Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23152) Mr.C válasza IKuresZI (#23137) üzenetére


Mr.C
őstag

Widgetslocker v lockbot (de ha használod a forum kerestőt akkor is megtalálod ;) )

sudo rm -rf /*

(#23153) Bozek válasza Simba86 (#23150) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én két dologra jöttem rá:
1. A Desire HD gyári 2.2-es ROM-ját nagyon elbaltázták. :)
2. Jobb a 2.2 Blade-re, mint a CM7. Bár az is kérdés, melyik CM-el csinálták a tesztet.

(#23154) qnadam


qnadam
veterán

helló,

lehet hogy már volt válasz erre, de nem találkoztam vele:

ha a átparticionált gen1 telefonról recoveryből (ami 2.5.1.8 azt hiszem) készítek egy backupot a fent levő jj7 romról, átalakítom gen2-re, kipróbálok valami újabbféle romot, és mégsem tetszik, akkor a már gen2 készülékre vissza tudom tenni a korábbi backupot?

köszi :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23155) Ronam válasza qnadam (#23154) üzenetére


Ronam
addikt

GEN1-es rom nem fog GEN2-n futni,amúgy hidd el,bármit raksz fel,JJ7-nél minden csak jobb lehet :DDD,nagyon régi eresztés az már,próbálj meg feldobni egy svéd rom-ot(szerintem a legjobb),vagy esetleg CM rom-ot,a CM romok is elég jók mostanában

[ Szerkesztve ]

(#23156) qnadam válasza Ronam (#23155) üzenetére


qnadam
veterán

zsoca-féle ss4b volt már fent, de nem vált be, a wifije nyűgös volt például, meg valami más bajom is volt vele, már nem emlékszem, mi. a jj7 viszont gyors és teljesen stabil :)

csak érdekelne, hogy egy cm7 vagy bármi más új mit hoz akkuidőben, sebességben, ilyesmi.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23157) Ronam válasza qnadam (#23156) üzenetére


Ronam
addikt

gen2esítés után fogod érezni igazán az akksi idő javulást,persze azért ez rom függő is :).CM7 romok gyorsabbak,játékokra pl szerintem a legjobb romok,én néha használok psx emu-t és sokkal gyorsabb mint 2.2-n,na meg sokkal több a beállítási lehetőség is.Használtam egy ideig RLS4b-t,RLS5-t is,semmi gondom nem volt egyikkel sem :),a wifi kimondottan jó volt mind2vel,szerintem ezek a legstabilabb rom-ok,nem értem mi volt velük a probléma.szerintem válts gen2-re,csalódni nem fogsz az tuti,szerintem alig maradt user akinek gen1-es lenne a telója.....

[ Szerkesztve ]

(#23158) qnadam válasza Ronam (#23157) üzenetére


qnadam
veterán

nehéz ügy, mert a mostani romot már elég jól belaktam fél év alatt, és nem szívesen vágnám el a visszatérés lehetőségét :)

azt hiszem, még rágódok ezen egy kicsit.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23160) Glatius válasza Simba86 (#23150) üzenetére


Glatius
őstag

Olyan tesztet tudsz, ahol saját kategóriájában versenyez a Blade? :) Már megint a felső középkategóriában játszatják.... ez egy csúfos vereség a HTC-nek, én ugyanis lényegi különbséget nem látok.
api29
Ezeket a "házi videókat" mindig támogatja valamelyik cég és ezt gondolom nem a Skála áruházlánc.... itt a HTC kiemelése lehetett a cél, és nem sikerült, bármit mond is a jereváni rádió. :D

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#23161) Glatius válasza Glatius (#23160) üzenetére


Glatius
őstag

qnadam

Minél tovűbb rágódsz, annál több cuccot kell majd átpakolni. Egy jól átgondolt Gen2-esítés maximális odafigyeléssel, és ROM felrakással, contact és sms backuppal nem több mint fél óra. Az új romos beállítása pedig 1-2 óra élvezet ;)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#23162) sunahunter válasza Simba86 (#23150) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem HTC van a Blade után.
Gyorsabb ugyanolyan teljesítménnyel, a böngészés nem akad, van gyors boot funkció, feketelista, normális billentyűzet amin még sosem ütöttem mellé, nem porosodik a kijelző belül, nem maszatolódik annyira, a wifi legalább dupla olyan erős. Durván ennyi a drágább ár miatt amit pluszban nyújt. Negatívum, hogy nincs még root. A drágább ár sem annyira gázos, mert a Telenornál akcióban vettem annyiért, mint egy új plédet :)

(#23163) Weeman1


Weeman1
veterán

Sok ember miért nem tud visszaolvasni? :W
Sokan csak kérdezni tudnak.(Akinek nem inge ne vegye magára)
Én sokat járok ide olvasgatni,leszűrni a tapasztalatokat,stb,
de rengetegen ugyanazokat kérdezik,már unom elolvasni.
Olvassatok már vissza légyszíves mielőtt kérdeztek,vagy használjátok a keresőt.
Nem bántásként írom e sorokat,
de szerintem másnak is szemet szúrt már.

Bocs ha megbántottam valakit. :R
Üdv all

Xiaomi 11T Pro

(#23164) istnag válasza sunahunter (#23162) üzenetére


istnag
addikt

Gyorsabb ugyanolyan teljesítménnyel
:F
van gyors boot funkció
Ez nem tudom mire jó,de a nevéből következtetek és gondolom ez nekem nem sokat jelent,mivel nem sűrűn kapcsolom ki..
a böngészés nem akad
Mi ez? Ez lett az új divat?Nem értem...Opera Minivel,mi akad,vagy hogy :F ?
normális billentyűzet
Még jó,hogy ez csak a billentyűzet progin múlik... :)) ,ha jól tudom van is HTC bill. app.
mert a Telenornál akcióban vettem annyiért, mint egy új plédet
Ugye most hülyéskedsz?
ITT VAN A LSITA,sehol egy HTC 40eFt-ért. :F
Attól függetlenül igazad van egy Blade sosem veszi fel a versenyt az ÚJ HTC -kel,de amiket most felhoztál itt,azok pont nem hozhatók fel hátrányként.... :))

(#23165) sunahunter válasza istnag (#23164) üzenetére


sunahunter
senior tag

Gyorsabb ugyanolyan teljesítménnyel
600mhz mindkettő, a HTC érezhetően gyorsabb.
van gyors boot funkció
Ez nem tudom mire jó,de a nevéből következtetek és gondolom ez nekem nem sokat jelent,mivel nem sűrűn kapcsolom ki.

Én azért pár naponta kikapcsolom, főleg töltés közben, be lehet állítani, hogy azonnal induljon, bekapcsolod, és nincs animáció, hanem indul.
a böngészés nem akad
Mi ez? Ez lett az új divat?Nem értem...Opera Minivel,mi akad,vagy hogy ?

Gyorsabb ez is, az Opera mini is gyorsabban tölt, stabilabbnak érzem a netet is.
normális billentyűzet
Még jó,hogy ez csak a billentyűzet progin múlik... ,ha jól tudom van is HTC bill. app.

Van, de ha használsz olyat, vagy az eredetit, érezni szintén a különbséget.
mert a Telenornál akcióban vettem annyiért, mint egy új plédet
Ugye most hülyéskedsz?
ITT VAN A LSITA,sehol egy HTC 40eFt-ért.

44.000ft volt a céges előfizetésekhez, két év tarifamegtartással, ami nekem pont jó, mert van tizenegy számunk, jó tarifával, stb.
Attól függetlenül igazad van egy Blade sosem veszi fel a versenyt az ÚJ HTC -kel,de amiket most felhoztál itt,azok pont nem hozhatók fel hátrányként....
Nem, de én is azt hittem, hogy nincs különbség. Van, és érezni is. A Blade csak tuninggal lesz olyan mint a HTC gyárilag. Ezt megveszed, és használod. A másikat meg rootolni kell, mókolni vele, hogy kinézzen valahogy. Még akkor sem teljesen, mert a Sense gyorsabb bármilyen utólagos launcher felülettől. Természetesen egy Blade 40-ért, vagy egy HTC 80-ért, így a Blade nyerne.

(#23166) Glatius válasza sunahunter (#23165) üzenetére


Glatius
őstag

Na a végére csak kibökted, hogy nem a telefonról beszélsz, hanem a szoftverről... :)
Mindennek ára van, de ez a 40K különbség egy másik telefon ára, ami nem biztos, hogy megéri...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#23167) sunahunter válasza Glatius (#23166) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kivétel a porosodás, meg a kijelző anyaghasználata, még ez a pozitívum az off javára ;)
Nem adtam volna érte nyolcvan pénzt, ez biztos.

(#23168) szezso15 válasza sunahunter (#23165) üzenetére


szezso15
addikt

Kolega, azt ne feledd, hogy a Wildfire S-ben, az MSM7227-nek 2.5-szer kevesebb képpontot kell megmozgatnia, ráadásul csak 3.2 hüvelyken ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#23169) szezso15


szezso15
addikt

NEWS!!!!!

CM7 NIGHTLY 103

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#23170) sunahunter válasza szezso15 (#23168) üzenetére


sunahunter
senior tag

Ez így igaz. Erre nem gondoltam :B

(#23171) pista59 válasza sunahunter (#23170) üzenetére


pista59
senior tag

Pszichés dolgok ezek.
Nem értem, ha valakinek lassú a böngésző a bléden.
Villámgyors!

A győztes féreg irtó baktérium

(#23172) infectedmann válasza szezso15 (#23169) üzenetére


infectedmann
őstag

Valami érdemleges változás? :)

(#23173) Glatius válasza pista59 (#23171) üzenetére


Glatius
őstag

A CM alap böngészője nagyon jó, ezért nem túl gyors.... egy optimalizáltabb darab villámgyors hozzá képest. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#23174) szezso15 válasza infectedmann (#23172) üzenetére


szezso15
addikt

Nem sok :)
Két javítás össz-vissz...

*Hajrá Loki!* i15+

(#23175) Simba86 válasza Glatius (#23160) üzenetére


Simba86
senior tag

Glatius, pont ez a lényeg, h a Blade-et a saját kategóriájában felesleges versenyeztetni :D
egyébként tényleg tisztességesen helytállt a pengénk :)

annál nincs nagyobb elismerés egy telefonnak, minthogy csak jóval erősebb és drágább telefonokkal mérik össze ;)

annyi biztos, h 2001 óta volt már pár telóm (Siemens C35->Siemens MT50-> Motorola E398{ez nagyon nagy ugrás volt anno, az a telefon nagyon népszerű volt}-> SE K750{ez a telefon még mindig megvan és a sok eséstől már katonai mintás,de még mindig tökéletesen működik :P }-> Nokia 6220 classic-> ZTE Blade), de egyik telefonnál sem éreztem olyat, h ennyire tökéletes vétel lett volna...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23176) infectedmann válasza szezso15 (#23174) üzenetére


infectedmann
őstag

Majd talán az 150-nél vagy 200-nál :D Vagy CM8 -nál :B

(#23177) pista59 válasza Glatius (#23173) üzenetére


pista59
senior tag

Ezerféle rossz program van. És legalább annyi jó. Hát a jót kell használni.
Hányszor olvastam itt is, hogy ez lassú, az lassú, pedig van rá megoldás. De ha valakinek lassú kell, legyen.

A győztes féreg irtó baktérium

(#23178) Glatius válasza pista59 (#23177) üzenetére


Glatius
őstag

Szerintem egy hasbarugást kéne kilátásba helyezni annak, aki changelog nélkül linkel CM híreket... :D

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#23179) pista59 válasza Glatius (#23178) üzenetére


pista59
senior tag

Ez egyértelmű.

A győztes féreg irtó baktérium

(#23180) TRob1 válasza sunahunter (#23170) üzenetére


TRob1
veterán

És még feketelista is van a CM7 romokban :K (ha már említetted)
De az a videó csak azt bizonyítja, hogy hiába jóval "jobb" a hardver, mégse éri meg egy fillérrel se többet rááldozni, mint a pengére (nekem se, és sok más embernek se)

szerk: Jah, és nekem érezhetően gyorsabb az újabb cm romokkal, mint eddig bármivel (pedig ugyanaz a vas :D )

szerk2: És te is tudod (meg mi is), hogy hiányzik neked a Penge (mert nem nyújt többet a HTC-d, csak placebo, ha már lecserélted), azért is jársz még mindig ebbe a fórumba (én legalábbis nem járok a többi márka/modell fórumába... :DD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#23181) infectedmann válasza TRob1 (#23180) üzenetére


infectedmann
őstag

Jaja, van fekete lista, csak kicsit bővíthetnék a funkciókat :D Pl., hogy ismeretlen számról hívókat blokkolhassam :S Állandóan hívnak, hogy ilyen hitelt vegyek fel, olyan biztosítást kössek. Ezt vegyek, azt vegyek. iPhone 2G-re volt egy nagyon jó kis alkalmazás, amivel úgy tudtam tiltani ezeket, mintha ki lennék kapcsolva vagy foglalt lennék.

Amúgy nagyon megszerettem ezt a kütyüt (arra pont elég amire nekem kell egy ilyen telefon). A köv. telefonom is ZTE lesz :P Várom már a Skate-et :D Mondjuk nem váltok rögtön ha kijön. Várom 2-3 hónapot míg elég sok tapasztalat gyűlik róla.

Amúgy ma ingyé van a Watchdog az Amazon Appstore-ban :)

[ Szerkesztve ]

(#23182) TRob1 válasza infectedmann (#23181) üzenetére


TRob1
veterán

Tessék, blokkold: DND Call Blocker

szerk: Én is megszerettem, és Én nem is várom a Szkétet :N

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#23183) infectedmann válasza TRob1 (#23182) üzenetére


infectedmann
őstag

CM7 romot használok és Gingerbread-en nem engedni a blokkolást. Állítólag az a 2.3.x alapból nem engedi, hogy felhasználói programok blokkolják a hívásokat :(

(#23184) Simba86 válasza TRob1 (#23182) üzenetére


Simba86
senior tag

gyakorlatilag ha a Blade-et kiadnák egy flash-képes procival és egy kicsit jobb kamerával, nekem több nem is kéne...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23185) pista59 válasza TRob1 (#23182) üzenetére


pista59
senior tag

Én várom a Sztéket! Félig megsütve ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#23186) Najlahu válasza infectedmann (#23183) üzenetére


Najlahu
csendes tag

ezzel már engedi a blokkolást :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#23187) infectedmann válasza Najlahu (#23186) üzenetére


infectedmann
őstag

Megmentetted a lelki nyugalmamat :C Küldök egy virtuális sört vagy amit szeretnél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23188) szezso15 válasza Simba86 (#23184) üzenetére


szezso15
addikt

+1 :K

Nem kell ide 1GHz, egy 600MHz-es Cortex A8 (lásd ájfón 3GS), tökéletesen elég lenne, + a Base Lutea 5MPixeles kamerája vakuval! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#23189) sunahunter válasza TRob1 (#23180) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem jött be nekem a CM, de ezt inkább nem ragozom :D
De itt kell hozzá ez a buheramánia ami éltet embereket, offot meg csak megvesz, bekapcs, és használ.
Nem hiányzik a Blade, mert kb. egy hetesen már poros volt belül, meg napi szinten egy óra babrálás volt miattatok, meg a folyamatos új romok miatt, így meg nyugi van :DDD

Nem nyújt többet, de amivel mégis az nekem pont elég :))

Egyik tella sem nő hozzám, pár hónap, és megunom. Utána meg veszek ugyanolyat megint. E52-ből vettem hármat is egymás után, pedig totál szar. Széthull, nyöszög, meg nincs rajta térerő se.

(#23190) kelzsoca válasza sunahunter (#23189) üzenetére


kelzsoca
félisten

A HTC ügyesen látta meg a dolgot, és erősen foglalkoznak a telefon szoftveres részével is.

Egy ZTE Blade esetén megkapod a gyári sablon rendszert.

Ha a ZTE is komolyan ráfeküdne a szoftveres dolgokra, biztos vagyok benne, hogy rendesen megemelkedne, az egyébként most barátságos ára :)

(#23191) dragon1993


dragon1993
őstag

Nem tudom miért kéne nekem egy 1ghz-s vagy dual-coreos telefon.
Lássuk be aki nem játszik rajta annak tök felseleges , a flash jól jönne és ennyi , ha játszani akarok akkor laptop elő.

(#23192) gfefe válasza kelzsoca (#23190) üzenetére


gfefe
őstag

De ha ráfeküdne a zte a szoftveres részre, hol maradna a drága jó munkátok gyümölcse és a várakozás élménye, hogy mikor tesztek ki egy új két arcot nekünk ;]

[ Szerkesztve ]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#23193) k.soma válasza gfefe (#23192) üzenetére


k.soma
senior tag

Azt már várom. :) Talán egy kicsit jobb akksiidőt elviselnék, de nem értek a ROM készítéshez. :D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#23194) sunahunter válasza kelzsoca (#23190) üzenetére


sunahunter
senior tag

Ez így van rendjén.
Megoldjátok helyettük :)

(#23195) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

A system particiot hogyan tudom modosítani?? És kelzsoca bármelyik Romjában a CPU tuningolható e flfele??

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#23196) szezso15 válasza Bazijoe73 (#23195) üzenetére


szezso15
addikt

Akkor most ezt magyarul ;]

1, system partíció módosítás-> átpartícionálás Api29-nél néznék körbe ;)

2, A Fingerprintet kivéve mindegyikben húzható szvsz

(#23198) Bazijoe73
system: 136MB
cache: 38MB
datát fejből nem tom, de ezt

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#23197) pista59


pista59
senior tag

Hát igen. Sokféle ember van.
Vannak kíváncsiak, kreatívak, kísérletező kedvűek. (zárójelben, ezek viszik előre a világot)
Vannak, akik nem ilyenek, inkább nyugalmat akarnak, jó úgy, ahogy van.És ha mégis többet akar, jól megfizeti.
Na, a bléd mindkettőnek megfelel!
Gyári állapotban is használható, mint bármelyik másik telefon.
De rengeteg lehetőség is van benne.

A győztes féreg irtó baktérium

(#23198) Bazijoe73 válasza szezso15 (#23196) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#23199) istnag válasza sunahunter (#23189) üzenetére


istnag
addikt

E52-ből vettem hármat is egymás után, pedig totál szar. Széthull, nyöszög, meg nincs rajta térerő se.
:DD :DD :DD

(#23200) dragon1993 válasza infectedmann (#23181) üzenetére


dragon1993
őstag

Igen , 8 perc hazudozás után elfogadta a bankártyaszámom a hitelkártya számom és a címem is. MO címmel nem ment. Ajánlott oldal fakenamegenerator.com

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.