Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Gontart válasza Sony60 (#9799) üzenetére


Gontart
csendes tag

Többet érdemelne ha lenne helyem egy házimozinak és nem panellakásban élnék. :D De hanyagul fogalmaztam, mert egy hangprojektorról van szó, amely az LG SN7Y 3.1.2 re van elnevezve.

(#9802) Gontart


Gontart
csendes tag

Ma megjön a kábel és nagy "teszteknek" vetem oda a két készüléket. Felirat problémákról én is hallottam tv készülékek esetén, kiderül hogy a jelenlegi fogja e kezelni, mivel azt még nem néztem, mert a hangproblémára kerestem gyógyírt.
Egy olyan kérdésem van, ami nem tiszta ezen eszközök területén és hétköznapin megfogalmazva, ha a tv mondjuk jobb paraméterekkel rendelkezik, mint a média eszközben lévő grafikus chip, és a médián keresztül csatlakoztatom az olvasni kívánt tárhelyet, akkor gondolom a médiaeszköz számításai alapján fogja megjeleníteni a képet a kijelzőn? Ergo a tv képességei háttérbe szorulnak? Remélem nem akasztok ki senkit a kérdésekkel, hogy "ez már szerepelt a topikban" választ kapok. :DD

(#9803) Beni2360 válasza Gontart (#9802) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Pofon egyszerű a válasz, ha többet tudna a TV lejátszója nyújtani mond egy médiabox akkor be is zárhatnák a média box gyárakat.
Nem erre lettek készítve a TV-k csak van egy kényszer lejátszójuk hogy azért mégis legyen valami megoldás rá.
Nekem van egy LG 55 C8 OLED TV az újabb procival szerelt és mégsem használom lejátszásra csak ha olyan DV videó van amit a ZIDOO nem tud igazából jól megjeleníteni. Egy 720p vagy 1080p videókat a ZIDOO sokkal szebb képpel jeleníti meg mint a TV lejátszója. Pedig azt ajánlják, hogy hagyjam a konvertálást a TV-re de a gyakorlat más mutat.
De még egy amlogicos S905x3 média box egy CE rendszerrel is szebb képet ad mint a TV lejátszója, pedig az csak kb 40 $ az ára.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9805) makkai


makkai
aktív tag

Üdv!

TVGO alkalmazással kapcsolatban kérdezném, hogy működésre bírható-e Z9X-en?

Keresés funkcióval csak 2016-os hozzászólást találok, és az alapján akkor nem működött. Azóta valami változás?

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9806) blakey válasza makkai (#9805) üzenetére


blakey
titán

TV GO egy "kemény dió", kevés eszközön működik, állítólag Mi Box-on működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9807) makkai válasza blakey (#9806) üzenetére


makkai
aktív tag

És böngészőn keresztül van-e remény ugyan? :F
Vagy az meg csak PC-windows vagy MAC -IOS?

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9808) helgi


helgi
aktív tag

A Telekommal telefonon beszélvén elmondták, hogy android alapú TV-kre van app. Azt letöltve működik a TV-n önmagában is. Letölthető ez multimédiás lejátszókra is, ami android alapú. Böngészőt is említette hogy igen, működik úgy. És igen, a Telenornál meg azt mondták el, hogy a MyTV az MI Box-on megy.
Én is inkább a TVGO felé hajolnék, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#9809) blakey válasza helgi (#9808) üzenetére


blakey
titán

Az, hogy mit mondanak és, hogy mi a valóság az jelen esetben 2 különböző dolog, a TV GO app-ot régóta ígérik Android TV OS-re, egyelőre nincs de a mobilos verziót egy kis trükkel feltelepítve menni fog. Ha 10 különböző box közül kettőn működik akkor szerencséd van, nagyon lutri. Ha kell a TV GO akkor biztosra kell menni. MyTv megy szinte mindenen illetve Kodi alá is van kiegészítő. Lehet azon gondolkodni, hogy akkor mi legyen. Horizon GO egy picit rugalmasabb, több eszközön próbáltam és az működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9810) helgi válasza blakey (#9809) üzenetére


helgi
aktív tag

Köszi az összefoglalást és a véleményezést. A Horizon GO-t még nem tudtam meg nézni, nem jön be az oldal.(munkahely). Odahaza mindenképp megnézem. A TVGO ügyében a mobil app-ot a trükkel csak média boxra lehet feltenni, jól gondolom?

(#9811) Gontart válasza Beni2360 (#9803) üzenetére


Gontart
csendes tag

Tesztelve a következő anyag HDMI ARC-val csatlakoztatva : Batman.Begins.2005.2160p.UHD.HDR.HEVC.DTS-HD.MA.5.1.
Továbbra sem játsza le az angol DTS-HD formulát, viszont magyar AC-3ban igen. Hozzáteszem a támogatott AC-3 hangformátum hangzása jelentősen javult az ARC összekötettésnek köszönhetően. Viszont ez nem oldja meg azon problémát, hogy eredeti nyelven, felirattal szeretem nézni a filmeket. Felirat kiválszatásra nem is volt lehetőségem holott az .mkv tartalmazza az angol és magyar feliratot is.

Ráadásként megemlíteném, hogy a hangprojektorom gyári oldala szerint az alábbi formátumokat támogatja: Dolby TrueHD/Dolby Digital/DTS Virtual X/Dolby Atmos/Dolby Digital Plus/DTS Digital Surround. Valami sz*r van a palacsintában :C .

Fentiek alapján segítséget szeretnék kérni, egy olyan médiaeszköz kiválasztásában, amely megszünteti a fenti problémákat, rendelkezik coaxial bemnettel a későbbi kábelcsatornák miatt, lehetőség szerint saját erejéből megbírkózik egy külső hdd energia igényének a fenttartásához. A megjelenítséhez szükséges eszköz pedig egy OLED65CX3LA lenne.

(#9813) Beni2360 válasza Gontart (#9811) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát nem tudom és nem is találtam meg, hogy a TV-d támogatja-e a DTS-HD.MA formátumot?
Én most a C8-l megnéztem a : 47.Ronin.2013.2160p.UHD.BluRay.DTS-HD.MA.7.1.HDR és a TV szépen küldte optikai kábelen a DTS:HD MA hangot és 3 hangsávból és 3 feliratból lehetett választani. Persze mindet lejátszotta. HDMI-n is küldené.
Valami sz*r van a palacsintában - nincs ott semmi csak a projektorod azt tudja megjeleníteni hang formátumban amit meg is kap.

rendelkezik coaxial bemnettel a későbbi kábelcsatornák miatt - ezt nem igazán értem? Ezek nem tuneros készülékek. Vannak amlogic boxok amelyek tartalmaznak tunert.
A külső HDD-ket meg már kitárgyaltuk a másik topikban, ehhez úgy is itt kevés infót adtál meg.
Viszont az eredeti hangsáv igényedet nem fogja a TV 100%-ban kielégíteni.
A tuner kivételével akár a Z9X megfelelő lenne figyelembe véve a TV készüléked adottságait.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9814) Beni2360 válasza Sony60 (#9812) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Evvel a SOC-l HiSilicon HI3798C V200 évekkel le vagy maradva, nézd meg mit tud fogadni a TV-je.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9816) blakey válasza Sony60 (#9815) üzenetére


blakey
titán

A Himedia megjelenéskor volt jó és akkor is néhány hónapig. Eljárt felette az idő és a fejlesztők is tettek arról, hogy sz@r legyen, sajnos. Jó lett volna de elb@szták.
A Zidoo Z9X sokkal jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9817) Beni2360 válasza Sony60 (#9815) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem tudom melyik Sony TV-re gondolsz de szerinted jobb képe van a HM5Q-nak mint a Z10-nek? Na de ez a Te véleményed, még jó, hogy sokan másképen gondolják.
És mit tud fogadni a tv-je ? . Többet mint a HM nyújtani tud szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9819) TIT válasza Sony60 (#9818) üzenetére


TIT
veterán

Nekem olcsóbb volt az X8 mint a himedia,az lett volna 45 és nem is tud kandenciahelyes lejátszást.

(#9820) Beni2360 válasza TIT (#9819) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

és nem is tud kandenciahelyes lejátszást. - Az náluk nem számít.
"sokan másképpen gondolják"

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9822) Gontart


Gontart
csendes tag

Ha jók az értesüléseim az Lg licenc problémák miatt nem helyeztette bele a dts vezérlő chipet a jelenlegi tv készülékeibe és sajnos ennek nem jártam vásárlás előtt kellően utána. De ahogy olvasom a Samsungosok is hasonlóan pórul jártak.
A HDD-k melyeket használok azok Toshiba Carnivorok 2 TB, USB 3.0 foglalattal, 5.400 fordulatszámmal vannak felvértezve.
Tv tuner megléte azért lenne szükséges, mert a későbbiekben nem szeretnék 2 boxot. Persze ha van alternatív megoldás is (direct tv, kártya) amihez még annyira sem értek, akkor nem ragaszkodom a tv tuneres médiaeszközhőz. Meg én egyébként a tv kábel szolgáltatokhoz sem, csak hát az asszony ott találja meg a műsorait. :U

(#9823) TIT válasza Sony60 (#9821) üzenetére


TIT
veterán

Jó a memóriád Sherlock vagy most nyomoztad ki?
Újat minek?
Ez azóta is áll,kitaláltam,azt,hogy drágább a himedia.
A Sonyt meg nem itt kéne hypolni

[ Szerkesztve ]

(#9824) Beni2360 válasza Sony60 (#9821) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Semmi politika csak rövidítésnek szántam.
Mi az hogy "náluk" -Hát a HiMedia fanokra gondoltam. Ennyi.
Viccelődni meg ebben a vacak vírusos időszakban már miért ne ?
Nincs sértődöttség de nem nagyon látsz gondolom "odaát" aki szidja a HM-t mint zidoo tulaj. Habár lehet, mivel utoljára 2016-ban olvasgattam mielőtt a zidoo meg a HM közt választottam. A többi infóm meg már a topikokból olvasgattam össze.
Azért egy 10 napos reg után így osztani a tapasztalatot :F
De gondolom voltál jelen más nickkel csak valami történt. ;]
Szoktak másik márkát emlegetni csak nem úgy, hogy lehúzza a topik márkáját ez itt nem szokás.
A hibákat fel szokták emlegetni mint én is és volt is akinek nem jött be és eladta de nem "ócsárolta". Nekem már a 4. fajta ZIDOO-m van és mellette 6 db másik fajta. Mindegyiknek meg van a varázsa.
Anno engem is többen lebeszéltek a Zappati és a Eagreat-ról a másik topikban.
Igyekeztem mindenre válaszolni és maradj nyugodtan csak a lehúzásból nem nagyon kérünk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9826) Gontart


Gontart
csendes tag

Köszönök minden segítőszándékot és türelmet az ezen téren történő alulműveltségem miatt. De a még várom a megoldást, anélkül hogy bárki sértődve hagyná itt a fórumot. :R ha úgy gondolják itt a hozzáértők, hogy kár egy gyengébb tv tuneres box miatt egy professzionálisabb médiaeszközt elhagynom, akkor lehet szorítok mind két boxnak helyet.

(#9827) makkai


makkai
aktív tag

Üdv!

Este beüzemeltem a Z9X-et.
Van pár problémám, kérdésem.

1. Hogy tudok Google Play áruházat varázsolni rá?
2. 3DBD iso-t, ha menüvel akarok indítani, akkor 2D-ben indul el és egyszer csak a kép visszavált a lejátszó felületre, de a hang megy tovább. Ezek után egyből lejátszás választva, nem menüvel indítást, azt írja nem indítható el. Teljes ki és bekapcsolás után egyből a lejátszást választva megy rendesen. Szóval menüvel nem megy a 3DBD. Összefossa magát, amikor 2D-ről 3D-re kellene váltania. Ez annyira nem gond, mert legfeljebb nem menüvel fogom használni.
3. Az mk3d file kiterjesztést nem ismeri fel, nem is indítja el semmilyen formában. Erre van valami megoldás?
4. Youtube app-ban szeretnék bejelentkezni a fiókomba, de a bejelentkezésre kattintva az app hibával leáll és kilép. Még csak be se adja, azt a felületet, ahol meg kellene adni a felhasználó nevet és jelszót. Ez miért lehet?
5. Biztos lesz még később kérdésem, mert torrentet is szeretnék, de ahhoz előbb jó lenne egy play áruház.

a TVGO-nál az appot nem lehet telepíteni, mert nem kompatibilis a rendszerrel, böngészőből meg azt dobja, hogy csak PC Windows, vagy MAC IOS. Ez is bukó. :W

[ Szerkesztve ]

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9828) djnice válasza makkai (#9827) üzenetére


djnice
veterán

A _G végű fw-ben van csak google services, rakd fel a v6.0.35_G-t innen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9829) makkai válasza djnice (#9828) üzenetére


makkai
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Este megpróbálom.
És ezt pendrive-ról kell, vagy az update-en keresztül is lehet?

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9830) djnice válasza makkai (#9829) üzenetére


djnice
veterán

Pendrive.

(#9831) makkai válasza djnice (#9830) üzenetére


makkai
aktív tag

köszi!

[ Szerkesztve ]

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9832) djnice válasza Sony60 (#9815) üzenetére


djnice
veterán

Zappiti, Egreat semmit érő, az Oppo-nak pedig rosszabb a képe mint a Zidoo-nak.

(#9834) djnice válasza Sony60 (#9833) üzenetére


djnice
veterán

Nekem van 4 db DV képes eszközöm: Nvidia Shield TV Pro 2019, Fire TV 4K Stick, Zidoo Z9X, Mnix U22-XJ. A Minix ígéretes, egyedül az viszi a Profile 7 DTDL-es fájlokat. Mindegyik másban jó, de egyik sem tökéletes.

(#9835) Beni2360 válasza makkai (#9827) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát most már előszedem a 3D TV-m és kipróbálom. 3 D videókat.
menü azelőtt sem ment minden ISO fájlnál. Már írtam, hogy a Hotel tr.... 1 és 2 ISO-nál az egyiknél nyitotta a menüt a másiknál meg nem. De mivel ezek nem eredeti fájlok, bele vannak piszkálva alkalmanként tehát nem elvárható a 100% működés.
3. Az mk3d file kiterjesztést nem ismeri fel - olvastál valahol, hogy támogatja ezeket? Én nem találtam.
4. Youtube app... - Idáig még nem jutottam el. Általában forog egy reklám mentes app és 4K.t is tud bizonyos appi kulcsok után.
De most ránéztem és bejelenkezés nélkül mennek a videók. Még nem dugtam rá bill a beírásokhoz. De most ráklikk és nálam is kilép. Talán ha lesz egy google fiók akkor menni fog. :F
A TVGO-t írták is, hogy nem fog menni. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9836) Archttila válasza djnice (#9834) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha mar ennyi eszkozzel rendelkezel: ha csak szimplan a kepminoseget nezzuk, (upscale etc) akkor melyiket ajanlanad a ketto kozul egy CX-hez?

- Nvidia Shield Pro
- Zidoo Z9X

:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9837) blakey válasza Archttila (#9836) üzenetére


blakey
titán

A mai lejátszók esetében a képminőség nagyon közel áll egymástól, elhanyagolható. A felskálázásban van különbség. A két említett közül a Shield a jobb. Egyébként másképp érdemes megközelíteni a dolgokat. Mit szeretnél használni, kell a Netflix, HBO GO teljes támogatottsága? Kell a közel rendszerszintű fps-váltás? Kell esetleg a Chromecast? Szükséged van olyan app-okra amik leginkább TV OS-re optimalizáltak, stb? A Zidoo-ról tudni kell, hogy saját applikációjával képes a kadenciahelyes lejátszásra, a többivel nem. Én sajnálom, hogy a Zidoo nem lépi meg a rendszerszintű fps-váltást és a teljes Netflix, HBO GO, stb licenc-et.
A helyedben Shield-et vennék vagy ha jó lejátszó kell akkor egy CoreELEC képes eszköz is tud mindent töredék áron. A Zidoo akkor lesz jó választás ha a felsorolt dolgokat figyelembe véve is megfelelő neked. a kérdésed meg nem idevaló ahogy a korábbi "Himedia sztori" sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9839) djnice válasza Archttila (#9836) üzenetére


djnice
veterán

A Shield-nek szemre jobb a felskálázása, de az "AI" artifactokat eredményez, ami amúgy nagyon úgy néz ki hogy egy szimpla edge enhancement algo, szóval az AI szó csak marketing.
A Z9X-nél az LLDV mód nagyon jó, ilyenkor a Dolby VS 10 engine végzi post-processinget és az SDR és HDR10 anyagokból is nagyon jó végeredményt produkál.

(#9838) Sony60: 3D-t nem, esetleg majd CoreELEC-kel tudni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#9840) blakey válasza Sony60 (#9838) üzenetére


blakey
titán

Dolby Atmos gyakorlatilag egyiknek sem kihívás, a Minixnek sem, a 3D már annál inkább kihívás mivel a gyártók ezzel már nem foglalkoznak olyan nagyon. Ezek az eszközök inkább nem tudják, mint igen, a HALF-OU, SBS természetesen működik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9841) makkai válasza Beni2360 (#9835) üzenetére


makkai
aktív tag

"3. Az mk3d file kiterjesztést nem ismeri fel - olvastál valahol, hogy támogatja ezeket? Én nem találtam."

A Zidoo fórumában olvastam, hogy az új "G" frissítésben (6.0.35_G Z9X) javították, hogy az mkv3d file-okat 3D -ben játsza le. Ebből gondoltam, hogy ezek szerint 2D-ben lejátszotta eddig. De nálam ismeretlenként érzékeli. Persze lehet, hogy itt a felezett formátumokra gondoltak. :F

A menüs 3dBD-t én kb. 20 db 3D BD iso-val próbáltam. Egyik sem volt jó! :F

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9843) Beni2360 válasza makkai (#9841) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na azért figyeljünk mert az eredi kérdésben mk3D szerepel ami ugye nem egyenlő az MKV 3D-vel. Azért is linkeltem az ismertető oldalt.
Az MKV 3D már 2016-ban is néztem az X8 boxomon.
A beállításokat át kell nézni a Q settingsben.
Van amikor az MKV 3 D videónál lejátszás közben kell a menüben állítani amit a TV-n látsz. Az MKV 3 D mind felezett formátum, a passzív Tv-hez a UO az aktív TV-hez a sbs ajánlott. De van 3D topik keresd meg éppen a napokban töröltem a listámról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9844) makkai válasza Beni2360 (#9843) üzenetére


makkai
aktív tag

Projektoron nézem, PC-ről eddig hibátlanul, automatikusan ment power dvd-vel az mk3d kiterjesztés.
A lejátszási láncolatban csak a média lejátszó változott, szóval a többin nem igen kell állítani semmit.

[ Szerkesztve ]

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9845) djnice válasza makkai (#9844) üzenetére


djnice
veterán

Nevezd át .mkv-re.

(#9846) makkai válasza djnice (#9845) üzenetére


makkai
aktív tag

És úgy váltott képkockásként fogja érzékelni?

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#9847) djnice válasza makkai (#9846) üzenetére


djnice
veterán

Igen, a Zidoo tudja az MVC-t mkv-ból.

(#9848) tomp válasza djnice (#9839) üzenetére


tomp
félisten

Vajon ez a Dolby VS10 engine szoftveres "munka" vagy részben hardveres?
LLDV-n HDR10-ből nagyon jó képet kapok. Némelyik filmnél meg se mondom, hogy nem gyári DV-t látok.

(#9850) djnice válasza tomp (#9848) üzenetére


djnice
veterán

Valahol minden egy szoftver, de ezt a SoC tudja, tehát tekinthető hardveresnek.
Amúgy igen, nagyon jó lesz a kép, ha javítják az LG-vel való inkompatibilitást, akkor bekerül a Shield helyére.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.