Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16501) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A mai napon 2011.05.16. még nincs információ arról hogy a Telenor hazai mobilszolgáltatónál, a ZTE Blade típusú készülékre mikor várható a hivatalos 2.2-es Froyo frissítés!

Keresőszavak: pannon, telenor, zte, zte blade, blade, frissítés, update, 2.2, froyo, hivatalos, ügyfélszolgálat, szolgáltató, telefon, kerti locsoló. :)

(#16502) Keeperv85 válasza Stirlitz (#16481) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát ez nem jött össze ugye...! Boldog szülinapot! :DDD

@kezsoca: "kerti locsoló" :DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16503) sesshou


sesshou
senior tag

Valahol olvastam hogy ahhoz hogy a cm-et feltegyem át kell variálni a system/cach/data particionálást a telón ez mennyire igaz mennyire veszélyes mennyire vissza csinálható és mennyire... hogyan kell

(#16504) kelzsoca válasza sesshou (#16503) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mennyire és mennyire, hozzá ne nyúlj a telefonhoz, főleg ne a CM miatt :)

(#16505) sesshou válasza kelzsoca (#16504) üzenetére


sesshou
senior tag

Nem valószínü hogy feltenném a 2.3-at amíg biztosan nem tudom hogy már stabil inkább csak érdekel a dolog. Abból amit mondtál azt tudom leszűrni hogy a) nem érdemes feltenni a cm-et vagy b) azt hogy nem kell megváltoztatni a felosztást.

(#16506) TRob1 válasza sesshou (#16505) üzenetére


TRob1
veterán

c) Mostanában Zsoca nem próbálta a CM-eket :U

(#16507) kelzsoca: :) (Vegyük úgy, hogy a data miatt érdemes lehet átméreteznie, és "esetleg", meg "ha" kedve van próbálkozni, a CM-nél sem lesz akadály :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#16507) kelzsoca válasza TRob1 (#16506) üzenetére


kelzsoca
félisten

d) CM miatt ugyan ne akarja már átméretezni a partíciós kiosztást :)

(#16505) sesshou

Segítek akkor picit, stabilabb lehet mint eddig, de soha nem lesz olyan mint egy a készülék gyártója által fejlesztett és kiadott szoftver.
Ha a telefon hobbi, szórakozás céljából tartod elsődlegesen, akkor tedd fel a CM romot, ha komolyabb munkára, munkaeszköznek használod a készüléket, és fontos a megbízhatóság akkor használj gyári romot.

(#16508) suti_88

Vidd be egy T-s boltba és ráteszik a telefonra, előtte a fontos adataidról készíts mentést.

(#16509) Glatius

Szerintem aki a T-s frissítést szeretné a készülékre engedni, nyugodtan mondható, hogy vigye inkább be a szolgáltatóhoz, és csináltassa ott.

[ Szerkesztve ]

(#16508) volvoguy


volvoguy
addikt

ÜDV! Tényleg kijött a 2.2-es update a Blade-hez? Megnéztem T oldalán, szóval akkor gondolom igaz.

Frissítésről mit érdemes tudnom? Letölti magától a készülékem netről és updateli magát, vagy nekem kell a T oldaláról az ott leírtak szerint?

Az update minden adatot töröl a telóról? Tehát érdemes Backupolni ezeket? Köszi üdv!!!

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16509) Glatius válasza volvoguy (#16508) üzenetére


Glatius
őstag

Ha a T-s update-t akarod, akkor vidd be egy T-pontba, és csináltatsd meg a szervízessel! Ha az ő kezében adja be a kulcsot, akkor biztos a csere, ha te viszed be, hogy nem bírta ki, akkor jön a kézmosás, meg a nem hiszem el...
Ez a művelet mindenképpen kockázatos, feleslegesen pedig nem szabad kockáztatni még apróságokat se.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16510) Pumika1975 válasza Keeperv85 (#16502) üzenetére


Pumika1975
senior tag

ha jól veszem ki ti barátok vagytok...:DDD

win 10, ....múkodj!

(#16511) sesshou válasza kelzsoca (#16507) üzenetére


sesshou
senior tag

Itt most a kérdés lényege az lenne de sajnos még nem kaptam rá választ hogy a CM hez ha véletlenül a jövőben úgy döntenék hogy felteszem feltéltlenül szükséges e hogy megváltoztassam a partició felosztást? Vagy fel lehet tenni ezen művelet végrehajtása nélkül is?

(#16512) volvoguy válasza Glatius (#16509) üzenetére


volvoguy
addikt

De mindenképpen kell a programjaimról backupot csinálni? Elveszne kaz adatok a frissítés során? Avagy nem?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16513) Saccco


Saccco
nagyúr

Régen jártam erre....
Van T-s 2.2?!?! El se hiszem... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16514) kelzsoca válasza sesshou (#16511) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, fel lehet.

(#16513) Saccco

Jó reggelt :)

[ Szerkesztve ]

(#16515) Glatius válasza sesshou (#16511) üzenetére


Glatius
őstag

A gyári partíciókiosztás igen terjengős, arra bőven ráfér. A 128 megás ésszerűsített méretű /system partícióra viszont már nem, erre van a 136-os köztes megoldás.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16516) Keeperv85 válasza Pumika1975 (#16510) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Fogalmam nincs mi a szívfájdalma, lehet "véletlen" feljelentettem őt vagy valamelyik "mélyen tisztelt" tolvaj barátját... "ez van, Sprite!" Nem mintha nagyon meghatna egy fórumon valakinek a véleménye, pláne... na inkább hagyjuk szerintem.

(#16517) istnag válasza sesshou (#16511) üzenetére


istnag
addikt

csak 136 megás vagy ennél nagyobb systemre lehet feltenni...136-tól fölfele már jó...

Saccco: üdv, aha van... tényleg rég jártál erre... :DDD

Valaki erre... :B :B

[ Szerkesztve ]

(#16518) Saccco válasza kelzsoca (#16514) üzenetére


Saccco
nagyúr

Rá is nézek az első hszre, emiatt bőven ráfér a frissítés. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16519) TRob1 válasza volvoguy (#16512) üzenetére


TRob1
veterán

Elvesznek ha nem backupolsz! :K

¤ R'n'R ¤

(#16520) diegho


diegho
nagyúr

Nálatok is többet bír a teló a T-s 2.2-vel? Én eddig 2 nap alatt lemerítettem mindig, ha neteztem vele napi 1-2 órát és még játszottam is valamennyit. Most meg szombaton reggel vettem le a töltőről, azóta folyamatosan bekapcsolva a wi-fi, neteztem kb 3-4 órát, játszottam kb 1 órát és 63%.

(#16521) Glatius válasza diegho (#16520) üzenetére


Glatius
őstag

Az új firmware szépen teljesít.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16522) kekfog


kekfog
csendes tag

Akinek volt olyan problémája a 2.1-es gyári szofttal, hogy a vissza gomb nem villogott nem fogadott hívásnál és sms-nél, attól kérdezném, hogy a 2.2-es-be is van ez a probléma? Tudom, hogy a Led me Know Beta nevű progi megoldja a gondot "elvileg". Nekem az FLB8-on lefagyasztotta a főképernyő óráját.
Az "én megyek" is jól működik ezen a gyári 2.2-esen?

(#16523) sesshou válasza Glatius (#16515) üzenetére


sesshou
senior tag

Ugyan nem igazán áll szándékomban megváltoztani ezt a felosztást de hol tudom ezt megnézni hogy most hogy van felosztva? és hogy lehet ezt megváltoztatni. Jó informatikus révén addig nem igazán hagy nyugodni a dolog amíg (ha ugyan nem is nyúlok hozzá.) nem tudom hogy mindent ilyen kis dolgot. és akkor majd én leszek az aki az ehhez hasonló bugyuta kérdéseket megválaszolni:)

(#16524) volvoguy


volvoguy
addikt

Ha ugye beviszem a T-be hogy rakják rá nekem a 2.2-t, ugyanazt teszik rá mint ami letölthető az oldalukról? Mármint nem buherálnak semmit? (nem bízom a szervízesekben...)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16525) istnag válasza sesshou (#16523) üzenetére


istnag
addikt

terminal emulator-ban(root kell):
su
df

suti88: hát nem valószínű,hogy csináltak nekik egy másikat...

[ Szerkesztve ]

(#16526) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Blade wifi fix meg regpon is megy, mégis folyton átugrik 3Gre a teló, vagyis ha elmegy a wifi jelrőssége, hiába jövök vissza a router közelébe nem megy vissza rá. Most emiatt sikerült 15 megát elhasználnia 3 nap alatt :(( Esetleg valami progi ami megbízhatóan programonként le tudja írni az adatforgalom mennyiségét, létezik? 3G watchdog csak az összes forgalmat írja, pro lehet tudja de nem akarom feltenni mert elveszteném az eddigi statisztikát.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#16527) kungzi


kungzi
veterán

Múlthéten felraktam a hivatalos T-s frissítést. Szeretném kipróbálni a 2.3-at is, de ahhoz kell a modacos-s frissítés. Érdemes megcsinálni, vagy nagy a valószínűsége, hogy falazó blokk lesz a telóból? :D

(#16528) barnam_ válasza istnag (#16462) üzenetére


barnam_
nagyúr

GEN2-es telefonon nem fog elindulni a T-s frissítő, tehát feleslegesen szenvedtél vele.

(#16513) Saccco: ezt is megéltük :D Mondjuk sokat nem vesztettünk volna ha nem jelenik meg...

(#16524) suti_88: de, a legújabb Froyo Vérpistike MIUI edition-t fogják neked felrakni a T-nél :DDD :W

(#16527) kungzi: mért kellene hozzá?

(#16526) Bdanyy: 3G watchdog csak mobil net forgalmat mér, amúgy használd az apndroid-ot, és nem fog felmenni m.netre

[ Szerkesztve ]

(#16529) Keeperv85 válasza volvoguy (#16524) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pedig csak nyugodtan bízza szervizesekben! Aki nem nyúlkál tűzbe, az ugye nem is égeti meg magát. Lefordítom, hogy értsd: ha minden rendben van a telón, akkor nincs mitől tartani. Ha esetleg kifekszik, még mindig lehet mentésed, ami ugye otthon teljesen legálisan elkészíthetsz, garancia vesztés nélkül.

(#16530) istnag válasza barnam_ (#16528) üzenetére


istnag
addikt

a k... életbe :W azért köszönöm... :DDD

(#16531) Bdanyy válasza barnam_ (#16528) üzenetére


Bdanyy
addikt

Szeretem ha felmegy, azért van :DD

Csak ha van wifi jobb lenne, ha azt használná.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#16532) Stirlitz válasza Keeperv85 (#16516) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jól is teszed ha hagyod! :K (Megjegyzem engem nem jelentettél fel, és baráti kapcsolat sincs a feljelentettek és köztem.) De valóban szereztél sok "barátot" itt a fórumon. ;]

(#16533) sesshou válasza istnag (#16525) üzenetére


sesshou
senior tag

Köszi a választ

(#16534) Saccco válasza barnam_ (#16528) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most backuppolom az appokat.
Aztán jön egy cszip, mert nekem még lehet. :D
Aztán jön a T-s update.
Utána meg meglátom milyen romot teszek fel... :D

Vagy ellenvetés? :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16535) kelzsoca válasza volvoguy (#16524) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyugodtan bízz bennük, igaz a legtöbb nem áll a helyzet magaslatán, de a lényeg nem is ez, hanem az ha letéglásítja a készüléked, akkor azt szó nélkül cserélnie kell :)

(#16534) Saccco

Miért nem dobod fel csak a gyári recovery-t? és ezután engeded rá a T-s exe-t.
És akkor gyorsabban tudsz téglát is gyártani, most feleslegesen húzod itt az időt :)

[ Szerkesztve ]

(#16536) rytsye


rytsye
csendes tag

Köszönöm a segítséget ! Lenne még valami! Hogyan tudok avi-bol olyan mp-4 filmet convertálni(milyen progival) ,hogy a telefon egész képernyőjén fusson a film vagy azt be lehet valahol állítani? Mit kell csinálnom? Még egyszer köszönöm !

(#16537) volvoguy


volvoguy
addikt

Szeretnék mindent legyalulni a Blade-ről (nevek, üzenetek, appok), hogy olyan legyen mint amikor még megvettem. Hogy csináljam?

Van erre vmi billentyűkombó? Hangerőgombokkal vagy hogyan tudom??

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16538) rharta


rharta
tag

én azt szeretném kérdezni hogy windows xp elérhető lesz a bladen? Meg, hogy ahhoz kell külön boot particio? Mert én most próbálom feltenni a milleniumot, de valami fail-t ír, heeeeelp!!!
:))

(#16539) kelzsoca válasza volvoguy (#16537) üzenetére


kelzsoca
félisten

A supercombo: Személyes adatok=>Gyári alapbeállítások :)

(#16538) rharta

a Windows 7-et most portoljuk rá, de ehhez mindenképpen majd egy 4gb-os SD kártya kell.

(#16541) Saccco

Álmodj királylány.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#16540) vegyszer válasza volvoguy (#16537) üzenetére


vegyszer
addikt

a ZTE_BLADE_Secret.pdf szerint:

*983*57# Factory Reset

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#16541) Saccco válasza kelzsoca (#16535) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kösz a bizalmat! :DDD

Miért téglásítanék? :)
Ez sem veszélyesebb, mint a cszip, vagy a svéd exe amiről csak most szereztem tudomást. :D

(#16539) kelzsoca:
A francnak kell paráztatni............... :)) :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16542) rharta válasza volvoguy (#16537) üzenetére


rharta
tag

A T.mobile oldaláról tedd fel a hivatalos Rom-ot és máris olyan. Ha gen1 akkor 2.1 ha gen2 akkor 2.2
Egyébként ugyanugy csináld mint ha gariba vinnéd vissza mókolások után. Nincs rá billentyűkombó

Esetleg ez: a hüvelykujjaddal nyomd meg a menü gombot, majd 2mp-re a hangerő le és mielőtt letelne a 2mp nyomd le a hangfel-t is 3 mp-re. Most a gyűrűs ujjaddal nyomd meg a bekapcs gombot és közben kérj meg vkit h vegye ki a simkártyát. :)

(#16543) rharta válasza kelzsoca (#16539) üzenetére


rharta
tag

Huu az nagyon jó lenne, akkor már csak annyi, hogy a 4Gigás SD helyett nem lenne jó mondjuk ha a külső vinyót hozzákötöm a telóhoz? :D

Am néha már a hajam égnek áll a sok hülye kérdéstől :D

(#16544) suti_88

Szerintem ezt olvasd el, és minden tisztább lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16544) volvoguy válasza rharta (#16542) üzenetére


volvoguy
addikt

Na várjunk mi az hogy gen1 és mi az hogy gen2? Én a telómat még akkor vettem amikor kijött, hisznte az első napokban. Akkor nem is biztos hogy felmegy rá a 2.2-es update?

Jah és az én kernel verzióm: TM_P729TV1.0.0B01

De azóta már volt B02 és B03 is...

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16545) rytsye


rytsye
csendes tag

Valaki segítség az előző kérdésemre ??????

(#16546) Glatius válasza Saccco (#16541) üzenetére


Glatius
őstag

Annyival veszélyesebb, hogy ez ne csak ír, hanem olvas és áthelyez.... ezt nem lehet ismételni, ha leállna.

rhartaBiztosan nem fat-16-ra van formázva. Másik lehetőség, hogy a Winfos telepítés előtt ellenőrzi a [Ctrl] [Alt] és [Del] gombok meglétét, ezért nem is fog menni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#16547) istnag válasza rharta (#16538) üzenetére


istnag
addikt

(OFF)nekem már fent van,nem értem nálad miért nem megy... :F Szerintem tápegység a gond,vagy a kuplung...(/OFF)

(#16548) kungzi válasza barnam_ (#16528) üzenetére


kungzi
veterán

mert nem úgy volt, hogy a T-s nek olyan a partíciókiosztása, hogy nem megy fel rá a CM7? ha nem akkor elnézést kérek :D

(#16549) istnag válasza kungzi (#16548) üzenetére


istnag
addikt

akkor kérj elnézést... :DDD :DDD :DDD

(#16550) #88471552 válasza kungzi (#16548) üzenetére


#88471552
törölt tag

arra ne menne fel?(még a win xp is) :D nem keresem vissza, de assszem 220mega a t-s systeme.
a data particó kicsi a T-s-nél az a baj, tehát a cm símán felmegy

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.