Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22251) IKuresZI


IKuresZI
tag

microSD váráslás előtt állok. Azon gondolkodtam, hogy ebay-ről érné meg a legjobban, ugyanis 16GB alatt nem igazán akarok már megállni. A kérdésem, hogy ha használok ext-et, akkor mennyire érdemes figyelni, hogy class hanyast veszek? Class 10-es 16gb-os-ra gondoltam, de milyen gyártótol? Esetleg valakinek valami tapasztalat? Olyan 6-7 k-t szánok rá. (ebay-en ebből simán kijövök)

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22252) k.soma válasza IKuresZI (#22251) üzenetére


k.soma
senior tag

Class10-es szerintem tökéletes. Nekem valami class6-oson volt anno ext fájlrendszer és nem volt gond vele. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22253) Nova96


Nova96
őstag

Üdv ha nem tölt usbról se hálózati áramról akkor a készüléket cserélik?

(#22254) JOEKER15


JOEKER15
csendes tag

Üdv!
Segítségre lenne szügségem. Tegnap gen 2 esítettem a telefonom utána root-oltam és felraktam arom managert. A rom manager ben elkezdi leszedni a recoverit és mikor végez a következő hibaüzenetet írja ki: ,,An error occurred while attempting to run privileged commands" Tudja valaki mit jelent ez és hogy mért nem tudok feltenni egy recovery-t?

(#22255) TRob1 válasza barnam_ (#22247) üzenetére


TRob1
veterán

Ahogy írja amuba is, állítsátok át soha-ra a WiFi alvás irányelvét, és akkor jó lesz (nálam se dobálja)

¤ R'n'R ¤

(#22256) HXY


HXY
addikt

A kis piros droid, aalatt 26M. Ez melyik progi?

(#22257) k.soma válasza HXY (#22256) üzenetére


k.soma
senior tag

TasKiller widgetje. Ha úgy állítod be akkor kijelzi a szabad memóriát.

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22258) HXY válasza k.soma (#22257) üzenetére


HXY
addikt

köszi, és a zöld körben az akku kijelző? :)

(#22259) k.soma válasza HXY (#22258) üzenetére


k.soma
senior tag

Az egy framework módosítás. SGS alatt Én is ilyet használtam (ott update.zip-el vagy egy marketes alkalmazással volt cserélhető (az alkalmazás csak SGS-es)). :) xda-n kell körülnézni utána, most fejből nem tudom merre van. Ez a kép biztos hogy Blade-n készült?

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22260) kelzsoca válasza JOEKER15 (#22254) üzenetére


kelzsoca
félisten

4 hozzászólással feletted írtam le a megoldást másnak.

(#22258) HXY

Circle battery, de ez nem program, hanem a téma egy módosítása.

[ Szerkesztve ]

(#22261) HXY válasza k.soma (#22259) üzenetére


HXY
addikt

Nem Blade-n készült, de a Blade-nek van a legnagyobb rajongótábora, ezért gondoltam, hogy itt kérdezem meg... Egy Vodafone 845-ről készült a kép, nekem meg egy 858-am van.

(#22262) k.soma válasza HXY (#22261) üzenetére


k.soma
senior tag

Ahogy feletted írta kelzsoca. Circle battery néven van fennt. Keress rá erre a megfelelő helyen..

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22264) k.soma válasza #40993792 (#22263) üzenetére


k.soma
senior tag

Leesett utána, hogy nem lenne reális a felbontás, csak hátha lekicsinyített kép volt. :) Meg ez ZTE Blade topic. :DD

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22265) barnam_ válasza TRob1 (#22255) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kipróbáltam, valóban gyorsabban kapcsolódik, de ugyanúgy eldobja.
Majd felteszem az N98-t a régi wifi driver-el.

(#22266) koszegii


koszegii
tag

Sziasztok.
Kelzsoca,a Fingerprint full-t használom,előtte recoweryvel csináltam mentést a gyári 2.2-es romról,ha most visszaállítom a backup-al akkor nem lesz semmi probléma?Köszi.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#22267) spuros


spuros
őstag

Srácok!
Ehhez valaki tud valamit mondani? A ROM oldalán a topikban nem találtam és itt sem hasonlót...

(#22269) RAiN91 válasza kelzsoca (#22250) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi.
Most a svéd 2.2 van fent, erre rárakhatom, vagy rakjam vissza a gyári 2.1-et?

(#22270) kelzsoca válasza RAiN91 (#22269) üzenetére


kelzsoca
félisten

A rom nem számít, de eredeti FTM-es recovery kell ahhoz, hogy a T-s telepítő elinduljon.

A frissítési művelet akár IMEI vesztéssel vagy a készülék teljes elhalálozásával is járhat, tehát mielőtt nekiállsz, nem árt mérlegelni a dolgokat.

(#22266) koszegii

Nem lesz, ha valami mégis rosszul sikerülne, fel lehet tenni a gyári romot CW recoveryből, mert megcsináltam a recovery-s változatát.

[ Szerkesztve ]

(#22271) IKuresZI


IKuresZI
tag

Van valami újabb 2.2-es rom, portugál. Azt próbálta már valaki?Japán-Svéd-Magyar(?)-aztán most a legújabb elvileg a Portuguese Spring RLS2b. Ezt próbálta, vagy módosította már valaki?

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22272) spuros válasza #40993792 (#22268) üzenetére


spuros
őstag

Igen, nekem is ez az álláspontom.. :K Csak megerősítés hiányzott.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#22273) infectedmann


infectedmann
őstag

Ha nem nyomkodjátok a telót, akkor mennyire szokott nektek merülni?
Nekem 2 óra alatt 16%-ot merült lezárt képernyővel. CM7 Meizu N95 van fent szezso-tól.

Bocsi a sok láma kérdésért, de sok viszonyítási alapom nincs.

(#22274) Nova96


Nova96
őstag

Üdv amelyik rom fent van nekem hiába állítók be csengő hangot nem hallatszik. :F

(#22275) IKuresZI válasza infectedmann (#22273) üzenetére


IKuresZI
tag

Én ezért váltottam vissza 2.2-re. Hiába nem használok (power widgeten kívül) semmit, játszani se nagyon szoktam és 1 napnál tovább sosem bírta cm-el. Tegnap felpakoltam kelzsoca rls4 blue romját, játszottam az eternal legacy-val, ami nem kis játék és tegnap óta wifin vagyok, eddig 12%-ot merült. Na ez ÉG ÉS FÖLD. CM-et majd 100 felett visszarakom...

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22276) phantom88 válasza IKuresZI (#22275) üzenetére


phantom88
tag

Majd akkor egy hét múlva mondd ugyanezt. :) Még meg van bolondulva a romod, majd pár töltés után ez sem fog két napnál többet bírni...

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#22277) IKuresZI válasza phantom88 (#22276) üzenetére


IKuresZI
tag

Remélem nem lesz igazad. Pedig még a batt statust sem wipe-oltam, majd ha elkezd merülni, akkor wipe-olom.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22278) infectedmann válasza IKuresZI (#22275) üzenetére


infectedmann
őstag

Értem. Köszi. Hát meg látom estig mennyit merül és ha nagyon nem tetszik, ami művel, akkor lehet visszamegyek én is 2.2-re.

(#22279) k.soma válasza IKuresZI (#22277) üzenetére


k.soma
senior tag

Lehet Te nem wipe-oltad, de a ROM wipe-olhatta vagy lecserélhette attól függetlenül a batterystats.bin-t. :) Nem tudom pontosan megmondani, mert nem ismerem azt a ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22280) IKuresZI válasza k.soma (#22279) üzenetére


IKuresZI
tag

100-on volt az akksi, szóval nem probléma.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22281) RAiN91 válasza kelzsoca (#22270) üzenetére


RAiN91
őstag

Mármint a T-Mobilos frissítés feltétele miatt lehet IMEI vesztés, ha a Tmobil leírása alapján csinálom? De ők írták, ha az alapján csinálom, és elromlik, hiába reklamálok?

(#22282) dombila válasza IKuresZI (#22251) üzenetére


dombila
senior tag

Szia! Ne vegyél Class 10-est. A Class 10-es kártyákat tipikusan fényképezőgépekbe és kamerákba szánják. A soros írási sebessége nagy - ha nagy file-okat kell írnia -, de sok kisebb file írás/olvasásakor belassul. Ilyen célra a Class 6-os sokkal jobban megfelel.

(#22283) kelzsoca válasza RAiN91 (#22281) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha a leírás alapján a hivatalos frissítéssel csinálod, és probléma lesz, nyugodtan visszaviheted, persze az már más kérdés, ha átíródik vagy elveszik az IMEI, ők elhiszik -e, hogy ezt nem valami kevésbé hivatalos exe csinálta, ugyanis követik a fórumok életét, és mindent tudnak, mi-miért következhet be.

(#22284) RAiN91 válasza kelzsoca (#22283) üzenetére


RAiN91
őstag

Akkor inkább beviszem hozzájuk, úgy már gondolom nem lehet gond, ugye? Persze előtte vissza a gyári ROM és recovery. Az már simán megy?

(#22285) Mr.C válasza IKuresZI (#22277) üzenetére


Mr.C
őstag

Hát nemton h te mit csinálhattál, de nekem n88as CM este is max 1%ot merül.... lehet sok az olyan alkalmazásod, ami pl óránként frissiti magt és nem tud miatta aludni a telo... és nekem 100%rol egy nap (nemsok használat után kb 2 ora játék és wifi és 45%os fényerőn) lemegy 65%ra... persze a 2.2 sokkal jbban birja, lehet h csak 75%ra menne le

RAiN91: bevijeted, megcsinálják.... 2500 ft-ért ... fizetős lett sajna de legalább ha elromlik lesz egy uj telod

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#22286) infectedmann


infectedmann
őstag

Én ügyeltem, hogy minden automatikusan frissülő alkalmazásban kikapcsolja az auto frissítést meg az értesítést, de átnézem őket még egyszer. Nem tudom mitől merülhet 2 óra alatt 16%-ot lezárt képernyő mellett.

(#22287) Mr.C válasza infectedmann (#22286) üzenetére


Mr.C
őstag

Arra is figyelj h ha használsz játékot v komolyabb alkalmazást, akkor lépj ki belőle necsak a home gombot nyomd meg... cm-ben belehet állitani h egy alkalmazást bezárhacc ha hosszan nyomod a vissza gombot

sudo rm -rf /*

(#22288) Nova96 válasza Nova96 (#22274) üzenetére


Nova96
őstag

Valaki?

(#22289) k.soma válasza Mr.C (#22287) üzenetére


k.soma
senior tag

Vagy Task Manager, Task killer alkalmazással is segíthetsz a dolgon. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22290) TRob1 válasza dombila (#22282) üzenetére


TRob1
veterán

Így van! :K Telefonba max class6, mivel az esetek többségében kis fájlműveletek történnek.
Egy Idézet Edenyke fórumtárstól: "memóriakártyából érdemes maximum class 6-ost venni, mert a class 10, bár nagyobb sebességű, de a kicsi file-ok másolásánál nagyon belassul, és többségében ilyen műveleteket végez a telefon"

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#22291) kelzsoca válasza RAiN91 (#22284) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekiállhatsz otthon is, elvégre a szervizben is lehet azt mondják, hogy csináld otthon, vagy volt rá példa hogy pénzt kértek volna érte (2500Ft)

Ha ők csinálják és akkor történik probléma, természetesen cserélniük kell, mivel hivatalos megoldással vélhetően nem tudják/tudnák megoldani a problémát.

(#22288) Nova96

Mi az hogy nem hallatszik :)

[ Szerkesztve ]

(#22292) RAiN91 válasza kelzsoca (#22291) üzenetére


RAiN91
őstag

Akkor ez szívás. De akkor miért rakják fel netre, ha kockázatos, és nem cserélik ha elrontom?

(#22293) raynon válasza infectedmann (#22286) üzenetére


raynon
csendes tag

Nekem a Blade_2.3.4_Two-Face_II van fent és az első 2-3 lemerülési idő gyors volt (kb 1 nap vagy kevesebb használattól függően) de most a 4-5 -ik után már sokkal tovább bírja az aksi ugyanolyan használat mellett kb 2 nap

[ Szerkesztve ]

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#22294) Pumika1975 válasza ux1 (#22246) üzenetére


Pumika1975
senior tag

kiváncsi vagyok az extrákra:)
este romolás!!!:DD

win 10, ....múkodj!

(#22296) apeelme


apeelme
addikt

infó:

Issue 2882: fix fm on blade

Comment 28 by project member jacobcra...@gmail.com, Today (19 minutes ago)

(No comment was entered for this change.)

Status: PatchSupplied

(#22297) Nova96 válasza kelzsoca (#22291) üzenetére


Nova96
őstag

Fel van véve a hangerő maxra és némán csörög.

(#22298) k.soma válasza Nova96 (#22297) üzenetére


k.soma
senior tag

Próbáltál mindenféle csengőhangot? mp3-at beállítani? Mert nekem SGS-en custom ROM-mal volt olyan, hogy hiányoztak a gyári csengőhangok, de a listában ott voltak, csak nem szólaltak meg.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#22299) kungzi válasza infectedmann (#22273) üzenetére


kungzi
veterán

én ha nem nyomkodom a telót, múlt hévégén elmentem itthonról és itthon hagytam a telót. kb 8 órát voltam távol és 1%-ot se esett. ugyanúgy 100%-on volt. :)

(#22300) infectedmann válasza kungzi (#22299) üzenetére


infectedmann
őstag

Érdekes. Akkor nem tudom nálam mi lehet a gond :( Lehet újrateszem a ROM-ot vagy nem tudom mi legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.