Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Beni2360 válasza curmpli (#9000) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Bővebben???

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9002) Grawens válasza Beni2360 (#9001) üzenetére


Grawens
senior tag

Övé lett a #9000 -es. :DDD

(#9003) embe


embe
nagyúr

Mostanában volt egy kis időm romoltam a Z9S-t párszor....sokszor.
Korábban említettem, hogy van 1-2 film amivel vacakol. A legújabb rom pl. a Hans Zimmer: Live in Pragua br remux/rip-et nem tudja léptetni.
Végigvittem 5-6 romot. Arra jutottam, hogy a januári kiadásig, még a januári is tudja léptetni, igaz van úgy hogy kettőt is ugrik. Az azt követő romok nem tudják léptetni.
Így mivel én ezeket gyakran szoktam nézni/hallgatni maradtam a januárinál.

Innen leszedtem pár apk frissített verzióját, és feltettem azokat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9004) makoss válasza Beni2360 (#8964) üzenetére


makoss
addikt

Szia!

Na megrendeltem Zidoo Z9S médialejátszót, remélem nem fogok benne csalódni! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9005) Beni2360 válasza makoss (#9004) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Gratula. :C
Biztos nem. Én már nagyban beüzemeltem és a megérkezés óta csak azt használom. Az amlogic boxok most pihennek.

Közben vettem egy másik AVR-t mivel az előző meghalt. Nagyon szuper egy gépezet csak nehéz kiismerni komplikált a menüje. De nagyon megdobta a hangfal szettemet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9006) TIT válasza Beni2360 (#9005) üzenetére


TIT
veterán

Nem jött be a denon?
Ki is javíthatod :)

(#9007) djnice válasza Beni2360 (#9005) üzenetére


djnice
veterán

Jó a Zidoo, de nem nyújt többet egy 40$-os S905X3-nál, 70k-ért meg főleg nem éri meg. Én pont ezért adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#9008) L.L. válasza djnice (#9007) üzenetére


L.L.
senior tag

Szerintem teljesen felesleges összehasonlítani a kettőt. El kell fogadni, hogy vannak olyanok is mint pl. én, aki inkább kiad többet egy céleszközért. Van több kínai boxom nekem is, és tényleg nem nyújt kevesebbet a zidoonál, CE alatt, csak másképp teszi. Nem mindenki szeret sd kártyára, belső tárhelyre stb. telepítgetni rendszereket, lyukakat fúrni a házra a melegedés miatt, különböző parancssorokat kiadni, a kodi alatt különböző plugineket telepíteni, szerencsétlenebb esetben vásárláskor fake készüléket kap kézhez. Valljuk be a topikja nagy részben azért csak ezekről szól. A zidoo a dobozból kivéve minimális beállítás mellett használható, médialejátszásra nekem nem kell több, de ez erre is lett szánva. Nagyon sok apróság van ami a médialejátszás kényelmét szolgálja, és ami kodinál csak több plugin telepítéssel oldható meg, ami vagy működik, vagy nem. Pl. 1 gombnyomásra a felirat , vagy hang választásra ugrás, lejátszás közbeni felirat kezelés-módosítás, valós idejű média szkennelés, ( ha új film kerül a médiatárba az azonnal megjelenik, törléskor eltűnik, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#9009) Vhiktor válasza djnice (#9007) üzenetére


Vhiktor
veterán

Meg ugye csak a Zidoo kadencia helyes 3d lejátszást.
Nekem innentől kezdve az összes többi ki is esett.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#9010) djnice válasza Vhiktor (#9009) üzenetére


djnice
veterán

Ray már dolgozik rajta, hogy átültesse a patch-eket az OSMC-ből a CoreELEC-be, így hamarosan menni fog CE alatt is a 3D MVC: [link]

(#9011) blakey válasza L.L. (#9008) üzenetére


blakey
titán

Ezért éri meg 100$-ért venni olyan boxot ami csak használni kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9012) Beni2360 válasza djnice (#9007) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

50K-t sem érte el, a Geekbuyingon vettem a Z9S és mint írták teljesen más érzés azt használni mint a kis boxokat. Tudod mellette van 4 amlogoc és úton az S905X3-s.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9013) blakey válasza Beni2360 (#9012) üzenetére


blakey
titán

Azért azt te is tudod, hogy ha egy jobb Amlogic boxot vennél akkor nem lenne ennyi nyűg. Az új Zdook jók lesznek, lesz rendes Netflix, teljes HDR, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9014) Vhiktor válasza djnice (#9010) üzenetére


Vhiktor
veterán

És akkor tudni fogja a 3D Isokat kadencia helyesen full felbontásban és nem felezettben? mert a kodi csak úgy tudja, ha jól emlékszem (felezi a felbontást)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#9015) djnice válasza Vhiktor (#9014) üzenetére


djnice
veterán

Igen, tudni fogja.

(#9016) L.L. válasza blakey (#9011) üzenetére


L.L.
senior tag

Igen, ezért is vettem egy khadas VIM3L készüléket is, még te segítettél privátban egy problémában, amit újra köszönök. Tényleg hibátlanul működik, és jó készülék, de végül az a hálóba került, a nappaliba a mozihoz pedig a zidoo, valamiért nekem ez jobban “kézre áll”.

(#9017) Beni2360 válasza L.L. (#9016) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

"valamiért nekem ez jobban “kézre áll”. én is így vagyok vele és persze még hozzá adódik a mostani távja a komfortos érzethez.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9018) blakey


blakey
titán

Egy dolog ami számomra zavaró, van egy médialejátszó amit Zidoo-nak hívnak, de ilyen a Himedia is, az Amlogic boxok nem médialejátszók, csak némelyik amelyiket esetleg CE-vel árulják, szóval van a Zidoo, minden jó lenne, de nagyon zavaró, hogy tablet OS van rajta és a legtöbb médialejátszásra hajazó alkalmazás, Netflix, Amazon Prime, HBO GO, stb még csak 720p-ben sem megy, innentől kezdve ez nem médialejátszó. Ha a következő Zidoo mindezeket már normális, elfogadható minőségben tudja akkor az lesz, erre várok, hogy megjelenjen az új Zidoo ami minden szempontból médialejátszó Értem amit írtok, tudom is, mert sok lejátszóm volt de jelenleg egy normális CE-re optimalizált Amlogic boxok inkább médialejátszó, de ehhez olyan eszköz kell, mint egy Beelink GT-King, Khadas Vim3, Odroid N2.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9019) Beni2360 válasza blakey (#9018) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ebből a szempontból nézve biztos igazad van.
De aki nem él ezekkel a hálózati ficsőrrökkel annak ezek nem mondanak semmit. Ami engem érdekel be tudom máshonnan szerezni. Itt van a TV-ben minden lehetőség a ZIDOO mellett de még az egy hónapos ingyen opciót sem vettem eddig igénybe.
Kérdésem, akkor tízen évvel ezelőtt amikor ezek nem voltak elérhetők és kemény pénzért megvették a média lejátszót amit most potom pénzért árulnak, azok sem voltak médialejátszók?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9020) tomp válasza blakey (#9018) üzenetére


tomp
félisten

Netflixhez, HBO Go-hoz, YouTube-hoz online streaming eszközt használok. Chromecast a neve. Direkt online streamingre találták fel. Zidoo-t viszont offline-ra. Ezért is tud mindent ami offline.

(#9021) Galahed


Galahed
senior tag

a jól emléxem, volt már kérdés, de nem találom a választ:

A HT3.0-nál ,hogyan lehet rábírni a készüléket arra, hogy egy adott (évadon belüli) sorozat filmjeit egymás után automatikusan lejátsza? (Gyerekeknél lenne fontos, hogy 5 perces rajzfilmek esetén ne kelljen mindig berohangálni és elinditani a következő részt...)

Köszi :R

(#9022) Beni2360 válasza Galahed (#9021) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Tessék a válasz, megkerestem és kipróbáltam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9023) Galahed válasza Beni2360 (#9022) üzenetére


Galahed
senior tag

Nahát pedig jártam arra, de valahogy nem akadt meg rajta a szemem. Köszönöm szépen! :R :R :R

(#9024) Galahed válasza Beni2360 (#9022) üzenetére


Galahed
senior tag

Na nálam nincs is olyan hogy "ALL" csak "Repeat all". - (az alsó sor - ALL - hiányzik)
(ez egy a dobozból kiszedett és rögtön beüzemelt Z9S - a tiéddel egy helyről , egy időben rendelt gép mindenféle kótyomfütty nélkül) :)

De elvileg igy is működik "repeat all" -val. ( de akkor mi lehet a különbség az ALL és a Repeat ALL között...??? )

(#9025) Beni2360 válasza Galahed (#9024) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Talán az, hogy én frissítettem a a legújabb fw-vel.
letőlt>penre másol>bedud>fő oldal vagy appoknál upgrade> manuális keresés és ott megtalálod a pen>majd klikk>visszamegy oldalra>frissítés gomb és vársz. Pár perc az egész minden marad a régiben.
Leírtam hátha nem tudod fejből.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9026) modflow


modflow
veterán

X9S-em gyári távirányítóján a vissza gomb nagyon nehezen reagál. Ugye ezzel jön fel a felirat/hang stb. menü, elég idegesítő.
Mit lehet ezzel kezdeni?

De lehet az lehet a menü gomb.🤣

[ Szerkesztve ]

(#9027) Beni2360 válasza Lorantz24 (#8039) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szia! Én két hete vettem a Z9S- és semmi gond az irányítással szinte a lapi mögül is érzékeli a jelet. bele kellene nézni hátha elmozdult a vevő egység.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9028) Landor válasza tomp (#8981) üzenetére


Landor
tag

SSD van benne, kikapcsolt ventik mellett.. :D

(#9029) modflow válasza modflow (#9026) üzenetére


modflow
veterán

Nincs senki, akiknek behalt a lejátszója és eladná a távirányítót?

(#9030) Beni2360 válasza modflow (#9029) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ilyennel életkel a dobozod.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9031) modflow válasza Beni2360 (#9030) üzenetére


modflow
veterán

Láttam ilyeneket, csak az ár! :Y
12-15 ezer forint a távirányító? :Y
Az X9S-t kompletten nem tudnám eladni 20k-ért...

Csak a menü gomb vacakol, ha erősen nyomom akkor jó. Érdemes ezt szétszedni?

[ Szerkesztve ]

(#9032) Galahed válasza Beni2360 (#9025) üzenetére


Galahed
senior tag

kösz, megcsináltam, megy minden szépen.
:R
nem muszáj penre másolni, én simán a háttértárra töltöm le mindig (ahol a filmek is vannak) onnan is szépen települ. (Nálam ez egy NAS, wifi eléréssel.)

(#9033) embe válasza modflow (#9031) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem eddig minden tévé távirányító eljutott arra a pontra, hogy nem működött pár gombja. Szétszedtem, és a nyákot megtisztítottam alkohollal. Utána mind szépen működött.
Csak a szétszedés a bajos. Rossza bankkártya..stb. Kis körmök fülek hajlamosak a törésre.
A panel részen, illetve az ahhoz érő gumi gombok belső felületén szokott ragacsos trutyi lenni, amiatt nem működik. Általában.
Már nem emlékszem annak milyen az infrája. Nézd meg nincs-e kis csavar az elemek alatt!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9034) Marko_ válasza modflow (#9031) üzenetére


Marko_
tag

Nekem sikerült megregulázni egy nagyon régi tv távot úgy, hogy a gombok aljára ragasztottam egy darab alufóliát méretre vágva. Azóta tökéletesen működik, előtte nekem is csak nagyon erős nyomásra üzemelt, vagy még arra sem.

(#9035) modflow


modflow
veterán

Na megpróbálom szétszedni majd.
Csak ezek nagyon feszesen csatlakozó darabok szoktak lenni..... és félő hogy az első feszítésnél sérül a műanyag.

(#9036) GzaTv


GzaTv
újonc

Sziasztok. Vásároltam egy Zidoo X20 médialejátszót és az lenne a kérdésem, hogy az megoldható-e, hogy közvetlenül a bele helyezett HDD-re töltsek torrent file(t)? Próbáltam pár alkalmazást, de nem engedi letöltési helynek kiválasztani. Köszönöm.

(#9037) embe válasza GzaTv (#9036) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet, én is használom a Z9S-sel. Csak a 7-es androidtól nem engedi a külső meghajtót kijelölni.
Openwrt alól lehet.
janosnag fórumtárs írogatott róla, képekkel is illusztrálta a hogyant. 8190-es hsz-tól. Készített egy összefoglalót is, amit elküldött. Kérd el tőle!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9038) Bec válasza modflow (#9029) üzenetére


Bec
tag

Van egy Z9S gyári új távirányítóm,ha jó hozzá és még aktuális dobj egy privit.

(#9039) Archttila válasza blakey (#4716) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Tudom, hogy régi hsz de azért kérdeznék: melyik az a lejátszó, ami viszont már szemmel láthatóan jobb képet biztosít, mint mondjuk egy 2020-as OLED CX beépített lejátszója?

Első körben az OPPO clone-t néztem ki magamnak, viszont a Zidoo Z10 is tetszene DE! ha nem, vagy csak nyűasznyival jobbak mint a TV playere akkor elengedem a fenébe az egészet és inkább soundbar-ra költöm :)

:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9040) blakey válasza Archttila (#9039) üzenetére


blakey
titán

A dolog összetettebb, ha jó a lejátszó akkor hozza az elvárt szintet, képminőség szempntjából nem nagyon lesz különbség. A kisebb felbontású anyagok felskálázásában már adódhatnak eltérések viszont a lejátszók összeségében sokkal többet tudnak egy beépített lejátszóhoz képest. Nem véletlenül vannak a piacon. Jó a Zidoo Z10 de nem kiemelkedő. Oppo klón sem hozza az igazi Oppo minőségét. A médialejátszó topikban több ajánlat is lenne. Támogato a külső lejátszó beszerzését.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9041) djnice


djnice
veterán

Z9X Official page: [link]

(#9042) djnice válasza djnice (#9041) üzenetére


djnice
veterán

Még annyi érdekesség ehhez, hogy az új Dune Pro 4K II RTD1619DD chipet, a Zidoo Z9X pedig RTD1619DR-t használ. A különbség annyi, hogy a Zidoo-nál menni fog a Dolby Vision is (feltehetőleg csak a Profile 5) és tartalmaz egy Dolby Vision VS10 engine-t is, erről bővebben ebben a cikkben írnak: [link]

(#9043) Archttila válasza blakey (#9040) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszi! :R
Valójában a madVR-t próbálom pótolni, - illetve szabadulni a PC-től - mert jó ideje nem játszom már, az itthoni (Linuxos/kockulós) igényeimet pedig bőven kielégíti egy RPI4/Manjaro Xfce kombó ami egyben NAS - és még sok minden más is... :)
Funkcionalitásban talán a feliratok testre szabhatósága az ami jól jönne az OLED-hez, de mivel nem tárolom csak fogyasztom az anyagokat, ezért a Kodi és hasonló UI (engem) annyira nem vonz, de megértem ha valakinek tetszik és szereti nézegetni mielőtt megnézné az adott anyagot amit utána (de max 2 hét múlva) töröl :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9044) blakey válasza Archttila (#9043) üzenetére


blakey
titán

A médialejátszó jobb mivolta nem azon alapszik, hogy van jukebox hanem, hogy sokkal több formátummal kompatibilis, kadenciahelyes, nincs probléma a hangokkal, stb. Jukebox egyébként az LG-n is elérhető pl. Plexel/Embyvel, ehhez nem kell külön lejátszó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9045) Archttila válasza blakey (#9044) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Értem! Akkor azt mondom, hogy mondjuk a djnice által linkelt (gondolom hamarosan megjelenő) Z9X beszerzése - ha nem is erősen - de javallott, illetve ha nincs extra igény akkor felesleges Z10-et vásárolni?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9046) blakey válasza Archttila (#9045) üzenetére


blakey
titán

A Z9X jónak ígérkezik. Azt valószínűleg érdemes lesz kipróbálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9047) Archttila válasza blakey (#9046) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Még valami! (ez már nem teljesen a topik témája ezért elnézést kérek)
Gondoltam arra is, hogy így közel 20 év után újra beruházok egy korongos asztali megoldásba, mivel én még az a generáció vagyok aki anno gyűjtögette a polcon a VHS videokazettákat :D audió lemezeket, DVD-ket.
Szóval ha csak és kizárólag a képminőséget vesszük figyelembe, akkor mondjuk egy Sony UBPX800M2B hol helyezhető el egy tízes skálán, mondjuk egy Zidoo Z9S(X)-hez képest?

Ha nagyon off akkor jöhet privátba is. :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9048) blakey válasza Archttila (#9047) üzenetére


blakey
titán

Sony képe némileg jobb, főleg felskálázásban. Z9X-hez még nem tudjuk hasonlítani, de valószínűleg az is hozza a Realtek képminőségét.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9049) djnice válasza Archttila (#9047) üzenetére


djnice
veterán

Ha a Post-processing-et nem nézzük, akkor csak felskálázásban térhet el a lejátszók képminősége. 1080p->1080p vagy 4K->4K esetén a chroma felskálázás az, ami adhat még némi pluszt, bár már az is valamilyen utófeldolgozás.

(#9050) Archttila válasza djnice (#9049) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a Post-processing-et nem nézzük, akkor csak felskálázásban térhet el a lejátszók képminősége.

Gondolom a Sony javára.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.