Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16433) klepto válasza Peat;) (#16431) üzenetére


klepto
addikt

Van NintendoDS-em is, de sajnálom játékokra kiadni a pénzt :B
Az ingyenes játékokat imádom ha legális, és mivel a játék a leginkább hardverigényes, ezért emeltem ezt a részt ki.
Igen, jelenleg is van mobilom, LG KP500, és SE F305, de az LG-n jobban szeretek játszani a nagyobb képernyő miatt. Az érintőképernyőt már megszoktam, bár igaz, eleinte furcsa volt.
Egyébként még a navi is nagyon fontos, ezért nézelődtem a Wave II háza táján is. A Samsung Bada-ra egy full extrás, minden EU országot tartalmazó navi 50.-€-ért még az elviselhető kategóriában mozog számomra, arról nem is beszélve, hogy egész pozitív a kritikája a Route66-nak :K Ha játékok terén komolyabb ingyenes kínálat lenne, nem lenne kérdés a választás, mivel ott legalább minden progi és játék optimalizálva van, és tesztelik az apps-ra történő feltöltés előtt a Samsung emberei, hogy megüt-e egy szintet, vagy sem.
Ez hasonlít az Apple rendszerére, ami tutira jó végeredményt jelent :)
Ezért gondolkoztam sokat a Bada-n is :B
De ha sem az SG ACE, sem a Blade nem az igazi játékra, akkor mit fontoljak meg 60.000.-Ft környéki árig?
Esetleg egy Win7-es mobilt? Arra mennyi játék van ingyen?

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.