Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28451) _NCT válasza infectedmann (#28448) üzenetére


_NCT
őstag

Hmmm recovery-ben valóban lemaradtam, meg se mondom melyik van fenn, ez eszembe se jutott, köszönöm a javaslatot! :R

Megpróbálom felhúzni azzal, sikítok ha valami nem stimmel!

(#28453) joestone válasza kelzsoca (#28447) üzenetére


joestone
addikt

Igen , nagyon élvezem a nagy kijelzőt és , hogy napfényben is látom mi van a képernyőn.
Ha nem lett volna a nexus akkor valószínüleg csatlakoztam volna a Bladesek táborához.

(#28454) kelzsoca válasza joestone (#28453) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondolom a gt540-et meghagyod teszt készüléknek romolni a topicba :)

Erős volt a késztetés hogy én meg a Blade topicot hagyom itt a Nexus-ért :)

(#28455) atillaahun válasza _NCT (#28428) üzenetére


atillaahun
veterán

ADW EX nálam akkor FC-zik néha ha reboot után túl gyorsan kezdem el tapicskolni, akkor néha megadja magát, kell neki egy kis idő, hogy betöltsön. Ezen kívül van benne egy olyan opció, - most hirtelen nem tudom melyik menüpontban - hogy megakadályozza, hogy a rendszer bezárja a launcher-t, tehát FC-t kapj, ezt én beszoktam pipálni, nem tudom valóban van-e hatása, de nálam hibátlanul megy.

Market nem keresésre volt már példa, érdemes megnézni a dolgot esetleg egy másik verziójú piaccal.
Képernyő nem visszaadás szintén előfordult már, egy szerviz kódos proximity szenzor kalibráció segített.

Nálam viszont a LED-es jelzés nem működik egyáltalán, semmilyen üzenetnél vagy nem fogadott hívásnál. Tényleg senki másnak nincs ilyen problémája SD3 alatt?

Ébresztést sem tudtam meghegeszteni, kikapcsolt képernyőnél feldobja egy másodpercre, majd látszólag a képernyőzár legyilkolja és azonnal elhallgat. Szintén egyedülálló hiba volna?

Írtam a rom fórumjába is, kelzsoca rá tudnál nézni?

[ Szerkesztve ]

(#28456) apeelme válasza birno (#28449) üzenetére


apeelme
addikt

market link MineMessageVibrator-t használom, itt lehet custom vibrálást "saját kotta" alapján.

(#28457) umek7 válasza kelzsoca (#28454) üzenetére


umek7
őstag

Akkor nem cseréled le?

(#28458) kelzsoca válasza atillaahun (#28455) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam viszont a LED-es jelzés nem működik egyáltalán, semmilyen üzenetnél vagy nem fogadott hívásnál. Tényleg senki másnak nincs ilyen problémája SD3 alatt?

Erre rá fogok nézni, lehetséges hogy le van tiltva a led visszajelzés.

(#28457) umek7

Inkább megveszem szezso pengéjét, és akkor végre én is tudom telefonként használni a sajátom :)

[ Szerkesztve ]

(#28459) bladee12


bladee12
csendes tag

Üdvözlet Mindenkinek! A következő kérdésem lenne,csak nekem nem üzemel Bladeről a FacebookPlaces ? GPS-t bekapcsolom,jelet talál , 3g és wifi is elérhető,minden működik, rányomok check-in-re és semmi... mindez egy olcsóbb kategóriás androidos készüléken lazán megy...

(#28460) umek7 válasza kelzsoca (#28458) üzenetére


umek7
őstag

Jó döntés.

(#28461) joestone válasza kelzsoca (#28454) üzenetére


joestone
addikt

Ha megjön a voda függetlenítő kódja akkor megmarad és folytatom a 2.3 romomat(független alaplap helyett függőt raktak bele ,azt igérték postán kiküldik a kódot) .

(#28462) birno válasza apeelme (#28456) üzenetére


birno
addikt

Ahogy latom ez hasonlo reminder mint amit en hasznalok, nekem az kellene, hogy csengetesnel rezegjen minel erosebben/eszrevehetobben.

(#28463) atillaahun válasza birno (#28462) üzenetére


atillaahun
veterán

Ez bizony engem is felettébb érdekelne, én sem vettem észre még egy hívást sem rezgő módban, mióta megvan a telefon. Bár lehet inkább az android appos topicban kellene érdeklődnünk.

(#28464) atillaahun válasza mannsoon (#28450) üzenetére


atillaahun
veterán

Erre a kérdésedre már válaszoltam egyszer itt.
Azon kívül, a tré nem adott ki hivatalos csodazip-et. Viszont a neten fellelhetőkkel ajánlatos vigyázni, nem biztos, hogy mindegyik tartalmaz romot. Majd mingyárt megnézem melyik a frankó.
Pixelhiba javításra szerintem nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#28465) szucs2 válasza szezso15 (#28336) üzenetére


szucs2
tag

Hát volt már itt "csudazip" emlékeim szerint, ami "csudákat" tett - vagy nem rémlik ?

És remélem lesz is Vodkás-zip

(#28466) szucs2 válasza FeRkE (#28340) üzenetére


szucs2
tag

Ha a Tré-nek megoldották - itt is van remény.

és szenvedés sem biztos hogy a "tehetség" - inkább a garancia, a későbbiek miatt van !

lehet - van aki számára fontos...

[ Szerkesztve ]

(#28467) atillaahun válasza szucs2 (#28466) üzenetére


atillaahun
veterán

Hacsak nem kezditek el száz-számra visszahordani a telókat a vodkás szervizekbe, meg 24/7-be hívogatni az ügyfélszolgálatot mint ahogy kezdetben csináltuk a trével akkor szerintem felejtsétek el.

[ Szerkesztve ]

(#28468) szucs2 válasza atillaahun (#28467) üzenetére


szucs2
tag

Biztató ígéretek elhangzottak , gondolom a "cég" szondázza a fórumot, na és persze a személyes noszogatás is fontos - jogos.

[ Szerkesztve ]

(#28469) atillaahun válasza atillaahun (#28464) üzenetére


atillaahun
veterán

mannsoon (#28450)

Na asszem neked erre van szükséged. Innen is az első fájlra. Értelemszerűen a leírást szerint járj el.

[ Szerkesztve ]

(#28470) tboldi


tboldi
nagyúr

ZTE Libra - teszt/vélemény

Mennyi esélyt láttok arra, hogy a Blade-es ROM-ok futni fognak ezen is?

[ Szerkesztve ]

(#28471) umek7 válasza tboldi (#28470) üzenetére


umek7
őstag

Jól hangzik.

(#28472) infectedmann válasza tboldi (#28470) üzenetére


infectedmann
őstag

Blade 2.3 :DDD Inkább a Skate jöjjön már. ;]
Szerintem lesz rá esély, hogy futni fognak rajta. Meg szerintem arra is van esély, hogy ennek a 2.3-as ROM-ja szivárgott ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#28473) FeRkE válasza infectedmann (#28472) üzenetére


FeRkE
őstag

azaz majdnem, mert egyenlőre 2.2.2 volt rajta.

(#28474) infectedmann válasza FeRkE (#28473) üzenetére


infectedmann
őstag

De jön majd a 2.3. Gondolom azzal adták volna ki, csak nem készültek el vele időben. Helyett jól "kiszivárgott" :DDD

(#28475) tboldi válasza infectedmann (#28474) üzenetére


tboldi
nagyúr

A hivatalos oldalon még 2.2.2-t írnak. :)
[link]

(#28476) umek7 válasza tboldi (#28475) üzenetére


umek7
őstag

Azt, de fog kapni 2.3-at.

(#28478) tboldi válasza umek7 (#28476) üzenetére


tboldi
nagyúr

Remélem, mert már unom az LG Pop-omat (és a rezisztív kijelzőt). :DDD
Már a Blade megjelenése óta vágyom rá és követem az eseményeket, de eddig még nem sikerült beszereznem egyet. Úgy néz ki, hogy 1-2 hónap múlva összejön majd, de lehet, hogy akkor már a Libra-t választom. :)

(#28479) Heimdallr75: Valami olyasmi... :K

[ Szerkesztve ]

(#28479) Heimdallr75 válasza tboldi (#28470) üzenetére


Heimdallr75
őstag

:D ez valami vicc? :D
A szerzőt valaki megtaníthatná adb-n keresztül screenshotot készíteni legalább :D , ha már írni nem tud :D

Gyakorlatilag ez egy BLADE új külsővel?

الغريبة في هذا الكوكب

(#28480) #19617792 válasza Heimdallr75 (#28479) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja, erősen úgy néz ki.

(#28482) spuros


spuros
őstag

Halihó!

Javasoltak nekem facebookon, hogy van a t-mobilnak egy exe amivel gen1-ből gen2 lesz kockázat nélkül... Mert rosálok belefogni manuálisan a generáció váltásba..

Viszont telenoros vagyok Kelzsoca főzött rommal (míg az exe t-mobilos). Itt megbukik a dolog? Vagy pontosan hogy is van ez?

Segítsetek...(:

(#28483) umek7 válasza spuros (#28482) üzenetére


umek7
őstag

A T-mobilos.exe csak a T-s készülékekhez jó. A T-s készülékek alatt pedig a T-mobilet értjük, nem a Telenort.

Amúgy 10 perc alatt lehet G2-esíteni, ha mindent jól csinálsz akkor nem lehet para.

[ Szerkesztve ]

(#28484) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Emlékeztető van ebben vagy ehhez is külön program kell?
Olyat lehet hogy telefonbeszélgetést elmenteni hangfile-ba?
SMS-t írni nem tudok, nem küldi el a telefon. A Szolgáltató központnál nincs telefonszám megadva. Ha be is írom, az Elment-re nem reagál a telefon. Valami ötlet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28485) Peat;) válasza tboldi (#28470) üzenetére


Peat;)
veterán

Ordít az írásból hogy a független, külön árusítandó(általuk) termék mivolta miatt kellett kiemelniük a blade-hez képest. Ugyanott ugyanabból készül, csak más a formája. Erre kivesézi hogy mennyivel jobb a kijelző...jájjj, egy ugyanabban az időben gyártott blade-nek is ugyanolyan a kijelzője, sorozatonként változik ez a dolog. Az anyagminőség is röhej, ordít róla hogy tök ugyanaz az anyag, ugyanaz az árnyalat is, annyi a különbség hogy ésszerűbben rakhatták össze talán..meg sygic-el eteti a népet hogy hátha..kissé inkorrekt a cikk, legalább annyi embert eltántorít mint amennyit vonz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#28487) dragon1993 válasza #40993792 (#28477) üzenetére


dragon1993
őstag

Szerintetek ideadnak egyet Librá tesztre nekünk is ?

(#28490) spuros

A rom azonosító volt.

[ Szerkesztve ]

(#28488) tboldi válasza Peat;) (#28485) üzenetére


tboldi
nagyúr

Majd a Mobilarenás cikk jobb lesz. :)

(#28489) Heimdallr75 válasza dragon1993 (#28487) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Hát ha a linkelt teszthez a nevét adta a cég... amihez ezúton gratulálnék is nekik :D
Remélem a marketingesük olvassa, és sírva zokog egy sarokban utána :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#28490) spuros válasza #40993792 (#28486) üzenetére


spuros
őstag

Akkor marad a dolog Gen1..

Bár itt azt is írta vki, hogy mivel főzött rom után visszatette a gyári telenoros romot és bukta lett úgy is a gari, mert vmi számsor különbözött... IMEI szám ha jól emlékszem... :(

umek7: Köszönöm, már világos... :K

[ Szerkesztve ]

(#28491) umek7 válasza spuros (#28490) üzenetére


umek7
őstag

Az IMEI szám biztosan nem. Az csak egy saját felelőtlenség volt, egy hozzáértő, vagy egy sima felhasználó normális utána olvasás után simán vissza tud mindent állítani még a Telenoros készüléknél is.

(#28492) spuros válasza umek7 (#28491) üzenetére


spuros
őstag

Elvileg akkor nyoma lehet ha főzött cucc után visszakerül a gyári? Mire kell figyelni ilyenkor?

Csak azért, hogy ne járjak ugyanúgy...:/

[ Szerkesztve ]

(#28493) umek7 válasza spuros (#28492) üzenetére


umek7
őstag

Mondom ott egyéni hiba volt. Vissza lehet G1-esíteni majd, alap ROM-ot, és alap Recoveryt kell visszatenni és akkor nem lesz probléma. Ám meg használd úgy hogy ne kelljen gariztatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#28494) dragon1993 válasza umek7 (#28491) üzenetére


dragon1993
őstag

Én ebben nem vagyok olyan biztos nálam sokkal okosabbak azt mondták ,hogy a telfonon olyan dolgok és módosulnak mit nem érsz el recoveryből , ezért ajánlott lefuttatni a tm frissítőt tm-es készülékeken de minden telenor-os frissítés nincs így ez elég gázos lesz.

Libra teszthez annyit ,hogy írtam a wayteq hátha adnak egyet , a linkelt cikket nézve minden jöttmentnek adnak.

[ Szerkesztve ]

(#28495) spuros válasza umek7 (#28493) üzenetére


spuros
őstag

Értem... Oksa. Egyébként vigyázok rá.. :K Csak érdekelt a 2.3. De inkább kihagyom most a gen2 varázslatot..

Szerk.: Akkor úgy nézem a legnagyobb szopás a telenoros készülékekkel van...?

[ Szerkesztve ]

(#28496) kelzsoca válasza dragon1993 (#28487) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintetek ideadnak egyet Librá tesztre nekünk is?

Magánszemélynek biztos nem, majd próbálok valamit intézni...

(#28497) umek7 válasza dragon1993 (#28494) üzenetére


umek7
őstag

[link]

(#28495) spuros: Igen, azokkal.

(#28498) Zsolt_72: Miben? G2-esítés után visszalehet downgradelni G1-re.

[ Szerkesztve ]

(#28499) spuros válasza umek7 (#28497) üzenetére


spuros
őstag

Remek.. :W Na nem baj... Köszönöm a válaszokat. Maradok gen1 és szopós a telenor. Ezt megtudtam.

(#28500) dragon1993 válasza umek7 (#28497) üzenetére


dragon1993
őstag

Aztán honnan tudod ,hogy a "rejtett" partíciók mit csinálnak , vagy az alaplap.
Most gondolj bele tárolja a teló ha NCK kóddal feloldják gen2-esítés után nem felejti ez az unlockot , szerinted ilyeneket nem logol a telefont mint gen2 => gen1.

Kelzsoca:
Kíváncsi lennék a te tesztedre:

"A modaco-s exe szépen lefut , a cm kicsit tovább bootol , de kevesebb benne a hiba" :DDD

(#28497) umek7
Akkor rendben , egy mentésben el van írva a verziószám hát ennél rosszabb garivesztésről még nem hallottam. :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.