Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) andy83 válasza JJános (#2739) üzenetére


andy83
aktív tag

Én még nem láttam! Nagyon állat! Biztos ócsó! :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2752) stangli válasza Motion_Blur (#2737) üzenetére


stangli
senior tag

THX :C :R

(#2753) #70869248 válasza Peat;) (#2748) üzenetére


#70869248
törölt tag

Talán pont most talál haza Alonso :)
Én szinte biztos vagyok benne hogy sikeres összeállítás lesz, Massa szerepe még kérdéses.

(#2754) JJános


JJános
addikt

[link]

Onboard, egy toyotával. (Jarno?)

2007-05-06 óta itt!

(#2755) proof88


proof88
addikt

(#2756) Peat;) válasza #70869248 (#2753) üzenetére


Peat;)
veterán

Nemcsak a versenyzőkön múlik minden. Elég sok baromságot csinált a Ferrari mostanában, a maxot most is kihozza Kimi az autóból. Alonso lehet mutat pár irányt, merre kéne fejleszteni de nem csodabogár, a rönyónál látható volt hogy mindig magukra találtak év közben az elmúlt két évben, de nem eléggé és nem elég korán. Szerintem pár szakemberre lenne szüksége a Ferrarinak, mert Adrian és társai bedarálják a kreativitásukkal a nagy befásult gyári csapatokat. A brawn más tészta, ők erőből oldják meg, hiszen a legfejlettebb hátterük és szélcsatornájuk nekik van ha jól tudom. Szóval két csapatot mindenképp előbbre sorolnék. A Mclaren meg minimum az a szint ami a Ferrari.

[ Szerkesztve ]

(#2757) #70869248 válasza Peat;) (#2756) üzenetére


#70869248
törölt tag

A Brawn és a Red Bull helyzetét csak elrontani lehet...a kettő közül egyébként (eddig) a Brawn tünik erősebbnek számomra...a Red Bull-nál nagyon fontos lesz a jó motorválasztás, pláne a frissítés után.

A Ferrari tud jó autót készíteni.
A Red Bull-nál Adrian Newey hiába nagyszerű, a keze alatt (és Kimi keze alatt) füstöltek a motorok).
Szal a Ferkanál tudnak motort és kasztnit készíteni, a kettő összepasszintása (az összes részegység harmonikus összepasszintása) egyszerű(bb) feladat.
Alonso-ban pedig lehet hinni...ha eddig ez volt a problémájuk, akkor ez most meg fog oldódni, mert kapnak egy olyan versenyzőt, aki egyfelől mindent tud ami a VB megnyeréséhez, illetve annak megvédéséhez kell, és nagyon erős versenyző.
Azaz sztem kicsi az elbukás lehetősége.

Kimi-re még nagyon kiváncsi leszek...kiváncsi lennék mi megy a háttérben, sztem amennyiben a Brawn komolyan érdeklődik Kimi után akkor a McLaren le fogja szerződtetni..én azt tenném, mert jobb leszerződtetni Kimi-t mint egy erős vetélytársnál tudni.
Rosberg helyzete kérdéses....őt kellene szerződtetni elvileg. Amennyiben a Brawn nem foglalkozik Kimi leszerződtetésével, akkor Rosberg..számomra egyértelműen.

A Red Bull-hoz engedném, egyfelől a Red Bull-nál kérdéses a motor, másfelől Vettel mint csapattárs erős..képes elbánni Kimi-vel, illetve valószinűsíthetőleg nem fognak besorakozni Kimi mögé.
A Brawn-nál könnyen előfordulhat hogy Kimi erősebb lesz mint csapattársa és megkapja a kiemelt szerepet csapaton belül...kombinálva ez a jó autóval és a jó motorral, valmint Ross Brawn-nal.
Túl veszélyes...inkább leigazolnám Kimi-t hogy a csapaton belül tudjam.

[ Szerkesztve ]

(#2758) Peat;) válasza #70869248 (#2757) üzenetére


Peat;)
veterán

Kimi tehetségét én sokkal többre tartom mint Rosbergét, így egyet értek amit írtál. De sokan és a csapatvezetők is szemlátomást nem tudják hogy Rosberg vagy Kimi az erősebb pilóta...Mindenesetre aki vb-t akar nyerni és úgy érzi lesz autója hozzá annak Kimi garantált befektetés. Már három csapatban bizonyított, ott is ahol szemlátomást szenved. Fiskó meg csak növeli az értékét, mert egy ennyire tapasztalt pilóta hogy ennyivel lemarad mögötte az elgondolkodtató, hogy akkor nem kevés dolgot hajt végre futamról futamra Kimi. Kérdés milyen árat kér a szolgáltatásaiért, nem szerényet gondolom. Csúnya leírni, de Kiminek jól jött Massa balesete, így ha már kirakták a csapatból, mert azóta azt látni hogy ő viszi el a vállán a Ferrarit.

(#2759) JJános


JJános
addikt

link

Massa 100 %-os. A FIA vizsgán átesett, vagyis inkább átment. :D

2007-05-06 óta itt!

(#2760) lenox válasza JJános (#2759) üzenetére


lenox
veterán

Kiraly! Azert azt nem ertem, hogy ha 100%-os, akkor miert nem indul a hetvegen... Azt ertem, hogy be kell ulni, ki kell probalni, de legalabb az esely meglenne, hogy ha minden ok, akkor indul.

(#2761) Motion_Blur válasza JJános (#2759) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt nem gondoltam volna. Nagyon hamar rendbe jött :R

Biztos komoly egy ilyen teszt, de azt nem tudják megnézni, hogy meg tudna-e csinálni a teljes versenytávot (hétvégét). Szerintem nem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2762) AMD Power válasza JJános (#2759) üzenetére


AMD Power
titán

Gratula neki.... várjuk vissza. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2763) #70869248 válasza Peat;) (#2758) üzenetére


#70869248
törölt tag

Rosberg-t nehéz felmérni, mert egyfelől az autó is kérdéses, másfelől a csapattárs nem alkalmas arra hogy viszonyítani lehessen.
..egyébként Nakajima nem rossz, de nem is a legjobb választás az F1-be...jól ment az alacsonyabb sorozatokban, de nem kiemelkedően jól..egyértelműen a származása okán került be.
...nem rossz, de nem alkalmas megmérni rajta Rosberg-t.
A saját véleményem szerint Rosberg nagyon jó, ...szépen nevelődött a Williams-nél, ahol viszont nincs már hite. Kell egy olyan csapat a számára ahol érzi az erőt, ..a McLaren-nél Hamilton teljesítménye kihozná azt Rosberg-ből ami benne van, fenékig.
...és meg is akarná verni Lewis-t...bárhol kapott ki töle eddig, mindig mondhatta hogy ez mind nem számít, de az F1-nél nincs feljebb. Itt már nincs mire várni, mit magyarázni....meg kell vernie ha tudja.
Kimi már jó ideje 'plafon' csapatnál nyomja..McLaren-Ferrari, ..én nem várok töle semmit, fel lehetne még benne piszkálni az oroszlánt, de ahoz akarnia kellene.
..ha már rally, ott megy Solberg szintén egy északi srác, 3 év Subaru, 1 VB cím, majd még 5 év Subaru...nem hagyta ott őket, és amikor a Subaru kivonult akkor beleült egy Xsara-ba (már akkor 3 éve C4 volt a Citroen autója),..mert ha csak azzal lehetett menni akkor azzal ment.
Ez a valami.
..ehez képest nekem Kimi -csak VB autóba ülök, ha nem kapok akkor otthon ülök-..és -Rally-ba megyek- nyilakozatokat nem magyarázza semmi, ahogy írtam..leigazolnám, mert benne van az esély, de ha komoly vetélytárs nem érdeklődik utána akkor nekem se kellene, akkor Rosberg...számomra teljesen egyértelműen.

(#2764) JJános


JJános
addikt

Massa-ról még annyit, hogy jövőre neki fogok szurkolni. Lonzinak is. :B
Ferrarinak is. Vettelt is bírom, és figyelem, de nála nem látom azt, hogy előzne, inkább csak üres pályán tud nagyon gyors lenni. Persze ahhoz tapasztalat is kell.

2007-05-06 óta itt!

(#2765) hunnylander válasza Motion_Blur (#2761) üzenetére


hunnylander
őstag

Így van. Fizikailag egészséges, akár el is indulhatna versenyen, csakhogy...

...az állóképessége és teljesítőképessége sokat visszaeshetett, még az izomzata is csökkenhetett, ergo, jó eséllyel gyengén teljesíthetne a futamon, ezek miatt.

Pont ezt nem akarja kockáztatni a Ferrari, hogy a hozzánemértő laikusok emiatt kikezdjék és megbélyegezzék, hogy már nem a régi.

Egy rendes tesztelőszezonnal ezek a problémák kiküszöbölhetők és top formában indulhat a visszatérés utáni első versenyén.

www.HunnyF1.com

(#2766) hunnylander


hunnylander
őstag

Massa, Fiorano

www.HunnyF1.com

(#2767) proof88 válasza hunnylander (#2766) üzenetére


proof88
addikt

sok sikert neki! :K

(#2768) D@ni88 válasza JJános (#2764) üzenetére


D@ni88
addikt

2008 Hamilton, 2009 Vettel, 2010 Massa és Alonso? Hát most nem piszálásképpen, de te minden évben váltasz?

(#2769) Motion_Blur válasza hunnylander (#2766) üzenetére


Motion_Blur
félisten

még képek

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2770) Thrawn válasza Motion_Blur (#2769) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi!

Jó újra autóban látni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2771) P00By válasza Motion_Blur (#2769) üzenetére


P00By
nagyúr

Gokart óta szebb lett az arca :)
Örülök, h a "lehető legjobban" alakulnak a dolgok(kopp-kopp) :))

(#2772) Oliverda válasza P00By (#2771) üzenetére


Oliverda
félisten

Biztos megnézett pár Kés/Alatt epizódot. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2773) JJános válasza D@ni88 (#2768) üzenetére


JJános
addikt

Mivel elsősorban F1 drukker vagyok, és hogy ne piszkáljanak, jóval az év kezdete előtt bejelentettem, és most is, hogy kinek fogok elsősorban szurkolni.
Azt ugyanis nem szeretném, ha a jól szereplő csapatnak kezdenék el szurkolni, mert ilyen emberke van sok.

Lehet jövőre is váltok, de ha hozzák az általam várt szintet, akko nem. Ettől függetlenül minden F1-es pilótának, és pá csapatnak is szurkolok.

Motin_Blur: Én is köszi a képeket.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#2774) aesir válasza #70869248 (#2763) üzenetére


aesir
veterán

Azt is tedd hozzá, hogy Solberg jobban ment a Xsaraval mint a Subaruval évekig:)

Van saját életem...

(#2775) tibi666 válasza JJános (#2773) üzenetére


tibi666
senior tag

izgalmas lehet úgy futamot nézni, hogy lényegében nem érdekel, ki nyeri meg. :DDD

(#2776) JJános válasza tibi666 (#2775) üzenetére


JJános
addikt

De érdekel. Te még nem drukkoltál egy versenyen több embernek? Ha egymással versenyeznek az persze nem olyan jó, mert az egyik újjacskád már meg is van harapva, ezért neked fáj.

Mégegyszer leírom, hogy érthető legyek. A Ferrari az egyetlen csapat, akik ha nem lennének, nem is néznék F1-et. De a többinek is drukkolok.

2007-05-06 óta itt!

(#2777) JColee válasza JJános (#2776) üzenetére


JColee
őstag

A Ferrari az egyetlen csapat, akik ha nem lennének, nem is néznék F1-et. De a többinek is drukkolok.

ez számomra egy kicsit ellentmondásos :U

(#2778) hossszú válasza JJános (#2776) üzenetére


hossszú
őstag

Nehezen tudom elképzelni, hogy a Ferrarin kívül másnak szurkoljak.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2779) JJános válasza JColee (#2777) üzenetére


JJános
addikt

Lehet, hogy ellentmondásos vagyok, de hát én már nem változok. Ebben a korban már. :)

2007-05-06 óta itt!

(#2781) tibi666 válasza adman (#2780) üzenetére


tibi666
senior tag

én örülök, hogy marad még!
nekem kellenek a nagy öregek, mint egy falat kenyér. trulli, fisico, heidfeld... nélkülük más lenne az f1.

(#2782) Sub-S válasza Motion_Blur (#2761) üzenetére


Sub-S
senior tag

"Kiderült, Massa nem ment át mindenen, már csak informális vizsgálatnak minősítették a péntekit, kiemelve, az igazit csak jövőre kell teljesítenie."...

(#2783) AMD Power válasza adman (#2780) üzenetére


AMD Power
titán

Örülök neki ,hogy marad még. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2784) D@ni88 válasza adman (#2780) üzenetére


D@ni88
addikt

ma a rádióban tényként közölték hogy Rosberg megy Barichello helyére :DDD
de h ezt honnan szedték...

(#2785) Qru


Qru
MODERÁTOR

Új festést kaphat a Renault.

#nincsbennetarcsi

(#2786) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ha ez igaz, akkor nagyon durva: Sajtó: Hamilton nem akarja Räikkönent csapattársnak

Forrás: Formula.hu

(#2787) Motion_Blur válasza -XadAnuX+ (#2786) üzenetére


Motion_Blur
félisten

ejj, ezek a spanyol lapok miket nem tudnak :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2788) -XadAnuX+ válasza Motion_Blur (#2787) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Szeretném ha nem lenne igaz, mert mégjobban ellenszenves lesz ez a hami. ;]

(#2789) Oliverda válasza Motion_Blur (#2787) üzenetére


Oliverda
félisten

...na meg mit ki nem találnak. :D

Mondjuk ha az angol vagy a finn sajtó írná akkor talán még el is hinném.

Amúgy szerintem azért nem akarja mert jobban szeretné inkább Alonso-t.[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2790) #70869248 válasza -XadAnuX+ (#2788) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mitől lenne igaz?...Nem utalt rá semmi eddig sem, újoncként sem remegett a keze, és most hogy gyökeret vert sem hinném hogy másként lenne.

(#2791) wildrain válasza #70869248 (#2790) üzenetére


wildrain
addikt

Kb. itt bukik a hír hitelessége: "Lewis Hamilton azzal fenyegette meg a csapatát, hogy nem hosszabbítja meg a szerződését, amennyiben Räikkönent leigazolják."
Mivel ha jól tudom, 2012 végéig van szerződése, nem is lenne még mit meghosszabbítani.

Meg ahogy írod, egyébként sem tűnt valami ijedősnek eddig sem. Úgy gondolom, hogy Kimi nem lesz/lenne Alonsonál keményebb ellenfél a számára.

(#2792) #70869248 válasza wildrain (#2791) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mindenen túl sem hiszek egy ilyen szituban, a versenyző gyengeségét mutatja ha fél bárkitől a mezőnyben. Lehet tisztelni, elismerni...de egy ilyen fenyegetőzéssel gyengeséget mutatna a csapat fele.
Alonso fenyegetéseinek sem ez volt a veleje, hanem ő kifejezetten kiemelt szerepet várt el (ha így volt akkor sztem teljes joggal), és azt nem kapta meg...ő hasonlót érzett, hogy kétszeres bajnokként rajongókat, erőt...és (nem kétlem) tapasztalatot hozott a csapatnak.
Ehhez képest nem érezte magát kellően megbecsültnek.
De ő sem Hamilton ellen fenyegetőzött szvsz.

Sztem az ilyen hírek...akár nemzetközi, akár hazai egy értelme van....zúdulnak rá a kattintások. Igaz hogy szép lassan hiteltelenné válhat egy híroldal az ilyen hírek által, de néha belefér.

(#2793) hunnylander válasza -XadAnuX+ (#2786) üzenetére


hunnylander
őstag

Elmegy ám a spanyol sajtó a búbánatba.

Ritka egy frusztrált népség lett belőlük 2007-ben. Tisztelet a kivételnek, de ez a kisebbség.

Campos (a 'leendő' csapatfőnök) szerint Hamilton Alonso cipőjéig sem ér fel. Ez így elég gáz kijelentés 2007 tükrében. Így nem szokott tiszteletreméltó csapatfőnök nyilatkozni világbajnok pilótáról.

Nos, ha ilyen egy spanyol F1-es magas beosztású 'szakember', akkor ne is csodálkozzunk, hogy milyenek az újságíróik és a szurkolóik.

Ennek a hírnek már a cáfolata is megjelent: „Lewis (Hamilton) nem tart senkitől, és nincs is miért. Világbajnok, és érti a dolgát.” – mondta egy hozzá közel álló forrás.

Ezen kívül Whitmarsh mondta nemrég, hogy Hamiltonnak nincs beleszólása abba, hogy kit szerződtet a csapat.

Ki az a hülye aki elhiszi, hogy Kimi szerződtetése miatt ő durciból elmenne a Brawnhoz? Ugyanis ez is sajtópletyka. Elhagyná álmai csapatát, csak azért, hogy gyávának tűnjön és a Brawnnál várja a 2-es rajtszám? :DDD

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2794) !Overdose! válasza JJános (#2779) üzenetére


!Overdose!
őstag

Felejtsd már el ezt a kor dolgot! Ezer éve lebuktál! :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2795) Oliverda válasza !Overdose! (#2794) üzenetére


Oliverda
félisten

Mivel bukott le? Kiderült hogy nem 50 éves hanem 52? :D

hunnylander: Kampós monnyonle, de először adja el az indulási jogokat a Sauber-nek. Kissé elfogultak ezek a spanyolok. Lesznek itt még "csodák" jövőre amikor összeáll a spanyol és az olasz sajtó.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2796) dokar válasza !Overdose! (#2794) üzenetére


dokar
addikt

több, mint ezer éves? :)

extra - SEXRay

(#2797) Peat;) válasza hunnylander (#2793) üzenetére


Peat;)
veterán

A hír hülyeség, az egy dolog, no de figyelemre méltó hogy lövöd tökön magad elég sokszor.

"Campos (a 'leendő' csapatfőnök) szerint Hamilton Alonso cipőjéig sem ér fel. Ez így elég gáz kijelentés 2007 tükrében. Így nem szokott tiszteletreméltó csapatfőnök nyilatkozni világbajnok pilótáról."

"Nos, ha ilyen egy spanyol F1-es magas beosztású 'szakember', akkor ne is csodálkozzunk, hogy milyenek az újságíróik és a szurkolóik."

Ha összerakod akkor kijön a puzzle, ezek szerint te nem vagy tiszteletreméltó szurkoló. :P

(#2798) wildrain válasza Peat;) (#2797) üzenetére


wildrain
addikt

Ez hogy jött ki neked?

(#2799) hunnylander válasza Peat;) (#2797) üzenetére


hunnylander
őstag

A puzzle már ki volt rakva.

A nagykutyáik ilyet engednek meg maguknak. A legbunkóbb csapatfőnök ezidáig. Még Briatore se volt ilyen tiszteletlen egyetlen világbajnok pilóta iránt se. Lewis iránt még akkor se amikor még nem volt világbajnok.

F1-es témában a spanyol média kreálja a legtöbb valótlanságot és a spanyol szurkolók között van a legtöbb betegesen gyűlölködő. (Az oka jól ismert.)

Ez a megalapozott véleményem róluk, ezt látom bizonyítva sorozatosan és folyamatosan.

És a Campos nyilatkozat nem kamu, egy mélyinterjúban volt. A saját honfitársaiktól nem kreálják az idézeteket, úgyhogy nem lőttem öngólt.

Adrián Campos: "Hamilton no le llega a Alonso a la altura de los zapatos"

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2800) Jarod1


Jarod1
addikt

van 1 olyan érzésem hogy Kimi Barna lesze:) ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.