Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50201) Motion_Blur válasza Oliverda (#50187) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Schumacher nyitott szárnya mondjuk nem tudom hogy egyáltalán feltűnt volna-e Mezeinek valaha.... még Wébernek is fél kör kellett hozzá meg hogy telibe mutassák a szárnyat.. egyébként az eddigiekhez képest összességében jobb volt, nézd vissza az eddigi futamokat! ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50202) Vigneau válasza #70869248 (#50193) üzenetére


Vigneau
félisten

Én meg majd' felrobbanok... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#50203) Oliverda válasza Motion_Blur (#50201) üzenetére


Oliverda
félisten

Erre mondtam, hogy még a Brundle és Croft is bevállal néha ilyeneket, pedig elvileg az már a top.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50204) rocket


rocket
nagyúr

Ismetles most kezdodik az M2-on :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#50205) leslieke válasza rocket (#50204) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyszer is elég volt. Főleg a vége. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50206) X3B6O0X válasza qfm (#50089) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Persze, hogy beragadt a szárny, még a futam előtt elkiabáltad :D

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#50207) AMD Power


AMD Power
titán

Király voltál Lewis! Csak így tovább!! :R :R

(#50208) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Elment ez a futam. Grat a 7. győztesnek és sajnálom hogy Alonsot ennyire elb..rontották. A super DRS Schumi verdáján túl szuper volt ahhoz hogy versenyezni tudjon vele, szomorú ez a pech sorozat (nem is csodálom, hogy egyből bement a lakóverdába és nem maradt a csapattal).
Button meg.... nem is értem.

Jah és a Bajnokok F**át egy életre megutáltam :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50209) Peat;) válasza giigz (#50198) üzenetére


Peat;)
veterán

Mezei sajnos nem a futamra figyel elsősorban, hanem a dumára, így persze sokszor keveri a dolgokat, nagyon körülményesen akar fogalmazni, illetve a futam adott szakaszaiban teljesen érdektelen dolgokat mond el. Kb ennyi a baj vele. Vagy görcsöl vagy a saját feje után megy ezt nem tudom, Wéber lehetne kicsit rámenősebb, a hibáknál jó lenne ha rögtön kiigazítaná és nem finomkodva néhol ráhagyva állna a dologhoz.

(#50210) Motion_Blur válasza Peat;) (#50209) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tökéletesen leírtad :R

Akinek egyébként hiányozna Gyuszkó muszkó, az nézzen DTM futamokat a Sportklubon! ;]

littlelion21: egyébként meglepően jól kommentálta a legutóbbi A1 Ringes futamot, mármint ahhoz képest amit F1-ben művelt... persze itt is volt olyan hogy ment az akció, és közben néma csend meg nem esett le neki hogy mi történik aztán egyszer csak elkezdett visítani :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50211) littlelion21 válasza Motion_Blur (#50210) üzenetére


littlelion21
addikt

Nemá', azt az állatot még foglalkoztatják valahol...?

(#50212) Mastre válasza ViiiiktorOC (#50179) üzenetére


Mastre
tag

Én csak 7-et, de az "A FAL" említésekkel bőven lehetett annyi :DDD
Vagy csak szimplán aludtam :))

(#50213) shteer válasza littlelion21 (#50211) üzenetére


shteer
titán

khmm :)

..szerintem jónak tűnik

(#50214) qfm válasza X3B6O0X (#50206) üzenetére


qfm
senior tag

Nem az én hibám, hogy valaki elátkozta. :D Én szurkolok neki, de szerintem ha direkt kérte volna, hogy csesszék el minden versenyét, akkor is kezdenének kifogyni az ötletekből, hogy következő futamon mi történjen vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#50215) AMD Power


AMD Power
titán

Szegény Button csak a 16-ik lett. Pár futam alatt el is úszott szerintem a VB-e.

(#50216) lenox válasza Oliverda (#50187) üzenetére


lenox
veterán

Hat nem tudom, Mezei ket mondatot nem tud ugy elmondani, hogy ossze ne keverne a versenyzoket, meg annyi logikaja nincs, hogy ha a RB lassu az egyenesben, akkor ha a DRS ellenere nem eloz, akkor az vajon miert van? Persze, Weber erosen felhuzza, de mindenesetre Mezei nem is ert hozza, meg esze sincs, nagyon jott tenne, ha lecserelnek.
Mondjuk a radios 'Vigyazz Majkul, nyitva a szarny' uzenetet mindketten ignoraltak, pedig eleg ertheto volt, de mondjuk egyet-egyet mindenki hibazhat.

(#50217) MPowerPH válasza AMD Power (#50215) üzenetére


MPowerPH
félisten

És ezzel borul az az eddigi séma, hogy a Melbourne -i győztes nyeri a VB-t. :)

Don't Tread On Me

(#50218) csucsbicep válasza AMD Power (#50215) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Ilyen kaotikus versenyek után még nem írnám el, plusz még csak a 7. versenyt volt.

(#50219) AMD Power válasza MPowerPH (#50217) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt már szinte biztosra veszem. De mint az előttem szóló is írta sok van még hátra. De jó lenne ha már összeszedné magát.

[ Szerkesztve ]

(#50220) MPowerPH válasza AMD Power (#50219) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a baj, hogy ő most Massa -t is kenterbe veri a tehetetlenség szintjén. Pedig jól indult az év.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50221) ViiiiktorOC válasza AMD Power (#50219) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Főleg azért baj, mert a csapatba kevés pontot gyűjt így. És visszaesnek mint a Ferrarik. :(

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#50222) attisx válasza MPowerPH (#50217) üzenetére


attisx
addikt

[link] ;) :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#50223) #70869248 válasza lenox (#50216) üzenetére


#70869248
törölt tag

Webber helyzete azért elég gáz volt a végsebességeit tekintve...

(#50224) lenox válasza #70869248 (#50223) üzenetére


lenox
veterán

Hat ez az, a kozvetites elso negyedeben megallapitottak, hogy a RB lassu az egyenes vegen a tobbi autohoz kepest. De ezt Mezeinek nem sikerult osszerakni azzal, hogy vajon miert nem eloztek, pedig a DRS-t is hasznaltak, ott ahol masik auto siman elozott.

(#50225) Oliverda válasza attisx (#50222) üzenetére


Oliverda
félisten

[link] :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50226) MPowerPH válasza attisx (#50222) üzenetére


MPowerPH
félisten

No igen, de igazat megvallva ilyen kaotikus idényre senki nem számított. :N

Oliverda: A tavalyi év alapján, és az első futam alapján is ez simán kinézett Hamiltonnak. Button hirtelen óriási visszaesést produkált, aminek egyszerűen nem értem az okát.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50227) #70869248 válasza lenox (#50224) üzenetére


#70869248
törölt tag

Valami erősen nem stimmel nála, mert a legfontosabb szektorban nagyon gyenge az elért sebessége, a tapadással nem lehetett baja, stratégiája az Hamilton-hoz közeli..szinte azonos, majd megnézem milyen állapotú azonos gumikat használtak.

A leggyorsabb köre is Hamilton-hoz mérhető....egyedül ott bukott, de nagyot, hogy nem tudott előrelépni, nem tudott előzni a 3. szektor DRS szitujában...
pont az a 4-5km/h hiányzott, nem sok, de ha pl az előzendő autónak akár DRS-l akár anélkül jó/jobb a végsebessége az már csúnya tud lenni...márpedig ott a Marussia és HRT autókon kívül mindenkinek jobb volt a helyzete mint Webber-nek.

(#50228) shteer válasza AMD Power (#50215) üzenetére


shteer
titán

pedig ő nyerte az elsőt... neki kell VB-nek lennie :)

..szerintem jónak tűnik

(#50229) attisx válasza Oliverda (#50225) üzenetére


attisx
addikt

:DDD

Remélhetőleg, ha már Gombos "nem lehet" idén VB, azért a csapatban marad... :))

(#50228) shteer Lásd #50222... :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#50230) leslieke válasza attisx (#50229) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Inkább ne. ;] ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50231) Ricardo válasza attisx (#50229) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélem nem :N

(#50232) Oliverda válasza attisx (#50229) üzenetére


Oliverda
félisten

Remélem összekapja magát, mert így megint úszni fog a csapat VB.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50233) shteer válasza attisx (#50229) üzenetére


shteer
titán

:)
kár pedig, ALO mögött lehetne második a végén :D én bírom őt

..szerintem jónak tűnik

(#50234) proof88


proof88
addikt

Alonso fészbuk:

Before anyone is confuse; It was unexpected high degradation at the end, but strategy undoubtedly the best one! The same of Gros or Perez..

(#50235) MPowerPH válasza proof88 (#50234) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igenis, meg nem is... Vettel előtt ki kellett volna hozni, mielőtt Hamilton megelőzte. Ha már feltették ruletten a biztos 2. helyet... De az is lehet, hogy Hamiltont támadni tudta volna. Szóval kár ezt szépíteni, kész csőd. Úgy fogalmaznék, ez a pont amit itt elbuktak még hiányozhat a végelszámoláskor.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50236) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Érdekes hogy ha Webber lenne most ilyen lassú mint Button akkor pár okos rögtön megmondaná hogy mert nem kapja meg ugyanazt a technikát a bullnál.
De ha megfordítjuk a dolgot a McLarennél vajon ugyanazt a technikát kapja Button? :P

(#50237) leslieke válasza proof88 (#50234) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akármit mondanak ez rossz taktika volt. Kellett volna még egy kerékcsere, rögtön Hamilton kijövetele után és minimum a második hely megvan.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50238) Vigneau válasza MPowerPH (#50235) üzenetére


Vigneau
félisten

15-17 körrel a vége előtt simán bevállalhattak volna egy piros gumiszettet.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#50239) MPowerPH válasza Vigneau (#50238) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem is, főleg hogy az elején, a jóval melegebb aszfalton, és jóval nehezebb autóval is bírtak 18 kört azzal a gumival, igaz akkorra már érezhetően belassultak, persze ne ilyen drasztikusan.

Egyébként mindent meg lehet magyarázni.... Valszeg azt is megtudják majd, hogy ezzel a csapatvezetéssel ilyen kiváló pilóta mellett miért nem tudtak egyéni VB-t nyerni már 5 éve...

DopeBob: Azért, mert akik a boxban ülnek, azok dilettáns, szerencsétlen idióták.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50240) -Mike-


-Mike-
addikt

Még Monacora jósoltam egy 10. helyet a sorminta miatt de már lassan jöhetne legalább egy befejezett futam legalább mert ez így..hááát.... MSC

(#50241) DopeBob válasza proof88 (#50234) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát nem tudom, miért nem jött ki egy körrel Hamilton után? Legrosszabb esetben is 2. lett volna... :U

MZ/X

(#50242) #70869248 válasza proof88 (#50234) üzenetére


#70869248
törölt tag

szvsz akkor is hibás döntés volt, a pontverseny szempontjából az hogy Hamilton nyer nem akkora gubanc...és még ez sem volt biztos, a McLaren és Ferrari munkáját nézve a pit-ben.
2.6 másodpercre volt Hamilton-tól mikor az az 50. körben kirombolt kereket cserélni, Vettel-től is 3 másodpercre..
Utólag okoskodva, kinyomja a gumiból ami még benne van, és bejön ő is kereket cserélni, Vettel meg (mivel ezek szerint őrá figyeltek) csináljon amit akar.
De annyira Vettel-t nézték, hogy inkább lekövették, azaz kint maradtak...de még Hamilton első friss gumis köreit látva is lett volna lehetőség reagálni, viszonylag rövid pit..
De bent ragadtak a szituban...és teljesen lefagytak szvsz...lesték hogy mi lesz, Vettel-nél legalább volt vér kihozni, az nagyon jó húzás volt akkor.
ők nem fagytak bele a szituba...Alonso-t pedig csak egy kör választotta el attól hogy szvsz 9. legyen, Rosberg-Webber-Kimi már nagyon közel volt.

(#50243) #70869248 válasza Misi 007 (#50236) üzenetére


#70869248
törölt tag

Button-nál sztem vagy a gumimelegítés a probléma, illetve a jó tartományba hozás és ott tartás.
...vagy pedig a McLaren nagyjából megfejtette a gumikat, és az ilyen irányú fejlesztései nem igen jönnek be Button-nak.
De az látszik hogy ki-ki esik az ideális üzemmeleg tartományból a gumikat nézve.
Van amikor egész jó a tempója, aztán elesik tőle.

(#50244) Vigneau válasza MPowerPH (#50239) üzenetére


Vigneau
félisten

Kb. ez akkora rossz döntés volt, mint Kimi korábbi buktája. Ő is sok helyett veszített el.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#50245) -Mike- válasza #70869248 (#50243) üzenetére


-Mike-
addikt

A mai nyilatkozat alapján Buttonnak két kör után nincs tapadása, elfogynak a gumik. Más lehet ott, mint melegítés vagy üzemihőfokon tartás. [link]

(#50246) Oliverda válasza -Mike- (#50245) üzenetére


Oliverda
félisten

A mugelloi tesztek után jött a vesszőfutása. Talán egy alvázcsere sem ártana neki, ha már ennyire tanácstalanok.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50247) leslieke válasza Oliverda (#50246) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy elég lenne, ha csak simán átülne Hami autójába. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50248) #70869248 válasza -Mike- (#50245) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem gondolom hogy kizáró ok....az hogy a gumi gyorsan elkopik eredeztethető onnan hogy nem ideális hőtartományban mozog.
Megnézve Lewis qual-s köreit, és Jenson qual-s köreit tök mások...Lewis egy gyors kör egy lazább kör egy egy gyors kört sormintában nyomja ahogy Button is, de Button sokkal jobban visszaesik a lazább/gumihűtési körében...tök más.

szerk: a lágyon meg tök fordítva :)
szuperlágyon Button hűti nagyon vissza, sima lágyon meg Hamilton.
pl. Grosjean és Kimi a sima lágyon két gyors kört futnak egymás után, a szuperlágyon sormintáznak ők is...de sokkal kisebb a két versenyző különbsége.

[ Szerkesztve ]

(#50249) giigz


giigz
veterán

Szerintetek nem az van itt MSC háta mögött, hogy előre le van beszélve a visszavonulás? Úgy gondolom, hogy a szerelők le vannak beszélve, hogy elb@sszák a kocsit mindig, és időzítik, hogy a verseny közepe-vége fele essen ki.

Elég csak ezek az ici-pici hibák, de hozzájön, hogy ki is lökik, hatalmas rajta a nyomás, bizonyítani akar, el van terjedve a sajtó a visszavonulásával, stb. Végeredmény: Elege lesz ebből, és év végén visszavonul.

Másik lehetőség: Megy a Mercivel szépen, jó a tempó, pariban van a címért, Rosberg-gel adok-kapok, megy a csata, néha a dobogót is elcsípi MSC, de pl. Monaco-t megnyerni, szépen megy az évad, VB nem lesz, de ott van a topban, és jövőre is marad. Ez lenne jó nekem :D

Szóval lehetséges az szerintetek, hogy ez direkt van így megcsinálva? Vagy ez csak egy hülyeség? :)

Azért is gondolom, mert az egész mezőnyből lassan 2 év alatt senkinek sem szorult még be DRS, és le is merném fogadni, hogy Rosberg-nek egész évben nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#50250) DopeBob válasza giigz (#50249) üzenetére


DopeBob
addikt

:N

MZ/X

(#50251) MPowerPH válasza giigz (#50249) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem ez az elmélet túl extrém. Ámbár a beszorult DRS nagyon veszélyes is lehet, mivel az autó így jóformán irányíthatatlan. Pl. ha az Eau Rouge -ban így beragad, akkor abból elég csúnya bukás lehet. Tiltsák be a DRS-t. :D

Schuminak már volt vele idén gondja, de akkor ha jól tudom nem akart kinyílni az IM-en. Rosberget eddig elkerüli minden technikai malőr.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#50252) leslieke válasza giigz (#50249) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Komoly csapat ilyet nem csinál. és MSC-ről sem tudnám elképzelni, hogy ebbe belemenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50253) #70869248 válasza giigz (#50249) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez akkora negatívum a Mercedes-nek hogy szvsz elképzelhetetlen.
...hát már most is nagyon gáz, olyan negatív reklám mint ház...a csapat megint bocsánatot kér Schumacher-től...pfff.
Mercedes akkora presztizs veszteséget szenvedett el az elmúlt években az autópiacon, hogy szvsz őrültség lenne.
Csak gondolj bele mit jelent a Mercedes név ma, és mit jelentett...mondjuk az A osztály megjelenése előtt.

(#50254) giigz


giigz
veterán

Akkor meg csináljanak már valamit. :W :( :W

(#50255) Oliverda válasza giigz (#50254) üzenetére


Oliverda
félisten

Esetleg szerződtessenek le pár McLaren szerelőt a kerékcserékhez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50256) lenox válasza giigz (#50249) üzenetére


lenox
veterán

Nekem inkabb az jutott eszembe, hogy szep gondolat volt, hogy a Mester nemet, es nemet kocsiban nyomja, de mint latjuk, valami nem megy, es nem Sumakkal van a gond, szoval cserelni kene a csapatot. Pl. egy Kimi vs Sumi a Lotusban poen lenne, par regi pletykanak is pontot tenne a vegere. Bar a Lotus pont inkabb becsodolni fog lassan, szoval lehet, hogy nem a legjobb lo...

(#50257) giigz válasza lenox (#50256) üzenetére


giigz
veterán

Csak az a baj, hogy szerintem ebben a Merciben Suminak is sok munkája van, és Rosberg meg learatja a babérokat...

(#50258) lenox válasza giigz (#50257) üzenetére


lenox
veterán

Hat igen, ev elejen lett volna jobb valtani, vagy meg egy evvel ezelott. De az mar elmult.

(#50259) werszomjas válasza lenox (#50256) üzenetére


werszomjas
őstag

Nem hiszem, hogy Schumi még ezek után csapatot vált, sztem ha nem marad a Mercinél, akkor sehol, inkább visszavonul (ismét) :(

Szégyen azért ez a németeknek, a nagy precizitás.... nem tudnak egy olyan autót adni neki amivel körbe ér 1 futamon :(((

Tavaly még rosszabb volt a Merci, akkor Schumi azért nem tudta megmutatni, hogy mit tud, most már azért jobb a helyzet, a sebesség talán meglenne, de....

Szeretném végre megnézni, hogy egy versenyképes nem több sebből vérző autóval mire menne Schumi az elejében, főleg így, hogy a taktika is nagyon sokat számít.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#50260) lenox válasza werszomjas (#50259) üzenetére


lenox
veterán

Sajnos en sem hiszem, de szeretnem. Akar egy Meki, Ferka vagy RB is jo lenne. Amugy az RB talan kicsit kevesbe eselytelen.

(#50261) McCartman válasza lenox (#50260) üzenetére


McCartman
senior tag

vissza a Ferkába? szép is lenne. :))
44 évesen már nem kezdi el felépíteni magát megint egy új csapatnál , vagy marad még egy(-két) évet a Mercinél vagy szögre akasztja a kormányt szvsz.
Remélem az előbbi.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#50262) leslieke válasza McCartman (#50261) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha ilyen szerencséje lesz az év hátralévő részében, mint eddig, akkor szögre akasztja a kormányt szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50263) Motion_Blur válasza leslieke (#50262) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem a bukót szokták szögre akasztani? :D

mod: ja ok :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50264) leslieke válasza Motion_Blur (#50263) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De azt, csak alkalmazkodtam McCartman írásához. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50265) McCartman válasza Motion_Blur (#50263) üzenetére


McCartman
senior tag

A bukóval nem tenne ilyet , mert ha F1ből vissza is vonul tuti nem bírna fél évnél többet a seggén maradni és elkezdene újra motorozgatni. :))

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#50266) lenox válasza McCartman (#50261) üzenetére


lenox
veterán

Magat nem kell, a Merganal is inkabb az autot meg a csapatot kell osszekapni. Ezekkel meg van aki jobban all. Na mind1, mint mondtam szerintem is eselytelen, csak kar, hogy ilyen meltatlanul telnek sorban a versenyek, kozben meg a MC qualy alapjan lenne meg mit keresni.

(#50267) lenox válasza lenox (#50266) üzenetére


lenox
veterán

Ja es visszaterve az osszeeskuveselmeletekhez, nekem regen is gyanus volt, amit nemelyik csavo az utolso eveben tudott. Pl. Damon Hill Hungaroring, vagy Gerhard Berger Hockenheim. Nem tudom hogy csinaltak, nekem kb. ilyen minusz 20 kilo titkosan engedelyezve volt az otletem.
Szoval MC-val kapcsolatban az jutott eszembe, hogy ez valoszinuleg Sumi utolso eve...

[ Szerkesztve ]

(#50268) Oliverda válasza lenox (#50267) üzenetére


Oliverda
félisten

A Damon Hill eset a Bridgestone gumik és a pálya karakterisztikája miatt volt. Már 97'-ben is magasan a Good Year felett állt a Bridgestone, csak éppen nem a legjobb autókra kerültek fel azok a gumik.

Berger és a (Benetton)rendszeresen jól ment Hockenheim-ben. 94'-ben még a Ferraival nyerni is tudott, 96-ban pedig az élről állt ki a motor meghibásodása miatt. Egyikben sem volt semmi irracionális.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#50269) Motion_Blur válasza lenox (#50267) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mekkora lenne ha kiderülne hogy ez a 7 futam 7 győztes sztori is csak színjáték :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50270) Oliverda válasza Motion_Blur (#50269) üzenetére


Oliverda
félisten

Azért ahhoz legalább a fél boxutcának első rangú színésznek kellene, hogy legyen. A 97 Jerez 3 azonos quali időről még el tudom képzelni, hogy Börni marketing fogása volt, mert az időmérő cuccot még éppen meg lehet hekkelni.

Akkor legyen ez a zárszó. Ez a topik betelt. :)

ITT a folytatás

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.