Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) JJános válasza hunnylander (#2650) üzenetére


JJános
addikt

[link]

És video is.

2007-05-06 óta itt!

(#2652) Spica válasza #70869248 (#2632) üzenetére


Spica
csendes tag

"Button úgy verte el a mezőnyben szereplő 3 világbajnokot, hogy azoknak nem volt megfelelő technikájuk, még a középmezőnnyel is kűzdeniük kellett." - "Így aztán Button teljes joggal elmonhatja hogy ő a világ legjobb versenyzője..." Sztem ez így egy kissé ellentmondásos. Jó versenyző, nyerni is tud, ha van alatta technika. De hogy a legjobb... LOL
A Kova - Sutil esett leírásoddal teljesen egyetértek, bár megnézném azt a pilótát, aki feladja a belső ívet mégha hátrébb is van picit.

Láttam egy Massaval készült interjút tegnap az m1-en, hát nem lepődnék meg Alonso - Fisichella pároson jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#2653) Oliverda válasza Spica (#2652) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért mit mondott?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2654) Spica válasza Oliverda (#2653) üzenetére


Spica
csendes tag

Ment a rizsa, hogy hiába érzi Ő 100-asnak magát, meg hiába mondják ezt az orvosok is, ha nem jön a megszokott gyorsaság. Kicsit megszeppentnek és hitevesztettnek tűnt.
Fura volt nagyon.

(#2655) Pompi válasza (#2648) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha esetleg valaki elmentené vagy mondjuk nem tudja online nézni:
Formula-1 Official Video - 2009 Singapore

Feel Good Inc.

(#2656) Motion_Blur válasza Pompi (#2655) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:C

Mivel tudtad leszedni? Nekem Orbit Downloader-el nem sikerül.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2657) Integra válasza Spica (#2631) üzenetére


Integra
titán

job későn, mint soha.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2658) Integra válasza #70869248 (#2632) üzenetére


Integra
titán

ő is tudja mi a dörgés, felesleges ezen csámcsogni.
button konstans jó pilóta, mások ingadoznak.
brawn jól csinálta, jól taktikázta ki a pénzét, ami rendelkezésre állt.
minden együtt kell a vb címhez. és jelenleg meg is van rá az esélye.
remélem meg is lesz nei.

meg aztán meg is fordíthatjuk a dolgot:
a nagy nevű ferrari, bmw, mercedes mi a szent szart csinált a konténernyi pénzével?
azt, amit a honda éveken át ekövetett. lúzerkedett.
ilyen egyszerű szerintem. és ez nehogy már button hibája legyen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2659) wildrain válasza Spica (#2652) üzenetére


wildrain
addikt

Sztem ez így egy kissé ellentmondásos.
Nem lenne az, ha értenéd b-type hsz-ben az iróniát.

[ Szerkesztve ]

(#2660) [CS]Blade2 válasza Integra (#2658) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Csak tudod, hogy a 3 autót építettek 2évnyi költségvetésből, aztán 2-t ebből elvetettek. Így nem nehéz, ha gyökeres szabályváltoztatások vannak. A nagyobb csapatok pedig harcban voltak a címért, így csak a többi kiscsapatnál kellett jobb autót építeni.
Eddig talán pont ezért nem jött össze ez a "hagyom ezt az évet, és egyből jövőre fejlesztek" dolog. A rá következő évben is ugyanazok a szabályok voltak, már 3-4éve csak pofozgatott autóval. Most más szabályok vannak, jövőre megint más lesz, így bejöhet, hogy eldobnak 1évet a következőért. Vagyis simán átugorhatják a Brawn GP-t. Már most is nagyon úgy néz ki, hogy a 5. 6. 7. helyre jók csak, pedig állítólag fejlesztik az autót.

(#2661) Oliverda válasza Integra (#2658) üzenetére


Oliverda
félisten

button konstans jó pilóta, mások ingadoznak.

Szerintem ez így ebben na formában nem igaz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2662) #95904256 válasza [CS]Blade2 (#2660) üzenetére


#95904256
törölt tag

Rákerestem Google-val, hogy: "Kettős Brawn győzelem". Azt mondja 2009. szeptember 13. Monza...

(#2663) #70869248 válasza Integra (#2658) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem a hibája...az lenne a hibája ha nem lövi be ezt a VB címet. Egyértelműen nem hibás semmiben...az ő dolga hogy kihozza a helyzetből a legtöbbet, a helyzet pedig így alakult.
..ha nem húzza be, hanem második lesz akkor is elmondhatja hogy mindenkit elvert (világbajnokok blabla), csak a csapattársával szemben maradt alul...

Nem ezzel van bajom, hanem az egész helyzettel. Nem frankó.
Nem frankó úgy elverni a mezőny világbajnokait, hogy azok akiktől el kellene venni azok a középmezőnyben küzdenek.
Alonso-nak 2× világbajnokként lehet hogy sansza lesz a világbajnoki tabella 8. helyére, Hamilton és Kimi egymással küzd az 5. 6. helyen.
A mezőny 3 világbajnoka..

Mindezt jól tükrözi, hogy Button az idény első felében 6 futamot behúzott, a többi 9 futamon összesen 25 pontot szerzett, és még így is 14 pont előnye van a tabella-n.
..és elég lesz.

(#2664) joergie válasza Oliverda (#2661) üzenetére


joergie
őstag

Megerősítem, ez semmilyen formában nem igaz, Integra kicsit elfogult a honda romjain épült Brawn istállóval szemben-ahogy látom, de biztosítom felőle, hogy ez a szezon csak pünkösdi királyság volt, szponzorok még mindig nem tolakodnak, másrészt még mindig az éveleji előnyükből vegetálnak.
konstans jó pilótákat Hamiltonnak, Rosbergnek, Raikönennek, Alonsónak hívják :) Meg persze még van 1-2.

Azt mondja meg nekem valaki, hogy ugye két himnuszt játszottak a hétvégén. Az egyik az a német volt, ez tiszta sor. De a redbullnak mit játszottak? skótot?(nem skót mert azt skót dudával játszák, meghallgattam :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2665) #95904256 válasza joergie (#2664) üzenetére


#95904256
törölt tag

Osztrák.

(#2666)



addikt

Volt már valami idén, amire a Williams nem mondott nemet?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2667) Integra válasza #70869248 (#2663) üzenetére


Integra
titán

ez mindig így lesz.
most egy dolog viszont nagyon kiderült.
lehet merga, ferrari meg a többi nagy név, ott is lehet szart alkotni és ez már rohadtul kijárt ezeknek a gyártóknak szvsz...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2669) madstunt válasza Spica (#2652) üzenetére


madstunt
addikt

hát nem lepődnék meg Alonso - Fisichella pároson jövőre.
az eddigieket ismerve akkor lonzi vb lesz:)

(#2670) #70869248 válasza Integra (#2667) üzenetére


#70869248
törölt tag

De miért?
Elvileg ezt csak mesterségesen lehet generálni, állandó szabálykeretek között azok akik jól dolgoznak egyre sikeresebbek lesznek, egyre több tapasztalatra, jobb beállításokra támaszkodva versengenek.
Ezzel nincs baj szvsz, a gond ott lehet, ha egy csapat pusztán a pénze kapcsán jut előnyhöz...pl. annyit tesztel amennyit a többiek nem tudnak, illetve folyamatosan a szélcsatornában lógnak mondjuk...stb.
Az hogy a McLaren és a Ferrari eljutott idáig, az nagyon kemény munka, és sok év sikertelenség eredménye. A Renault egy kicsit más úton jutott el idáig..de azért ők is tepertek.
Jelenleg viszont nem ez a helyzet, jött egy csapat a 'semmiből' és megnyeri a VB-t...nulla sikeres adatra támaszkodva pusztán erőből.
Mi is ez? A Honda beáldozta az évet és összerakott egy VB győztes autót?...szal ennyi lenne a titok? Csak mert eddig is beáldozta.
...én egyáltalán nem érzem azt hogy ez a verés kijárt volna, ..nem lábad könybe a szemem attól hogy nahát tavaly még kiállta a rúd, idén meg VB 1-2...
Persze jó látni Rubinho örömét, meg Button is oké.....de a verés technikai sportban (meg úgy általán sem) nem szokott 'kijárni', azért megkűzdeni szoktak.

(#2671) hunnylander válasza Pompi (#2655) üzenetére


hunnylander
őstag

:R

Nagyon jó videó, köszönjük, hogy lementetted! Ebből a futamból többet nem is lehetett volna kihozni, előzés alig volt, de volt minden más Beyonce-tól a ZZ Top-ig. :D

Azt megjegyzem magamnak amit will.i.am mondott az autók hangjáról... :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2672) Fortissimus válasza hunnylander (#2671) üzenetére


Fortissimus
őstag

egyetertek, nagyon hangulatos!

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2673)



addikt

Nem értem mi bajotok Button (valószínűsíthető) vb címével.

Lehet mondani, hogy nem érdemli meg, de akkor a többiek még annyira sem érdemlik meg idén. Az, hogy az utolsó 9 versenyen csak 25 pontot szerzett és még mindig kényelmesen vezeti a vb-t, szintén nem Buttont minősíti... :U

Tegyük fel, hogy fordítva történik: az év elején szerencsétlenkedik és az utolsó futamokat nyeri zsinórban, akkor most mindenki itt hozsannázna, hogy micsoda hajrát nyomott, mennyire megérdemli. Logikus?
Mindezt azért mert az év elején szerezte az előnyét? Az miért nem számít annyira? Mert már régen volt? :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2674) hunnylander válasza (#2673) üzenetére


hunnylander
őstag

(#2675) Oliverda válasza (#2673) üzenetére


Oliverda
félisten

Az hogy jópár verseny óta már Bari is veri. Szingapúrban éppen nem verte mert lefulladt a boxban.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2676) válasza Oliverda (#2675) üzenetére



addikt

De év elején meg Button rommá verte.
Éppen erről beszélek, hogy azt miért felejti el mindenki?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2677) stangli válasza Pompi (#2655) üzenetére


stangli
senior tag

Valaki tudja, hogy milyen zene megy a singapore videó alatt? :U

(#2678) Oliverda válasza (#2676) üzenetére


Oliverda
félisten

Button szerintem megragadt egy szinten ami mostanában már nem elég az év eleji eredményekhez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2679) jakobinus válasza stangli (#2677) üzenetére


jakobinus
tag

Szerintem zztop

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#2680) Spica válasza wildrain (#2659) üzenetére


Spica
csendes tag

:B

(#2681) venember83 válasza (#2666) üzenetére


venember83
nagyúr

A FOTA szervezetből való kilépésre igent mondtak.

(#2682) #70869248 válasza (#2673) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez sztem nem ilyen egyszerű, az év elején a Ferrari és McLaren futamgyőzelmet messze el lehetett felejteni, az év második felére utolérték a Brawn-t.
...és nem úgy érték utol hogy meresztették a se'güket mert ők a 'nagycsapatok'...ez az a kemény meló ami elismerésre kellene hogy késztessen másokat, csak már unalmasnak tünhet hogy mindig ott vannak.
De nem véletlenül vannak ott, a tesztilalom nélkül sztem a Brawn előnye sem lett volna elegendő, de még így is utolérték őket....nem 1euroért vették a VB címet.

(#2683) Gyusz válasza stangli (#2677) üzenetére


Gyusz
őstag

Az eleje az ZZ Top - Sharp dressed man, a következőt nem tudom.

(#2684) Oliverda


Oliverda
félisten

Räikkönen menedzsere a Red Bull Racinggel is tárgyal

Nocsak... :U

Hill ébresztőt fújna Buttonnak

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2685) stangli válasza Gyusz (#2683) üzenetére


stangli
senior tag

nekem a második múzsika előadója, vagy címe kellene

(#2686) Iron Funeral válasza Oliverda (#2684) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Rainak valszeg jó is lenne az RB, de Webber megint sz*pni fog úgy érzem.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2687) andy83 válasza Iron Funeral (#2686) üzenetére


andy83
aktív tag

Jaja, a RedBull szárnyakat adna Raikonnennek! :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#2688) stangli válasza andy83 (#2687) üzenetére


stangli
senior tag

de csak akkor, ha vodkát is facsarnának a RedBullba :D

(#2689) hunnylander


hunnylander
őstag

(#2690) wildrain válasza hunnylander (#2689) üzenetére


wildrain
addikt

Ez vajon igaz lehet?

(#2691) hunnylander válasza wildrain (#2690) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem igaz. Rossz fényt vetne rá, ha kiderülne, hogy kamu az egész. Egy ilyen sisak kb. 30000 dollárt érhet, de csak amíg eladásra vár. Nyilvánvalóan egy F1-es pilóta tulajdonaként feljebb megy az eszmei értéke és Nico ezzel érte el a 4. helyeit. Kötődik hozzá, talán még babonás is valamennyire és szeretné megtalálni.

www.HunnyF1.com

(#2692) attisx válasza hunnylander (#2689) üzenetére


attisx
addikt

Állítólag a Philips marketing osztálya áll a dolog mögött...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2693) wildrain válasza hunnylander (#2691) üzenetére


wildrain
addikt

Én kétlem, hogy a versenycuccokat (ruházat) személyesen rendezi, és nem a csapat viszi a többi versenyfelszereléssel együtt. Innentől elég fura a szöveg, hogy ő vesztette el a sisakot, és nagyon reklámgyanús az egész.

(#2694) hunnylander válasza attisx (#2692) üzenetére


hunnylander
őstag

Pocsék marketing lenne konkrét személy általi hazugságra építeni.

(#2693) wildrain: Az is fura, hogy a BMW motorjait tartalmazó konténert lesodortatják egy felüljáróval, mert a rakomány nem fér át. :D Meg az is fura, hogy a magasvasút vagy metró (?) működésképtelenné tudja tenni egy F1-es autó váltójának elektronikáját.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#2695) attisx válasza hunnylander (#2694) üzenetére


attisx
addikt

"Follow the helmet competition"

Ez gyakorlatilag egy promóciós játék, aminek a nyertese egy VIP belépőt kap a Brazil GP-re. ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2696) JColee


JColee
őstag

nemááá :(

ezt se :((
ez már volt, de akkor se

[ Szerkesztve ]

(#2697) -Mike- válasza hunnylander (#2691) üzenetére


-Mike-
addikt

Vegyél el belőle egy nullát és oszd el kettővel kb, az az ára.
Nagy jó indulattal ha valami spéci cucc akkor 4-5ezer dollár maximum.

[ Szerkesztve ]

(#2698) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Hivatalos: a Renault leszerződtette Robert Kubicát

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2699) blazsey2 válasza Fortissimus (#2698) üzenetére


blazsey2
senior tag

És állítólag ilyen lesz jövőre

PSN ID:blazseydr

(#2700) attisx válasza blazsey2 (#2699) üzenetére


attisx
addikt

Érdekesen néz ki... ;] Mondjuk a Nokia nem is olyan régen (még az első Kimi - Renault pletykák idején) kategorikusan kijelentette, hogy eszük ágában sincs az F1-es szponzoráció. Viszont helyette lesznek orosz MegaFon matricák...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.