Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Nowhereman válasza Oliverda (#2848) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hozzátéve, hogy a Silverstone-i brilirozása még LookHowBadYouAre ragyogását is elhomáyosítja...

Utánam a kondenzcsik!

(#2852) -XadAnuX+ válasza Oliverda (#2843) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Ez a Massa minek pattog? :U
Érzéki, hogy jövőre meglesz nagyon alázva, de így már érthető egy kicsit.

Go Alonso!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#2853) #70869248 válasza -XadAnuX+ (#2852) üzenetére


#70869248
törölt tag

:))
..hát ki mire indul be :D

Egyébként tényleg pöppet túlreagálja, az egy dolog hogy ez nem vet rá túl jó fényt, de azért arra vigyáznia kell mit beszél, mert ha bizonyítani nem tudja akkor hirtelen találhatja magát tökegyedül egy kellemetlen szituban.

(#2854) -XadAnuX+ válasza #70869248 (#2853) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Így van!
Inkább jobb lenne, ha jóban lennének, és nem kéne egyből megutáltatja magát Lonzival.
De mit is várok tőle? Amikor tisztán párszor megelőzte őt anno Alonso, elég bunkón viselkedett. Ott utáltam meg.

(#2855) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jövőre milyen időmérő rendszer lesz? Van már erről döntés, vagy még huzakodnak rajta?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2856) horvathd válasza Motion_Blur (#2855) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ugyanúgy 3 szakaszos lesz jövőre mint idén, utolsóban marad tíz autó, a első kettőben kiesik 8 (vagy 9, ha lesz Sauber).
Annyi lesz a különbség, hogy a 3. szakaszban is üres tankkal fognak menni.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#2857) Motion_Blur válasza horvathd (#2856) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2858) madstunt


madstunt
addikt

Én olyat hallottam hogy mivel nem lesz a tankolósdis mizéria hogy most játszadozzunk a benzinmennyiséggel, visszahozzák a lassan elfeledett "van 12 köröd azt toljad ki a szemit" című népi mulatságot

[ Szerkesztve ]

(#2859) Oliverda válasza madstunt (#2858) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja. Aztán az első fél óra megint dög unalom lenne. Szerintrm jó a jelenlegi rendszer.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2860) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most volt a Top Gear-ben Hamilton egész jól ment.Persze mivel magyar adón volt gondolom jó régi adás lehetett.

(#2861) JJános


JJános
addikt

Hétvégén futam. Ez a lényeg. :C

Aztán két hét, és sanyarú sors vár ránk, tavaszig. :((

2007-05-06 óta itt!

(#2862) -XadAnuX+ válasza JJános (#2861) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Ne is mond, nehezen fogom kibírni. :K
Személy szerint most jobban fogom várni az új idényt mint eddig. Talán Alonso-Ferrari páros miatt ;]

(#2863) D@ni88


D@ni88
addikt

szabadedzés mikor is lesz?

(#2864) Oliverda válasza D@ni88 (#2863) üzenetére


Oliverda
félisten

15:00

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2865) AMD Power


AMD Power
titán

Végre megint lesz F1. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2866) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

BBC-n egész hétvégére esőzést jósolnak [link]

egy másik oldal szerint max. az időmérő végére várható nagyobb mennyiségű csapadék [link]

mod: képek

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2867) Integra válasza AMD Power (#2865) üzenetére


Integra
titán

azért be 25-én kukkants reggel és délután az eurosportra, ha igazi showdown-t szeretnél látni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2868) Oliverda válasza Motion_Blur (#2866) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2869) tibi666 válasza Integra (#2867) üzenetére


tibi666
senior tag

superbike portimaoban, az nagy verseny lesz. :K

(#2870) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Webber, a csapatjátékos

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2871) Oliverda válasza Motion_Blur (#2870) üzenetére


Oliverda
félisten

Webber: Jenson érdemelné meg a legjobban a bajnoki címet

Aztán nehogy jövőre a Torro Rosso-nál találja magát. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2872) Duree


Duree
veterán

Hát szomorú ha egy csapattag így nyilatkozik.De én Webbert nem szeretem és ez a nyilatkozat rá vall,ő ilyen

duree54

(#2873) atike


atike
nagyúr

Nem olvasgatom végig a hsz-eket, de szerintem szörnyű, hogy már megint úgy lesz (mondjuk remélem nem), mint tavaly volt - Button mikor is nyert utoljára? Szinte pontot sem szerez, és tessék - ha most harmadik lesz akkor világbajnok. Pff.

Év elején húzott egy nagyot a Brawn, bejött nekik, lett pár futamra előnyük - kihasználták, jött a pont. Mire a többiek beérték a fejlesztésekkel őket, már csak egymástól veszegették el a pontokat a Brawn-al szemben... A Brawn meg nyert verseny nélkül, szinte pontok nélkül az évad második felében világbajnok lesz.

Bocsi, ha ezek le voltak már írva valahol, na meg akkor is bocs, ha nem jól látom. Csak kimérgelődtem magam. :)

Uff.

(#2874) Csabee. válasza Motion_Blur (#2870) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kedves gesztus tőle mondhatom... Én annak örülnék igazán ha Button kiesne ezen a futamon, így az utolsó futam nagyon-nagyon izgalmas lenne!

Üdv: Csabee.

(#2875) Peat;) válasza Oliverda (#2871) üzenetére


Peat;)
veterán

Megmondja a frankót mint mindig, de őszintén szólva Vettel túl sokat hibázott. Ugyanakkor Barikának meg nem egy műszaki hibája volt, szóval nekem egyre megy, Barichello magához képest még többet is nyújtott szerintem, csak év elején töketlenkedett.

(#2876) Duree válasza Csabee. (#2874) üzenetére


Duree
veterán

Hát igen,ez valóban jó lenne,és akkor hárman pedáloznának a végsö gyözelemért

duree54

(#2877) !Overdose! válasza atike (#2873) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Brawn meg nyert verseny nélkül, szinte pontok nélkül az évad második felében világbajnok lesz."

Látom nálad Valencia és Monza nem is számít versenynek. :W

Előbb kéne gondolkodni és utána írni. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2878) atike válasza !Overdose! (#2877) üzenetére


atike
nagyúr

Nem vitatkozni akartam, eleve ezzel kezdtem. Igen, úgy akartam írni, hogy "szinte nyert verseny nélkül az évad második felében"....

És pontosan gondolkodtam is rajta... Nincs igaz abban, amit leírtam? Gondolok a diffúzor-dologra év elején. Például. De tényleg nem vita indítás akart lenni. Egyszerű bosszankodás. Én így látom. :)

(#2879) !Overdose! válasza atike (#2878) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nincs igazad. Valaki a napokban nagyon korrektül megfogalmazta, hogy ha fordítva történt volna minden (értsd: a BGP az elején szenved, majd az utolsó 6 futamot megnyeri), akkor most agyon lennének sztárolva, hogy mekkorát hajráztak és megérdemlik a VB-t stb.

Pedig a végeredmény ugyanaz lenne...

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2880) atike válasza !Overdose! (#2879) üzenetére


atike
nagyúr

Eltűnt amit az előbb beírtam... :F

Így leírva igaz, de mennyi annak az esélye, hogy ez fordítva is megtörténhetett volna? Szerintem nem sok.

(#2881) Motion_Blur válasza !Overdose! (#2879) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pedig nem ugyanaz a kettő, mert amit Button csinál, az már szégyen. Az utolsó nyert futama óta nem mutat semmit, amióta nem az övék az egyértelműen legerősebb autó, labdába se tudott rúgni és legtöbbször még Birka is elveri. Szerencse, hogy ugyanolyan töketlen ellenfelei vannak, mint ő és alig tudnak rajta hozni valamit is. Gyakorlatilag berendezkedett egy olyan második félidőre, amiben neki az is jó ha megverik, csak a végére legyen X, ami neki kedvez. Ez aztán a versenyzői szellem.. sokkal több sportérték hátrányból feljönni, és küzdeni amíg matematikai esély van, mint meghúzni magunkat a 7-8. helyen. A három esélyes közül egyik sem érdemli meg, hogy VB legyen. Vettel MÉG nem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2882) atike válasza Motion_Blur (#2881) üzenetére


atike
nagyúr

:R

Nekem nem sikerült így megfogalmazni, de erre akartam én is célozni. (Utalva Hamilton vb címére is).

(#2883) Oliverda válasza !Overdose! (#2879) üzenetére


Oliverda
félisten

Button az évad első feléhez képest nem fejlődött semmit, Barrichello viszont igen. Szvsz marhára nem ugyanaz a kettő.

Azért én remélem hogy csak kiesik majd valahogy vasárnap. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2884) IRON STORM


IRON STORM
őstag

Tudtok linket ahol nézni lehet a szabadedzést?

Csak a TDi!

(#2885) D@ni88 válasza IRON STORM (#2884) üzenetére


D@ni88
addikt

(#2886) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#2885) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

(#2887) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

grozsán miatt piros zászló

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2888) P00By válasza Motion_Blur (#2887) üzenetére


P00By
nagyúr

:D

(#2889) !Overdose! válasza Motion_Blur (#2881) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Gyakorlatilag berendezkedett egy olyan második félidőre, amiben neki az is jó ha megverik, csak a végére legyen X, ami neki kedvez. Ez aztán a versenyzői szellem.."

Szerintem ez jóval összetettebb dolog. Brazília elvileg fekszik neki, majd meglátjuk mi lesz.

Mod:

"Soha nem volt az a célom, hogy a győzelem helyett csak biztos pontokat szerezzek, ez egyértelmű" - jelentette ki. - "Egész szezonban vezetettem a világbajnokságot, tehát eleve más helyzetben voltam, mint az üldözőim. Ez szükségszerű. Nekik rámenősebben kellett vezetniük, de arról szó sincs, hogy én beértem volna egyszerűen a pontszerzéssel."

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2890) Nowhereman válasza Motion_Blur (#2881) üzenetére


Nowhereman
őstag

És a másik megtorpedózásának milyen sportértéke van számodra?
Tudom, hogy szerinted én csak egy Sumi-gyűlőlő vagyok. Mint szerinted mindenki, aki anélkül képes magömlésre, hogy közben Sumira gondolna. De mindegy...
Egyikük sem érdemli meg? Nos tavaly Lajoska és Maszat is többet balfékeskedett bármelyiküknél. De tudom, neked csak az lenne elfogadható, ha az idei címet is Suminak itélnék.

Utánam a kondenzcsik!

(#2891) Motion_Blur válasza !Overdose! (#2889) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Inkább a tettek alapján próbálok véleményt alkotni. Mondani bármit lehet.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2892) Peat;) válasza !Overdose! (#2889) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha az így van ahogy mondja akkor a képességi nagyon erősen megkérdőjelezhetőek. Ezzel az autóval többet is el lehetett volna érni, teljes, de még határon túli erőbedobással, ahogy mondja. Anno Alonso-Schumi csata is hasonló volt, Alonso év elején begyűjtötte a dolgokat, de utána őt jobban is szorongatták és mutatott annyit, hogy a pártatlanok ne nézzék ki azért mert vb-t nyert. Most lehet az volt a baj, hogy végig bénáztak az ellenfelek és Button tudat alatt is lejjebb kapcsolt. Most két dobogó és sokat javíthatna a megítélésén. Ráadásul ha dobogó már övé a vb és utolsó futamon kiderülne, hogy teher nélkül mit menne.

(#2893) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Suzukai pálya jó gyors.Remélem a São Paulo GP is jó lesz.Mármint nem sablonos.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#2894) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na mi a meglátásotok a szabadedzések szerint ki lesz a favorit a hétvége folyamán?

Üdv: Csabee.

(#2895) puttputt válasza Csabee. (#2894) üzenetére


puttputt
őstag

Raikkonennél egész jó esélyeket látok...
Okozhat meglepetéseket.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2896) -XadAnuX+ válasza Csabee. (#2894) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Szerintem Vettel lesz a leggyorsabb magasan.

(#2897) proof88 válasza Motion_Blur (#2866) üzenetére


proof88
addikt

nem is tudtam, hogy Rosbergnek ennyire szőrös a karja :)

(#2898) tibi666 válasza proof88 (#2897) üzenetére


tibi666
senior tag

biztos kevés a fizetése, hogy ilyen gagyi cipőben jár.

(#2899) -XadAnuX+ válasza proof88 (#2897) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Talán meg akarod simogatni, hogy érdekel mennyire szőrös a karja? ;]

(#2900) stangli válasza proof88 (#2897) üzenetére


stangli
senior tag

aerodinamika része ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.