Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22801) nagash válasza dragon1993 (#22769) üzenetére


nagash
senior tag

Én csütörtökön este töltöttem és tegnap estére merült le, pedig volt Angry Birds és Wifi + Gps is, csak telefon nem volt, mert külföldön voltam.

Knoblauch macht einsam.

(#22802) Majci válasza nananuka (#22795) üzenetére


Majci
tag

Ez nagyon állat.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#22803) Bambula5 válasza Bambula5 (#22800) üzenetére


Bambula5
csendes tag

Közben megoldódott a probléma... a ClockWorkMod verziójával volt gond...

(#22804) Glatius válasza Bambula5 (#22800) üzenetére


Glatius
őstag

Tulajdonképpen azt sem tudom, hogy mit is akartál!
Nagyon elnéztél valamit.... ha gyíári állapotú a készüléked akkor nem kell recovery csere, csak akku ki, és pc-n .exe elindít. Ha pedig már custom ROM van rajta akkor stock recovery vissza akku ki, és exe.... ez a két lehetőség van, bármi mást csináltál, a következmények akár végzetesek is lehetnek.

Hát fogalmazhattál volna pontosabban, úgy látszott a konverzió előtt történtek a dolgok. Még jó, hogy nem kaptál tanácsot senkitől! Valóban vannak bugos CW Recoveryk forgalomban. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22805) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Várnék valakit privátban aki CM7-et használ, meg kéne nézni valamit!
Köszönöm! :R :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#22806) zedok


zedok
senior tag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy erre a telóra most van hivatalos 2.2-es android? És 2.3as várható esetleg? :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#22807) barnam_ válasza zedok (#22806) üzenetére


barnam_
nagyúr

igen, nem.
T-Mobile oldalán nézz körbe.

(#22808) szezso15 válasza zedok (#22806) üzenetére


szezso15
addikt

T-Mobilnál, Vodafonnál van hivatalos 2.2, Telenornál (még) nincs

2.3 soha a büdös életbe nem lesz rá hivatalos...(de főzött van)

Elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#22809) zedok válasza szezso15 (#22808) üzenetére


zedok
senior tag

Értem, köszönöm a gyors válaszokat! :) Illetve érdemes várni a skate-re? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#22810) barnam_ válasza zedok (#22809) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem nem, mert hardverben lényegében megegyezik a Blade-el, viszont 60-70 ezer pénz lesz nálunk kb.

(#22811) szezso15 válasza zedok (#22809) üzenetére


szezso15
addikt

Ugyanaz a proci van benne mint a Blade-ben, csak húzva van 800Mhz-re.
A kijelző nagyobb de felbontásra u.a. mint a Penge, szal a Blédé szebb :)

Egyedül, amiben odab@sz az 5Mpixel kamera hátul, 2Mpixel kamera elől! :K
Jah, meg a hivatalos gyári Gingerbread...

(#22812) Glatius: Jah értem, a gyengébb minőség :D

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#22812) Glatius válasza barnam_ (#22810) üzenetére


Glatius
őstag

Viszont az "azonos" hardveren 2.3 lesz, ami lendületet adhat a CM csapatnak is.

szezso15
Nem lesz ott húzva semmi, a Blade procija származik a gyengébben sikerült sorozatból. (800-as teszt hibás, de a 600-as még ment... :))

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22813) istnag válasza szezso15 (#22811) üzenetére


istnag
addikt

A kijelző nagyobb de felbontásra u.a. mint a Penge, szal a Blédé szebb

Erre azért ne vegyél mérget...

MÁS:
Segítsetek legyetek szívesek,szal kelzsoca 2 face 2 romját kicsit átalakítva és kiszedtem beleőle a gyári Galériát,böngészőt,mert az nekem nem kell. Egész eddig nem is éreztem hiányát,de most szerettem volna mobiltv-t nézni. El is indul az adás és alapból a Moboplayert indítja el. Kép van hang az nem sok,inkább csak sikítás. kipróbáltam már egy csomó progit,de mindig ezt indítja alapból és nem is kérdezi,mit indítsak :)) Ja természtesen az alapértelmezésket kitöröltem. Tudtok valami progit ami tudja ezt?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#22814) barnam_ válasza Glatius (#22812) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az tény :)

(#22813) istnag: hogyan tudtad működésre bírni a mobil tv-t?
MédiaMánia S csomagom van, amihez elvileg jár az is. Próbálgattam az origo.hu-n a mobiltv-t, de mindig azt írta ki hogy rendeljem meg :F
Most CM7 N100 van nálam és Opera Mini.

(#22815) zedok


zedok
senior tag

Ami még érdekelne, hogy pl. Telenornál vásárolnám meg a készüléket, a rom csere garivesztéssel jár-e? Merthát mégse 2.1essel szeretném már futtatni :)
Illetve, mennyire gyors a telefon? Mert voltam bent T-nél és kipróbáltam a telót, de már a menü is iszonyatosan szaggatott :S Remélhetőleg, rom cserével ez nem jelenthet problémát :F

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#22816) istnag válasza barnam_ (#22814) üzenetére


istnag
addikt

Először is beléptem a t-mobil oldalán és bekapcsoltam,mert ki volt kapcsolva. Aztán a Műsorújság nevű appal(nem kell már a dolphin sem)

Ja és egy kis aksi:
[link] még van lejjebb is két process,de az már nem fért rá. Szal egyenlőre most ez a szoftver marad... :K

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#22817) ux1


ux1
addikt

Új fázisba lép a CM :D

Change I8b9898f9: cm: Bump versions for 7.1.0-RC1

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22818) Glatius válasza ux1 (#22817) üzenetére


Glatius
őstag

Már most is egész jól viselkedik az n95-ös bázisú is.... a végén mégis partícionálni fogok?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22819) umek7 válasza ux1 (#22817) üzenetére


umek7
őstag

Ez mit takar?

Illetve a múltkor kérdeztem, csak gondolom átsiklottál fölötte, hogy a Rádió után valami .35-ös kernel-re állnak rá a srácok. Az is érdekelne hogy mit takar, köszi.

(#22820) raynon válasza Glatius (#22818) üzenetére


raynon
csendes tag

Ezt megerősithetem az n95 ver már minden tekintetben teljesen használható nálam fagyás soha nem volt stabilan megy már az aksi idő is beállt teljesen jó szintre..sőt még gps-t , wifi-t se dobálta nálam soha

[ Szerkesztve ]

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#22821) szezso15


szezso15
addikt

Magyarított DSPManager

Honosítottam a FroYo-ra portolt DSP-t innen letölthető:
LETÖLTÉS

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#22822) ux1 válasza umek7 (#22819) üzenetére


ux1
addikt

kb egy 116 x 56.5 mm-es területet, ha lerakod az asztalra... :DDD

Új kernel, esetleg fejlettebb lehetőségek, gondolom a több mag terén....

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22823) umek7 válasza ux1 (#22822) üzenetére


umek7
őstag

Ja hogy új kernel. Végülis ez volt a tippem, csak mondom jobb ha kapok egy megerősítést olyantól aki ért is hozzá :D

Nem azért mondom, de annyira elégedett vagyok a "láma" ROM-mal hogy nincs szívem felrakni ezt a már-már tökéletes CM7-et..

(#22824) stefi68 válasza szezso15 (#22821) üzenetére


stefi68
addikt

Ezzel a DSP-vel még fennáll a hang- és videórögzítési bug?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#22825) szezso15 válasza stefi68 (#22824) üzenetére


szezso15
addikt

Sajnos igen, én csak magyarítottam...

*Hajrá Loki!* i15+

(#22826) Goog


Goog
csendes tag

Hali!
Most frissítettem a telefonom 2.2-re a hivatalos szoftverrel, felment 100ig a töltés és a T-mobil honlapján az áll, hogyha a START gomb aktív lesz, akkor húzzam ki az USB kábelt. Most még rajta vagyok a kábelen és állandóan újraindul a telefon, ott a START gomb a programban, de nem látom, hogy aktív lenne. Elvileg nem ismeri fel az XP az adathordozót, azt írja ki a tálcán. Kérdés, hogy jól csináltam és lehúzhatom? Vagy vmit elrontottam? :F

(#22827) Morbias


Morbias
csendes tag

Sziasztok.
Tudom, hogy pengeélen táncolok, de valaki ajánlana egy 2.2 romot? A telenornál venném a telót, (Gen1) de amíg nem jön meg a telenoros sim kártya addig vodással szeretném használni.
Valami egyszerű alap rom kellene, nem akarok particionálgatni stb... Lényeg, hogy stabil legyen ne fagyogasson, ne legyen bugos.
Utána sztem úgyis visszarakom az eredeti Telenorost.

[ Szerkesztve ]

(#22828) szezso15 válasza Goog (#22826) üzenetére


szezso15
addikt

Húzd le a kábelről!!

*Hajrá Loki!* i15+

(#22829) Goog válasza szezso15 (#22828) üzenetére


Goog
csendes tag

Rendben, sikerült, köszi a gyors reagálást! :)

[ Szerkesztve ]

(#22830) Tarhonyabogá válasza istnag (#22813) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Ha már TV, és CM-et használsz...
Kipróbálnád a kedvemért CM alatt az SPBTV-t? Lehet, csak nálam nem megy valamiért. 2.2 alatt tökéletes.
Ha valaki más használná, ne kíméljen!
Köszönöm!

(#22831) istnag válasza Tarhonyabogá (#22830) üzenetére


istnag
addikt

Este hazaérek és kipróbálom...

(#22832) umek7 válasza Tarhonyabogá (#22830) üzenetére


umek7
őstag

Igaz legutoljára a 78-as CM-et használtam, de azon tökéletesen ment az SPB TV.

(#22833) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

ezt a cm7 gps fixet ha bemásolom a two face II-be akkor nem fog hibát okozni telepítésnél?

(#22834) Tarhonyabogá válasza umek7 (#22832) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Köszönöm!
Én két újabbal próbáltam. Kép nagyon lassan jött be, majd megállt. Hang pedig szaggatott. Visszacsere 2.2-re 10 percen belül ugyanazzal a routerrel, és körülmények között azóta is rendesen megy. Talán valami pufferméret gond lehet, mert a kapcsolat megvan.

(#22835) infectedmann válasza kungzi (#22833) üzenetére


infectedmann
őstag

Úgy tudom, hogy a GPS Fixet a ROM telepítés után kell recovery-ből telepíteni. Legalábbis nekem egy zip-es gps fixem van.

(#22836) barnam_ válasza istnag (#22816) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kipróbáltam ahogy írtad. Az alap zene/film lejátszóval működik, de elég gyenge a minőség.
A MoboPlayer nem kezdi el a lejátszást.

(#22837) kungzi válasza infectedmann (#22835) üzenetére


kungzi
veterán

ezt én is tudom. de a zip tartalmát belemásolom a rom zipjébe, akkor az gondot okoz?

(#22838) infectedmann válasza kungzi (#22837) üzenetére


infectedmann
őstag

Passzolom. Szerintem jobban jársz ha utólag teszed fel.

(#22839) TRob1 válasza infectedmann (#22838) üzenetére


TRob1
veterán

Főleg hogy semeddig nem tart futtatni recoveryből, és így biztos jó. :K

Nekem ott az sd-n, és minden új rom feltétele után rögtön megy ez is fel, aztán indulhat a rendszer (egyszerűbb+gyorsabb mint minden nightly-ba beleraknom külön :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#22840) szezso15


szezso15
addikt

CM7 Jubileum Edition N100

ITT

*Hajrá Loki!* i15+

(#22841) kungzi válasza szezso15 (#22840) üzenetére


kungzi
veterán

:C :R

(#22842) Telda válasza szezso15 (#22840) üzenetére


Telda
addikt

Köszi! :R
A félig kész radio bele került?

(#22843) AixDes


AixDes
csendes tag

OFF

Tudom, hogy nem ide, de aki tud kérem segítsen a közlekedés biztonsági kérdésemben. Nem mesélem végig, kérem akinek van ideje vessen ide egy pillantást:
[link]

Köszönet!

ON

Srácok én, decembertől használom a készüléket (Blade), s következőt tapasztaltam:
Remek készülék, minden van benne ami nekem kell. :D Sokáig USB-n át töltöttem gépről. Mostanában leszoktam róla, mert így hajnal kettőtől lemerült délután négyre. Óránként keres mailt, netezek vele, s telefonálok is. A HTC S740-em se bírt túl sokat, de ez mégis kevés volt.

Ugyanolyan használat mellett, de hálózati töltésről kibír majdnem két napot. Természetes ez?

Mindenkinek van dilije... nekem is: http://126.hu

(#22844) szezso15 válasza Telda (#22842) üzenetére


szezso15
addikt

Minek került volna? :D
Hogy 5MP-enként lefaggyon? :)

Majd a kövi módosításomban.... :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#22845) Joshi válasza AixDes (#22843) üzenetére


Joshi
titán

Igen a hálózati töltés jobb de azt ne kérdezd hogy miért, talán egy villanyszerelő meg tudja mondani. :D

(#22846) knyitogato


knyitogato
őstag

Tudott bárki kezdeni vmit azzal az alap sistergéssel, ami hívás közben van? (szerintem főleg újabb példányoknál, és csak csendes szobában lehet hallani, tehát nem egy nagy problem, csak érdekel)

(#22847) Telda válasza szezso15 (#22840) üzenetére


Telda
addikt

Felraktam, eddig jól szuperál, de őszintén megvallva ezek a narancssárga ikonok nem tetszenek.

(#22848) spuros


spuros
őstag

Halihó

A Swedish_Spring_RLS4b_kelzsoca_lite_blue-hoz lehet témákat betenni/változtatni? Ha igen akkor hogyan?
Valahol olvastam róla nem is olyan rég, de sehol nem találom már a bejegyzést.. Köszönöm.

(#22849) ziyan


ziyan
tag

Sziasztok,

Szeretnék felrakni egy recovery-t, hogy elmentsem a jelenlegi romom (gyári 2.2-es t, gen2). A romot már rootoltam, így a következő a kérdésem:

Ha felrakom ROM Manager-rel a ClockWork-öt, akkor csak annyi a dolgom, hogy megnyomom a Flash ClockWorkMod Recovery gombot, majd ha feltelepült, bármikor beléphetek a recoverybe igaz? :) Még nem szeretnék romot cserélni, csak elmenteni a mostanit. Tehát a rom ettől ugyanúgy használható marad? Sorry a láma kérdésért, ez az első androidos telóm, gondoltam megkérdezem, biztos ami biztos :B

(#22850) szezso15 válasza ziyan (#22849) üzenetére


szezso15
addikt

Igen, így van

(#22847) Telda: Ha nem jött be, akkor keress másik témát, vagy a MEIZU-sat kiraktam ide: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.