Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) PazsitZ válasza grabber (#35993) üzenetére


PazsitZ
addikt

Anno mindenki Hamire izgult rá, amikor megérkezett és egy jó kocsiba rakták be. Aztán mióta nem olyan gyors az autó, másabb eredmények születnek, "maybe, it's 'cos I'm black"

Most épp Vettel a király a divatdrukkereknek, de ha véletlenül nem az RBR lesz a leggyorsabb autó, majd meglátjuk mi lesz, megtanul-e addigra előzni vagy ő is inkább dodzsemezni fog, mint anno Törökben.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#36002) grabber válasza kukinyo (#36000) üzenetére


grabber
addikt

Nem,mert éppen a velencei tóban fürödtem vagy a kertben betonoztam :U
Arra próbáltam figyelni,hogy kaja közben volt a futam vége :P

PazsitZ: Anno Hamilton-t utáltam,szó szerint.Idejön,nagy a pofája és sztár autóba ültetik be,első számú pilótaként.Most már azért kedvelem,mert ha még rosszat is csinálni,nekem az az F1 amit művel.Kocsikázik,előz,ütközik és néha sz@rik a PR dumára :DDD
Most Vettel-t szidni a menő,de érthető,ahogy annó Schumi-t.Vagy még most is.De ez mindig is így volt.Most az Iphone-t is menő szídni,ahogy a Nokiát :U

[ Szerkesztve ]

(#36003) proof88 válasza grabber (#36002) üzenetére


proof88
addikt

most minden menő

(#36004) Motion_Blur válasza grabber (#35993) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Kitaposott ösvényen bárki tud menni,de ösvényt csinálni,még ha lehetetlen is,azt csak Hamilton tud."

Írod ezt egy olyan versenyzőről aki pályafutása során minden szériában a csúcstechnikát kapta a segge alá. F1-be is ugyebár rögtön top autóba ült.

Most nincs alatta a legjobb autó (csak a 2. legjobb) és látjuk mennyire tudja kezelni a helyzetet...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36005) kukinyo válasza PazsitZ (#36001) üzenetére


kukinyo
addikt

Akit akart és kellett azt eddig mindig leelőzte. ;]
Arról nem tehet hogy kimagaslik a mezőnyből és nincs kit megelőznie. ;]
Én mint divatdrukker :W (ha rám gondoltál) mindig is utáltam Hamiltont.

(#36006) shteer


shteer
titán

szingapúri összefoglaló videó

..szerintem jónak tűnik

(#36007) Kiki18 válasza grabber (#35991) üzenetére


Kiki18
őstag

Egyet kell értenem.Hasonlít schumihoz annó...nagyon egyszínű lett az f1,és dögunalom.

(#36008) SpongyaBob válasza Kiki18 (#36007) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez igaz, csak Sumi ott kőkeményen felépítette a sikerét.. Ugyanis 96-ban mikor a Ferkához került az egy olyan ágrólszakadt csapat volt amilyen most kezd lenni megint... :U Kiváncsi vagyok, hogy mikor lesz szabályváltozás (megint), mert az RB és Vettel miatt hamar VB győzelem lett csakúgy mint 2004-ben a Ferrari + Sumi páros után..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36009) grabber válasza Motion_Blur (#36004) üzenetére


grabber
addikt

írtam is,hogy Hamilton top autoba erkezett.De most csak rajta latni lefinkabb az akarast,a hibakat stb.
Az osvenyt az alozesre ertettem,mert mostanaban idomerokon hatul szerepel.Vettel meg mindig elol van,onnan meg mar nem lehet megfogni.

(#36010) Haart válasza grabber (#36009) üzenetére


Haart
addikt

Egyébként a red bullnál sztem ez a legfőbb fegyvertény. Az időmérőn 1. hely és utána már bottal ütik a nyomukat. Mint láthattuk ezt többször is Webber csomószor szorult hátra, és onnan már nem könnyü feljönni az 1-3 helyre.

(#36011) JColee válasza grabber (#36009) üzenetére


JColee
őstag

Hibákat tényleg rajta látni leginkább. Egyébként Alonso verdája sokkal nagyobb fospisztoly, és ő sem picsog annyit, mint Hami.

(#36012) Nowhereman válasza SpongyaBob (#36008) üzenetére


Nowhereman
őstag

No azért nem kell túlzásokba esni - A Ferrarinál volt pénz, meg jó sok makaróni, csak a szakértelem hiányzott. Azt meg szépen átcsábította magával a Benettontól. Most ennél messze nehezebb dolga van, mert szétszéledt az aranycsapat.
Szabályváltoztatás meg ide vagy oda Newey megint VB lesz. A Ferrarinál megy a makaróni, a Mekinél meg a váltófutás miatt nincs folytonosság. A Merci képtelen a Brawn verdát nagy tankra tenni, a Renault meg visszazuhant az üldözőbolyba, a Force India már előttük van.

Utánam a kondenzcsik!

(#36013) shteer válasza Kiki18 (#36007) üzenetére


shteer
titán

csak a vb1 unalom mert már eldőlt - de ettől a futamok jók

..szerintem jónak tűnik

(#36014) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Singapore Race Edit

Feel Good Inc.

(#36015) -Mike- válasza Pompi (#36014) üzenetére


-Mike-
addikt

hd1080?

(#36016) IreN!CuS válasza shteer (#36013) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Végül is tudod ki nyeri meg a játékot de izgulhatsz hogy ki lesz a 2. 3. 4. váóóóóóóóóóóóóóóóóó jó nekünk :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36017) shteer válasza IreN!CuS (#36016) üzenetére


shteer
titán

egyelőre jobb mint a schumi-éra idején

de nyavajoghattok felőlem. nem tetszik, nem nézed

..szerintem jónak tűnik

(#36018) grabber válasza shteer (#36017) üzenetére


grabber
addikt

Attól még forumozhatok :D Mert nem nézem most már,az igaz :U

(#36019) IreN!CuS válasza shteer (#36017) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak megpróbáltam rámutatni mennyire abszurd hogy tudod,hogy az adott játékot ki nyeri meg,de izgulj a 2. 3. 4. helyért....ami hülyeség...telibe sz@om ki lesz a 2. 3. 4. az érdekel ki nyeri meg ki lesz az első.Ugye ez már eldőlt x héttel/hónappal ezelőtt.Ne várd hogy mindenki pörögjön hogy váóóóó ki lehet még a 2. meg váóóóó lehet az india megeszi a rönyöt...váááá összetettben.Hagyjuk már Ilonkát ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36020) proof88 válasza IreN!CuS (#36019) üzenetére


proof88
addikt

igazából ők egy liga. elég ha ők szórakoznak.

(#36021) grabber válasza proof88 (#36020) üzenetére


grabber
addikt

Kapsz 20 milliót tőlem ha első leszel.Ja de az már Vettel-é.De te azért versenyezz mintha megkapnád a pénzt,mintha érne is bármit amit teszel ott hátul0mert első nem leszel,adj bele mindent és még meg is sérülhetsz.
A részvétel a fontos tudom.

(#36022) Pompi válasza -Mike- (#36015) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

:K

Feel Good Inc.

(#36023) shteer válasza IreN!CuS (#36019) üzenetére


shteer
titán

és mit szeretnél? újabb szabályváltoztatásokat annak érdekében, hogy hátráltassák azt aki jó és jó irányba haladt a fejlesztéssel, jól taktikázik, pénzt és időt nem sajnálva tesz a versenyzője alá nyerő autót? ez lenne abszurd!

már tudod ki lesz az első, tehát nem kell izgulnod. gondolom már oda sem ülsz vasárnap a képernyő elé

..szerintem jónak tűnik

(#36024) shteer válasza grabber (#36018) üzenetére


shteer
titán

nem tiltja senki :D

ez egy ilyen év, jövőre lehet újra próbálkozni a többieknek is - remélem a ferrarinak sikerül végre ha már tavaly elbénázták a lehetőséget :)

..szerintem jónak tűnik

(#36025) JJános válasza grabber (#35999) üzenetére


JJános
addikt

"unalmas lesz,mint ahogy Vettel élen kocsikázása is"

Én egyáltalán nem unom, ahogy nem untam Sumi sorozatgyőzelmeit sem. :)

2007-05-06 óta itt!

(#36026) IreN!CuS válasza shteer (#36023) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Haha én meg a szabályvoltoztatás...ugyan már,2004/8 után is "sírt" a szám,hogy a fasznak változtatnak.Amíg ilyen DRS meg 5 körös gumikkal nyomják -és ezen elélvez pár ezer ember- addig nem csak a szabályokkal van a gond hanem az emberekkel is ami egyértelmű hiszen az emberek hozták,alkották meg ezek az isteni ötleteket.
Engem nem érdekel hogy az RBR ilyen jó kocsit raktak össze,hiszen mindenki még a HRT is erre törekszik.Csak senki se várja el hogy körmömet rágva a hajamat tépve nézzek végig egy futamot* vagy, bőszen ordítsak,hogy aztakuva,hogy kikerülte a DRSel .*Amikor eldőlt már hogy Vettel VB (grat neki) RBR const VB (grat nekik) Mclaren Const vb 2 (grat nekik)Ferrari Const VB 3 (grat nekik).És ha Webberke kicsit megembereli magát simán behúzza a 2. helyet.Ezek után lehet izgulni vajon ki lesz a 3. Alo.Ham.But. aztaaaaaaa!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36027) SpongyaBob válasza shteer (#36023) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"és mit szeretnél? újabb szabályváltoztatásokat annak érdekében, hogy hátráltassák azt aki jó és jó irányba haladt a fejlesztéssel, jól taktikázik, pénzt és időt nem sajnálva tesz a versenyzője alá nyerő autót? ez lenne abszurd!"

Pedig ez megtörtént: 2004 ---> 2005

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36028) shteer válasza SpongyaBob (#36027) üzenetére


shteer
titán

és újra nem kellene megtörténnie :)

bár egy forított rajtsorrend megbolygatná a futamokat ;];]

..szerintem jónak tűnik

(#36029) shteer válasza IreN!CuS (#36026) üzenetére


shteer
titán

senki sem várja el tőled :)

nem csak a vb1 és a vb kimenetel a fontos - az a te bajod, ha nem találod szórakoztatónak

..szerintem jónak tűnik

(#36030) IreN!CuS válasza shteer (#36029) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"senki sem várja el tőled" Én viszont "elvárom" ,hogy ha már ilyen buta dolgokat vezettek be(DRS,gyorsan kopó gumik,tankolás betiltása,KERS 6,6 mp.stb...stb..motor befagyasztás,5 verseny/váltó stb stb teszt tilalom...stb...1 gumiszállító) akkor izgalmas legyen az F1 és ne azért legyen izgalmas mert a verseny felénél még nem dőlt el ki lesz a 10.

Nézőpont kérdése ki mit talál izgalmasnak.
Vegyünk a 2006/2007/2008/2010 és ellenpéldaként 2002/2004/2009/2011

2007ben az utolsó pályán dőlt el a VB,2008ban az utolsó pálya utolsó előtti kanyarjában dőlt el a VB,2010 utolsó versenyen dőlt el a vb.Most a csodának és az eddig egyetlen Vettel hibának köszönhető(Német nagydíj)hogy még nem VB a szingapúri hétvége után,amikor is még 5 hétvége van hátra.Kicsit furcsán mutat amikor pár éve az utolsó pályán vagy kanyarban dőltek el a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36031) shteer válasza IreN!CuS (#36030) üzenetére


shteer
titán

de ez nem szabályozható

vegyük a tavalyi évet, viszonylag frissek még az infók - vettel sokat hibázott és voltak technikai gondjaik is, a ferrari utolérte őket a fejlesztési versenyben

ebből idén egyik sem valósult meg

..szerintem jónak tűnik

(#36032) IreN!CuS válasza shteer (#36031) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen,de pont a jelenlegi szabályok nem engedik felzárkózni a csapatokat egymásra azzal,hogy mindent szabályoznak és tiltanak.Ha engedélyezve lenne a teszt lehet ugyan itt tartanánk,de ha esetleg lehetne fejleszteni -példa kedvéért- a Kerst és nem lenne limit 6.6 mpben hanem ki mennyire ügyes akkor lehet a Ferrari vagy a McLaren ez miatt tudna közelebb lenni az RBRhez mert 15 mpig használnák.Persze ez egy baromi nagy HA,de engem zavar,hogy kiszedik a fejlesztéseket,csak az aerora lehet rágyúrni aztán kész vagy jól fog működni vagy nem aztán hopp elúszott az év,új autó tervezés hopp elúszott még egy és így tovább.Jővőre megint az RBR lesz a nyerő hiszen van egy jó alap amit tovább fejlesztenek,mivel nagyobb szabályváltozás nem lesz.Ami nem gond,de bennem még túl frissek az élmények (2000-2004)hogy újra végig szenvedjek 2-3-4 évet a monotonitásban :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36033) grabber válasza IreN!CuS (#36032) üzenetére


grabber
addikt

Tankolás vissza
V10 vissza
Kers->10sec
Szárnyak vissza(légterelők)
2 gumibeszállító vissza
Új versenybírák+lazább szabályok
DRS meg kukába

szerk:
1 motor,1 hétvége ;]
Tartalék autó :K

[ Szerkesztve ]

(#36034) attisx válasza grabber (#36033) üzenetére


attisx
addikt

"Kers->10sec"

Még jobb lenne, ha KERS-> dupla teljesítmény és 7-8 perc az egész versenytávra. A jelenlegi X sec/kör formában nincs sok értelme, mert szinte mindig mindenki ugyanott nyomja a gombot.

Hasonló módon a DRS-et is újra lehetne szabályozni, pl. 20 darab szárny aktiválás (a pálya tetszőleges részén)/ verseny.

Aztán mindenki úgy osztaná be a segédleteit, ahogy tudja/akarja, lennének stratégia különbségek, és a védekezőket sem kellene mesterségesen kiszolgáltatni a támadóknak.

Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#36035) D@ni88 válasza attisx (#36034) üzenetére


D@ni88
addikt

Ez még jó ötlet is lenne :)

(#36036) proof88 válasza grabber (#36021) üzenetére


proof88
addikt

a katonák is megsérülhetnek, a tűzoltók is, a rendőrök is, az autóversenyzők is, nem tudom mi a probléma. Aki autóversenyzőnek megy, tudja nagyon jól hogy életveszélyes. Ez az egyik. A másik, hogy attól függetlenül hogy elöl vagy hátul autózol, a pilóták igenis élvezik azt ha egymással küzdenek. Lehet hogy a nézőknek az a fontos hogy sírjunkegyüttdeszarhogyvetteltnemlehetmegverni, én azért szoktam olyan nyilatkozatokat is olvasni hogy x meg y mennyire élvezte a futamot a fostalicska kocsiban hátul, mert csatáztak egymással, stb. Hidd el, egy verseny egy versenyzőnek csak akkor fos, ha légüres térben megy. Mindenki azt szereti ha akció van, még akkor is ha 26 körön keresztül nem tud előzni és rohadt frusztrált lesz. Nyilván egy Lotusnak nem a Red Bull a közvetlen ellenfele, ettől függetlenül ők is jól szórakoznak amikor jobb eredményt érnek el mint pl a Sauber. Mellesleg úgy gondolom mindegyik pilóta jól fizetett, még az is aki nem kifejezetten sztárpilóta egy top csapatban. ;]

(#36037) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#36019) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet velem van a baj, de én minden futamhoz úgy ülök le, hogy telibe sz@om a VB-állást...

Én a versenyeket szeretem nézni, az előzéseket, csatákat, nem egy szép táblázatot, hogy kinek hány pontja van.

sz: Ez persze nem azt jelenti, hogy nem bontok pezsgőt, ha nekem tetsző pilóta vagy csapat lesz a VB, de maga a cím nem több, mint egy strigula a pilóta neve mellett...

Most, hogy már ketten is telibe sz@rtuk a fórumot, ki fog fókázni?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36038) shteer válasza TESCO-Zsömle (#36037) üzenetére


shteer
titán

így kell. ennyi :)

szurkolni így is lehet, sőt kell is - ha csak a 2.-ért akkor úgy

..szerintem jónak tűnik

(#36039) TESCO-Zsömle válasza shteer (#36038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már itt tartunk, én most a 3. 5. 6. és 8.-ért szurkolok.

Ők azok, akikért bontottam volna pezsgőt, ha VB lesznek.

Meg persze másodligából bárkiért koccintok egyet, ha sikerül dobogóra állnia.* :))

* - Még ha csak versenyen is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36040) PazsitZ válasza IreN!CuS (#36026) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én tudtam szurkolni Webbernek még a Jaguarban is. Pedig nem egy DNF volt és mesze nem volt reális esélye dobogóra se pl.

- http://pazsitz.hu -

(#36041) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Úgy látom nem olvastad az előzményeket.Nem a szurkolás ellen voltam/vagyok....

TESCO-Zsömle "Én a versenyeket szeretem nézni, az előzéseket, csatákat, nem egy szép táblázatot, hogy kinek hány pontja van."

DRS mi?:D Viccen kivül nem sok előzésre emlékszem ami nem DRS volt.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36042) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#36041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah.. Dreg rigyúsz szisztöm... :DDD

Én azért tudnék párat mondani a két régi-vágásútól... :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36043) grabber válasza TESCO-Zsömle (#36042) üzenetére


grabber
addikt

Akiket nem sokára bannolnak,mert előzni mertek DRS nélkül :U

(#36044) hoffman_


hoffman_
nagyúr

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36045) bubuka71 válasza grabber (#36033) üzenetére


bubuka71
aktív tag

3.5l v12 . 1hétvége ahány motort akarnak . Tartalék autó . Orrvérzésig teszt . Több gumi , mindenki olyat tesz fel amilyet akar . Tankolás . Mechanikus váltó .

[ Szerkesztve ]

(#36046) grabber válasza bubuka71 (#36045) üzenetére


grabber
addikt

Az még F1 volt.Ez valami ökó verseny :W

(#36047) darál0w válasza hoffman_ (#36044) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

uhh Webber kicsit ideges 0:40-nél. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36048) shteer válasza darál0w (#36047) üzenetére


shteer
titán

csoda h túlélte a pohár :D

..szerintem jónak tűnik

(#36049) Motion_Blur válasza bubuka71 (#36045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kíváncsi lennék hány csapat indulna ilyen feltételekkel.

2-3 talán..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36050) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#36049) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hozzá kéne csapni, hogy a költségvetése egységesen évi 500M€, amit az FIA áll kárpótlásul sokéves romboló munkájukért. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.