Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15351) Def26


Def26
félisten

Próbálta valaki a gameloft -os játékokat ZTE blade -en? Ha vásárolni akarok akkor (mivel nincs a telók listájában a zte blade) melyik típusú telefont állítsam be sajátomnak?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15352) ux1 válasza api29 (#15332) üzenetére


ux1
addikt

Háát engem már megelőztél.. nekem 2 volt...:D

(#15340) anglergab

Most leírtad azt amit a MoDaCo-n fonix is leírt már. :) Csináld meg. Te vagy a fizikus, elméletben, gyakorlatban is lehetnél aktív :D ;]

Más:

- Gyerekek, tényleg jó lenne egy kicsit a személyeskedést félretenni. A fórum egy kicsit szarkasztikus, sajnos nem mindenki érzi a humort, és az iróniát. Egy két beszólásra nem kell mindig támadással válaszolni, beleértve magamat is. Úgyhogy No WAR!

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15353) konikan


konikan
aktív tag

rls4-hez való aosp contacts-al működésre lehet bírni a Fingerprint-es Facebook szinkronizációt?

(#15351) Def26
Nekem a H.A.W.X Motorola Droidra volt állítva, vagy X10-nek.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#15356) kelzsoca válasza Def26 (#15351) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbálta valaki a gameloft -os játékokat ZTE blade -en?

A warezhuszárok szerintem már az összeset próbálták valamilyen módon, de hogy ezekért valaki pénzt adott volna, én még itt olyat nem olvastam (vagy nem emlékszem rá) :DDD

Ezek a játékok nem erre a készülékre készültek, ezért is nincs a kompatibilis listában, így valószínűleg csak felesleges pénzkidobás lenne.

melyik típusú telefont állítsam be sajátomnak?

Szerintem ne kísérletezz vele, nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#15359) anglergab válasza ux1 (#15352) üzenetére


anglergab
addikt

1. Modacon olvasható: "Do not mix and match files from different firmware packages. Some combinations will cause a permanent brick."
2. Meg ugye még van a file.xml is...

Szerintem jobb ötlet nem cserélgetni fájlokat a modacos és a hivatalos t-s update csomag között, mert könnyen előállhat olyan kombináció, amit ha flashelek, tégla lesz.

(#15360) ux1 válasza api29 (#15355) üzenetére


ux1
addikt

Én csak a növésben álltam meg 20-22 éves koromban (vertikálisan), szellemileg nem... :D ;]

(#15359) anglergab

Ahogy én csinálom:

"T"-s szarság archív több helyen... Ha egyszer gariztatni kell.

Megfelelő particiójú MoDaCo-s exe használata, cserélve benne a recovery 3.0.2.8-ra
nálam ez:
gen2_136mb_system_no_oem_2mb_cache
---------------------------------------
/dev/block/mtdblock4 2.0M /cache
/dev/block/mtdblock5 136.0M /system
/dev/block/mtdblock6 302.9M /data

ROM telepítés és örül. (Nálam: - MaximumAfterburner-SS-RLS5-r2-facelift-edition)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15361) kelzsoca válasza anglergab (#15359) üzenetére


kelzsoca
félisten

De nem ezt magyaráztam, ne legyél már falhasználó :W

[ Szerkesztve ]

(#15363) sonique válasza api29 (#15355) üzenetére


sonique
őstag

én most kiprobaltal rls5 gyari böngészöt
de nem lép ki muxik, minden beallitas alap, mert egyébként opera mobile-t hasznalok

(#15364) itsDani


itsDani
tag

Hejhó!
A touch hibás készülékek GEN2-esítéséről mit tudtok? Nem változik semmi, csak ugyanúgy fel kell flashelni a touchfixet a GEN2-es romokra?
Más: Telenoros/djuiceos új frimwareről nincs semmi hír, ugye?

(#15369) energy_


energy_
senior tag

Sziasztok van egy kis bibi most hogy gen2sitetem és ujra feltettem rls4blitebluet...nos hát.... egy ájszaka alatt 100%ot merült reggel mázli hogy magamtól felkeltem... most meg megint 100on van(volt) és olyan 5 perc alatt megint 10%ot merült.... lehet hogy még be kell állnia a romnak vagy nem tudom de ez durva :U

[ Szerkesztve ]

(#15372) kelzsoca válasza energy_ (#15369) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dobj fel egy fingerprint romot, és azzal nem lesznek ilyen gondok.

(#15373) Glatius válasza energy_ (#15369) üzenetére


Glatius
őstag

Ha feltetted ismét az RLS4-et és előtte nem volt teljes körű vipe. akkor háttérben futó szutykok leeszik a fejedet.Nekem reggel 05:00 óta 2%-ot merült... és elhiheted, hogy nem a memóriakiosztás fogyaszt, hanem az, ami a procit hajtja. Nézd végig az összes rendszerbeállítást, a CPU freki-házirendtől a háttérben futó navigációig. (Az Aurának ez betegsége, és kb ebben az ütemben fogyaszt.. :( )

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15374) kungzi


kungzi
veterán

szerintetek sose lesz olyan megoldás flash lejátszásra, ami menne blade-n is?

tudom ,hogy a proci nem támogatja, de később sem lehet rá számítani?

[ Szerkesztve ]

(#15376) _NCT válasza kungzi (#15374) üzenetére


_NCT
őstag

De, majd amikor kiadják az új, durvább hardware-el szerelt ZTE telefonokat, amelyek támogatják a flash lejátszást is. Addig sajnos nem igazán lehetséges, maximum átmeneti megoldások lesznek....


totattis: ott van az aláírásában.

[ Szerkesztve ]

(#15377) totattis


totattis
tag

Szia Kelzsoca!

Kérlek linkeld be az új fórum elérhetőségét!

Üdv: Attis

(#15378) sesshou


sesshou
senior tag

Nem tudja valaki hogyan lehetne a gyro-t kalibrálni mert észre kelllet vennem a játékoknál hogy valamivel eltér a tényleges függőlegestól és balra húz.

(#15380) #88471552


#88471552
törölt tag

"GEN1-ről GEN2-re átalakító TPT T-mobil,Telenor:Szerintem a neve mindent elárul 15mb cache, 138 mb system, 302mb data. 0 oem Clockwork Recovery-t tartalmaz "

A másik fórumon ezt találtam.Ezt ajánljátok telenoros készülékhez?,Mert a particiókiosztás itt a legszimpatikusabb nekem.

(#15381) Glatius válasza kungzi (#15374) üzenetére


Glatius
őstag

Van ilyen célalkalmazás, CPU hardveres támogatása nélkül izomból le tudja játszani a youtube videókaqt.... de ez a legtöbb amit érdemes megcsinálni, fejlettebb dolgokra már az órajel is kevés.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15382) Tonchi válasza totattis (#15377) üzenetére


Tonchi
aktív tag

hát én nem kelzsoca vagyok, de szerintem az aláírásában benne van és minden egyes ember szépen megtalálja és nem fogyaszt el erre egy értékes hozzászólást.
De itt van: [link]

Egy nagyon-nagyon-nagy fekete pont nekem a figyelmetlenségem miatt, ugyanis már beoltottak.

[ Szerkesztve ]

(#15383) Def26 válasza kelzsoca (#15356) üzenetére


Def26
félisten

Akkor most különleges helyet foglaltam el a szívedben? :DDD

Én kipróbálom az egyiket mindenképpen, rászánom azt az 5 dollárt. Abban segíts, hogy melyik teló van a legközelebb (hardverileg) a blade -hez.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15384) umek7 válasza Def26 (#15383) üzenetére


umek7
őstag

Ha leírsz pár alternatívát, akkor segítünk kiválasztani.

(#15385) Lenry válasza Def26 (#15351) üzenetére


Lenry
félisten

az Assassins Creedet próbáltam, az tökéletesen megy

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15386) Ballage83 válasza Tonchi (#15382) üzenetére


Ballage83
csendes tag

Sziasztok!

Frissítettem a telót g2re és fennvan a t-s rom. Viszont sem a 3 betűs navigáció sem az m betűs nem megy... rakjam be az sd kártyát hozzá ezt írja ki. Tud valaki privátban segíteni olyan navigációval ami megy az új t-s romon?

köszi balázs

(#15387) SpeedR válasza Def26 (#15383) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha jól emlékszem, akkor max 10 percig vissza lehet csinálni a marketos vásárlást, ha valami gondod van.

(#15388) Def26 válasza umek7 (#15384) üzenetére


Def26
félisten

Itt a listában vannak a felsorolt telefonok.

Lenry: Ha az oldalról van akkor melyik telefont állítottad be?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15389) gyuszmó válasza kelzsoca (#15345) üzenetére


gyuszmó
őstag

oké ez 30 e úgy meg 40 fölött van ez a bibi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15390) kelzsoca válasza gyuszmó (#15389) üzenetére


kelzsoca
félisten

És nem ér meg 10k-t egy teljesen új 0km-es telefon, amit biztos hogy Te csomagolsz ki, üzemelsz be, mint egy bizonytalan eredetű használt? :)
.............................

A Hungarian Fingerprint V1/T1 romokhoz való Blue témát javítottam saját kezűleg, most már használható!!

(#15391) umek7 válasza Def26 (#15388) üzenetére


umek7
őstag

Jó kis lista, hirtelen nem tudom megmondani hogy mi állhat hozzá a legközelebb de majd lesz valami guru aki rávágja úgy is.

Ahogy elnézem a listát több olyan is van ami biztosan megy a Pengén.

Brother in Arms 2,
Hero of Sparta,
Dungeon Hunter,
Asassins Creed,

(#15390) kelzsoca: Köszönjük ;)

[ Szerkesztve ]

(#15392) gyuszmó válasza kelzsoca (#15390) üzenetére


gyuszmó
őstag

Látom neked sohasem voltak anyagi problémáid, 10 eft nem pénz.
Nekem sajnos igen

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15393) anglergab válasza kelzsoca (#15390) üzenetére


anglergab
addikt

Üdv!

Adott egy Gen1-es készülék. A Gen2-esítéshez melyik modacos módszert érdemesebb követni?
"Klasszikus" svéd exe VAGY Flashing modified firmware to a stock Gen2 phone. Egyáltalán az utóbbi működne Gen1-es készülékkel?
Mert tetszik az utóbbi által kínált + 15MB és a TPT megmaradása Gen2-n.

(#15394) umek7 válasza gyuszmó (#15392) üzenetére


umek7
őstag

Nincs mese, akkor vállalni kell a kockázatot, vagy még gyűjteni hozzá 8-10 ezer forintot.

(#15395) kelzsoca válasza gyuszmó (#15392) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom beszólsz, annak ellenére hogy én éppen Neked akartam jót, gondolom lehetne gyűjteni is még pénzt, akinek van 30k, annak lesz 40k is egy olyan dologra, amit meg szeretne vásárolni.

30k-ért nagy valószínűséggel olyan telefont kapsz kéz alól, amit előtte pár forintért hoztak ki valamelyik szolgáltatótól részletre vagy hűségre, az ilyen telefonokat átlag 1-3 hónapon belül IMEI alapján blokkolják.
Ritka esetben talán eladják a dominóban/vitamaxban vásárolt készüléket, de aki nem hülye az 30k-ért meg sem mutatja.

(#15393) anglergab

A svéd exe.

[ Szerkesztve ]

(#15397) Def26 válasza umek7 (#15391) üzenetére


Def26
félisten

No mindegy, majd megírom a tapasztalataimat. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15398) umek7 válasza #40993792 (#15396) üzenetére


umek7
őstag

Én is, de hát látod...

(#15399) gyuszmó válasza umek7 (#15394) üzenetére


gyuszmó
őstag

Vagy függetlenre várok
Én is tudom,hogy a boltból kihozott a legjobb,de már kb 10 éve cserélek talán 10 új volt és vagy 30-40 használt ez az i900 is anno 130e ft volt sohasem tudtam volna megvenni,de 25 már igen.
Ez a történet :K

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15400) djozsi


djozsi
senior tag

Még lenne pár kérdésem és köszönet, hogy nem hajtjátok el a francba az embereket az ilyen "alapszintű" kérdésekkel, hanem segítetek, respect annak a közösségnek, ami itt kialakult!

Ahogy írtam, T-s a készülékem, a T-s hivatalos gen2-s 2.2-es exe-t ráuszítottam, gen2 lett pigfish szerint, minden rendben van vele.

A kérdéseim:

1.
Ha most felteszem a clockwork recoveryt és elkezdem kipróbálgatni a custom ROMokat és nem vagyok elégedett és/vagy vissza szeretném tenni a gyári állapotot mondjuk szervizes gond miatt, akkor a T Mobile-os 2.2-es gen2-ősítő EXE-vel ezt meg tudom tenni most is bármikor vagy az csak akkor működött, amikor gen1-ről váltottam?
Tehát van lehetőség most is visszatérni a "gyári", gen2-s ROMra, recoveryre (mint régen a csodazippel)?

2.
Ezt jól értelmeztem? Nehogy gond adódjon... Most akkor fel kell tennem a vodás fingerprintet aztán recoveryből mint valami update-et telepítem a T-sítő update.zip-et és akkor olyan lesz a telefon, mintha eleve T-s lett volna? Minden T-s 2.2-ben kapott előny megmarad? Amiket eddig tapasztaltam: jobb akkuidő, erősebb wifi jel, SOKKAL jobb hangerő fülhallgatón keresztül, satöbbi. Ezek maradnak a fingerprintben is? (elvileg kéne nekik , hisz múltkor elmagyaráztátok, hogy ezek főként firmware miatti dolgok, de inkább rákérdezek)

3.
Áttehető angol nyelvűre a fingerprint (mint ahogy a gyári T-s ROM áttehető volt)?

4.
Átpartícionálás nélkül egy fingerprint lite mennyi helyet hagy a programoknak a telefonon? A 2.2-es alap "move to SD" funkció ugye működik rajta (persze csak ha a program is támogatja).

5.
Rootolt a fingerprint?

6.
Recovery verzió lényegtelen a fingerprinthez?

7.
Milyen említésre méltó változtatások vannak a fingerprintben a gyári 2.2-höz képest azon felül, hogy ki lett ganézva a sok felesleges app? Régebbi romoknál általában le volt írva pontokba szedve a módosítgatás, de most ilyet nem találtam (lehet, hogy én keresem rossz helyen).

+1.
Vannak valahol képek a fingerprint alap témájáról és a hozzá elérhető extra témákról?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.