Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16201) Mr.C


Mr.C
őstag

bocsánat ha láma kérdés, de
az T-mobilos exe frissitéshez fel kéne rakni a csodazipet? v legalábbis a recoveryt törölni ugye? mert nekem a recoverybe lép be a hangerő le billentyüvel

Kelzsoca: hát ha a hivatalos oldalon ajánlják ezt akkor a tégla esélye elék pici, meg sokan irták h ök ezt megcsinálták...

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#16202) kelzsoca válasza Mikika (#16199) üzenetére


kelzsoca
félisten

Volt már TPT-vel egybekötött megoldás, ez volt az Allin módszer, mindenki érdekében megszűnt.

(#16201) Mr.C

Szerintem a saját érdekedbe semmiféle frissítésbe ne kezd bele, nem kell még egy téglásított készülék.

(#16198) HIROdj

Valószínűleg nem lesz elérhető, csak saját szórakoztatására csinálja már ux1 a romokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#16203) Victoryus válasza Mikika (#16199) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

minél biztonságosabb? Egy áramszünet install közben aztán tégla. Jó ez a recoverys módszer.
No, lehet megint lesz egy hibrid témám, mint a svédnél. A képernyőzár feloldó grafika az alapból tetszik, a kékből meg a jelző ikonok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16204) HIROdj válasza Victoryus (#16203) üzenetére


HIROdj
tag

ezt átküldenéd nekem is

kelzsoca: a fingerprintes romodban az (alap) nagyon tetszik a feloldás,az ikonok ( a dockban
aza három) átküldenéd őket vhogy, részletes magyarázatot hogy tegyem be őket!

[ Szerkesztve ]

(#16205) Victoryus válasza HIROdj (#16204) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

ha kész lesz akkor ez is fent lesz a blogomban. Kicsit még finomítani kell rajta.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16206) tlac


tlac
nagyúr

tudtok mondani valami UI tesztet?
olyasmire gondolok, hogy pl. scrollozik, gombokat rak ki és tüntet el, stb

a debug.sf.hw 0 és 1 közötti különbséget szeretném kimérni, látszólag nem veszek észre különbséget

(#16207) szezso15 válasza kelzsoca (#16202) üzenetére


szezso15
addikt

Kelzsoca készülj a holnapi PÜ-re! :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#16208) ux1 válasza kelzsoca (#16202) üzenetére


ux1
addikt

Így van... Én átadtam az ifjúságnak a dicsőség érzését... Nagyon jó szezsó romok készülnek majd eme fórumon :) És esetleg majd HIROdj fórumtárs is neki áll majd kifejteni kreativitását. Mi öregek, meg majd elvonulunk szépen az Old_boys fórumunkra :DDD ;] Itt fellehetők lesznek a a konzervatív, ám kitűnően működő munkáink :D ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16209) umek7 válasza ux1 (#16208) üzenetére


umek7
őstag

Ezen most mosolyogtam egy jót, igaz sajnos ezen nem azt kéne..

(#16210) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Hali. valaki nekem erre 16188.csak hogy ez igy jo lenne e?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#16211) szezso15 válasza ux1 (#16208) üzenetére


szezso15
addikt

Most ezt mire véljem? :)
Komolyan mondtad vagy ironikusan :)?

*Hajrá Loki!* i15+

(#16212) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Természetesen az érdem Kelzsocáé a témákért, jó témákból már könnyű összeválogatni ami nekem tetszik.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16213) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Hogyan lehet rendszeralkalmazást lecserélni? :)
Modacon meg XDA-n is utánanéztem de egyik sem működik nekem.
Másnak is hiányzik a SIM-ről hívás, de megoldást még nem találtam :)

Rickeffe

(#16214) micky46 válasza szezso15 (#16211) üzenetére


micky46
csendes tag

A napnál is világosabb, hogy ironikusan mondta. Ha lehetőség adódik rá, midig beszólnak neked az "öregek".

(#16215) szezso15: Nem zavar, hogy folyamatosan oltogatnak?

[ Szerkesztve ]

(#16215) szezso15 válasza micky46 (#16214) üzenetére


szezso15
addikt

Akkor jól gondoltam :D

(#16214) micky46: Valahogy már megszoktam :)

(#16216) kelzsoca: Oké,oké nincs is több probléma,sínen vagyok :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#16216) kelzsoca válasza szezso15 (#16215) üzenetére


kelzsoca
félisten

Továbbá a hétfő lesz az utolsó kívánságműsor.

Tehát még azt az egy kívánságod teljesítem, aztán ennyi volt, ideje önállósodni :)

(#16217) umek7 válasza micky46 (#16214) üzenetére


umek7
őstag

Amíg teljesen jogosan teszik ezt, addig szerintem nincs miről beszélni.

(#16218) ux1 válasza Rickeffe (#16213) üzenetére


ux1
addikt

Az ANDROiD-os okos-telefonoknál semmi értelme SIM-es telefonkönyvet használni. Ha nagyon akarod szerezz be egy NOKIA 3210-est. Ajánlom figyelmedbe a google fiókoddal való szinkronizációt. Ezután a SIM teljesen törölhető. Nekem egyáltalán nem hiányzik, sőt örültem hogy megszabadultam az óskori maradványtól.... :DDD

(#16214) micky46

Dehogy... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16219) Pumika1975 válasza ux1 (#16195) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szia!
mikor lesz elérhető?

win 10, ....múkodj!

(#16220) Hlavacs76


Hlavacs76
csendes tag

Sziasztok! Android téren járatlan vagyok, így lenne pár láma kérdésem. Tesómnak keresünk valamilyen olcsóbb androidos telót, olvasgattam a fórumot, lenne pár kérdésem. Ha jól értem van már 2.2-es rom a Blade-re, illetve ezt a frisítést a T-nél meg tudják-e csinálni, illetve ezután menyi lesz a memória mérete. Ezenkívül nem szeretnénk moddolni, az alap gyári romot használná és ezzel megbízhatóan müködik-e. Nem akar csúcs játékokat, de egy stabil, rendesen működő teló kell neki pl. e-mail szinkronizációval több email címről, illetve még youtube nézegetése kellene Neki. És a wifi megbízható-e már, esetleg megtudná e mondani valami mi van most a T-és csomagban(memóriakártya?). Segíségetek előre is köszönöm.

(#16221) ux1 válasza Pumika1975 (#16219) üzenetére


ux1
addikt

Neked hamarosan :D

(#16220) Hlavacs76

Kérdéseidre az 1.hsz hatalmas segítség lehet :D

Elvileg "T" -> 2.2
RAM -> 512MB
ROM -> 512MB

SD 2GB

Youtube alkalmazás szinten, de lezabálja az akksit.

Email, gmail, facebook ok.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16222) umek7 válasza Hlavacs76 (#16220) üzenetére


umek7
őstag

Ha véletlenül nem 2.2-vel adnák akkor ingyen és bérmentve lefrissítik egy T-pontban a készüléket. A memória természetesen 512 MB marad. Elég stabil a gyári rom mindennapi használatra, a legcsúcsabb játékok nem indulnak, de azért bőven ellehet rajta játszogatni. Email, Gmail szinkronizáció tökéletesen megy rajta, netezni is kiváló, és a Youtube is jól megy. 2 Gb-os SD kártyával árusítja alapból minden szolgáltató.

Szerk: Nézz bele az első hozzászólásba.

ux1: A "romkitchen"-be majd bekerül a rom amiről képet linkeltél, vagy esetleg csak privátban lehet róla beszélni?

[ Szerkesztve ]

(#16223) kelzsoca válasza Hlavacs76 (#16220) üzenetére


kelzsoca
félisten

A T-mobile-os csomagban 2gb-os memóriakártya, egy headset, kézikönyv, töltő, usb kábel, és maga a készülék van. (elképzelhető hogy a friss csomagokban egy zenei cd is megtalálható, rajta egy számmal: Pink Floyd - Another brick in the wall :DDD )

(#16224) james17408

Már nyugdíjba vonult a kollega :)

[ Szerkesztve ]

(#16224) #88471552 válasza ux1 (#16221) üzenetére


#88471552
törölt tag

és nekünk földi halandóknak?:)
Most az r1-et használom nagy-nagy megelégedettségel, de ha lenne rá mód szívesen kipróbálnám a facefilteset is:)

(#16223) kelzsoca: olyan nincs, most emelték meg nemrég a korhatárt:))

[ Szerkesztve ]

(#16225) hallerlaller válasza szezso15 (#16215) üzenetére


hallerlaller
addikt

,sínen vagyok-
Mint József Attila? :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16226) Pumika1975 válasza ux1 (#16221) üzenetére


Pumika1975
senior tag

köszike! :R :R :R :R :C :C :C

win 10, ....múkodj!

(#16227) Hlavacs76 válasza ux1 (#16221) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Lesz-e 2.2 hivatalos frissítés?
Ezt senki nem tudja. Ha lesz ide is kikerül, valamint valószínűleg attól lesz hangos a topic.
Nekem ebből még nem egyértelmű sajnos, hogy a T-nél mi a helyzet, illetve mennyi a memória mérete a frissítés után, illetve a wifi mennyire megy stabilan. De átnéztem, remélem nem siklottam át semmi lényeges felett. Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#16228) Hlavacs76


Hlavacs76
csendes tag

Köszönöm mindenkinek. Wifire tudtok e mondani valamit?

(#16229) kelzsoca válasza Hlavacs76 (#16227) üzenetére


kelzsoca
félisten

Végülis csak napok óta hangos a topic hogy sorra téglásodnak a készülékek a T-mobilos 2.2-es frissítés miatt :)

Frissítés után már lehet hogy 512mb is elérhető, sőt ha még1x lefrissíted dupla vagy semmi alapon még 1gb is előbújhat :DDD

(#16228) Hlavacs76

Stabil a wifi, sosem volt vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#16230) umek7 válasza Hlavacs76 (#16228) üzenetére


umek7
őstag

Jó a wifi.

(#16231) Hlavacs76 válasza umek7 (#16230) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Köszi.

(#16232) Rickeffe válasza ux1 (#16218) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Helyesebben szerinted semmi értelme. :)
Nem azt mondtam, hogy csak a SIM-es a jó, csak nem értem miért vették ki az opciót.
Pl. tönkremegy a telód, belepakolod a SIM-et a kisebb tudású telóba, hajadba kenheted a google fiókot. :)
Nem fért el benne ez az opció vagy sok helyet foglalt talán? :D

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#16233) Def26


Def26
félisten

Az utóbbi 3-4 napban olyan 10 romot feltettem. Lassan kialakul bennem a dolog, hogy mire is van szükségem.
Kérdésem, hogy amikor egy bizonyos alkalmazásban elmentek valamit azt minként tudom megtartani, ha romot cserélek. Tehát van e olyan mappa ami tartalmazza a dolgaimat és ha romot cserélek tovább tudom azt vinni.
Pl.: Sportypal nevű alkalmazásban van egy elmentett kerékpár utam és ezt szeretném átvinni valahogy az új rendszerbe is. Meg tudom valahogy oldani?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16234) Hlavacs76 válasza kelzsoca (#16229) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Köszönöm. Írtam, hogy nem értek az androidhoz, és bevallom a topicot is csak félórája futottam át, infógyűjtés cáljából, de sokmindenben nem voltam biztos. Sajnálom, ha gondot okoztam. Ezzel téglásodással most megijesztettél.

Szerk. Megőrülök noti billentyűzet. :W

[ Szerkesztve ]

(#16235) baal-amiga válasza Def26 (#16233) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én erre a titanium backupot használom. Többen írták, hogy nem teljesen oké a működése, de nekem nem volt gondom vele eddig (kopp-kopp-kopp). Volt, hogy 2.1-en mentett app-ot tettem vissza 2.2-re, s ment rendesen. A programok beállításait is menti, így visszaállításkor nem kell újrakonfigolni.
Keress rá, volt szó ilyenekről korábban.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#16236) kelzsoca válasza Hlavacs76 (#16234) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem okoztál gondot, csak alaposabban kellett volna elolvasni legalább az utolsó 3 nap fontosabb hozzászólásait, illetve az 1. hsz.-t :)

Sajnos az ilyen jellegű frissítések mindig kockázatosak.

(#16237) tpeti78 válasza baal-amiga (#16235) üzenetére


tpeti78
senior tag

Ellenpélda,nálam mindig bekavart olyat,hogy újra kellett raknom a romot.Volt,hogy nem volt wifim,stb....Appok mentésére Appmonster,ennyi.Titanium felejtős,szvsz.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#16238) Def26 válasza baal-amiga (#16235) üzenetére


Def26
félisten

Köszönöm. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16239) kelzsoca válasza Def26 (#16238) üzenetére


kelzsoca
félisten

Titanium felejtős, mert aztán csak idejössz panaszkodni hogy ez nem megy az nem jó.

(#16204) HIROdj

Ott van a romban a Launcher2 alkalmazás, az ikonok ahhoz tartoznak.

(#16240) samugaby

2.2 esetén nem kell ext, elegendő lesz a fat32-es partíció az SD-n.

[ Szerkesztve ]

(#16240) samugaby


samugaby
csendes tag

T-s gyári 2.1-ről T-s 2.2-re frissített gyári romnál szeretném ha az SD-re telepítené a programokat,a Marketről is.Elvileg /az 1hsz. alapján/ tudja a 2.2.Szükséges-e újparticiónálnom hozzá az sd-t,Ext2 particiót létrehozni rajta stb?

[ Szerkesztve ]

(#16241) szezso15 válasza hallerlaller (#16225) üzenetére


szezso15
addikt

Azért annyira nem :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#16242) Hlavacs76 válasza kelzsoca (#16236) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Köszi. Majd este akkor rendesen átnézem, majd csak akkor lesz időm. Blade eddig szimpatikus, majd meglátjuk mi lesz Tesóm döntése.

(#16243) baal-amiga válasza tpeti78 (#16237) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Igen, olvastam ilyeneket én is, ezért írtam, hogy nálam megy; van olyan progi, amit a gyári 2.1-es mentése óta mindig ezzel hozok vissza. Bár ez az esetleges működés több, mint érdekes. Appmonster nem ment beállításokat ha jól tudom, csak az apk-kat.
Ki kell próbálni többet, melyik megfelelő a usernek.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#16244) TRob1 válasza Def26 (#16233) üzenetére


TRob1
veterán

Bizony, a Titanium Backup tökéletesen használható. Már vittem át jópár progit adattal együtt. Pl.rls8hun-ról rls9hun-ra, rls9-ről FLB-R10b_hun-ra, ss_RLS4b-re, ss_RLS4b-ről cm7_stable-ra, majd a stableról a mai cm7 nighly-re...

Pedig nem bíztam benne hogy 2.2-ről 2.3-ra át tudom vinni a dolgokat vele, de MINDEN adatom megmaradt, legyen szó akár néhány játék eredményeiről, note bejegyzésekről, geoládás progik és adatairól, netcounterről, ... stb.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#16245) 72mviktor válasza ux1 (#16195) üzenetére


72mviktor
senior tag

Woow :Y Tetszetős :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#16246) Croraykin


Croraykin
csendes tag

Na..., kicserélték a telót.
A szervizes sem tudta megmondani, hogy mi lehetett a baja. :(

Hogyan tudom az eredeti rom-ot lementeni anélkül, hogy a recoveryt lecserélném?

Az első hsz.-ben ne láttam vagy csak kinyomja a szemem, a gugli sem volt barát mert nem találtam normális megoldást.

(#16247) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Elkészült a hibrid Fingerprintes téma. A téma alapja a Kelzsoca féle Blue theme. Kizárólag a képernyő feloldó csúszkák és a status bar lett módosítva. A csúszkák a fehér témából lettek átmásolva. Blogomban elérhető.

Remélem nem baj, hogy kicsit összemixeltem a kettőt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16248) IKuresZI válasza TRob1 (#16244) üzenetére


IKuresZI
tag

Na akkor szedem is. Eddig appmonstert használtam, de az mentést nem visz át, csak a programokat.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#16249) Virág et.


Virág et.
senior tag

Csak azért, hogy ne csak téglásodáskor legyen emlegetve a hivatalos T-s 2.2 frissítés: egy újabb gyári állapotú Blade frissítésén vagyok túl, hiba nélkül. Ez most egy B02-es volt, és Win7 x64-es géppel csináltam.
(mielőtt nekem estek: a tulaja akarta a hivatalos 2.2-est)

(#16250) tlac válasza Croraykin (#16246) üzenetére


tlac
nagyúr

ha t-mobilos vagy, felesleges lementeni, mert a frissítésekből kinyerhető az eredeti rom

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.