Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15501) Ronam válasza Keeperv85 (#15491) üzenetére


Ronam
addikt

de feltűnt a probléma amit írtál.pont miután felraktam a t-s exe-t nálam ugyanez volt.fos ez a recovery,ahogy van.be is paráztam kicsit wipe után :),csak ez a fos recovery maradt,első alkalommal mikor próbáltam sd-ről rom-ot telepíteni ott is ugyanezt a hibaüzenetet dobta :).kicsit beszartam,de aztán egy restart után megoldódott a probléma.

(#15502) umek7 válasza vtommy (#15500) üzenetére


umek7
őstag

Ha Vodás vagy T-s vagy akkor a kelzsoca blogjában megtalálható Hungarian Fingerprint V1-et.

(#15503) Keeperv85 válasza Ronam (#15501) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a nagyobb baj, hogy ilyenkor a legtöbben pánikba esnek a kártyára gyanakodva és rögön formáznak...

Aztán jön a meglepi...se kapcsolat a géppel, se ROM a kártyán...

(#15504) kelzsoca


kelzsoca
félisten

(#15494) Freeman01
(#15498) Reverting

5 perc és kész.

(#15505) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!
eddig svéd rom volt fent, most hogy megjelent a T-mobilos frissítés gondoltam frissítek, feltettem a gyári recovery-t és onnan meg követtem a t-mobilos leírást, elindult a progi de 98%on megállt:S azt íjra pirossal, hogy reset:S

egy kép róla:

mi a teendő?:S

előre is köszi!

üdv
pac

[ Módosította: RoyalFlush ]

(#15506) kelzsoca


kelzsoca
félisten

==========================
Fingerprint_circlemod_theme
==========================

LETÖLTÉS

MD5: c89fbd0f109d70ac3b5ea5715983692e

Keresőszavak: finger, fingerprint, theme, téma, circle, circlemod

[ Szerkesztve ]

(#15507) Keeperv85 válasza pacman789 (#15505) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Vedd vissza linkre a képet, mert széthúzza a fórumot. Kösz!

Húzd ki, jobbat nem tudsz tenni. Próbáld újra előröl, elvileg menni fog, mert az elején írja a FW részeket, ami kritikus. Elvileg... ha tégla lesz, mehet a szervizbe, így is, úgy is.

(#15508) kelzsoca válasza pacman789 (#15505) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennek a telefonnak nagy valószínűség szerint vége lett.

Sokat nem tudsz tenni, lehúzod usb-ről, és megpróbálod újra FTM módba tenni, ha engedi akkor a telefonból nem lett tégla, ha semmire nem reagál, akkor viheted is cseréltetni a szolgáltatóhoz.

(#15507) Keeperv85

Komolyan vicc, hogy éppen a hivatalos frissítéstől szállnak el a telefonok, állítom ha a modaco-s exe-t engedték volna rá ezen tulajdonosok talán egy készülék sem lett volna tégla, valami nincs rendben ezzel a T-s update-el.

[ Szerkesztve ]

(#15509) pacman789 válasza Keeperv85 (#15507) üzenetére


pacman789
aktív tag

nekem nem húzza szét, de sajna már nem engedi szerkeszteni:( ha jár erre egy moderátor akkor remélem megcsinálja!
amúgy köszi a választ.

szerk.: neked is kelzsoca

[ Szerkesztve ]

(#15510) _NCT válasza pacman789 (#15509) üzenetére


_NCT
őstag

Moderátor nem egy gép, hanem ő is ember, van élete is.

ITT tudod bejelenteni a hozzászólásod, és majd ő módosítja, de natúrban nem fog minden topic minden hozzászólását átolvasni.... Gondolom érthető.

(#15511) Keeperv85 válasza _NCT (#15510) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem annyira zavaró, nekem lenne ideje már az IFrameket megcsinálni a böngészőben... elvileg nem kéne széthúzza az egészet.

(#15512) pacman789 válasza kelzsoca (#15508) üzenetére


pacman789
aktív tag

siker:) újra elindítottam és végigment! köszi szépen;)

akkor most megy fel a fingerprint;)

[ Szerkesztve ]

(#15513) szki válasza Keeperv85 (#15511) üzenetére


szki
őstag

Nekem FF4-ben nem okoz gondot a kép.

Feltettem a circlemod témát Fingerprintre. Csinos. Teszteljük ezt is:)

#15512 pacman789: Szerencséd van! Recoveryből nekem a 3.0.2.8 jött be (gen2-es verzió kell most már neked).

[ Szerkesztve ]

(#15514) Reverting válasza kelzsoca (#15506) üzenetére


Reverting
őstag

thx:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#15515) spence225 válasza kelzsoca (#15508) üzenetére


spence225
aktív tag

Még jó hogy nem is nagyon gondolkztama T-s frissítésen :)

(#15516) Peat;) válasza kelzsoca (#15492) üzenetére


Peat;)
veterán

Szia, szeretném a gyári t rommal gen2-esíteni a telefont, majd utána a fingerprint lite romodat feltenni. Azonban a partícionálás gondolatával is játszok mivel ha minden igaz a gyári gen2 data az 162 mega körüli, miközben most 208 megát ír nálam android info internal memorynak..akkor ha nem vagyok szuperhülye ez visszalépés lenne ilyen szempontból :F

A partícionálás csak a modacos gen2-esítéssel érhető el? ([link]) Vagy csak gen2-esítés céljából felrakott 2.2 t romos készüléket is lehet particionálni, mielőtt custom romot raknék fel?

Bocs ha már volt, illetve ha túlzottan bonyolult akkor hagyd a fenébe és maradok gen1 vagy megbarátkozom azzal hogy az sd kártyát kell majd befogni a kis gen2 data miatt..

SZERK: nem jó a gyári tré updatelő?! Akkor még egy kérdés, a modacos partícionálós leírás megfelelő, annyi változtatással hogy a lite romodat rakom a kártyára? "At this point, download SS RLS4b on to your sdcard and leave it there.(Important)"-itt, és majd azt telepíteném.

[ Szerkesztve ]

(#15517) Glatius válasza Peat;) (#15516) üzenetére


Glatius
őstag

Ha úgyis át akarod alakítani a partíciós táblát, akkor el kell felejteni a kockázatosnak látszó T-mobile-os frissítő alkalmazást.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15518) kelzsoca válasza Peat;) (#15516) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

szeretném a gyári t rommal gen2-esíteni a telefont, majd utána a fingerprint lite romodat feltenni.

Szerintem ne kockáztass :)

Hamarosan elérhetővé fogok tenni egy leírást, mert folyamatosan hullanak a telefonok a T-s frissítés miatt.
Ebben a leírásban a modaco-s megoldás lesz, szerintem érthetően általam felvázolva, várd meg, olvasd el, és dönts :)

(#15512) pacman789

Szerencséd volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15519) Keeperv85 válasza Peat;) (#15516) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak arra vigyázz, hogy még akkor tedd a kártyára, mielőtt az egésznek neki látnál, mert utána azzal a recoveryvel te semmit nem teszel sehová, amit feltesznek ezek a cuccok...

[ Szerkesztve ]

(#15520) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Fáj nagyon a szemem, így nézzétek el nekem, hogy nem olvasom át az elmúlt 25 óra 600 hozzászólásos :Y termését!
Szóval volt valami egetrengető dolog ezen időszak alatt?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#15521) #88471552 válasza kelzsoca (#15518) üzenetére


#88471552
törölt tag

Ezt énis nagyon várom.Még mindig nem mertem gen2-esíteni a telenoros telomat.:)

(#15522) kelzsoca válasza syl5 (#15520) üzenetére


kelzsoca
félisten

Röviden és tömören hullanak a telefonok a T-s frissítés miatt, ennyi user error nem lehet :)

600 hozzászólás, nem is néztem, de nem semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#15524) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Sziasztok!
Elég nagy problémám van. Tegnap frissítettem gen2-re a telefont a t-s exe-vel. Azelőtt a kelzsoca féle Swedish Spring RLS4b blue lite verzió volt fent. Frissítés után a Szezso15 féle MIUI-s RLS5-öt raktam fel. Ma küldtem egy sms-t és utána (kb egy órára rá) vettem észre, hogy nincs hálózat, nincs szolgáltatás. A teló T függő, de djuice (telenor)-os kártyával használtam. Hazajöttem és beleraktam a régi T-s simemet, azzal egyből talált hálózatot (max téretővel). Visszarakaktam a djuice-os simem és nem talál hálózatot. Gondolván, hátha a romnak nem tetszik valami, visszadobtam a kelzsoca féle Swe.Spr. RLS4b lite verziót. Nem jött be a dolog, mert továbbra sem talál hálózatot djuiceos simmel.
Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#15525) Zorel


Zorel
senior tag

Sziasztok!

Gyári T-s 2.1-et frissítettem a T-s 2.2-re, rendben is volt, de mivel igen kicsi a data hely, így a T-s fingerprint_liteot is felpakoltam, ami után nem indult el a telo, zöld robotig jut és ott megáll. Recoveryből visszaállítottam a 2.2-t, így a telo ok, de a fingerprint nem jön össze. Ötlet, hogy mi az oka? Köszi.

(#15526) Peat;) válasza kelzsoca (#15518) üzenetére


Peat;)
veterán

Naná hogy megvárom és az lesz, köszi szépen.

(#15527) szezso15 válasza MaTTeS (#15524) üzenetére


szezso15
addikt

IMEI számod van ?

(#15528) MaTTeS:

Beállítások->Telefon adatok->Állapot -> egyik rész az IMEI

Ha mindenféle szám van ott akkor jó...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15528) MaTTeS válasza szezso15 (#15527) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Azt mivel lehet megnézni?

(#15529) #19617792 válasza MaTTeS (#15528) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tárcsázóba *#06#.

(#15530) kelzsoca


kelzsoca
félisten

=S=A=J=Á=T==F=E=L=E=L=Ő=S=S=É=G=R=E==H=A=S=Z=N=Á=L=D=
Mire használható ezen leírás? =>Vodafone készüléknél RAM feloldás/a készülék Gen2-vé alakítása/módosított partíciós tábla használata
=F=E=L=E=L=Ő=S=S=É=G=E=T==N=E=M==V=Á=L=L=A=L=O=K=

A LEÍRÁS NEM JELENHET MEG MÁS HELYEN, KIZÁRÓLAG CSAK A LOGOUTON, TEHÁT SENKINEK NEM ADOK ENGEDÉLYT EZEN ÍRÁS PUBLIKÁLÁSÁRA MÁS OLDALON!

[ Szerkesztve ]

(#15531) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Hello!
Létezik olyan program ami elrejti a market elől az alkalmazásokat.?

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#15532) latis666 válasza kelzsoca (#15508) üzenetére


latis666
aktív tag

Én tegnap a stock recovery-s verzióval csináltam meg a t-s exe-s frissitést és bár a szivem majdnem megállt, azért a frissités tökéletesen végigment.
(előtte nem volt partició modositás)
szerintem a korábbi módositás vagy memoriában maradt szemét miatt lehet ez a sok hiba. Persze érteni nem értek hozzá az igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#15533) MaTTeS válasza szezso15 (#15527) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Van IMEI számom (ugyanaz ami a dobozon is van), szóval nem írta át.

Behalok, anyum vodás simjével is maxos térerőt kapok.
Meghalt volna a Djuiceos simkártya 1 hét után?

[ Szerkesztve ]

(#15534) #19617792 válasza kelzsoca (#15530) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha így sem elég érthető a felhasználóknak, vagy így sincsenek eléggé figyelmeztetve a veszélyekre, azok elmehetnek kapálni...

[ Szerkesztve ]

(#15535) tboldi


tboldi
nagyúr

Lucifer6280:
nem tudom. de megkérdezhetem miért? :)

bocsi, nem a "válasz" gombra kattintottam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15536) dodo76 válasza kelzsoca (#15508) üzenetére


dodo76
tag

Szia!Telepitettem a Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue-t.a Bluetooth nálam valamiért nem működik,szinkronizálom más készülékkel,de az adatátvitel nem jön létre.ez mitöl lehet??

ZTE Blade Nekem tetszik!De már Skate van s az az új kedvenc!!:)

(#15537) catroot válasza latis666 (#15532) üzenetére


catroot
veterán

Detto. Amikor ment az állapot-sáv, hogy halad a frissítés és közben az usb-csatlakozásnak a Windows-féle hangja szólalgatott meg, hogy fel- és le csatlakozott... Akkor ott kicsit imádkoztam! :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#15538) kelzsoca válasza #19617792 (#15534) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem akartam, nagyon nem egy ilyen leírást közölni, de talán így nem lesz annyi tégla.
Remélem érthető is a leírás. :)

Passz, de tedd fel akkor a fingerprint-et (Vodafone és T-mobile függő készülékre felmegy, remélem nem Telenor-os vagy)

[ Szerkesztve ]

(#15539) Lucifer6280 válasza tboldi (#15535) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Mert ezt kapom: Probléma lépett fel az alkalmazáscsomag ellenőrzése során.
És eddig ilyet nem kaptam csak amióta gen2-esítettem a telót, És már az agyamra megy hogy nem tudom rá felpakolni az app-okat...

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#15540) MaTTeS válasza MaTTeS (#15533) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Bedugtam töltőre a telefont és egyből lett Djuiceos hálózatom. Ki érti ezt :F

Megint nincs hálózat... Na jó, akkor holnap visszaviszem a SIM-et.

[ Szerkesztve ]

(#15541) Keeperv85 válasza kelzsoca (#15538) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én már tegnap bedobtam a társaságot a mély vízbe, de örülök, hogy egy-két extrém kivételt leszámítva nem hülyékkel vagyunk körülvéve és a többség komolyan vette a leírtakat. :C

(#15542) sonique válasza MaTTeS (#15533) üzenetére


sonique
őstag

mint tudjatok folyamatosan cserélik a Telenor hálozatát
és ezért vanna olyan cellák amik épp nem üzemelnek

vagy épp közben kapcsoljak le
ilyenkor a kártyád is be tud ragadni

érdemes ügyfélszolgalatot felhivni érdeklödni az tartrozkodási helyeden lévö
hálozat fejlesztésröl
és kérni egy frissitést a kártyára

(#15543) #19617792 válasza kelzsoca (#15538) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egy-két észrevételem lenne.
Mivel a svéd ROM az első olyan ROM, ami gen1 és gen2 kompatibilis, szerintem ezért annál megoldható, hogy gen2-esítés után a már belakott ROM adatai visszakerüljenek a telefonra, így ne kelljen minden újra feltelepíteni. Ehhez a CWM Advanced Restore menüjében a restore data-t lehetne használni.
Másik, mellékelted a gyári partíciós táblát is, ez oké, csak egy kicsit pazarló még CM7 esetében is, mert 220MB system bőven sok mindenféle ROM-hoz (a gyári Froyohoz is, az is egy kicsit hájas ROM), így meg a data-n kevés hely marad. Ne csináljunk egy optimálisabb partíciós táblát CM7 / gyári Froyohoz? Mondjuk 37.5MB cache, 150/160 MB system, és 252/242MB data? Én csináltam saját táblát, és a svéd exe-vel feltettem a telefonra és nálam jól ment.

[ Szerkesztve ]

(#15545) gabe96 válasza Tonchi (#15438) üzenetére


gabe96
aktív tag

köszi :R

(#15546) kelzsoca válasza #19617792 (#15543) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a gyári állapot direkt került bele, van aki ragaszkodik hozzá, de aki nem annak meg ott a 128-as system :)

Csináltam én is sajátot, de ide inkább nem teszem be, ez a biztos, persze csak szerintem.

(#15544) api29

Hát komolyan mondom én aztán végképp nem szeretek ilyet közzé tenni, de ez a T-s update téglásít, és nem hinném hogy ennyi user error lenne...

[ Szerkesztve ]

(#15547) 3lackhawk


3lackhawk
csendes tag

Pont péntek 13-án kell mindenkinek GEN2-esiteni? :D

Nokia 3650->N73->N82->N5800->ZTE Blade GEN2 (CM7) + Defy SOC (CM7+CM9)

(#15548) Peat;) válasza kelzsoca (#15530) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszönjük, elolvastam, világos leírás, a letöltést ellenőrző kódot még nem lelem, de mindjárt benne lesz/én néztem el. Hétvégén meg is ejtem a dolgot!

(#15549) #30662400 válasza 3lackhawk (#15547) üzenetére


#30662400
törölt tag

Majd módosítják az ÁSZF-et a szolgáltatóknál, hogy ez garanciavesztéssel jár :))

(#15550) Keeperv85 válasza kelzsoca (#15546) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Hát komolyan mondom én aztán végképp nem szeretek ilyet közzé tenni, de ez a T-s update téglásít, és nem hinném hogy ennyi user error lenne..."

Én meg hiszem. Agyon van G2-esítve, meg szanaszét particionálva legtöbb teló, amiből tégla lett... ez már magában elég user error. Erre még most rájön az is, hogy keverni is lehet a fájlokat --> téglagyár.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.