Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22751) Dave1984 válasza Akos2110 (#22742) üzenetére


Dave1984
őstag

szia.Nálam ugyanez a helyzet.Bármilyen 2.3as romot teszek fel a wifi mindig elszáll.Csak 2.2 es rommal stabil.Hogy miért nem tudom.Már mindenféle wifi jel stabilizalo programot próbáltam,de hiába,ezért maradok a 2.2nél.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#22752) hr2 válasza ux1 (#22750) üzenetére


hr2
őstag

Igen, ezt olvastam már többször, csak nem értem, hogy hívás közben ha be van dugva a füles és a fülesbe szól a hívott fél, attól függetlenül ugyan úgy ki lehet hangosítani mint ha nincs bedugva. ...és ezért gondolom Én, hogy fizikailag csak nincs ilyenkor se megszakadva.

(#22753) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Estét all

CM7ben már működik a Rádió?

(#22755) atillaahun


atillaahun
veterán

Némi segítséget kérnék. Kb. másfél hónap után most van megint időm olvasni a fórumot, ami pont időszerű, mert így fél év után bekrepált a fenti hangszóróm, eszetlenül recseg és torzít. Most töltöm a 2.2-es trés frissítést, felrakom aztán holnap visszaviszem, hogy hegesszék meg.
Ha véletlenül ki akarják cserélni, van most valami szériahiba, vagy bármi amire figyelni kell az új készülékeknél?

(#22756) Lacka89 válasza #40993792 (#22754) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Köszönöm szépen...Akkor még várok. Engem csak ez tart vissza CM7től.Szeretek reggelente rádiót hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#22758) TRob1


TRob1
veterán

Jön a CM8. Na és mikor??? :DDD
-"So whats this about Cm8 I hear?"
-"CM8? Oh that comes out next Wednesday." :)) (hehe-haha-hihi)

¤ R'n'R ¤

(#22759) catroot válasza pmikloska (#22739) üzenetére


catroot
veterán

Mecsoda kihagyhatatlan csemegék vannak ezen az oldalon, anyám borogass! :W

:DDD

@gfefe

xt9:

beállytás/nyelv és bill./xt9 szövegbevitel/nyelvek, beállítások/magyar/beviteli bill

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22760) gfefe


gfefe
őstag

Sajnos látom a kérdéseimre senki nem válaszol :(

azért teszek fel még egyet .... hátha...

sim karira miként tudom felmásolni a telefon számokat?
xt9 et hogy lehet kiszedni a nyavajába mert idegesít :)

és itt az előző kérdés:

"Üdv nektek.

Jönnek ki ezek az új javitott cm ek... progit hogyan integráljak bele, hogy alapból települjön... megpróbáltam az oldal leirása szerint amit kelzsoca a romjaiba ír, de úgy feltelepül, de nem indúl..... App mappába kell bele tenni, de a lib részét a libbe másolni... ez meg is volt totál commanderrel, de akkor most a fájl lib részét szedjem ki vagy van erre valami integráló program eseteleg?
Valamint hány megányi programot lehet (ajánlott) bele integrálni a cm-be ha a particióhoz nem volt még hozzá nyúlva.

Kösz"

Köszönöm annak aki segítségemre van :U
gfefe

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#22761) Dave1984 válasza #40993792 (#22757) üzenetére


Dave1984
őstag

mondjuk a blade fm rádió vételi érzékenysége ritka gyenge.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#22762) catroot válasza gfefe (#22760) üzenetére


catroot
veterán

A sim-re pedig ha meglévő kontakt, akkor rámész és hosszan nyomod, ott pedig, hogy másolás sim-re. Ha újról van szó, ott megkérdezi, hogy melyik fiókra és kiválasztod a sim-et.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22764) ux1


ux1
addikt

NEWS!

ClockWork Recovery 4.0.0.2

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22765) Simba86 válasza ux1 (#22764) üzenetére


Simba86
senior tag

tesztelted már? úgy értem véleményed szerint megéri feldobni? (lehet hülye a kérdés, de biztosra megyek :) )

köszi a választ előre is :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#22766) Dave1984


Dave1984
őstag

eladó a Bladem.link az aláírásomban.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#22767) dombila válasza ux1 (#22764) üzenetére


dombila
senior tag

Újdonságok, változások, change log esetleg?

(#22768) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Nem tudjátok, hogy miért fogyaszt 50%-ot cella készenlét vagy mit a telefon? Nagyon gyorsan merül, másfél nap (nem csinálok vele semmit, tehát kikapcsolt képernyő és kész) és tölthetem. Aksi kalibrációt megcsináltam, de nem segített.

(#22769) dragon1993 válasza ReSeTer (#22768) üzenetére


dragon1993
őstag

Hány napos a rom a rekord 3 nap nálam kkapcsolt képernyő a zsebben egyénként 18 óra és vége ennyit bír a blade többet ne várj egy iphonetól sem , nálam az is ennyit bír

(#22770) catroot válasza dragon1993 (#22769) üzenetére


catroot
veterán

Egyéni rekord! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22771) TRob1 válasza catroot (#22770) üzenetére


TRob1
veterán

Méghogy xar az akksikezelés, mi? :))

Egyébként elmentél nyaralni, és otthonfelejtetted a telód repülőmódba? :D

¤ R'n'R ¤

(#22772) dragon1993 válasza catroot (#22770) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha a DV-7es notim aksiját beleraknám a bladebe akkor is lemeríteném 3 nap alatt. :)) :))

Aggregátor

Kicst olyan mint nemrég CM volt : Egy valami változik csak a verziószám.

[ Szerkesztve ]

(#22773) barnam_ válasza dombila (#22767) üzenetére


barnam_
nagyúr

Feltettem, de semmi különbséget nem látok.
Changelog-ot sehol nem találtam.

(#22774) catroot válasza TRob1 (#22771) üzenetére


catroot
veterán

Volt, hogy nagyon nem használtam, csak ébresztésre, meg egy kis telefonálás. Szóval semmi net meg ilyenek (jó, ennyi erővel egy 3210-es is megfelelne ;] ). Viszont ez még az FLB R8-as rommal volt, most a T-s fingerprint van fent, azzal se olyan rossz a helyzet. Egyébként annyi a titka a dolognak, hogy kikapcsolt állapotban töltöm, aztán ha még engedi kihúzást követően, még visszadugom tölteni. Bár azért ezt is lazán le lehet meríteni egy nap alatt, ha arra használja az ember, amire való...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22775) Lacka89 válasza catroot (#22770) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Biztos elmentél nyaralni, de a telefont otthon hagytad...és így lett ez az elég szép eredmény, 125mhz-en alvó módban a blade eddig bírja :D vagy tudod kezelni a paintet :D :C

(#22776) catroot válasza Lacka89 (#22775) üzenetére


catroot
veterán

Hát most nekem hisztek vagy a szemeteknek? ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22777) dragon1993 válasza Lacka89 (#22775) üzenetére


dragon1993
őstag

Felcsatlakozok az FTP-re (mobillal ftp szervert emuzok) és elkezdek másolgatni , és lemerül. :DD
Előző héten volt amikor napi 6-7 óra játék/net ettől minden megfekszik.

Teljesen nem ide tartozik:
Észrevettétek kaspersky 2012-ben a Cloud Protection menüt ?

[ Szerkesztve ]

(#22778) kungzi válasza catroot (#22770) üzenetére


kungzi
veterán

(#22779) Lacka89 válasza dragon1993 (#22777) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Hát igen nekem 11 órá 14perce nincs töltőn 36% van az aksi és játszottam, neteztem rajta meg 3 kisebb hívás volt. A kijelző üzemidő 2 óra 24 perc. Gondolom ez azt jelzi, h a kijelző mennyi időt volt bekapcsolva, ebből következik ennyi idő netezés és játék ennyit leszív az aksiból.

kungzi: Ennyi...

(#22780) Szoszo94 : Azt tudod megcsinálni, h nem kilövöd az alkalmazást csak megnyomod a házas gombot és úgy lépsz ki.Leteszi tálcára azt hiszem...

[ Szerkesztve ]

(#22780) Szoszo94 válasza kungzi (#22778) üzenetére


Szoszo94
őstag

:DDD

más: valaki nem tud olyan programról, ami automatán pingel, és ha megnyitok egy másik programot, nem áll le?

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22781) catroot válasza kungzi (#22778) üzenetére


catroot
veterán

Eztet má' hogy csinátad? :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22782) Los Anthes válasza Simba86 (#22765) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Nem tudom erre a választ, de azt tudom, hogy nálam ennek köszönhetően megszűnt a gyakori SoD (azért virtuálisan lekopogom). :))

(#22783) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Touchgrind BMX vagy a sima gördeszkás Touchgrind-et.?
Nem tudtok ezekhez hasonló játékot blade-re?

(#22784) kungzi válasza catroot (#22781) üzenetére


kungzi
veterán

(#22785) catroot válasza kungzi (#22784) üzenetére


catroot
veterán

Nem lehet megállítani, Világuralomra tör!!! :DDD

"ZTE Katana"

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#22786) Telda válasza kungzi (#22784) üzenetére


Telda
addikt

Gyenge fotosop, latszik hogy a szamok at vannak irva.

(#22788) kagzer


kagzer
aktív tag

Fent van pár napja CM7 kelzsoca féle TwoFace:
-energiagazdálkodás jó
-elérnek
-tudok hívni
-GPS működik (igaz csak pár percig használtam)
-nincs FC
-szenzorok működnek (nem csak egyszer)
-összefoglalva: használható CM7 ROM!
Azért gondoltam, hogy megosztom, mert időnként próbálgattam, de eddig ez az első eset, hogy nem lépett fel semmi hiba. Mindennapos használatra alkalmas ROM.
Köszönöjük CM7, köszönjük kelzsoca! :R

Amiért érdemes komolyan venni a CM csapatot:
http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/06/08/hekkereket_tamogat_a_samsung/

(#22789) raynon válasza kagzer (#22788) üzenetére


raynon
csendes tag

megerősíthetem CM7 legalább is amit én használok gps-t 40 perc használat alatt nem dobta el wifi-n meg szinte egyfolytában vagyok még egyszer se szakadt meg ja és HD-s játékok is mennek rendesen (setlers HD stb) telefon része hibátlan csak rádio nem jó ezek vannak legalább is nálam.

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#22790) pista59


pista59
senior tag

A következő cm7 changelog-ja hosszabb, mint a 100, 101-é.

A győztes féreg irtó baktérium

(#22791) bacizone válasza SchiSa_963 (#22727) üzenetére


bacizone
csendes tag

"azért azt te is tudod, hogy ez nem egy szokványos felhasználás.
ez a készülék - mily meglepő - elsősorban telefonálásra készült.
az, hogy ezen kívül még vannak egyéb funkciói, azt csak köszönjük."

Bocs, de ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy egy számítógépen az oprendszer csak 2 alkalmazást tud multitaskban futtatni.

Ha ez feature, akkor rendben van, mint pl. a butított netbook-os Windowsoknál.

De ha bug (mint ahogy itt is az), akkor viszont javítani kéne! A hivatalos Android leírás sehol nem említ ilyen limitációt.

"ez a készülék - mily meglepő - elsősorban telefonálásra készült." - ez 2011-ben, ekkora versenyben nem helytálló érv már ne haragudj. Pláne hogy két általam is használt platformon (iOS, Blackberry) hibátlan!

De most jön a feketeleves: ha csak az alap Gmail accounthoz rendelt EGYETLEN default naptárral próbálja ki valaki a szinkront: annál is jelentkezik a hiba. Főleg a visszamenőlegesen szinkronizált régebbi dátumoknál vannak baromságok. Szóval erről ennyit.

Reméljük hogy a hivatalos 2.2-ben talán jobb lesz a helyzet, de a 2.2-nél is van sok panaszkodás erre.

[ Szerkesztve ]

(#22792) Telda


Telda
addikt

Hali,tudtok ajanlani egy jo bongeszot? A regi telefonomon opera mini volt.

(#22793) Glatius válasza bacizone (#22791) üzenetére


Glatius
őstag

Nem bántani akarlak, de te most azt állítod, hogy egy kifutó androidos szutyoknak ugyanazt kell tudnia, mint a többi vezető platform csúcskészülékeinek!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22794) infectedmann válasza Telda (#22792) üzenetére


infectedmann
őstag

Jó az Opera Mini Android-ra is. Én azt használom. Szupergyors :)

(#22795) nananuka


nananuka
csendes tag

Angry Birds Live [link]

(#22796) FoBCRaistlin válasza nananuka (#22795) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Lol, ez hatalmas :) :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22797) szki


szki
őstag

Hi!
2 hónapja vettem a pengét a T WS-ban 20.805 Ft-ért 9 havi részletre (2 év UPG, és semmi extra díjcsomag). És gondolkozok rajta, hogy veszek még egyet a családba. Most látom, hogy ugyanolyan feltételekkel már 27.455 Ft a készülék ára!
Így készülék vásárlás elnapolva, és várom a Skate bevezető árát!

(#22798) barnam_


barnam_
nagyúr

Volt itt olyan akinek folyton dobálta a wifi-t a CM7, arra talán ez lesz a megoldás:
Fix DHCP not woking for routers that hand out very long leases

Valamint lesz USB net megosztás:
Support legacy tethering interfaces

De itt a #101-es Nightly, semmi újdonság nincs benne:
cm_blade_full-101.zip
\u2026 instead of ... Wrong direction of "slash" in firsth patch is fixed in this patch… (android_packages_apps_CMUpdateNotify)\u2026 instead of ... "Slash" fixed… (android_packages_apps_Browser)Fix building on ldpi devices after this patch http://review.cyanogenmod.com/5530 (android_vendor_cyanogen)

(#22799) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok.

szerintetek az miért van, hogy csatlakozik rendben a wifi, időjárást frissíti is, de mikor belépek operába, akkor nem tölt be oldalt? mobilnettel meg igen. tegnap este még jó volt a wifi, mert arról neteztem. most nem tudom mi van. azt írja ki, hogy nincs kapcsolat.

kelzsoca két arc II van fent.

[ Szerkesztve ]

(#22800) Bambula5


Bambula5
csendes tag

Sziasztok!

Gen1-es készülékemet szerettem volna gen2-teni. Miután a recoveryt lecseréltem és rootoltam a készüléket - újraindítást követően - a zöld robotnál megáll a bootolás. Recovery menüt szintén nem tudom elérni.

fastboot-tal megpróbáltam feltelepíteni egy másik recovery-t, látszólag sikerült... viszont nem tudom elindítani a recovery módot (miközben lenyomva tartom a power + volume- a zöld droid ugrál)

adb devices nem látja a készüléket

Erre van vmilyen megoldás vagy kuka?

Előre is köszönöm a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.