Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) kokokka válasza Beni2360 (#10350) üzenetére


kokokka
őstag

Volt idő, hogy szemeztem vele, csak ezért kérdezem. Miben jobb egy CE-nél egyébként?

(#10352) tomp válasza kenuba01 (#10338) üzenetére


tomp
félisten

Tény, hogy félkész a rendszer de nekem nem ennyire szörnyű!
Profile 7 DV mp4 az új fw-el stabilabb lett. MKV-s DV is javut. Nem hibátlan de jobb lett.
Hangkimaradás nincs.

Ma jött meg a Fire TV 4K stick. Ez is tud DV-t de a Plex valami miatt kiakad ha Dolby hangot is akarok. Cserébe a Profile 7 DV MKV-ból stabil. Csak hát PCM...

(#10353) djnice válasza kokokka (#10351) üzenetére


djnice
veterán

Egyelőre kb semmiben. Ha jó lesz a DV, akkor abban, a Netflix-hez én nem fűzök sok reményt.

(#10354) kokokka válasza djnice (#10353) üzenetére


kokokka
őstag

Erre a válaszra számítottam kb. Akkor még mindig elmondható, hogy egy 14k-s kütyü nagyon sok többszörös árú készüléket vér, de legalábbis partyban van velük.

(#10355) kenuba01 válasza kokokka (#10349) üzenetére


kenuba01
tag

Sajnos én így érzékelem. Napi szinten futok bele valami hibába. Tegnap újraindítottam a lejátszót mert nem adott hangot optikain. Erre már induláskor éreztem hogy olyan fakó lett a háttérkép. A settingsbe újra be kellett állítani a HDMI DEEP color on-t. Utána újra kontrasztos szép képet adott ki. A pláne az volt, hogy "on" volt a beállítás de újra ki kellett választanom, hogy tényleg "on" legyen. A felirat kezelés az brutális egy film alatt kb. 30-40x vettem észre az anomáliát. Azaz megy a felirat a következőnek még nincs itt az ideje de felvillantja egy pillanatra, eltünteti majd újra kirakja rendesen. A probléma az hogy az előzőt amit még tartania kéne azt hamarabb eltünteti ez miatt és szinte elolvashatatlan az idő rövidsége miatt. A Z9s is csinálta de 1 film alatt csak párszor. A feliratok hibátlan nincs átfedés...ellenőrizve.
Lehet, hogy csak én vagyok ezekre kihegyezve de engem nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

(#10356) Beni2360 válasza kokokka (#10351) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na a belső részre kaptál egy kis választ.
Én részemről a vizuális élmény maga a H.T-r mega beállítások is többet nyújtanak mint a CE. A sokoldalú távról nem is szólva a gombok hozzá rendelése nem igényel + adont és minden érthető még úgy is, hogy nem tanultam Angol nyelvet, csak ami az elmúlt 25 évben a számitógépek használatánál rám ragadt.
Videó lejátszás közben több lehetőség adódik a távval gombnyomásra változtatni.
És akkor a kép megjelenítésről. Nálam a beállítás 4K TV-nél a GUI 4 K-ra van állítva és minden videót 4K felbontásban küld ki a TV-re. Sokkal jobb képet kapok ugyan annál a videónál a zidoo alatt mint egy CE alatt. Ez egy kisebb felbontásnál még jobban elő jön.
Ezek az én tapasztalataim de mint írtam nem mindenki egyforma.
CE-hez, minden DV videót simám megeszik akár HDR10 -ben kinyomva. Hogy mennyire színhelyes azt majd mások megmondják.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10357) kokokka válasza Beni2360 (#10356) üzenetére


kokokka
őstag

Az biztos, hogy a CE-n lejátszott képminőség nem igazán tér el a Dune 4K Pro-tól, pedig az sem rosszabb egy Zidootól. Úgyhogy én ezt fenntartással kezelem, de elhiszem, hogy te szebbnek, jobbnak látod. A színátmenet kezelése viszont klasszisokkal jobb a Realtek-étől, hatalmas a különbség még akkor is, ha ezé sem tökéletes. Így az már egy főnyeremény, hogy jóval kevesebb anomáliát látok ezen a téren. A hangja sem jobb vagy rosszabb, szóval mindenképpen verhetetlen ár/érték aranyban. Nem lesz Zidoo-m. Még biztosan nem....

(#10358) Beni2360 válasza kokokka (#10357) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

itt is lehet követni a friss fw változásokat, javításokat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10359) Csigaciusz


Csigaciusz
csendes tag

Bocs a kérdésért, de mi az a CE?

(#10360) runner 125 válasza Beni2360 (#10348) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh, nekem azért jól el volt dugva, nem főmenüben volt, de meglett. Köszi. Alapértelmezettként ki volt kapcsolva...
Komolyan az agyam eldobom. Ezért is gyűlölöm a droidot. Folyamatosan tele van bug-okkal, toldozni, foltozni kell h felhasználóbarát legyen és minden megfelelően működjön. :(
Kinti forumokon is többen tapasztalták már ugyanezt a hibát, de megoldást ott sem találtam.
[link] , [link] , [link]
Talán 1 dolgot, a HDMI CEC-less adaptert, ami elvileg fizikailag blokkolja a CEC jeleket. Lehet bepróbálom akkor azt, ha egyszerűen máshogy nem bírom rá a Z10-et, h kikapcsolt állapotába ne bsztassa a HDMI-jét CEC impulzusokkal. :(((

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10361) kokokka válasza Csigaciusz (#10359) üzenetére


kokokka
őstag

CoreElec. Összefoglaló?

(#10362) Csigaciusz válasza kokokka (#10361) üzenetére


Csigaciusz
csendes tag

Köszi. Rájöhettem volna. :F

(#10363) djnice válasza Beni2360 (#10356) üzenetére


djnice
veterán

Semmi különbség a Zidoo és a CE natív képminősége között. Felskálázásban valamivel jobb a Zidoo.

(#10364) Vhiktor válasza djnice (#10363) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem kötekedeséből, de ha jobb a felskálázás az igenis beleszól a képminőségbe :)

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#10365) kokokka válasza Vhiktor (#10364) üzenetére


kokokka
őstag

Nem szól bele, csak felskálázáskor. Vagyis ez annak számít, aki rosszabb minőséget akar nézni úgy, hogy a lejátszójára bízza a képjavítást. Ha azonban nativan nézel 1080p-t vagy 4K-t, akkor igaz, hogy nincs különbség. Itt jegyezném meg, hogy ha 1080p-t nézek a 4K TV-n az is ugyan olyan szép, mint a Dune-el. Ha ettől gagyibbat skalaztatok fel vele akkor igaz lehet, de én 1080p-től soha nem nézek rosszabbat, így ezt nem tudhatom saját tapasztalatból.

[ Szerkesztve ]

(#10366) djnice válasza Vhiktor (#10364) üzenetére


djnice
veterán

Natívról beszéltem... 1080p -> 4K esetén persze hogy beleszól. Chroma felskálázásban pedig megegyezik a 2 SoC.

[ Szerkesztve ]

(#10367) Beni2360 válasza runner 125 (#10360) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát én igen azért nem találkozok ezzel a hibával mert én nem használom sem a CEC sem az ARC funkciót.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10368) Beni2360 válasza kokokka (#10365) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Akkor nálad úgy van beállítva a DUNE, hogy a box már 4K ad ki a TV-nek az AVR-n keresztül 1080p esetében ? Mivel sokat ezt a TV-re bízzák.
Nekem van egy két 720p videóm BD lemezen( még a FHD korszakból) aminek a bitrátáját egy FHD videó is megirigyelné.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10369) kokokka válasza Beni2360 (#10368) üzenetére


kokokka
őstag

Ezt már kivesétük, akkor is leírtam a véleményemet ezekkel a fantasztikus 720p változatokkal kapcsolatban. Tudom, hogy vannak szép 720p-k, olyanok amit Te is irsz. De az viszont csak akkor igaz, ha egy gagyibb 1080p-hez viszonyítasz. Ha viszont nem, akkor lehet akármilyen 720as videód, egy normális 1080as ronggyal veri, minden körülmények között. Aki ezt nem.latja, az maradjon nyugodtan a crt TV-knél.

(#10370) djnice válasza Beni2360 (#10356) üzenetére


djnice
veterán

Sőt, a bandingot nem is említettem, VS10 nélkül a Zidoo képe rosszabb mint a CE képe: [link]
Szóval nem tudom te mit látsz, de ha úgy van ahogy írod, azt valami rossz beállítás okozza.

(#10371) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Sorozatoknál, hogy ha a tvdb-ről szedi az infót, hogy tudom beállítai, hogy magyar legyen a cím és a leírás is?
Nekem jó lenne az angol is, de most jelenleg össze vissza van.
TMDB-ből magyar, TVDB-ből angol.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#10372) kokosmith


kokosmith
tag

Sziasztok! Akinek esetleg érdekes lehet, 11.10 és 11.12 között megadott időszakban akcióban 229 dolcsi lesz a Z9X.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#10373) Beni2360 válasza kokosmith (#10372) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Csak az a kérdés, hogy ÁFA mentesen kapjuk meg vagy sem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10374) hozelujiz válasza kokosmith (#10372) üzenetére


hozelujiz
tag

Abból még lejön 10$ a Discount code-al.



De nem mentem tovább, hogy kiderüljön mennyi a szállítás... Aztán vám+áfa+kezelési díj.
Futeko-ról esélyesen jobban megéri rendelni.

(#10375) BoRRoNeo válasza kenuba01 (#10355) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Pár napja raktam fel a Z9X-re a 60-as firmware-t és pont ma néztem meg egy filmet külső srt felirattal és valóban még mindig bődületes mennyiségű felirathibát dobott. Ahogy írod, hol felvillantja rosszkor, hol össze-vissza rakja ki, komolyan a végére már nagyon idegesített. Pár hete vettem, de lehet, hogy emiatt hamar megválok tőle. Nem tudom mennyire érdemes várni bármilyen javításra ez ügyben.

(#10376) Beni2360 válasza BoRRoNeo (#10375) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát ez nagyon érdekes, 2 hónapja egyetlen egy hibát sem észleltem. Talán nem a videóhoz valót töltötted le. :F
Egy példát megnéznék ha megírod, jöhet priviben is.
*********************
kenuba01 - ezek a felirat késések rövidek stb ez mind a felirat készítő hibája. Nincs időzítve a videóhoz vagy nem ahhoz való, nem stimmel a fps, stb. Ilyenbe én is belefutottam és a másik lejátszón is produkálta. Még előfordulhat, hogy a zidoo beállításban valami nincs jól beállítva és nem a videónak megfelelő fps-ra vált lejátszáskor.
Volt már olyan is, hogy nem talált megfelelő Fi-t és a másik box meg igen avval letöltve már a zidoon is be lehetett tallózni a jó Fi-t. Ha nincs másik lejátszó akkor marad a kézi letöltés és a videó mellé másolás.
Semmi és senki nem tökéletes. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10377) BoRRoNeo válasza Beni2360 (#10376) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Tegnap a The Lincoln Lawyer-nek a 1080p-s HDR-es verzióját néztem a “szentháromság” kiadásban. Mivel a Zidoo a beépített feliratának őű betűit képtelen helyesen megjeleníteni (más lejátszóval nem volt gond), ezért letöltöttem a feliratos oldalról a 2011.11.02-én feltöltött verzióját és azzal néztem. Kicsit csúszik, így a lejátszóval shiftelni kellett, de azzal aztán nem volt gond. Már önmagában az idegtépő, hogy ennek a filmnek a megnézése a Dunével egy pillanat, itt meg rohangásznom meg töltögetnem kell plusz feliratokat és a végén így is szar.
De azt kell mondanom, hogy olyan filmet még nem sikerült végignéznem vele, ahol egy felirathibát sem ejtett, szóval ez általánosan szar, van ahol jobban és van ahol kevésbé. Ez a belső felirat ékezethiba is teljesen általános, 10 filmből 1 tuti rossz.
Más téma de jól tudom, hogy a ZDMC belső lejátszóval felejtős? Kipróbáltam és akadt össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

(#10378) TIT válasza BoRRoNeo (#10377) üzenetére


TIT
veterán

Nekem nem az ékezetekkel van baj,hanem a végére plusz karaktereket rak be,elég idegesítő.
Pc-n bezzeg jó.

[ Szerkesztve ]

(#10379) BoRRoNeo válasza TIT (#10378) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

A Zidoo feliratkezelése úgy ahogy van kuka. Én már attól is rosszul vagyok, hogy teljesen más beállítási felület jelenik meg külső srt-nél, mint belső feliratnál, de ezzel még együtt lehet élni.
Hozzáteszem, hogy a Dune-t ugyanezért kukáztam, bár ott nem volt ilyen mélységű a probléma, ott a kétsoros feliratok nem egyszerre jelentek meg és nem egyszerre tűntek el. De ez is az Android óta van, a Dune Solo tökéletes volt.

(#10380) kokokka válasza BoRRoNeo (#10379) üzenetére


kokokka
őstag

Aztán melyik Dune, mert van egy pár? Nem lehet általánosítani az Android miatt. Nekem a HD 4K Pro hibátlan volt ezen a téren, pedig két év alatt elkepzelheted mennyi filmet megnéztem! Szoftver kérdése ez nem OS-é. Ha a fejlesztők akarják, megjavítják.

(#10381) kenuba01


kenuba01
tag

Beni.
A feliratoknak - akár amatőr fordítók, akár gyári subripek - sajnos minden esetben hibás a megjelenítése. A kép fps helyesen van lejátszva, ha nem stimmelne akkor folyamatosan ugrana időközönként a kép ( na erre vagyok a legkényesebb.. :) ). A tv-m belső lejátszójával a szintén külső str felirat rendesen jelenik meg, nincs kettőzés....stb. Tegnap csináltam egy factory resetet majd újra bekonfiguráltam, ezután érezhetően jobb lett, kevesebb hibát produkál a vas de a külső srt feliratok továbbra is rengeteg hibával jelenik meg. Bízom benne, hogy ez majd a késöbbiekben javulni fog.

(#10382) BoRRoNeo válasza kokokka (#10380) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

A Dune HD Pro 4K a megjelenésekor ilyen volt (lehet később javították), illetve pár hónapja volt nálam a Dune 4K Pro II, az is csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#10383) #92251648 válasza BoRRoNeo (#10379) üzenetére


#92251648
törölt tag

Elhiszem, hogy szenvedsz vele. Tudom, hogy másik típusod van, de talán reménykeltő, hogy az UHD2000 semmilyen felirat hibát nem produkált az elmúlt fél évben, mióta megvan. Feliratok letöltése konkrétan 4 mozdulat, időzítésük sem több, mást nem szoktam állítani. Karakterhibával sem találkoztam. Szerintem meg fogják oldani Z9X-nél is, ha az enyémnél sikerült nekik. Hogy miért dobták piacra félkész állapotában, az egy másik kérdés. Nagy volt a piaci nyomás.

[ Szerkesztve ]

(#10384) Beni2360 válasza BoRRoNeo (#10377) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát kikértem a filmet és igen itt kalaposak a hosszú magánhangzók. Habár engem hidegen hagy pedig csak Fi-tal nézek filmet. Engem jobban zavar, hogy a Fi-tok mögé nem lehet fekete hátteret adni. :W
Amit letöltöttél feliratot nem igazán ehhez a videóhoz van. A box mag által felajánlott Fi-tok közül az utolsó pont jól illeszkedett. Na DE most egy másik 1080p videót elindítva J.R. Árnyék ügynöknél a hosszú mássalhangzók jól jelennek meg. Vagyis egyes Fi készítéssel nem akaródzik helyesen működni.
De miért :F
Most belenéztem a videóba egy amlogic box CE rendszerben és ott jó a felirat.
Én pár éve használtam a ZDMC-t amíg nem volt a H.T elfogadható és a zdmc-ből indítva a zidoo player indul ha nem kapcsolják ki. Anno sem ment kadenciahelyesen a ZDMC és akkor a DVD ISO-t csak az játszotta le.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10385) BoRRoNeo válasza #92251648 (#10383) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Nézd, ha azt mondják 2-3 hónapon belül megoldják és lejátszó lesz belőle, akkor azt mondom kivárom. De láttunk már olyan gépet, ami bétaként ment nyugdíjba is.

(#10386) Beni2360 válasza BoRRoNeo (#10385) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Azért azt vedd figyelembe, hogy evvel a SOC-l nem ez az egy box fut a kínálatban és a hiba akkor mindegyikben benne van. Szvsz javítani fogják.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10387) kokokka válasza BoRRoNeo (#10382) üzenetére


kokokka
őstag

A legelsők közt vettem meg még a profibb távval. Soha nem volt ilyen problémája.

(#10388) BoRRoNeo válasza kokokka (#10387) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Erre nem tudok mit mondani. A feleségem sem vette észre, direkt kellett neki mutogatni, mire meglátta. Marginális probléma, én mindent felirattal nézek, nagyon zavar ha nem tökéletes. A Dune Solo-n tökéletes.

(#10389) kokokka válasza BoRRoNeo (#10388) üzenetére


kokokka
őstag

A feleségem sem vette észre

Ezt ne kérlek! :) Vagy 25 éve házimozizok itthon, szóval nem ma kezdtem. Hidd el, meg tudom állapítani egy eszközről azt az alapvető dolgot, hogy jó e a feliratkezelése vagy sem! Ha azt mondom, hogy a Dune-nek outofthebox jó volt ez a része, akkor az úgy is van. Az, hogy a tiéd mit tudott vagy mit sem, hogy a feleséged mit látott vagy mi sem nem tudom, de nem.is releváns az én oldalamról. Aztán itt be is fejeztem, mert tiszta off az egész.

(#10390) BoRRoNeo válasza kokokka (#10389) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Rendben, bocsánat. De számomra akkor is evidens, hogy létező dolgot lehet látni és nem látni, míg nem létezőt nem. Viszont mivel ezek teljes mértékben szoftveres dolgok és hozzám a megjelenés előtt kerülnek ezek a motyók, simán elhiszem, hogy javították. Mikor a Dune Pro II hozzám került még nem tudta a Netflix 4K HDR-t. Másnap tudta, de a frekiváltást nem. Miután visszaadtam, másnap már állítólag azt is.

[ Szerkesztve ]

(#10392) kokokka válasza Beni2360 (#10391) üzenetére


kokokka
őstag

Nem kell nyomatékositani Beni, ha visszaolvasol láthatod, én már leírtam, hogy befejeztem

(#10393) BoRRoNeo válasza Beni2360 (#10391) üzenetére


BoRRoNeo
csendes tag

Töröld légyszi, ha lehet az összes hozzászólásomat, meg a regisztációmat, meg a születési anyakönyvi kivonatomat is. A többit gondold hozzá!

(#10394) kokokka válasza BoRRoNeo (#10393) üzenetére


kokokka
őstag

:C

(#10395) Beni2360 válasza BoRRoNeo (#10393) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ne hordjál butaságokat össze vissza.
Írták, hogy már nagyon OFF és már régen nem a zidoo-ról szólt a családfa, stb. Én örülök a diskurzosoknak egy bizonyos szintig.
Mivel az ide látogatókat a zidoo érdekli és persze a hibái is.
De akkor törlöm, hogy ne legyen vita. :))

Hajrá Magyarok!!!

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10396) djnice


djnice
veterán

Akinek régebbi LG TV-je van (<= 2018), írjon mirror-nak PM-et a Zidoo fórumon és MAC address alapján küldeni fog egy javított fw-t. Kipróbáltam B8-on és végre tökéletes a DV mód.

(#10397) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Hogy lehet visszaállni eggyel korábbi fwre?
Az x8 a legujjabb fwel szaggat olyan videóknál amik eddig tökéletesen mentek.
Pár percenként belassul a videó, leesik a frame rate kb 3 másodpercre aztán megint jó.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#10398) embe válasza Vhiktor (#10397) üzenetére


embe
nagyúr

Hogy közvetlenül mehet-e az X8-ra...passz. Sok éve volt olyanom.
De ez alapján visszarakhatsz egy régi fw.-t, és azt frissítheted a kedvedre való fw-vel.
Persze csak saját felelősségre ... ahogy mindig is mondják ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10399) s7evcsenko válasza Beni2360 (#9974) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Megoldódott ez a zöld kép probléma?
Most próbálom én is megnézni, de nálam is ugyan ez van.
Feltettem a legújabb FW-t, de semmi javulás...

Vagy van olyan Gemini Man HFR-es verzió a kölcsönzőben, amit lejátszik?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10400) tomp válasza s7evcsenko (#10399) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a Gemini Man-ből van Dolby Vision Profile 5 TS és MP4 illetve STDL Profile 7 MP4 is.
TS még mindig bugos. A többi okés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.