Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16951) Luissimo válasza umek7 (#16950) üzenetére


Luissimo
veterán

1993 :-)
Múltszázadi ?
ezt a vénembert :-) :-)

(#16952) tboldi válasza asdasdasd199 (#16949) üzenetére


tboldi
nagyúr

az original svédek ilyenek.

(#16954) kelzsoca: egyelőre, matekban van egyenlőre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16953) Bozek válasza _NCT (#16948) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te mondod? Akkor mit szóljak én? :D

(#16954) kelzsoca válasza asdasdasd199 (#16949) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ugye nem használsz kiemelést...

A warezre meg főleg nem, egyenlőre segítő szándékkal szólok, a warez miatt kiraknak innen.

Egy Jó Gen 2 es rom mikor fog kijönni amibe van OC+gyors+hibamentes+rádió stb megtalálható benne?

Svéd rls4/rls5

(#16953) Bozek

Nah, gyülekeznek az idősebb userek? :)

[ Szerkesztve ]

(#16955) asdasdasd199


asdasdasd199
csendes tag

Ja és ha valakinek Kellene egy hangrögzítő ami még MP3 ba rögzít és tökéletes a hangzás (főleg a gyárihoz képest akkor) itt a neve: Hi-Q MP3 Recorder.

(#16956) _NCT válasza Bozek (#16953) üzenetére


_NCT
őstag

Gondolom nem hiába kopasz az avatar-od :D ;]

asdasdasd199: köszönjük szépen, tudjuk használni a keresőt és a Market-ot, sőt elvétve van aki a kettőt együtt is :K ;)

Amúgy a GPS jel találékonysága lakáson belül több tényezőtől is függhet (milyen vastagok a falak, GPS chip minősége stb...), nekem például ablak mellett még szép hogy talál jelet, pedig akkor is a házban vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

(#16957) syl5 válasza IKuresZI (#16853) üzenetére


syl5
őstag

Jah azt tudom, hogy Ginger alatt megy, Ginger alatt minden megy, csak az én Froyo-m alatt nem :(((
Na de mind1! Már csak két hetet kell kihúznom és rögtön tolom fel a CM-et!

(#16873) mira72
Amúgy eszméletlen, hogy itt mennyi ember nem veszi észre, hogy folyamatosan szivatva van... Mindegy meg is érdemlik, pláne ha még le se esik nekik...

(#16883) thxer
Fúú hát itt valami eszméletlenül, bődületesen hatalmas információmennyiséget jelentettél meg. Szerintem a Google is megirigyelné, hogy hogyan tudtál ennyi mennyiségű új, sehol nem felllelhető információt létrehozni...
Komolyan mondom eszem megáll! A gyerek csinál egy fordítási gyakorlatot, és még nagy kani piros betűvel kiírja, hogy "A leírásokat ne publikáljátok más oldalakon!"
Tutod te mit jelent az hogy publikálni?

(#16894) Stirlitz
Volt már a Pinball HD előtt is két szép flipper. A Pinball Deluxe, és a Pinball Ride!
Amúgy a Pinball HD pikantériája, hogy az elvileg Tegra-s játék, de okos fiatalok rájöttek, hogy baromira nem kell hozzá Tegra proci, csak egy szimpla ellenőrzést építettek be a játék kódjába, hogy csak Tegra proci alatt fusson. Pár nappal ezelőtt én is linkeltem videot is, hogy fut Desire-n.

(#16926) mira72
Ne lottózzál, fogadjál! Azzal nyersz is! :K

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#16960) #19617792 válasza _NCT (#16948) üzenetére


#19617792
törölt tag

Vén trottyos... ;] Én is öregszek már... :DDD

(#16954) kelzsoca: Ja, már tiszta nyugdíjas klub, a vén tatterek lesik a monitort. :DDD

(#16961) Lacka89 válasza #19617792 (#16960) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Látom te is szenilis vagy elfelejtetted a szerkesztés gombot :D

(#16970) Bozek válasza kelzsoca (#16954) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyira azért nem vagyok öreg, csak már megvan a 3x. :)

(#16956) MMA87: Ez a természetes hajviseletem. Legalább nem látják, hogy öregszek. :D

Na de én go aludni, mert mindjárt negyed 5 és kelhetek fel, aztán go meló. :(

(#16971) socketbind válasza kelzsoca (#16954) üzenetére


socketbind
csendes tag

Köszi mindent, nagyon nagyon jól működik feloldott RAM-al és Hungarian Fingerprinttel a Bladem. :)

(#16976) Grafiqs


Grafiqs
őstag

A topikban takarítottam.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#16977) Stirlitz válasza syl5 (#16957) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kösz, az ajánlatot, egyesével fogom beszerezni, enyi együtt kicsit sok. :)

(#16978) latis666


latis666
aktív tag

TEgnap megtörtént az a nagyon ritka alkalom hogy navigációra volt szükségem. Inditanám a navigációt nem ment. Hát ja valszeg én barmoltam el mikor a kártyán takaritottam na sebaj gondoltam előkapom a modositott google maps-ot majd az navigál. De nem tudtam feltelepiteni. Fingerprint lite van fent. Gondolom az a baj hogy eleve nincs a romban gmap alkalmazás. Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Modnjuk azt még nem probáltam hogy marketből leszedem és arra tenném fel a modositott app-ot.

[ Szerkesztve ]

(#16979) szki válasza asdasdasd199 (#16944) üzenetére


szki
őstag

A GPS bekapcsolásakor kell egy kis idő, míg megtalálja a műholdakkal a kapcsolat, és meghatározza az aktuális helyzetedet. Ha van közben online internetkapcsolat (wifi v. mobilnet), akkor ez a szinkronizáció gyorsabban megtörténhet.

Nekem T-s 2.1-el nem volt ideális a GPS, de kelzsoca SS rls4b és Fringerprint T1-el tökéletes a működése! Még pincében is talál gps jelet!
Most tetőtéri szobában leengedett redőnynél is talált 9 műholdat. Bicajozáskor szivacsos szövet tokba teszem a telot, és plusz táska oldalába vagy zsebembe, és akkor is tökéletes a gps működése.
Tegnap is 4 órát használtam a szép zalai dombok között bicajozva, és mobilneten online töltötte fel az adatokat az Endomondo-ra (minimális adatforgalom). Ott meg weben mindenféle mozgási statisztikám elérhető, és akár megoszthatom a nagyvilággal, vagy csak haverokkal, vagy csak magamnak gyűjtöm, azaz titkos.

Korábban volt RIM BB-m, és az nagyon igényelte a ráláthatóságot. Azt autóban például a műszerfalon kellett tartani az ablakhoz közel, hogy vegye a jelet...

#16978) latis666 Marketből leszedve működnie kellene. Legalábbis SS rls4-nél én feltettem utólag. Most FP-hez nem telepítettem, de lehet Guglis pakkból a Places-t felrakom, mert az hasznos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#16980) latis666 válasza latis666 (#16978) üzenetére


latis666
aktív tag

Frissebbet kellett letöltenem. Bocs a reggeli felesleges kérdésért.

(#16981) sesshou


sesshou
senior tag

A vodafon-os pengék ram felszabadítására van már olyan módszer ami nem annyira kritikus mint például ez a leírás

(#16982) Pumika1975 válasza sesshou (#16981) üzenetére


Pumika1975
senior tag

kelzsoca blogjában nézz körül.

win 10, ....múkodj!

(#16983) Glatius


Glatius
őstag

Jó reggelt!
Lekéstem a hajlott korúak találkozóját?

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16984) es2311


es2311
csendes tag

szerintetek az menyire gáz hogy 1hetet ment a telefon 691mhz-en?? :) és nem volt instabill nem fagyot....

xperia x1 wm6.1 touchflo 3d psp 2000 cfw 5.506.39me

(#16985) Glatius válasza es2311 (#16984) üzenetére


Glatius
őstag

Szerencsés vétel volt, de sajnos a procinak nem igazán az órajelfrekvenciája, hanem az utasításkészlete gyenge. :(

Meg az enyém is.... duplázok! :W

Amit írtál az kérdés, állítás, vagy reggeli rejtvény??? :))

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16986) tpeti78


tpeti78
senior tag

Szép jó reggelt Mindenkinek!

RLS_4 Lite blue cserélésén agyalok,Fingerprint T1-re.Persze,mivel T-s vagyok,megvárom Zsoca javítását,az APN-ek miatt.

-Elképzelhető (mint ahogy írták is páran) ,hogy az akku idő jobb lehet a fingernél?Elvileg a két rom alapja azonos,nem?

-OC nem lehetséges sehogy sem?Lehet,hogy csak placebo,de mintha 672-n egy-két játék azért jobban menne....

(#16983) Glatius: Erről én is lekéstem,sajnos.... :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#16987) Pumika1975 válasza Glatius (#16983) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szerénységem is lemaradt a nyugdíjas találkozóról.
ahogy elnézem rendet is raktak elég sok hsz. hiányzik.

modkerbe benéztem volt egy troll.

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#16988) es2311 válasza Glatius (#16985) üzenetére


es2311
csendes tag

bocs reggel van . is is ! én voltam barom mert elfelejtetem visza állitani a proci sebeséget :( de egyszer már probáltam 729is de inkább visza esést tapasztaltam...

xperia x1 wm6.1 touchflo 3d psp 2000 cfw 5.506.39me

(#16989) kelzsoca válasza tpeti78 (#16986) üzenetére


kelzsoca
félisten

A javított, és most már teljesértékű rom, mostantól elérhető a blogomból.

Remélem gen2-es a készüléked, mert csak arra fog felmenni.

Az akksi idő javult a gen1-gen2 update esetében.

OC nincs és nem is lesz, ha ilyen rom kell, szerintem maradj a jelenleginél :)

(#16990) tpeti78 válasza kelzsoca (#16989) üzenetére


tpeti78
senior tag

GEN2-es már egy ideje,de mostanában mintha jobban merülne valamiért,persze elképzelhető,hogy azért,mert már tele raktam minden x@rral.... :U

Nem igazán kell az OC,csak kérdeztem.Köszönjük a romot,ma akkor ráfekszem,ha már publikáltad! :R :)

szerk.: Marketről csak és kizárólag kártyás fizetéssel lehet vásárolni?Az egyenlegem terhére nem megy sehogy sem?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#16991) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

New! cm 7 n75 full.

(#16992) kelzsoca válasza bodoraudio (#16991) üzenetére


kelzsoca
félisten

Majd 100 körül talán érdemes lesz vele foglalkozni.

(#16993) kungzi válasza kelzsoca (#16989) üzenetére


kungzi
veterán

szia
full rom mikorra várható, ha lesz egyáltalán? előre is köszi

(#16994) kelzsoca válasza kungzi (#16993) üzenetére


kelzsoca
félisten

~1 óra múlva.

(#16995) bala6120 válasza bodoraudio (#16991) üzenetére


bala6120
senior tag

Érdekes, hogy a mérete több, mint 3 MB-l kisebb. Ezt lehet, hogy kihagyom :D

[ Szerkesztve ]

(#16996) baal-amiga válasza kelzsoca (#16893) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nekem mind a T-Mobile H, mind a T-mobile NET apn-nel megy a mobilnet (előfizető vagyok). Valamiben van különbség, melyiket használom?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#16997) Merlini válasza anglergab (#16877) üzenetére


Merlini
tag

wbaw’s Gen2 v4

Partition layout: 2MB cache, 138 MB system, 315MB data

Nekem ezek stimmelnek.

Beállítások -> Belső tárhely - Összes hely: 316MB
Elixir - Belső 315,6MB

A SystemPanelLite Task Manager -ben is a "2MB cache, 138 MB system, 315MB data" értékeket látom. (Menü -> Dev Info -> Storage)

Maximalista vagyok /data terén ez volt a fő ok, hogy Bladre váltottam Spica-ról. :))

[ Szerkesztve ]

(#16998) szilvaspet


szilvaspet
tag

3G Watchdog helyett tudtok egy jó alternatívát?
Mióta felraktam a T-s frissítést meg a Fingerprint Fullt, rendszeresen kinullázza a beállított értékeket, úgyhogy már nem is tudom mennyi maradt a mobilnet csomagomból...

köszi

Pet

(#16999) tpeti78


tpeti78
senior tag

Kelzsoca,a mai T1 lite leírásában ez elírás? :)

"Ez a rom pedig azoknak készült akik esetlegesen már átalakították a készüléküket, illetve független készülékkel, vagy Vodafone SIM kártyával rendelkeznek."

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#17000) Pumika1975 válasza szilvaspet (#16998) üzenetére


Pumika1975
senior tag

call meter ng
marketen

win 10, ....múkodj!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.