása óta ez már rég nem AZ a Ferrari , de ez már nagyon az alja.

Sebaj , holnap Kimi odacsaphat Lucának meghálálva a szerződésbontást , de szép is lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#43043) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Lemaradtam a reggeli közvetítésről...
(Valahogy nem is gondolkoztam el, hogy hol van, csak automatikusan du.-ra vártam. Bár nem is biztos hogy felkeltem volna ilyen korán.)
Viszont nézem a port.hu-t hogy mikor lesz az ismétlés:
Élő: 6:40 - 8:25 ; ez 1ó 45p
Ismétlés: 13:30 - 14:50 ; ez 1ó 20p
Vajon miért van ez a különbség ? Mit hagyhatnak ki az ismétlésből ?
Mert nem nagyon szeretem az ilyen kivágdosósdit...
Akkor lehet inkább letöltöm (ncore; már ha ott a teljes adás van fent, mert sajnos sokszor ott is a "csak a verseny" módszert alkalmazzák).

(#43044) TESCO-Zsömle válasza McCartman (#43042) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Inkább mégse.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43045) Motion_Blur válasza McCartman (#43042) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Massa, Luca, Dominika, ők mind megérdemlik azt a trágyát amibe sajnos Alonso is belelépett. Egyébként kinézem Alonsoból hogy ha ez marad a helyzet, a Santanderrel karöltve átmegy egy másik csapathoz jövőre. Mert így csak mennek az évek, az autó meg egyre szarabb lesz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43046) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#43045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Alonso:

„A verseny nagyon nehéz lesz számunkra a holnapi napon, miután az autóban nincs meg az a potenciál, hogy sokkal előrébb végezzünk. A legnagyobb gondot a leszorító erő hiánya jelenti, és a végsebességünk sem a legjobb. Ennek tudatában nem tehetünk mást, mint stratégiailag egy olyan futamra rendezkedünk be, amikor nem mi vagyunk a támadó felek. Bízunk benne, hogy azért sikerül pár pontot szereznünk.”

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43047) vlaho válasza Motion_Blur (#43045) üzenetére


vlaho
aktív tag

Így van.
De ha jól emlékszem, a Ferrari elég korán elkezdte fejleszteni az idei autót, és csak erre futotta?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#43048) Zodicus válasza Motion_Blur (#43046) üzenetére


Zodicus
senior tag

Ez igen. Szerintem is lemondott az idényről is.

(#43049) csucsbicep válasza Zodicus (#43048) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Lehet, hogy lemondott, de, ahogy ismerem, attól még harcolni fog.

(#43050) McCartman válasza Motion_Blur (#43046) üzenetére


McCartman
senior tag

lol

tehát nem gyors a kanyarokban de legalább az egyenesekben is lassú.
igazi gyöngyszem ez az ótó. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.