Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15951) _NCT válasza IKuresZI (#15940) üzenetére


_NCT
őstag

"Nem a szövegértés 0, hanem el sem olvastam...."

Na itt kezdődnek kérem szépen a problémák... És akkor mindenki sír, meg jön jajjgatni ide a fórumba, hogy az a hülye T-s szoft meg az a hülye telefon..... UX1 írásának teljesen igazat adok, miszerint a "frissítőgépek" 80%-a el sem olvassa, hogy mit is kellene csinálni, csak átfut rajta.... 10% azt sem tudja mit csinál, az a maradék 10% pedig próbál a többi értetlennek segíteni.... Nem csodálkozok ha már 1-2 ember belefáradt ezekbe a mindennapos hülyeségekbe.... Aki nem ért hozzá, vigye be a T-hez és bízza szakemberekre a frissítést, ha ők elcseszik, akkor ott helyben kicserélik, mindenki jól jár....

Én sem mosok, meg főzök mert nem értek hozzá....Arra ott az asszony....És nem is kotnyeleskedek bele....Csinálja szépen mindenki azt amihez ért, ha meg kuka az egészhez, nem kell hozzáfogni, vagy ha mégis, akkor viselje a következményeit, hogy 40rugót kib@szott az ablakon......

Persze van olyan eset, mikor tényleg a telefon a hibás, és nem user-error, de sajnos ez a ritkábbik......

Bocs a hangvételért, csak pár napja értelmes hozzászólást még nem nagyon láttam.....Akinek nem inge, nem veszi.....+ a kivétel az egy nagy tisztelet.....

[ Szerkesztve ]

(#15952) sunahunter válasza sonique (#15949) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem mivel nagy symbianos voltam, van egy rakás gyárilag 10cm-es Nokia kábelem, és azzal sosincs gond :) A gyári csak töltésre van használva.

[ Szerkesztve ]

(#15953) #88471552 válasza #88471552 (#15948) üzenetére


#88471552
törölt tag

vmit elnéztem?
Ux particiokioszásában úgynéztem 2mb a kes méret.
Ezzel szemben nekem elikir a következőket írja:

adat:302
rendszer 136
gyorsitótár 42

(#15954) Najlahu válasza ux1 (#15726) üzenetére


Najlahu
csendes tag

ux1. ezer hála érte [link] én is rábátorodtam, és tökéletesen sikerült :R

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#15955) Fireman67


Fireman67
tag

Tudom, banálisnak hat a kérdésem, de engem speciel igen idegesít. :O
Az ASTRO File Manager-ből telepítgetek programokat, magamnak a Pengére és a Fiamnak az Lg Optimus-ára is. A Vezéren rendesen jeleníti meg a file -lokat illusztráló kis képecskéket, ezzel sokszor megkönnyítve a felismerést. A Blade - en meg kis zöld négyzet mind, jó esetben egy kinyitott dobozka látszik. Most már kezdek bekeveredni, de mintha 2.1-nél ezek még itt is képecskék lettek volna. :F

Az akku sok nyomkodással 1 nap. Kérem vissza az 1.6-ot! Szerintem a T-mob. szándékosan rontott a Rom -on, hogy vegyünk már végre másik telefont.... :K

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#15956) djozsi válasza Najlahu (#15954) üzenetére


djozsi
senior tag

Ez milyen program a képen?

(#15957) Najlahu válasza djozsi (#15956) üzenetére


Najlahu
csendes tag

QtADB_0.8.0

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#15958) szki válasza #88471552 (#15953) üzenetére


szki
őstag

40 MB cache-t a rambol vesz. Ezt tudják a főzött a romok, amik itt mostanában megfordultak. Az egyes romok leírásánál van megjelenítve.

[ Szerkesztve ]

(#15959) Sheepczx válasza umek7 (#15945) üzenetére


Sheepczx
tag

lecsekkoltam a watchdogot:
12% android rendszer
14% watchdog
0-0.5% sok egyéb
ez szvsz jónak tünik!

(#15960) bala6120 válasza djozsi (#15956) üzenetére


bala6120
senior tag

Tegnap írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#15961) szki válasza bala6120 (#15669) üzenetére


szki
őstag

:R
hasznos, kipróbálom.

(#15962) _NCT válasza Najlahu (#15954) üzenetére


_NCT
őstag

Lolll.... Szériaszám helyén IP cím+port :D Jó lett ebben is a magyar fordítás XD

(#15963) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Sziasztok!
Van ötletetek h. a t-s frissítés Win7-en mért nem indul?

(#15964) _NCT válasza KERYgsxr (#15963) üzenetére


_NCT
őstag

Ír valami hibaüzenetet is?

(#15966) hjanos1 válasza KERYgsxr (#15963) üzenetére


hjanos1
senior tag

Jobb klikk->Futtatás rendszergazdaként

The Factory Must Grow

(#15967) Kis Samurai válasza KERYgsxr (#15963) üzenetére


Kis Samurai
tag

Hali!
Én win7 64bit alól frissítettem, nézd meg eszközkezelőben hogy driverek fent vannak e, ha nincs, akkor futtass driver update-et és engedd hogy netről letöltse a megfelelőt, és futtasd rendszergazdaként!

Gondolom aksit kivetted, és a telefon FTM módban van, ugye?

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#15968) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

A futtatás rendszergazdaként volt.
Királyok vagytok .köszi.

(#15969) szki válasza Kis Samurai (#15967) üzenetére


szki
őstag

Ez ám a fast support!
Nem semmi, hogy 5 percen belül 4 hozzászóló próbál segíteni! 5. leszek:
Amúgy valóban vagy ZTE Android USB Driver for Microsoft PC_5.2066.1.7.exe kell a driver felrakásához, vagy rendszergazdaként kell indítanod. Persze lehet, hogy kínai lesz valami felirat majd:)

szerk: látom segített is a fast support!

bala6120: QtADB telepítése esetében eszerint jártam el, de mikor indítom az exe-jét, akkor valami mappát kell választanom. Melyiket is?

[ Szerkesztve ]

(#15970) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Mostmár csak az a probléma h. elkezdtem a t-s frissítést és a recovery jön be,kelzsoca rls4 van fenn.

(#15971) hjanos1 válasza KERYgsxr (#15970) üzenetére


hjanos1
senior tag

Tedd fel ezt recoveryből: [link]
Akksit ugye kivetted?

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#15972) KERYgsxr válasza hjanos1 (#15971) üzenetére


KERYgsxr
tag

Persze,köszi.

(#15973) tmagic


tmagic
tag

sziasztok hivatalos t-mobile 2.2 most akkor a sd kártyára telepíti a progikat?

[ Szerkesztve ]

(#15974) hjanos1 válasza tmagic (#15973) üzenetére


hjanos1
senior tag

Amelyik programnál nincs letiltva az sd-ről futás, azt át tudja tenni.

The Factory Must Grow

(#15975) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

:R Sikerült srácok,köszi szépen a segítséget! :R :R :R

(#15976) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sziasztok!

A reggel említett recoverybe való dobálás még mindig fenáll.

Kelzsocával folyamatosan egyeztetve, ujra végigfuttattam a modaco-s exe-t.
Sikeresen feltelepült, nem volt gond ezzel.
Sikerült utána rom-ot is feltenni (már kipróbáltam fingerprintet, ss rls4b-t)
usb le akksi be
indítanám ujra a rendszert, erre megint recovery fogad

eddigi kérdéseket megelőzendő:
továbbra sincs gond a -gombbal,
3028-as signed recovery van fent
channel1 file-t már kimentettem
volt már fullwipe+install+akksi kibe kombó is :))

lehet nem lesz megoldás, mindenesetre leírtam, hogy van ilyen is :)

pedig már megjött az invisible shield full body pack-om is usa-ból :O
(na az jó cucc ;) )

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#15977) KEX23


KEX23
csendes tag

Üdv.

(Gen2) CM7/64-el valahogy nem sikerül a 3G-s netkapcsolat. Kiírja, hogy 3G, de ha benyomom az operát vagy a marketet akkor mindig átvált H-ra. Mit kellene csinálnom?

Kösz.

(#15978) Surfym@n válasza Surfym@n (#15976) üzenetére


Surfym@n
senior tag

lejárt a mod idő

Hivatalos t-s exe-t is próbáltam, de hiába rakom fel a stock recovery-t, "verzió nem egyezik" hibaüzivel megtagadja a frissítést a progi. :F

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#15979) szki válasza KEX23 (#15977) üzenetére


szki
őstag

Hátha tényleg HSDPA-ban (HSUPA) megy, akkor örülj neki, mert az gyorsabb a 3G-nél.
Szerencsés helyen vagy!

(#15980) IKuresZI


IKuresZI
tag

Ez az átpartícionálás miért is jó? Ha van ext partícióm is, akkor felesleges, vagy nem? Mivel akkor arra is lehet programot telepíteni. Egyébként ahogy olvastam gen2-esítős exe-vel történik, de mi van, ha már alapból gen2-es készülékem van?

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#15981) djozsi válasza IKuresZI (#15980) üzenetére


djozsi
senior tag

Annyival jobb az ext2-nél, hogy akkor is elérhetők lesznek a programok, ha épp le van csatolva az SDkártya illetve nem kell töltögetnie SDről induláskor.

Nekem nem okozott gondot az, hogy T-s 2.2-sítés után futtattam az átpartícionálást, sőt, utána újra futtattam a T-s 2.2-t és újra átpartícionáltam, hogy most kiderüljön, ha lesz valami gubanc és semmi gond nem lett belőle.
Megkockáztatom, hogy ezzel a T-s 2.2-sítővel még a téglákat is rendbe lehet rakni, HA FTM recoveryd van, szóval én azt javaslom, hogy miután végeztél a ROM telepítgetéssel és minden rendben van, akkor csinálj clockworkben egy mentést majd állítsd vissza az FTM-et, így ha esetleg nagy a baj akkor is remélhetőleg rá fogod tudni uszítani a T-s 2.2-sítőt.
Ha pedig annyira nagy a baj, hogy már az se megy akkor a szervizben véletlenül se fognak belefutni a clockworkbe, ezért is jó ez.

(#15982) Surfym@n válasza Surfym@n (#15978) üzenetére


Surfym@n
senior tag

gonosz mód on:

lehet gyorsan felnyomom a stock recovery-t s minél előbb lepasszolom t-pontban a telót, közben nézek nagy bociszemekkel :DDD

off

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#15983) Podpupi


Podpupi
tag

Milyen érdekes hogy okositás után a recovery 3.0.1.4 és simán ,települ a rom pedig az a eredeti recovery vagy már utána modositja magát. :F

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#15984) Zorel


Zorel
senior tag

Feltettem a gyári 2.2, 2napig használtam, most feltettem a fingerprintet full verziot - botrány gyors a gyárihoz képest, egyszerűen nem is hasonlítom össze. :)

(#15985) syl5 válasza djozsi (#15981) üzenetére


syl5
őstag

Ha ext2 partíción vannak a programok, akkor is elérhetőek ha épp le van csatolva az sd kártya, hiszen a rendszer képes az sd kártyát partíciónként kezelni és ext2 partíciót nem csatolja le! Jól is néznénk ki, ha lecsatolná, és nem lennének elérhetőek a programok, hiszen akkor ott szarná össze magát a rendszer!

(#15980) IKuresZI
Az átpartícionálás egyrészt azért jó, mert még akkor is kerülnek fájlok a belső membe, ha A2SD+ -t használsz. A belső mem folyamatosan fogy. Lehet ugyan takarítani, de mindenképp jobb a nagyobb!
Másrészt az A2SD, az ext partícióra való program telepítés nem mindig az igazi! Ez egy mókolt megoldás, amit nem mindig tud megfelelően kezelni a rendszer. Nekem például elő szokott fordulni hogy egy két program eltűnik egy boot után. Egy restart megoldja, de akkor is. (A kártyám jó, és több kártyával is csinálta ezt.) Olyan is elő szokott fordulni, hogy a Market-ben az alkalmazásaimnál nem jelenik meg egy-egy.
Harmadrészt pedig a belső memből gyorsabban töltenek be a programok.

Nekem jelenleg át van partícionálva a belső memóriám, és A2SD+ -t használok, de én az átpartícionálást és a Froyo beépített SD kártyára telepítését ajánlom! Amint lesz időm romolni, én is át fogok térni erre a megoldásra.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#15986) Glatius válasza Surfym@n (#15982) üzenetére


Glatius
őstag

A telefonod "sajnos" nem halott, és szerviz szinten nagyon könnyű kimyomozni, mi is történt vele :(
A T-s frissítás után az FTM-képernyőt kapod, vagy zöldfigura?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15987) tmagic


tmagic
tag

szevasztok,felraktam a hivatalos t-s 2.2-t.....most innen hogyan tovább,mit érdemes feltennem ami gyorsabb s a játékok is normálisabban futnának vagy szimplán gyorsabb,válaszotokat előre is köszönöm... :R

(#15988) Surfym@n válasza Glatius (#15986) üzenetére


Surfym@n
senior tag

előbb írtam, hogy nem ment fel

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#15989) #75912448


#75912448
törölt tag

Nem nagyon szoktam piszkálni a telót, eddig is a gyári 2.1 volt rajta. Átlagos használat mellett kb 2 napig bírta. A hivatalos 2.2 óta eltelt 2 nap és még van 55% az akksiban :-) Sem többet, sem kevesebbet nem használtam. Ha másért nem, már ezért is megérte frissíteni. Persze jelentősen jobb lett a videó lejátszás, és a navi progik futása is.

(#15990) Glatius válasza Surfym@n (#15988) üzenetére


Glatius
őstag

A Gen1, vagy Gen2 recoveryvel próbáltad újraindítani?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15991) szki válasza szki (#15969) üzenetére


szki
őstag

#15669 bala6120: QtADB telepítése végül sikerült (gugli a barátom). adb and aapt (binaries for windows) kellett. Na már a megtalálja a megfelelő könyvtárat a QtADB! Hasznos megoldás magyar nyelvvel, de még tesztelem. Wifi-s kapcsolat is működik a számítógép, és a telo között!
Köszi a tippet :R

#15981 djozsi: Elképzelhető, hogy téglának hitt telot fel lehetne ébreszteni, és a felhegeszteni a recoveryt exe-s megoldással (fastboot, SDK), meg akksi ki-be megfelelő időben történő alkalmazásával! Ha meg nem megy, akkor kell szervizkábel, meg szerviz szoftver. Szoftver nem hozzáférhető persze, bár Nokiára volt megoldás (5800-hoz jól jött):U

Más: romcserét nem árt 100%-os akksival kezdeni, és akkor az új rommal is okés lesz az akku idő. 1. hsz.-ben van linkelve egy hosszabb írás miért.

[ Szerkesztve ]

(#15992) kelzsoca válasza Glatius (#15990) üzenetére


kelzsoca
félisten

Teljesen mind1 melyik recovery-vel próbálgatja, a T-s frissítés az azonosításnál megbuktatja a frissítési procedurát :)

(#15993) bala6120 válasza szki (#15991) üzenetére


bala6120
senior tag

Bocsi, hogy nem válaszoltam, kicsi családdal (gyerek ,asszony, kutya) is foglalkozni kell ;) :R

(#15994) #88471552


#88471552
törölt tag

Erre vki válaszona ha lenne olyan szíves?

Nos, nem bírtam a véremmel...megcsináltam a telenoros telomon a gen2-esítést.Ux kartárs particiokiosztásával csináltam az tünt a legszimpatikusabbnak.A disznyófejű is azt mondja gen2 készülékem van.Imei számom köszöni szépen jól van.A műveletet Nokiának a hangyafaroknyi adatkábelével végeztem.
Hálás köszönetem Kelzsoca,Ux,Api és persze mindenkinek a hasznos leírásokat.

azért még 2 kérdés felmerült bennem hirtelen:
1.A lementett Channel1.nvm fájlt tegyem el a biztonság kedvéért?
2.Ennél a particóleosztásnál ugye 2mb a kes.Egy főzött rom ezt kezeli alapból, tehát átírányít(pl ss rls5 utánégetővel) vagy kell hozzá Zsoca updatéja?Vagy az csak a gyári romokhoz kellenek?

ja és mégegy:3.0.0.14 es recovery indult el gen2esítés után.Felment vele szépen a rom ux1 ss rls5 maxja.Valahol azt olvastam tőletek, hogy a gen 2-re már .028 as kell tehát azt frissítsem?Igazából ez az utolsó pont érdekelne a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#15995) Farkaspók


Farkaspók
tag

Van javítás a CM n72 fekvő képernyő hibájához, csak egy file-t cserél le, van clockwork-ből felrakható verzió is. Kipróbáltam, nekem jó lett.

(#15996) pista59 válasza #88471552 (#15994) üzenetére


pista59
senior tag

Itt vannak recovery-k, megjelölve, melyik gen1, gen2. [link]

A győztes féreg irtó baktérium

(#15997) Glatius válasza #88471552 (#15994) üzenetére


Glatius
őstag

A főzött ROM-ok mennek vele biztosan, hogy a Fingerprintek hogy viselik nem tudom, lehet, hogy azokat meglepetés érné a Marketban. A gyári ROM mentése biztosan megakad.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15999) szki válasza bala6120 (#15993) üzenetére


szki
őstag

Nem probléma!
Én is jövök megyek napközben. Bár már a gyerekeim nem foglalkoztatnak napi szinten. Az exasszony meg pláne nem...

Amúgy wifis kapcsolathoz nem volt elég a QtADB és adbWireles először. A routeremen is meg kellett nyitnom az 5555 portot. Legalábbis így működik, bár még elég random :F

[ Szerkesztve ]

(#16000) bala6120 válasza Farkaspók (#15995) üzenetére


bala6120
senior tag

Most, hogy mondod tényleg : fonix232 :)

(#15999) szki SwiFTP azért nekem is itt figyel a telón. Amúgy ezzel lehet képernyőmentést készíteni rootolatlan telón is (valakinek mintha kellett volna)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.