Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) TESCO-Zsömle válasza JJános (#15000) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyetértek. Massán már látszik, hogy megszokta a dolgot, már nem is próbál előre menni, mert tudja, a csapat úgyis elveszi tőle a VB-címet (In memoriam 2008). Alonso meg... Hát... Ő profibb annál, hogy ettől a haját tépje, de azt mind tudjuk, hogy egy jó csapattal mire képes még "rossz" autóban is (Renault). Szóval ott van a nagy gebasz. A többi élcsapat előre megy, ők meg -ahogy írtad is- hátra.

De azért a RB-t se kell ilyen téren félteni, vannak náluk is nem várt hibák bőven.

Csapatmunka szempontjából -szerintem- a Merci a legjobb. Nagyon jó tím van a box-ban is, és ebben az évben csupán az ominózus időmérő-gixerük volt. Nem vagyok a McLaren ellen, de én örültem volna, ha Button beragad Schumi mögé egy 30-40körre, mert akció kéne már az öregnek, hogy edződjön. Meg is lehetett volna, ha a Mekik nem fejlődnek ekkorát...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15002) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#15001) üzenetére


Nowhereman
őstag

Gombos annál jobb pilóta, hogy suminak a 40 körös feltartás összejött volna. De ha idén is bealszik év közben akkor még a VB dobogóig se jut...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#15003) TESCO-Zsömle válasza Nowhereman (#15002) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pár futammal ezelőtt sikerült beragadnia mögé... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15004) JColee


JColee
őstag

Szavazás eredménye: [link]

(#15006) MPowerPH válasza PazsitZ (#15005) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, ez a szégyen. De most kiderül az RBR sok szennye, én sajnálom Webber-t. :( Ezt a szezont nézve egyáltalán nem rosszabb mint Vettel. Már abban se vagyok biztos, hogy rossz volt az autója Monacoban a kis németnek, szerintem ez is afféle magyarázkodás miért is volt ilyen lassú.

TESCO-Zsömle: Egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy a Ferrari elmaradt a fejlesztésekkel, és nem lesz VB cím. Szerintem már csak a sajtó előtt hitegetik magukat, óriási fordulat kellene ehhez. A Mercedes is már változtatott, idén már csak egy futamgyőzelemre hajtanak. Az kb. reális is lehet.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15007) Integra válasza PazsitZ (#15005) üzenetére


Integra
titán

na, eddie bácsi is csak megmondta a frankót.
horner meg akarta előztetni webbert. egészen biztos vagyok, hogy webber most már kegyvesztett nála. és a kép nem is vettel-webber miatt áll össze, hanem horner miatt, és a magyarázkodások miatt. ejjj, baszki, szomorú ez:(
pedig örülni kéne, hogy végre valakik tépik egymást, versenyeznek, aztán csak kiderül, hogy nincsen új a nap alatt...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15008) Integra válasza JColee (#15004) üzenetére


Integra
titán

kihagytad magdi anyust a választható lehetőségekből.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15009) P00By válasza Integra (#15007) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez van sajnos :(

Nem baj Kanadában egyébként sem lehet kettős győzelem! ;]

(#15010) wildrain válasza Integra (#15007) üzenetére


wildrain
addikt

Most még arra leszek kíváncsi, hogy elindul-e egy kicsinálási fázis Webber ellen, mint annak idején Trullival a Renaultnál. Eleinte ott is úgy tűnt, hogy csak Trulli nyafog, hogy valami nem okés az autójával, de azóta inkább az a nyilvánvaló, hogy ő volt túl gyors, és valahogyan szabotálták.

(#15011) Atlantis válasza wildrain (#15010) üzenetére


Atlantis
veterán

Trulli gyors? Melyik univerzumban volt ő gyors? egy körön esetleg, de versenyen mindig útjában volt Alonsonak. Egy versenyre emléxem, ahol agresszív volt, azt a monaco-i futamot meg is nyerte.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15012) rocket válasza wildrain (#15010) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez benne van sajnos a pakliban, valahogy elorebb kell hozzak Vettelt.
Szomoru, hogy a Red Bullnal mar nem az eppen aktualis teljesitmeny, hanem a marketing szempont szamit.

Egyertelmuen latszik, hogy Vettelt favorizaljak, azert nyilatkoztak a Vettel-Webber utkozes kapcsan orbitalis marhasagokat. (Helmut Marko jobban tette volna meg se szolal az ugyben.)
Nemet RTL-en is jol megmondta a magaet, nem szamitott Niki Lauda velemenye se, azt gondolta o mindent jobban tud :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15013) JJános válasza JColee (#15004) üzenetére


JJános
addikt

:DDD Jó lett! Gr!

2007-05-06 óta itt!

(#15014) Nowhereman válasza wildrain (#15010) üzenetére


Nowhereman
őstag

Érdekes módon a mekik felzárkózása lehet Webber nagy esélye. Ilyenkor veszélyes a szebbnek kedvezni a jobb ellenében.Webberen Dr. Palik László autóversenyológiai profeszor jóslata ellenében sem talált fogást Lajoska - Vettelt mégis menteni kellett, pedig vele szemben messze nyugisabb volt a pit-bull. Valszeg azért Horner is tisztában van azzal, hogy Vettel marketingje és képességei nem azonosak.
Szerintem inkább a Labancok erőltetik Vettelt. Kérdés merik -és tudják-e. A merik már világos - a tudják, pedig az, hogy Webber szerelői a hajlandóak lennének-e szabotálni Webbert. A versenymérnök már a labancokat szabotálta, a szerelők pedig eléggé örültek annak a megszerzett pole-nak, hogy meg lehessen kockáztatni, hogy ők már Webber csapatát alkotják. Webber az elmúl hónap dominanciájával presztist és karizmát szerzett - hisz magában és hisznek benne. Hogy mi jön ebből - Barichello szerint a Ferrarinál a technikai részben csak annyi volt a külömbség, hogy mikor az ő autóját szerelték, akkor nem ragyogott annyira a szemük. Az egyik megbízhatósági rekorder lett, a másik közben elhagyta a hátsó szárnyát...

Briós egy utolsó gazember, Lonzi meg a befektetése volt. Tiszta, hogy kinyírta a brillirozó Trullit Ha Frantz Thost lenne red Bull főnök, akkor tényleg vethetnénk Webbere a keresztet, de Horner bár biztos nem a becsület embere, de valszeg nincsenek személyes indítékai Webber ellenében...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#15015) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#15003) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ebbe mindig benne vannak a pályák karakterisztikája is. Spanyol, Monaco előzés-nehéz, a török pálya Tilke talán legjobb pályája, kár, hogy rosz helyen...

Utánam a kondenzcsik!

(#15016) joergie


joergie
őstag

Visszanéztem ezt a Vettel Webber dolgot, és volt Vettel jobbra indulása előtt egy apró, jelzés értékű mozdulat is.
Mindenesetre szvsz még mindig Webbert tartom hibásnak, a legkevesebb hogy unfair volt. Jóval előtte volt Vettel, és azzal, hogy kinn tartja a poros részen, nem fogja belopni magát a nézők szívébe. Ráadásul több, mint indokolt volt elindulnia Webbernek az ideális, begumizott ideális ívre. Nem ez volt az első gerinctelenség/rossz döntés a részéről, és sajnos nem is az utolsó. Megfigyelhető, hogy ilyen helyzetekben rendre a legveszélyesebb/unfair döntést hoz.

Másik meg, remélem nem csak nekem szúrja a szemem, hogy a saját országának himnusza alatt rendre csípőre tett kézzel pózolt. Most is majdnem csípőre tette a kezét(angol himnusz alatt), aztán biztos bevillant, hogy megemlítettek: talán ezt nem kéne...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15017) TESCO-Zsömle válasza joergie (#15016) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt se tartom túlságosan fair-nek, hogy a csapat indokolatlanul levetette vele a teljesítményt... Ha az nincs, nincs ez a szitu sem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15018) Nowhereman válasza joergie (#15016) üzenetére


Nowhereman
őstag

Valaki azért gerinctelen, mert nem tálcán nyújtja át az ellefelének, ami az ővé? Te - ez nem a szeretetszolgálat, hanem verseny.
És már amiatt sem szimpi, mert azt csinálja, mint a többiek?/hány pilóta állja vigyázban, némán végig a himnuszt, mert én negyed évszázad alatt egyet sem láttam/

Utánam a kondenzcsik!

(#15019) sekli válasza Nowhereman (#15018) üzenetére


sekli
addikt

valóban nem jellemző...

(#15020) sekli válasza Nowhereman (#15018) üzenetére


sekli
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#15021) !Overdose! válasza joergie (#15016) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ha neked az olyan versenyzők szimpatikusak akik tálcán nyújtják át a helyet a mögöttük haladóknak, akkor lelked rajta. Az, hogy jóval előtte volt az jelen esetben nem azt jelenti, hogy kész volt az előzés. Nagyon nem. Talán az is érthető, hogy a himnusz teljesen mást jelent egy megnyert futam után a versenyző tiszteletére, mint mondjuk egy nemzeti ünnepen.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#15022) shev7 válasza joergie (#15016) üzenetére


shev7
veterán

"azzal, hogy kinn tartja a poros részen, nem fogja belopni magát a nézők szívébe"

Nem, azzal, nem lopja be magat a nezok szivebe, ha kuzdelem nelkul atadja az elso helyet. A nezok igazi versenyt akarnak latni elozesekkel, es nem hisztizo kisfiukat, akit ha nem enged el a csapattarsa akkor megtorpedozza oldalrol.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15023) MPowerPH válasza joergie (#15016) üzenetére


MPowerPH
félisten

Schumacher anno az Olasz himnusz alatt majdnem parádézott. Szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Amit leírtál...egy probléma van vele. Vettelnek nem szabadott volna ott lennie Webber mellett. Vagyis Vettel és a csapat tudta ezt, hogy ő ott lesz, de valamiért Webberrel elfelejtették ezt közölni, ráadásul még spórolásra is intették. Szóval nem tudom hogy vagy ezzel, de ezt figyelembe véve amit írsz nem állja meg a helyét. A csapat és Vettel megpróbálta kigolyózni Webber-t. Ők húzták a rövidebbet, szerencsére. Nem volt ott semmilyen jelzés értékű mozdulat, Webber ment egyenesen, Vettel meg behúzott. Ennyi. Vettelnek nem volt kötelező a belső ívet választania, ott volt a külső, az ideális ívvel együtt. Ő ment a porosabbik ívre, utána meg tudta, hogy ott nincs esélye féktávot vennie, gyorsan be akart húzni. Nah, ez nem így működik. ;) Egyébként most már minden szakértő az mellett van, hogy Vettel hibázott, és mellette az RBR csapat disznólkodott.
Ha nem szólnák rá Webberre, hogy spóroljon fölöslegesen, akkor Vettel az életben nem tud közelebb kerülni hozzá.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15024) shev7 válasza MPowerPH (#15023) üzenetére


shev7
veterán

"Nem volt ott semmilyen jelzés értékű mozdulat"

Ebben igazat kell adnom joergie-nak. Webber belso kamerajabol latszik, hogy Vettel ketszer indul el jobbra.

Bar meg mindig nem tudom, hogy az hogy egyszer belegyez jobbra az miert jogositja fel arra, hogy el is induljon arra, anelkul, hogy meggyozodne van-e ott hely.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15025) joergie válasza Nowhereman (#15018) üzenetére


joergie
őstag

Ezért nem írok ebbe a topikba :C :C :C :C :C
Írok valamit, és mindenki azért kezd el támadni, mert nekem nem szimpi Webber. Zseniálisak vagytok. Úgy bélyegeztek meg, mintha én egy rohadt szemétláda lennék, mert más a véleményem.

BMW már olyan oldalról fogta meg a dolgot, ami mondanivalóba vág. Ilyen esetben mindenki kivétel nélkül kimegy az ideális ívre, hogy jó pozícióban legyen fékezéskor, másrészt utána láttuk, hogy Button kívülről majdnem körbeautózta Hamiltont, de minimum mellette maradt, nem kétlem hogy ezt Webber is tudta, tehát az, hogy 2/3ad autóval Vettel előrébb volt, nem jelenti azt, hogy megelőzte, pontosan annyit jelent, hogy előrébb van. Nem hiszem, hogy az a körönként 1 tized elég arra, hogy 7-8km/h-s sebességkülönbség létrejöjjön. Ha ez egy kódolt csapatutasítás lett volna, akkor tudta volna Webber, és nem tart be Vettelnek. Mást mondok. Ezzel nem csak az én szívembe nem lopta be magát, de a Hornerébe se. Nem csodálkoznék, ha kiállna mögüle a csapat.

Arra, hogy " nem azt csinálja amit a többiek", azt mondom: amikor iszonyúgyors reakciókat kell tenni adott esetben, és ő úgy gondolja, hogy van ideje mérlegelni, akkor azt mondom, hogy igenis baj, ha nem csinálja azt, amit minden más pilóta megtesz. Arról van szó, hogy Webber nem képes azt elfogadni, ha valaki megelőzi. És erre nem csak ez az eset bizonyíték. Csak ezt fel lehet fogni másik oldalról, de van olyan, ahol nem lehet, és azt nem lehet így megmagyarázni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15026) MPowerPH válasza shev7 (#15024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hogy Vettel felől. Azt hittem Webber felől, hogy ő márpedig akkor sem enged. Jah, Vettel először csak legyezett, azt aláírom.

joergie: Nem vagyok oda Webber-ért, ha igazán érdekel az idei VB címért folytatott csatában Vettel-nek szurkolok. :) Szóval ez nem védelem, én ezt így látom, hiába vagyok Vettel szimpatizáns.
Amit mondasz, azért nem állja meg a helyét, mert addig a pontig Vettel a közelében sem volt, Utána esett rá, valszeg akkor amikor elfordította a kis kapcsolót. Csak a csapat mondja a 0.1s-et. Szóval, saját magukat buktatták le, mert azzal a hévvel ahogy nekiestek, és ahogy utána majdnem pálfordultak mikor kiderült a spórolásos dolog, szvsz elég szánalmas próbálkozás volt. De tudod mit, nem vitázok. A pilóták és a nemzetközi szakemberek is megmondták, hogy Vettel hibázott, sokan még azt is elhintették, hogy az RBR akarta hátrasorolni. De igen, mindig vannak okosabb emberek. Még Hamilton is megmondta a frankót, ő 3D-ben nézhette az adást. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15027) !Overdose! válasza joergie (#15025) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem azért támadnak, mert neked nem szimpi Webber, hanem azért, mert ebben az esetben nem Webber hibázott, de te mégis felhozod a múltját és benne látod a bűnbakot.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#15028) MPowerPH válasza joergie (#15025) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, és az ideális ívre nem kötelező kimenni. A pálya teljes szélességében használható a két fehér vonal között. És ha jól megnézed ilyen szitukban egyik pilóta se szokott az ideális íven fékezni. Webber azt csinált, amit jónak látott, ő ezt az ívet választotta védekező pozíciónak, Vettel is választott egyet, a porosat. Mikor rájött erre, akkor húzta rá Webberre a kormányt, tudta, hogy ott úgyse tud megállni. Ha azért utálod Webber-t, mert szabályosan védte a pozícióját még a csapattársával szemben is, akkor ehhez nem lehet hozzászólni. Egyébként Buttonnak volt esze, és kívül ment. ;)

Don't Tread On Me

(#15029) #95904256 válasza joergie (#15016) üzenetére


#95904256
törölt tag

Van olyan szabály ami szerint előnyös helyzetbe kell engedni azt aki előbbre van?
Ha van, akkor Webber valóban hibázott.

(#15030) MPowerPH válasza #95904256 (#15029) üzenetére


MPowerPH
félisten

Konkrétan nincs, azért pl a versenybírák nem is vizsgálták az esetet. Csak a pilótákon múlik. És abban én nem látok semmi rosszat, ha valaki egyenesen megy, de ha az is bűnnek számít akkor sorry. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15031) #95904256 válasza MPowerPH (#15030) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem mondtam, hogy bűn vagy hiba. Sőt, kifejezetten örülök ha versenyt látok és nem csak körözgetést. Azonban a Formula-1 szabályait nem ismerem, csak azokat amiket a tévében hallok vagy itt a fórumon olvasok. Ezért kérdezek...

(#15032) MPowerPH válasza #95904256 (#15031) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt a bűnt nem is Neked írtam, hanem a kritikusoknak, akik szerint félre kellett voln aállni, és engedni had menjen. :)

Don't Tread On Me

(#15033) MPowerPH válasza #95904256 (#15031) üzenetére


MPowerPH
félisten

-

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15034) shev7 válasza joergie (#15025) üzenetére


shev7
veterán

"Írok valamit, és mindenki azért kezd el támadni, mert nekem nem szimpi Webber. "

Nem azert tamadunk mert neked nem szimpi Webber, az viszont egyertelmu, hogy az adott szitu objektiv megiteleseben korlatoz xy iranit szimpatiad illetve unszimpatiad.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15035) Integra válasza joergie (#15016) üzenetére


Integra
titán

hát beszarok bazmeg, mi az hogy unfair volt?
OMG....... ez kész:))
vedd már le a vettelokulárét könyörgöm, ez a versenyzés!!!!! vaze, miért nem hajtott mindjárt webber maga bele a jobb oldali falba akkor már?! jaj, jaj, jaj... mi kell ahhoz, hogy így gondolkozzon valaki?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15036) Integra válasza rocket (#15012) üzenetére


Integra
titán

"(Helmut Marko jobban tette volna meg se szolal az ugyben.)"

ha ekkora egy szervezet, és ilyen gyorsan történnek az események, akkor valaki biztos elszólja magát, amit később korrigálni kell. így derülnek ki igazából a dolgok. egyébként horner is beszélt laudáékkal a futam után, látszott is rajta a véleménye, mondta is a magáét.
viszont volt még valami, amit nem tudtam nem észre venni. ugye niki is, meg danner is pikk-pakk azonnal elmondta mi történt (különösen danner volt korrekt), szóval horner beszélt nikivel és ahogy mondta, niki úgy változtatta meg a véleményét és kezdett el visszakozni az eddigi mondandójával. szinte érezni lehetett, hogy a nagy horner mondja és a kis niki erre fülét farkát behúzza és már változtat is azon amit 2 perce még szentül gondolt. nem akar gyanítom vele rosszban lenni. sajnálom, hogy nem mondta meg neki, hogy én úgy láttam, hogy itt bizony vettel a ludas inkább mint webber, mert horner egyértelműen webbert hibáztatta. tanulságos interjú volt..
aztán lám, csak kiderült mi a szitu, most lauda is égett egy jót, kíváncsi vagyok következő futam előtt mit fog újra mondani... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15037) Nowhereman válasza joergie (#15025) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha valakit nem kedvelsz akkor mond azt, hogy monduk nem a sexideálod, rüheled az ausztrálokat, a Mark nevű fickókat, vagy valami értelmesebbet, de azt mondani, hogy nem cövekként áll a dobogón a himnusz alatt, annyi erővel azt is mondhatnád, mert két keze és két lába van. Agyatlan racionalizálás.
Ha meg 2/3-al előrébb van, és sebességkülönbsége megvan akkor megvárhatná a maradék 1/3-ot mielőtt jobbra húz. Különben ha már visszanézted láthattad volna, hogy jobbra is mehetet volna. Okosabb ember helyből jobbra vágott volna ki - ha sikerül alapból megvan a tiszta ív, ha Webber is kihúzódik, akkor a közép. Ha meg a belső ívet válassza, akkor ne rinyáljon azért, hogy nem húzódnak félre, hogy kedvezőbb íven fordulhasson.

Utánam a kondenzcsik!

(#15038) Jadro


Jadro
veterán

Én csak azt nem értem miért kellett volna Webbernek elengednie Vettelt? Vettel nem csak előre menekülhetett volna (vagy jobbra). Lehet fékezni is ha látja hogy nem megy a dolog. Rálegyezett előtte vagy sem nem mindegy? Ha integetett volna hogy engedje el Webber akkor az jobb lett volna? Webber jobb helyzetben volt ez egyértelmű, Vettel pedig ráhúzta. Nem tudom mire számított egyébként. Mondom mindezt úgy, hogy Webber elég unszimpatikus nekem, Vettelt pedig szeretem. Ez akkor is érdekes volt.

Az külön "szépséget" ad a dolognak hogy nem is csak két résztvevős volt a dolog, hanem benne volt a csapat is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15039) PazsitZ


PazsitZ
addikt

[link]
Pofám leszakad, most 3 nap után már úgy szól a történet az RBR részéről, hogy Webber kérte, Vettel lassítson mögötte.

Továbbá már nem azért volt lassú, mert azt mondták neki, hogy vegyen vissza a teljesítményből, hanem a pit wall-ról látszott, hogy a hátsó gumija kopottabb volt, mint Vettelé. :))

Egyre szánalmasabb, amit az RBR művel.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#15040) brownus válasza PazsitZ (#15039) üzenetére


brownus
veterán

biztos nem fogy elég abból a szarból ;] lehet, hogy attól félnek hogy a német piacot a hell fogja uralni?:d
ivott már valaki hell-t?

(#15041) válasza PazsitZ (#15039) üzenetére



addikt

Igazán leeshetne nekik, hogy nem az a PR katasztrófa, ha véletlenül Webber nyeri a futamot Vettel helyett, hanem az, amit épp művelnek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#15042) !Overdose! válasza PazsitZ (#15039) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nevetséges amit művelnek. Komolyan megérdemelnék, hogy még ezzel az autóval se tudjanak VB-t nyerni! Esetleg, hogy Webber a továbbiakban bedarálja Vettelt, kíváncsian várnám a magyarázatokat! ;]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#15043) MPowerPH válasza PazsitZ (#15039) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez már kabaré. :)) Nagyon durva, de szerintem már a fél világ rajtuk nevet. Csak Webber-t sajnálom. :(

Don't Tread On Me

(#15044) shteer válasza brownus (#15040) üzenetére


shteer
titán

én általában azt iszom ha én veszem az energiaitalt (bár elég ritkán is iszom ilyet) - nem rossz

..szerintem jónak tűnik

(#15045) Gyusz válasza Atlantis (#15011) üzenetére


Gyusz
őstag

Visszakerestem az eredményeket, és amíg Trulli nem lett elküldve, addig 1 ponttal vezetett Alonso előtt, pedig a végén már kifelé állt a szénája. Alonso több dobogós helyet szerzett, viszont Trulli szállította az egyetlen győzelmet. A Monacoi győzelemig pedig 21 pontjuk volt mindkettőjüknek, szóval fej-fej mellett voltak egész évben. (Lehet, hogy elszámoltam valamit, de ha igen, akkor remélem nem sokkal. :DDD) Azt nem tudom, hogy most ez Trullira nézve dicséret, vagy Alonsora nézve szégyen. Egyébként Trulli nem világbajnok típus, de tudott ő versenyeken is villantani.

[ Szerkesztve ]

(#15046) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Horner:

"Szerencsések vagyunk, hogy mindkét srác érett és kiegyensúlyozott"

Vettel az érett, Webber a kiegyensúlyozott :DDD

Azért annyit hozzá lehet még tenni a hétvégéhez, hogy Vettel végig gyorsabb volt Webbernél, arról nem tehet hogy egy technikai hiba miatt nem szállhatott harcba a pole-ért. De a Q1,Q2-ben, és a versenyen is gyorsabb volt. Szal értem én, hogy Webber nyert zsinórban 2x, és ezzel tényleg nagyot tett le az asztalra, de nem lesz ez mindig így, és nem biztos hogy azért, mert szabotálják őt. Vettelnek hányszor több technikai gondja volt idén?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15047) wildrain válasza Atlantis (#15011) üzenetére


wildrain
addikt

Többnyire lassabb volt, ez igaz, de abban az évben eléggé elkapta a fonalat (vagy Alonso szerencsétlenkedett túl sokat), és kb. a monacoi nagydíjig jól ment, aztán igencsak visszaesett a teljesítménye az év elején mutatotthoz képest (és Alonsohoz képest is). Sokmindennel lehet ezt magyarázni, de Briatorét ismerve, és Trulli nyafogását olvasva szerintem elég esélyes, hogy szabotálták.

(#15048) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Legalább próbálna hihetőbben hazudni az RBR team.
Nem naponta változtatni az okokat és indokokat,
Már csak annyit tudok remélni, hogy mielőtt még jobban lejáratnák a hazugságkampánnyal gyorsan aláír Webber valami olyan csapathoz, ahol nem szúrják hátba miközben az arcába mosolyognak.
Ami még szomorú, hogy a közönséggel is ezt teszik és többnyire biztos vagyok benne, hogy sikerülni is fog, aki nem olvasgat csak 1-1 cikket, simán elhiszi az épp aktuálisan kitalált bullshitet.

Már lassan azt a nyilatkozatot várom, hogy Webber szabotálta Vettel kocsiját, hogy nyerhessen 2-3 futamot. :D

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#15049) JColee válasza PazsitZ (#15048) üzenetére


JColee
őstag

Az indoklásokat nem naponta adják ki, hanem a T. újságírók morzsákat csipegetnek, és rittyentenek egy cikket köré. Te sem hiheted, hogy minden nap nyilatkoznak valamit a balesetről.

[ Szerkesztve ]

(#15050) válasza JColee (#15049) üzenetére



addikt

Ezek egymásnak ellentmondó állítások. Ha mind egy nyilatkozatban van, akkor még annál is hülyébbek, mint eddig hittük. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.