Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Beni2360 válasza makoss (#9500) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nézd meg a beállítások közt most van sok minden a táv gombjaira hátha van rá lehetőség. Nem tudom megnézni most nincs boxom. Vagy tölts le több feliratot és nézd meg melyik jó. Ha van eltérés a videó és az srt fps közt akkor mindig csúszni fog hiába állítod be.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9502) makoss válasza Beni2360 (#9501) üzenetére


makoss
addikt

A vészhelyzet 9. évadánál járok, innen szedtem le.
de nem igazán jó, ide-oda állítgatni azzal amit betettem képet, macera! :O

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9503) Beni2360 válasza makoss (#9502) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

És amit a boxal tőltesz le az se jó mert a box az Opensubtitles oldalról tölti le. Tudni kellene a videó adatait, fps?
Na megnéztem és ez az srt 25/fps. és ha a video 23.976 akkor nem is fog stimmelni. Át kell konvertálni a videónak megfelelőre evvel: subtitle workshop, vagy másik srt keresése.
És rákeresve: Frame rate : 23.976 (24000/1001) fps

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9504) makoss válasza Beni2360 (#9503) üzenetére


makoss
addikt

Akkor mindegy, köszi, nincs erre nekem időm, majd beszélget magának idegen nyelven... :R
Ha tud itt valaki másik oldalt, linket, akkor leszedem az SRT-t.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9505) Beni2360 válasza makoss (#9504) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Pedig találtam egy egyszerű progit betölt kimenet választ és mentés.
De arra nem jött válasz, hogy a zidoo mit tölt le? Milyen nyelven kellene? Mivel a 25 fps verzió a TV mentési videókra jó.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9506) blakey válasza makoss (#9504) üzenetére


blakey
titán

ZDMC-vel le tudsz tölteni egyéb oldalról is, pl. Super Subtitles-ról (feliratok.info) , ott a sorozatokhoz jobb feliratok vannak és valószínűleg meglesz a hiányzó felirat is és nem kell időzíteni. Opensubtitles-on sajnos nincs fent minden felirat ami nekünk jó lenne.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9507) Beni2360 válasza blakey (#9506) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ez igaz de volna egy kérdésem ha már itt tartunk.
A CE alatt is az Opensubtitles.org van beállítva mégis több feliratot talál meg mint a ZIDOO. :F Volt amit nem is talált átváltva a CE-re simán megtalálta. Igaz ott be vagyok regelve, de gondolom a zidoo is.
********************************************
Egy kis olvasni való a Z9X-ről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9508) blakey válasza Beni2360 (#9507) üzenetére


blakey
titán

Többnyire a Super Subtitles használom mivel a sorozatokhoz az jobb feliratokkal rendelkezik, Opensubtitles-t ritkán használom de ott nem mindegy, hogy melyiket használod és az sem mindegy, hogy be vagy-e jelentkezve vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9509) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Ha valakit továbbra is zavar a framerate váltásnál a fekete képernyő akkor arra megoldás, hogy olyan felbontást kell választani ami 23 hz-en üzemel. Ez pontosan 23.976 hzet jelent. Mivel a legtöbb film 23.xxx hz-en van rogzitve ezért nem.lesz váltás és fekete képernyő sem. A switch framerate légyen autón a 25,30,50,60 fps filmek miatt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#9510) blakey válasza Vhiktor (#9509) üzenetére


blakey
titán

Ezzel nem szünteted meg a pillanatnyi fps váltást, eltérő fps esetén lesz "fekete" képernyő. Egy dologgal szünteted meg, mégpedig ha fix fps-t használsz. Ha az fps-t 23Hz-re állítod akkor darabos lesz a mozgás GUI esetében. Nem tudom miért is lenne zavaró egy 1 másodperces "villanás". GUI-nak a z 50 vagy 60Hz a megfelelő.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9511) Vhiktor válasza blakey (#9510) üzenetére


Vhiktor
veterán

Film indításnál nem 1-2 másodpercről van szó hanem majdnem 10rol. De megszüntetem a villanást mert fixen 23.976 hzre állítódik ilyenkor és mivel a filmek többsége erre van masterelve ezért nem lesz váltás. Az hogy a gui is ilyen hz-en jelenik meg x8 esetében nem sok vizet zavar nem lett tőle darabos az animáció.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#9512) Beni2360 válasza Vhiktor (#9511) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Film indításnál nem 1-2 másodpercről van szó hanem majdnem 10rol. - Akkor nálad nagyon el van állítva valami. van beállítás, hogy hány mp legyen a váltási sötétedés néz ott körül. 1 vagy 3 mp az ajánlott. De lehet semmit is választani. Vagy a hálózatban van valami gigszer.
Ha azt a beállítást 23,... választod akkor hány mp múlva indul el a film?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9513) blakey válasza Vhiktor (#9511) üzenetére


blakey
titán

Hibás beállításokat alkalmazol. Kb. 1 másodperc a frekiváltás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9514) makoss válasza Beni2360 (#9505) üzenetére


makoss
addikt

A progit szerintem hagyjuk meg azoknak akik ráérnek, én biztos nem :U
Szedett le a Zidoo valamit, az "Add" résznél elvileg hozzátette, de nem látok változást :F
Zidoo látja az srt fájlt, amúgy hova teszi ez?
Természetesen magyar.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9515) Beni2360 válasza makoss (#9514) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ahol a poster es egyebek beallitasa van ott azon az oldalon az alap srt letoltesi mappaja.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9516) makoss válasza Beni2360 (#9515) üzenetére


makoss
addikt

Merre van az pontosan?

Miközben állítgattam tegnap a feliratot, rájöttem a "szem" problémájára! :K
Már 1 ideje néhány évadot úgy néztem, hogy a részek így vannak elnevezve:
1
2
3
stb...
Viszont régebben valaki azt mondta, ha azt szeretném, hogy az adott videón megjelenjen a felirat, ugyanúgy kell elnevezni ;)
pld.:
videó: ER.S09E19.Things.Change.720p.WEB-DL.AAC.2.0.h.264-TjHD.mkv
felirat: ER.S09E19.Things.Change.720p.WEB-DL.AAC.2.0.h.264-TjHD.srt
Minden ugyanaz, kivéve az utolsó 3 betűt a pont után.
És tegnap átneveztem a 19. részt, és nem volt ott a "szem" :P
... milyen érdekes, hogy akkor jövünk rá a korábbi problémáinkra miközben az újakat keressük! :D

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#9517) Beni2360 válasza makoss (#9516) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mivel most nincs zidoo boxon így a videómból kerestem ki azt az oldalt. Keresgélj közte.
Azért ezt a struktúrát érdemes követni a helyes médiatár megjelenés végett.
Az meg már egy nagyon régi dolog, hogy a feliratnak egyezni kell a videó címével.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9518) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

Sziasztok
X9s-re tudtok müködő HBO és Netflix appot?

(#9519) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Üdvözlök Mindenkit

tudnátok segíteni hogy honnan lehet relatíve gyorsan beszerezni Z10-hez távirányítót? nem tudom mi van vele pedig alig fél éves de kezd tönkre menni hiába cserélgetem benne az elemet alig akar működni, gombok is kezdenek lötyögni, szóval kellene egy új vagy egy olyan ami kompatibilis vele, az se lenne baj ha világítana :W

találtam egy ilyet ezt ismeri vki?

V8 Bluetooth And Infrared Version for Zidoo X9S X10 Z9S Z10 X20 X20 pro Z1000 and UHD2000

köszi

[ Szerkesztve ]

(#9520) Beni2360 válasza HUNgabus (#9519) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ha erre gondolsz akkor igen ez a gyári táv.
De addig amíg megjön egy légegérrel is tudod irányítani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9521) HUNgabus válasza Beni2360 (#9520) üzenetére


HUNgabus
senior tag

szerintem nem ez a gyári, legalábbis én nem ilyet kaptam hozzá, hanem ezt az olcsóbbat :

katt

azért is néztem meg mik vannak és a drágább hátha jobban bírja,

( lehet gyári vmelyikhez, de a Z10 nem ezt kaptam )

[ Szerkesztve ]

(#9522) Galahed válasza HUNgabus (#9521) üzenetére


Galahed
senior tag

A Z10-hez ezt adják, a Z9S -hez adják a drágábbat.

(Nekem van mindkettő, igy mindkét távirányitó is. Gyakorlatilag egyforma jó a két távvezérlő, nemigazán tűnik fel semmilyen különbség)

(#9523) embe válasza Galahed (#9522) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a Z9S-hez is az olcsóbb van, illetve más kicsomagolós videókban is ez az olcsóbb szerepelt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9524) Galahed válasza embe (#9523) üzenetére


Galahed
senior tag

Lehet, hogy forgalmazó/ piac függő, hogy melyiket csomagolják mellé.
Nekem a Z9s az a Geekbuyingról érkezett, lengyel depóból, kerek 50ezer forintért a DPD hozta...

(#9525) tomp


tomp
félisten

Most, hogy HDR10/HDR10+/Dolby Vision képes TV-m van, nagyon látszik, hogy az X8 a 1295-ös SoC-vel gyakorlatilag HDR Lite-ot küld a TV számára. :)
TV saját lejátszóján sokkal szebb a HDR10!
X8-al sötétebb és a kontraszt sem ott van ahol kellene.
Nagyon kíváncsi leszek a Z9X-re. :)

(#9526) Beni2360 válasza HUNgabus (#9521) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Őszintén nem is figyeltem, hogy Bt vagy sem.
Nekem volt Z10-m több mint 2 évig de semmi baja nem volt a távnak.
Volt Z9S amit 1 hete adtam el nekem egyformának tűnt mindkét táv.
Fogalmam sincs, hogy Bt része mire lett volna jó. Egyformán kezelte mindkettő a boxokat. Semmi különbséget nem láttam köztük.
De majd megírják, hogy miben más jobb a Bt-s.
Ui: Most látom, hoy a BT-n lét piros gomb van na meg mások a gombok.
Az én Z9S-hez az olcsóbbat adták az már biztos. De a táp az a nagyobbik fajta volt. Olyan mint a lapiknál van.
Én is a Geeknél vettem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9527) embe válasza Galahed (#9524) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet. Tápból is árulták 2 félével.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9528) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

Nincs Netflix és HBO app?

(#9529) Beni2360 válasza bigacsiga962 (#9528) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Itt olvasgassál keresgéljél, hogy mire képesek a zidoo boxok.
Én nem tudok ebben nyilatkozni, de talán itt is van keresés a topikunkban, használd. Pl HBO-ra

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9530) -Maujuri-

Sziasztok.
Van egy Z9S- médialejátszóm, kérdés az lenne hogy a Horizon Go App működik e rajta, és hogy milyen képminőséggel?

(#9531) Beni2360 válasza -Maujuri- (#9530) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Azért a kereső használata a kérdés előtt támpontot adna. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9532) curmpli válasza -Maujuri- (#9530) üzenetére


curmpli
tag

Nem

(#9533) bigacsiga962 válasza Beni2360 (#9529) üzenetére


bigacsiga962
tag

sajnos nem müködnkl de köszi
van valaki aki elárulná létezik e nem zdmc-re hanem a készülékre kerestem denem találtam
az angol sajna nem erősségem

(#9534) Dale Cooper válasza bigacsiga962 (#9533) üzenetére


Dale Cooper
csendes tag

Öhm khmm izé, hát a magyar sem az erősséged, ahogy a Zidoo-nak a stream programok sem.

I never think of the future - it comes soon enough.

(#9535) embe válasza Dale Cooper (#9534) üzenetére


embe
nagyúr

Gonosz vagy!
Ez jutott eszembe nekem is tegnap este, szó szerint ezt akartam beírni. De elengedtem....nem vagyok elég gonosz hozzá. Még ha az avatarom ezt is sugallja. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9536) bigacsiga962 válasza Dale Cooper (#9534) üzenetére


bigacsiga962
tag

végre egy ember aki valamilyen szinten válaszolt
gratula és köszi

(#9537) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Kapható lesz Magyarországon majd valamikor a Z9X?
Vagy csak külföldről lehet rendelni?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#9538) Dale Cooper válasza horvathpeter (#9537) üzenetére


Dale Cooper
csendes tag

Egyszer majd valamikor igen, jól túlárazva, egyelőre külföld.

I never think of the future - it comes soon enough.

(#9539) jeni válasza horvathpeter (#9537) üzenetére


jeni
félisten

hello!
privátban írj neki.
djnice
kintről rendelésre lehet még tudna segíteni.
egy hasonló alteregó van nekem itthon és még nem feltétlenül kell még lecserélnem a korábbi verziót,nem használom mindennap,így ráérős a dolog.
itthon is lesz majd a boltokban de biztosan drágábban.

(#9540) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Na ezt kapjatok ki! A Z10-et az Amazonrol rendeltem, es tevedesbol sztornoztak a rendelesem, mikozben mar atvettem regen a futartol a medialejatszot.
Erre kuldtek megegyet, ugyhogy most van egy bontatlan Z10-em feleslegben :DDD

Ugy gondolom ennel olcsobban nem juthattam volna hozza :Y :C

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#9541) Beni2360 válasza Jim-X (#9540) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én azért nem tapsolnák, hanem vissza küldeném. Képzeld el magadat hasonló szituban. Amúgy is rájönnek mivel vissza megy a jelzés, hogy átvetted az első csomagot.
Beszéld meg velük, hogy mi legyen és a fuvar költséget kérd meg, hogy utalják át neked. És akkor nyugodtan tudsz a barátaid és az emberek szemébe nézni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9542) s7evcsenko válasza Jim-X (#9540) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt a mentalitást inkább sunnyogd el és lapulj meg valahol pár hétre, amíg teljesen nyugodt lehetsz, hogy nem kaptak rajta... de semmiképp se tapsold meg magad. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9543) tomp válasza Jim-X (#9540) üzenetére


tomp
félisten

Ha megkapják az infót, hogy átvetted akkor nyugi írni fognak! Vagy vissza feladod a másikat vagy megterhelik a kártyád! Ilyen esetben még az sem megoldás, hogy letiltod a kártyát mert akkor is beterhelik. Szóval ne örülj!

Nekem is volt, hogy sztornózták de megkaptam. Írtam nekik, hogy megérkezett de vissza utalták a pénzt. Mit tegyek? Megírták, hogy technikai hiba miatt sztornózta a rendszer de mivel nem az első vásárlásom volt és az értéke sem volt hatalmas így a pozitív ügyfél élmény reményében tekintsem ajándéknak. De én írtam nekik még aznap! Nem tapsikoltam...:W

(#9544) kokokka válasza tomp (#9543) üzenetére


kokokka
őstag

Semmit sem terhelnek be a beleegyezésed nélkül, ez butaság. Az lenne a szép világ ha ezt bárki csak úgy megtehetné!

(#9545) tomp válasza kokokka (#9544) üzenetére


tomp
félisten

Ez nem beleegyezés kérdése hanem a vásárolt árú árának utólagos terhelése.
Nem 1x volt már, hogy a boltból kijövet jött az sms, hogy a vásárlásom sztornózva lett. Másnap pedig az újabb sms, hogy újra megterhelték.
Az eladónak van x napja, hogy lehívja a pénzt. Szóval ehhez nem kell semmi kérés...
Nem "bárki csak úgy megteheti" eset mivel itt a vásárlással elfogadod, hogy beterhelik a kártyádat.

[ Szerkesztve ]

(#9546) Archttila válasza kokokka (#9544) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Igy van, ok nem a NAV;]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9547) s7evcsenko válasza kokokka (#9544) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor egyeztél bele, mikor aláírtad és átvetted a második terméket is! ;)

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9548) #92251648 válasza s7evcsenko (#9547) üzenetére


#92251648
törölt tag

Megrendelés nélkül nincs üzlet. Ha valaki küld neked egy kartondobozt, amit gyanútlanul átveszel a futártól, aztán kiszámláznak 3 millió forintot? Ez nem így működik.

Nem fizettethetik ki a 2. masinát. Ha jól értem, egyet rendelt, azt át is vette, a 2. tévedésből, kérés nélkül érkezett. Valószínűleg odaadják ingyen, vagy felkínálják, hogy megtarthatja alacsonyabb, legrosszabb esetben kérik a visszaküldését az ő költségükön.

[ Szerkesztve ]

(#9549) jeni válasza Jim-X (#9540) üzenetére


jeni
félisten

Kérdezd meg őket,hogy mennyiért tarthatod meg a Z10-t? Írnak egy összeget és elutalod nekik,így tovább adhatod az egyik fóruntársnak.
U.i.:
Amúgy tavaly volt hasonló ügyem még az itthoni webshop által.
4db házra szerelhető görgős kereket rendeltem utánvétellel. Meg is jött de 0 Ft-t számláztak ki. Rögtön írtam a boltbak,hogy 1460Ft az ellenértékét nem számláztak ki.
Nem jött erre választ,vissza küldeni meg nem kellett .
Egy darabig vártam és én úgy fogtam fel,hogy a többi rendelt mellé grátiszba megkaptam. Korábban is rendeltem tőlük azokért rendesen ki is fizettem az ellenértékét.

[ Szerkesztve ]

(#9550) Jim-X


Jim-X
őstag

Atgondoltam es teljesen igazatok van! Nem er az egesz ennyit...
Ma reggel elhoztam magammal, felvettem a kapocsolatot az ugyfelszolgalattal, kaptam egy cimket amit ra kell tenni a csomagra es visszakuldom.

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.