Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22151) Joshi


Joshi
titán

Az én telóm még Gen1-es, akkor mehet rá egyből a 2.2-es gyári rom? :U

(#22152) Tiberius8409


Tiberius8409
csendes tag

Sziasztok!
Igo My way-t nem lehet áthelyezni sd-re? így 30-40 mbot eszik a teló memóriából.

(#22154) Glatius válasza Tiberius8409 (#22152) üzenetére


Glatius
őstag

Sőt rátenni sem szabad.... itt dicsekedni vele pedig balgaság, mivel Blade -re nem adták ki egész biztosan lopott holmi.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22155) IKuresZI


IKuresZI
tag

Olvastam valami olyat, hogy ha valamit átírok a telefonba HTC-re, akkor jobban mennek a játékok. Erről valaki tudna egy kis infót adni? Mondjuk, hogy mit kell hol átírni és mivel tudom átírni?

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22156) mira72 válasza IKuresZI (#22155) üzenetére


mira72
őstag

Olvass még egy kicsit és rájössz miért és mit írnak át mire, :)
ne csak 1-2 hsz. részletet....

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#22157) zcsongor válasza zcsongor (#22124) üzenetére


zcsongor
tag

Közben kutattam, és megtaláltam ezt. A leírtak szerint megcsináltam a dolgokat, a gyári recovery után szépen fel is szaladt a 2.2. A pin kódomat még a legelején megváltoztattam, és ezt most nem fogadja el, valószínűleg ez a rész is kapott egy hard resetet, és most az eredetire kíváncsi?

(#22159) Bozek válasza zcsongor (#22157) üzenetére


Bozek
nagyúr

T-Mobile-os kártyát használsz benne?

(#22160) Glatius válasza zcsongor (#22157) üzenetére


Glatius
őstag

A SIM -hez nem nyúl a telepítő... ha elbaxtad, akkor még két pin, és jöhet a PUK.

Ha a - telepítőtől függetlenül - megsérült a SIM, ingyen cserélik, a számod marad.

IKuresZI
Sok értelme nincs, nem mennek jobban a játékok, csak átveri a marketet, és olyan progit is le tudsz tölteni, ami nem a Blade gyengécske képességeihez készült. Az esetek többségében vállalhatatlanul rosszul futnak, e-penis effektnek lehetne használni. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22161) SchiSa_963 válasza #40993792 (#22158) üzenetére


SchiSa_963
csendes tag

és a kártyán tárolódik (de hülye szó)

(#22162) zcsongor válasza Bozek (#22159) üzenetére


zcsongor
tag

Nem. De attól még be kéne engedjen, max nincs hálózat. Nem?
Én is úgy gondoltam, hogy a kártyán tárolódik, csak nem értettem, miért nem fogadhatja el. Amúgy most ellőttem a három lehetőséget, de nem ajánlja fel, hogy írjam be a PUK-ot, pedig erre játszottam...

[ Szerkesztve ]

(#22163) Bozek válasza zcsongor (#22162) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor nem is a PIN-kódot kéri, hanem a hálózatfeloldót. Szóval hiába próbálkozol azzal. Legalábbis ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#22164) zcsongor válasza Bozek (#22163) üzenetére


zcsongor
tag

Basszus, ha nem mondod, észre sem veszem... csak annyit láttam, hogy SIM, és tovább nem is olvastam. Most nézem megint: "SIM hálózati feloldó kód". Akkor beleteszek egy T-s sim kártyát, és menni fog, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#22166) Joshi


Joshi
titán

Ha fent van a stock recovery akkor melyik romot telepítsem?

A telefonom még mindig Gen1-es ha ez számít valamit. :U

(#22167) Bozek válasza zcsongor (#22164) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, T-s SIM-el működni fog elvileg. Nem tudom, hogy a hálózati feloldó kódot hányszor lehet elrontani, de azt hiszem 5-ször. Úgyhogy ne nagyon próbálkozz többet.

(#22166) Joshi: Hááát, igazából egyiket se. Az alsó a 2.2-es, de kevés lesz a data partíció. Bár ha Neked kizárólag T-s 2.2-es kell, akkor engedd rá azt.

[ Szerkesztve ]

(#22169) spence225 válasza IKuresZI (#22155) üzenetére


spence225
aktív tag

Ahhoz hogy átírd rootolt teló kell. ha a telód rendelkezik root jogosultsággal akkor root explorert megnyitod és ott elnavigálsz a system mappába ahol megtalálod a build.prop nevű fájlt. Ha ez megvan akkor hosszan rányomsz és kiválasztod az open in text editor-t. (arra figyelj hogy root explorer-ben a jobb fenti sarokban a mout r/o gombocska át legyen állítva mount r/w -re). Szóval ha megnyitottad a build.prop fájlt text editor-ban ott keresel egy olyan sort hogy ro.manufacturer=ZTE. Na ezt a fájlt átírod erre: ro.manufacturer=HTC Ha ez megven a root explorerből való kilépéskor megkérdezi hogy mented-e a módosítás és felül írod-e, rányomsz hogy igen. Ezután újraindítod a telót és már működik is.

Például a Nova nevű játéknál is jól jön, mivel a játék alapból nem támogatja a ZTE készülékeket és textúrahibás. Viszont ha ez az átírás megtörtént akkor már működni fog mivel a játék a htc telefonokat támogatja. Ki van próbálva garantáltan működik. De ez a módosítás a The Settlers HD-nél is jól jön, illetve Ethernal Legacy-nél valamint ki lehet próbálni minden olyan játékot ami előtte textúrahibás volt.

Ennyi az egész.

Sajnos a gameloft egyes játékoknál komolyan vesz ezt a "zte nincs a támogatott készülékek listáján" dolgot, de egy ilyen okossággal megoldható. (leleményes ember a magyar noha ez nem magyar találmány )

(#22170) zcsongor válasza Bozek (#22167) üzenetére


zcsongor
tag

Háromszor lehetett, többször már nem engedi, de azt hiszem erre nem is lesz szükségem, ha felrakom a Hungarian Fingerprint vodás változatát. Köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#22171) Joshi válasza Bozek (#22167) üzenetére


Joshi
titán

Én csak a gariztatás miatt rakom fel a gyári romot, sőt probléma hogy most nem is a telefonhoz kapott Transcend microsd kártya van a telóban. Rom csere előtt berakhatom a gyári microsd kártyát? Fat32 és üres.

(#22172) SchiSa_963 válasza Joshi (#22166) üzenetére


SchiSa_963
csendes tag

akkor most mit is akarsz csinálni???

mert ezt írtad: gariztatás miatt vissza kell raknom a gyári romot.

néhány hozzászólással ezelőtt adtam egy linket, a gyári állapot visszaállítására, de ha nem, hát nem....

[ Szerkesztve ]

(#22173) Joshi válasza SchiSa_963 (#22172) üzenetére


Joshi
titán

Ami a T oldalán van az mind gyári nem? :F Én frissíthettem időközben a telómat akár 2.2-re is ez nem tiltott. :U A telefonnak csak hangszóró hibája van semmi különös.

(#22174) infectedmann válasza Joshi (#22151) üzenetére


infectedmann
őstag

Igen. Innen tudod letölteni a frissítést: T-Mobile

(#22175) Telda


Telda
addikt

A Two face-t honnan tudom letölteni? Mert a http://hungariandroid.com-on nem lelem.

(#22176) Bozek válasza Telda (#22175) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nézz körül jobban: [link]

(#22178) hjanos1 válasza Glatius (#22160) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ez nem a Market átverése, emiatt a játék hiszi, hogy HTC.
Általában a Gameloft játékok más tartalmat töltenek le ha a telefon HTC. A NOVA például HTC-s átírás nélkül textúrahibás, ha átírjuk akkor egyszerre tökéletesen fut, miután letölti a HTC-s tartalmat.

The Factory Must Grow

(#22179) IKuresZI válasza spence225 (#22169) üzenetére


IKuresZI
tag

Köszi, az Eternal Legacy-nál tökéletesen bevált! :R

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#22180) Telda válasza #40993792 (#22177) üzenetére


Telda
addikt

Köszi a gyors választ!

(#22182) spence225 válasza IKuresZI (#22179) üzenetére


spence225
aktív tag

Nincs mit. Próbálgatni kell melyik játékoknál válik még be. Sajna most én nem tudom tesztelni mert szervízben nyugszik a teló de eddig bevált nekem a Nova-nál, a The Settlers HD-nél és az Ethernal Legacy-nél is. Illetve a Star Battalion is szépen fut bár azt nem próbáltam a módosítás előtt. Lehet hogy az fut alapból.

[ Szerkesztve ]

(#22183) Akos2110 válasza spence225 (#22182) üzenetére


Akos2110
aktív tag

És ez az átírás mikor törlődik, csak ha visszaírom vagy ha másik romot rakok fel?

(#22184) varesz11 válasza szezso15 (#22127) üzenetére


varesz11
tag

Ha nem bánod hogy megint zargatlak, akkor elárulhatnád PÜ-ben a titkaidat. :R :D (gondolok itt a kiemelkedő quadrant eredményre és a működő N.O.V.A.-ra :) )

[ Szerkesztve ]

(#22185) Joshi


Joshi
titán

valami lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#22187) diwx


diwx
csendes tag

Újra él a Blade-em!!!! Téglából újra penge lett!!! Köszönet Keeperv85-nek!!!!! :C :C :R :R :DD :)) :DDD

Nagy menet volt!!!! :C :C :R :R

[ Szerkesztve ]

(#22188) szezso15 válasza varesz11 (#22184) üzenetére


szezso15
addikt

Mostmár nincs időm, majd holnap. :-) ;)

És ezzel a hsz-szel FAN tag lettem :!!! :DD :C :C

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#22189) varesz11 válasza szezso15 (#22188) üzenetére


varesz11
tag

JóJó. Köszönet előre is^^ :R :R

És grat az előléptetéshez. :C :)

[ Szerkesztve ]

(#22191) zcsongor


zcsongor
tag

Nem kötekedésképpen, csak a mai keresgélésem miatt jutott eszembe: ki szokta frissíteni az első hozzászólást? A "Lesz-e 2.2 hivatalos frissítés?"-nél még az van, hogy nem tudni, pedig már jó ideje megjelentek a hivatalos ROM-ok, és én is csak szerencsével akadtam rá Aggregátor kitűnő leírására. Szerintem ezekkel mindenképpen frissíteni kéne a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#22192) Joshi


Joshi
titán

Jó lett de én inkább a 2.1-es TM_P729TV1.0.0B03-at tettem fel. Majd jövőhéten visszaviszem a telót, persze a felső hangszóró továbbra is torzít tehát hardveres hiba.
THX mindenkinek. :R

(#22193) szezso15 válasza varesz11 (#22189) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi :)

#22190) Zsolt_72: Na már félek is :D

És ezzel egybekötve jó éjszakát nektek. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#22194) Bozek válasza #40993792 (#22190) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem a beírással van a baj, hanem hogy utána mindenki gratulál. Na, ez már az OFF-ba való.

(#22195) Telda


Telda
addikt

A tökeletes leirasnak hála sikerült felraknom a Two face II-t.
Hozzá teszem hogy még soha nem csináltam ilyet.

(#22196) zcsongor


zcsongor
tag

Van valamilyen lehetőség arra, hogy a gyári 2.2 kinézetét rávarázsoljam a Fingerprint V1 ROM-ra?

(#22197) kelzsoca válasza zcsongor (#22196) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#22198) zcsongor válasza kelzsoca (#22197) üzenetére


zcsongor
tag

Éppen most próbálgatom a Blue témát, elsiklott a tekintetem az Original felett, köszönöm! :))

Még egy gyors kérdés: nagyon megszerettem az FLB-ben az értesítésben lévő kis konzolt, amivel tudtam változtatni a fényerőt, be tudtam kapcsolni a GPS-t, WiFi-t, stb... ez esetleg nem pakolható fel ebbe is egy kis update csomagként?

[ Szerkesztve ]

(#22199) Joshi


Joshi
titán

Tényleg a 2.1-es TM_P729TV1.0.0B03-as romba nem kötnek bele a szervizesek? :U

(#22200) infectedmann válasza Joshi (#22199) üzenetére


infectedmann
őstag

Neked is aztán nehéz a felfogásod: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.